mausoons' Friends
View:Personal Journal.
View:Calendar.
You're looking at the latest 40 entries. Missed some entries? Then simply jump back 40 entries.

Monday, September 1st, 2014


dienasgramata
Time:11:56 pm.
DELFI. Krievijas kosmosa aģentūra pirmdien, 1.augustā, apstiprināja, ka pieci gekoni, kas piedalījās bezsvara stāvokļa un seksuālās uzvedības eksperimentā kosmosā, ir miruši.
Comments: Add Your Own.


jan09
Subject:...
Time:9:07 pm.
elektrobuss gala versija v0.333333 salikts, un pirmās pārsimts jūdzes noripinātas.
daļa no tām manā kontā.
skaidrs, ka līnijas busa šoferis 100% nav mans sapņu darbs (sapnis par tūristu pārvadāšanu paliek nepārbaudīts) ;)
attiecīgi pāris nedēļas gaidāmi PR pasākumi, lai reklamētu zaļo dzīvesveidu, nākotnes transportu utt, jeb padsmit veidi, kā iztērēt daudz naudas mākslīgi radītu problēmu risinājumiem.

priecē, ka buss ir patiesi kluss, un uzrāviens ne sliktāks kā dīzeļmodeļiem.
Comments: Add Your Own.


krii
Time:8:56 pm.
Šodien esmu skrējusi, strādājusi, dejojusi un pa kluso lūrrējusi internetā. Drīz jau būs pieklājīgi uzvārīt nomierinošo zālīšu tēju un likties gultā, lai mazliet paadītu un palasītu. Skaista diena, tieši tādam arī septembrim jābūt.
Saguglēju dažādas Čandra-Namaskār videopamācības, bet apjuku no to daudzveidības. Žēl. Varētu ieviest kā vakara rituālu. Pilnīgi noteikti esmu sasniegusi vecumu, kad lokanības saglabāšanai kaut kas apzinātti jādara vairākas reizes dienā.

Un visbeidzot - iekļaujoties meinstrīmā par emigrācijas plāniem: domāju, ka izvēlēšos kādu no turīgākajām islāma zemēm. Protams, sapņus par vispasaules feminisma revolūciju nāksies uz laiku iesaldēt, taču valkāt hidžabu un vārīt plovu ar jērgaļu man tīri labi sanāk. Tikai, sasodīts, viņi tur parasti nesaprot, ko nozīmē "neprecēta sieviete", vienmēr jāuzdodas par šķirteni vai atraitni, jo teikt "jaunava" mēle neceļas...
Comments: Read 1 or Add Your Own.


pzrk
Subject:nejauši pārvācos
Time:8:57 pm.
Music:Tristan - Sapphire Eyes - open.spotify.com/track/1TyyCs74QyKcWm4UhiAJLD.
Bāc, izrādās, ka esmu atkal pārvācies. (Sveiciens jaunajā gadā, starp citu!)

Kārtoju es te pēdējā laikā visādas padarīšanas, līdz vienā brīdī kādā e-valsts pakalpojumu portālā pamanu, ka mana adrese norādīta citādāk, dzīvokļa numurs nevis 1A, bet gan 2. Pirmajā reizē nepievēršu uzmanību, otrajā reizē ignorēju, trešajā reizē sāku domāt, ka kaut kas nav lāga. Ielogojos eesti.ee, lai paskatītos datus par sevi — jā, pirms gada, kad pārvācos uz šo māju, es savām tuklajām rociņām esmu iesniedzis pareizu adreses deklarāciju, bet tagad turpat eesti.ee stāv rakstīts dzīvokļa numurs 2. Brīdi padomāju, gribēju jau taisīt jaunu iesniegumu, lai labo atpakaļ, bet tad iedomājos piezvanīt manas dzīvesvietas īpašniecei.

Piezvanīju, parunājos par dzīvi, tā un šitā, pārējās divas ģimenes, kas apdzīvo šo māju, esot savas attiecīgās daļas pārdevušas (to, ka viņi visi gandrīz vienlaikus izvācās ārā, to es pats savām ačtelēm novēroju pārnedēļas atpakaļ), bet pie reizes arī esot tagad tā, ka dzīvokļa numurs vairs nevarot būt ciparu un burtu kombinācija, tagad esot automātiski tas tapis par 2. dzīvokli.

