mausoons' Friends
View:Personal Journal.
View:Calendar.
You're looking at the latest 40 entries. Missed some entries? Then simply jump back 40 entries.

Wednesday, April 16th, 2014


unpy
Subject:***
Time:4:31 pm.
Ciršļu cirslis, ciršļu ķēniņš, pat varētu teikt.
Comments: Read 13 or Add Your Own.


pajautaa
Posted by:mapats.
Time:3:14 pm.
Kur nopirkt līmētās plāksnes(priede, egle). Veikalus zinu - dārgi, ceru ka varēsiet ieteikt lētāku varinatu Rīgā, vai Kurzemē.
Comments: Read 5 or Add Your Own.


sirdna
Time:2:49 pm.
Iemesls mazām svinībām. 1986.gada 16.aprīlī lībiešu labietis palkavnieks Muamars Kadāfi televīzijā parādīja mēli un paziņoja, ka baumas par viņa nāvi esot stipri pārspīlētas, ka riebīgie imperiālisti viņu nemūžam nenomočīs un lībieši par savu palkavnieku galvas uz ežām gatavi nolikt kaut tūlīt.

Tad nu iedzersim par likteņa ironiju!
Comments: Read 2 or Add Your Own.


pajautaa
Posted by:reportiere.
Time:2:35 pm.
Interesē, kādi pārtikas/alkoholiski produkti Latvijā pieejami ar nosaukumu "Rūdolfs".
Zinu, ka ir LV ražoti bērnu biezeņi "Rūdolfs", varbūt esat manījuši vēl kaut ko? Nav svarīgi, kur ražots, galvenais, lai pieejams Latvijā.
Comments: Read 3 or Add Your Own.


kuminjsh
Time:1:31 pm.
Iedvesmojoties no šī: http://www.adme.ru/vdohnovenie-919705/25-slov-kotoryh-net-v-russkom-yazyke-668555/
[info]vineta uzrakstīja brīnišķīgu stāstiņu!

Reiz kāds morāli nenoturīgs vīrs nolēma veikt areodjarekputu ar kaimiņu sādžas priekšnieku. Diemžēl, viņam sanāca nopirkt kaķi maisā, jo sādžas priekšnieka laulātā izrādījās pilnīgi un galīgi bakkušana. Tomēr ir arī labā ziņa – viņu varēja pielikt pie plīts un vērot no mugurpuses. Pie tam gatavoja kaimiņu sieva lieliski un vīrs jau pirmajās vakariņās skaļi iesaucās – šemomodžamo! Savukārt kaimiņu sādžas priekšnieka sieva, pēc dabas būdama ilunga, kastroļus grabināja visnotaļ nikni, jo šī jau bija trešā reize, kad viņas laulātais bija veicis sievu apmaiņu un katru reizi viņai pagadījās ar vien ēdelīgāks un ēdelīgāks pagaidu vīrs. Tā nu viņa, veicot mājas soli, kala plānus, kā iešūt savam visnotaļ tuklajam pastāvīgajam vīram, bikses tā, lai ar viņu Karelu ar lielo K notiekas intīmo vietu rajonā.
Tajā laikā kaimiņu sādžas priekšnieks tecināja siekalu uz savas uz laiku iegūtās sievas klividža…un jau šajā brīdī nožēloja, ka tas būs kā tsudoku, poētiski izsakoties, un izpētīt pilnīgi visas sievietes vietas un vietiņas viņam pāris dienu laikā nebūs lemts. Un tas pat nekas, ka svešā sieva gatavoja tikai paleggus. Ja sievietei ir tāda klividža, zem kuras var vedrite pat visilgākā lietus laikā, tad ir piedodams tas, ka viņas māte pilnīgi noteikti nav bijusi kaijakumama pa kulinārijas līniju. Ja jūs jautāsiet, kā šajā situācijā jutās uz laiku pielaulātā, tad viņai bija pelinti. Jāteic, ka viņai savs īstais vīrs bija kā laijogeniks. Tagad, kad sieviete bija no tā prom veselus 500 metrus, viņa piepeši sailgojās pēc lauleņa. Kaimiņu sādžas priekšnieka vienistabas būdiņā bez pašiem saimniekiem un trīs govīm dzīvoja arī priekšnieka tante pa tēva līniju. Viņa sevi pozicionēja kā kualunkuizmo. Viņai viss bija vienalga, izņemot to, lai izskatītos pēc iespējas mahžāka pēc pārciestās kāju sēnītes. Tā nu viņa, kamēr brāļa dēls ar kaimiņa sievu lasīja kamasutru balsī, peldināja kājas vannītē un nodarbojās ar murrmu.
Rītā, kad bija nolemts mainīt sievas atpakaļ, mūsu morāli nenoturīgais vīrs bija totālā rhvē un pa miegam bļaustījās, ka vakardienas zupa bija ar laga piegaršu. Iemainītā sieva velti centās ar nilentika paņēmienu viņu uzmodonāt. Tā nu viņa uz mājām devās pati. Cauri drūmiem krūmiem, kur vienmēr pastāvēja draudi piedzīvot sendulu. Nē, nē uitvaajens nebūt nebija viņas aizraušanās. Tad jau labāk ar ulikkesbilenu, bet tuvāk civizilācijai. Kad sieviete bija izlīdusi no krūmiem, tad kāds viņu vibafnotoja. Pavisam netīšām, kā uzreiz attaisnojās morāli nenoturīgā vīra sieva, kura arī viena pati un kājām devās atpakaļ uz savu pastāvīgo laulātās pienākuma pildīšanas vietu. Kādu brīdi abas sievietes, līdzjūtīgi pavērās viena otrā…pēc tam iegrima smeldzīgā bokketo, pēc kura attapās tuvākajā krogā, līksmi cilājot medalus kausus un apspriežot savus laulātos draugus.
Kaimiņu sādžas priekšnieks domīgi vērās logā un viņam bija iestājies iktsuarpoks. Viņš bija izsalcis.
Bet morāli nenoturīgais vīrs, kad beidzot daļēji pietrausās kājās un izrāpoja uz lieveņa, kādu mirkli pakavējās ar skatienu uz krūmiem, vai no tiem neparādīsies cienītās klividža, bet pēc tam atmeta ar roku sāka apdomāt, ar ko iemainīt sievu uz nākamo nedēļas nogali.
Tāds, lūk, stāsts bez morāles.
Comments: Read 1 or Add Your Own.


