mausoons' Friends
View:Personal Journal.
View:Calendar.
You're looking at the latest 40 entries. Missed some entries? Then simply jump back 40 entries.

Monday, April 20th, 2015


jim
Time:11:49 pm.
Tikko saņēmu feisbukā privātu mesidžu no nepiefrendotas Sandras Kalnietes: "Paldies par Jūsu izvēli un atbalstu www.mansprezidents.lv ! - Sandra Kalniete"
Ar līdzīgu iejūsmu atbildēju: "Paldies Jums par uzmācīgu spamu!"
Comments: Read 14 or Add Your Own.


asteor
Time:9:56 pm.
Man ir tāda sajūta, it kā es būtu viņu nogalinājis. Navigatrises balss gan jau ka man vēl sapņos rādīsies. Kā nekā desmitiem tūkstoši kilometru kopā pavadīti jaukās sarunās. Nu labi - viņai bija savi niķi, bet man jau arī...
Viss. Man vairs nav auto. Nemaz. Nekāds. Pārdevu.
Nu nav jau jau tā, ka man tas auto būtu kaut kur pieaudzis, nu tur pie pakaļas vai sirds, bet tāda dīvaina sajūta tomēr ir. Tāda tukšuma sajūta.
Un vēl ir sajūta, ka šis ir īstais brīdis, lai skatiītos uz Munka "Kliedzienu". Braukšu ka nu labāk uz Parīzi. Viņa nekad tā īsti tur nebija bijusi. Mana Navigatrise....
Comments: Add Your Own.


kakjux
Time:7:52 pm.
Šodien vilcienos rēgojas čubpārīšu masas. I mean, viņi ir visur! Bet viens no šiem čubpārīšiem bija mazliet feiks. Dūda bija visa tāda hands on, kā saka, bet džeks reāli taisīja nelaimīgi izmisušu sejas izteiksmi, kamēr dūda neredz. :D nu un visi viņa čubinājumi pretī bija ar gariem zobiem, kā saka :D

Esmu bijusi abās lomās. Pēdējos gadus vairāk tā nelaimīgā vīrišķa lomā.

Par vīrišķiem rakstot, varu pieminēt, ka pirms apmēram 11 gadiem es ievācos pie mīļās un viņa mani iesvētīja par savu mājas vīrišķi. Un tas ir tik smieklīgi, jo, lai cik vecpuisīgi es uzvestos, tomēr jūtos esam sieviete.

(Bet es ļoti atbalstu un man ļoti patīk gender fluid cilvēki.)
Comments: Add Your Own.


n_komentari
Posted by:adinkra.
Time:5:56 pm.
Priekš kam kļūt par labāku cilvēku, ja var par tādu izlikties. Vēl var atrast jaunus paziņas, kad vecie palikuši aizdomu pilni, un ar viņiem manipulēt kļūst grūtāk. Un vēl var beigt sevi mānīt.
Comments: Read 2 or Add Your Own.


pajautaa
Subject:bērzbirzs
Posted by:10m_zem_uudens.
Time:4:19 pm.
vai Rīgas apkaimē (max 20km no Rīgas) kāds zina kādu biezu, biezu bērzu birzi?

Comments: Read 3 or Add Your Own.


vistu_zaglis
Time:3:11 pm.
Mood:Nupizģecnu.
Es protams līdz galam nesekoju visām šitām mūsdienu korporatīvajām tradīcijām, beeet – uzrīkot klientam kārtīgu pērienu ar tautisku bērza žagaru, nu vai vienkārši no sirds ievilkt pa pakausi, tas laikam īsti neatbilst biznesa etiķetei, vai ne?
Comments: Read 12 or Add Your Own.


