lmr

Draugi

You are viewing the most recent 20 entries

23. Jūlijs 2019

juriic @ 16:11: .
kārtējo reizi pierādās, ka manām sajūtām arī par pavisam reālām un praktiskām lietām ir taisnība.
kiss my piss.

ena @ 16:06: Cik ir ilgaakais laika posms kad esat dziivojusi bez seksa?

ena @ 16:03: I am my own emotionally unsupportive boyfriend

khosmos @ 14:03: Teiksim tā, es nerunāju par konkrētu mūzikas novirzienu, bet par vienmuļu, monotonu basu visas dienas garumā, tādu, kas izraisa ērcīgu, aizkaitinātu noskaņojumu, kad gribas tikai pagulēt. Latviski pareizi ir "kad", nevis "ar kuru". Tā jau man muzons patīk, tikai ne visu laiku viens un tas pats un ne tikai no krievu portāliem, bet arī no citiem. Piemēram, dīvainas radio stacijas, kur ir ne tikai tehno, bet viss kaut kas.

Tags:
lavendera, posting in pajautaa @ 13:17: Cik varētu maksāt kopts 600 kvadrātmetru liels dārzs? Ir 2 ābeles, milzu lazda, ogu krūmi, dobes.

ena @ 13:09: Es esmu blaava nospekjota spuldziite uz kuru streipuljo vaaji taurinji es esmu iepuvis miiksts bumbieris uz kuru nesas aklas musjas kaapeec pie manis liip narkomaani

ena @ 12:43: Peldeeju purva ezeraa guleeju aabolinjaa skaloju smadzenes

khosmos @ 11:36: Es iesaku ģimenes dibināšanai nomainīt dzīvesvietu. Tas būm būm katru dienu, monotoni, bez izmaiņām arī nebija nekāds varenais prikols. Reizēm jau tomēr cilvēkam sāp galva un gribas vemt. Kaķis arī sāk mest spalvu. Ja cilvēks pa māju, kur dzīvo boifrends, staigā pliks vai halātā, nevajag domāt, ka tā ir maucība. Mēs vnk esam pazīstami no 2016. gada un dzīvojāmies tur divatā. Ja kāds virina istabas durvis, kamēr cilvēki tur guļ, jo īpaši pliki, vajag varbūt tā nedarīt. Un nevajag pūderēt smadzenes, ka partneris ir slikts, abos virzienos.

Tags:
khosmos @ 11:10: Teiksim tā - viens eksorcisms pēc otra. Te mums ir garais stāsts par puisi no rajona, kura rīcības dēļ uzrodas maloļetkas no rajona, bez drēbēm, met tualetes papīru garām miskastei, mēģina aizņemties manas mantas, neciena mani un izmanto visu, ko vien var. Tajā pat laikā es eju uz darbu ar smadzeņtrīci un depresijas rezultātā piedzeros. Manā un drauga siltumnīcā saimnieko tas pats psihais, kas piedāvāja mani nošaut un ievieš savus noteikumus uz baiļu rēķina. Tas nekam neder. Viņi izmeta pagalmā lietas, ko es čista nebūtu tur likusi, bet izmantojusi vai nodevusi, kur vajag. Es tak neesmu psiha. Tas puisis no rajona, kurš sauc maloļetkas, ir Viktors. Kāpēc vot tam ir jāpiekāpjas, es nezinu, man jau nav pistoles.

Tags: , ,

22. Jūlijs 2019

ena @ 22:17: Man ir slidiigi mati

hxpzy @ 21:51: "Are you new here? I'm really into mushrooms right now"

marule, posting in pajautaa @ 14:16: Zemes pirkšanas līgums
Sveiki! Varbūt kādam ir nācies saskarties - ja zemes pirkšanas līgumā kā pircējs ir norādīta persona A, vai pirkuma summu var apmaksāt persona B (personas A laulātais)?

saccharomyces @ 00:25: note to self: nevajag vakarā pirms gulētiešanas runāt par karu.

21. Jūlijs 2019

elina @ 16:12: It’s said that a waitress once asked Morgenbesser what he wanted for dessert—apple pie or blueberry pie. He chose the apple pie. Then she returned with news: there was also cherry pie. “In that case,” Morgenbesser said, “I’ll have the blueberry.”

spect_actor @ 15:21: -_-
Visu nedēļu nevaru normāli aizmigt. No piektdienas uz sestdienu rekords - gulēju četras stundas. Domāju, ka tas palīdzēs aizmigt sestdien. No divām baldriāna tabletēm iemigu uz pusstundu, atkal pamodos, mocījos divas stundas, iedzēru pilienus UN trīs tabletes. Beidzot nogulēju kādas deviņas stundas, bet rādījās praktiski murgi - rēķins par ūdeni bija 54 eur.

ebeh @ 14:24: not a care in the world

teja @ 12:13: Sarunās ar filozofijā izglītotajiem horeogrāfiem es uzzinăju, ka ir tăda "procesa filozofija" sāku gandrīz vai trīcēt, lūk trūkstošais puzles gabaliņš, lūk tas, ko es vislaik gribu teikt, bet nezinu vārdus. šī dēļ es gandrīz būtu gatava atgriezties skolā.

20. Jūlijs 2019

saccharomyces @ 15:54: In the realm of sense and reason it seemed logical for something to make sense for no reason (natural order) or not make sense for some reason (the deliberate design of deception) but it seemed perverse to have things make no sense for no reason. What if you colonize your own mind and when you get inside, the furniture is attached to the ceiling? What if you step inside and when you touch the furniture, you realize it’s all just cardboard cutouts and it all collapses beneath the pressure of your finger? What if you get inside and there’s no furniture? What if you get inside and it’s just you in there, sitting in a chair, rolling figs and eggs around in the basket of your lap and humming a little tune? What if you get inside and there’s nothing there, and then the door hatch closes and locks?

What is worse: being locked outside of your own mind, or being locked inside of it?

// Carmen Maria Machado, 2017, "Her Body And Other Parties"

Tags:
sickboy, posting in pajautaa @ 12:48: Reizēm ir tā ka mums ir interese par kādu, bet viņam nav interese par mums. Vai arī kādam ir interese par mums, bet mums nav par viņu. :D Kāpēc tā ir?

teja @ 10:29: kas ir kompozīcija? priecāšos par jebkādiem avotiem.

Powered by Sviesta Ciba