lmr

Draugi

You are viewing the most recent 20 entries

24. Septembris 2021

aborigens @ 00:27: Vakara/nakts prieks. Klausoties jau otro pasākumu ar Daces Dzenovskas piedalīšanos, secinu, ka viņa labi paceļ jautājumus citā, nopietnākā līmenī un parāda, ka nepietiek ar skepticafe pieeju kritiskajai domāšanai - visas atbildes uz neskaidrajiem jautājumiem sniegs metapētījums. Un šķiet pirmā Satori diskusija manā pieredzē, kurā negaidīti veseli 3(!) cilvēki no 5 iestājas konservatīvo domātāju aizstāvības pusē un līdz ar to padara mērenākus pārējos un saruna vairs neaizved vienos vārtos, bet ir normāla, kvalitatīva diskusija. Sak, ko grib, bet man stipri izskatās, ka tas ir Telos aktivitāšu nopelns (reformācija un kontrreformācija).

D.Dz."Vai vērtības var tikt pakļautas kritiskajai domāšanai? Un ja, nē, tad kā mācīt vēsturi?"

O.P. "Visi šie iepriekšaplūkotie piemēri māca izaicināt konservatīvās vērtības un aizstāt ar liberālām. Vai ir iespējama kritiskā domāšana ārpus ideoloģijas?"

I.G. "Konservatīvās domašanas kritiskumu apšaubāmu padara tas, ka tā ir vērsta uz nosacītu status quo, kaut kāda pagātnes zelta laika saglabāšanu. Tāpēc, ka tas ir bijis un ka tas ir bijis labi. (..)Agnese Irbe, mana paziņa, demonstrē, ka viņa kritiski domā, tomēr kaut kādos fundamentālos punktos viņai ir vērtībās pamatotas aksiomātiskas nostādnes, kuras nav līdz galam pārdomātas."

"Pats ar savu galvu" https://www.facebook.com/Satori.lv/videos/1952984831533926

23. Septembris 2021

ingmars @ 19:38: Haijamkopters
Haijams uzņem apgriezienus.

virginia_rabbit @ 16:32: sūtot Eiženu uz veikalu, teicu: "ceru, ka ar to naudiņu tev pietiks gan matu gumijai, gan maskai"

Tags: , ,
ingmars @ 16:14: paskrēja garām
Septiņi gadi paskrēja patiešām ātri.

ebeh @ 15:59: Tu varbūt gribi seksīgo, skaisto, gudro meiteni savā dzīvē. Bet, dzīve ar viņu ir tīrās mocības - viņa nepārtraukti vaimanā un nesadzird svarīgas lietas, ko saki.

jim @ 14:48: Wow.
Ja noguļ astoņas stundas no vietas, nākamajā dienā ir daudz vairāk enerģijas. Who knew.

virginia_rabbit @ 12:00: radiatoros siltums pagaidām ir tikai dzirdams

Tags:
aborigens @ 10:41: Kādēļ tu gribi iznīcināt Romu? Taču tādēļ, lai līdzi iznīcinātu arī verdzību zemes virsū?
Jā — to es gribu!
Un tu domā, ka verdzība iznīks līdz ar romiešiem?
Tur nav ko domāt, tā tas ir!
/Spartaks, Andrejs Upīts

ingmars @ 10:55: pāri papīra maisiņam un tālāk


22. Septembris 2021

aborigens @ 22:38: Tu saki: citiem ir skaistas sievas un skaisti bērni, labs darbs un saskanīga dzīve, tikai manam galdam ir trīs kājas un suns guļ pagaldē neķemmēts. /Ziedonis

aborigens @ 20:35: Graffiti drawn on a jersey barrier at Kandahar Air Field 2014dhonass @ 20:12: aijā žū žū je vais et je viens
entre tes reins

ingmars @ 17:53: EUR 0.00
Šodien pusdienās pārtikas pārpalikumi.

ingmars @ 16:59: ar skaistām acīm nepietiek
Es pārdodu lopbarību, bet nebūs tā, ka manā veikalā ienāks lopi un varēs kaut ko nopirkt. Es savu lopbarību pārdodu cilvēkiem, kuri ir gatavi par to maksāt.

virginia_rabbit @ 15:02: "Skaista seja, iespējams, ir vienīgā vieta, kur atrodama patiesa klusēšana. Raksturs iezīmē cilvēka sejā nepateiktos vārdus, nekā neīstenotos nodomus; dzīvnieka seja vienmēr atrodas uz runāšanas robežas; bet cilvēka skaistums atver seju klusēšanai. "
Agambens

(es gan nepiekrītu par dzīvniekiem - t.i. suņi varbūt izskatās, it kā gribētu kaut ko teikt, bet kaķīši... iemieso vispilnīgāko klusēšanas formu)

Tags: ,
ingmars @ 11:31: acu masks
Kad nāks acu vīrusa pandēmija, mēs valkāsim acu maskas.

21. Septembris 2021

virginia_rabbit @ 23:56: vakar meklēju savu otru spilvenu. Ingmārs man iedeva citu, un es teicu, ka tas neder, jo man ir vajadzīgs savs otrs spilvens, bet viņš atcirta, ka Lakāna spilvenu nemeklēs

Tags: , ,
virginia_rabbit @ 18:27: simo: meitenes šodien par mani smējās, jo man ir melna jaka, un pēc tam mani apgāza
e: tad jāsaka audzinātājai
simo: audzinātāja teica "man nav ieteikumu"
e: kas ir ieteikumi?
simo: tie, kas izplatās ar skaņas viļņiem

Tags: ,
saccharomyces @ 17:44: "A process cannot be understood by stopping it. Understanding must move with the flow of the process, must join and flow with it."

ingmars @ 17:13: pirdieni
Ko jūs darāt, kad jums nāk pirdieni?

Powered by Sviesta Ciba