mausoons' Friends
View:Personal Journal.
View:Calendar.
You're looking at the latest 40 entries. Missed some entries? Then simply jump back 40 entries.

Saturday, December 3rd, 2016


dienasgramata
Time:12:12 am.
"Arī teātros beidzamā laikā bieži vien atļaujas kaut ko tādu runāt, ko teātrī nevajadzētu runāt," "Vakara Ziņās" citēts Pauls.
Comments: Read 2 or Add Your Own.

Friday, December 2nd, 2016


perkons
Time:8:44 pm.
Music:šīs mazās zaļās vardītes....
Jūs nekad neuzminēsiet, kas bija tas, kas mani visvairāk fascinēja, kad pirmo reizi biju ārzemēs!
Un es jums neteikšu!
Comments: Read 11 or Add Your Own.


snorke
Time:1:46 pm.
par balliiti un vientuliibu:

tatad, ierodoties paarnema drusku sausmas: nevienu nepazistu, cilveku daudz, visi liekas pazistami savaa starpaa, un vecumaa ap 25 !!! vardu sakot, jauniesu balliite.
bet neko gan drusku parunaajos ar dazada vecuma ipatniem, gan ! padejoju !! gan drusku pafilosofeeju par buutisko un pat ejot prom sanjemu "It`s good that you came" (no deju un sarunu objekta)

negativais ir tas, ka gribas vakardienas sarunu un deju objektam drusku uzmaakties, bet es saprotu, ka taa isteniba bija tada loti loti gadijuma rakstura sazinja, nekada dveselu tuviba un klikkkskis vai kas tads nebija un kaukada turpinajuma prasisana bus gluzi neiederiiga

pozitivais - dzeeru parsvaraa sulu; alkoholu - loti maz un tikai sampanieti, praktiski biju skaidraa visu vakaru, eedu arii tikai tomaatus un mozarellu un 2 cm maizes gabalinju ar humusu

nu taa, varbut nevajdzeja, vajdzeja piedzerties un uzgazties tam deju-sarunu objektam, bet neko, kad padarits padarits
Comments: Add Your Own.


kakjux
Time:10:28 am.
Neskatoties uz totāli bipolāro šito te, par galvu to laikam sauc, vakar vakars bija sasodīti izdevies. Ar čehu alu, bezmaksas Jägermaistera degustēšanu (starpības starp samples nebija nekādas, es jums saku), jautrām sarunām un visu to. Jūdžins ir lielisks drinking enabler. Got to love that! Nu vot, jā. Izsmējāmies par visu ko, piemēram, "homophobia doesn't discriminate" attiecībā uz to, ka arī heteropersonas var izjust pret sevi vērtu homofobiju. Un tad kas geju vīriešiem ir par dīvaino ziņkārību par biešu seksu? Pie tam, tieši ar mani runājot. Ar citām neesmu novērojusi. Bet atliek man palikt vienīgajai bietei pie galda ar gejiem, šis jautājums noteikti uzpeldēs. Nu lūk, tā.

Šorīt piegāju pie priekšnieka, lai pateiktu, ka weekendā būšu laukos, tāpēc var strādāšu no mājām pirmdien? Vai būs ballīte, viņš interesējās. Atbildēju, ka neverending! Viņš teica, labi, tad pirmdien strādā no mājām. FTW.
Comments: Read 3 or Add Your Own.


pajautaa
Posted by:zzk.
Time:9:51 am.
pārrakusi interneta laukus visos virzienos - tomēr vēršos pie Jums, cibiņi..
kur Rīgā var iznomāt auguma lelles?
priekšstata gūšanai - skatīt zemāk ievietoto saiti.

http://augumalelles.lv/lv/project/lido-kostimi-talismani-auguma-lelles/
Comments: Read 1 or Add Your Own.


unpy
Subject:Par samodificēto.
Time:9:25 am.
Poll #20887 Cienīgi lēnīgais, durstīgi dzēlīgais un ģenētiski modificētais
Open to: All, results viewable to: All

Tavs viedoklis ir, ka

View Answers

no pārtikas ar ĢMO jāturas pa gabalu
16 (30.2%)

pārtika ar ĢMO ir nekaitīga
26 (49.1%)

pats muļķis
11 (20.8%)

Comments: Read 96 or Add Your Own.


kakjux
Time:12:14 am.
Ir dienas, kurās vajag teleportu un pietiktu pat ar kaut kādu 5 min un reverse. Reizēm tieši ar tik pietiktu. Hugam un skūpstam.

