mausoons' Friends
View:Personal Journal.
View:Calendar.
You're looking at the latest 40 entries. Missed some entries? Then simply jump back 40 entries.

Sunday, January 21st, 2018


dienasgramata
Time:4:03 pm.
Mana mamma vakaros raud
Un es nevaru saprast, par ko
No rītiem jau viss ir kārtībā
Un mēs sēžamies brokastot

Pēc tam man ir jāiet uz dārziņu
Bet mammai uz darbu kaut kādu
Tad mazliet jāraud ir man
Es tikai to neizrādu

Tad viņa atnāk man pakaļ
Dažreiz - krietni par vēlu
Un saka auklītēm smiedamās:
Gandrīz aizmirsu šodien par dēlu!

Mēs ejam ar viņu uz veikaliem
Nopirkt man beidzot to Lego
Tikai naudas nekad mums nepietiek
Un lētāk jau arī nedod

Līdz mājām mēs aizejam klusējot
Bet arī vēl tad viņa neraud
Es reizēm atveru mammas aifonu
Varbūt tur atrast iemeslu cerot

Starp bildēm vien atrodu sevi
Taču īsziņu - vispār nevienu
Mājās mēs cepam tad pankūkas
Un padzeram tēju ar pienu

Bet pēc tam mana mamma raud
Tad, kad es esmu jau gultā
Es taču to dzirdu caur sienu
Tikai neuzdrošinos neko jautāt

Katru vakaru viņa raud
Un es nezinu, ko man darīt
Šodien atradu mammas feisbuku
Viņa raksta ar tagu #esarī
Comments: Add Your Own.


pajautaa
Posted by:anna.
Time:1:57 pm.
Kā vienmērīgi izkaltēt citrusaugu mizas, lai tās nezaudētu savu apaļo formu? Precīzāk sakot - no citrusaugu mizām veidotus “svečturus”, kā šos.

Uz radiatoriem kalst nevienmērīgi, sačokurojas. Vienkārši apsildītā telpā atstāti sāk pelēt. Cepeškrāsnī? Man patiesībā nevajag, lai tie ir izkaltēti, bet lai var sagatavot tagad un lai vēl pēc divām nedēļām izskatās normāli. Uztaisīt, sasaldēt un vajadzīgajā dienā atkausēt?

#zerowastedekorācijas #diy #grūta_dzīve #problēmas
Comments: Read 5 or Add Your Own.


krii
Time:12:56 pm.
Žoklis, kurš pirms mēneša tika nomierināts ar ibuprofēna paciņu, vakarnakt atsāka sāpēt.
Šoreiz vairāk šķiet, ka pie vainas varētu būt viens no gudrības zobiem - drīzāk apakšējais, nekā augšējais.
Sajūta tāda, it kā cauri galvaskausam būtu izdzīta tērauda skrūve. Vai striptīzdejotāja stienis. Un mana dzīve tagad riņķo ap to.
Comments: Read 1 or Add Your Own.


n_komentari
Posted by:nulle.
Time:11:42 am.
Neviens Tevi neprec? Tam ir pamats.
Comments: Read 2 or Add Your Own.

Saturday, January 20th, 2018


krii
Time:11:42 pm.
Atrodi savu Dievieti.
Comments: Read 9 or Add Your Own.


vistu_zaglis
Time:10:12 pm.
Music:BirdPen / Equal Parts of Hope and Dread.
Nē nu bet kurš tad varēja iedomāties, ka pērkot tupeles ir smalki un rūpīgi jāizmēra protektors uz zolēm, nu? Jo izrādās, ka tie nolāpītie akmentiņi, ar ko te bārsta ielas, ir akurāt, sasodīts, tādā izmērā, lai ķertos tur iekšā un ejot nelabi čirkstētu, nu un katru reizi vēl kādus piecus-sešus mājās atnes, taisni vai nav skaidrs, ko ar to skaistumu pēc tam iesākt.

