mausoons' Friends
View:Personal Journal.
View:Calendar.
You're looking at the latest 40 entries. Missed some entries? Then simply jump back 40 entries.

Sunday, April 23rd, 2017


kakjux
Time:4:37 pm.
Mood:nemierīgs.
vakar bija laba diena, laba indeed. pastaigas ar Sāru, labi jaukas sarakstes, interesanti viss seriālā, alus gards un pēc pusnakts arī sakārtoju 3 plauktus un 3 atvilknes. šorīt pat piecēlos uz darbu un sastrādājos visu ko. tagad varētu sakārtot vēl vienu plauktu, vai sašķirot vēl pēdējo maisu. vai pieķerties otra skapja augšējam plauktam. vēl vajag atnest mājās no darba vienu kleitu un sataisīt paciņu, kuru aizsūtīt mātei. vai arī iziet pastaigāties? kamēr nevaru izlemt, bakstu spāņu valodas appus. tāda tā dzīve. vakarā gan jau aiziešu uz barčiku.
Comments: Add Your Own.


gribam_zinaat
Posted by:santech.
Time:6:20 pm.
Kuri ir tie laxti, uz palodzēm turamie, podos, kuriem ir ok dzīvot mūžīgā ēnā?
Comments: Add Your Own.


krii
Time:5:36 pm.
Dārgā Ciba, tu, kas zini visu, jo īpaši akadēmiskajās lietās!
Kas jādara cilvēkam, kurš hobija, ne akadēmiskas/dokumentāli apliecināmas vajadzības mudināts vēlas iepazīties ar kāda muzeja materiāliem? Nu, piemēram, radusies privāta vēlme izpētīt un aprakstīt populārākās dāmu vēdeklīšu formas Rīgā, 1760.gada vasarā, vai kas tamlīdzīgs.
Vai jādodas pie attieīgā muzeja atbildīgās amatpersonas (direktora? krājuma glabātāja?) ar butelīti konjaka un eklēru sainīti un jāmēģina iekarot laipnība? Vai jāraksta kādi oficiāli iesniegumi? Jāsameklē draugs, kura kolēģa brālēns ir precējies ar attiecīgā muzeja darbinieces klasesbiedreni?
Kā jūs to darāt?:)
Comments: Read 4 or Add Your Own.


krii
Time:3:55 pm.
Par Franciju neliela baža, protams. Ir klusa cerība, ka Brexits un Tramps būs iedvesmojuši saprātīgāko franču tautas daļu aizvilkt savas pēcpuses līdz iecirkņiem un neļaut varu sagrābt tai psihajai bābai mazliet ekscentriskajai kundzītei, un man nenāksies vilties libertīniskastiskas kontinentālās Eiropas idejas dzīvotspējā. Bet, kā liecina fakti, var notikties visādi. Inšallāh.
Comments: Read 2 or Add Your Own.


krii
Time:3:06 pm.
Vakar mēs ar seru R devāmies uz Uzvaras parku monitorēt sakuru pumpurus. Diemžēl, kad bijām pie Nacionālās Bibliotēkas, mūs pārsteidza vispirms vētras brāzmas, tad lietusgāze, tad - pamatīga krusa. Ričmonds piedāvāja pagriezties un skriet atpakaļ pāri tiltam, uz māju pusi, bet man izdevās viņu pierunāt doties uz priekšu, meklēt aizvēju. Kamēr meklējām patvērumu, maigais, glāsmainais ziemeļu pavasaris drusku pierima, un mēs, purinādamies un šņaukādamies, turpinājām ceļu.
Pumpuri ir tā neko. Kaut kad vērsies, droši vien. Diez vai pārāk drīz.
Kad pārradāmies, apslaucīju Ričmondu, pati ielīdu karstā dušā un izdzēru puslitru karstas tējas. Ļoti slikti ir neturēt mājās stipro alkoholu nenoskārstai vajadzībai, tā es sev sacīju - jau kuro reizi.
Šodien laiks izskatās ciešamāks, bet nu, cik neizturami zajebalo, ka jau sesto (sesto, Karl, sesto!) mēnesi no vietas, tev no debesīm gāžas virsū sniegs un visādu kalibru ledus šķembas. Nezinu, ar ko mūsu cilts tā aizkaitinājusi dievus, bet mēs esam nolādēti un paaudžu paaudzēs izpērkam kādus baismīgus senču grēkus, kā es te stāvu!
Comments: Add Your Own.


