mausoons' Friends
View:Personal Journal.
View:Calendar.
You're looking at the latest 40 entries. Missed some entries? Then simply jump back 40 entries.

Tuesday, June 19th, 2018


krii
Time:10:29 pm.
Mācības vakaros - tas nemaz nav jauki, jo uz to brīdi, kad ķermenis saguris un gatavs pasludināt gulētejamo laiku, smadzenes izrrādās atmodušās un aktīvas. Ne vairs nosēdēt, acis vaļā turot, nedz arī apgulties un aizmigt.
Comments: Add Your Own.


kakjux
Time:7:29 pm.
Šodien darba diena bija tāda, ka killing spree seems like a good vacation.

Nesaistīti, bet tomēr vēl darbos bija arī šāda conversation:

Kriss: es tur rekur jums (Env team) todo listē iebāzu jaunu todo lietu, kur jums ir saraksts ar lietām, kas jāizdara mēneša pēdējā weekendā. Rekur links uz.
Env Priekšnieks: nice background.
Comments: Add Your Own.


dienasgramata
Time:3:38 pm.
DELFI. Pēdējos gados izskanējuši dažādi minējumi par latviešu dziedātājas Aijas Andrejevas privāto dzīvi un viņai piedēvētas attiecības ar vairākiem sabiedrībā zināmiem vīriešiem. Visbeidzot skatuves māksliniece ieviesusi skaidrību – viņa joprojām esot brīva sieviete.
Comments: Read 2 or Add Your Own.


krii
Time:3:20 pm.
Pusi dienas pastrādāju ar respiratoru uz sejas. Tagad zinu, kāpēc Ričmonds tā neieredz uzpurņus.
Comments: Read 2 or Add Your Own.


pajautaa
Posted by:tapetes_puksts.
Time:1:40 pm.
Vai ir kaut kur internetā iespējams lasīt Bodlēra "Ļaunuma puķes" latviešu valodā?
Comments: Read 2 or Add Your Own.


n_komentari
Posted by:khosmos.
Time:2:06 pm.
Every single entry today - Dislike! Visi slimi! Visiem visi nau mājās!1
Comments: Read 6 or Add Your Own.


n_komentari
Posted by:special_k.
Time:1:45 pm.
izklausās, ka to palīdzību reāli tieši tuviniekiem vajag
Comments: Read 7 or Add Your Own.


pajautaa
Subject:apvainošanās
Posted by:tikko_pamodos.
Time:12:55 pm.
Padoms vaig. Tuvs cilvēks ģimenē jau kopš bērnības sirgst (nezinu, kā to citādi apzīmēt) ar apvainošanos, kas pakāpeniski laika gaitā ievērojami progresējusi.

Vai jūs varat, lūdzu, ieteikt teorētisko literatūru (rakstus, grāmatas, pētījumus, intervijas u.tml.) par šo tēmu? No psiholoģijas, attiecību veidošanas, personības izaugsmes, nezinu, kāda vēl skatpunkta. Kā cīnīties, ko un cik daudz var palīdzēt ģimene, lai palīdzētu mazināt šo sakāpināto pasaules uztveri. Pie kādiem speciālistiem vērsties, ja tas vispār var ko līdzēt. Cilvēkam drīz būs 25 gadi. Pēdējā laikā kļūst neiespējami kontaktēties, tikko kā kaut kas nenotiek pa prātam, pirmā reakcija - sapūšas un nerunā. Apvainojas pat par pavisam ikdienišķiem sīkumiem, piemēram, ja kāds no mājiniekiem uzreiz nevar pacelt telefonu un atzvana pēc mirkļa. Paldies par ieteikumiem un komentāriem.
Comments: Read 74 or Add Your Own.


dienasgramata
Time:10:06 am.
DELFI. Aiztur divus kafijas viltotājus
Comments: Read 3 or Add Your Own.


ingmars
Subject:kā būt veiksmīgiem
Time:9:01 am.
Visiem veiksmīgajiem cilvēkiem, kurus zinu, kopīgas ir šādas lietas:

tie nepārtraukti lasa;
tie trenējas katru dienu
tiem piemīt zinātkāre;
tiem ir lāzera fokuss;
tie tic sev;
tie veido lieliskas komandas;
tie atzīst, ka zina tikai nedaudz;
tie nepārtraukti cenšas sevi pilnveidot.
Comments: Read 7 or Add Your Own.