sirdna
Subject:Sporta jaunumi
Time:2:58 pm.
Tā kā pēdējā laikā esmu koncentrējies uz Bretaņas hercogistes nosargāšanu pret visādiem mūdžiem (tak nenosargāju, pēdējais de Renē mantinieks, bīskaps, tļa, līda kauties un letāli atrāvās, nepamanīju, mea culpa, tagad Valuā mūs paņems un tutū dinastija), vārdu sakot, strādāju garīgumentālu darbu, mana otrā daļa aizvilka mani uz fitnesa klubu, kā personu, kuru reizi mēnesī var vest tāpat vien patusēt. Pirmo pusstundu es jutos ļoti varonīgs, bet tad viņas sāka pievērsties presei un muguras muskuļiem, abet man šai jomā nav nekā tāda īpaša. Bet vismaz izvēdināju organismu un tagad jūtos aplam sportisks. Štrunts ar Bretaņu, iestāšos par kādu īru hercogu un tad jau kaut kā.

Also, Coherence (2013) izrādījās tīri jauka filma. Mani aplam kaitina tā mode filmēt ar kameru drebošā roķelē, bet ar laiku filma kļuva gana interesanta, lai šī stulbā izdarība man pārstātu krist uz atlikušā nerva. Nu, vārdsakot, atlidojusi ellīga komēta, a pa to laiku mājā savācas draugu (bugege! zinām tādus draugus!) kompānija, nu, un nodziest gaisma. Gaisma parādās, toties ļoti mīlīgi un patīkamā tempā attīstās elle zemes virsū, un arī nākamais saulainais rīts neatnes laimi, un tas viss, imho, bez neviena specefekta, izņemot to brīnumsveci debesīs.
Comments: Read 1 or Add Your Own.


pajautaa
Subject:Veselības nozare
Posted by:kartona_kaste.
Time:1:21 pm.
Sveiki Cibiņi,

dīvains un varbūt plašs jautājums, kam nepieciešami paskaidrojumi, bet kur var griezties(sūdzēties) par privātārstu nolaidību?
Comments: Read 1 or Add Your Own.


ingmars
Subject:galdiņu
Time:11:30 am.
Varbūt rezervēt galdiņu?
Comments: Read 2 or Add Your Own.


pajautaa
Subject:Maskavas Domodedovo lidosta
Posted by:kaukau.
Time:11:01 am.
Interesē, kā lidojot cauri Maskavas Domodedovo lidostai. Galvenokārt jau par vīzām - kuros gadījumos vajag vai nevajag, un kā to zināt; kā tur ir pavadīt 20h gaidot nākamo lidojumu, utt. VISU, ko zināt, klājiet vaļā! Cilvēks, kurš lidos cauri, būs nomocījies iepriekšējos lidojumos, gribētos, lai viss forši un jauki. Pati no vīzu padarīšanām neko nesaprotu, tāpēc gribu dzirdēt gudrākus cilvēkus.

upd. Ir variants kāpt laukā vienu lidostu iepriekš, Diseldorfā, un lidot pa taisno uz Rīgu. Tos, kuri neierodas uz lidmašīnu, pat tad, ja iečekojušies reisā, taču ar suņiem nemeklē un negatīvu lidojumu vēsturi neveido!? [paskaidrojumam - sanāk, ka, ja pērk biļeti ar to pašu lidmašīnu tikai līdz Diseldorfai, tā maksā 3000eur, 300eur vietā (es nulles uzrakstīju pareizā skaitā...)]. Man, 'viens reiss ar Ryanair katrā virzienā' cilvekam, šis IR sarežģīti..
Comments: Read 2 or Add Your Own.


ingmars
Subject:of course
Time:9:54 am.
Comments: Read 18 or Add Your Own.


ingmars
Subject:It's 1999
Time:12:06 am.
Comments: Read 2 or Add Your Own.