unpy
Subject:Ēstuvju apskatnieka piezīmes.
Time:2:13 pm.
Šorīt bija baiss slinkums sev gatavot brokastis, izdomāju pabrokastot ārpus mājas. Diezgan bezmērķīgi klīstot pa rajonu un domājot, kur lai netikumu piekopj, pamanīju kafetēriju "Lapsas māja". Lai gan lapsas māja parasti ir pamesta āpša ala, nekas par to neliecināja ne no ārpuses, ne no iekšpuses. Telpas nelielas, it kā varētu šķist, ka kafetērija parastā, kur var apēst kādu smalkmaizīti, iedzert kafiju un viss, bet nē - tur ir pieejami arī normāli ēdieni. Sapriecājos, paņēmu kafiju un pasūtīju savam novārdzinātajam organismam tik daudzsološās angļu brokastis, šitās parasti tīri labi stiprina apgurušus čangaļus. Parasti pārsvarā ir bijis visādās viesnīcās dažādos pasaules nostūros, man kaut kā bija radusies pārliecība, ka, par spīti dažādām interpretācijām, angļu brokastis ir kaut kas tāds, iekš kā nav iespējams vilties. Tieši tālab sabrīnījos, kad man atnesa šķīvi, kura ceturto daļu aizņēma sēnes. Bija arī daudz zaļumu, pareizā kondīcijā izceptas divas olas, piciņa pupiņu un pāris tiešām nelielas šķēlītes uzsildītas neizteiksmīgi žāvētas gaļas bez taukuma. Nu, nez. Pie tā, ka nelietoju uzturā sēnes, protams, esmu vainīgs pats, vainīgs esmu arī pie tā, ka, pasūtot ēdienus, neesmu savā sirmajā vecumā izstrādājis pieradumu obligāti pajautāt par sēņu klātesamību un apjomu jebkurā pasūtītajā ēdienā. Rezumējot - ja ēstu sēnes, gan jau brokastis nosauktu par "normālām", kafiju par "normālu", dizainu par "normālu" un apkalpošanu par izteikti latviski normālu - nu, par tādu, ka nevar neko pārmest, taču rodas diezgan cieša pārliecība, ka tevi ienīst, bet no sirds cenšas to neizrādīt.

Faktiski, ja neskaita manu dziļi personīgo sēņu pārdzīvojumu, varētu teikt, ka sen nebiju bijis tik remdenā iestādē, kuru mēle neceļas nedz īpaši pelt, nedz slavēt, kas, protams, arī nav slikti.
Comments: Read 7 or Add Your Own.


ingmars
Subject:232323
Time:9:22 am.
Ūsiņam upurē melnu gaili ar deviņiem cekuliem un sarkanām kājām. Gaiļa asinis tecina zirga silē tieši uz auzām.
Comments: Add Your Own.

Saturday, April 22nd, 2017


pajautaa
Subject:Zīdainis var/nevar satraumēties izkrītot no stāvoša auto?
Posted by:polija.
Time:9:24 pm.
Tātad es uzskatu, ka zīdaini, kurš vēl nestaigā, nekur nekāpj, tikai rāpo viskautkur NEVAR sēdināt auto priekšējā beņķī, kamēr no bagažnieka izvelk un saliek ratus, jo viņš var izvelties pa durvīm uz ielas vai novelties no beņķa autiņā ar galvu pa priekšu. Diemžēl otra pusīte domā citādi.
Tad nu jautājums citiem vecākiem - sieviešiem un arī vīriešiem (jo redz sievietes visu pārspīlējot drošības jomā :) ) Jūs uzskatāt, ka šādi atstāt 10mēn vecu bērnu, kurš pats vēl nekad nav ar kājām pa priekšu pat mēģinājis nokāpt no kādas augstākas virsmas (cenšos mācīt, bet pagaidām nestrādā), kamēr pats skraida ap bagažnieku/ratiem un nevar visu laiku paturēt bērnu acīs/aizsniedzamības attālumā ir/nav droši??

