mvvks

nunu

Journal Info

Name
mvvks

View

Navigation

March 14th, 2021

Add to Memories Tell A Friend
Dievs ir mani izaicnājis ar visādām traumām jau kopš 18 gadu vecuma - man novembrī paliks 22 gadi, un vēl jūtu, ka man gaida vēl kautkādi pārsteigumi pirms gada beigām. Nu, ko? Aiziet! Davaj

ejiet visi dirst

Add to Memories Tell A Friend
Bieži vien mēģinu aizmirst par tām atmiņām, kad man bijušais puisis (kas bija manas pirmās nopietnās ilgtermiņa attiecības jebkad dzīvē) mani (regulāri un bieži vien bez brīdinājuma) brutāli piekautu un spļautu man sejā, itkā es viņa acīs būtu nebūtne. Ļoti spilgti atceros, kad Almas galerijā ar viņu dzēru viskiju, un pēc tam, kad mūsu draudzene aizgajā prom, jo viņš lika viņai apraudāties, viņš izdomāja ka vajag izpaust savas dusmas uz mani. Nogrūda mani uz zemes un pilnīgā pāļa lopā spārdija mani pa zemi pa visu galeriju, tā ka visi garāmejošie cilvēki uz Tērbates ielas skatijās un ievēroja. Tad vajadzēja aizvest viņu mājās, kamēr viņš turpināja nosaukt mani par kuci un nožēlojamu mauku - visu to laiku jutos kā kautkāda stulba, bezcerīga terapeite.

Nu tā, pagājuši jau gandrīz 2 gadi, kopš beidzot izšķīros no viņa, un atguvu savu neatkarību no mākslas sabiedrībā plaši zināmo kuratoru/autoru/publicistu/whatever; turpināju dzīvot savu dzīvi, un viņš turpināja dzīvot savu, tikmēr turpinot savu sieviešu klapēšanas karjeru. Man notika vēl vairāk heavy shit, bet eju tālāk, tomēr dažreiz prātā atceros kautkādus specifiskus gadijumus, epizodes, vārdus, vai jebko citu ko viņš man teica/darija, un mans prāts ieej dusmas paralīzē, kurā nevaru par neko citu domāt, nekā to. Vardarbība attiecībās bieži vien izraisa PTSD cietušajā partnerī, un man liekas, ka manī iekšā ir apspiestas vai apslēpts PTSD un trauma no tā visa. Bet kad atkal, randomi, ienāk prātā atmiņas par to laiku manā dzīvē, tad jūtos šausmīgi slikti.

Pat arī tad, kad mēģinu nedomāt par šo cilvēku, un atstāt aiz sevis visas sāpes, viņš pēkšņi ne no kurienes parādās kautkur internetā, soctīklos, vai raidijumos. Forši, ka tviterī var dirst viņam virsū, un smieties par to, ka viņš ir ļauns un resns mauka, bet nav forši, kad saproti, ka viņš tomēr turpina dabūt darbu, dzīvojot savu nepotisko šantazēšanas dzīvi buržuja sabiedrībā, un redzēt, ka Latvijas Televīzija veljoprojām turpina viņu aicina uz kultūras raidijumiem. Gribās izvemties, iesist kādām, sūdzēties; tomēr šis cilvēks ir atkārtojis savas vardarbīgas un psihozās tendences gandrīz katrai draudzenei ar kuru viņš ir bijis kopā romantiskās attiecības, liekas, ka visiem ir vienalga, apnikuši par to runāt atklāti, vai arī apātija izdarīt kautko, atklāt viņu. To saucamo "cancel culture" :)

February 17th, 2021

Add to Memories Tell A Friend
es neesmu bijusi dušā kādas 4 dienas un mana ķermeņu smaka ir briesmīga, bet kaifs arī no tā #justdepressionthings

un vēl pie tam šorīt pamodos ar aizvertu žokli - nevaru atvērt muti vairāk par 3 cm, ēdu griķus itkā būtu putns

February 14th, 2021

Add to Memories Tell A Friend
Cik Jums visiem gadi? Kā Zoomers es jau esmu pieredzēta ar forumiem, bet interesējos. Domāju lielāka daļa te cilveki ir ap 25-40 vecumu.