Bet nu, šodien stāstīju Jūdžinam & co, ka ir manā dzīvē tāda Didi. Nezinu, ko ar to darīt. Nu, Didi.
Comments: Add Your Own.

Thursday, December 1st, 2016


kakjux
Time:5:43 pm.
Jau 2 nedēļas apmēram gandrīz katru darba dienu man tiek uzdots jautājums par to, ka kaut kas nestrādā (akvaišausmas) un ko nu tagad darīt? Visas reizes mana atbilde ir bijusi pilnīgi vienāda neatkarīgi no problēmas. Cienījamais Randra kungs, just try, seriously, next time just try it. Also, when in doubt - do the thing that you were doing again :D

Paldies par uzmanību.
/nervozi ķiķina, gribas uzpīpēt/
Comments: Add Your Own.


vistu_zaglis
Time:2:41 pm.
Driving in nails, just driving in nails, just driving in nails, just driving in nails, just driving in nails, just driving in nails, just driving in nails, just driving in nails, just driving in nails, just driving in nails, just driving in nails, just driving in nails, just driving in nails, just driving in nails, just driving in nails
Comments: Read 10 or Add Your Own.


ingmars
Subject:FVN
Time:3:32 pm.
Mans iecienītākais filozofs ir Frīdrihs Vilhelms Nīče.
Comments: Read 8 or Add Your Own.


vistu_zaglis
Time:1:28 pm.
Mood:I've got just one flaw.
Music:Rob Dougan / Open Sore.
K/f "Arrival" gan priecēja, gan vīla, nē nu kā, tu skaties ekrānā un nespēj izskaidrot, kāpēc organisms visu laiku mēģina pārslēgties "skudriņas skrien" režīmā, atjēdzies tikai pie beigu titriem, ka autors šim kreatīvam tak ir misters Vilenēvs, nu tas, nu, kurš mums ahujenno k/f "Sicario", jā, biedri, jā! iekš "Arrival" ir viss tas, kas mums patīk, skaņa, attēls, atmosfēra, mēs varam pāris minūtes skatīties, kā nosēžas helikopters, un nevis garlaikoti žāvāties, bet uh!, wow!, kruta!, jā, tur brīnišķīgi ir viss, kam vien būtu jābūt brīnišķīgi, skaistuma un atmosfēriskuma līmenis zaškaļivajet.

Un vēl mēs varam iekšēji priekā palēkties brīdī, kad Luīze uz tāfeles uzrasē vienu triviālu teikumu un paskaidro visas iespējamās problēmas šī teikuma saprašanā, mēs varam uzgavilēt, ka jā, jā!, tāpēc mēs te nācām!, bet tad saprast, ka tas arī viss. Pati galvenā sižeta līnija, kura būtu šo padarījusi par gada attapīgāko kino, ir palikusi aizkadrā. Nē nu labi, tas, kas nācis viņas vietā, ir, lai arī sākumā kaitinošs, tak tomēr negaidīts un interesants. And yet, and yet, kļūda bija sacerēties mazliet par daudz.