Ko, zābaki būs jāvelk, vai? It kā ir dzirdēts, ka ziemā tā mēdzot darīt, bet nu es nez, izklausās pēc padošanās sistēmai.
Comments: Read 1 or Add Your Own.


unpy
Subject:Filmu vērotāja piezīmes.
Time:8:54 pm.
Noskatījos filmu. Blade Runner 2049. Lielisks gabals. Visiem tiem, kuri ir gatavi, ieraugot puslīdz kvalitatīvu fotoattēlu, piesēst un trīs stundas baudīt attēla dziļumu, filmas izvēli, rakursus, zelta griezumus un ko tik vēl ne, nezinu, ko var trīs stundas pētīt fotoattēlā, neesmu speciālists. Man šī filma likās ļoti sūdīgs sūds. Sākumā gribēju teikt, ka briesmīgs, šausmīgs vai pārsteidzošs sūds, taču pilnīgi nekā briesmīga, šausmīga vai pārsteidzoša tur nebija. Garlaicības mākts, to trīs stundu laikā saskaitīju kādas trīs alūzijas un sešas klišejas, ja šo būtu par kārtu vairāk, filma būtu daudz, daudz baudāmāka. Vienīgais, par ko šī filma lika aizdomāties, ir tas, ka Idiocracy attēloto filmu līmenim tuvojamies daudz straujāk, nekā iepriekš man bija šķitis. Nelietderīgāk izšķiedis trīs stundas savas dzīves varbūt esmu tad, kad saindējos ar pārtiku un apmēram tikpat ilgi vēmu ar caureju pamīšus un ik pa brīdim vienlaicīgi.

Gala vērtējums - mana iztēle nesniedzas tiktāl, lai varētu šim gabalam piešķirt kādus punktus, taču skaidrs ir tas, ka kaltētā paltusā ir daudz vairāk seksīguma, nekā šajā darbā iemeslu to skatīties.
Comments: Read 6 or Add Your Own.


dienasgramata
Time:2:54 pm.
Bija tāds sapnis, nu, pēdējā laikā bieži gadās sapņi, kuros būtiska loma ir jaunajām tehnoloģijām, bieži atkārtojas motīvs, ka es sapnī nevaru kaut ko uzspiest vai ievadīt datorā vai telefonā, bet šis sapnis bija interesants ar to, ka es gāju pa ielu un kaut ko fotografēju ar mobilo telefonu, bet pēc tam skatījos telefonā un konstatēju, ka esmu to turējis rokās un nejauši uzspiedis vai nu nepārtrauktu fočēšanu vai filmēšanu, citiem vārdiem sakot, tur bija fiksēts viss mans ceļš un te sākās tāds motīvs kā Antonioni filmā "Blowup", es biju kaut ko nofilmējis un varēju iezūmot, paskatīties, kas tur patiesībā bija, no sākuma es atklāju fantastiskus vizuālus efektus, apsarmojušas koku lapas un zarus, sarmas pārklātus ziedus un augļus koku zaros, tad bija aina uz tilta un kāds vīrs apakšā meta pret mani tādu kā dzelzs stieni vai kabeļa galu, bet, mēģinot piezūmot un ieraudzīt viņa seju, es ieraudzīju, ka tur lejā, kur viņš sēdēja, upes krastā, viņam garām skrēja smilšu krāsas žurkas, tas tagad neizklausās pārāk iespaidīgi, bet sapnī tas man bija liels pārdzīvojums - ieraudzīt tās nelaimi nesošās žurkas kā Kamī "Mērī", vispār, es kādu laiku sapnī nodarbojos ar atpakaļtīšanu un iezūmošanu, tāds sapnis.
Comments: Add Your Own.


krii
Time:1:12 pm.
Pagājušajā naktī pārlasīju "Sūnu ciema zēnus" - pirmo reizi pieaugušā vecumā. Ko lai saka - Andrejs Upīts ir patiešām ļoti labs rakstnieks, ar dzīvu un tēlainu valodu. Bet to jau jūs visi zinājāt.
(Ziemas apraksts sākumā man mazmazdrusciņ atvedināja Gogoļa "Dikaņku", bet patiešām mazdrusciņ. Un tie folkloriskie iestarpinājumi arīdzan.)
Comments: Read 6 or Add Your Own.

