mausoons' Friends
View:Personal Journal.
View:Calendar.
You're looking at the latest 40 entries. Missed some entries? Then simply jump back 40 entries.

Tuesday, June 27th, 2017


krii
Time:10:43 pm.
Vai pamanijāt, ka šodien līdz saulrietam nenolija ne lāsītes? Tātad turpmāko nedēļu gluži Armagedons nav gaidāms.
Comments: Read 3 or Add Your Own.


pajautaa
Subject:Krūžu apdruka
Posted by:reportiere.
Time:6:20 pm.
Kur esat pasūtījuši [lētu] krūžu apdruku vairumā?
Meklējam variantu zem 5 eur/gab 50 krūzēm.
Ideja - kāzu viesu galda/vārdu kartes - ar kāzu logo, viesa vārdu un amatu.
Comments: Add Your Own.


unpy
Subject:Modes blogera piezīmes.
Time:5:39 pm.
Interesanta apdruka.

Comments: Read 5 or Add Your Own.


pajautaa
Subject:Domēns
Posted by:osinsh.
Time:3:23 pm.
Nu tā. Pieder man domēns, ļoti kruts un latvisks un yada-yada. Trīs gadus atpakaļ piereģistrēju, palietoju un tad vienkārši uzliku redirektu.

Tagad iepriekšējie īpašenieki atmodušies, ka vajag domēnu.

Cik prasīt?! /Koka Ola nav, bet zināms i vārds, i termins/.
Comments: Read 13 or Add Your Own.


kakjux
Time:11:53 am.
Mood:die bitch, die.
Music:Diskavers Vīklijs, not impressed.
vakar gāju pirkt to laptopu, ja?

aizgāju uz bodi. tur pusstundu viena klaiņoju gar laptopiem, nobody cared. izvēlējos vienu, beidzot noķēru pārdevēju. tad šis teica, ka out of stock, pasūtīšot man. es tāda, ka nu bļa, man vajag tagad. viņš pēkšņi secina, ka šis laptops ir izpirkts visā fucking veikalu tīklā un to nevar pat pasūtīt. O_O. šis palīdzēšot atrast vietā citu. nu ok. tad viņam kompis nestrādāja. tad bija citi cilvēki. tad signalizācija, tad kompis nestrādāja. tad visi bija ar fucking touchscreen, 2-in-1 un mega dārgi tāpēc uzreiz. tad viņš apkalpoja citus. tad atkal mani. viss pizģec. tad vienai pārdevējai creds nestrādāja. tad atradām citu laptopu. tāds esot viens palicis. tad 20 min viņi to vienu meklēja. līdz atnāca čuvaks no warehouse, ka šitam esot atradis 2 tukšas kastes. nopūtos un gāju mā. pa ceļam iegāju bodē pēc als. MP kaut ko telepurķī drausmīgi asprātīgu teica, ja es gribot visus galināt, vai man esot saraksts ar tiem visiem. gāju pa ielu, sāku taisīt vaļā vienu als. gāju pāri ielai, vienā pusē mašīna un es nomurmināju "fuck you", otrā pusē mašīna - "fuck you too", vēru vaļā alu, klausījos Nick Cave Shoot Me Down un gāju pāri ielai.

tagad šodien nupat piesēdu un nolēmu, ka tiešām jādara tā, kā universā tas oriģināli bija paredzēts - jāpērk skaitļojamā mašīna internetā.
bet 1) vai tiešām gribu pirkt to Lenovo, ko vakar bodē noskatīju. tas bija labākais bodē, bet vai tas ir man piemērotākais no visa interneta? 2) ja gribu, tad kur to Lenovo citur fucking vispār dabūt? šo konkrēto modeli neatrodu citos saitos, kuros man nebūtu bail ievadīt kartes datus.

also, gribas nosnausties ieslīgt komā.
Comments: Read 6 or Add Your Own.


pajautaa
Subject:Sakarīgs interneta provaideris Dārzciemā?
Posted by:begemots.
Time:12:51 pm.
Sveiki.

Vai ir laba pieredze ar kādu -- vēlams, kas nodrošinātu vismaz 100Mbit pa vadiem?

Lattelecom atšuva -- vajagot vismaz 8 mājas, kas gribētu, tad tikai viņi padomās, vai likt kaut ko.

