Chloroform Sauna ([info]martcore) rakstīja,
@ 2010-02-14 13:16:00

Previous Entry  Add to memories!  Tell a Friend!  Next Entry
sportacentrs kom

Pateicoties lieliskajai Martija Turko spēlei vārtos, kurš atvairīja visus 40 pretinieku metienus, Dalas "Stars" izbraukumā ar 3:0 pārspēja Fīniksas "Coyotes". Kārlis Skrastiņš laukumā pavadīja 17 minūtes un 22 sekundes, kuru laikā vienu reizi meta pa vārtiem, nobloķēja vienu pretinieku metienu un spēli noslēdza ar pozitīvu lietderības koeficientu - +2.

Vēl viena sausā uzvara Raitim Ivanānam un Losandželosas "Kings". Džonatans Kviks mājinieku vārtos atvairīja visus 22 Avalanche hokejistu metienus, un tika atzīts par spēles pirmo zvaigzni. Raitis Ivanāns laukumā pavadīja vien minūti un 47 sekundes, kura laikā apdraudēja pretinieku vārtus ar vienu metienu, izdarīja vienu spēka paņēmienu, nopelnīja divu minūšu noraidījumu un spēli noslēdza ar neitrālu lietderības koeficientu.