mausoons' Friends
View:Personal Journal.
View:Calendar.
You're looking at the latest 40 entries. Missed some entries? Then simply jump back 40 entries.

Sunday, January 22nd, 2017


kakjux
Time:2:32 am.
šodien noskatījos visu ko. bet vērā ņemami tikai Carol un Ghostbusters.

sapratu, kāpēc visas bietes fano par Carol. vispār neesmu romantic drama žanra cienītāja (then again, noskatījos Sherlock season 3), bet Carol mani tiešām uzrunāja. protams, bija skumji par pasaules netaisnībām. bet, par spīti visam, pēc filmas palika ļoti laba sajūta. tāda tiešām laba sajūta. pats sākums drusku atgādināja kādu epizodi no manas dzīves. bet nu, turpinājumā viss izmainījās. bet tāpat. ļoti, ļoti relatable. un deva cerību. un jau tagad zinu, ka skatīšos to filmu vēl.

turpināt to varēja tikai ar Ghostbusters, jo, ja skatās filmas par sievietēm, tad skatās. nu un... es esmu totāli iemīlējusies tajā blondajā sievietē (Jillian Holtzmann). viņa ir The Character. I need some of that in my life. bet filma, ē. nu, tur bija labie brīži (īpaši ar Jillian) un bija arī mazāk labie. tomēr, uzskatu, ka tā bija pareizā izvēle, ko šovakar skatīties.

sievietes ir lieliskas :)
Comments: Read 6 or Add Your Own.


norakstiits
Subject:Par formu un par būtību
Posted by:pinjons.
Time:1:51 am.
"Būtu briesmīgi, ja mēs piedzīvotu vēl vienu fizisku okupāciju no Krievijas puses. Bet tikpat briesmīgi būtu, ja mūsu paši bāleliņi padarītu šo vietu par miniatūru Krieviju ar tās kroplajām pseidovērtībām, un vienīgā atšķirība būtu latviešu valoda kā valsts valoda."

krii
Comments: Read 4 or Add Your Own.

Saturday, January 21st, 2017


dienasgramata
Time:5:46 pm.
LTV piesaka jaunu raidījumu ciklu "Berberiem pa pēdām". Nez, sitīs vai pērs?
Comments: Read 1 or Add Your Own.


perkons
Time:5:17 pm.
Vecais Pērkons (nokrekšķās), pēc nostāstiem, ne atmiņas, esot sākumā rāpojis atmuguriski, jo kāpēc gan nē.
Tad lūk Šlumpengufs nerāpo ne uz priekšu, ne atpakaļ. Viņš vienkārši, guļot uz vedera, griežās uz riņķi.
Comments: Read 6 or Add Your Own.


krii
Time:3:31 pm.
Oziannā Sv Antonijam. Arī pirms pusgada pazudušais auskars atradās.
Ka es jums saku - izejiet laukos, pļavās, mežos, grāvmalēs, ielās. Ielūkojieties plauktos, bēniņos, pagultēs. Jebšu šī ir tā diena, kad zeme atdod visu, ko aprijusi, patiesi, patiesi.
Comments: Read 10 or Add Your Own.


ingmars
Subject:another case of flawed masterpiece
Time:1:55 pm.
Spēlēju E.Ψ.Ǝ: Divine Cybermancy. Neskatoties uz būtiskajiem trūkumiem, ļoti neparasta pieredze.
Comments: Add Your Own.


ingmars
Subject:salan
Time:1:39 pm.
I say salam to all my bros.
Comments: Add Your Own.


ingmars
Subject:Hal
Time:1:22 pm.
Vienreiz braucu vilcienā no Hāgas, un vagonā iekāpa divi arābu jaunieši un apsēdās pretī. Viņi visādi knosījās, piemēram, viens uz mazā kupejas galdiņa sāka ar pirkstiem uz pusēm sadalīt gramu zāles. Tad viņi atkārtoti prasīja man, cik ir pulkstenis. Viņi paskaidroja, ka tas ir ļoti svarīgi, jo vajagot zināt, vai var ēst. Kad pienāca laiks, viens no viņiem atvēra čipšu paku, izēda pusi un pirms izkāpšanas atlikušo izmeta miskastē.
Comments: Read 9 or Add Your Own.