Friday, January 19th, 2018


pajautaa
Posted by:vasarasnakts.
Time:11:20 pm.
Mood: drained.
Iesakiet lūdzu kādu labu, netradicionālu filmu, ko tiešām ir vērts noskatīties.
Comments: Read 9 or Add Your Own.


kakjux
Time:8:58 pm.
Mood:pārguris un neizgulējies.
Music:teļiks.
tā īsti negribas rakstīt cibā, kā es jūtos. pat nevis tāpēc, ka tas būtu baigais noslēpums, bet tāpēc, ka man ir tiesības justies kā nu es jūtos un netikt par to vērtētai. vispār pēdējā laikā raujos kaut kādā savā midziņā, savā burbulī, kur cilvēki tā īsti netiek man klāt. un tas pat nav par to, ka varētu sāpēt, vai kas tāds. nē. vienkārši tāpēc, ka trūkst spēka, trūkst vēlmes un trūkst vajadzības. ir ļ labi un pilnīgi pietiekoši ar tiem cilvēkiem, kuri ir un ir labi un pareizi. nu un kaķīti.

dienas rit viena pēc otras, reizēm vairākas dienas vienā, reizēm sajūk viss kalendārs, reizēm vienkārši sēdi un domā, kas šitas viss ir.

un ko tur daudz rakstīs par to visu. jo vispār, ja nevar par visu pasmieties, tad kā vispār izdzīvot?
Comments: Read 18 or Add Your Own.


dienasgramata
Time:10:10 pm.
Jūs gribētu zināt, kā jūs nomirsiet?
Man šķiet, es zinu, kā es nomiršu.
Comments: Read 20 or Add Your Own.


n_komentari
Posted by:chaj.
Time:9:30 pm.
baltie zīda mēteļi krekli
Comments: Read 1 or Add Your Own.


pajautaa
Posted by:lavendera.
Time:4:16 pm.
Vai taisnība, ka tagad telefonu garantijas remontam vairs nav vajadzīgs čeks, jo "iegādājoties telefons tiek reģistrēts"?
Comments: Read 1 or Add Your Own.


krii
Subject:в канун Kрещенья...
Time:1:58 pm.
Я не хочу ни горести, ни мщенья,
Пускай умру с последней белой вьюгой.
О нем гадала я в канун крещенья.
Я в январе была его подругой. /A.A./
Comments: Read 1 or Add Your Own.

Thursday, January 18th, 2018


pajautaa
Subject:Prom uz Liepāju
Posted by:love_hacker.
Time:4:01 pm.
Zinu, ka Cibiņ asprāšiem šis būs gards kumoss. Bet domāju, ka jāpaprovē, nevar zināt kā saslēgsies.

Jau vairākus gadus domāju, ka Rīga jāpamet aiz muguras un jāsāk no nulles Liepājā. Papildus visiem citiem izaicinājumiem, ir bērnudārznieks kas līdzi brauc.

Varbūt ir kaut kas dzirdēts par iespējām, palīdzību, fondiem? Kas kaut kādā mērā varētu palīdzēt uzsākt dzīvošanu un iekārtošanos, no nulles?


Būtu lieliski Cibiņ, ja Tu varētu padalīties ar zināšanām!


Paldies, jau iepriekš!
Comments: Read 9 or Add Your Own.


kakjux
Time:12:17 pm.
Mood:str, n, str, n.
Music:nezinu, ko lai paklausās.
tāds ikdienas iepriekšējā vakara daidžests.