Monday, June 18th, 2018


krii
Subject:Mesotēs
Time:10:10 pm.
Forši ir tie brīži, kad izdodas dzīvot bez spazmām. Tā kā šķērsojot kalnu upīti, kur jālec no viena akmeņa uz otru, iepriekš neko neieplānojot, maršrutu galvā neveidojot, tikai lēciena brīdī ļaujot ķermenim pareizi nobalansēt.
Droši vien sērfotāji šo sajūtu pazīst vēl labāk. Un alpīnisti arīdzan.
Tas nenozīmē atslābumu. Tas nozīmē tonusu. Bez saspringuma. Mesotēs.
Comments: Read 4 or Add Your Own.


pajautaa
Posted by:teja.
Time:8:28 pm.
vai kāds var ieteikt reprezentablu un sirsnīgu tai-či vai cigun skolotāju, kas varētu vadīt publisku nodarbību cilvēkiem, kam nav bijusi saskare ar "šādām lietām" / nesabaidīt ar pārāk lielu ezotēriku, bet gan nodemonstrēt to darbībā?
Comments: Read 4 or Add Your Own.


n_komentari
Posted by:aborigens.
Time:8:26 pm.
jums vispār ir nojēga, kurš mūsdienās skatās tv
Comments: Add Your Own.


unpy
Subject:Valstiski zinātnisko vērtību vērotāja piezīmes.
Time:5:20 pm.
Ar pirkstu ne uz vienu nerādīšu, taču atsevišķi cilvēki brīnās, ka tā saucamajā Pasaules latviešu zinātnieku IV kongresā uzstājas Zbigņevs Stankevičs, kurš pats, protams, arī ir zinātnieks, teoloģijas zinātņu doktors tomēr un runā dažādas it kā dīvainības par to, ka zinātne pārāk daudz sasniegusi un Dievs dabu radījis. Es gan nesaprotu, par ko tur brīnīties, pats vairāk brīnos par to, ka vēl arvien notiek kaut kādi Pasaules latviešu zinātnieku kongresi, kuros skaidrs, ka uzsvars ir nevis uz to, ka esi zinātnieks, bet gan uz to, ka esi latviešu. Mūsdienās termins "zinātne" jau tā ir stipri aizplūdis ezotērikas virzienā, bet kombinācijā ar pērnā gadsimta kvalitātēs ieturētu nacionālismu, kas balstīts no pirksta izzīstā etnogrāfijā, nekas vairāk par lokālpatriotisku balagānu, kura laikā tie, kuri ir vairāk latviešu, nekā zinātnieki, var pa lēto nopelnīt ķeksi "uzstājies konferencē", nesanāk. "LATVISKĀ DZĪVESZIŅA - DROŠS PAMATS DZĪVEI EMIGRĀCIJĀ: BRAZĪLIJAS PIEMĒRS".
Comments: Read 3 or Add Your Own.


krii
Time:4:50 pm.
Akmentiņa "Skolotāji" ir laba grāmata. Viena no retajām šajā sērijā, kurā nav nedz rūgtuma, nedz samudrījumu. Un ir pietāte pret vēsturi un cilvēkiem.
Comments: Read 3 or Add Your Own.


ingmars
Subject:nebūs vairāk
Time:3:49 pm.
Nebūs vairāk nekāds "labais Ingmārs".
Comments: Read 5 or Add Your Own.


unpy
Subject:***
Time:3:31 pm.
"Labdarības organizācija “Caritas Latvija” sadarbībā ar laikrakstu “Katoļu Baznīcas Vēstnesis” aicina sagatavot dāvanu pāvestam Franciskam – uzadīt rakstainas zeķes. Kā uzsver iniciatīvas idejas autori, tā būs sirsnīga, silta un tautiska dāvana Svētajam tēvam."
Comments: Read 11 or Add Your Own.


kakjux
Time:12:50 pm.
Mood:pohiņa vai?.
Music:Asking Alexandria.
Tas bija ļ laipni no airB puses noorganizēt man to spēļu lidmašīnas reisu no Rīgas tā, lai tieši paspētu uz ansambļa Asking Alexandria konci. Gan jau tie citi pasažieri tur bija tā starp citu. Aizdevāmies pie Jiřika, ielikām čemodānu blakus alus mucām, ielējām sevī džintonikus, savācām Janu un devāmies. Uhti!