LMT 4G nav pietiekami ātrs/stabils konkrētajā lokācijā.
Comments: Read 9 or Add Your Own.


dienasgramata
Time:10:23 am.
Tikmēr citiem vienkārši veicas: Veikalā pircējam uz kājas uzkrīt stikla vitrīna; cietušais saņems 1000 eiro kompensāciju
Comments: Read 3 or Add Your Own.


krii
Time:10:19 am.
Jāapgriež dracēna. Bail kā pirms ķirurģiskas operācijas.
Comments: Read 14 or Add Your Own.


pajautaa
Subject:Sejas kosmētika Drogās
Posted by:ninona.
Time:8:21 am.
Labrīt, cibiņi!
Interesē, kādu ražojumu sejas kopšanas kosmētika (krēmi, pieniņi utt. nevis dekoratīvie līdzekļi) pieejama Drogās.
Zinu, ka ir L'Oreal, Nivea. Kas vēl no tādiem normālajiem?

Interesē tieši Drogās un neinteresē visādi krievu un ukraiņu "babuškini sekreti".
Paldies!
Comments: Read 18 or Add Your Own.

Monday, June 26th, 2017


vistu_zaglis
Time:4:45 pm.
Mood:Gut.
Music:Live / The Sanctity of Dreams.
Oj dieniņ, kā es vakar uz Braníku braucu. Es gan nezinu, vai vārdos var nodot visu situācijas traģiskumu. Bet es mēģināšu.

Dodos, vārd'sakot, pie vakara kādu burgeri apēst, rīsērčoju maršrutu. Google saka – īzī, čuvak, kāp reku autobusā, pārbrauc pāri upei, un tālāk jau ar roku padot, kājām aiziesi. Aha, kā tad, Google, kā tad, tu pati esi to kalnu redzējusi, kurā man jānokļūst? Sagūglē, bildītes apskaties, es tajā figņā nekāpšu! Veru satiksmes appu, sameklēju kur no kā jāpārsēžas, noskaidroju, ka drīkstu būt arī ātrāk par astoņiem, nopriecājos, dodos, ieeju pa ceļam bodē, ieskatos sarakstā, autobuss pašvilpts par pāris minūtēm, ar nākamo ETA 20:00. Bļa. Nu neko.

Tā, te nu mēs esam, pietura Ryšánka, te jāpārsēžas 124. busā, kuram, pie tam, tūlīt jābūt klāt, paldies visām dievībām, ka joka pēc ieskatījos pieturu sarakstā, man, ko domājies, jābrauc pretējā virzienā, fak, skatos pāri ielai, tur pieturas vispār nav, ā, nē, ir gan, tikai tālāk, skrienu uz pieturu, busa nav, un ne tikai nav, bet arī nav jābūt, pretējā virzienā buss tajā pieturā nemaz neapstājas, wtf!?, velku ārā telefonu, skatos kartē (kā mēs vispār kādreiz dzīvojām bez kartes telefonā?), bet... nav jau skaidrs, ko tajā kartē meklēt, pietura Ryšánka, nu, viņa tepat ir!, priecīgi saka karte, ok, attopos meklēt galamērķi, karte saka – ā, nu, sākumā ej pa šito ielu un tad pa labi, es tāds OK, eju, aizeju līdz krustojumam, pagriežos pa labi, nu nav tur pieturas, nu nav, nu vispār nekādas, nu afigeļi?, velku atkal ārā karti, karte saka, mol, opaņki sanāca, čuvak, atvaino, es biju domājusi – ej uz otru pusi, nolamājos, eju uz otru pusi, sākumā izskatās, ka tur nekādas ielas nemaz nav, bet atrodu beidzot to nelabo pieturu pēdējā brīdī pirms apraudāties aiz bezpalīdzības par to, ka es nekad, nekad no šejienes netikšu projām, skatos kā pabrauc garām 124. buss un pagriežas ielā, kur es tikko biju, OK, tas ir tas virziens, kuru man nevajag, pāris minūtes vēlāk parādās 124. uz otru pusi, bet no pavisam citas ielas, tak tikko es paspēju nopriecāties – viņš apstājas krustojumā un ieslēdz pagrieziena rādītāju, un nupat jau tūlīt arī griezīsies ielā, kur es tikko biju, un es tāds skatos ieplestām acīm un DUDE, YOU FUCKING KIDDING ME!?, pats izbrīnījos, ka domas var būt capslockā, bet nu nopietni!?, bet nē, izrādās vadītājs vienkārši mani bezkaunīgi patrollēja, izslēdza migalku un aizbrauca taisni, jēziņ, pāris minūšu laikā pusi nervu šūnu notērēju, nokļuvis galā nervozi ielēju sevī kausiņu alus až neatraujoties, toties tagad zinu, kur dod labākos burgerus pilsētā, bet nē, jums nedos, neceriet.
Comments: Read 5 or Add Your Own.


