ain't no southern belle

Friends

6/3/23 04:25 pm - [info]f - : ratatouille

šad tad man patīk gatavot, jo īpaši ja ir saulains laiks (kā pagājušajās brīvdienās).
uzšmorēju ratatuju.
garšvielas gan nācās improvizēt, jo izrādījās, ka biju tikai nosapņojusi, ka man ir timiāns un rozmarīns, bet tik un tā sanāca ļoti garšīgi.
neņēmu vienu konkrētu recepti, bet kombinēju vairākas, jo kaut kā vispār internetā var uzdurties tādām receptēm, kuras, jeibogu, izzīstas no pirksta un neviens nav gatavojis pirms publicēšanas.

6/3/23 01:50 pm - [info]f

vai kāds ir lietojis google pixel? atsauksmes?

6/3/23 01:13 pm - [info]f

vienā elpas vilcienā noskatījos dungeons & dragons: honor among thieves, ļoti patika.
nevaru sagaidīt, kad mēs ar E varēsim kopā skatīties filmas.
tik daudz jau sakrājies!

6/3/23 08:03 am - [info]methodrone - Anxiety is hedonism.

Best pathway to misery is continually thinking of how you feel.

Self consciousness is facet of neuroticism.

Every self conscious thought is a form of of anxiety.

6/2/23 04:39 pm - [info]dzhindzhera

iemarinēju šašliku, BBQ vistas spārniņus un vēl vista sinepēs, sojā un medū. Rīt būs ēšana.

Kur mani vecāki dzīvo, pakalnītē lejā ir tāds kā viesu nams. Tur mūžam skaļas ballītes notiek. Un mūžam kāds no kaimiņiem viņiem baseinā samet olas, zivis, garneļu čaulas un visādu citu riebeklību. Es pie semis domāju, ja manu bēbi naktī modinātu tusētāji, es vienkārši pārvāktos. bet pirms tam kāds tiktu briesmīgi noskādēts.

manam ziķerim mīļākais zelējamais ir mana roka.

6/1/23 12:12 pm - [info]methodrone - Fashion

Oh God.. es izlasīju šo citātu un man aizritinājās domu virknīte pa taisno in the doomiest of scenario outlooks. Bet, protams, papiņ! Dieva nāve, postmodernie, ego kults un new age bumbu tripošana.

Cilvēki ir maniakāli apsēsti ar visām šīm wack un bad psychedelic kustībām, dēļ saviem ego! It is a pure, concise question of ego, and what will reflect my divine (..not, but satanic of course, es jums saku) ego in most elaborate way.

Es jau zinu, ka to visi zina, bet man tas tiešām tikai tikko pieleca tik kristālskaidri.

Tā, kā tagad katrs cilvēks pats ir dievs, tad inherently - Dievu pārpratuši, šie nekrietnie psihie dieviņi, plikie karaļi, pilnīgi sirdīgi un nopietni uzskata, ka tas ir viņu vitālais un izšķirošais pienākums prīčot un atalgot un sodīt veidos kādus viņi izfantazē par adekvātiem. And all because they are scared to perish into the black void of no God or love. Aptuveni, kā padoties sātana opkupācijai, lai Dieva nāves okupācija nepazudina.

Basically:

If you want to know how pathalogically engorged someone's ego is - see how woke they are. The less woke, the helthier your ego probably is.

"We no longer know how to think critically. Subjectivity and nihilism rule supreme: the deranged, post-modernist woke cargo cult claims that there no longer is truth, just our truths. Ideas are at best positional goods, fashion statements and markers of social hierarchy, and at worst tools of oppression. Words are devoid of any essential meaning: expressing “righthink” signals high status (even if the opinion is nonsense, such as the claim that China had nothing to do with Covid) and “wrongthink” (such as support for Brexit) implies low-status."

6/1/23 08:53 am - [info]vakardiena

ļoti patīk skriet no rītiem, ir 8.30, un tu jau viss tāds accomplished, diena var beigties :D

6/1/23 01:16 am - [info]honeybee

Akdies, mani dzen tādā depresijā tas prieks par Rinkēviču kā prezidentu un vēl jo vairāk par "omg omg openly gay viņi tiešām spēja nobalsot par openly gay", tas ir kā skatīties ilgi sistas sievas priekā par to, ka vīrs viņai spontāni nopircis maximas tulpes ar atlaidēm "un pat nelika par to atsūkāt, es to pati aiz priekiem izdarīju", un es saku, jā, protams, mums nav kauns par Rinkēviču un ir jauki, ka viens cilvēks var būt openly gay un vēl tieši pirms praida, cik simboliski un simboliski

Tak vismaz kāds pasakiet, ka viņš ir ciešams politiķis un tāpēc tika ievēlēts

5/31/23 08:05 pm - [info]neraate

šodien pauris vairs nevelk kaut arī pagulēju diendusu kādas divas stundas. un tagad arī viss, jāņem pauze kaut arī nav pabeigts, jo sāk sāpēt galva, neņem pretī

un man liekas, ka es tikko sapratu kur ir problēma - man tas prāta muskulis ir ļoti uzkačāts. komplektā ar milzīgām darba spējām arī sarežģītos (stress, neizgulēšanās, pārslodze) apstākļos es esmu izlaidusies. kad tu esi pieradis pie viena konstanta ļoti augsta produktivitātes līmeņa, baisi jūt to kognitīvo spēju kritumu. ja uzkaras un pauris nevelk, tad vispār
jo arī tagad, kad galīgi nav tā kā iepriekš ir ļoti labi, iespējams pat virs vidējā aritmētiskā

5/31/23 06:22 pm - [info]neraate

domāsim pozitīvi - nevis par to, ka ir sešinieks, bet 81 pareiza atbilde no 100
Powered by Sviesta Ciba