mausoons' Friends
View:Personal Journal.
View:Calendar.
You're looking at the latest 40 entries. Missed some entries? Then simply jump back 40 entries.

Wednesday, August 27th, 2014


ingmars
Subject:▲▲▲▲▲▲▲▲▲
Time:7:40 pm.
Comments: Add Your Own.


ingmars
Subject:EIROPAS SAVIENĪBA
Time:6:28 pm.
Comments: Read 2 or Add Your Own.


krii
Time:5:59 pm.
Sasodīts, mēs taču visu oktobri jau izņēmām avansā jūnijā. No kurienes tas pašreizējais rudens?
Comments: Read 3 or Add Your Own.


sirdna
Time:5:34 pm.
Nav daudz lietu, kuras būtu vieglākas, plūstošākas un graciozākas par kompi ar svaigi pārinstalētu operētājsistēmu, uz kura vēl nav pat antivīrusa.
Comments: Read 5 or Add Your Own.


pajautaa
Posted by:starsailor.
Time:4:39 pm.
Kaa visu savu Sviesta cibu dabuut vienkopus? Kaa pdf vai tml? Nu savus ierakstus.
Comments: Read 2 or Add Your Own.


kakjux
Time:2:12 pm.
kaa jau viegli nojaust, celshanaas 5am ir mazliet izsitusi no sliedeem un par visu gribas parunaaties.

naakamnedeelj ieshu uz konferenci. pieaugushi cilveeki taa darot.

un klusiibaa luureeshu, vai testeri paarsvaraa lieto aifoonus, vai - androiidus. (saaku skaitiit uz pirkstiem, kaa ir shajaa kantorii, bet sapratu, ka mani tas nekad ieprieksh nav intereseejis.)
Comments: Read 1 or Add Your Own.


pajautaa
Subject:lapseņu pūznis
Posted by:grizzly_bear.
Time:4:05 pm.
Tātad, balkona augšējā stūrī ir caurums, kurā iekšā ir iemitinājušās lapsenes. Visu laiku lido iekšā - ārā. Ko darīt? Kā tikt galā lēti un pašu spēkiem?
Comments: Read 9 or Add Your Own.


snorke
Time:12:49 pm.
ka lai apvieno sieviskiibu, cilvecibu, iejuutiibu un draudziibu ar dzivajam buutneem (neteiksim, ka man paaraka daudz sis lietas piemistu, bet nu taa) ar projektu vadiibu, kur man vajag konkretu rezultatu ?

Antonio ieteica lietot saadu fraazi: Or you do it properly, or you quit.

Ja nesanaak, tad nakamaa fraaze: Please quit. You are not fit for this job.

Ar zinamaaam sausmaam, bet soriit saaku ieviest so pieeju. Man liekas, testosterons un adrenaliins manaas asiniis ir uzlecis uz griestiem.
Comments: Read 10 or Add Your Own.


pajautaa
Subject:#i am the walrus
Posted by:yeux_glauques.
Time:1:38 pm.
bijām pastaigā, atradām šitādu zvēru:
bilde )
ieinteresēja, vai kāds zin, kāpēc šis dzīvnieks tur vispār ir ievietots? tāpat kā vinjetes virs pagalma vārtiem - zaķis, pērtiķis, vāvere utt. - i mean, why?
Comments: Read 3 or Add Your Own.


snorke
Time:12:24 pm.
un riit es braucu uz Sveici lasiit lekcijas - uz Zeneevu

Siis diskusijas man deva (ciba, fedrs, krii, LV) vielu paardomaam un daziem slaidiem!

Domaaju klausitajus izklaideet ar "par so ideju man xx cilveeki teica, ka tas Nav Iespejams " un "par so projektu man teica: poikane, kad tevi Suutis Maajas?" (tas ir fakts, sito "nav iespeejams" esmu dzirdejusi tukstosiem reizu visaadas intonaacijaas utt)

Principaa ir :

- iespejamas lietas (idejas, projekti) - daudz mieriigakas, bet toties garlaicigas un --- kuru interesee dariit kauko, kas jau kadreiz ir dariits ?