Taču nepārprotiet, draugi, k/f "Arrival" ir labākais eiliēnu kino, ko mums šī pasaule ir dāvinājusi kopš "District 9", nopietni, ejiet, draugi, ejiet, neko negaidiet, neko par viņu nelasiet, ejiet, tas ir brīnišķīgi labs ķinis, tieši tāds, kādu mēs to vēlamies.
Comments: Read 10 or Add Your Own.


krii
Time:1:43 pm.
Viss ir tieši tik žēlīgi kā bērniņu koris aukstā un nemājīgā skolas aktu zālē:
https://www.youtube.com/watch?v=NRX7792Ydoc
Comments: Read 2 or Add Your Own.


kakjux
Time:10:25 am.
Music:Moby - I Wait For You.
Nu, kopš izlasīju to rakstu pie jūzerneima [info]kautskis, ļoti saspringti domāju, cik esmu nostaļģiska. Nē nu, pat man ir skaistas atmiņas, nenoliegšu. Bet gribētos ticēt, ka tomēr kaut kā virzos uz priekšu nevis "Mēs vārtāmies krampjos renstelē ar putām uz lūpām un pārgrieztām acīm, un rokā mums nodevīgi rēgojas nuostaļģijas adata." Protams, reizēm patīk paklausīties apšaubāmas kvalitātes mūziku, jo drusku un uz mirkli sajūties it kā jūra atkal tikai līdz ceļiem. Bet tai pat laikā, esmu saskaitījusi, ka 5 nedēļas līdz nākamajam lidojumam. Un vispār jau gaidu rītvakara došanos pie [info]neoplasm uz cibas dāmu pieredzes apmaiņas pļēgurošanu. Un citas reizes pa retam izdodas noķert dzīvošanu tagadnē, kā, piemēram, tai Lazarus mūziklā. Bet nepamet sajūta, ka esmu kaut ko palaidusi garām par to nostaļģiju.

Enīvei, ļauži, šovakar ballīte, rīt pirmās boozy Christmas pusdienas ar darbu (vienu no team'iem, kurā esmu). Zsvētki muļķības, toties ballīšu sezona up to it, jūtu, būs laba.

P.S. ļoti nāk miegs.
Comments: Add Your Own.


ingmars
Subject:Yung Lean - Hennessy & Sailor Moon (feat. bladee)
Time:9:12 am.
Hennessy and Sailor Moon, I just wanna be with you.
https://www.youtube.com/watch?v=5qfP7a9UcuY
Comments: Read 2 or Add Your Own.


unpy
Subject:Nedaudz par kristiešu pasākumiem.
Time:8:21 am.
Traki tiem kristiešiem. Ir kaut kāds pasākums jauniešiem, kura gaitā Latvijā saradīsies lērums kristiešu jauniešu, lai jodelētu, jandelētu un vienotos kopīgā dziesmā, taču problēma ir tāda, ka visiem tiem 10000 - 15000 neapšaubāmi patīkamo jauno cilvēku tā ēst gribās, ka pat pārgulēt nav kur. Uz doto brīdi no tā lēruma tikai kādi 650 esot naktsmājas atraduši, kā liecina visa veida palīdzības saucieni soctīklos.

Protams, ka tie saucieni, kā jau ierasts, pamazām sāk ieņemt tādu virzienu, it kā Latvijas(šajā gadījumā - Rīgas) iedzīvotāji būtu vainīgi pie kaut kā(nav gana viesmīlīgi), taču te gan iebildīšu un pateikšu, ka organizatori ir ļauni, nepatīkami, stulbi un gan jau, ka neglīti.

Pirmkārt, pasākums ir no 28. decembra līdz 1. janvāra pēcpusdienai. Organizatori var ticēt, var neticēt, bet pie mums ir pierasts 31. decembra nakti pavadīt draugu vai/un radu lokā, nevis krāmēties ar kaut kādiem nepazīstamiem cilvēkiem, lai cik viņi kristīgi nebūtu. Nevis vienkārši pavadīt, bet bieži vien no sirds, ar seju rosolā un tādām lietām, daudzām, ārkārtīgi daudzām ģimenēm ir šāda skaista tradīcija, kuras neievērošanai jau nu būtu jābūt lielākam stimulam par vēlmi izpalīdzēt kaut kādiem tur jauniešiem bez naktsmājām.