Koncerts bija tiešām lielisks. Ir tik ļ kļova skatīties uzstājamies grupu, kurai ļ patīk uzstāties (te es akmentiņu Placebo dārziņā, jā). Proper headbanging un nokliegšanās likās the appropriate behaviour. Un tiešām tie jaunieši bija lieliski, ka bija žēl, ka tik agri beidzās. Taču tiešām vienā brīdī aizdomājos uz mirkli, kāpēc es neeju vairāk uz headbanger gigs, bet nepaguvu domu izdomāt, jo biju aizņemta ar... well, headbanging and singing along.

Ā, nu visi zina taču, ka VZ ir tā kā priekšrocības koncertos zem haštaga tall people see more. Anyway. Es tur izvelku telepurķi, dodu VZ, lai pafotkā. Jana skatās apmulsusi. Ar žestiem parādu, ka VZ par mani garāks. Janai iedegas lampiņa virs galvas, arī velk ārā telepurķi un amuzēta dod VZ, jo Jana vispār pat ir īsāka par mani. Hehe.

Kultūras nedēļa ir tikai sākusies. Feisbuks saka, ka būšot festivāls weekendos. Nopriecājos, izvilku tiketus no čemodāna.
Comments: Add Your Own.


vistu_zaglis
Time:12:16 pm.
Mood:I need a fucking drink.
Music:Asking Alexandria / Undivided.

Te ir jāsāk ar priekšvēsturi, tā šķiet. Vei, Jana ir tāda trakoti jautra zaja, kura strādā manā piemājas barčikā un iespēju robežās gādā, lai nevienā brīdī nenāktos noskumt par to, ka ir beigušies atspirdzinošie dzērieni, parasti jauns kausiņš uzzīmējas, pirms vēl ir izdevies tā kārtīgi piebeigt iepriekšējo, [info]perkons kursā, kā šitas notiek.

Nu lūk. Pie svētdienas dzīvespriecīga kompānija, sastāvoša no K-x, Janas un, protams, jūsu padevīgā kalpa VZ, izlēma mazliet pakratīt pačkas radošā kolektīva Asking Alexandria koncī. Radošais kolektīvs Asking Alexandria, par spīti tam, ko sagaidītu nesagatavots klausītājs, izrādījās ārkārtīgi jautri jaunieši, kas, cita starpā, aktīvi gvelza visādu huiņu, viens par otru ņirgājās un manāmi baudīja vakaru ne mazāk kā mēs. Bet te ne par to. Tātad, ierodamies Karlīnas forumā, paņemam sev pa kausiņam dzēriena, kādas 10 minūtes pacietīgi pagaidām uzstājmāksliniekus, nu un tur jau aiziet, troksnis, krāsainas gaismiņas, dūmi pa gaisu, tas viss, un pēc kāda laiciņa piepeši ievēroju ka eu!, a kur Jana?, Jana piepeši pazudusi!, bet nu neko, pieaugusi meitene, gan jau tiks ar sevi galā.

Paiet pāris minūtes, jūtu – kāds man piebiksta, tur Jana ar trim pilnām alus glāzēm, mēs tur tā O_O nevajadzēja jau pūlēties, bet nu paldies, jā!, un Jana, mēģinot pārbļaut apkārt valdošo troksni, atzīstas man ausī, ka viņai vispār darba reflekss nostrādājis: mums ar K-x beidzies alus, nekavējoties jāpienes jauni!

Comments: Read 4 or Add Your Own.


pajautaa
Posted by:krii.
Time:11:50 am.
Dārgie cibdraugi!
Ja kādam ir pie rokas šī grāmata: http://www.ibook.lv/BD_uz-slieksna-simona-de-bovuara.aspx?BID=4725e813-def6-4099-a09d-cab872bd7db7 , vai varat būt tik mīļi un apskatīties:
1) kā sauc tulkotāju;
2) vai kaut kur titullapā (vai kur citur) nevīd titulstāsta nosaukums oriģinālvalodā, un ja vīd - kāds tas ir?