ingmars
Subject:Sap
Time:1:16 pm.
Regulāri pirku dārzeņus vienā stūra veikaliņā netālu no mājas. Visu laiku sasveicinājos ar pārdevēju franciski. Vienu reizi viņš teica assalamalaikum un paskaidroja, ka tā sveicinās musulmaņi. Droši vien bija sapīpējies zāli.
Comments: Add Your Own.


ingmars
Subject:salat
Time:1:12 pm.
Cannabis halal, alcohol haram.
Comments: Read 1 or Add Your Own.


krii
Time:11:07 am.
Lai svētīts šis maigais, sērīgais atkusnis un viņa līdznestā dubļainā šļura. Svētais Antonijs visbeidzot nocēla pēdas no kāju sildāmās krāsniņas, apāva gumijniekus un parādīja man pagalmā atslēgas. Nedaudz aprūsējušas, velēnā mazliet iegrimušas, joprojām iekšdurvis slēdzošas. Alelujā, alelujā, alelujā.
Mēneša trauksmainākā dekāde, cerams, ir beigusies.
Comments: Read 16 or Add Your Own.

Friday, January 20th, 2017


gribam_zinaat
Posted by:santech.
Time:11:35 pm.
kur atrast Apēdāja dziesmu tekstus?
Comments: Read 2 or Add Your Own.


kakjux
Time:5:42 pm.
drusku gribas pazust.
Comments: Add Your Own.


vistu_zaglis
Time:2:26 pm.
Mood:Neskaidrs.
Music:Tricky / Poems.
Tomēr apbrīnojami, kā cilvēki pie visa kā pierod.

Lūk, baltie mēsli, aukstums, visa pārējā šitā ar ziemu saistītā huiņa. Nedēļām jau velkas, nedēļām!, laikam pirmā tāda ziema, ko es šeit redzu. Nu un neko. It kā paburkšķu pieklājības pēc, bet kaut kāds jau pofig iestājies. Ikdiena un neizbēgamais ļaunums.

Vai urbšana atkal jau. Vakar, teiksim, pārmaiņas pēc neurba. Vai es metos jums to priecīgi stāstīt? Nē, pierasts jau bija.

Vienīgais, ar ko nespēju samierināties, ir fakts, ka jāstrādā, lai pie naudas tiktu. Ikdienā, pie tam. Tur kaut kas ir nepareizi jau pašos pamatos.
Comments: Read 9 or Add Your Own.


pajautaa
Posted by:kalevala.
Time:2:58 pm.
viszinīgā ciba, teic, jele, vai Dunajevska dziesmiņai "Kapitan, kapitan" '(https://www.youtube.com/watch?v=HceNDBrkdak) ir bijuši/ eksistē arī latviešu vārdi?
Comments: Read 2 or Add Your Own.


pajautaa
Subject:krim-proc
Posted by:intenormal.
Time:2:48 pm.
vai te ir kāds, kas orientējas kriminālprocesu lietās vai arī zina, pie kā varētu fiksi un efektīvi pakonsultēties? runa ir par procesuālām lietām, kas kā notiek utml, tobiš nekas pārlieku sarežģīts.
Comments: Add Your Own.


sirdna
Time:2:09 pm.
Par ko ārsti mums nestāsta.