Sunday, April 19th, 2015


ingmars
Subject:nākotnes datori
Time:11:26 pm.
Nākotnē cilvēki vienlaicīgi lietos vismaz 3 valkājamos datorus, tādēļ daudziem būs, piemēram, dators galvai vai dators mugurai.
Comments: Add Your Own.


krii
Subject:Šīvakara nostalģiskās noskaņas
Time:11:55 pm.
Mazliet spriganu meiteņu baltās kleitiņās

Tās pašas meitenes, tikai nav paguvušas apģērbties līdz galam


Comments: Add Your Own.


kakjux
Time:7:15 pm.
pa nakti miegā risināju Kind Of Cruel mistēriju. pusdienlaika miegā sapņoju par swamp theatre romantiku ar bosiem.
tagad skatos Doctor Who un domāju par to, ka beidzot būtu jāizlasa tā Kind Of Cruel līdz galam.
Comments: Add Your Own.


kakjux
Time:1:25 pm.
izlasīju rakstu, kurā teikts, ka cilvēkiem vajag pieskārienus, lai justos laimīgi.
Comments: Read 4 or Add Your Own.


pajautaa
Subject:Hardijs Lediņš un apavi
Posted by:huinja.
Time:2:22 pm.
Ir divi sasāpējuši jautājumi:

1) Vai Hardiņam Lediņam ir kāds jauks dzejolis/dziesmas teksts, kuru varētu ielikt dzimšanas dienas kartiņā viņa fanam? Ja ir, pasakiet vai iekopējiet, pls : >

2) Pie kura meistara lai vēršas cilvēks, kam ir deformēta pēda (augsts pacēlums, nestandarta garums/platums atsevišķās vietās), tādēļ nevar iegādāties apavus veikalā un grib spec.pasūtīt? Un, lai tie izskatās labi, nevis pēc ortopēdiskajiem apaviem? Šeit būtu labi no pieredzes.

Paldies!
Comments: Read 3 or Add Your Own.


pajautaa
Posted by:ierindnieks.
Time:1:23 pm.
Savās iedomās esmu kafijas gurmāns. Tagad esmu gatavs iegādāt savas kafijas dzirnaviņas. Lūdzu iesakiet, kādas būtu vajadzīgas un kur tādas var iepirkt?
Comments: Read 2 or Add Your Own.


dienasgramata
Time:10:32 am.
NEW.PRIEKAVESTS.LV Parasti geji nedomā par mūžību. Viņi dzīvo noliedzot rītdienu un to, ka reiz pienāks diena pēc nāves.
Comments: Read 7 or Add Your Own.

Saturday, April 18th, 2015


puuce
Time:4:28 pm.
ak, kā gan es strādāšu citur pēc tiem siltumnīcas apstākļiem manā šābrīža darbs?
Comments: Add Your Own.

Friday, April 17th, 2015


tjigra
Subject:filma pa LTV1
Time:11:27 pm.
Man patika.
Comments: Add Your Own.


pajautaa
Subject:Liepāja
Posted by:malafemmina.
Time:11:24 pm.
Liepājas zinātāji, ir kāda pilsētas daļa, kuras nosaukumā ir vārds "sarkans"? Varbūt kāds ciems tuvumā ar "Sarkaņi" līdzīgu nosaukumu? Tulkoju dokumentu no somu valodas un, jei bogu, nevaru atšifrēt, ko viņi ar to sarkani un Liepas pilsētu domājuši.
Comments: Read 9 or Add Your Own.


kakjux
Time:8:25 pm.
saņēmu vēstuli no jaunās psihas. iepriekšējā rakstīja 3-4 lapu vēstules, šī ir knapi pusotra lapa. ir jauki lasīt, ka esmu pleasant lady, bet vispār liekas, ka patikt savai psihai nav the way to go. nekas, gan jau pēc kāda pusgada vai tamlīdzīgi būs atkal cita.
Comments: Read 2 or Add Your Own.


perkons
Time:7:32 pm.
Nupat "iesvētīju" Londõnā iegādātos apavus un aproci tālrunim, izskrienot 3.7km garu līkumiņu. Un teikšu kā ir, izgāja gandrīz kā Elbakjanam, tik pavisam savādāk (khhhh), jo kājās skrēja zvērīgi pūkaina čivauva, bet saimnieks nebija bruņots Vienotības kandidāts, bet gan piektdienu sasmēlies vīriņš gados.
Comments: Add Your Own.


ingmars
Subject:5"2
Time:6:16 pm.
Maza orientācija.
Comments: Add Your Own.