Add to Memories Tell A Friend
there once was a man from Notting Hill

who had a lot of overdue bills

he ate too much pie

then suddenly died

said "I did it for the thrill"

February 13th, 2021

Sneaky Saturday

Add to Memories Tell A Friend
katru dienu, vismaz vienreiz dienā, domāju ļoti vardarbīgas domas, kas tiek izraisītas no vismazākām lietām. piem. - ja redzu kautkādu cilvēku vai pat asociāciju ar noteiktu cilvēku kuru es ienīstu vai necienu vai arī uzskatu vnk par kaitinošu soctīklos, domāju, "bļe, tu kropli, tu mauka, ej dirst, es atnākšu uz tavu māju un tevi nogalināšu; ja es tevi redzēšu uz ielas, tici tam, ka es tevi ieduršu ar nazi/stikla rozi vairākas reizes, līdz pēdējā elpa izzūd no tavām plaušām".

idk, dažas dienas nav tik traki jau, bet nez kapēc šodien ļoti dramatiska diena savā galvā. laikam uzbāzīgas domas, kas nāk no kautkāda slepenā OCD spociņa manās smadzenēs. kāds cits šito arī jūt? vai arī esmu pilnīgi slima galvā?
Tags:

Add to Memories Tell A Friend
happy birthday henry rollins s/o to tha OG MGTOW of the punk scene

https://www.youtube.com/watch?v=o-xMkHgan0Y&ab_channel=Delaney

classic Hank moment

February 11th, 2021

haiku par badoo

Add to Memories Tell A Friend
iegāju badoo

ar tankie samatchoju

mazs penis dirsā

January 29th, 2021

Add to Memories Tell A Friend
atceros tieši ko es dariju, kur es biju, kad Kobe Braijents nomira. Sēdēju uz poda Mystera dzīvoklī Āgenskalnā, pačekoju tviteri, lasu BREAKING ZIŅAS - nomira visšausmīgākā veidā cik vien iespējams.

Tajā brīdī jau satraucos par Koronvīruss, bet Mysteram nebija ne māzākās jausmas par to; man vajadzēja viņam paskaidrot, par ko tas tieši bija, no kurienes tas radās, un kā tas varētu jau būt diezgan tuvu mums. Tajā brīdi viņš jau bija ārpus realitātes.

Tad martā viņš apmeklēj Tvaiconu, uzvilka manu Black Flag - Process of Weeding Out kreklu. Aizbraucu uz turieni martā - karantīnas pirmajā mēnesī - lai viņu satiety. Uzgāju augšā uz ēkas otro stāvu, lai prasītu, ja varētu viņu satikt tuvākajā stundas laikā (viņš man rakstija, ka varēja atnākt ap pieciem pēcpusidenā). Darbinieks man saka, lai pagaida pie dīķa ārā. Pīpēju divas cīgas, skatos uz pīļiem. Gaidu, gaidu, 15 minūtes paej garām, gaidu. Tad, beidzot, redzu baru ar kādiem desmit vīriešiem nāk ārā no ēkas. Mysters mani pamana, uzreiz iet prom no sava bara, un skrien lejā pa kalniņu manā virzienā. Sabučojamies, apskaujamies (viņš riktīgi smird pēc sviedriem + cīgām), un pamanu, ka viņam mugurā tieši tas pats Black Flag krekls ko es viņam aizdevu. Izskatās riktīgi dīvaini, jo tas krekls ir daudz par mazu viņam. Tad apsargs atnāk pie mums, saka "Nedrīkstat apciemot pacientus vīrusa laikā", mēģinu ar viņu strīdēties, bet neizdodas. Atvados no viņa, dodu buču, eju uz vārtiem.
Vēlāk satiekamies, bet pēc tam nuuuuuuuuuuu pēc Tvaicenes viss iet diezgan lielā elles ratā ,..