upd. Ja nu netapa skaidrs no paša ieraksta - bērns diespas nekur netiek vests autiņā tāpat, autobeņķis autiņā parasti nestāv (mikrorajons un tā) jautājums ir par noiešanu lejā no 4ā stāva un ratu, kuri glabājas auto grabažniekā, salikšanu un pretējām darbībām, atnākot no pastaigas. Man pieņemams šķita variants sēdināt zālē vai provēt žonglēt rokās ar bērnu un ratiem, bet katrā ziņa bija pamatīgi iebildumi pret bērna iesēdināšanu auto parastajā sēdeklī, atstājot durvis vaļā...
Comments: Read 45 or Add Your Own.


krii
Time:5:42 pm.
Baisajā, barbariskajā Irānā kādai musulmaņu apspiestai sieviņai tomēr izdevies dabūt darbiņu nelielā kantorītī. Labi, ka vīrs nav piekāvis un aizliedzis.
http://theiranproject.com/blog/2017/04/22/ipf-2017-held-76-foreign-intl-firms-attendance/
Comments: Read 1 or Add Your Own.


krii
Time:2:20 pm.
Nākamsestdien jābūt brāļameitas kāzās. Manā mūžā ir bijuši vairāki kāzu periodi. Pirmais bija agrīnajos padsmit, kad precējās brālis, brālēns un citi radu jaunieši, apmēram desmit gadus vecāki par mani. Tajās mana konstantā funkcija bija "jaunā līgava", resp., skuķis, kam pēc līgavas mičošanas pārliek plīvuru.
Tad bija brīdis ap 25, kad īsā laikā cits pēc cita precējās daži tuvākie draugi jaunības trakumā. Nebija nekādu uzdevumu, bija jautri.

Nākamais cēliens - ap 35 gadiem, kad precējās nobriedušākie draugi un paziņas - kurš pirmo, kurš n-to reizi. Tās bija burvīgas, gaumīgas miniatūras cermonijas bez ākstībām un viesiem, kurās es parakstījos kā lieciniece un pēc tam izdzēru jaunā pāra uzsaukto šampanieti.

Tagad beidzot esmu nodzīvojusies līdz radu babuļa kārtai. Kleita jāpērk. Ne no tumšsarkana brokāta, ne no zila krimplēna negribas.
Comments: Read 11 or Add Your Own.


krii
Time:2:14 pm.
Pārlasu "Faustu" - laikam pēc kādiem 20, ja ne 25 gadiem. Dažubrīd pieķeru sevi vēlmē rediģēt tulkojumu (piedodiet, Pliekšāna kungs). Bisenieka versiju diemžēl neesmu lasījusi.
Kaut kā bija izslīdējis no atmiņas, ka Valpurģu naktis "Faustā" ir divas: ne tikai juceklīgā antīkās mitoloģijas tēlu ņemtne otrajā daļā, bet arī vitālā, ģermāniskā - pirmajā daļā, kur "smird āži ar laumām un raganām", būtībā tāds normāls nakts pikniks ar svinga elementiem.
Comments: Read 2 or Add Your Own.


sw
Time:6:02 am.
Pārkošanās pozīcija
Comments: Add Your Own.


kakjux
Time:12:31 am.
Mood:enerģisks.
Music:MTV Rocks.
par spīti visam, aizgāju uz lokālo barčiku. iepazinos ar personu, kurš apgalvo, ka bija slavens. neliels research šobrīd to tikai apstiprina. also, uzzināju, ka gūgle atkal melo - barčiks piektdienās ir vaļā līdz pusnaktij, ne 11pm.
Comments: Add Your Own.

