< Apakaļās | 0 - 10 |  

Dom kuļturi

29. Aprīlis 2017 (14:41)

A jūs tak atńemat pārdevějas sveicienu, pie veikalā ieiešanas? Tad kas tad tie visi ir, kas neatńem, tad to es nezinu, bet lupatu bodē tā nabaga sieviete, kurai laikam to liek bļaut katram ienācējan, sešas reizes pa tukšo laida kosmosā savas labdienas un neviena pate neatńēma.

29. Aprīlis 2017 (09:52)

Redzēju baigi dīvaino sapni, sēdēju ezerniekos pie plīts un gaidīju, laikam, kad izdegs un šīberi varēs taisīt ciet, atveru plītsdurvis, un konstatěju, ka zemeslodei iekšpusĕ ir vĕlviena, 2x lielăka lode, vārdsakot, tā plītsiekša ir tāda vidusměra kuğa kurinătavas izměrā, visa glīti iztapsētia malkā, skalos un iekurā, un, lai vēl maz neliktos, dažām pagalēm papīrs rińķï aptīts, lai stopudova degtu mūžam. un ta tur sekoja viskādas cīńas,ar ūdeni un bakstīšanu, bet galnais rezumě bij, ka toč degs un gruzdēs mūžam, nu, vai vismaz kādu diennakti, cik nu viedi gribētos tulkot. Nezinu,pofig, pamodos priecīga un iešu tagad lietū tētim pirkt dāvanu, unsev ,saprotams

ōboi

27. Aprīlis 2017 (11:20)

26. Aprīlis 2017 (17:39)

iesakiet kādu foršu seriku, pēc girls paliku tik vientuļa, ka nekas vairs neder (un lai sezonas vismaz divas, tās ilglaicīgās attiecības, ja)

sarunas

26. Aprīlis 2017 (11:15)

T:


S: -kāsētāja tāda uz metru 95, un iet pie visa pieturēdamās
R:-pa tādām ar linoleju izklātām dobjutakām
T:-kur pojenes aug traktora riepās
R:-un tās tāpatās pirdēja sastādīja, tākā kāses nopelna tur necik
T:-"Padod man, meit - purrk - tās sarkanās tagadīt, tās šite - ppurrk - ļoti labi piestāvēs"
S:-man liekas, ka viņām to veci abām vairs nevajag
R:-un viņa nevarēja īsti palīdzēt, jo baidās no caurvēja
a kur tas vecis bija?
ā
S:-nu, piejāja dziedāms un nokomentēja
R:-ā,es jau viņu domās biju izsvītrojusi
šito dialogu vajadzētu kautur ieglabāt
purk
purk
S:-viņš, redz, labāk to pirdēju ņemtu. A, kas tev vispār prasa, lohs tu tāds
kāsētāja ir tā "computer-says-no"
T:- "Ne tuman taisīj - prrrk - netuman regulēs!!"
R:-jā, varētu padomāt pašam visi organi dvižeņia būtu kārtībā
T:-Pasta Ilona teica, ka šim esot liesa izgājšā nedēļā izvēlusies uz Rakēviču ceļgala
R:-LOPS
T:-A neko. Apskalināja peļķītē un gāja tālāk - to jau pats velns neņems

25. Aprīlis 2017 (11:52)

Fidžeraldai šodien sotaks, gribēju veltīt dziesmu, bet tur viss tik romantiski, ka veltīšu labāk šito, ļoti labi šodien man

Organi dvižeņia

25. Aprīlis 2017 (10:21)

ļoti jauka novakare, kā mīlestībā un baložos, bijām tādā tākā pamestā kūrortā pie ķīšezera, tagad domāju, ka vajadzēja tomēr uzņemt bildi ar kokteili, cigāru un valšķīgu gurčenko dejā, bet tāpat jau nevarētu sadalīt lomas, jo visi gribētu būt visi vienlaikus.
bet vispār, es gribēju pieminēt to viesnīcas kaķi dīvaino, behemotu gandrīzām, ar to prātīgo, dzīves pieredzējušo seju, zini, ir tādi, un tākā viņš ļoti apņēmīgi, pie parādīšanās uz konkrētā vakara skatuves, pervim ģelom apšpricēja man mēteli, tad es to, attiecīgi, uzreiz uztveru par zināmām, īpaši man veltītām simpātijām, jo varēja tak špricēt to simi vai tomu, betnē, vārdsakot, kasīju tam mīzējam aiz auss un nemaz neapvainojos, būtnēm ar personību, jūnov, nav žēl ļaut visu, un viņam bija tai ģīmī, es tak saku. un tad uz atvadām vēl pakasīju, sen nebij redzētas tik saprātīgas kaķa acis,jo man, godīgi sakot, visi kaķi pēc idiņiem izskatās, un šis tāds viss tīksmīgs un es jau gatava nest azotē sev līdzi saulrietā un prasu tomijam un tagad jums, - a kapē dzīvē vienmēr tā, ka visi ar personībām jau pieder kādam, a mums paliek tikai tie parastie?