Gribu to Black Flag t-kreklu atpakaļ, bet laikam palika pie viņa mammas. Ahhhh fuck. vajadzētu dabūt Mystera pelnus arī. Faaakkk

January 25th, 2021

Add to Memories Tell A Friend
pamodos plkst 16:00 šodien, nekas, iepisu melno kafiku un ķeršos pie darba

January 24th, 2021

"BYE BYE" - Sems Haids

Add to Memories Tell A Friend
man šķiet, ka es esmu kautkā izbesīta/apnikusi/neapmierināta ar saviem draugiem. neviens īsti neceļ augšā vienotru lai realizētu kkadus mērķus, vai arī vnk nedara neko produktīvu - satiekamies, čīkstējam par dzīvi, kurijam gāni un ēdam, skatamies yūtūbu. sūdzās par dzīvokļa biedriem, bet tad īsti neko nedara, lai izvāktos ārā. sūdzās par skolu, sūdzās par korona virona, etc. liekas ka dzīvoju time loop'ā.
vasarā bija tieši tāda paša sajūta, bet es to bloķēju ārā no smadzenes, jo pati biju ļoti inensīvā, pašdestruktīvā delīrijas fāzē kas nāca no sērošanas. tagad ziema, un, ja godīgi, man jau zaibal. mani tuvākie draugi ir "artsy" izskatā un estētikā, bet paši īsti nedara neko saistītu ar mākslu. tomēr, vai vajag obligāti būt kautkāds "mākslinieka" tips, lai apgērbtos swag? (CENTRA BĒRNU SLINKUMA EPIDĒMIJA???)

vot šie ir jautājumi ko prasu sev, domājot par to, ko es gribu no draugiem un tuviniekiem - cilvēki kuri ceļ vienotru augšā un izcel no manis savas labākās kvalitātes lai es varu attīstīties kā cilvēks, vai vnk "aesthetic" banda, kuri vazājas apkārt un neko īsti nedara?

tik daudz huiņa ir notikusi manā dzīvē pēdējā 2 1/2 gadu laikā - traumatiskas attiecības ar mākslas pasaules nebūtni kuram ir mommy issues/Napoleona komplekss (lol), sāpīgas attiecības, nāve - liekas, ka es pa to laiku esmu izmetusi ārā jebkādu potenciālu vai ambīcijas ārā pa logu, jo man ir ļoti nopietnas problēmas ar atkarību un pašrealizāciju. laikam beidzot vajadzētu fokusēties uz sevi, bet turēt tos cilvēkus kurā es uzticos.

pohuj es palikšu Jūrmalā un pārvērtīšos par hermitu ^-^

January 20th, 2021

Add to Memories Tell A Friend

December 31st, 2020

this could be us but u playn

Add to Memories Tell A Friend

December 29th, 2020

Add to Memories Tell A Friend
ja mans draugs nebūtu sevi nogalinājis maija sākumā, tad šis gads man būtu vnk 6/10

Add to Memories Tell A Friend

December 22nd, 2020

wonky

Add to Memories Tell A Friend
vakar vakarā paņēmu 3 Lyrica tabletes. tad izdomāju, ka jaiedzer ceturto. tad piekto... gāju gulēt ap 04:30, ar wonky, interesantu sajūtu ķermenī un galvā.
pamodos ap plkst. 14:00 šodien, un es veljoprojām jutu Lyrica prikolu ķermenī. zaibis
Tags:

Add to Memories Tell A Friend


fire

December 21st, 2020

Add to Memories Tell A Friend

Kuram vēl Cibā cepī Bladee?

Add to Memories Tell A FriendAhujena mūzika

Add to Memories Tell A Friend
jums nav tā, ka pārēdaties kko jo ir garlaicība?
Powered by Sviesta Ciba