- neiespejamas lietas - satraucosas un dazkaart gruutas (tev vislaik saka - tas nav iespejams !!! jo a,b,c,!!! ), toties interesanti, toties toties pec tam tu vari publicet "first time in Europe" utt (un es publiceeju tikai first time in Europe) un tevi aicina pastaastiit visas pasaules malaas utt

Isumaa: neiespejamas lietas mani izklaidee vairaak, tapec domaju pie taam tureeties arii nakotnee
Comments: Add Your Own.


kakjux
Time:10:38 am.
The Spanish Cat. zheel tikai, ka visas faktiskaas skolas ir Oz nevis te. buutu forshi taadaa iechekoties, mhm!
Comments: Read 2 or Add Your Own.


zimbabve
Time:8:35 am.
Pēdējās dienās būšu uzstādījusi cirslības intensitātes rekordu.
- EGL laboratorijā ieeju, noskaitu analīžu pozīcijas, samaksāju, pieceļos kājās un eju prom. Māsiņa jož līdzi, jautādama, vai tad nevajadzētu tomēr arī asinis paņemt.
- Nāku no pāris kvartālus attālā veikala, pavisam aizdomājusies, pie mājas durvīm secinu, ka tāda dīvaina sajūta, rokas pārāk pilnas un cilvēki uz mani jocīgi skatās. Pamanu, ka esmu atnākusi mājās ne tikai ar iepirkumiem, bet arī ar visu dzelteno veikala groziņu.
- Vienā ārstniecības iestādē ierodos laicīgi — nevis pusstundu, bet veselu dienu agrāk.
- No rīta uzleju kafiju, gaidu, kad ievilksies. Pēc 20 minūtēm secinu, ka mazliet piemirsies ielikt kannā kafiju un ūdens uzlējums nekam neder.


Laikam CPU pamatīgi noslogots:)
Comments: Read 7 or Add Your Own.


traffico
Subject:so called ģimene
Time:1:13 am.
Mood:saguris.
Atbrauca māsa...

Ar abiem bērniem un parīt arī "ezis" (tā tiek dēvēts māsasvīrs) būs klāt.

Divus gadus nav sejās redzēti, tad nu tagad es dabūju pēc "programmas"- laikā starp 8:00-9:00 paverās durvis (man jau tā grūti aizmigt un miegs trausls (TIK daudz un tik bieži dzert ,lai nebūtu savādāk, nudien jau kaitē veselībai)) un atskan 2g10mēn spalga, enerģiska bērna balss- "Ko Tu dari?" (seko balsī neizteikti līdz šim neizdomāti necenzēti izteicieni).

Pirmajā rītā pēc viņu ierašanās es pēc šitāda izgājiena gandrīz tā arī paliku guļam (pavisam guļam)... nākamajā arī nesanāca "palikt". Šorīt kā par brīnumu es pamodos (t.i. izlīdu no migas kamēr "mazais" taktiskais ierocis vēl snauda blakus mātei. Kā domājies- "Ko tu dari?!" pretējā virzienā nenostrādājā. Arī pēc 3 reizes... nenostrādāja. Merde! Pēc 20 min. piecēlās/pamodās un kā nekas nebijis pieprasīja ēst.

Nu kur taisnība???

Te man prātā nāk - "Pazaudējos! A kā mamma izskatās? -Slikti! Mēs šeit jau mēnesi atpūšamies"...
Comments: Add Your Own.


n_komentari
Posted by:ingmars.
Time:1:02 am.
Ādažu kukulītis
Comments: Read 5 or Add Your Own.

Tuesday, August 26th, 2014


n_komentari
Posted by:mazeltov.
Time:5:31 pm.
Ziedojums saskaņā ar uzņēmuma koruptīvajām vadlīnijām.
Comments: Read 1 or Add Your Own.

Wednesday, August 27th, 2014


krii
Time:12:04 am.
Dzirdot, lasot par latviešiem kā zemnieku tautu, vienmēr izjūtu sīku aizvainojumu visu citu gadsimtiem ilgo latvisko profesiju vārdā. Kā tad paliek ar zvejniekiem, amatniekiem, muižas ļaudīm, pilsētu strādniekiem: ligeriem, nesējiem utt.?
Comments: Read 6 or Add Your Own.