No tā izriet otrkārt - viņi taču vēl jābaro ir. Ar brokastīm, bet 1.(!!!)janvārī ne tikai ar brokastīm, bet arī ar pusdienām. Es pats sevi, sasodīts, nebaroju ar brokastīm un gan jau, ka daudzi citi ar. Par 1. janvāri pat nekomentēšu. Pie tam, diezgan daudziem pārītis kristiešu jauniešu, kuri kā minimums(jo varot ierasties arī divas dienas ātrāk) četrus rītus rīs brokastis + kā minimums vienas pusdienas, ir nozīmīgs ne tikai morāls, bet arī finansiāls slogs. Mums ir nabadzīga valsts tomēr.

Treškārt, velti apelēt pie kristīgiem principiem, nav mums te kristiešu Eiropas izpratnē, nu, gandrīz nav. Līdz ar to, neāķē tie kristīgie saukļi daudzus cilvēkus, principā, lielajam vairumam Latvijas iedzīvotāju "kristīgie jaunieši" izklausās tikpat, ja ne vēl aizdomīgāk par "narkomāniem".

Ceturtkārt - jautājums organizatoriem. A viņi pie krievvalodīgās auditorijas ir vērsušies? Rīga tomēr ir krievvalodīgo pilsēta, starp viņiem gan kristiešu vairāk, gan arī viesmīlības. Ja nav - ļoti slikti un kārtējo reizi apliecina, ka organizatori nav uzdevumu augstumos.

Jebkurā gadījumā, izskatās, ka organizatoriem nāksies vien palūgt pāris skolu zāles kristīgo jauniešu izmitināšanai, gluži kā to dara vietējie, kad Rīgā vajag dziesmusvētku dalībniekus izmitināt. Kaut kā dziesmusvētku organizatoriem pat prātā nezkālab nav ienācis viesģimenes meklēt, kas būtu gan vienkāršāk, gan lētāk, gan arī riktīgi attaisnojami patriotisma un sociālās integrācijas vārdā.
Comments: Read 107 or Add Your Own.


kjeerpis
Time:2:15 am.
Viens mazliet salauza, otrs mazliet salīmēja. Abi bija vajadzīgi. Abiem paldies.
Comments: Add Your Own.

Wednesday, November 30th, 2016


jan09
Subject:Dldzd
Time:10:26 pm.
Daudz laimes Raimond, Ingeborga, VVF, un vēl pāris aizmirstie jubilāri!!
Visu, visu, visu!
Priekā!
Comments: Read 3 or Add Your Own.


jan09
Subject:Atbilst!
Time:10:02 pm.
— Почему вы опоздали на работу? — А почему вы зарплату задерживаете? — Ну, в конце концов, вы ее получаете. — Так и на работу я, все-таки, пришел.
Comments: Add Your Own.


kakjux
Time:9:51 pm.
Šodienas spāņvalodā:

... (grammar talk)
- so, being dead is not permanent, but flight prices are?

(Spāņiem ir divi to be - to lietojums atšķiras atkarībā no konteksta. Viena no (vairākām) atšķirībām ir, ka vienu lieto, lai aprakstītu permanent state, bet otru - mainīgām)
Comments: Add Your Own.


jan09
Subject:Muahaha
Time:9:47 pm.
Pirmsdzimumdienas depresija un pēcdzimumdienas depresija, mācies ka tu dēls par depresologu!!
Nu vēlmes tak piepildoties kkā ;)
Comments: Read 2 or Add Your Own.


pajautaa
Subject:dejot decembrī
Posted by:parafraaze.
Time:9:19 pm.
Čau, kur var iesācējs (pieaugušais) iet mācīties dejot hiphopu tagad, decembrī, kad lielākajā daļā deju studiju slēgusies uzņemšana?
Comments: Read 2 or Add Your Own.


krii
Time:7:20 pm.
Kāpēc pasaule ir tik auksta?
Comments: Read 11 or Add Your Own.