vakar nostrādājos zili zaļa līdz riebim. beigās aizgāju uz barčiku. a tur atkal Kornels. viss tāds nogarlaikojies, jo trešdienās vienmēr barčikā maz cilvēku. pačatojām par visādām lietām. apmainījāmies ar visādiem tips and tricks sakarā ar moving. jā, šis vispār vākšoties nahuj atpakaļ uz savu Rumāniju, jo fuck this shit. atkopšoties Rumānijā, uzņemšot saules D vitamīnu un tad moš uz Vāciju ta. kaut kā aizrunājāmies tā, ka atkal sākās visādi joki un kas tik ne. citiem barčika apmeklētājiem nācās nākt uz mūsu stūri pēc saviem dzērieniem beigās.
atnāca kaut kādi sveši. padzērās. tad sagribēja šito te, nu, sambuca dzert. Kornels tāds hobana! a mums ir rekur banānu, āboļu un ķiršu sambucas! pacienti uzreiz impressed. iedzēra gan ķiršu, gan āboļu. Kornels atnāk pie mana stūra un tāds čukst: tās pudeles nav tikušas aiztiktas visu laiku, ko es te strādāju, tātad 3 gadus. :D

jestri, vienvārdsakot.

bet šodien toties visiem tur darbos nelaimītes. nelaimītes nelaimīšu galā. spējam tik visi plātīt rokas un nopūsties. tas jau sāk kaut kādu aerobiku atgādināt.

toties vakarā Anmas jōga!
Comments: Add Your Own.

Wednesday, January 17th, 2018


n_komentari
Posted by:nulle.
Time:10:23 pm.
It kā jā nē, šitā:

Pati smuka? nē, šitā:

Esmu (it kā) brīvs džeks. nē...
Comments: Add Your Own.


krii
Time:8:27 pm.
Šodien, Teņa dienā, pieturējās sals, kas varētu nozīmēt siltu un saulainu laiku pēc diviem mēnešiem, ap Ģērdaci.
Ceru, ka jūs ēdāt kāpostus ar cūkgaļu un neko nešuvāt, nelāpījāt un, pasargdies, neadījāt.
Lai vai kā - man nav iebildumu pret to, ka ziema atnāk, jau iegriezusies uz pavasara pusi. Vismaz šodien, brienot pa sniegu, man nebija jāmurmina :"Diestēs, kā man šitas viss jau pieriebies." Tā, kā tagad ir ārā, ir ļoti normāli, tā var palikt divas vai pat trīs nedēļas un nepieriebties.
Pēc divarpus nedēļām būs Sveču diena. Tad - Metenis. Un tad tie, kuri pārcietīs arī martu, dabūs mazliet pavasara.
Būs labi.
Comments: Read 8 or Add Your Own.


tjigra
Subject:Don't let the bells end
Time:7:59 pm.
Hello, ņū jērā! Lai Jums labs tas suns!
Comments: Add Your Own.


tjigra
Subject:Don't let the bells end
Time:7:59 pm.
Hello, ņū jērā! Lai Jums labs tas suns!
Comments: Add Your Own.


ingmars
Subject:+0.29%
Time:6:39 pm.
Comments: Read 3 or Add Your Own.


pajautaa
Posted by:magnolia.
Time:3:10 pm.
Cibas tauta, glābiet! Nepieciešams ātri uz zināt, kāda ir alga ekoveikalā mārtiņroze, kas uz mārupes ielas. Un biotēkā-ja strādā olimpijā uz pilnu slodzi.
Comments: Read 2 or Add Your Own.


dienasgramata
Time:3:07 pm.
Dienas citāts no feisbuka
Kaspars Vanags: es gribētu, lai LNMM direktors būtu homoseksuāla kokerspaniela kucīte, bet VKKF vadītu gumijkoks.
Comments: Read 2 or Add Your Own.


ingmars
Subject:DM6burL2NBqeiL6Mjtnm3EwFFUyYrtxDfV
Time:2:26 pm.
Ja vēlaties man sūtīt Dogecoin, mana adrese ir DM6burL2NBqeiL6Mjtnm3EwFFUyYrtxDfV. Pievienoju to arī pie cibas lietotāja informācijas.
Comments: Read 6 or Add Your Own.


