lmr

Draugi

You are viewing the most recent 20 entries

5. Jūnijs 2020

juriic, posting in pajautaa @ 00:26: .
Rīgā ir vietas, kur cilvēk vēlajās stundās izklaidējas nepiespiesti un bez alkohola? (iztēlojos kaut ko apmēram kā atrakciju mola vaibu kaut kādā Braitonbīčā)

4. Jūnijs 2020

juriic @ 23:07: https://www.youtube.com/watch?v=0Gkhol2Q1og
https://www.youtube.com/watch?v=0Gkhol2Q1og

Garastāvoklis:: https://www.youtube.com/watch?
Mūzika: https://www.youtube.com/watch?v=0Gkhol2Q1og
virginia_rabbit @ 22:35: Kā taisa zoodārzu? Ko nozīmē zoo?
Kas ir zoo-kaps?
Zināji, kā kaķīši pamožās?
Kāpēc jaguārus baro ar gaļām?
Zināji, kā kaķīši zīmē - ar netīrām rociņām staigā pa papīru.

Tags: ,
ingmars @ 19:11: padzīvojiet
Padzīvojiet mazliet tā, kā mēs.

virginia_rabbit @ 17:51: Neatceros, kuri mani draugi pa vasarām Saulkrastos, bet mūsu zīm. skolotāja tur pa vasaru organizē kvalitātīvus plenērus 5-13 g.v. ja interesē, iedošu kontaktu.
(Skolotāja pa covid laiku nobankrotēja un vairs nevar atļauties īrēt Rīgā)

ingmars @ 14:57: nice!
So nice to have a physical mute button on my conference mic.

safe, posting in pajautaa @ 12:22: Vēl kas cits bez VIMEO
Vai ir kāda alternatīva (laikam jau izmaksu ziņā) VIMEO?
Galvenās prasības:

Iespēja failu aizsargāt ar paroli
Trešās personas nevar lejupielādēt failu (ja nav nepieciešamība)
Var dalīties ar failu linkiem
Var uzgalabāt daudzus failus vienuviet.

ingmars @ 12:09: my exit
Share my exit strategy.

ingmars @ 10:55: no eatin
Ēšana ir vardarbība, tādēļ man nepatīk ēst.

slikts, posting in sc_news @ 20:38:

Gribētos noskaidrot vienreiz par visām reizēm: Cibā ir atļauts mēģināt iebiedēt un attaisnot terorismu?virginia_rabbit @ 07:58: Rīta jautājumi
Priekš kam kaķītei ir ūsas? Un kāpēc krokodilam nav? Un zivjiem?
Vai skorpions ir ļoti indīgs? Un kas ir vidēji indīgs?
Vai čūskulājā čūskas ir īstenība dārgas? Tu varētu izvēlēties kadu čūskiņu gribi. Tur nevajag naudas un tur nav kaķu barības.
Kāpēc dzīvnieciņi mums palīdz?

Tags: ,
juriic @ 01:48: .
opis sēdēja virtuvē lina lauku lauku krekla griezuma kreklā, bet tas mirdzēja ap apkakli kā apzeltīts un man teica “go! and never look back.”

3. Jūnijs 2020

juriic @ 23:14: .
bija kādreiz tāda 'Tīrā tante', jo viņai uz krekla pirmajā dienā bija kaut kas par datoriem. man vismaz šķiet, ka tāpēc. tā bija vasaras deju nometne un viņa mūs vāķīja un pieskatīja un viņa mani dikti mīlēja un es viņu ar. es gulēju viņai ar galvu klēpī mašīnā un nometnes beigās viņa mani pasauca uz jau tukšo puiku istabu un pajokoja, ka viņu ieliks cietumā par pedofīliju, bet viņa mani mīl un raudāja. ne jau tā, protams, bet nu tā kā mīl. mēs runājām daudz par datoriem un viņa stāstīja kā viņai mājās ir tāds liels un viņas meita jau tur kko arī spēlē un es arī varēšu braukt spēlēt pēc nometnes. tad kad mēs braucām mājās, mēs šķiet, viņu vedām un mēs ar viņu sēdējām aizmugurē. es Dainu tā arī nekad vairs nesatiku un es nezinu vai tas ir tāpēc, ka manai mammai priekšā sēžot bija sāpīgi, jo mūsu starpā nekad tādas jūtas nav bijušas, vai arī tā vnk salikās dzīve or something. bet tam īsti nav nozīmes un man reizēm gribās kliegt, bet es nevaru pat muti atvērt.