Būšu ļoti pateicīga!
Comments: Read 2 or Add Your Own.


krii
Time:11:47 am.
Dārgie cibdraugi!
Ja kādam ir pie rokas šī grāmata: http://www.ibook.lv/BD_uz-slieksna-simona-de-bovuara.aspx?BID=4725e813-def6-4099-a09d-cab872bd7db7 , vai varat būt tik mīļi un apskatīties:
1) kā sauc tulkotāju;
2) vai kaut kur titullapā (vai kur citur) nevīd titulstāsta nosaukums oriģinālvalodā, un ja vīd - kāds tas ir?

Būšu ļoti pateicīga!
Comments: Read 2 or Add Your Own.


pajautaa
Subject:feta
Posted by:kisswithafist.
Time:11:20 am.
Sveika, ciba!

Padalieties, lūdzu, ar ieteikumiem, ko darīt ar fetas sieru, neliekot salātos. Cepeškrāsns arī nav, citādi nejautātu :) paldies!
Comments: Read 9 or Add Your Own.


pajautaa
Subject:MADARA atlaižu kods
Posted by:vakardiena.
Time:10:15 am.
Labdien!
Vai kāds būtu tik laipns un padalītos ar pēdējās MADARA Labo cenu diennakts drauga kodu, kas parasti nāk līdzi pasūtijumam?
Paldies!
Comments: Add Your Own.


krii
Time:10:00 am.
Jāņi parasti bijuši tādi kā vasaras atklāšanas svētki. Nu, tur visu laiku bijis auksts, slapjš un citādi draņķīgs normālais Latvijas jūnijs, kas sekojis salnainam, cīruļputeņainam pavasarim, un tad nu, lūk, beidzot, Jāņi - visi ar lietussargiem sildās pie ugunskura un šļūc čurāt slapjos krūmos, bet ir skaista cerība, nē, pat pārliecība, ka tagad nu gan - pēc visām maģiskajām izdarībām, dziesmām, šašlikiem un žūpošanas, līdz ar pēdējo paģiru drebuli izklīdīs arī mākoņi, aizies cikloni, termometra stabiņš apsteigs Ziemassvētku rādījumus un iestāsies īsa, koncentrēta ziemeļu vasara. Dažas nedēļas visi kritīs nevaldāmā eiforijā - sauļosies, peldēsies, pāries uz "attālināta darba režīmu" un nerādīsies birojos, litriem strēbs alu, baltvīnu un mohito, pārtiks no aukstās zupas un saldējuma, bizenēs apkārt pa naktīm, pacietīs citus cilvēkus un vispār vairs nemaz nelīdzināsies introvertai nūģu un lempju nācijai.
Šogad viss ir nogājis nedaudz šķībi, un pat es laiku pa laikam ieskatos kalendārā, lai pārliecinātos, ka nav augusta vidus, vai vismaz jūlija beigas. Ballīte vēl nav sākusies, kī-nout-spīkers vēl tikai taustās pēc mikrofona, bet kliņģeris jau aprīts, šampis izlaistīts un daži viesi jau paguvuši vannasistabā pa fikso nokniebties.

Nē, nu es jau neko, man jau patīk. Galvenais, lai turpinās.
Comments: Read 4 or Add Your Own.


dienasgramata
Time:8:48 am.
Kāds vispār boikotē to futbola čempionātu vai visiem pofig?
Comments: Read 12 or Add Your Own.


ingmars
Subject:norma
Time:8:36 am.
Uzspiest kā normu.
Comments: Add Your Own.


unpy
Subject:Viss bumbās.
Time:8:05 am.
Poll #21212 Fūtbōls
Open to: All, results viewable to: All

Seko līdz futbola čempionātam?

View Answers

jā, bet protams!
12 (25.0%)

ik pa brīdim neviļus tas čempionāts seko man
14 (29.2%)

da nu, sekoju tam, kā kalst kabači dobēs
6 (12.5%)

futbols ir deģenerātiem, punctummagazine ir gudrajiem un attapīgajiem
3 (6.2%)

man viss ir pavisam savādāk
13 (27.1%)

Comments: Read 3 or Add Your Own.

