cik saprotu no frenlistes, neviens vēl nav pamanījies atklāt sezonu ar trīskāršo bumbum uz ielas
es šorīt biju diezgan tuvu panākumam, taču līdzsvaru izdevās noturēt
vispār, varētu atvērt komūnu, kurā speciālās olimpiādes dalībnieki varētu lepoties ar sasniegumiem
lūk, kā būtu jānoformē pareizs bumbumposts
1. laiks, vieta, tehniskās detaļas, mākslinieciskā izpildījuma kvalitāte
2. vārdi, kas tajā brīdī tika veltīti kosmosam
3. vainīgo saraksts (rediģēts un papildināts)
a čem ņe forskvērs, thhh
|
patīkami, ka mans viedoklis par k/f "the help" asi kontrastē ar klab.lv ievērojamu personu viedokļiem par šo k/f пошлость latviski ir "jēlība"? Bridesmaids (2011, Pols Feigs)
Viens no dīvainākajiem pagājušā gada Holivudas ražojumiem. Kristena Viga, kurai dzīvē viss iet šķērsām, cenšas organizēt savas draudzenes kāzas; viņai pašai šajā ziņā ir tikai bezatbildīgs fakers, kura sarakstā viņa atrodas kaut kur trešajā-ceturtajā vietā. Un te vēl pa kājām sāk maisīties precešanās organizācijas konkurente; duelis ar šo interesanto dāmu sākas no dzēlībām un turpinās ar LSD piebēršanu kokteilī. Pieteiktā komēdija ātri vien pārvēršas diezgan padrūmā „Happy-Go-Lucky” versijā ar skaudru morāli, ka vieni sūdi nenovēršami noved pie nākamajiem. Par sūdiem runājot, visā šajā dramatiskajā kokteilī pa vidu uzrodas Džada Apatova speciāli apmācītie cilvēki ar nolūku piesaistīt mērķauditorijai arī koprofilu segmentu, un sviedrainie biedri atraujas pēc pilnas programmas. Parasti šādiem singeriem-sonraiteriem kā Vigai (SNL zvaigzne) režisors ir nepieciešams tikai tāpēc, ka kādam ir jāpieskata, lai filmēšanas grupa nenodzertos pirms, atvainojos par tautoloģiju, filmēšanas beigām. Kombinācijā ar Apatova džekiem žūrfikss ātri vien pārsniedz žanra robežas, reizēm pat sākot izlīst ārpus avangarda, un labākajos momentos asociējas ar Jana Švankmaijera kreatīvu. Šķiet, pa īstam psihodēlisks piedzīvojums varētu būt skatīties „ Bridesmaids” kinoteātrī kopā ar citiem, normāliem cilvēkiem. in 2012 martcore says Anonymous (2011, Rolands Emmerihs)
Nē, mēs nevaram noliegt faktu, ka kino par Šekspīra patieso identitāti ir uzņēmis tas pats cilvēks, kas, piemēram, „Patriotu”. Tāpat ir grūti noliedzams fakts, ka režisora vēstījums ir ne tik daudz kā prikols par alternatīvo vēsturi, kā zināma izskaidrošanās publikas priekšā – galu galā māksla balstās uz mitoloģijas, bez tam, paskatieties, „henrijāpiektajā” kā viņš bļauj „nāvifrancijai”! Un pēc tam jūs man pārmetat „Patriotu”?! Jā, es zinu, ka lai slikti uzņemtu vēsturisku drāmu ir ļoti, ļoti jāpacenšas, un es ar savu labo pseidovēsturisko drāmu, kā arī Vanesu Redgreivu esmu meinstrīmā. Ko gan tagad darīt, rakstīt petīcijas internetā, huļe?! Lūk, tā, smieklīga šņaga būtībā par neko, paskaidrojums tiek pieņemts. in 2012 martcore says The Ides Of March (2011, Džordžs Klūnijs)
Taču rožainu lēmumu politikā nav. Man par Klūnija filmām ir radies iespaids, ka viņš tās izdzen cauri fitnesa zālei, no kuras gatavais ražojums izlien ārā bez mazākās tauku kripatiņas,uzvalkā ar kaklasaiti un aktuālās saulesbrillēs, bet mums vismaz uzsistu aci gribētos redzēt vai ūsās iestrēgušu makaronu. Jā, un vēlreiz jā – politika ir mēslu bedre, kurš gan nepiekrīt! Politkorekts četrinieks. in 2012 martcore saystreškonteiners! / sēdies, divi / otrreiz nesaņemtos / apm. ņurd. - / afigkino Drive (2011, Nikolass Vindings Refns)