Šodien par pasaules ķeizaru tiek iesvaidīts Sātana mazbērns Donaldiuss Trumpuss. Ja rīt pamostaties pie izkusuša Ziemeļpola, pret sienu apsitušamies meksikāņiem un ar pierē ietetovētu svītrkodu, nebrīnieties.
Comments: Read 25 or Add Your Own.


kramers
Time:8:41 am.
Самое большое преимущество любовницы заключается в том, что с ней можно поговорить о недостатках жены. Попробуйте поговорить с женой о недостатках любовницы.
Comments: Add Your Own.


pajautaa
Posted by:slepkava.
Time:2:15 am.
Jācer ka cibā tomēr geimeri ir palikuši, ko labāk ņemt, ja grib šūteri uzzipāt "skaisti" un tā lai neraustās pie ļoti labas kvalitātes, radeon rx480 vai tomēr geforce 1060 (1080 bet tas jau būs bik par dārgu priekš mana atvēlētā pasākuma), piemēram jaunāko doom. Procesors intel.
Comments: Read 7 or Add Your Own.

Thursday, January 19th, 2017


unpy
Subject:Tā diena.
Time:7:40 pm.
Tā diena, kad, viegli aizdomājies, izej uzpīpēt un izveikt telefona zvanu, aizsmēķē, iebāz roku kabatā pēc telefona un izvelc datorpeli.
Comments: Read 9 or Add Your Own.


ingmars
Subject:d3pris
Time:7:10 pm.
Špenglers.
Comments: Read 2 or Add Your Own.


pajautaa
Subject:latviešu dzejoļi bērniem
Posted by:gary_crant.
Time:5:12 pm.
kurš mūsdienās latviski raksta vislabāko bērniem domāto dzeju? jūsuprāt labāko
Comments: Read 9 or Add Your Own.


unpy
Subject:Kultūras fenomenu vērotāja piezīmes.
Time:1:22 pm.
Gan jau, ka tā ir bijis vienmēr un tas nav nekas jauns, taču pateicoties tam, ka mūsdienās pār visu galvām gāžas nevienam neprasītas informācijas cunami, arvien biežāk saskaros ar interesantu fenomenu - cilvēki nevērtē pašu informāciju vairs teju nemaz, viņi vērtē tikai informācijas avotu pēc kaut kādiem dīvainiem, viņiem vien saprotamiem parametriem. Ne gluži līmenī "šito stāsta simpātiska blondīne zilām acīm, zemu balsi un attīstītu priekšvadni, tātad viss, ko šī klāj vaļā, ir simtprocentīga patiesība, kamēr viņai oponē nošņurcis vīrelis ar kārpu uz deguna un vaļēju bikšupriekšu, skaidrs, ka rūdīts melis", bet ļoti tuvu tam. Gan jau tā ir ērtāk. Šis portāls krieviem pieder, tātad Kremļa propoganda un pat laika ziņām tajā ticēt nevar. Šito stāsta LTV1, tad jau visa ir šķīsta taisnība, nevar taču būt, ka kaut ko samelojuši. Šito [info]krishjaanis ierakstījis, tad jau blēņas un maldi, tāds niekkalbis taču pat nejauši neko prātīgu nevar pateikt. Šito [info]kautskis - tad jau vairs ne taisnība, bet absolūta patiesība, eksperts tomēr. Un tā tālāk.

Pavisam nesen kāds man aizrādīja, ka kaut kāds tur portāls ir pilnīgi neuzticams informācijas avots, kamēr "Delfi", piemēram, pat ļoti uzticams. Ļoti ceru, ka šis cilvēks arvien vēl sēž vakarnakt uzpildītā vannā, būtu pelnījis.
Comments: Read 14 or Add Your Own.


pajautaa
Subject:vajag telpu
Posted by:adelise.
Time:11:36 am.
Sveiki,
zolīdam pasākumam ir nepieciešama telpa tik lielos izmēros, lai tur satilptu 200 - 250 cilvēki. Iepriekšējos gados ir izīrētas šādas telpas - Spīķeri, LNO mazā zāle, LU jaunā ēka.
Pie variantiem šogad ir Rīgas Birža, Rīgas Mākslas telpa, Koka Rīga, Dizaina fabrika. BET - vai ir vēl kādas idejas?

Paldies!
Comments: Read 9 or Add Your Own.


pajautaa
Posted by:yeux_glauques.
Time:10:35 am.
kāds kaut kur rīgā ir redzējis nopērkamu economist "the world in 2017"?