Sunday, June 17th, 2018


unpy
Subject:Kulinārijas vērotāja piezīmes.
Time:10:08 pm.
Lai gan ik pa brīdim izskan apgalvojumi, ka cilvēki paliek dumjāki, tomēr visās nozarēs vērojams acīmredzams progress. Kulinārijā, piemēram. Sevišķi izsmalcinātiem gardēžiem man ir tas gods celt priekšā neparastā pīrāga recepti.
Comments: Read 26 or Add Your Own.


sw
Time:9:12 pm.
JURIDISĀS KAKTUALITĀTES

(facepalm)

Upd. kaukta tipa procedūra
Comments: Read 2 or Add Your Own.


kakjux
Time:7:13 pm.
Mood:lidoju ar airB Bombardieri.
Music:EMA - 33 Nihilistic and Female.
O! Es jums teikšu, ka saviesīgā piektdiena bija varen saviesīga un kopsummā radījusi daudz līksmu atmiņu. Protams, ka celties astoņos (8) no rīta ir nedabisks mans stāvoklis, tak tomēr tas izdevās! Ierados pie laimīgā pāra laicīgi un tad sākās. Laimīgais pāris bija vidējā sajūsmā par saviem viesiem, kuri bija neizgulējušies un pohaini. Bet sievasmāte padalījās ar sava bāriņa saturu un tad jau kļuvām varen smaidīgi.

Pēc tam tur bija viss tas, nu tas, pie kā drusku gribējās facepalm. Dzejoļi, Imants Ziedonis, sintezatorzaja. Nu tā. Jestri.
Ārpusē jau bija dialogs:
Hotai: Kur ir tie dzērāji?
Redīss, kaķ, Andris: mēs te!
Pēc tādas nopietnākas pafotgrāfēšanās devāmies svinīgi tā. Tur es jums saku, ka rabarberu dzirkstošais vīns ir manta, kura jums, dārgo lasītāj, ir jālieto iekšķīgi un jāslavē. Ja var, tad siltā laikā un pie upes.

Pēc neliela brīvā laika, kuru pielietoju dušojoties un nevarot izlemt, ko vilkt, savācu PF devos uz cibiņu ballīti.

Tā arī nesapratu, kas tieši ir vainas dzeltenai nagulakai. Iepazinos ar dažiem cilvēkiem. Patērzēju ar jau pazīstamiem cilvēkiem. Pirmoreiz satiku Neo Dievzemītē, nolēmām tā vairs nedarīt, khhh. Fotogrāfēju pakārtus teletūbijus un pēc Redīsa pieprasījuma sūtīju VZ. Intensīvi skraidīju pa dažādām kompānijām un visādi uzvedos saviesīgi. Uzzināju, ka daži cibiņi tomēr lasot manus ierakstus. Citi man pajautāja, vai tad es nedzīvojot kaut kur citur. Džintoniki vienkārši žuva ar neaprakstāmu ātrumu manā glāzē. Uz nozīmītes arī bija rakstīts “Bang!”, kas noteikti bija labāk par Sirdnas “love”. Mainīties nepiekritu, I’m not that sort of a girl, hāhā. Ielīksmojos arī tik drīz atkal satikt Ras un Kic, ar latter ļ aizrautīgi apspriežot arbūzu ēdienus (nu to chaat no Cinnamon Bazaar un arbūza gazpačo). Tad mani sabiedēja ar stāstiem par airB, kuri nemākot savus jaunos letadlo. Daudz apskāvu Tvarju, jo viņai pienācās. Iespējams, ka pat biju laipna pret Hotai, bet to tā nezinu īsti. Ap diviem mani pierunāja beidzot doties mā. Protams, ka mājupceļam izdīcām līdzņemamos džintonikus, par kuriem taksists nemaz nebija sajūsmā. Also, taksists zināja, kur mūs vest, jo esot mūs vedis no turienes jau šurp.

Paldies visiem. Par pārējo citreiz.
Comments: Read 7 or Add Your Own.


krii
Time:4:36 pm.
Vakar, kā jau biju plānojusi, izgulēju visu pagājušo nedēļu un vēl nākamo arī.
Pēc tam pagulēju saulē, lasīdama Akmentiņa "Skolotājus".
Pabaroju sevi un dzīvniekus.
Apciemoju māti.
Izvedu Ričmondu vakara pastaigā, un pēc tam atkal varēju iet gulēt.
Comments: Add Your Own.


n_komentari
Posted by:khosmos.
Time:2:17 pm.
tu neesi nulle, tu esi kule
Comments: Read 13 or Add Your Own.


sirdna
Time:12:32 pm.
Viņdien man pieauguši cilvēki visā nopietnībā stāstīja, ka Ciba ir aplam elitārs kultūras iestādījums, kur gudri ļaudis literāri daiļi izpildās. Es biju netaktisks un smējos par šādu apgalvojumu.
Comments: Read 33 or Add Your Own.