perkons
Time:4:09 pm.
Man, protams, līdz modes blogerim kā līdz Vaiņodei, bet varbūt jūs zināsiet un varēsiet ieteikt, kur Rīgā varētu meklēt šādus te aņķiņus?
Comments: Read 14 or Add Your Own.


ingmars
Subject:++W
Time:2:40 pm.
My body is feeling warm and my breathing has deepened. I believe I am now in heat.
Comments: Read 4 or Add Your Own.


pajautaa
Subject:Trubas
Posted by:violets_t.
Time:3:15 pm.
Pirms pāris dienām kaimiņi pavēstīja, ka mēs viņus nopludinot. Ne ļoti, bet esot mitri griesti. Mūsu dzīvoklī viss ir tīrs, sauss un skaists līdz pat grīdai(kopējam stāvvadam?). Tātad, ja ir kāda problēma, tad, šķiet, ka kaut kur pa vidu starp stāviem. Apsaimniekotājam piezvanījām, bet viņu santehniķi vēl nav ieradušies.
Man radās jautājums - cik tieši liela tā ir mūsu atbildība? Tas ir, ja kaimiņi nāk pieprasīt kaut kādas kompensācijas, vai esmu tiesīga teikt, ka problēma nav mūsu grīdā, bet viņu griestos? Un vai remonta un kļūmes novēršanas izmaksas būtu jāmaksā mums vai apsaimniekotājam?
Comments: Read 6 or Add Your Own.


perkons
Time:3:09 pm.
[14:58] Perkons: Vai Babītē un Mārupē varēs audzēt ĢMO?
[15:00] Shulcs: Protams
[15:00] Shulcs: Ā, Mārupē... Babītē toč, par Mārupi man jāpaskatās
[15:00] Shulcs: Pasaki jamiem, ka ap četriem atbildēsim, vobšem
[15:02] Perkons: Par ĢMO nezinu, bet AM, un LMAO toč var
[15:04] Perkons: vēl var ROFLMAO, bet tos gan tikai Dreiliņos
[15:04] Shulcs: Jā, par tiem Dreiliņiem droši, tur var toč nesaspringt un audzēt šitos
[15:05] Perkons: kur vēl labāki, lielāki un sārtāki ROFLMAO, ja ne Dreiliņos
[15:05] Perkons: un ĢMO sanāk tādi sulīgi un nogatavojušies
[15:07] Shulcs: Nu jā, jo parastie meža ĢMO taču Latvijā tā īsti nepaspēj nogatavoties, jamie tikai zaptēm der rezultātā. Bet Dreiliņos tur viņi stāda blakus ROFLMAO un kaut kā sanāk labāka raža
[15:08] Perkons: vot. Galvenais, lai jautā – mēs atbildēsim
Comments: Add Your Own.


pajautaa
Subject:parkings centrā
Posted by:anima_de_nera.
Time:11:19 am.
Mood: worried.
pie darba mūsu sētā būs remontdarbi, līdz ar to nebūs kur na haļavu parkoties. iesakiet lūdzu vietu, kur parkoties par salīdzinoši saprātīgu naudiņu dd ~8-18 Valdemāra un Lāčplēša krustojumam 5-10min gājienā! varbūt kādam sētā brīva vieta - par samaksu protams!
šobrīd izskatās ka 100Eur mēnesī par parkingu būs tas pats, kas pieciest RS mafijas diskomfortu........
Comments: Read 9 or Add Your Own.


ingmars
Subject:swim
Time:9:18 am.
True swim.
Comments: Read 1 or Add Your Own.


pajautaa
Subject:davanas berniem
Posted by:amberss.
Time:10:11 am.
Help me!ko var uzdavinat 8 gadigam puikam un 3 g.v. meitenei(nez kapec uzrakstiju dzimumu,tas laikam nav svarigi)?any ideas?kadas ir jaunakas bernu aizrausanas?
Comments: Read 17 or Add Your Own.

