es pats personīgs ([info]maigs) rakstīja,
@ 2020-09-03 08:27:00

Previous Entry  Add to memories!  Tell a Friend!  Next Entry
corona-hate
fakts, ka šorīt delfos var lasīt, ka nu esot gan gatavi mainīt politiku (lasi, glābt airbaltic biznesu) vīrusa rādītāju tēmā, man godīgi sakot sagādo baigo škrobi. es neesmu tēvzemes apdirsējs, bet nu šitais ir so lame. beidzot atjēgušies, ka puseiropu krāsojot sarkanu (kā vienīgā valsts eiropā), laikam tomēr pazudināt nacionālo aviokompāniju (un tā nu nevar), tad nu dubultos rādītājus. laikam saprata, ka otro reizi iegāzt miljonus nodokļu maksātāju naudas valsts biznesā nebūs smuki. varbūt kauns palika. sačakarēja daudziem cilvēkiem atvaļinājumu (kā, nu bet kā viņi šito nevarēja paredzēt mēnesi iepriekš? vai tiešām tur neviens stratēģisks prāts nestrādā augšā?)
protams, vēl paies mēnesis kamēr atjēgsies, ka 14 dienu pašizolācijas fakts (ar policijas uzsūtīšanu profilaktiskiem nolūkiem) diez ko pasažieru daudzumu lidojumos neveicinās. nu un kur var būt tik stulbi, ka viesstrādnieki, sportisti un dziedātāji izpildot testu var soļot brīvi, kamēr mirstīgajiem cilvēkiem izpildot testu (ar negatīvu rezultātu) jāsēž mājās. nu kā, bet jūs man paskaidrojiet, kā???

tfu, velns, stulbi, cik stulbi. šeit neviens cilvēkiem nevar "piespiest" sēdēt pašizolācijā (cilvēka brīvības pamatlikuma pretruna), kur nu vēl policiju virsū sūtīt. tāpat arī uz darbu nevar "aizliegt" iet, tikai ieteikt neiet. viss notiek pēc brīvprātības principa un veselā saprāta, nu jūs man sakiet, bet vai tiešām tik liela neuzticība saviem pilsoņiem un viņu veselajam saprātam, ka ar šitādem dumjiem paņēmieniem jāvalda tauta? turklāt šur tur jau kādu laiciņu atpakaļ 14 dienu izolācijas ieteikumu samazināja uz 10 dienām.

ai, ai. bēdu manu lielu bēdu stratēģija ar akmeni arī nestrādā. šoreiz tiešām liekas stulbi


(Lasīt komentārus)

Nopūsties:

No:
Lietotājvārds:
Parole:
Ievadi te 'qws' (liidzeklis pret spambotiem):
Temats:
Tematā HTML ir aizliegts
  
Ziņa:

Gandrīz jau aizmirsu pateikt – šis lietotājs ir ieslēdzis IP adrešu noglabāšanu. Operatore Nr. 65.
Neesi iežurnalējies. Iežurnalēties?