Friday, June 15th, 2018


vistu_zaglis
Time:10:28 pm.
Mood:A witch, a bitch, a murderer.
Music:Kovacs / My Love.
Mans iekšējais mizantrops man liek domāt, ka jūs visu šo laiku zinājāt, tikai man nestāstījāt, ka kaut kur Holandēs dzīvo lieliska zaja uzvārdā Kovacs, kurai balss mazliet izklausās tā, it kā Beast soliste būtu nomainījusi muzicēšanas stilu, un kura, par spīti it kā jestrajam klātpievienotajam paraugam, vispār ir samērā nelāgā noskaņojumā. Viennozīmīgi mēneša prieciņš, uhti, dodiet nu jau ātrāk augustu un nākamo albumu!

https://www.youtube.com/watch?v=1FrpXSe8IcU
Comments: Read 5 or Add Your Own.


pajautaa
Subject:Ķīšezers
Posted by:neetiski.
Time:8:13 pm.
Vai kāds var ar punktiņu kartē parādīt, kur atrodas pludmale pie Ķīšezera?
Comments: Read 2 or Add Your Own.


ingmars
Subject:SOPHIE — OIL OF EVERY PEARL'S UN-INSIDES
Time:3:11 pm.
Šodien iznāk SOPHIE debijas albums.https://soundcloud.com/msmsmsm/sets/sophie-oil-of-every-pearls-un-insides
Comments: Read 2 or Add Your Own.


pajautaa
Subject:tv ārzemēs
Posted by:jebalaitung.
Time:2:12 pm.
vai ir kādi ieteikumi, kā pēc iespējas legālāk, korektāk un mazpisnīgāk piekļūt latvijas tv materiāliem ārzemēs?

vaicāju šajā kontekstā:
http://klab.lv/users/jebalaitung/1471372.html
Comments: Read 6 or Add Your Own.


unpy
Subject:Vērotāju vērotāja piezīmes.
Time:12:31 pm.
Esmu pieredzējis visa kā vērotājs un, lai arī ne vienmēr saprotu, tomēr cienu citus vērotājus. Cilvēkiem patīk vērot un vēro viņi dažādas īpatnējas lietas. Nu, labi, futbols. Tur ir sacensība, improvizācija, iespēja pozicionēties un būt "par savējiem", iespēja legāli trokšnot un visādi citādi ālēties. Galu galā, var likt likmes totalizatorā un just līdz savam finansiālajam stāvoklim. Pilnīgi cita lieta ir tāds Deju svētku lieluzvedums. Pirms daudziem gadiem vienā tādā biju iemaldījies un tas nu vienreiz ir pasākums, kas ir ļoti tālu aiz manas sapratnes robežām tieši vērošanas ziņā. Sajutos kā nonācis kādā Liras zvaigznāja saprātīgo kalmāru mistērijā, goda vārds. Visu cieņu šī pasākuma vērotājiem, taču man ir cieša pārliecība, ka, ja kaut kur var atrast slavenos ķirzakcilvēkus, kas pārvalda masonus un varbūt pat klimatu vai Valsts ieņēmumu dienestu, tad tas tiešām ir tur.
Comments: Read 2 or Add Your Own.


ingmars
Subject:tofu un seitans
Time:10:29 am.
Kas ir tofu un seitans?
Comments: Read 5 or Add Your Own.

Thursday, June 14th, 2018


dienasgramata
Subject:#ko ārsti tev nestāsta
Time:9:28 pm.
Kultūras ministre Dace Melbārde ir uzaicinājusi Šri Šri Ravi Šankaru kā goda viesi kopā ar valdības pārstāvjiem un citiem ārvalstu viesiem piedalīties Dziesmu un deju svētku gājienā.
Comments: Read 6 or Add Your Own.

mausoons' Friends

View:User Info.
View:Personal Journal.
View:Calendar.
View:Memories.
You're looking at the latest 40 entries. Missed some entries? Then simply jump back 40 entries.