mausoons' Friends
View:Personal Journal.
View:Calendar.
You're looking at the latest 40 entries. Missed some entries? Then simply jump back 40 entries.

Saturday, February 28th, 2015


pajautaa
Subject:people of colour, halp
Posted by:neoplasm.
Time:3:39 pm.
dāmas un frizieri, sakiet, lūdzu, kurš ir labākais matu balinātājs? interesē visādi zīmoli - arī tādi, kas nav pieejami parastos veikalos, bet dabonami salōnos. vajag pēc iespējas mazāk kaitīgu matu ērkulim. pagaidām ieinteresējis ir keune, bet gribu dzirdēt tautas balsi [arī atsauksmes par to pašu keune'i kaut vai]. paldies!
Comments: Add Your Own.


kakjux
Time:1:18 pm.
ak jā, es nemaz neesmu jums pastāstījusi par savām ziņām no Polijas. tur cilvēki aktīvi iegūstot šaujamieroču nēsāšanas atļaujas un pašus ieročus arī. viņi saka, ka sportam, bet vispār tā ir reakcija uz esošo politisko saspringumu.
(nepārbaudītas ziņas no poļu kolēģa, kurš tagad dzīvo Polijā)
Comments: Add Your Own.


kakjux
Time:12:23 am.
Un tagad tā, pārmaiņai, bietes.

Šovakar no darba dzertiņa aizdevos uz biešu dzertiņu. Domāju, ka nu tik iepazīšos un nu tik būs. Bet jau pirmajā minūtē pamanīju Tralisi. Tad nu mēs ar Tralisi visu vakaru sēdējām un pļāpājām. Ik pa laikam kāda piedžoinoja, bet nu arī tā. Tralise mani izglītoja Jevrovīzijā, bet es viņu - savās attiecību teorijās. Viņa man lika lasīt savu saraksti ar citu dūdu un prasīja, vai neesot par skarbu. Tikmēr garām staigāja vairāki vīrieši un kārīgi vēroja mūsu (ap 30 sieviešu) pūli. Sajutos mazliet kā cirkā un gribējās turēt rokā plakātu. Bet nu, Tralise... Nezinu.
Comments: Add Your Own.


krii
Time:12:40 am.
Nevarētu teikt, ka es ļoti aktīvi interesējos par Krievijas politiku, jo īpaši iekšpolitiku, taču ziņa par Ņemcova nāvi mani satrieca. Uzvēdīja drusku preapokaliptisku noskaņu.
Comments: Read 17 or Add Your Own.

Friday, February 27th, 2015


ingmars
Subject::D
Time:9:38 pm.
Varu derēt, ka šo viņš arī apēstu:

Comments: Add Your Own.


sirdna
Time:10:14 pm.
Spoks pagalam. Škrobe.
Comments: Add Your Own.


ingmars
Subject:ko neteiksi
Time:7:50 pm.
Tikko par to pirmo reizi iegūglēju, un izrādās, ka tā patiešām ir tāds cilvēks, kas ir slavens ar to, ka ir apēdis dažādus neēdamus objektus. Piemēram, šādu lidmašīnu:

Comments: Read 2 or Add Your Own.


ingmars
Subject:iedvesmojoši,
Time:7:47 pm.
Bērnībā uz mani lielu iespaidu atstāja manu vecāku stāsts par cilvēku, kurš Ginesa rekordu grāmatā iekļuva ar to, ka apēda automašīnu.
Comments: Add Your Own.


ingmars
Subject:tears
Time:7:39 pm.
Comments: Read 1 or Add Your Own.


ingmars
Subject:6666666666
Time:7:36 pm.
Comments: Add Your Own.


ingmars
Subject:<3love
Time:7:31 pm.
Comments: Read 1 or Add Your Own.


ingmars
Subject:fuken
Time:7:25 pm.
Nageti.
Comments: Read 1 or Add Your Own.


pajautaa
Posted by:tapetes_puksts.
Time:8:02 pm.
Kāds ir vārdam "transgressive" atbilstošs tulkojums?
Comments: Read 3 or Add Your Own.


pajautaa
Posted by:zin.
Time:5:51 pm.
ir kāda filma pēdējā laikā bijusi, kura emocionāli (nu, radīto sajūtu ziņā) līdzīga lock stock and 2 smoking barrels vai kkam uz to pusi?
kādu vispār filmu, no pēdējām, ne Oskara nominantēm, jūs ieteiktu noskatīties, tādu, kurai saturs būtu, bet bez gruzona fonā?
Comments: Read 8 or Add Your Own.


vistu_zaglis
Time:3:08 pm.
Mood:Pavasaris.
Music:Rosko John / Call to Arms.
Lai cik aizkustinošs, šī vārda negatīvā nozīmē, nebūtu tautiskais prezidenta izstrādājums Bērziņš – jāteic, ka feispalmu piegādāšanas ziņā viņš tomēr par kilometru atpaliek no Čehijas pirmā un cerams – pēdējā tautas vēlētā prezidenta.

