lmr

Draugi

You are viewing the most recent 20 entries

4. Aprīlis 2020

laba_doma @ 00:01: Nospriedu, ka labākais veids, kā sasniegt jaunu tirgus segmentu, ir uztaisīt smukāku firmas mājaslapu un izveidot tajā jaunu, īpaši šim segmentam adresētu sadaļu. Pie reizes pasūtīju arī, lai profesionāļi man uztaisa normālu logotipu - manis veidotais ir tik amatierisks, ka man jau ir palicis grūti uz viņu skatīties. Šodien saņēmu arī pirmās logotipa skices, tomēr jāatzīst, ka rezultāts nav tik labs, kā es biju cerējis - pāris varianti ir slikti, pāris viduvēji, un ar tādiem varbūt varētu arī turpināt "strādāt", bet neviena, kas patiktu uzreiz. Autors gan teica, ka pēc pirmās skiču apskates vajag pāris dienas nogaidīt un tad apskatīt tās vēlreiz. Viņš to nosauca par "laika pārbaudi"... Nu, labi - redzēsim.

3. Aprīlis 2020

virginia_rabbit @ 21:48: Poll #21353
Open to: All, results viewable to: All

Tu esi

View Answers

Grifidorā
3 (13.0%)

Slīdenī
3 (13.0%)

Kraukļnagā
12 (52.2%)

Elšpūtī
5 (21.7%)virginia_rabbit @ 21:05: Kādas piecdesmit reizes dienā prasa:"vai mums ir kaut kas salds?"

klusais_okeans @ 20:24: Šodien esmu pilna ar naidu. Nīstu tuvos un tālos. Dzīvnieciska mizantropija

zvaigznjustari @ 20:18: Rokas
atnāku uz darbu, tad ar močno dezinfekcijas pudeli klases un kabineta rokturus, datorskapja rokturi, mašīnas atslēgu, kabineta atslēgu, datorskapja atslēgu, ar mazāk močno rokas, tad mazgāt ar personīgajām ziepēm, galvenais nesajaukt, tad visus rokturus pa ceļam uz wc, tad kopmašīnas pogas, visu laiku cenšoties paturēt prātā, kur varētu būt vājie ķēdes posmi un ko ar kādām rokām aiztiku vai potenciāli varētu aiztikt citi. mašīnā mētājas 3 veikalu cimdi, katrs vīstoklis pēc lietošanas 3 dienas nīkst neaiztikts un tad pa riņķi, galvenais nesajaukt, mājās pie ārdurvīm ūdens bundzuls un citas ziepes jau, augšā želejiņa, galvenais nesajaukt, nogurums no šīs matemātikas

fukaeri @ 17:12: Besis, kurš turējies virskārtiņā, sāk nu iet dziļumā.

217 @ 15:03: Koronas hronikas. privacy, me-time? say what?
es pieļauju, ka dažiem iet grūtāk sadzīvot ar otru, ja vislaik pierasts, ka abiem darbi un hobiji un kas tur, un pēkšņi jāpavada kopā ļoti daudz laika vienās un tajās pašās telpās, var sākt izbesīt, ka otrs elpo :D. bet patiešām mēs kaut kā nemanām atšķirību, jo dēļ sīkā tāpat lielākoties divus gadus sēdēts mājās, un R. vēl pagājšgad no jūnija līdz operācijai decembrī dzīvoja pa mājām uz slimības lapas. tāpēc tagad viss šķiet same old, same old.

ar kastēm jau esmu samierinājusies un padevusies, nekad nedzīvosim kārtīgā un minimālistiskā skandināvu stilā, pat kad I. izaugs, vadi un kabeļi :D. mani laikam vienīgi tracina paradums izdomāt, ka jāparunājas ar mani tieši tad, kad es esmu aizņemta un kko lasu vai daru, kur jākoncentrē uzmanība. viņam ir oža uz to, 100%. bet parunājot ar draudzenēm, es neesmu tāda vienīgā, kura var peldēt pa māju klusi un mierīgi, bez komunikācijas, darīt savas lietas, tikko kā paņemsi telefonu rokā un minūti uz viņu cītīgi paskatīsies vai datora ekrānu, toč, tulīt gribēs ar tevi parunāt un apspriest idejas :D

rīt 5 gadi kopā :D

juriic @ 16:40: .
visas tās laulības, attiecības un ģimenes, kuras tagad jūk ārā ilgstošākas blakuspabūšanas rezultātā.
haha

ebeh @ 15:45: Pusotru mēnesi agonizēju par nemazgāto virtuves grīdu, tik lai beidzot šodien to izdarītu desmit minūtēs. Lai no rīta saņemtos vien patērēju vairāk enerģijas kā pati darīšana. Kāpēc...

magnolia @ 15:24: ..

liene, posting in pajautaa @ 13:35: jautājums datorgudriniekiem - kas varētu būt par iemesliem tam, ka laptops, pieslēgts pie strāvas, pa laikam met ārā paziņojumu "low battery" (reizēm arī vnk izmet uz ekrāna "locking") un slēdzas ārā? Baterija visu laiku turēja ap pusotru stundu, bet vienā dienā pārtrauca lādēties un cauri.

Jā, nav jauns. Jā, ir bijušas problēmas iepriekš.
Šobrīd vnk ir galīgi neaļo pirkt jaunu, tāpēc gribu saprast, vai šis ir kas labojams vai tomēr nav variantu.

Paldies!

virginia_rabbit @ 11:35: šorīt nometu otrreiz to telefonu, kam ekrāns jau bija sašķīdis un pirkstā dūrās stikla lauskas

Tags:
juriic @ 10:34: .
Divine Violence

Mūzika: Polaris - The Remedy
juriic @ 02:14: .
reāli redzēju true detective kkādus 5 gadus atpakaļ un skatos un atceros katru dialogu. kas notiek.

2. Aprīlis 2020

juriic @ 23:41: .
passing 1mil party tomorrow, bbbbooooiiiiiii!
https://coronavirus.jhu.edu/map.html

ebeh @ 21:51: Music for Cats

spect_actor @ 20:13: Es šobrīd gribētu aizpildīt kādu atmiņu kladi un pie simpātijas ierakstīt "tu jau zini kas :)"

virginia_rabbit @ 16:15: sonatīnei pirmā daļā kreisajai rokai - pārbaudīt pirmo notiņu, pēdējā taktī jāmaina pirkstiņus. Ārijai skaitīt līdz VIEani, DIIvi, etīdē labās rokas pirmo noti jāspēlē staccato. tur tagad vajag štrihiņu. Līgo dziesmas pirmo pantu jādzied a capella un ļooooti legato.

Tags:
swarmsea @ 14:06: par astroloģiju
astrologs cerēja, ka es neesmu Jaunava. izrādās tomēr esmu gan un visīstākā. ar mājas zīmi Skorpions. man tas it neko neizsaka.

ingmars @ 10:58: city rake
Izmantojiet šo brīvo laiku, lai apgūtu atslēgu atmūķēšanu.

Powered by Sviesta Ciba