Tuesday, August 26th, 2014


perkons
Time:9:45 pm.
Te nu es esmu. Hoķa lūrēšana vairs nesniedz praktiski nekādas emõcijas.

Ja pirms gadiem 20 būtu izteicis prognõzi, ka kādreiz mani šīs spēles vērošana vispār vairs nekustinās — nosauktu sevi par muļķi.

Bet te nu es esmu.
Comments: Read 3 or Add Your Own.


unpy
Subject:Nedaudz par etimoloģiski - semantisko.
Time:6:12 pm.
Arī par sudzismu pie reizes, sudzisms - tas ir aktuāli. Mums un ne tikai mums ir vēsturiski raksturīgi cilvēkus vai to grupas raksturot, apsaucot tos vai tās dažādu dzīvnieku nosaukumos. Visiem ir diezgan skaidrs, kas ir domāts, ja kādu nosauc par cūku, zosi vai ēzeli. Lūk, ja par visu citu kaut kādas versijas ir, par "ēzeli" ir zināmas neskaidrības. Pilnīgi noteikti klātesošajiem ir zināmas teorijas vai versijas, no kurienes un kādā veidā šis apzīmējums latviešu valodā ienācies. Pastāstiet, lūdzu.
Comments: Read 9 or Add Your Own.


kramers
Time:6:22 pm.
Люди - самые нежные, любящие, добрые, отзывчивые, мирные и заботливые существа на свете. Особенно, когда им что-то от вас нужно.- Папа, когда уже ты эти санки старинные с лоджии вынесешь?
- Это легендарные санки, доча. Я на них тебя по утрам в садик возил, а по вечерам меня мамка на них из гаража привозила...
Comments: Add Your Own.


pajautaa
Posted by:french_mime.
Time:4:02 pm.
Es visu laiku mēģinu atrast tādas spēles kā Skyrim un Morrowind, but there's nothing out there quite as good. Vai jūs zināt kādu līdzīgu spēli, kurā ir tikpat liels fokuss uz maģiju, un kur ir tik vizuāli daudzveidīga un skaista vide? Es apsvēru Dark Souls, bet pēc bildēm izskatās diezgan vienveidīgi, nav tik daudzkrāsaina un maģiska vide kā piemēram Morrowind. Es mēģināju arī Elder Scrolls Online un Lord of the Rings Online, bet tās ir pārāk garlaicīgas, un sevišķi online spēlēs rodas sajūta, ka visi dara to pašu ko tu, un jūs kopīgi nostitat laiku, un izpildat kvestus pēc ķeksīša, nav tādas "you are the only conscious being in this awesome environment, and you are free to discover this world on your own terms" sajūtas.
Comments: Read 13 or Add Your Own.


unpy
Subject:Laika vērotāja un citas piezīmes.
Time:4:27 pm.
Augusts. Jau teju vai nedēļu jūtos omulīgi tad, ja esmu telpās un džemperī. Cilvēki līksmo, baravikodami, šitik daudz baraviku neesot bijis pat labākajos pēcčernobiļas gados.

Iz citām ziņām - pēdējā laikā cītīgi skatos "Criminal Minds" un mēģinu izprast, esmu sociopāts vai tomēr prasts psihopāts, visai labi iekļaujos lielajā vairumā to viņu šēmu, tikai tās amerikāniskās ievainojamības un trausluma tā pamazāk, taču tas viss štrunts. Vairāk aizdomājos par to, cik mūsdienu kino un citās radošajās industrijās viegli īstenot slaveno deus ex machina principu. Pie tam, ja visa veida eiripīdi šo izmantoja kā negaidītu risinājumu, tad pēdējos gadu desmitos mākslas filmās un seriālos scenāriju herakli ap šo būvē visu sižeta līniju, jo, patiesi, nav nekā vienkāršāka, kā piesēdināt pie datora kādu briļļainu vai mazāk briļļainu būtni, kas, intensīvi klabinot kaut kādu sviestu komandrindā, veic brīnumu pēc brīnuma. No vienas puses jauki, ja cilvēks pie datora tiek pielīdzināts Harijam Poteram ar viņa brīnumzizli un vaimandieniņ burvju vārdiem, no citas - manuprāt, tas ir tikai viens solis līdz tam, lai iedzīvotāji sāktu uz sārtiem dedzināt datoradministratorus vai pielūgt veļasmašīnas.
Comments: Read 8 or Add Your Own.


