vai tad ([info]mansgan) rakstīja,
@ 2018-07-02 21:58:00

Previous Entry  Add to memories!  Tell a Friend!  Next Entry
te jau lietotāji ir izteikušies par estētisko baudījumu no deju pasākumiem pirmajā rindā arēnā utt...

sāku skatīties info. dejas šajos svētkos parādās tikai 1948. gadā. vai bija arī garāk, tikai nosaukumā neparādījās? vai tam tomēr ir iemesls, ka sovokiem pļaskas patika un tās tika ieviestas. ar samākslotu lēkāšanu, rociņu iespiešanu gurnos, vicināšanu, figūru veidošanu barā, kas lieliski(?) izskatās no augšas (tas partbirojam noteikti patika).
ja tā padomā, literatūra ir pilna ar kordziedāšanu. ar bara lēkāšanu pa hektārā nopļautu pļavu - ne tik daudz (ja nemaz)


(Ierakstīt jaunu komentāru)


[info]mansgan
2018-07-02 22:12 (saite)
turklāt pļavā ir savilkti numuri, ap kuru uzcītīgais TDA lēkā

(Atbildēt uz šo)


(Anonīms)
2018-07-02 22:22 (saite)
Masu dejas nekādā gadījumā nav latviešu folkloras sastāvdaļa, cmon, tik daudz cilvēķu vienā pasākumā labi gribot kādreiz nevarēja sadabūt. Tā, protams, ir padomju tradīcija, kā parādīt, ka re-re, mēs veicinām mazo nāciju kultūru, bet realitātē taisa lielu, ar folkloru ne īpaši saistītu šovu.

(Atbildēt uz šo)


[info]mansgan
2018-07-03 22:42 (saite)
nu tātad. tiek jūsmots par padomju ieviesumu :) un padomju horeogrāfu no pirksta izzīstām ģeometriskām figūrām. īsti būtu, ja katrs pagasts lēkātu pa savam uz tā laukuma, un atbalstītāji aurotu katrs par sava pagasta vienīgo pareizo dancāšanu

(Atbildēt uz šo)


Neesi iežurnalējies. Iežurnalēties?