Tas bija 90-o vidus, kad Maikla Manna „The Heat” un „ Collateral” likās labākās filmas pasaulē, bet Vonga Kar Vaja „The Days Of Being Wild” un „ Chungking Express” ļāva noraudzīties uz laikabiedriem no karaliskā grifa pozīcijām. Un Refna filmas absolūti magnētiskais spēks arī bāzējas uz šiem diviem vaļiem, Mannu ārpusē, Kar Vaju iekšpusē. Pēc tam noskatieties „Thief” pirmās desmit minūtes – mati ceļas stāvus. Stāsts par maiguma spēku un niknuma spēku. in 2012 martcore saystreškonteiners!/ sēdies, divi / otrreiz nesaņemtos / apm.ņurd./ afigkino + Warrior (2011, Geivins O’Konors)
Brīnišķīgas pirmās divdesmit minūtes un drausmīgas pēdējās divdesmit. Ja salīdzina ar iepriekšējā gada „The Fighter”, „ Kareivis”, pirmkārt, jau zaudē harizmā,ne tev Beils kā ceļamkrāns, ne tev sešas leģendārās māsas, kurām tikai retais negribēja iedot sešas statuetes par otro plānu. Normāls Nolte, normāla debija Edžertonam, normāls riebums pret visu normālo – te mēs ar Toma Hārdija varoni laikam esam vienā laivā. It sevišķi tad, kad režisors jau sāk spiest uz kaut kādām pilnīgi bezkaunīgām pogām, piemēram, „ Rokija” reminescencēm, aļo, draugi, nu kāds vēl, nahuj, „Rokijs”? Kāda patētiskā monētu bēršana cienījamā alkoholiķa Noltes sejā? Kāds vēl jūras kājnieku koris tribīnēs, tas ir kas, dīdžei smeš, moskou never slīps? Kurš rakstīja kretīniskos dialogus? in 2012 martcore saystreškonteiners! / sēdies, divi / otrreiz nesaņemtos / apm.ņurd. / afigkino Restless (2011, Gass van Sants)
Pilsonis van
Sants ātri vien izkalkulēja, ka starp aktrisēm Mia var būt tikai viena –
Farrova – tāpēc Vasikovska žigli tika pārformatēta tieši šajā virzienā. Džeku,
savukārt, spēlē Denisa Hopera dēls, kā jau visās van Santa filmās, aktieri
viņam izskatās lieliski, ievietoti, khm, khm, Portlendas ārēs – vispaŗ kā cukurgailīši. Kārtējais vēstījums
par jaunību, nāvi un zooloģiju liek Hopera atvasei apmeklēt svešas bēres,
meklēt pa visu pilsētu bērnu ksilofonu un tusot ar iedomātu draugu, japāņu
kamikadzi. Vasikovskai ir vēzis, dzīvot atlicis trīs mēnešus. Domāju, ka sižets
jums ir principā skaidrs. Van Sants savā darbā cenšas konfrontēt jaunības nāves
romantismu ar reālajām lietām, taču kad pienāk laiks īstajai konfrontācijai,
izrādās, ka viņš ir sabūris tik daudz šīs sapņu pasaules, ka tā aprok gan
varoņus, gan režisoru, nostādot autoru
diezgan dīvainā nāves noraidīšanas pozīcijā, kuru, protams, var mēģināt arī
uztvert kā principiālu. Lūk, kā māksla uzvar
veselo saprātu. in 2012 martcore says voina
Автозак примерно в 23.35 поджег активист Еб**тый Дед Мороз (речь,
очевидно, идет об активисте группы Леониде Николаеве) со словами "Раз,
два, три - елочка, гори!" поджег
полицейскую машину. "Par katru ādiņu, ko pārdosi, saņemsi 11,5 santīmus, jeb pusi no summas,
ko mēs saņemam pēc atskaitījuma operatoriem un nodokļu nomaksas." (c)draugiem.lv šāda objekta nepieciešamība man vienmēr ir Izraisījusi Jautājumus man arī ir gada apņemšanās - sākt skatīties amerikāņu fudbolu |