perkons
Time:12:04 pm.
Sen nebija bijis neviens incants meils.

Raksta kāda Atika Vasermane:

--
Can I trust you? Email me for more Info
Comments: Read 3 or Add Your Own.


puce
Time:11:47 am.
Dziļi sirdī es te katru dienu kaut ko ierakstu. IRL nesanāk, ja tā paskatās.

Toties šobrīd ļoti sevi mīlu. Man ir ieildzis romāns pašai ar sevi. ;) labāk vēlu nekā nekad. Pasaule uzreiz ir interesantāka, un daudzas jaunas dimensijas atklājas.
Comments: Read 3 or Add Your Own.


gribam_zinaat
Posted by:andzika.
Time:11:22 am.
kā īsti ir ar pašportreta jēdzienu fotogrāfijā?
ja es visu aparātu tur uzstādu, sakruķīju kā vajag, iekadrēju, iefokusēju u. tml., bet pogu paņem nospiež kāds cits, tad tas vairs neskaitās pašportrets? par autoru kļūst tas, kurš nospieda pogu?
Comments: Read 1 or Add Your Own.


krii
Time:10:21 am.
Dārgie praktiskie latvieši!
Kā pareizi dēvēt procesu, ko krieviski apzīmē ar "xолодная сварка" ?
Taču ne jau "aukstā metināšana"?
Comments: Read 6 or Add Your Own.


puuce
Time:5:29 am.
pilnmeness: pamodos, padzeros, noskatijos drosibas padomes sedi.
Comments: Add Your Own.


snorke
Time:3:27 am.
man vajadzeja 2 dienas, lai atpuustos (pamataa biju reibumaaa) un atrisinaatu sadzives probleemas pasaules mala: dabutu konservu attaisaamo, skiltavas, kafijas filtrus, nagu kniebjamo, tualetes papiiru un - ko veel ??? aaa, odu atbaidamos, dazus dreebju gabalus un - masiinu un karti un idejas, kur jaabrauc

visu atradu, visu iegadaju, loti leopojos ar sevi, no rita mums bija kafija un ceptas maziites zem pelikaana ritausmaa

sodien bijaam uz salas taalaako rietumu punktu, baaku neatradaam, pameginiet atrast baaku kaktusu tuksnesii, kur var braukt kur grib - viss visur vienaads

bet tie kaktusi, milzu milzu kaktusi, un tad juuras krasts loti jociigs, pa caurumiem zemee sitas aaraa uudens


un riit mes kapsim cristoffel kalnaa, te taads ir - taatad - tajaa ir jaakaapj (jaaizbrauc agri, vini tur laiz kaapt tikai rita agrumaa, jo citaadi karsts)

un kad es skatos tagad pa durviim - gipsa pelikaans taads balts staav pret tumsu
Comments: Add Your Own.


snorke
Time:3:23 am.
ar sarkanu chevroletu pa tuksnesi ar kaktusiem un kirzakaam
Comments: Read 1 or Add Your Own.