Sīkums, bet nepatīkami. Nepietiek jau ar to, ka iepriekš te mēdza būt ķeza ar pasta sūtījumu pareizu piegādi, tagad vēl šitā. Bet principā tagad jāmaina dati visur pa labi un pa kreisi, divās valstīs, visādās bankās un iestādēs... #firstworldproblems
Comments: Read 2 or Add Your Own.


vistu_zaglis
Subject:FYI
Time:4:56 pm.
25748566

Valīds līdz sestdienai.
Comments: Read 5 or Add Your Own.


kakjux
Time:1:24 pm.
es laikam tomeer gribu par to parunaat. tas mani nomoka jau kopsh sestdienas vakara.

ko juus domaajat par Peter Capaldi?

man vinjsh shobriid taa kaa ne paaraak. kaut kaads jociigs liekas. un drusku paskarbs nevis iemiiljots teels. taads pats sevii pazaudeejies un nesaprotams. protams, var jau buut, ka tas ar noluuku, ka jauns kjermenis un taa un vinjam jaabuut saakumaa apjukusham. un atceros kaa bija, kad Matt Smith paarnjeema lomu un man arii saakumaa nepatika, bet ar laiku iedziivojaas un pat saaka likties forshs (par spiiti tam, ka Chinman). (protams, David Tennant bija un ir vienkaarshi briinishkjiigs un nepaarspeejams.) pagaidaam gan neredzu neko daudz taadu uzjautrinoshu. (ja neskaita nepaarspeejamo dialogu, kas gaaja aptuveni taa: Q: who is she? The Doctor: she's my... Clara:...carer! The Doctor: yes, she cares so I don't have to.) un veel man mazliet nepatiik, ka Clara ieshot prom. ir pilniigi skaidrs, ka shis ir seriaals, kuraa visi iemiiljotie teeli un to izpildiitaaji mainaas. bet tas neaizliedz man vinjiem piekjerties un tad apshaubiit naakoshos.
Comments: Read 4 or Add Your Own.


tjigra
Subject:Ir vēlme pagulēt
Time:2:51 pm.
Visia izdevusies nedēļas nogale. 5dien pasēņojām - līdz pl.19:50 (ne vella beigās vairs nevarēja redzēt), bet mēs nebijām pēdējie. 6dien sastūmu zemenes iekš vagām, ceram uz siltu rudeni un ka stādi smuki apskaņosies. 7dien brauciens ciemos uz Jelgavu, es jums teikšu - laikam bija vērts čakarēties 2-3(?) gadus ar apvedcēļiem, cik tur gan cmuki centrā. Vakarā vēl paspējām uz vienu dzimšanas dienu Ķegumā, žēl ka nepaspējām uz čigānu pirti, bet veselība vairs neļāva ceļot. Jāmēģina pirts iekurbulēt mājās, dikti ļoti gribās.
Labi ka nedēļas nogalē ir tikai 2 dienas, savādāk būtu vāks.

Jauku nedēļu!

Kā arī, visiem smuku zeptembri.
Comments: Add Your Own.


perkons
Time:2:43 pm.
[14:32:36] Pērkons: man ēdnīca bankrotēja
[14:30:23] Lēdija: ribiņas beidzās?
[14:30:48] Pērkons: viss beidzās, ciet un āmen. Meklējot jaunus īrniekus.
[14:32:36] Pērkons: tāpēc arī šodien biju šeišlikos
[14:40:24] Lēdija: ar riteni?
[14:40:46] Pērkons: neticēsi – ar kolēģiem
[14:40:54] Lēdija: Tu mani biedē
[14:41] Matainais: dabļā .. da tu visus biedē nu hehehe
[14:41] Perkons: )))
Comments: Read 2 or Add Your Own.


vineta
Subject:2 sveši teksti
Time:1:15 pm.
Какая роскошь — быть не в моде
... tālāk ... )
Comments: Add Your Own.


divi_g
Time:10:24 am.
Principā, ja tuvākajos 3 gados pie mums nebūs karš (vai kārtējā "Jūs paši pievienojāties mūsu Visu Tautu Tēva vadītajai paradīzei!"), tad mums būs ļoti paveicies.
Comments: Read 3 or Add Your Own.


sirdna
Time:9:52 am.
Veltīju trīs minūtes pētījumiem un izskatās, ka Rīgas skolnieki kaut kur pazuduši.