Thursday, April 16th, 2015


kakjux
Time:9:34 pm.
Mani nesen uzaicināja uz latviešu valodas nodarbību. Tipa, es varēšot paspīdēt. Man likās visai jocīgi - iet paspīdēt ar to, ka māki savu dzimto valodu. Izcilība tak. Bet tad tā aizdomājos mazliet. Pieļauju, ka, ja man tagad būtu jāliek kāds eksāmens latviešu valodā, vērtējumu saņemtu diezgan zemu. Līdz ar to, ka iemācījos pie vajadzības domāt angliski un ikdienā izteikti koncentrējos uz pēc iespējas pareizāku izteikšanos angliski, mana latviešu valoda ir kļuvusi visai baisa. Pati zinu, ka vārdus mēdzu aizmirst vai jēdzienus aizmirst. Un tad vēl tā vārdu kārtība teikumā. Vai arī, kā latviskoju angļu teicienus, jo pierasts tos lietot.

Tagad atkal kratos vilcienā (kad ta vēl cibā iespamot?) un prātoju par to, cik ļoti gribu mācēt spāniski. Tajā pašā laikā, jāpiezīmē, ka darba burtnīcas aizpildīšana arī sagādā milzum prieka. Izrādās, ka mācīties ir forši, ja tas nav jādara vairāk kā dažas stundas nedēļā + mazliet mājasdarbu.
Comments: Add Your Own.


pajautaa
Subject:Man nevajag tavu padomu, tavu lēto informāciju
Posted by:3_5469mhz.
Time:7:03 pm.
Varbūt atceraties, kas tā bija par dziesmu, kur bija apmēram šādas rindas: "Man nevajag tavu padomu, tavu lēto informāciju".? Dziedāja ar tādu ārzemju latvieša vai Jusi Pekonena akcentu.
Comments: Read 2 or Add Your Own.


krii
Subject:Mulsinoši jautājumi zobārsta krēslā
Time:5:36 pm.
- Sakiet, jums ir ļoti stresaina dzīve, vai arī jūs katru dienu graužat riekstus?
Comments: Read 14 or Add Your Own.


pajautaa
Subject:latviešu vietvārdi anglsiki
Posted by:virginia_rabbit.
Time:2:52 pm.
Čau! Taisot bukletu-ceļvedi prominentiem viesiem pa visādiem tur Latvijas tirdziņiem šmirdziņeim, operām, Jūrmalām un Siguldām... ieteiktu rakstīt vietvārdus un īpašvārdus ar diakritiskajām zīmēm vai bez?
Comments: Read 11 or Add Your Own.


pajautaa
Subject:Vajag kleitu vai kostīmu uz 26 maiju.
Posted by:sarkanvilks.
Time:1:59 pm.
Skolotājai ir pāri 80, bet uz ballīti ir jāsapucējās. Vai šeit nebūtu kāda šuvēja, kura varētu palīdzēt?
Comments: Read 2 or Add Your Own.


ingmars
Subject:
Time:12:43 pm.
Somijas bērniem ir liela interese par Latvijas un Tērvetes dabas parka tūrisma piedāvājumu.
Comments: Read 2 or Add Your Own.


pajautaa
Posted by:saldumi.
Time:1:30 pm.
Ko androīdierīcē nozīmē "safe mode" un kā to izslēgt? Man laiku pa laikam planšetē parādās tāds uzraksts, kaut arī neko neesmu darījusi, lai tādu ieslēgtu. Rezultātā nedarbojas neviena aplikācija. Restartēšana ir izmēģināta - nepalīdz.
Comments: Read 1 or Add Your Own.


dienasgramata
Time:1:22 pm.
vēl no Delfu padomiem sievietēm: "Ļauj jūsu saskarsmē ienākt cilvēcībai un atbrīvotībai, tā bez pūlēm nodrošinot attiecību harmoniju un abpusēju laimi."
Comments: Read 2 or Add Your Own.

mausoons' Friends

View:User Info.
View:Personal Journal.
View:Calendar.
View:Memories.
You're looking at the latest 40 entries. Missed some entries? Then simply jump back 40 entries.