Kurš mierīgu sirdi var publiski nākt klajā ar uzsaukumu "nāvi atturībniekiem un veģetāriešiem!" un kakbe viss normāli. Nē nu labi, dabā ir jābūt līdzsvaram, pēc Havela un Klausa, acīmredzami, vajadzēja kādu, kas mazliet atgriež cilvēkus uz zemes. Un spriežot pēc demonstrācijām un petīcijām ar lūgumu Zemana kungam nupat jau prasties un iet mājās – cilvēkiem kaut kādas aizdomas ir parādījušās.

"Neko TĀDU jau nepateica", brīnīsies lasītājs, "tā tomēr bija uzruna vīndariem, var taču norakstīt, kā alternatīvi smieklīgu joku!"

Neko tādu, jā, varēja taču pasmieties un aizmirst. Pašu lielāko idiotismu es jums vienkārši vēl neesmu izstāstījis. Prezidenta kungs sanervozējās par pateikto un nāca klajā ar šīs frāzes skaidrojumu muļķīšiem, kuri nesaprata. Viņš to prātā esot veltījis Hitleram. HITLERAM, bļeaķ.

Un vispār... )
Comments: Read 13 or Add Your Own.


kakjux
Time:1:58 pm.
Manu iekšējo dusmīgo feministi sākuši kaitināt šovinistiskie tv šovi kā Family Guy vai American Dad. Var teikt, kaķ, kur tava humora izjūta? Bet padomājiet paši, no kā tad īsti sastāv katra epizode. Tēviņš sataisa sūdus, paziņo, ka citi pie tā vainīgi, sataisa galvassāpes sievai, bet vienmēr tiek sveikā cauri, jo mīl sievu. I mean, wtf?
Comments: Read 3 or Add Your Own.


ingmars
Subject:ech I
Time:1:43 pm.
Kaut iepriekš varētu skairi zināt, kurā laikā mūsu jautājumus izskatīs COREPER sanāksmē.
Comments: Read 4 or Add Your Own.


ingmars
Subject:candy cr
Time:1:35 pm.
Ministram droši vien vajag pulksteni, jo viņš nelieto telefonu.
Comments: Read 1 or Add Your Own.


ingmars
Subject:casio
Time:1:31 pm.
Kad es būšu ministrs, es sev Amazon pasūtīšu rokas pulksteni. Nekad īsti neesmu nēsājis rokas pulksteni, bet domāju, ka ministram tas pieklājas.
Comments: Read 5 or Add Your Own.


kramers
Time:1:07 pm.
- Понимаете ли, перелет через океан очень долгий, вот я и попросил стюардессу найти коллегу по профессии, чтобы поболтать о работе, скоротать время.
- И вас ни капельки не смутило, что вы командир аэробуса и стюардессе, выполняя вашу просьбу, пришлось идти по салону самолета, летящего над Атлантикой, и спрашивать у пассажиров, не умеет ли кто-нибудь из них управлять самолетом?
Comments: Add Your Own.


krii
Subject:Plānojam pavasari
Time:12:44 pm.
Starta numurs - 10 362. Ar ko arī sevi apsveicu, glīts skaitlis.
Comments: Read 9 or Add Your Own.


n_komentari
Posted by:special_k.
Time:11:51 am.
un tad brīnies, ka slimo...
Comments: Add Your Own.


dienasgramata
Time:11:32 am.
Bet runājot par Krutoju, es nesaprotu vienu - viņš taču to savu jubileju jau nosvinēja Operā, pēc tam rudenī Maskavā un tagad atkal arēnā Rīga? Tāda kā ievilkusies dzimenīte?
Comments: Read 13 or Add Your Own.


dienasgramata
Time:11:26 am.
Runājot par Parādnieku, ierosinu likumprojektu, kas paredzētu katram deputātam pirms likumdošanas iniciatīvas izdarīšanas obligātu psihologa apmeklējumu.
Comments: Read 6 or Add Your Own.