Tuvējā Brīvzemnieka pamatskolā no 805 skolēniem 2003.gadā palika 296 skolēni 2013.gadā. Rīgas Valsts 1.ģimnāzija braši turas, no 921 uz 1068, bet tas ir izņēmums, kamōn, pirmā ģimnāzija.

Citas prestižākas skolas tāpat iet lejā. Rīgas Valsts 3.ģimnāzijā nokritis no 1073 uz 912. Rīgas Franču licejs - no 927 uz 748. Āgenskalna Valsts ģimnāzija - no 732 uz 690, nekas liels, bet tomēr. Vidusskolās bez "Valsts-Ļeņina-ordeņa-sarkankarogotā-gvardes-ģimnāzija" titula skolēnu skaits krīt svilpdams.
Comments: Read 10 or Add Your Own.


pajautaa
Posted by:vanga.
Time:8:30 am.
Sveicināti. Jautājums nodokļu un veselībsistēmā zinošajiem:

- Vai cilvēks, kas vienlaicīgi strādā divās valstīs un arī nodokļus maksā abās valstīs, var vienā valstī (Vācijā) izmantot garantēto veselības apdrošināšanu operācijas veikšanai, vienlaicīgi izmantojot otras valsts (Latvijas) darba devēju/valsts apmaksātu slimības lapu?

Paldies liels
Comments: Read 2 or Add Your Own.


kuminjsh
Time:8:03 am.
Ak kungs, kā man ir apnikuši tie sapņi, kur esmu kāds cits! Jau kuro nakti;/
Comments: Read 4 or Add Your Own.

Sunday, August 31st, 2014


dzhindzhera
Time:9:50 pm.
jarrr!!!!
Comments: Add Your Own.


dienasgramata
Time:11:35 pm.
Lasu internetā, ka Einars Repše 17 gadus ir uzmācies vecai skolniecei!
Comments: Read 2 or Add Your Own.


krii
Time:9:10 pm.
Nevajag virtuvē ieskrūvēt izdegušo spuldzīti - šajā gadalaikā tas pasargā no vēlīnas rīšanas. Diemžēl arī netīrie trauki gaidīs rītu, neko darīt.
Comments: Read 5 or Add Your Own.


n_komentari
Posted by:vulpes_vulpes.
Time:5:48 pm.
Normāls čalis šķiti, bet jo vairāk paud savu viedokli, jo cieņa pret tevi samazinās. Nauda tev izšķir visu. Tā nav diplomātija, kā pats centies uzsvērt. No diplomātijas tevī ne smakas. Žēl... Bet nu katram jau savs.
Comments: Read 2 or Add Your Own.


vistu_zaglis
Subject:Praktiskie jautājumi
Time:2:10 pm.
Hm, pirms diviem gadiem, vēl par mierlaiku cenām pirktais etalons apgalvo, ka viņā vēl esot palicis viens brauciens. Nez, realitātē ir derīgs, vai nē?