kakjux
Time:11:02 am.
Mood:miegains.
Music:Nick Cave.
vakar vispār izvērtās tīri jestrs vakars. biju vakariņās ar Elenu, visādi izsūdzējāmies, visādi izsmējāmies. biija diez gan patīkama sajūta, taču labs cilvēks. viņai arī viss vispār diez gan riebjas. pēc tam piestāju lokālajā barčikā, jo, nu, kāpēc ne. tur bārmenis Kornels ar savu šito te, barčika bestie ņēmās. Kornels sākumā bija dikti saskumis, jo nu.. neesot jēgas plānot dzīvi, visu laiku viss kas notiekot, kas izjauc vai izmaina visu anyway. KBB teica, ka vajagot dzīvē plānus, šis, piemēram, zinot, kur šis būšot pēc 10 gadiem. uz ko Kornels teica, ka nu, pēc 10 gadiem šis gribētu brīvdienu, vai vismaz izgulēties. bet nu, pa visiem kaut kā iešūpojāmies un panesās visāda uzjautrināšanās. Kornels vēl izsūdzējās, cik ļoti viņam besī daži barčika apmeklētāji, jo viņi jūtas entitled, ka šis viņiem lies pēc bāra darbalaika beigām. bet vispār jestri bija, jestri indeed.

atnācu mājās un ielipu Shut Eye serčikā. tur visi biš traki, but that's what we like in people, hm.

šorīt secināju, ka Voldiņš ir tas kaķis, kurš apguvis manis pirkto nagu skrāpējamo dēli. tiiešām out of character, bet nu, labi, ka tā, protams.
tagad toties ērti iekārtojos uz sōfas un nu tik būšu strādāt, bet atnāca Dārtiņš un visādi nācās pārkārtoties. tā dzīvojam.
Comments: Add Your Own.


ingmars
Subject:ne tikai joks
Time:10:08 am.
Es esmu kriptovalūtu eksperts un es saku, ka šis ir īstais brīdis investēt Dogecoin. Es tikko pārdevu visus savus Litecoin un Bitcoin un iegādājos Dogecoin. Saprotams, ka kriptovalūtas ar mazu vērtību ir augsta riska investīcija, bet pazīmes liecina, ka šis gads varētu būt labvēlīgs alternatīvajām kriptovalūtām (altcoin), un Dogecoin ir ļoti labs kandidāts. Ja jums šķiet, ka tagad vajag investēt Bitcoin, Ethereum vai varbūt Ripple, tad man jums jāsaka, ka esat nokavējuši. Es nesaku, ka nav iespējama peļņa ar Bitcoin un citām galvenajām kriptovalūtām, bet tā nebūs būtiska. Tajā pašā laikā es skatos uz Dogecoin un pieļauju, ka mans ieguldījums varētu simtkārtīgi pieaugt vērtībā.
Comments: Read 6 or Add Your Own.

Tuesday, January 16th, 2018


kakjux
Time:12:40 pm.
Mood:nāk miegs un gribas ārā.
vakar sēdēju Kamerās. apteksnis atnesa menu, es uzreiz nopūtos un teicu: "Atkal šitas sāksies. Ā! bet es to varu uztvert par mācību grāmatu, kuru izņēmu no bibliotēkas."
un jā, mans čehvalodas vocabulary pārsvarā tiešām sastāv no vārdiem no food menus. nu, vēl tas vlak. bet nu, kurš negrib par vilcieniem parunāt.

vēl vakar sēdēju lidmašīnā. īsi pirms take off pilots tur kaut ko stāstīja, es pārsvarā mesendžerī.
kaķ: ... izrādās, ka lidojums uz Lielmiestu būs par 20 min ilgāks nekā bija uz tejieni.
VZ: saki, ka tu tomēr nebrauc tad.
kaķ: aha, fuck this shit.
VZ (vienlaicīgi ar): savāc mantas un uz izeju, jo fuck this shit.

--

pēc garā ceļa pa nakti, kad nonācu beidzot te, tad kaķītis piegulēja tā, piegulēja šitā, tad atkal tā un tad patrakoja, tad atkal piegulēja. vispār, bija tas lopiņš pietrūcis. taču mazais pūkainais mīļumiņš.

