lmr

Previous Entry Add to Memories Tell A Friend Next Entry
21:30: nu jā, dažkārt uznāk crippling loneliness. visvairāk pietrūkst vecmammas. visu laiku domāju, cik ļoti tagad gribētu uzgleznot reālistisku viņas portretu. kopā saliktām plaukstām, lūgšanā, kā mūku briges muzejā. gribētu ar viņu parunāt. tā būtu iespēja.

visādi citādi katru dienu sēžu savā aizslietņu fortā, gleznoju bruģi, ādu un nātres. un sanāk kaut kā ļoti koši un popsīgi, bet es neiebilstu.

sestdien viens pats aizbraucu uz parku. neatceros, kad pēdējo reizi biju tik priecīgs. gandrīz neviena cilvēka, daba mežonīga, sēdēju viens pats nelielā pļaviņā uz savas jakas un ķiķināju, aliņu uzlicis uz piepes. varbūt man kaut kas nav kārtībā.

mēģinu nodarboties ar jogu. man patīk. neatceros, kad pēdējo reizi būtu veicis tik plašas kustības. bet es varu! un drīkstu! un varbūt man vajadzētu. ne tikai jogā, bet dzīvē arī. un darbos.

Comments

[User Picture]
From:[info]shveps
Date:15. Maijs 2018 - 23:33
(Link)
Ja Tu kaut uz pusi tik labi mālē, cik kruta raksti, tad Tev jābūt diženam māksliniekam. Neironizēju.
Labiem un diženiem māksliniekiem narcisisms ir piedodams, jo tad viņi saņem enerģiju no tik daudziem cilvēkiem, ka katram atsevišķam donoram tas nav kaitīgs zaudējums, līdz ar to dižena māksla ir labākā no enerģijas saņemšanas veidiem.
From:[info]otrkart
Date:16. Maijs 2018 - 19:33
(Link)
<3
[User Picture]
From:[info]ilka
Date:12. Jūnijs 2018 - 00:57
(Link)
Tu esi bijis arī Gentes modernās/laikmetīgās mākslas muzejā?

Bāc, kā es Tevi saprotu par to tukšo parku! - kopš manā rajonā ir sabūvēti bērnu spēļu laukumi visās malās, vairs nav neviena brīva soliņa vai uzkalniņa, kur pabūt ar sevi divatā un papraktizēt kontaktimprovizāciju ar kokiem un krūmiem.
[User Picture]
From:[info]lmr
Date:12. Jūnijs 2018 - 01:28
(Link)
esmu.
[User Picture]
From:[info]ilka
Date:12. Jūnijs 2018 - 01:34
(Link)
Un kā Tev tur patika?
[User Picture]
From:[info]ilka
Date:12. Jūnijs 2018 - 01:45
(Link)
Jo tad, kad es tur biju laikam 2006.gada jūlijā pēc Rock Werchter apmeklējuma...šķita, ka esmu iekāpusi padomju laika tradīciju laika kapsulā un viena ekspozīcija izskatījās kā manas kaimiņienes precīza virtuves kopija.

Protams, tur bija arī lielformāta scenogrāfija un kaut kāda radošā tehnoloģiju mistika ar gaismām, skaņām un un referātu palagiem pie sienas, bet pēc 4 dienu intensīvas rock/indie/pop/elecrto klausīšanās, mākslas baudīšana vairāk līdzinājās būšanai sterili baltās telpās ar labiem kondicionieriem.
[User Picture]
From:[info]lmr
Date:12. Jūnijs 2018 - 10:38
(Link)
nezinu, kā tur izskatījās 2006. gadā, bet tagad tas ir liels, sterili balts un ar labiem kondicionieriem. tur bija gerhards rihters un vēl viena izstāde, kurā gandrīz apraudājos pie "this lemon tastes of apple" (http://www.hiwak.net/projects/lemon-tastes/) un visādā ziņā par apmeklējumu biju ļoti priecīgs.

Powered by Sviesta Ciba