ingmars
Subject:latvijas re
Time:10:08 am.
Nākošajā Ministru kabinetā es varētu būt finanšu ministrs.
Comments: Read 5 or Add Your Own.


pajautaa
Subject:jautājums kultorgiem
Posted by:elina.
Time:10:37 am.
Man te 8.-15.martā gaidāma ārzemju viešņa, kura, atšķirībā no manis, novērtē kultūru ārpus mājas. Vai ir kādi ieteikumi, kur iet, ko apmeklēt? Lai gan viešņa no Vāczemes, latviski saprot diezgan labi, kas, protams, paplašina kultūras loku. Vienīgais, ko pagaidām esmu atradusi ir - "Āda" Ģertrūdes teijāterī un "Krievu mūzikas pērles" Gorā. Purvīša balva vēl būšot. Vai ir vēl kas labs, ko apskatīt, klausīt un kam vēl varētu nopirkt biļetes uz to laiku?
Comments: Read 5 or Add Your Own.


perkons
Subject:Kas ir somā
Time:10:08 am.
10 "mauči" (pretsviedru aproces)
10 "bandanas" (pretsviedru lakati)
2 raketes
Kedas (divi pāri)
8 krekli
3 šorti
Čības
Dušas želeja
Divi dvieļi
Dezodorants
Lecamaukla
Brilles
Šķēres
Rezerves grips
Želeja pret briļļu aizsvīšanu
Divi rullīši leikoplasta
Divi pāri sporta zeķu
1.5L ūdens pudele
+
Uz gonkām arī garais treniņtērps
Comments: Read 1 or Add Your Own.


krii
Time:12:06 am.
Neliels manas privātās attieksmes paskaidrojums iepriekšējā ieraksta sakarā - lai izvairītos no pārpratumiem un sev adresētām apsūdzībām.
Tātad - pret parādnieka-rudzīša tipa večiem, t.i, nedaperētiem vanckarmačo un vonnabī alfa-meiļiem, kuri nav spējīgi apliecināties, kādā jomā godīgi konkurējot ar citiem tēviņiem - kaut vai kaujoties krogā - un tā vietā izvēlas glumas manipulācijas ar sievietēm un savu patriarhālo statusu, es izjūtu tikai bezgalīgu riebumu un naidu.
Savukārt, pret sievietēm, kurām nelaimīgi ir gadījies ar viņiem saistīties, es izjūtu nožēlu. Bez mazākās augstprātības.
Tam visam nav sakara ar monogāmiju-poligāmiju, vai ticību laulības institūcijas neesošajam svētumam.

Thursday, February 26th, 2015


kuminjsh
Subject:Par šodienas aktualitātēm
Time:10:52 pm.
Lūk, ja uz brīdi iedomājamies, ka kāds no maniem ex-līdzdzīvotājiem ierodas un paziņo: edz, dārgā, esmu iemīlējies citā, tādēļ no rītdienas mūsu mājā būs vēl viena iemītniece - lai gan ļoti grūti iedomāties, ka kāds no viņiem varētu būt tik bezkaunīgs vai suicidāls - ok, tomēr iedomāsimies uz brīdi - nav teikts, ka pirmajā momentā viņš neatrautos ar pannu. Iespējams, čuguna. Ja man, piemēram, jau tā būtu slikts garastāvoklis. Bet visdrīzāk es teiktu tikai "Mhm", paņemtu nākošo dienu brīvu, nomainītu atslēgas, salasītu kunga mantiņas melnajā miskastes maisā un izliktu aiz durvīm. Galu galā: "с любимым рай и в шалаше", kamēr mēs ar bērniem (vai es ar kaķi) esam mazās nelaimes čupiņas, kurām kvalitatīvai ciešanai vajag ērtības, lūk.
Ko es ar to gribēju teikt? Tikai to, ka tāds tādu atrod, un Dievs ar viņiem. Tik Parādnieka kungam nevajadzētu "jaukt savu personisko dzīvi ar antropoloģiju" (c) un bāzties par korķi pudelēs, kur korķis nemaz nav vajadzīgs.
Comments: Read 1 or Add Your Own.


ingmars
Subject:hm2
Time:10:05 pm.
Comments: Read 1 or Add Your Own.