ulvs, posting in pajautaa @ 19:20: Atceros, ka kaut kad 90to sākumā vai vidū mani un māsu senči aizveda uz vietu, ko laikam sauca "Fantadroms", kas bija tāda vieta, kur bija tumša un liela telpa ar dažādiem floriscentiem vai kāvińtur sauc objektiem, tīkliem pie griestiem, pa ko varēja rāpot sīkie un pētīt interesanto vidi. Par attiecīgu samaksu.33

Kā sauca šo vietu? Un kur par to var iegūt vairāk info?

Vai tāda vieta maz eksistēja?

virginia_rabbit @ 18:21: šodien biju izbraukusi ar bērniem tik vien cik līdz vecrīgai un atpakaļ. pa ceļam man izdevās uz brīdi pazaudēt Eiženu, Simo izdevās iebāzt pirkstiņu tieši tāda izmēra riņķītī, kas tam bija par mazu, pirksts iesprūda un sāka strauju pampt, viņš kliegt, mēs bijām Vērmaņa vidū un es kaut kādā mežonīgā mātītes autopilotā to pirkstu saslapināju kārtīgi ar siekalām un izvilku, un pēc brīža Eiženam uzdirsa putns.

Tags: ,
juriic @ 15:40: .
es mēdzu iešņaukt ūdeni, jo sajūta degunā pēc tam atgādina par vasaru, bērnību un peldēšanos.

klusais_okeans @ 11:24: Mani samulsināja PEN balvas pasniegšana blekfeisošanas aizstāvjiem Re:Baltica. Tas, protams, neatceļ citus viņu labos darbus, bet šobrīd šķiet tik ļoti, ļoti nelaikā. Un tad vēl Zuzančix instagramā pauž solidaritāti ar blacklivesmatter, cik groteski, atminoties viņa nepubliskos izteikumus par romu tautības cilvēkiem un nesolidarizēšanos ar kultūras ļaudīm. Vai "kapitālisms-uber-alles" Riboca, kas posto blackouttuesday postiņus instagramā, it kā būtu piemirsuši, ka pieder tiem institucionālajiem veidojumiem, kas ir viens no galvenajiem nevienlīdzības veicinātājiem pasaulē.

Es nedomāju, ka pret rasismu "drīkst" iestāties tikai ļaudis ar sirdsšķīstu reputāciju, bet es gribētu dzīvot pasaulē, kurā ļaudis netaisnīgo saredz daudz plašāka spektrā, ne tikai tur, kur tas pārklājas ar viņu dzīves telpu vai arī labi saskan ar PR stratēģijām.

juriic @ 11:13: .
vakar izdzēru četras šņabja skrūves viens spēlējot wowu un daudz smējos. šodien sāp galva.

2. Jūnijs 2020

virginia_rabbit @ 23:15: Ikvakara kāpēc
Kāpēc putekļsūcējam garšo putekļi?
Kad es būšu putekļsūcējs?
Kad taimeris saskaita, tad ir datums?
Kādi meteoriņi šauj kā salūts?
Cik reizes es nomiru, kad biji maziņš?
Kāpēc putekļsūcējai ir acis?

Tags: ,
juriic @ 21:38: .
mans trešās sezonas absolūts favorīts ir Irvings

Powered by Sviesta Ciba