< Apakaļās | 0 - 10 |  

14. Aprīlis 2014 (17:37)

Vat abaut grendmā?

3. Aprīlis 2014 (14:10)

2. Aprīlis 2014 (10:55)

Kosmētikas industrijā strādājošie ir savdabi, šodien pie manis uz tikšanos atnāca kautkas aptuveni šāds, tikai kādu metru astoņdesmit garš un sieviete

28. Marts 2014 (14:29)

26. Marts 2014 (14:11)

Parkoparko manno sirds tīk lauku ļaudis, par šito man patīk lauku ļaudis: kad Juzikam stādīja priekšā viskādu restauratoru un kokgriezēju un žūžoja par atjaunojamām mēbelēm un koka mākslām untā, juziks līdzcietīgi klausījās, klausījās līdz beigās visu penteri rezumēja ar jautājumu: "a zārkus taisīt viņš prot?"

datuma tematikās

25. Marts 2014 (10:54)

Kad es būšu liela un tāds tākā Ļeņins, tikai sarkanbalts un bez kaitēm, un bez bārdas un vispār-meitenīte, tad svētkos par mani, lūdzu, stāstu skalu gaismā, kā neļāvu valsts karogu dubļos mīdīt. V nature. Stāvu, taisos kāpt no troļļuka ārā, skatos- kas tur mētājas pa grīdu, prikiņ, valsts simbols nepārprotams, nu,nejau lielais izplājies, bet tāds, pie krūts spraužamais, auduma tāds, paskatos vienreiz, paskatos otrreiz, nu, čotaņeto, vecenes kāpj pāri savos hobīhol piepūšamos zābakos, ziniet, nevar tā tomēr, dubļos mētāties, pietam-trolejbuss ta 23ešais, kas to karogu cels, ja ne es. Tā arī izkāpu ar viņu salijušu un nosmulētu saujā. Laigan, kaunīgi jāatzīst-doma, ka tomēr jāpaceļ, atnāca uzreiz pēc domas:"amoš slēptā kamera, nu, jūnov, kā ar to salstošo bērnu).

28. Februāris 2014 (11:49)

Bet, prikiņ, ka Menijs būs Rīgā? Maijā! ÕÕÕÕboj, õõboj, cerams līdz algai neizsusēs visas biļetes, õõboj!

28. Februāris 2014 (11:36)

Vakar Nertens spieda uz jūtām, pie opīša mundierī pilnīgi asara ieskrēja. Betē, arsenālā, savukārt, uzbūvēta tāda dīvaina koka konstrukcija ar tādām visos virzienos slīpām koka virsmām, tuneļos izvietotām fotkām untā, principā, kamēr tika pa to visu slīpu-slāpu-slīpu, jak, līdz skatu zālei stipri vien sastreikoja vestibulārais aparāts, principaj, tā reiba un migājās viss un deva pa galvu, ka varēja apvemstīties natūrā, tad es, godīgsakot, nezinu kāds viņiem ar to bija mērķis tieši. Betē, vakars ļoti jauks, kompānija ļoti jauka un tiešām vislaik likās, ka Taurupes krustceles pavērsies.

Aktīvu darbību piemērošana

27. Februāris 2014 (16:30)

Mēs ar Lauru tagad strīdamies, kurš no šitiem patīkamāks aktīvu darbību piemērošanā TE. viņa saka, ka tas pēdējais ar mazajām rokām, essaku, ka igors krupja kunga žaketē

17 dažadi sieri

24. Februāris 2014 (13:53)

Es neko nesaku, kad caurus mēnešus jābaksta mājaslapā ķīmiskie sastāvi, katram sūda smiņķim un simtu sešdesmit dāžādām ziepēm (!), betē, kad palēnām sāku tam visam beidzot redzēt galu, izrādās, ka tas nemaz nav gals, bet tikai sākums, proti, tad, kad es sabakstīšu to ķīmisko sastāvu, tad man būs par katru sūda smiņķi un  katru no 160 ziepēm (!) jāsacer kautkas aptuveni šāds:
"Šis vieglais ķermeņa krēms šūnu pa šūnai rūpējas par tavas ādas elastību, saglabājot tās dabisko mitrumu. Sajūti, cik liegs un veldzējošs ir jogurta pieskāriens. Dabiskās eļļas un vērtīgais jogurta ekstrakts uztur tavu ādu mīkstu un gludu. Turklāt majestātiskais rožu aromāts izcels tavu valdzinājumu"
Bet man jau pēc šitiem pāris mēnešiem bakstības, tirpī elkons un pirhsti, tapē meklēju jaunu darbu, jo savādāk man būs tākā tām armijas kartupeļmizotājām, ka mizo mizo un beigās saraujas viss konstanti kulaciņos un nevar vairs izplest pirkstus vēdeklī.

< Apakaļās | 0 - 10 |