Un kas vispābā izdevīgākais, lai transportētos 6 dienas, katru dienu vismaz divreiz?
Comments: Read 17 or Add Your Own.


pajautaa
Posted by:pelnufeja.
Time:1:57 pm.
Kā jums šķiet, ir cerība/jēga iet uz aptieku ar tukšu zāļu iepakojumu un stāstu par to, kāpēc man nav receptes, un ne tikai spēt pārliecināt, lai man šīs zāles pārdod bez receptes, bet arī par to, ka man tām parasti ir 100% atlaide, ja es apsolu, ka recepti atnesīšu, tiklīdz tikšu pie ārsta, vai arī nav vērts pat mēģināt? Ja tās būtu parastas recepšu zāles, es īpaši nešaubītos, ka, apstaigājot vairākas aptiekas un izstāstot situāciju, kmādā man tās pārdotu, bet ar valsts apmaksātiem medikamentiem jau, droši vien, ir krietni citādāk.
Comments: Read 17 or Add Your Own.


kuminjsh
Subject:3 musketieri korejiešu gaumē
Time:1:03 pm.
http://filmix.net/melodramy/91840-tri-mushketera-the-three-musketeers-samchongsa-serial-2014.html

Pagaidām esmu tikusi tikai līdz brīdim, kad čosonietis Pah Daļ Hjans pamet mājas klepera mugurā. Māmiņa viņam lieliska! Rēcu :D
Comments: Read 6 or Add Your Own.


vistu_zaglis
Time:12:03 pm.
Mood:Negribunekurbraukt.
Nē nu brīnišķīgi. Tagad izrādās, ka mana dārgā māte ir pilnīgi no zila gaisa pagrābusi, ka es Rīgās noteikti mitināšos pie viņas, pieradusi pie šīs domas un tagad jūtas ārkārtīgi apbēdināta, ka es tā tomēr nedarīšu.

Visu šo laiku es nekad, nekad neesmu dzīvojies pie vecākiem, nekad, bet lūk te nu pēkšņi oppā. Saprotiet pareizi, es mīlu savus vecākus, man viņi šķiet brīnišķīgi cilvēki, bet dzīvot pie viņiem — tas uzliek pārāk daudz pienākumus, savukārt mani nekas nenogurdina tik ļoti, kā savas dzīves pakārtošana citu labsajūtai.

Ai, tā jau negribējās nekur braukt, tagad vēl vairāk negribas, vārd'sakot.

Labi, замяли. Ne jau sūdzēties es te atnācu, bet par lietu runāt. Es tā no cibas saprotu, ka jūs tur visi esat aizņemti ar karadarbību, mūrējat bunkurus, pērkat aviobiļetes, aktīvi griežat baneru rādījumus ziņu portālos, jā, anyway, es gribēju ieminēties — ja nu piepeši izdodas pie trešdienas izlīst no ierakumiem, varbūt varam vakarpusē uzrīkot nelielu saviesīgu banketu ar blekdžeku smūtijiem, braunijiem un smaržkociņiem? M?
Comments: Read 21 or Add Your Own.


n_komentari
Posted by:romija.
Time:11:14 am.
Tas, šķiet, ir visu laiku pretīgākais komentārs cibā.
Comments: Read 17 or Add Your Own.


kramers
Time:8:53 am.
Какой старый конь не мечтает о новой борозде!

Не хочу сказать, что старею, но все те звуки, что я когда-то издавала во время секса, теперь я издаю, просто вставая с дивана.

Хочу в детсад. Чтобы меня привели, накормили и спать уложили.
Играть со мной не надо, я буду тихо спать и всё!
Comments: Add Your Own.

Saturday, August 30th, 2014


unpy
Subject:Visa kā vērotāja piezīmes.
Time:10:28 pm.
Šodien gandrīz visu dienu pavadīju mežā, nemanīju nevienu baraviku.

Pēdējā laikā ļoti aktivizējušies ir visi tie, kuri, nebūdami necik militarizēti, no visas sirds apgalvo, ka, ja kas, ar ieročiem rokās aizstāvēs savas tēvutēvu ežas līdz pat pēdējam kaut kam tur. Nudien interesanti, kā šie cilvēki to iedomājas, vai arī daudz ko nezinu par mūsu sabiedrības ēnas pusēm un ikvienam šādam aizstāvim ir padomā kāds tumšs un putekļains kakts, kurā glabājas labi saeļļots kaujas ierocis ar lērumu patronu un maksimas maisiņā ietīta grāmata "War For Dummies".
Comments: Read 21 or Add Your Own.


