< Apakaļās | 0 - 10 |  

22. Augusts 2015 (16:07)

ar dīkšanas un šņukstēšanas palīdzību, ieguvu sev vēl trīs līksmas un bezrūpīgas dienas!

22. Augusts 2015 (14:02)

negribu skūtkājas, ķemmēties, mazgāt lupatas un manikirēties, negribu istabu slaucīt un pakoties, gribu mūžam spēlēt ar bubi un kasti spēli - kukū attā un redzēt kā psihopāts Ludis iemācās lidot un cēli aizpirž uz Rio, atved čivenes, Ludi, nākamgad!

21. Augusts 2015 (14:11)

Narausti mani, naziņa nedrūšō,
Najauc maņ prōtu un dūmas;
Nalīņ maņ sirdī, nalic maņ cīst-
Reits, vokors vai dīna.
Pasaškir, malnais dabasu jumts,
Grybu, sauleite spūža lai speid.
Grybu byut jauka un mīla, kai seņōk,
Sūleiti raitu un galveņu gludu.
Raisōs vaļā lai sasītōs rūkas,
Mīreigs kliust prōts un volūda breiva.
Nōc, mīlais smaideņ, rūtoj maņ vaigu,
Nagrybu malna, najauka rogona byut.

21. Augusts 2015 (12:06)

nē, izdomājām, man līdz svētdienai jādabū kaukāds programmētājs vai kas, kas var šite dzīvot un mani uzturēt, tikai cigaretes vaig, kartupus un pāris lupatas dažreiz pie vaļas par latu pieēsmit arko izdaiļoties. Ta man nekad vairs nebūs jābrauc mājās. Nu, davai, kur ir?!

19. Augusts 2015 (23:24)

Toties cita vietējā pilsone N. pirms iziešanas dārzā ļoti rūpīgi viscaur ieziežas ar bitnera balzāmu, tas odiem stipri riebjot.

18. Augusts 2015 (10:04)

Toties vietèjā madam vārdā Kleopatra saka, lai visi viņu labāk draudzīgi děvě vienkārši par Kļopu.

16. Augusts 2015 (13:25)

Sapnī laikam biju iedzērusi augšanas tinktūru un man izauga viena gigantiska kāja (labā), kurā tad es attiecīgi, visa pārējā un mazā, torčīju un plandīju kā karogkātā, interesanti, odnako!

15. Augusts 2015 (13:06)

aij, aimso heppī šite, trīspā stundu miega diennaktī un viskādi zvēruļi, ko murdzīt un bēbji, ko šūpuļtīklā midzināt. šite i īst dzīv, ne tur

14. Augusts 2015 (12:11)

bet tagad es klausīšos šivu onlainā un viņš man pastāstīs kā sevi mīlēt un izmest visu nakuj

14. Augusts 2015 (11:42)

Zvanīja papī un izklaidēja mani ar ainiņām no animalplaneta.Piemēram, pasaules indīgākais gekons, draudzīgs un glīts pēc skata, bet indīgāks pat caur ādu kā jebkura tur zaļā mamba. Maziņš, bet dusmīgs, attiecīgi. Nulūk, un tad vienā tādā reizē, viņu apēd varde, pastaigā tā lepni, pieēdusies unta- hrjasj, gar zemi beigta. A mazais, negantais gekons, hujakt, un pa muti izlien laukā un aizskrien, ausīm plīvot, līksms. Vaijarī krabis tāds, kas ievācās gliemežnīcā, bet vislaiku nāk viņam astoņkājis uzglūnēt, ķeksē gariem pirkstiem laukā, katru vakaru bezmazām jāatkaujas. Ašistāds, tākā, cikvar, bļeģ, zajebal un aiziet nokrimšķināt kaukādu indīgo lakstu no klinstsmalas un uzliek sev uz jumtiņa kā tādu puķpodu, še.
Rītā šite būs desmit mazas, tuklas, bet dikti smukas paipalas, obojobojoboj.

< Apakaļās | 0 - 10 |