ingmars
Subject:52 h
Time:3:54 pm.
Vakar naktī pabeidzu Final Fantasy VII.
Comments: Read 1 or Add Your Own.


kakjux
Time:10:31 am.
Mood:U, bļaģ.
Music:U.
likās, ka aiz loga, man tieši ausī, motorzāģē paskatījos - nē, urbj taču.
also, laikam nāksies iegādāties jaunu laptopu. right now.
Comments: Add Your Own.


unpy
Subject:Svinību, tūrisma un technoloģiju vērotāja piezīmes.
Time:12:13 pm.
Jāņos nofotografēju ezi, varbūt viņš bija Jānis, varbūt Līga, varbūt pavisam kas cits, bet ar to tad arī visas savas rituālās darbības šo svētku saistībā izsmēlu.

Par tūrismu runājot, savukārt - dārgie draugi, ja sanāk ietrāpīties kaut kur pie Kalsnavas arborētuma, silti iesaku nelaist garām iespēju un apmeklēt arī Vesetas purva taku. Riktīgi interesanti ir vispirms izmantot aplikāciju waze, bet tad, kad šis rīks ir ievedis tur, kur ir ievedis, izmantot google maps. Tad jūs sapratīsiet to milzīgo semantisko aizu, kas šķir vārdu "apmeklēt" un "atrast" nozīmes, lai arī pēc tam mēs, iespējams, draugi vairs nebūsim.
Comments: Read 7 or Add Your Own.


sirdna
Time:10:25 am.
Man patīk tās oligarhu sarunas. Prātīgi cilvēki normāli runā par lietu. Viss ir skaidrs, saprotams, mērķtiecīgs, pārdomāts. Nekādas vāvuļošanas un muldēšanas riņķī un apkārt.
Comments: Read 19 or Add Your Own.

Sunday, June 25th, 2017


krii
Time:10:01 pm.
Tikko pa Ģertrūdes ielu dzelzceļa virzienā aizbrauca trīs ugunsdzēsēju mašīnas ar iedegtām bākugunīm. Iespējams, kādam ir nopietnākas nepatikšanas nekā man.
Comments: Add Your Own.


krii
Time:8:55 pm.
Svētki neizdevās, kā jau parasti pēdējā laikā. Līdz mielēm izlaizu dīvaino, pašdestruktīvo noskaņojumu, to, kurā esot, cilvēki mēdz pasūtīt uz poda veselo saprātu un sadara visu, par ko skaidri zina, ka sāpēs, kaunēsies un nožēlos. Raksta izmisīgas īsziņas bijušajiem, pārguļ ar visādiem ūpjiem, aizdzeras un novemj bāra leti, nesekmīgi un publiski veic suicīda mēģinājumus utt., utt., paši zināt, gan jau ka. Jāiet gulēt, pirms neesmu sevi pieķērusi kā Liliju Teilori "Arizonas sapnī" karājamies pie ventilatora ar zeķbiksēm ap kaklu.
Comments: Read 17 or Add Your Own.


kakjux
Time:1:32 pm.
Mood:noguris, nīgrs un neizgulējies, kā savādāk?.
Music:reklāmas teļikā.
jā. lūk. protams, ka es zinu human emotions. nu tur aizkaitinājums, nīgrums, viss tas kā nu pareizi reaģēt uz apkārtējo pasauli.
bet kāpēc sēžu te tagad visa tāda, cenšos strādāt un ilgojos stulbi smaidīt atkal. šito gan es nezinu un nemāku.
Comments: Add Your Own.


pajautaa
Posted by:slepkava.
Time:2:54 pm.
Kreicbergs vispār latviešu valodā ir lasāms?
Comments: Read 7 or Add Your Own.


pajautaa
Subject:lieks akordeons
Posted by:grizzly_bear.
Time:11:36 am.
Vai kādam mājās ir vecs, nevajadzīgs akordeons, ko varētu atdot? Var neskanēt kārtīgi vai arī neskanēt pavisam. Diezgan steidzami meklēju.
Comments: Add Your Own.