ingmars
Subject:ha ha ha ha joks
Time:4:41 pm.
Kurām zodiaka zīmēm ir raksturīga māņticība?
Comments: Read 7 or Add Your Own.


kuminjsh
Time:5:30 pm.
Vēl par horoskopiem.
Sarunājāmies ar draudzeni, kura kādu pusotru gadu pamācījusies astroloģiju. Vienā brīdī tiek pieminēts arī viņas bijušais piedzīvotājs.
Es: - Varu saderēt, ka viņam vesels bars planētu ir Vēzī, nu tipiski savācies visas Vēžu sliktās īpašības: dzeršanu, visas pasaules vainošanu savās nelaimēs, slimīgās attiecības ar māmiņu!
R: - Nav ne jausmas.
Es: - Tu ko, neapskatījies viņa karti?! (mācību gaitā viņa izstudēja visas iespējamās draugu un paziņu kartes)
R (nosprauslājas): - Priekš kam?
Es: - Kā, priekš kam?! Lai zinātu, kā viņu labāk izbesīt! Vot neatceros, kur - laikam vienā grāmatā, bija aprakstīts, ko nekādā gadījumā nedrīkst teikt katrai zīmei, lai viņu nesāpinātu. Ha, es to rakstu ļoti rūpīgi izstudēju: lai zinātu, kā man kuru pa nopietno aizvainot!
R: - Tu esi ļauna!
Es: - Tikai praktiska - nekad jau nezini, kurā brīdī kas var noderēt!
;>
Comments: Read 6 or Add Your Own.


perkons
Time:5:06 pm.
Ak jā!
Mēs jau varam uzmeikot arī otro un trešo (īstenībā, vienu gonku laikā es nomainu kādus sešus kreklus) kreklu ar īpašajo sponsõru reklāmām.

Visas iespējas!
Comments: Add Your Own.


perkons
Time:4:58 pm.
Tas darbojās! Cibā ir spēks!

Vairs 840€!
Comments: Add Your Own.


krii
Time:4:20 pm.
Diemžēl šorīt izlasīju interviju ar Parādnieku un viņa iebaidīto mazohistisko kundzīti. Visu dienu sajūta, it kā būtu apēdusi kādu iepuvušu pārtikas produktu. Viņi abi nepārprotami ir ideālie Rudzīša pacienti.
Comments: Read 105 or Add Your Own.


vistu_zaglis
Time:3:03 pm.
Music:Moby / Why Does My Heart Feel So Bad (Ferry Corsten Remix).
Comments: Read 5 or Add Your Own.


sirdna
Time:2:12 pm.
Šī nav sevišķi īpaša diena, toties rītdiena būs visnotaļ īpaša. Speciāla, nebaidos šī vārda.

Pirmkārt, piektdiena.
Otrkārt, algas diena.
Treškārt, mana dzimšanas diena.

Vai tas nav jauki?

Tos, kuri nupat sāka auļot uz skapjiem un pagultēm, kur savu stundu gaida vērtīgās un pārdomātās dāvanas, kuras jūs akurāt priekš manis sagādājāt, es gribētu nomierināt un paskaidrot, ka man katru nedēļu ir vismaz viena dzimšanas diena. Esmu dzimis pirmdienā, 27.datumā.
Comments: Read 9 or Add Your Own.


perkons
Time:1:53 pm.
Drīz varēšu aizsākt raktsīt pietekumu turnīram !

Palikuši nieka 855€

Mans bankas konts ir: LV34HABA0551008753073 ARNIS PĒRKONS
Comments: Add Your Own.


pajautaa
Subject:SPA
Posted by:mufs.
Time:1:50 pm.
mopēds nav mans, neko no mopēdiem nesaprotu -

ārzemju kolēģe prasīja,vai baltik bīč hotel tiešām ir labākais SPA Latvijā (jo sevi tā reklamējot)? Nu,vismaz,vai tiešām ir labs?
Comments: Read 14 or Add Your Own.


vistu_zaglis
Time:12:30 pm.
Music:ZRNI / Dva.
Kamēr mēs te dzeram, [info]perkons uzrīkojis lokālo kikstārteri, lai pārstāvētu Cibu starptautiskā līmenī un nodotu uguņus skvoša turnīrā Pīterā. Šķiet atbalstāmi.
Comments: Add Your Own.

mausoons' Friends

View:User Info.
View:Personal Journal.
View:Calendar.
View:Memories.
You're looking at the latest 40 entries. Missed some entries? Then simply jump back 40 entries.