dienasgramata
Time:4:46 pm.
DOMNICA.LV Latvijā tuvākajos gados nav plāna ieviest marihuānu kā ārstniecības līdzekli.

p.s. kā tad bez plāna?!
Comments: Read 1 or Add Your Own.


pajautaa
Subject:imunitātei
Posted by:virginia_rabbit.
Time:11:12 am.
Kas bija tas sīrupiņš, kas baigi stiprinot imunitāti un par kuru te vienreiz runāja bērnudārznieku mammas? mēģinu saprast, kas ir jāsapērk LV aptiekās pirms prombraukšanas.
Comments: Read 4 or Add Your Own.


sirdna
Time:12:11 pm.
Rīt būs mana dzimšanas diena. Man būs apaļš 501 gads.
Comments: Read 13 or Add Your Own.


kuminjsh
Time:11:06 am.
"...ТНТ*, как известно, богиня, у богинь своя логика..." (c) Дмитрий Воденников - šo es ņemu sev! No šodienas esmu Dieviete ar personisko loģiku - uzrunājiet mani uz Jūs un paklanieties, pirms runājat! Un varbūt es jums došu visādus labumus. Ja būs labs garastāvoklis!

* Tatjana Ņikitišna Tolstaja
Comments: Read 2 or Add Your Own.


pajautaa
Posted by:la_cumparsita.
Time:7:46 am.
Kā Google Chrome var izslēgt "lēkājošās" reklāmas?
Comments: Read 7 or Add Your Own.


pajautaa
Posted by:ninona.
Time:7:02 am.
Iebakstiet man, lūdzu, acī kādu tiešām vieglu īsu rīta pamošanās jogu. Vai ar bildītēm un aprakstu (LV, EN, RU) vai youtube.
Esmu absolūta iesācēja un pagaidām arī totāla vārgule, un nespēju pat apsēsties uz grīdas taisnām kājām.

Jau iepriekš pateicos!
Comments: Read 17 or Add Your Own.


kuminjsh
Time:12:33 am.
Ja nu vēl kāds (tāpat kā es līdz šodienai) palaidis garām: http://gidonlinekino.com/2012/01/svet-vokrug/
Patika, jā, un atgādināja Kusturicas filmas, iespējams, ka tas darīts apzināti ;)
Comments: Add Your Own.

Monday, August 25th, 2014


traffico
Subject:mx
Time:11:28 pm.
Mood:atpisies.
Music:n/a.
Ech... tā pie miljona netiksi. Atkal jau mana atbilde uz viber message- "ko dari, darbu daudz?" -es atbildu -"IR, bet nu stāsti?!". Jo es jau zinu, ka haltūriņa no tās puses nozīmē "pieslīpēt" karmu un tikai. Nu un atzinības vārdi.

Nāciju kauss ir tikai 27.septembrī. Un LV komandai (Karro,Jonass, Justs) laikam ceturtdien jāizlien preses priekšā komandu prezentēt vai ko tamlīdzīgu. Un par to viņi uzzināja tikai vakar?! Grrrr....
Comments: Add Your Own.


pajautaa
Subject:Mafini
Posted by:malafemmina.
Time:11:31 pm.
Jau iepostēts rubrikā "Kur nopirkt", izmēģinu laimi arī šeit: Kur pēc iespējas lētāk var nopirkt metāla mafinu pannu, kas domāta 12 gb cepšanai? Pateicos jau iepriekš!
Comments: Read 9 or Add Your Own.


pajautaa
Subject:rums+?
Posted by:evy.
Time:9:07 pm.
daargie dzeeraajcibinji,

luudzu iesakiet, ar ko veel [bez tradicionaalaas koolas] ljoti labi kopaa dzeras tumshais rums? ieteicams, bez papildalkohooliem (mai tai nav iedvesmas shovakar mikseet)

paldies!
Comments: Read 33 or Add Your Own.


pajautaa
Subject:Krāsns apkure – meistars
Posted by:3_5469mhz.
Time:7:39 pm.
Lūdzu, iesakiet kādu labu meistaru (vēlams lētu, tomēr kvalitāte ir prioritāte), kurš varētu nomainīt dūmvadu – precīzāk to dūmvada daļu, kas savieno krāsni ar sienu.

