lmr

Draugi

You are viewing the most recent 20 entries

25. Maijs 2019

neetiski @ 22:32: Daina nāk.

magnolia @ 22:16: jaunais zirdziņš pieradināts. un saulrieti mums te ekskluzīvi.

ena @ 21:33: Vienaa briidii paskatoties par ko es raizeejos un ko es saucu par savaam probleemaam man sanaak smiekli jo es meetaajos no taa vai mani berrni ir laimiigi uz to ka man ir resnas rokas

magnolia @ 18:21: ..pēdējā laikā dieviņš piesūta cilvēkus, pēc dabas tīrītājus. (izmetam, izdzēšam, visu ārā..) ne viss ir jāizmet, svarīgi ir lietot to, kas ir, dzīvoties ar to, nu kaut vai lasīt nopirktās grāmatas un uzvilk smuko izejamo blūzīti, ar kuru kaut kad uz teātri aiziešu... vai izvārīt tās lēcas, kas uz atlaidēm paķertas. bet šie tīrītāji palīdz saprast, kas svarīgs un uz palikšanu. ne tikai par materiālām lietām. .par interesēm, darīšanām arī.

datortīrītājs aizgāja priecīgs, jo ļāvu izdzēst 12 sezonas seriālam, ko vairs neskatīšos.:)

Tags:
virginia_rabbit @ 15:25: pārvācamiesTags: , , ,
magnolia @ 14:27: tas, kas ar mani šobrīd notiek, ir ļoti dīvaini. labi, ka ir šis skaistais, pusmūža pauzes atvaļinājums trāpījies. varbūt beidzot jāaiziet uz tiem dzimtas sakārtojumiem. vai arī vienkārši jāpaļaujas uz Režisoru. ko tāds viens, mazs kukainīts var izdomāt.

magnolia @ 13:21: kurš tad šitā ieraudas no rīta 13.00 dienā, kārtojot senču mantojumu. vecmammas adatas, vectēva īlēns, mammas tamboradatas.

spect_actor @ 12:41: daudzi cilvēki, kas grib, lai viņiem par dzīvokli zvana, nevis raksta, ir baigie lohi. piemēram, tikko viens vīrietis man ilgi stāstīja, ka kaķa smaku NEKAD nevar dabūt ārā, bet es varētu maksāt drošības naudu trīs īres mēnešu apmērā, ja tomēr gribētu ievākties

spect_actor @ 11:48: ss.lv III
"Dzīvoklis parastā stāvoklī."

ebeh @ 01:29: Lai runā mūzika
Liekas, to kā jūtos izsaka mūzika. Klausos:
Tokio Hotel - Feel It All
Kings of Leon - Sex on Fire
21 pilots - Ride
:/

24. Maijs 2019

roncijs, posting in pa_leeto @ 21:36: "Dēls" @ DT
Pārdodās biļete uz "Dēla" pirmizrādi Dailē, 25.05, 18:00, Kamerzālē.
1. rinda, cena 10 12 eiro. (pirkts pa 20)
Pieejams Pienā.

simamura @ 22:32: Šitā cieņpilnā paklusēšana, vēsais vēsums un krupja galantā norīšana nekādu pienesumu kultūras vēsturei nerada. Klačas, diršanās un atriebība rada.
Turpinājums sekos.

magnolia @ 22:19: cukura mazlietošanas patīkamais blakusefekts,-saldumiņš, gardumiņš, konfektīte šķiet, piemēram, ciedru rieksti. vai vārīta biete, burkāns! utt

magnolia @ 21:17: gāju uz āgenskalna tirgus 5dienu, bet attapos teātrī. ļoti patika. vienmēr prieks redzēt kaut ko no J.Jacukas un L.Gorodko. :) un, protams, Zilupe, Zilupe ir sirdī.

(c apm.) "man izdevās bijušajam parādīt, ka man iet labi, varbūt pat labāk kā viņam, jo es ar elevatoru braucu uz augšu, bet viņš uz leju!" :))

neetiski @ 21:01: I hope it's you.

jim, posting in pajautaa @ 14:56: USG kaķim Rīgā
Kaķu saimnieki, vai kāds var rekomendēt labu klīniku Rīgā, kur veikt sonogrāfijas izmeklējumu kaķim? Man rekomendēja "Kavet", bet pieraksts tur tikai pēc nedēļas, gribētos pamēģināt pierakstīties kaut kur ātrāk. Zvanīt uz dullo gūgles rezultātiem negribas, ja ir iespēja iegūt privātus ieteikumus.

magnolia @ 12:27: tirinājos, tirinājos, nesaprasdama, kas vainas. iesāku jaunu grāmatu un atkal viss gludi. (negribu domāt par grūto, "jāizdara" lietu sarakstu. gribas, lai viss tā vieglītēm un nejauši atrisinās.)
***
"Izabellu allaž pārsteidza, ka brāļameita neinteresējas vai nezina, ar ko cilvēki nodarbojas. Viņai pašai tā bija svarīga informācija, bez kuras nevarēja pat sākt saprast cilvēku."
(A.M.Smits "Draugi, mīļākie, šokolāde.")

magnolia @ 05:57: atnācu vakar no diskotēkas:), nokritu un aizmigu. tagad sajūta, ka nakts nav bijis.

fukaeri @ 02:10: Te ir tik interesanti.

neetiski @ 01:27: Vesīši, esīši un ssīši.

Powered by Sviesta Ciba