unpy
Subject:3. nedēļa.
Time:4:23 pm.
Ir iestājusies 3.nedēļa kopš traģiskākā notikuma pasaules vēsturē - amerikas zeme iz savām dzīlēm dzemdinājusi uzurpatoru un patvaldnieku, uz kura fona Čingizhans izskatīsies pēc drusku nebēdnīga knēveļa ieplēstās īsbiksēs un nošmulētu degunu. Jau pavisam drīz valstīs, kas tik savienotas, sāksies bads, posts un iznīcība, vispārējs terors un inkvizīcijas atdzimšana. Kukluksklans raus zarā nēģerus, bet sievietēm atņems visas tiesības, nosauks par cūkām un izbaros musulmaņiem. Tikai galīgi vientieši vai ļaunākie no ļaundariem to vēl izliekas nemanot.

Comments: Read 12 or Add Your Own.


dienasgramata
Time:4:29 pm.
LSM. Cilvēki neizvēlas ziedot orgānus, jo ir daudz aizspriedumu par nāvi.
Comments: Read 9 or Add Your Own.


sirdna
Time:2:51 pm.
Par sugu pielāgošanos. Vakar ietinos džemperī, kažokā un siltās zeķēs un kumuroju uz Rimi pēc roltoniem un viskija. Sniegs, ledus, auksts vējš, klimats. Un visam šim klimatam pa vidu, tarkšķēdams savā valodiņā, slāj stipri indiska paskata jaunietis tkreklā un šortos. Nemaz neizskatījās traucēts no mūsu bargās ziemeļu dabas.
Comments: Read 16 or Add Your Own.


pajautaa
Subject:Džeku cimdi - kur pirkt?
Posted by:217.
Time:1:52 pm.
Lēti un silti vīriešu cimdi, neejot uz centrāltirgu vai humpalām Rīgā? Kkādos lielajos Rimi? Kkur citur?
Comments: Read 7 or Add Your Own.


kakjux
Time:11:38 am.
Šodien sapratu, ka man tiešām ir "ofisa balss". Līdzīga telefonbalsij. Darbā runāju pilnīgi citos toņos, citā tembrā un cik pozitīvi vien var no sevis izspiest (tas parasti nav diez ko daudz).
Comments: Read 3 or Add Your Own.


sirdna
Time:11:42 am.
Nepatīk, kad šmaucas. Kad biksēs saliek tamponus, no tā nerodas spējas jāt ar zirgu un spēlēt tenisu. Ja padusēs iesmērē Old Spice, no tā nerodas spēja lidot pa gaisu ar moci un nenosisties pēc kritiena no desmitā stāva.

Kā arī, svētceļnieks neaizņem 2 kvadrātmetrus.
Comments: Read 28 or Add Your Own.


ingmars
Subject:1999
Time:11:35 am.
Comments: Read 5 or Add Your Own.


kramers
Subject:Padoms dizaineriem
Time:10:52 am.
xxx: Я придумал идеальную бизнес-модель!

xxx: На предложение клиента "Давайте поиграем со шрифтами/цветами/вон той загогулиной" всегда нужно отвечать "Давайте поиграем с бюджетом проекта".
Comments: Add Your Own.


ingmars
Subject:「チルドレン」
Time:10:15 am.

そして、全ての子供達におめでとう

Comments: Read 1 or Add Your Own.


kramers
Time:8:29 am.
Не спешите вытаскивать людей из говна! Может это их естественная среда обитания!
Comments: Add Your Own.

Tuesday, November 29th, 2016


unpy
Subject:Muzīkas vērotāja piezīmes.
Time:10:39 pm.
Noklausījos tās jūsu "Rīgas Modes". Tiesa, tikai vienu dziesmu. Un to pašu ne līdz galam, godīgums, tā sacīt, pāri visam. Ko lai saka, latviešu popmūzikā kopš "100. debijas" laikiem jūtams spēcīgs kritiens, manuprāt.