Saturday, June 24th, 2017


kakjux
Time:11:31 pm.
Mood:viss trīc.
Music:teļiks, teļiks, teļiks.
konfjūzēju kaķus ar savu eksistenci. abas tā piesardzīgi staigā apkārt, cenšas neuzkrītoši vērot.

par to, kā jūtos es, par to nerunāsim. labi, ka rīt jāstrādā.
Comments: Add Your Own.


krii
Time:9:33 pm.
Pasaule nebūt neuzvedas tā, kā man patiktu. Ciešu.
Comments: Read 5 or Add Your Own.


krii
Time:12:58 pm.
Priecīgus, jā!
Mazs atgādinājums, ko īsti šajā dienā svinam: https://www.youtube.com/watch?v=q2zTylwnVeE
Comments: Read 8 or Add Your Own.


kakjux
Time:10:22 am.
Mood:^.
Music:Thom Yorke.
fucking fuck fuck
Comments: Read 2 or Add Your Own.

Friday, June 23rd, 2017


vistu_zaglis
Time:11:49 am.
Mood:Eat, sleep, rave, repeat.
Music:Moby / There's Nothing Wrong with the World There's Something Wrong with Me.
Žanrā "normālas, ikdienišķas sarunas pie alus"

[info]kakjux: Visa mana dzīve ir castle.gif.
[info]vistu_zaglis: *castle.gif*

----

Kratām pačkas pie Mobija "Erupt and Matter"

K-x: Revolūciju! Es pieprasu revolūciju!
VZ: Nē nu – mēs jau varam iet ielās un sākt, bet nav līdz galam skaidrs, ko tieši darīt. Varētu apgāzt ceļazīmi, bet viņa jau ir nokritusi.
K-x: Es viņu pacelšu un nogāzīšu, tad jūs visi, bļaģ, redzēsiet!

----

K-x: (ar drūmu jebaļņiku) I'm fucking excited.
VZ: Aha, izskatās.
K-x: Es pieprasu kaut kādu empātiju!
VZ: Awwww
K-x: Bļaģ, ok, labāk nē!
VZ: Nu atvaino, tas sākas uz burtu A un bija pirmais rezultāts manā feels tabulā.

----

(Rīts, K-x parādās istabā)

K-x: Dude. Fuck you.
VZ: Labrīt, jā!
K-x: Nē.
Comments: Add Your Own.


kakjux
Time:10:39 am.
Mood:ē, nu, pohiņa, vai?.
Music:Moby, fuck the system Moby.
eat, sleep, rave, repeat.

teicu VZ, ka man pohiņa. viņš teica, ka +/- piekrīt. sašutu un atbildēju, ka I don't need you to validate my need for validation. VZ viss tāds, a ko tad? es saku, ka pohiņu ta, jo, ja nu tā tikai manā galvā... oh wait.

citās ziņās gribu pierakstīt, ka šovakar satikšos ar meiteni, kura nemāk flirtēt. mums lieliski sanāk neflirtēt. no kopīgiem draugiem uzzināju, ka viņa traka. un vispār viss tāds... nu. a ko nu?

ak jā, Terēze Maijs laikam apžēlojusies par mums nabaga dirty imigrantiem un, ja nu esam uk ilgāk par 5 gadiem, tad ļaus palikt.
Comments: Add Your Own.


krii
Time:8:09 am.
Mūžu dzīvo, mūžu mācies. Ar kaunu jāatzīst, ka tikai šorīt, moduma īgnumā uzzināju, kas ir slavenais Dallesa plāns.
A, neko. Ārā smuki spīd saulīte, jāņem suns un reptīļu ķeramais tīkliņš, jāiet pie dabas.
No passaran!
Comments: Read 7 or Add Your Own.

Thursday, June 22nd, 2017


dienasgramata
Subject:zinātniskā terminoloģija
Time:10:56 pm.
LA. “Rešetins nav pietiekami drosmīgs cilvēks, jo viņš nepateica, tieši kuras izrādes viņš uzskata par nominācijas necienīgām. Viņš šādā veidā ir apdirsis visus nominētos kolēģus,” teātra zinātniece Silvija Radzobe apgalvoja RīgaTV 24 raidījumā “Rampas Ugunis”, komentējot aktiera Intara Rešetina izteikto viedokli par to, ka “Spēlmaņu naktij” nominētās izrādes nav pelnījušas šo nomināciju.