--

also, man ir epasts no Jonathan Maironis. un esmu parunājusi telepurķī ar 2 dažādiem cilvēkiem, viņi man tur bija divus voicemails atstājuši, neviens gan tā īsti nezina, kāpēc tas bija jādara.
Comments: Add Your Own.


unpy
Subject:Apokalipšu vērotāja piezīmes 2.
Time:2:18 pm.
ASV lielā aukstuma dēļ pūces grib aprīt suņus un cilvēkus

Attēlam ilustratīva nozīme:
Comments: Read 3 or Add Your Own.

Monday, January 15th, 2018


krii
Time:11:08 pm.
"Viņam bija tādas acis kā meitenei, kura alkst kopoties ar inkubiem."
Tā Ubertīno no Umberto Eko "Rozes vārda" saka par Adelmo - jauno, māksliniecisko geju, to, kurš pirmais gāja bojā, izlēkdams pa bibliotēkas logu.
Jāatzīst, ka es kādu laiku nesapratu, kāds ir šis skatiens. Bet tagad es to zinu.

Respektīvi, - es zinu, kā skatās puisis,
kad viņš skatās tā,
it kā viņš būtu meitene,
kura cer,
ka naktī viņu apciemos inkubs.
Comments: Read 7 or Add Your Own.


dienasgramata
Time:9:48 pm.
Blakus istabā skan Radio Klasika ar Šostakoviča klavierkoncertiem, bet tāda sajūta, it kā tur rādītu "Bonifācija brīvdienas". Tagad speciāli paskatījos - nekā kopīga. Dīvaini. Te ir tas Allegro no Otrā klavierkoncerta.
Comments: Add Your Own.


krii
Time:5:32 pm.
Vispār jau nav gluži tā, ka es būtu pilnīga botāniskā lūzere.
Lūk, piemēram, mājassvētība man regulāri zied, arī šoziem atradu lēni vaļā verošos zvaigznīti. Dracēnas ir ņipras, pagājušovasar nogrieztā pušķa vietā rūkdams nāk ārā jauns, savukārt, vecais pušķis, labi iesakņojies, traucas pret griestiem. Ir pat cerības, ka Ričmonda apgrauztais kāts pārziemos.
Juka zeļ un briest.
Ķīnas roze, kuru pagājušogad gandrīz noēda kukaiņi, spirgta un vesela raisa jaunas lapiņas.
Ziemassvētkos esmu tikusi pie mandarīnkociņa un jauna olīvkoka. Tie abi uzvedas rāmi, netrako ar augšanu, bet visa šī gandrīz mēneša laikā nav izrādījuši arī ne mazāko sanīkuma vai adaptācijas stresa pazīmi.
Par alvejām un naudaskokiem vispār nerunāsim, pieņemu, ka tie visai drīz demokrātiskā ceļā piespiedīs mūs pārējos nobalsot par sukulentu valdību.
Comments: Read 4 or Add Your Own.


kakjux
Time:2:55 pm.
Mood:miegains.
Music:neviens tā arī neko neuzlika. a man galvā Bullets.
kamēr VZ apraud barčiku, gribēju pierakstīt par citu vakardienas epizodi, īsi pirms barčika apmeklējuma.

sēžam tagad picērijā, es tur kaut ko spēlējos ar ēdienu, nananā, tad man apnika un es padevos. apteksne pajautā, vai iesaiņot man līdzi, mēs purinam galvas, ka būs jau la. apteksne nopūšas, aiziet. savā nodabā pasmejamies, ka viņa jau pieradusi pie tā, ka es maz ēdu, vairs nepiepišas par to. tad mēs tur tralalā, tralalā, līdz nolemjam maksāt un iet uz barčiku. atnāk apteksne, parunājas ar VZ. man rodas sajūta, ka viņi par mani runā. apjautājos pēcāk VZ, jā. izrādās, ka apteksne stāstījusi, ka pavārs esot noskumis par to, ka šis tā centies, bet es neēdu. VZ kaut kā kārtējo reizi paskaidrojis apteksnei, ka nu, nevajag ņemt pie sirds, es tiešām maz ēdu. aizdomājāmies, ka jācer, ka šis tur nav suicidāls vai kā. jo nu, tad mūs vairs picērijā varētu negaidīt tik tā. un tad man rodas ideja! es varētu tam pavāram aizrakstīt atvainošanās vēstuli. bet nu, atkal tas, ka mans čehvalodas vocabulary nav diez ko, tad nu šī vēstule pamatā sastāvētu no vlak*, vlak, vlak, velmi dobře** un, lai uzsvērtu, ka domāju to pavisam nopietni vēl beigās to česnek***. ā un kešu**** arī var, tas mums abiem ar VZ ir jauns vārds mūsu vocab.

also, vakar bija nedēļas smieklīgākā diena.