Cita starpā, ja jau par latviešu muzīku. Neatceros, esmu šeit licis vai nē, savulaik kaut ko gribēju sameklēt un uztrāpījos uz šo kolekciju.

UPD. Mēģināju citu dziesmu noklausīties, atkal neizturēju līdz galam, nezinu, kā viņiem tas izdodas.
Comments: Read 8 or Add Your Own.


ingmars
Subject:ātrs un bez žēlastības
Time:9:49 pm.
Comments: Read 1 or Add Your Own.


divi_g
Time:3:27 pm.
SWH šodien veco, labo gabalu diena, kā izskatās.
Comments: Add Your Own.


vistu_zaglis
Subject:We are simple, we dance and drink, and pray
Time:12:48 pm.
Mood:Nez kāpēc viss OK, wtf?.
Music:We Are Bodies / We Are Bodies.
Tikko pieķēru sevi pie mazliet biedējošas domas.

Vei, mēs te dzīvojam laikmetā, kad tekstu telefonā var rakstīt, īpaši nepiedomājot par to, vai vispār tiek trāpīts pareizajiem taustiņiem, vajag vienkārši spaidīt kaut kur aptuveni tajā virzienā, un parasti tas attapīgais aparātiņš izdomās, ko tieši mēs te esam gribējuši teikt.

Parasti izdomās, bet gadās visādi, protams.

Nu lūk, pieķēru sevi pie domas, ka lasīšanas procesā tāds pats auto-correct darbojas smadzenēs. Ieraugot vārdu, kas, telefonam neuzminot un autoram nepamanot, ir izsprucis nevietā vai neloģisks, tās pat nenopauzē un nesignalizē par kļūdu, bet vienkārši momentā piemeklē to, ko respondents ir gribējis teikt. Un "not happy" mierīgi tiek lasīts kā "now happy", "atradās priekšā" kā "stādās priekšā", dīvainību pamani tikai kaut kādu iemeslu dēļ tekstu pārlasot vēlreiz.

Bail tikai, vai tie mazie, viedie aparātiņi netaisās mūs nolaist līdz savam līmenim un tad sakaut ar pieredzi.
Comments: Read 5 or Add Your Own.


kakjux
Time:10:29 am.
Music:cenšos dzirdēt The Dresden Dolls - Half Jack.
gribēju uzrakstīt kaut ko dziļu un meaningful,
bet
aiz loga motorzāģē.

karoč te bija baigās pārdomas par tēmu, kas tas ir, ko es te dzīvē daru? un neliels paragrāfs par to, cik Didi vispār ir pacietīga ar mani.
Comments: Add Your Own.


gribam_zinaat
Subject:Gribu zināt
Posted by:svesinieks.
Time:11:36 am.
No kurienes ir teiciens "Labi rūkts!" vai "Labi rūkts, Lauva!". Parasti tiek lietots, ja kāds pasaka visu "kā ir", šķiet analogi angliskajam "here, here". Atvainojos, ja tas ir kas tāds, kas būtu jāzina ikvienam.
Comments: Read 2 or Add Your Own.


dienasgramata
Time:10:17 am.
DELFI. Abas "Rīgas modes" jaunās dziesmas pieejamas lielākajās interneta straumēšanas palatformās un mūzikas serveros.
Comments: Add Your Own.


pajautaa
Subject:Amazon Prime
Posted by:jff.
Time:1:00 am.
Vai Amazon Prime abonements, kurš citu labumu starpā sola arī bezmaksas piegādi, to pašu nozīmē arī, ja pircējs ir no Latvijas?

Interesē praktiska pieredze ar Vācijas/Francijas/Apvienotās Karalistes amazonēm.

Paldies jau iepriekš!
Comments: Read 7 or Add Your Own.

mausoons' Friends

View:User Info.
View:Personal Journal.
View:Calendar.
View:Memories.
You're looking at the latest 40 entries. Missed some entries? Then simply jump back 40 entries.