Tuesday, April 15th, 2014


dienasgramata
Time:9:46 pm.
DELFI. Pirmdien Rīgā atrasts nošauts vīrietis, kurš saskaņā ar aģentūras LETA rīcībā esošo informāciju kriminālajās aprindās bijis pazīstams ar iesauku Baraban.
Comments: Add Your Own.


gribam_zinaat
Subject:sakuras
Posted by:eermaniitis.
Time:4:25 pm.
vai jau zied uzvaras parkā?
Comments: Read 2 or Add Your Own.


unpy
Subject:Nedaudz par smalku uzvedību.
Time:1:23 pm.
Pavisam nesen noskatījos populārinātniski audzinošo filmu "Sisidra" un atmiņā atsvaidzinājās viens no labas uzvedības stūrakmeņiem, kura jēga man nebija izprotama nedz maziņam esot, kad konkrētais pārkāpums tika nikni apkarots no visa veida radinieku un citu audzinātāju puses, nedz tagad, kad nu jau bezmaz vai esmu gatavs sākt audzināt citus. Kur fiška, kālab pie pusdienu galda bērns nedrīkst šūpot kājas?
Comments: Read 43 or Add Your Own.


ingmars
Subject:kapteinis Planēta un pionieri
Time:12:29 pm.
Kopš strādāju Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) paspārnē, es par savu pienākumu uzskatu doties uz darbu ar velosipēdu un šķirot atkritumus. VARAM ētoss ir jāiemieso katrā darbībā. Par vienu kājāmgājēju mazāk!
Comments: Read 7 or Add Your Own.


ingmars
Subject:faksts
Time:12:10 pm.
Piedodiet, bet es neticu smakām.
Comments: Read 4 or Add Your Own.


ingmars
Subject:4
Time:11:59 am.
Comments: Read 6 or Add Your Own.


krii
Time:11:46 am.
Picas pamatne ledusskapī ir neglīti salocījusies. Teiciet man, labie ļaudis, ko darīt? Ja es to paturēšu virs karstiem tvaikiem, vai tā kļūs labprātīgi lokana pret maniem spaidiem? Vai arī tā mūžam paliks kā neeiklīda ģeometrijas uzskates līdzeklis, un jādomā kāda viltīga recepte Pavisam Īpašas Formas pīrāgam?
Comments: Read 6 or Add Your Own.


pajautaa
Subject:Tank Hank Drum
Posted by:ikvakars.
Time:11:16 am.
Sveiks Cibiņ!
Varbūt Tev kontaktos ir aizķēries kāds kas gatavo no izlietota propāna bunduļa tā sauktās Tank Hank bungas?

Paldies jau iepriekš un jauku dienu!
Comments: Read 3 or Add Your Own.


kramers
Time:9:54 am.
— Я самый счастливый человек на свете!
— Влюбилась?
— Выспалась! =)
Comments: Add Your Own.


traffico
Subject:9
Time:1:53 am.
Nu jau arī LJ/žž sūdzēšot tiesā pateicoties Tjomas Ļebeģeva visnotaļ sakarīgajiem izteicieniem par 9. maiju-
http://tema.livejournal.com/1400033.html

http://www.ridus.ru/news/158262?fb_action_ids=10152402016851095&fb_action_types=og.likes&fb_source=aggregation&fb_aggregation_id=288381481237582
(pat palasījos komentārus- ir, ir arī tur patstāvīgi domājoši cilvēki)

Un kas būs nākamais?!
Comments: Read 2 or Add Your Own.


pajautaa
Subject:braukšana
Posted by:telefontubbie.
Time:1:38 am.
Kā Facebook var atrast Latvijas kolektīvās braukšanas grupas? T.i. līdzīgi kā stopo.lv vai draugiem.lv domubiedru grupiņas "no punkta a līdz punktam b". Pagaidām izdevās atrast tikai Lietuvas grupu, nevar būt, ka Latvijai nav tādas.
Comments: Read 3 or Add Your Own.