Friday, April 21st, 2017


krii
Time:11:32 pm.
Šis ir tas jaukais laiks, kad var vērot deputātu kandidātu sarakstos midžināmies visādus pazīstamus uzvārdus, savietojušos pārsteidzošās kombinācijās. Nu ko, vajag, to vajag. Iespēju publicēt savu CV internetā vajag izmantot. Vismaz laiku pa laikam.
Comments: Add Your Own.


ingmars
Subject:ķiploki
Time:7:49 pm.
Ķiploki ir neatņemama itāļu virtuves sastāvdaļa.
Comments: Read 2 or Add Your Own.


n_komentari
Posted by:mindbound.
Time:5:50 pm.
Viedokļa popularitāte un tā atbilstība realitātei ir ortogonālas asis, un tikai viena no tām tiešām kalpo par viedokļa kvalitātes mēru.
Comments: Read 2 or Add Your Own.


n_komentari
Posted by:kjiimikjis.
Time:1:49 pm.
Ja tev ar kādu sakrīt pārliecība, tad viņš tikpat labi var nopirsties - un tāpat tu tajā saklausīsi dziļu jēgu un pārpasaulīgu gudrību, un vīzdegunīgi centīsies zoboties par tiem, kas to sauks tikai par pirdienu.
Comments: Add Your Own.


krii
Time:12:38 pm.
Sapnī bija a bissele mazl. Vidusjūra, sarkanas rozes, un daži man nozīmīgi cilvēki darīja tieši to, ko no viņiem gaidīju. Freids šo sapni sauktu par infantilu. Bet man patika.
Comments: Add Your Own.


unpy
Subject:Par semantisko slogu dizainā.
Time:12:29 pm.
Pilnīgi nejauši uzgāju, esmu sajūsmā.
Comments: Read 2 or Add Your Own.


dienasgramata
Time:10:54 am.
The term pygmy is sometimes considered pejorative. However, there is no single term to replace it.
Comments: Read 3 or Add Your Own.


kakjux
Time:12:41 am.
vai es jau stāstīju, ka Dārta beidzot ir atklājusi, ka zem segas arī ir vieta, kur var atrasties?
nē?
bet smieklīgais tajā visā ir nevis tas, ka viņai pagāja bezmaz 2 gadi, lai to atklātu.
nē.
smieklīgais ir tas, ka viņa nemāk palīst zem sedziņas, kura vienkārši mētājas uz sofas.
Comments: Add Your Own.


ingmars
Subject:horvātija
Time:2:20 am.
Lielais Horvātijas ceļojums.
Comments: Add Your Own.

Thursday, April 20th, 2017


pajautaa
Posted by:dienasgramata.
Time:11:40 pm.
kādus jaunus un jaunizdomātus apsaukāšanās vārdus jūs esat dzirdējuši vai lasījuši? nu, tur tipa "liberasti", "sorosīti", "Trampistāna"... interesējos zinātniskos nolūkos
Comments: Read 34 or Add Your Own.


krii
Subject:Par masu slepkavībām
Time:9:42 pm.
Kā visefektīvāk var nogalināt siltumnīcas baltblusiņas? Mans hibisks cieš. Es viņu apsmidzināju ar pretkožu līdzekli, bet šķiet, ka tas viņam nepatika.
Comments: Read 14 or Add Your Own.


pajautaa
Posted by:ttp.
Time:8:26 pm.
kur rīt rīgā (āgenskalns/centrs) var tikt pie garšīgām brokastīm?
Comments: Read 5 or Add Your Own.


ingmars
Subject:tgo
Time:7:07 pm.
Teddy, how can one obtain a fair maiden?
Comments: Add Your Own.


ingmars
Subject:sūds
Time:7:01 pm.
Krišjānis sapņo par to, ka mani bērni būs kristieši, jo viņam nav savu bērnu, ko samaitāt. Cik bēdīgi!
Comments: Read 8 or Add Your Own.


krii
Time:1:32 pm.
Vu nemt men a bissele mazl?

Jānoslauka deguns, jāiet ļaudīs.
Comments: Read 4 or Add Your Own.


kramers
Time:11:32 am.
Izlasot komentus feisīti atcerējos:

На митинге выступает губернатор:
- Господа, в этом году мы достигли небывалых успехов. В следующем году
мы будем жить еще лучше!!
Голос из толпы:
- А мы?
Comments: Add Your Own.

