lmr

Draugi

You are viewing the most recent 20 entries

28. Septembris 2020

virginia_rabbit @ 18:29: e: mums ētikā teica, ka izpalīdzēt var tikai citiem. bet es teicu, ka mana mamma teica, ka var izpalīdzēt sev.

Tags: ,
ingmars @ 16:50: aptīt katlu
Vārīt puķes, dedzināt akmeņus.

klusais_okeans @ 10:36: “I think you know how to love better than any of us. That's why you find it all so painful.”

Tags:
ingmars @ 01:55: Evachinko
I can't tell you anything about the plot of these Eva Pachinko games.

27. Septembris 2020

ingmars @ 22:56: my agros


ingmars @ 22:53: nnnb
Nākotne nemaz nav biedējoša.

ingmars @ 22:01: Swex
Swiss voters have rejected a proposal to end an accord with the EU allowing the free movement of people. With all referendum votes counted, nearly 62% said they wanted to keep free movement, while 38% were against.

simamura @ 17:34: Divas galvenās tēmas šodienas garās pastaigas laikā (kas, ceru, vēl nav galā): parādes normālība (virtue signaling) kļuvusi tik dramatiski totāla, ka raganu un ķeceru dedzināšanai jāsākas kuru katru brīdi. (Visu laiku cerēju, ka šejienes austrumeiropas traumas un to iespaidā attīstītā blefa kultūra mūs no tā pasaudzēs -- tipa, te daudz labāk apzinās atšķirību starp pozēšanu apkārtnei un privāto prakšu neaizskaramību, -- bet nē, tā vairs nav. Privātais ir nodots.)
Otrā, protams, saistīta ar pirmo. Pats jūtos nodevis privātumu. Sākumā, kā pašam šķita, ļoti praktisku apsvērumu dēļ -- jo redzamāks tu esi, jo mazāk nesodāmi būs tavi vārtrūmju uzbrucēji. Bet kas gan gribētu tādu, kurš visu laiku drošības pēc stāv uz ielas un baidās ienirt vārtrūmē. (Kurā saskaņā ar pirmo punktu tikpat kā neviens vairs nav satiekams.)

kisswithafist, posting in pajautaa @ 14:32: Kādi ir populārākie vārdi, ko dažādās izloksnēs runājošie izrunā dažādi? Nu, piemēram, Aloja ar o vai divskani un tamlīdzīgi.

26. Septembris 2020

virginia_rabbit @ 15:50:

Tags:
ingmars @ 15:02: 🦆☠️☠️☠️☠️


dhonass @ 01:08: Pirms kāda laiciņa ss'ā ieraudzīju savu veco Iļģuciema dzīvokli, tas pa šo laiku ir krietni uzpucēts, tomēr joprojām izskatās tā, it kā es būtu aizbraukusi tikai uz brīdi - tur joprojām ir gan mans 20 peso vērtais virtuves galds, kura priekštecis tika salauzts līdz šim vētrainākajā manas dzimšanas dienas ballītē, gan vienas nakts laikā izlīmētās zaļās priekšnama tapetes, kas ir pirmā dokumentētā liecība manai tieksmei visas apspiestās emocijas slīcināt darbā, lol.

Paldies, serotonīn, tiešām, no sirds un rajona, thank you for the music, trīs gadi bez ripām bija tiešām forši, bet nāk rudentiņis un būs barga ziema ar visām no tā izrietošajām sekām.


lūdzu
man ir labi
man ir tik ļoti labi

25. Septembris 2020

prtg, posting in pajautaa @ 20:52: Ja Tev būtu gadā viena diena vienam pašam - ne dzīvesbiedra blakus, ne bērnu, ne vešanas uz skolu/dārziņu, nedz darba, nedz atskaišu par padarīto, nedz vecāku sapulču, nedz Zoom sesiju - kāda būtu Tava izvēle, kā pavadīt šo dienu - šo laiku, ko iespējams veltīt tikai pašam sev?

virginia_rabbit @ 19:04: Eižens uzstājīgi vaktē pie šūpolēm, kad meitenes palaidīs. Meitenes šūpojas un kazuāli sarunājas par to, kā ienīst puišus.

- es ienīstu savu brālēnu
- kā es ienīstu savu brālēnu!!Tags: ,
juriic @ 19:02: .
sodiena vnk var sukat manu milzigo pimpi

juriic @ 14:02: .
interesanti cik lielam daudzumam latvijas iedzīvotāju cēlums un lepnums asociējas ar kaut ko negatīvu. labāk taču ir just kaunu.

virginia_rabbit @ 13:27: viena mana puse ir ieskrējusies, grib rakstīt un jau sen draud pārsniegt noteikto zīmju skaitu, bet otra raujas prom - grib klenderēt pa parku, peldēt, jau domās ar bērniem baro pīlītes un pērk bezjēdzīgus sūdus taigerā.

vedjmah, posting in pajautaa @ 12:40: HELP needed: он понимает что он нефтяник, но он не понимает где он нефтяник
Reiz ~2002. gadā man bija pāris videokasetes ar krievu komiķu / humoristu ierakstiem, nu tas nozīmē to, ka viņi bija bijuši samērā slaveni '90-'00 periodā.

Tātad, nezinkāpēc liekas ka tas varētu būt bijis Žvaņeckis or smth, un viņam bija izcils gabals par Maskavas biznesmeni, kurš dodas biznesa tripā uz Tjumeņu pie neftjaņņikiem. Sekoja ~20min. garš zelts, kura atslēgas frāze bija "он понимает что он нефтяник, но он не понимает где он нефтяник", kad pamostas pēc 5 dienu kodiena kautkādā Tjumeņas pirtī.

Wild shot, bet vai jūs nezināt, kā to varētu atrast kaut kādās rutubēs vai cots senos krievu video prikolos? Neesiet bēdīg, ja šis izklausās pēc murgaina mission impossible :)
Problēma ir tajā, ka es pat nezinu droši, kurš no senajiem krievu humoristiem tas īsti bija..

PALDIES!

24. Septembris 2020

kartona_kaste, posting in pajautaa @ 23:46: Photoshop for free
Sveiki, Cibiņi!

vēlējos vaicāt, vai kāds nevar padalīties ar padomu kā uzinstalēt Photoshopu uz MacBook par brīvu? Cik skatu iespējas caur Quora un Reddit, tā atduros pret pašu PhotoShop lapu, kur man prasa reģistrēšanos un ikmēneša nodevu. Gribēju saprast, vai ir kāds veids, kā šo apiet?

Paldies jau iepriekš!

217 @ 19:35: Haiku, the Robot: ko tik nevar iemācīties pa gadu (sērijā "uzzinu pēdējais")
Džeks pa gadu iemācījās programmēt, taisīt pixel art, utt. un uztaisīja spēli. Diezgan iedvesmojoši, nu tā, ja paskatās, ko var iemācīties un izdarīt savā brīvajā laikā gada laikā, ja ir vēlme kko darīt un iesākt.

https://www.kickstarter.com/projects/haiku-the-robot/haiku-the-robot

Powered by Sviesta Ciba