Jau iepriekš paldies.
Comments: Read 4 or Add Your Own.


kramers
Time:7:27 pm.
Женщина играет с однолетним малышом в детской комнате, и вслух ему завидует:
- Вот везет тебе: поспал, проснулся, поел, поиграл, пок@кал и снова спать...
Муж из туалета отвечает:
- ИМЕЮ ПРАВО! У меня выходной!
Comments: Read 1 or Add Your Own.


kramers
Time:6:52 pm.
- А как тебя муж отпустил в ночной клуб?
- Да я ему ванну приготовила и пеной наполнила!
- И это его остановило?!
- Ха! Монтажная пена кого угодно остановит...
Comments: Add Your Own.


pajautaa
Subject:Ceļojuma apdrošināšana
Posted by:amatieris.
Time:4:00 pm.
Tātad. Briest neliels ceļojums uz Eiropas rietumu-dienvidu pusi.
Islandē tikmēr bries vulkanoss.
Aviobiļetes nopirktas pirms kāda mēneša jau, kad par vulkanossu nerunāja vēl neviens.
Tagad gribas kaut nedaudz apdrošināties pret biļetes pārvēršanos pelnos. Ergo, piemēram, līgumā ir šāda rinda:

Papildus šo noteikumu I nodaļas 9. pantā minētajam, apdrošināšanas aizsardzība neattiecas uz: gadījumiem, kad apdrošināšanas gadījuma iestāšanās bija paredzama pirms ceļojuma uzsākšanas;

Jautājums numur pirmais - vai tibiņiem, kas ar jurisprudenci draudzējas, šķiet, ka šis ir tas gadījums, kad var atteikties izmaksāt?
Jautājums numur otrais - varbūt kāds tibiņš ar šito šaizi saskārās vēl iepriekšējā Islandes vulkāna laikā? Kāda pieredze, atmaksāja kaut ko?
Jautājums numur trešais - kur vispār labāk drošināt ceļojumu?

pateicos!
Comments: Read 12 or Add Your Own.


pajautaa
Subject:1.septembris
Posted by:mufs.
Time:9:59 am.
tagad pirmajā septembrī nes puķes skolotājām (7.klase, jauna skola) ?
Comments: Read 14 or Add Your Own.


dienasgramata
Time:9:33 am.
DELFI. Tīrot nost būvniecības gruvekļus Vecrīgā, arheologiem patrāpījies vēl nebijis guvums – XIII gadsimta tualetes bedre.

P.S. "Tīrot nost būvniecības gruvekļus..." WTF?
Comments: Read 4 or Add Your Own.


puce
Time:7:54 am.
Kaut kādas sajūtas reizēm saslēdzas un uzmet augšā nospiedumus no bērnības. Piemēram, par to, kā pirms skolas mēdzām braukt uz Šauļiem iepirkt vajadzīgo skolai, attiecīgi man bija leišu klades un vienreiz pat leišu dienasgrāmata.
Šodien braucam uz Viļņu. Skola varēs sākties, ja būsim kaut ko nopirkuši Lietuvā :)))
Comments: Read 4 or Add Your Own.


kramers
Time:6:56 am.
- Моня, вы можете починить мне розетку?
- У вас таки есть Фима, пусть он починит.
- Ему нельзя, его может убить током.
Comments: Add Your Own.


ingmars
Subject:O
Time:12:25 am.
Šūmaņa aplis.
Comments: Add Your Own.

mausoons' Friends

View:User Info.
View:Personal Journal.
View:Calendar.
View:Memories.
You're looking at the latest 40 entries. Missed some entries? Then simply jump back 40 entries.