Teātra zinātniece raidījumā norādīja, ka ir Rešetinam jautājusi, kuras izrādes, viņš uzskata par necienīgām. “Atbilde nesekoja. Pirmkārt, es secinu, ka Rešetins nav pietiekami drosmīgs cilvēks. Otrkārt, nesniedzot atbildi, viņš ir apdirsis visus nominētos kolēģus, jo viņš nav pateicis, kuri ir tie necienīgie nominanti,” savu viedokli izteica Radzobe.
Comments: Read 3 or Add Your Own.


krii
Time:9:46 pm.
Bija plānots, ka šodien īsā un priecīgā pieskrējienā pabeigšu darba lietas, pēc tam došos romantiskā pēcpusdienas randiņā, un varbūt pat vakarā pagūšu uz lekciju "Bolderājā". Tā vietā esmu gandrīz visu dienu blenzusi monitorā uz jaunievēlēto Rīgas Domi, astoņos vakarā beigusi darbadienu un atgriezusies mājās - nogurusi, bet neapmierināta. Sieru netaisīšu, rīšu čipsus, kad jau, tad jau.
Līgo, ja!
Comments: Read 11 or Add Your Own.


vistu_zaglis
Time:5:16 pm.
Mood:OK.
Music:Xploding Plastix / Kissed by a Kisser.

Silti čo ta.

instagramsarkaķīšiem )

Bet vispār dzīvs, dzīvs, nesatraucieties. Starptautiskā Cibas festivāla ietvaros pie katras otrās sarunas ienāk prātā, ka "šitas Cibās jāizstāsta", bet nu kā tad lai piestenografē to visu, jūs man pasakiet. Paliksiet nezinot.

Comments: Read 1 or Add Your Own.


pajautaa
Posted by:lavendera.
Time:4:42 pm.
Vai puķuzirnīši ir labi vainagā? Kuras puķes nav vērts pīt kronī, jo ātri sapļek?
Comments: Add Your Own.


dienasgramata
Time:12:25 pm.
DELFI. Trešdien, 21. jūnijā, no Raiņa un Aspazijas vasarnīcas Jūrmalā nozagti muzeja eksponāti – tintnīca, spalvaskāts un rakstāmmašīna.
Comments: Add Your Own.


gribam_zinaat
Posted by:lavendera.
Time:11:25 am.
Vakar radās daži jautājumi.
Ja solists koncertos tā arī neizņem no mutes košļeni, vai viņam negadās dziedot to dažkārt nejauši norīt?
Vai no tām košļenēm viņam gadījumā jau nav gastrīts vai diareja?
Es aptuveni atceros, ko nozīmē žests ar izstieptu rādītājpirkstu un mazo pirkstiņu, bet ko nozīmē pacelta roka ar izstieptu rādītājpirkstu? Vai arī abas rokas ar diviem sakļautiem rādītājpirkstiem?
Kaut kā stipri atpalikusi no mūsdienu koncertvides esmu :)

Ak jā, kaut ko jau sagūglēju ar... ... tālāk ... )
Comments: Read 2 or Add Your Own.


ingmars
Subject:ok
Time:11:09 am.
OK, hands where I can see them!
Comments: Read 1 or Add Your Own.


ingmars
Subject:sprites over austria
Time:9:09 am.
Comments: Read 1 or Add Your Own.


kakjux
Time:1:37 am.
atnākam nupat mā PCūks viss tāds tralalā mjau, mjau. secinam, ka P.Cūks novēmies. VZ uzreiz tāds Pcūkam: "nē, tu neesi mazais pūkainais mīļumiņš šobrīd"

also, šodien urba.
Comments: Read 1 or Add Your Own.

Wednesday, June 21st, 2017


pajautaa
Subject:Autortiesību kolektīvā pārvaldījuma likums
Posted by:presiite.
Time:10:00 pm.
Vai kāds ir pētījis jauno autortiesību kolektīvā pārvaldījuma likumu? Manas zināšanas šajā jomā ir pārāk šķidras, lai es saprastu, vai tas kādā veidā maina noteikumus par darbu publisku izpildījumu komerciālos nolūkos, ja tā autors nav noslēdzis līgumu ar "kolektīvo pārvaldītāju" akka/laa vai citu organizāciju, kuru tie pārstāv.
Comments: Read 3 or Add Your Own.


unpy
Subject:Šobrīd lasu.
Time:2:59 pm.
Comments: Read 6 or Add Your Own.


sirdna
Time:2:53 pm.
Kad nomainīšu dzimumu, mans vārds būs Domicella, jā.
Comments: Read 7 or Add Your Own.


unpy
Subject:22. jūnijs.
Time:12:42 pm.
Viss, kas jums jāzin par 22.jūniju.
Comments: Read 1 or Add Your Own.


dienasgramata
Time:12:21 pm.
DELFI. Ekstravagantais latvju politiķis Kārlis Ulmanis atkal nonācis mediju uzmanības centrā.
Comments: Read 2 or Add Your Own.

mausoons' Friends

View:User Info.
View:Personal Journal.
View:Calendar.
View:Memories.
You're looking at the latest 40 entries. Missed some entries? Then simply jump back 40 entries.