UPD sirsnīgs paldies visiem par info!! <3 ciba ze best! meklējumi vainagojās ar panākumiem.

Comments: Read 5 or Add Your Own.


kramers
Time:9:03 am.
Comments: Add Your Own.

Wednesday, January 18th, 2017


krii
Time:8:59 pm.
Atslēgu meistars manās durvīs nolauza urbi pret antīku skrūvi, sapīka, pieskaitīja urbja cenu rēķinam un devās prom ar solījumu rīt to visu piebeigt.
Esmu šīs nedēļas laikā lieliski iemācījusies atvērt slēdzeni ar skrūvgriezi, nudien nezinu, kur šo prasmi izmantošu, ja tomēr reiz atkal tikšu pie normāli slēdzamām durvīm.
Comments: Read 1 or Add Your Own.


pajautaa
Subject:Cepelīni
Posted by:mola.
Time:6:38 pm.
Kur Rīgā var paēst garšīgus cepelīnus? Mājās un pie vecmammas neskaitās, interesē tieši kafejnīcas, restorāni. Ļoti gribās!
Comments: Read 1 or Add Your Own.


kramers
Time:5:40 pm.
— Родственники за границей есть?
— Нет...
— А здесь написано, что у Вас брат, сестра, родители и дядя в Израиле...
— Так они — на родине, это я — за границей.
Comments: Add Your Own.


pajautaa
Subject:Sennheiser austiņu remonts
Posted by:pichshsh.
Time:3:52 pm.
Hei. Man ir šādas Sennheiser austiņas, kurām saplīsis vads pie jacka. Remontā man teica, ka varot nomainīt tikai uz lielu zeltītu metāla spraudni, turklāt tikai ar diviem kanāliem (kas nozīmē, ka nestrādātu pults vadā). Vai ir kāds specializēts remonts, kas var nomainīt pret mazāka izmēra jacku ar visiem trim kanāliem, saglabājot pilnu funkcionalitāti?
Comments: Read 16 or Add Your Own.


dienasgramata
Time:2:55 pm.
DELFI. Par 2017. gada dzīvnieku Latvijā izvēlēta zivs
Comments: Read 5 or Add Your Own.


n_komentari
Posted by:yannel.
Time:2:43 pm.
un kāda ir sajūta, tīrot zobus ar visām zobu birstēm pēc kartas, kas trauciņā? un kāda sajūta ir tam, kurš ierauga, ka pa nakti palikušais viesis ir apzelējis itin visas, pilnīgi visas zobubirstes - gan tā, kurš uzaicināja palikt pa nakti, gan tā cilvēka ģimenes locekļu, gan brāļa draudzenes, kas tur nedzīvo, bet bieži paliek pa nakti, un viņai tur ir sava zobubirste, omītes un citu radu, kas bieži viesojas un kam tur ir savas zobubirstes - visas, itin visas zobubirstes ir apzelētas, un jāmet ārā.
Comments: Read 2 or Add Your Own.


ingmars
Subject:t
Time:2:42 pm.
Comments: Read 2 or Add Your Own.


norakstiits
Subject:Krāšņs papildinājums Cibas apvainojumu vācelītei
Posted by:kautskis.
Time:10:39 am.
Jā. Klau, šis man sāk interesēt nu jau tīri profesionāli: trepanopunkciju Tev veica kvalificēts medicīniskais personāls ārstniecības nolūkos un kaut kas misējās vai tiki cauri lētāk, tā sacīt, pa jaunatnes partijas līniju, ar veco, labo, "nelielas, bet reibinošas valūtas" palīdzību? Vai vienkārši, pakalpīgi pašnozombējies cēlākas nacionālas (?) idejas vārdā, jo kādam jau vajadzēja uzņemties tik sūro vajadzīgā idiota lomu?

barbala
Comments: Read 2 or Add Your Own.