kuminjsh
Subject:;)
Time:12:24 am.
eu, eu, eu, diez ko Alločka par šito saka?! http://filmix.net/serialy/87871-kurazh-serial-2014.html
Comments: Read 4 or Add Your Own.


kuminjsh
Time:12:11 am.
Ehh, karma, karma... šovakar, kad steidzos uz koncertu, pie kaimiņmājas man pie kājām nokrita ola. Visi zābaki baltiem puņķiem "nospermoti"! BET! Pa galvu netrāpīja. Pa mēteli arī. Un zābakus, paldies Budam, neapvilku zamsīšus - fig es viņus tad iztīrītu! Tā ka tiku cauri ar vieglu izbīli.
Bet nu aplam lielu kreņķi nemetu, jo - ak, jel, kādreiz - pirms daudziem (daudziemdaudziem) gadiem es pati tieši šādi izklaidējos! Gan jau arī šos jauniešus panāks tā pati karma ;D
Comments: Read 9 or Add Your Own.

Monday, April 14th, 2014


krii
Time:6:35 pm.
Nupat ir klāt tas pirms-pumpur-plaukšanas laiks, kas mani sasodīti uzbudina.
Comments: Read 4 or Add Your Own.


kramers
Time:5:47 pm.
Коротко о ситуации в Украинеhttp://ibigdan.livejournal.com/
Comments: Add Your Own.


sirdna
Time:4:46 pm.
Iemesls mazām svinībām. 1912.g.14.aprīlī nogrima transatlantiskā pasta liellaiva Titāniks. Filma ar kāda pārīša jandalēšanu pa kuģi pagaidām ienesusi 2,18 miljardus ASV dolāru. Mums no šī pīrādziņa nekas netiks. Prozit!
Comments: Read 3 or Add Your Own.


ingmars
Subject:nu är det dags
Time:3:14 pm.
07
065
004365

070503

55596 33452 45341 46709 96593 92012 45234 8i923
i2391 08312 90512 83241 80120 8i214 02303 98231
87893 78012 i0781 82340 i0231 9i212 02146 98654

92323 32844 01234 47102 12701 73071 70142 0171i
812i7 09123 74325 07124 51155 75012 91751 17032
72130 07142 70142 76512 14701 70421 74211 01241

01241 1i027 96121 93214 01456 91461 71421 70149
24432 4444i 02374 32i08 01247 01i07 i712i 12347
Comments: Add Your Own.


pajautaa
Subject:autoserviss elektronikai
Posted by:zetinja.
Time:3:57 pm.
Manam 20 gadus vecajam Volgo imobilaizeris nomira. Kur lai šamo aizdzen, kur nenoplēsīs 20 ādas par diagnostiku un remontu? Rīgā.
Comments: Read 22 or Add Your Own.


n_komentari
Posted by:krii.
Time:2:45 pm.
Sīkais maitu klijāniņš.:)
Comments: Read 1 or Add Your Own.


n_komentari
Posted by:nulle.
Time:2:42 pm.
Ak, Krī, Krī.

(Kūmiņš malacis.)
Comments: Read 3 or Add Your Own.


krii
Time:1:59 pm.
Kad "tradicionālo vērtību aizstāvji" šausminās par viena vecāka ģimenēm un dēvē to par mūsdienu Rietumu civilizācijas nelaimi, viņi apliecina tikai savus nožēlojami nabadzīgos priekšstatus par vēsturi. Palasot pat nedaudz aizgājušo gadsimtu cilvēku dzīvesstāstu, kļūst skaidrs, ka viena vecāka ģimenes bijušas izplatītas vienmēr, iespējams, daudz biežāk nekā mūsdienās. Protams, pie vainas nebija laulības šķiršana, jo tādas tiešām bija daudzkārt retākas, taču abu dzimumu cilveku mirstība reproduktīvajā vecuma bija daudz, daudz augstāka nekā tagad. Sievietes mira dzemdībās, vīrieši krita karos un laupītāju uzbrukumos, abus dzimumus nesaudzēja infekcijas slimības. Rezultātā atraitnība bija ikdienišķa parādība, kā arī atkārtotās laulības, veidojoties ģimenēm ar pusbrāļiem un pusmāsām, kā arī apvienojoties abu vecāku - atraiņu bērniem no iepriekšējām laulībām.

