monte_kristo (
monte_kristo
) rakstīja,
@
2026
-
06
-
19
09:43:00
čau, govs.
kā iet? viss labi?
kā eiženam iet? viss labi?
(
Lasīt komentārus
) - (
Ierakstīt jaunu komentāru
)
7.06914×7.072997
(Anonīms)
2026-06-19 12:17
(
saite
)
labāk aizskaiti vct priekš salidojuma €50
(
Atbildēt uz šo
)
(
Lasīt komentārus
) -
Neesi iežurnalējies.
Iežurnalēties?
Navigate:
Sveiks, Cibiņ!
Login
Bīdīt tekstus
Izveidot jaunu dienasgrāmatu
Latest posts
Meklēšana
Random!
Katalogs
Pēc Interesēm
Advanced
Pirmā palīdzība
Aizmirsu paroli!
Lapas karte
Browse Options
Contact Info
Ask a Question
FAQ
Info par Cibu...
Statistics
Download
General Info
Lietošanas noteikumi
Informācijas privātums
Juridiskā informācija
Lapas karte
Browse Options