šodien ir drusku mazāk smieklīgi. bet nu, izvairos par to tā aktīvi domāt. dzīvoju mazajos te un tagad momentos.

* vilciens
** very well
*** ķiploks
**** cashew nuts
Comments: Add Your Own.


unpy
Subject:Īsi par traģisko mūsu folklorā.
Time:3:44 pm.
Tā padomāju, mūsu folklorā, ja neskaita melodijas un nesaprotamās izcelsmes suitu sievas, ir diezgan maz traģiskā, bāreņu asaras un akmeņu mūži tāds štrunts vien, vienīgās reāla, satriecoša traģisma apdvestās rindas ir "...uuun stāāāda pujenes, pidi ridi ridi rallallā".
Comments: Read 15 or Add Your Own.


vistu_zaglis
Time:1:51 pm.
Mood:Pirmdiena, vai?.
Music:Nevar izlemt.
Viņi salauza piemājas barčiku! Ņēma un salauza piemājas barčiku!

Es varbūt (varbūt!) (lai gan maz ticams!) būtu sadzīvojis ar tiem visiem krāsainajiem spēļu aparātiem, kas izdod visādas nelabas skaņas, lai gan tas jūsu sātaniskais gaisa hokejs ar savām nelabi džinkstošajām malām būtu pelnījis degt ellē bezgalīgi. Bet tad viņi ieviesa jukebox. Kas atskaņo jūzeru muzikālās gaumes trūkumu neciešamā skaļumā. Ja man būtu iespēja atdzīvināt kādu vēsturisku personu, tie būtu jukebox izgudrotāji. Tīri tāpēc, lai es viņus varētu nogalināt vēlreiz. Nu tu saproti, ja, ka kaut kādā brīdī skaties mēmajā teļika ekrānā kārtējo MTV Rocks klipu un sapņaini domā par to, cik labprāt tu šobrīd klausītos kaut vai Noelu Galaheru. Vai Moriseju, tur pat tiek atcelts jautājums par to, kāda hrena pēc Morisejs tiek rādīts kanālā MTV Rocks!

Pēc daudz un aktīvām ciešanām noskaidrojām pie bāra zajām, kā čehiski gramatiski pareizi raksta "aparāts nedarbojas", lai varētu izdrukāt kādas 10 lapas ar šo uzrakstu, un ikreiz, pa ceļam uz tualeti, neuzkrītoši novietot uz ekrāna cerībā, ka noticēs.

Īsi pēc tam, kad bijām par šo vienojušies, jukebox salūza, un atlikušo vakara daļu stāvēja kaktiņā kluss un tumšs, lai slavētas iesaistītās dievības.

Tur parādījās kaut kādas cerības, ka augstākie spēki ir mūsu pusē, paaicinu bāra zaju (BZ) uz vēl dažiem svarīgiem jautājumiem.
VZ: Klau, a mēs drīkstam nogalināt tos čuvakus? *rāda uz hiperaktīviem gaisa hokeja spēlētājiem*
BZ: Ō, droši!
VZ: Hm, tas bija vienkārši. Tas kaut kāds maksas pakalpojums?
BZ: Pilnīgi par brīvu, mēs jums par to uz bāra rēķina alu uzsauksim.
Comments: Read 11 or Add Your Own.