Mēs neatklājam un neveidojam nekādus jaunus modeļus, tikai dumji šausmināmies par ierastām grūtībam, ar kurām tikuši galā visi mūsu senči iepriekšējās paaudzēs.
Comments: Read 48 or Add Your Own.


puuce
Time:11:44 am.
Šodien viens sasodīts, parkā mītošs putns, trāpīja manam baltajam mētelim. Fujīgi pavisam, teiktu Fija.

Skatos Drošības padomes sēdi no pagājušās nakts, pēcpusdienā plenārsēdes, rakstu par judicial review, gaidu piektdienu, ļoti.

Liels, liels slinkums darīt jebko.
Comments: Add Your Own.


kakjux
Time:10:21 am.
no mazaak, bet tomeer tragjiskaam zinjaam, vakar apskatiiju jauniesha CV. un laipni paskaidroju vinjam, ka taas lietas tomeer rakstaas savaadaak. vismaz puse no visa uzrakstiitaa, pat man duuraas aciis.
peec pusstundu ilgaam diskusijaam par vienu (1) teikumu, nopuutos un teicu, ka te vispaar vajadzeetu Zani :D

no veel citaam zinjaam, es beidzot redzeeju tos Triis Musketierus ar lidojoshajiem kugjiem. jaunietis peec tam teica, ka vinjam jau nu gan labaak patiikot reaalistiskaakas filmas, kaa piemeeram, Star Wars (ieradums vai kas, bet saakumaa uzrakstiiju Star Wards :D).
Comments: Add Your Own.


sirdna
Time:10:22 am.
Noskatīta Grenholma metode JRT. Drusku par maz vardarbības, imho. Tāpat arī nesapratu, kāpēc galvenais izvaronis visu spēles laiku uzvedās, kā psihopātam pieklājas, bet beigās, kad kārtis nonāca uz galda, tā kā novīta un uz dažām minūtēm drusku apkaunējās. Imho, jamam bija jāpaņem rokā taburete un jāpaskaidro, kurš te ir priekšnieks un kurš te būs invalīds.

Also, vēl dažas biezpienmaizes un es vairs nevarēšu apmeklēt JRT.
Comments: Read 3 or Add Your Own.


pajautaa
Subject:Uzvārda maiņa
Posted by:sonnenwende.
Time:9:10 am.
Mood:Līki pirksti.
Izšķīros ārpus lv, tagad pienācis laiks mainīt pasi un gribu atpakaļ meitas uzvārdu. Man vajag vienkārši iet uz pasu daļu ar tulkotu šķiršanās dokumentu un viņi man nesāpīgi uztaisīs pasi ar veco uzvārdu? Vai arī tas ir kaut kā sarežģītāk?
Comments: Read 5 or Add Your Own.


dienasgramata
Time:9:40 am.
NRA. Pērn biedrības Mozaīka saskaitītie 19 seksuālās diskriminācijas gadījumi, kad gejiem it kā atteikts izīrēt dzīvokli vai kādam sadots pa muti uz ielas, nav kas īpašs. Pilnīgi noteikti procentuāli daudz vairāk ir heteroseksuālu dzērāju, kurus ieraugot namīpašnieks parādījis viņiem durvis, un daudz vairāk ir heteroseksuāļu, kas dabūjuši uz ielas pa degunu, jo gājuši pa tumšu ielu ar glītu portfeli pie rokas.
Comments: Read 15 or Add Your Own.


kramers
Time:8:15 am.
- Что за мужики пошли? Пошлёшь - идут, скажешь: «Не звони!» - не звонят! Нам, женщинам, уже и повыпендриваться нельзя!
Comments: Add Your Own.

Thursday, April 13th, 2017


snorke
Time:10:00 pm.
izdzeeru nenormaalu kvantumu viina, parunaaju ar baara daliibiekiem un nonaacu pie secinaajuma: sarunas ar svesiniekiem ir over-romanticizeeta
iisteniibaa saruna ar svesinieku saruna ir 99% STULBA, visa noziime, ja vispaar taada ir, sleepjas pasaa personaa, personaa, kas runaa

bet tas bija labs baars, pasaa kariibu juuras malaa, vilni skalojas gar kaajaam, un apkaart uz deelisiem viedi vaardi, viedi vaardi, tibi : "I don't want to know your life story" "smile and kiss"

un sobrrid (9:56 pec italijas laika, bet 3:56 peec kariibu laika, man saakas paghiras
Comments: Read 2 or Add Your Own.

mausoons' Friends

View:User Info.
View:Personal Journal.
View:Calendar.
View:Memories.
You're looking at the latest 40 entries. Missed some entries? Then simply jump back 40 entries.