kuminjsh
Subject:Meiteņu lietas
Time:9:07 pm.
Es vispār nesaprotu, kāpēc vēl joprojām neesmu jums palielījusies! Šis te dizains saucas "jau pīlādžogas sārtojas" (starp citu - uz nagiem jau trešo nedēļu, ievērtējiet!).
... tālāk ... )
Comments: Read 12 or Add Your Own.


pajautaa
Subject:kompis dzesē un iesalst
Posted by:zivs.
Time:8:54 pm.
Iespējams, ka nepareizi ieklāta termopasta starp proci un radiatoru.
Dažkārt procesora ventilators mēdz ieskrieties kā putekļsūcējs, bet HWmonitor rāda temp. normas robežās.
Jautājums:
Vai tas (iespējami sliktā procesora dzesēšana) var būt par iemeslu, vienkāršu darbību (piem. chrome tab atvēršana) iestrēgšanai uz pusminūti?
Kompis pēc pārinstalēšanas nav daudz lietots, lai aizdomās turētu OS (Win XP).
Comments: Read 9 or Add Your Own.


ingmars
Subject:skeletu blogs
Time:7:19 pm.
Skeletu blogs.
Comments: Read 1 or Add Your Own.


ingmars
Subject:skeletu dzīve
Time:7:17 pm.
Santa man jautā, kas man ir ar tiem skeletiem. Es viņai atbildu — vien atdod skeletam mazo pirkstiņu, tas visu roku ņems.
Comments: Read 2 or Add Your Own.


ingmars
Subject:skeletu kareivis (mākslinieka attēlojums)
Time:2:17 pm.
Comments: Add Your Own.


ingmars
Subject:!!!
Time:2:13 pm.
Skeletu majonēze (majonēze skeletiem).
Comments: Add Your Own.


ingmars
Subject:skellex
Time:2:11 pm.
Skeletu automobīlis.
Skeletu kafija (kafija skeletiem).
Comments: Add Your Own.


ingmars
Subject:santai
Time:2:10 pm.
Skeletu telefons.
Comments: Add Your Own.


ingmars
Subject:skeleton lord
Time:12:09 pm.
Skeletu kungs.
Comments: Add Your Own.


ingmars
Subject:kafiju
Time:11:14 am.
No rīta iedzēru kafiju, tagad jūtos kā no jauna piedzimis.
Comments: Read 2 or Add Your Own.


ingmars
Subject:remove
Time:9:47 am.
Garāžā atkal ieperinājušies skeleti.
Comments: Read 2 or Add Your Own.


pajautaa
Subject:Karaoke
Posted by:pichshsh.
Time:9:07 am.
Kurā Rīgas karaokē ir lielākais dziesmu klāsts?
Comments: Read 4 or Add Your Own.


kramers
Time:8:00 am.
- Ты меня любишь?
- Люблю.
- Брось тогда пить.
- Тогда разлюблю.

С хорошей женой можно и поговорить и помолчать.
С плохой женой нельзя поговорить, а молчать она не будет.
Comments: Add Your Own.

Friday, August 29th, 2014


n_komentari
Posted by:mazeltov.
Time:5:07 pm.
Haha, sākas rādīšana ar pirkstiem un piesaukšana "re, re, bet citi arī tā dara!"
Comments: Read 6 or Add Your Own.


krii
Time:11:15 pm.
Cik tad īsti ir to Ludzas kaujinieku Donbasā? Tikai šie divi: http://apollo.tvnet.lv/zinas/interneta-publisko-satraucosu-video-terorists-no-ludzas-stasta-kapec-ieradas-ukraina/664003 ; http://www.delfi.lv/news/world/other/video-separatists-no-ludzas-aicina-doties-karot-donbasa.d?id=44908800
vai vēl kādi pāris bataljoni?
Comments: Read 3 or Add Your Own.


dienasgramata
Time:9:49 pm.
DELFI. Intelekta prominences pulcējas Gaismas pils atklāšanā.
Comments: Add Your Own.

mausoons' Friends

View:User Info.
View:Personal Journal.
View:Calendar.
View:Memories.
You're looking at the latest 40 entries. Missed some entries? Then simply jump back 40 entries.