23. Aprīlis 2017 (17:40)

Tr tr
- Halļo!
- Jājā, klausies labāk anekdoti par Ļeņinu...
-...
- Ļeņins, viņš ļoti nemīlēja mietpilsoņus, iet vienreiz gar māju, skatās, lodziņš, aizkari plīvo un ģerānija podiņā. Šis uzreiz skrien klāt, rauj to ģerāniju no poda laukā, sapluina un vēl ar kājām dubļos piemīda. A zemi, zemi viņš atdod zemniekiem!
-...
- Zemniekiem! Ha ha ha! No tā poda! Zemi tautai! Labi čau
pīp pīp

23. Aprīlis 2017 (12:01)

teikšu tā, garās brīvdienas bij viskādos veidos lieliskas, izņemot tos siltuma jautājumus, šķiet, ka pa tam lāgām biju pārgājusi aukstasiņu radības statusā jau, vakar atgūlos pilsētas gultā ap kadiem septiņiem un divām kārtām lupatu un sāku pa vienai maukt nost tikai ap pusnakti, cik patīkami, ka ziemelis nepūš, ne segapakšā, ne priekšā, ne pakaļā. vilciens bij arī tāds jocīgs, pustukšs, bet konduktorene sēdināja visus ciešās grupiņās, laikam, lai vieglāk uz pirmo otro izskaitīt. un tad viļānos viņa piesēdināja mums priekšā divus, vēlvairāk par mums smirdošus siņkas, orkus, faktiski, tādu uzburbušu piecdesmitgadnieci, kam izskatījās zeķenes vēl no astoņdesmito disko balles kājās ieaugušas un tādu stipri ap kādiem divdesmit līksmu jaunieti, kas viskādi izrādīja savu līksmību ap to beidzot sakoļīto, ja tā var teikt, gultas partneri, tanu viņi mums tur viskādi priekšā cilājās un demonstrēja tos sagumzītos pritona pakaušus,ik pa laikam skandalēja, tad atkal salīga, vienubrīdi, vai dažubrīdi es pat ar šausmām domāju, nez vai viņa tiešām guļ viņam klēpī, vai veic kādas citādas intimas darbības, kas dotā gadījumā neizraisītu manī nekāda veida pacilājumu. Un tad tās smirdīgās dvuškas, kā sakustās, ta kā ar bomi tāda šausmiga trīsddiennieka smaka, no kā uzreiz noraso piere un sagumst sirds, kautkad pie pļaviņām, neizturēju un aicināju līdzbiedru šito vairāk nebaudīt, jo jūtos kā degpunktā, kas izraisīja tādu kā sašutumu, laigan runaju ļoti klusām, un tad līdz rīgai dabūju klausīties viskādus, krāšņumus, piemēram, la- haim, sučka un tad spalgus smieklus. Sač fan, jā. un tad tas bija tākā ievads tai rīgā iebraukšanai un taisni tāda viņa arī ir, BET, god bless taxifaju un mūsu gadsimteni, ka vari mēms un sašauts pa taisnam iebirt siltā mašīnā un nonākt pa taisno segapakšā, kur, kājau minēts, nepūš un var taisni vai ņurrāt aiz tīksmes, ka tūlīņ nebūs kautkur jāiet, sniegu no apakšas saņemtot, pēc pagalēm end staff un oi, ku man patīk dažas pilsētas ekstras. Tagad esmu atkal siltasiņu, viscaur, un smaržīga un lielsiki atpūtusies un daudzko izvējojusi laukā, takšto, ceļojums ar pluszīmi, daudzām

22. Aprīlis 2017 (19:23)

Kolosāla

< Apakaļās | 0 - 10 |