krii
Time:11:30 am.
Mirtes uz palodzes mokoši agonē, un manas cerības, ka vismaz viena sagaidīs pavasari, mazinās ar katru dienu. Lapas nebirst, bet novīst, izskatās, ka vienkārši noveco, bet jaunas nešķiļas. Nelīdz ne mitrināšana, ne vēsināšana. Iespējams, vienkārši pietrūkst gaismas fotosintēzes minimumam, un tur man vairs nav padoma, ko iesākt.
Ļaunā slepkava ziema, ciniskā, izņirdzoša sadiste, lūdzu, pasaudzē manas puķes, beidz viņas žņaugt un smacēt ar šīgada īpaši biezo, necaursitamo tumsu!
Comments: Read 21 or Add Your Own.


unpy
Subject:Apokalipšu vērotāja piezīmes.
Time:8:00 am.
Pavisam nemanot ir pagājis gads, kopš Trampa kungs ir amatā. Apokalipse nav iestājusies, ļoti pareizi, ka visi tie, kuri Trampa ievēlēšanu uztvēra kā dziļu, personīgu traģēdiju, nesteidza griezt vēnas. Ja pasteidzās, tad gan vairs neko.
Comments: Read 13 or Add Your Own.


jim
Time:12:23 am.
Man uz rītdienu ir milzumatbildīgs dedlains vienam daļēji literāram, daļēji analītiskam specifiskam tekstam (dedlains nepārceļams, jo jau tika atbīdīts līdz beigu robežai, ņemot vērā milzīgo rīsērču kas tā nolūkos bija jāizdara, proti, jānoskatās ap 40 filmām), kuram jābūt arī gudram un asprātīgam. Es tik sen neesmu neko rakstījusi, kas nebūtu ēpasti, ka šobrīd krītu izmisumā, jo liekas, ka ar rakstīšanu ir kā ar velo kopšanu - ja tu gadu ar to nebrauc, bet turi pieslēgtu pie Kaņepes centra lietū, var izrādīties, ka, aizejot to atslēgt, sarūsējusi un pārlūzusi ne tikai ķēde, bet arī viss korpuss. Īsāk sakot, radošo avotu atraisīšanai ielēju sev vīnu, bet liekas, ka saprātīgāk būtu vienkārši palīst zem segas un iebāzt sev galvu dirsā.
Comments: Read 15 or Add Your Own.

Sunday, January 14th, 2018


unpy
Subject:Patēriņa vērotāja piezīmes.
Time:9:15 pm.
Patēriņš ir mūsu viss, mūsu civilizācijas alfa, beta un pārējie pieci grieķu alfabēta burti. Likumsakarīgi, ka feisbūkos ir liels īpatsvars ierakstu, kuros cilvēki tiecas gan iegādāties ko ļoti vajadzīgu, gan no tā vajadzīgā steigšus atbrīvoties. Pateicoties šiem ierakstiem, esmu izzinājis tos mūsu civilizācijas nostūrus, kuros savādāk nu nekādi nebūtu sanācis iemaldīties. Ir vismaz viena lieta, kuras pirkšana, pārdošana un mainīšana pret ko garšīgu ir kas tik kosmiski sakrāls, kaut kāda tāda pilnīgi visa esence, ka katru reizi godbijīgi notirpstu, ieraugot šo patēriņa tēvu, dēlu un garu. )
Comments: Read 25 or Add Your Own.


vistu_zaglis
Time:8:25 pm.
Pie šī, vobšem. Maldāmies pa kaut kādu nekurieni, šoseja, parasta šoseja, visapkārt lauki, cik vien tālu var redzēt, ejam, zolīdi pakāpjoties nost, kad nu kādam tur jābrauc, piepeši, tāda paša lauka vidū, no nekurienes uz kādiem 100 metriem - trotuārs. Un labs tāds, plats, flīzītes glītas, apmales, būvēts nesen un ar mīlestību.

VZ: *plāta rokas, skatās apkārt* Huh? O_O
Kx: (lietišķi) Zini kā. Gan jau it's a high pedestrian traffic area.
Comments: Read 3 or Add Your Own.

mausoons' Friends

View:User Info.
View:Personal Journal.
View:Calendar.
View:Memories.
You're looking at the latest 40 entries. Missed some entries? Then simply jump back 40 entries.