Tuesday, January 17th, 2017


dienasgramata
Time:9:51 pm.
jūs arī bērnībā domājāt, ka tajā dziesmā dzied "laimes nav"?

"Izeju no mājām kluss.
Zvaigznes spīd un dubļi dus,
Un var skaidri redzēt - laimes nav..."
Comments: Read 17 or Add Your Own.


kakjux
Time:6:26 pm.
mex sieviete tiešām neliekas mierā. viņa ik pa laikam pazūd un ik pa laikam uzrodas. sūta bildes no pludmalēm, sūta bildes ar sevi, raksta, cik ļoti vēlas romantiski satikties. un man traucē tikai tas "us" no viņas tekstiem, kad viņa grib satikties. viņa saka, ka we'll make it worth, it'll be fun, if it's not fun for you, it's not fun for us. un atkal tas "us". nu ik pa laikam viņai saku, ka negribu viņas boyfriendu. un viņa tik skrien pakaļ. un man viņa tik ļoti īstenībā patīk. un tā kā tiešām nebūtu problēmu ar to, ka viņai IR tas boyfriends. I mean, man ir pilnīgi ok, ka cilvēki, ar kuriem es izklaidējos, izklaidējas vai da kaut attiecībo ar citiem. pilnīgi ir arī ok par to runāt, kas tur un kā tur. bet, nu sorry, no threesomes.
Comments: Add Your Own.


pajautaa
Posted by:sirena.
Time:5:57 pm.
Hallo, Ciba! Iesakiet, lūdzu, kādu lielisku veļasmašīnu remonta meistaru! Paldies!
Comments: Read 3 or Add Your Own.


pajautaa
Posted by:antijahve.
Time:4:32 pm.
Čau kur varētu nopirkt nedēļas laikā 40/50 USB zibatmiņas pa max 2 eur gabalā? kapacitāte diezgan nesvarīga, vajag ietilpināt tikai 20 MB
Comments: Read 2 or Add Your Own.


krii
Subject:Nu, pastīsies, kā būs...
Time:3:43 pm.
Ja Teņa dienā salst, tad Ģērdacī (Ģertrūdes dienā, 17. martā) būs ļoti silts un pavasarīgs laiks.
Comments: Read 11 or Add Your Own.


unpy
Subject:Prettrampampisti.
Time:12:18 pm.
Štrunts par Trampu, no vienas puses, tā ir ļoti laba zīme, ka ir cilvēki, kuri arvien vēl šūmējas par to, ka savienotajās amerikās par prezidentu ievēlēts kungs, kurš, viņuprāt, nav gana cienīgs, lai ar šo saviesīgi un ļoti daudznozīmīgi mēļotu par Jaunā Rīgas teātra pēdējo izrādi. Tas tāds Zadornova cienīgs gājiens, stāstīt par to, cik ļoti amerikāņi ir stulbi, tā liekot noprast, ka šepat vien, teju vai pāris sprīžu attālumā, ja skatamies pasaules karti, mājo vispasaules intelektuālā elite, kas šito neatbalsta ne drusciņas.

Bet, ko nu tur. Kā dumjie amerikāņi sadarījušies, tā tagad būs jādzīvo, ak vai. Pavisam citādi ir pie mums, tur, kur zin, kā ir pareizi. Jo pie mums jau nu gan par politiķiem tiek vēlēts tikai tad, ja šie kaut Tīronu diskusijā par jebkuru tēmu var nolikt uz lāpstiņām trijos teikumos. Pie mums gan vēl, piemēram, par tādiem intelekta milžiem kā....eeeee...vecums, alcheimers, esmu piemirsis uzvārdus, jaukais prettrampampist, vari atgādināt, par ko, piemēram, vēlēji pēdējās vēlēšanās?
Comments: Read 10 or Add Your Own.

mausoons' Friends

View:User Info.
View:Personal Journal.
View:Calendar.
View:Memories.
You're looking at the latest 40 entries. Missed some entries? Then simply jump back 40 entries.