Wednesday, April 19th, 2017


kakjux
Time:10:22 pm.
Music:Monty Python - Always Look On The Bright Side Of Life.
Esmu barčika vienīgais customer. Skan "Always Look On The Bright Side Of Life". This is the life.
Comments: Add Your Own.


krii
Time:10:24 pm.
Ja es tiktu pie naudas un nojuktu prātā (te secība ir ļoti svarīga!), es varētu performēt, staigādama apkārt citu gadsimtu tērpos.
Comments: Read 10 or Add Your Own.


dienasgramata
Time:9:35 pm.
DELFI. Kāpēc vecāki soda bērnus un kā to pareizi darīt.
Comments: Add Your Own.


krii
Time:8:59 pm.
Ričmonda deguna apskate liecināja, ka manā prombūtnē viņam bijusi nepatīkama saruna ar kādu no kaķiem.
Comments: Add Your Own.


dienasgramata
Time:7:52 pm.
DELFI. Notver sievieti, kura 2,45 promiļu reibumā rāpo pa skolas sporta laukumu.
Comments: Read 4 or Add Your Own.


kakjux
Time:4:55 pm.
šodien gāju pie nurse Sally taisīt pāris minūšu testu. nurse Sally tomēr ņēma un izprašņāja, kas ta man īsti kaiš, jo vispār, ļauži, manā vecumā astma nemēdz pēkšņi uzsākties. tiku pie diez gan extensive check up. sabiju kabinetā gandrīz precīzi stundu. pēc 3 nedēļām iešu atkal.
bet ir arī labā ziņa - mana wrist vairs nesāp, splintu vairs nav jāliek.
Comments: Read 8 or Add Your Own.


pajautaa
Subject:Saraksta sakārtošana
Posted by:iive.
Time:4:44 pm.
Sveiki!
Man Word dokumentā ir garš saraksts ar filmām alfabētiskā secībā. Katras filmas beigās ir izveidošanas gads, minēts iekavās.
Vajadzētu šīs filmas sakārtot pēc gada. Kā to visnesāpīgāk izdarīt? Vienīgais variants, ko es varu iedomāties, ir Ctrl+F "gads" un tad ķeksēt ārā jaunā dokumentā. Bet tas izklausās pēc laikietilpīga un laikā atpalicīga veida, kā apstrādāt datus.
Vai jums ir kāds ieteikums?
Paldies!
Comments: Read 8 or Add Your Own.


pajautaa
Posted by:zazazumm.
Time:3:47 pm.
Domaju taisit kapostu titenus, bet risu vieta velos kvonoju. No kvinojas NEKO nesaprotu. Risus apvara pirms maisisanas ar svaigu malto galu, ko darit ar kvinoju? Kadu kvinoju vispar pirkt (dazadas krasas)? HELP!
Comments: Read 2 or Add Your Own.


sirdna
Time:3:31 pm.
Pa to laiku Vecpampāļos ir aizdomas par ledus bumbā paslēpušamies baciļiem: http://www.sciencemag.org/news/2017/04/food-microbes-abundant-enceladus
Comments: Add Your Own.


kramers
Time:3:21 pm.
- Сара! Я считаю, что ты чуть-чуть не права.
- Ой, Моня! Я тебя умоляю!!! Пересчитай ещё раз.

- Циля, а шо это ваш Додик на такой страшненькой женился?
- Ой, Сара, я вас умоляю, будет кому дом охранять!

- Кларочка, и де вы были? Шо-то давненько вас не видела!
- Да по работе в Италию ездила.
- С вами хоть не встречайся: вечно настроение испортите!

- А вы кто?
- Еврей.
- По маме или по папе?
- По-моему!..

- Монечка, дорогой, а ты меня любишь?
- Ой-вэй! Софа, шо-то мне совсем не нравится такое начало!
Comments: Read 1 or Add Your Own.


ingmars
Subject: ¤ø„¸¨°º¤ø„¸¸„ø¤º°¨¸„ø¤º°¨ ¨°º¤ø„¸¸„ø¤º°¨ ¸„ø¤º°¨FOREVER``°º¤.
Time:3:20 pm.
Fūre traktoru sašķaida.
Comments: Add Your Own.

mausoons' Friends

View:User Info.
View:Personal Journal.
View:Calendar.
View:Memories.
You're looking at the latest 40 entries. Missed some entries? Then simply jump back 40 entries.