lmr

Previous Entry Add to Memories Tell A Friend Next Entry
21:30: nu jā, dažkārt uznāk crippling loneliness. visvairāk pietrūkst vecmammas. visu laiku domāju, cik ļoti tagad gribētu uzgleznot reālistisku viņas portretu. kopā saliktām plaukstām, lūgšanā, kā mūku briges muzejā. gribētu ar viņu parunāt. tā būtu iespēja.

visādi citādi katru dienu sēžu savā aizslietņu fortā, gleznoju bruģi, ādu un nātres. un sanāk kaut kā ļoti koši un popsīgi, bet es neiebilstu.

sestdien viens pats aizbraucu uz parku. neatceros, kad pēdējo reizi biju tik priecīgs. gandrīz neviena cilvēka, daba mežonīga, sēdēju viens pats nelielā pļaviņā uz savas jakas un ķiķināju, aliņu uzlicis uz piepes. varbūt man kaut kas nav kārtībā.

mēģinu nodarboties ar jogu. man patīk. neatceros, kad pēdējo reizi būtu veicis tik plašas kustības. bet es varu! un drīkstu! un varbūt man vajadzētu. ne tikai jogā, bet dzīvē arī. un darbos.

Comments

[User Picture]
From:[info]shveps
Date:15. Maijs 2018 - 23:33
(Link)
Ja Tu kaut uz pusi tik labi mālē, cik kruta raksti, tad Tev jābūt diženam māksliniekam. Neironizēju.
Labiem un diženiem māksliniekiem narcisisms ir piedodams, jo tad viņi saņem enerģiju no tik daudziem cilvēkiem, ka katram atsevišķam donoram tas nav kaitīgs zaudējums, līdz ar to dižena māksla ir labākā no enerģijas saņemšanas veidiem.
From:[info]otrkart
Date:16. Maijs 2018 - 19:33
(Link)
<3
Powered by Sviesta Ciba