lmr

Draugi

You are viewing the most recent 20 entries

22. Janvāris 2021

virginia_rabbit @ 17:44: Eižens 5 h bija ārā ar draugu, nevarēju sadzīt atpakaļ. esot gājis jautri - daudz runājuši par dzīvi.
"es viņam pastāstīju, ka gejiem neļauj precēties un adoptēt. viņš bija tāds - bet kā, tas taču ārprāts, vīrieši nevar dzīvot kopā! tad viņš pastāstīja, ka Sallija tic dievam - un arī teica, ka tas taču ārprāts - nekada dieva nav! tad runājām, kur gribētu nonakt pec nāves. es teicu, ka gribu būt spoks. nē nē, es viņu mēģināju pārliecināt, ka viendzimuma laulības ir normālas,es novirzīju sarunas tēmu uz sarunu par toņiem, dizainu"

Tags: ,
aborigens @ 12:42: kāds var man izstāstīt kāpēc parādījušās tās Bernie Sanders memes, kurās viņš sēž ar izrakstītiem cimdiem un masku?

ingmars @ 15:37: dieva nav
Starp citu, tas varētu dažus šokēt, bet Dieva nav.

ingmars @ 15:17: bērnu ferma
Nāktonē bērnus audzēs fermās. Tradicionālajā "ģimenē" audzināts bērns ir pakļauts pārāk daudz riskiem. Piemēram, neviens bērns nav pelnījis tikt izaudzināts par homofobu.

aleja, posting in pajautaa @ 14:32: Lūdzu, iesakiet labu psihiatru, kas spēj komunicēt ar klientu angliski!

klusais_okeans @ 14:02: Leduspuķes, ar kurām sašķaidīt galvaskausu
Cik bieži cilvēkus nogalina no jumtiem krītošs ledus? Man tagad ir jauna fobija. Vakardienas izskrējienā pāris soļus pirms manis pēkšņi nogāzās milzu ledus blāķis. Pārvietojos uzmanīgi, pēc iespējas tālāk no māju sienām, vēroju, kuras vietās jau kaut kas kritis, bet šis tāpat mani pārsteidza nesagatavotu.

217 @ 09:36: Koki
Vakarnakt pavadīju vairākas stundas pētos Jaundzīru muižas 1850ā gada revīziju.
Pagaidām vissenākais, līdz kam esmu aizrakusies, ir vecmammas vectēva vectēva patēvs un vecmammas vectēva vectēva tēvs. Sanācis pierakstīt vēl 3 paaudzes uz augšu no tā, ko māsīca paspēja pierakstīt pa tiešo no vecmammas stāstītā, kamēr viņa vēl bija dzīva.
Tam visam nav nekādas praktiskas nozīmes, bet man patīk.

Tags:
ingmars @ 11:04: EL
Exploded level.

chaika @ 09:41: Poll #21413 mob
Open to: All, results viewable to: All

kuru labāk?

View Answers

iPhone 11
5 (62.5%)

Xiaomi Mi 10T Pro
3 (37.5%)teja @ 02:20: tas, kā man pietrūkst no vecās pasaules, ir tievās mentola cigaretes.

kapnutelpa @ 02:14: man pat patika savi spēcīgie žokļi līdz brīdim, kad es uzzināju, ka ir iespēja ar botoksu šo problēmu samazināt.
nav risinājuma - nav problēmas!

virginia_rabbit @ 01:54: Satori diskusija
https://youtu.be/b5SEPcc15T4

Tags:
ingmars @ 00:26: valsts pienākums
Valstij būtu jāaizstāv cilvēktiesības, valstij nevajadzētu diskriminēt minoritāšu grupas tikai tādēļ, ka tautas vairākumam ir naids un aizspriedumi pret minoritāšu grupām, tā nav demokrātijas būtība. Valstij ar savu politiku vajadzētu tautai rādīt piemēru ceļā uz iekļaujošu un demokrātisku sabiedrību.

21. Janvāris 2021

dhonass @ 23:24: Darbiņš šovakar sarīkoja online prāta spēles, kurās es izkaroju trešo vietu 40 dalībnieku konkurencē (kaut es visu spētu atcerēties tik labi kā memes, dziesmu tekstus, 20+ gadus vecas TV reklāmas un citus mazsvarīgus sūdus), taču tam dopamīna vilnim, kas pēkšņi nogāzās pār maniem sen izkaltušajiem receptoriem, maz kas varētu līdzināties, varbūt vienīgi sekss vai heroīns, vēl es visu pagājušo nakti nosēdēju pie tulkojuma un man pēc tiesas un taisnības pienāktos gulēt un sapņot par saviem nākamajiem cibas ierakstiem, taču izskatās, ka es palikšu nomodā vēl vienu nakti un turpināšu no ikviena leņķa apžļembāt savu triviālo sasniegumu, līdz tas nolobīsies no kauliem, zaudēs visas savas īpašības un pat man no tā kļūs pretīgi.

no zoloftiņa uz prozaciņu
saulainu taciņu

arkls, posting in pajautaa @ 20:58: divas lietas
1. Varbūt kādam ir lieks, pārdodams un neatvērts IKEA melno galda piederumu komplekts? Ikea pašlaik nav pieejams. Pērku!
https://www.ikea.lv/lv/products/virtuve/galda-piederumi/galda-piederumi/tillagd-galda-piederumi-24-gab-melna-krasa-art-40343001

2. kur Rīgā var nopirkt Toblerone?

fukaeri @ 18:41: Nopirku Andelē sev COS džemperi un šodien saņēmu viņu jehovas liecinieku auduma maisiņā.

ebeh @ 15:53: Psihiatre domā, ka man nav ADD, bet spriežot pēc instagram memītēm 80% atbilstu, un tas, kā es gadiem ilgi nespēju mācīties un pēkšņi kā tanks varu izlasīt bļaģ visus akadēmiskos papīrus ļoti izklausās pēc no focus at all vs. hyperfocus.

Man ķipa skaitās depresija bet like es vispār neesmu bēdīga un nelaimīga. Laikam somatiskais stuff.

virginia_rabbit @ 15:03: l
"nedomā, dārgā, ka tavam daiļajam augumam un rožu vainadziņam par mani tāda vara, mani pievelk tavi veselīgie uzskati"
("viņa tam apķērās ar savam liliju rociņām un viņu lūpas satikās debešķīgā bučiņā")
(1896, "Mēnešraksts")

Tags:
juriic @ 12:47: .
the kindness
the kind that shines, immovable.

temperature @ 11:17: 238 (žēl tās stulbās aitas)
negaidīju, ka es no savējiem būšu otrā, kas sabruks. pirmā, protams, bija mūsu galvenā ekstraverte, kurai jau ļoti sen ir ļoti grūti.

es dzīvoju tikai citiem cilvēkiem. tagad to nav, un bez ārēja stimula es nonāku apātijā. negribas pilnīgi neko, darbi stāv, šomēnes priecāšos, ja izdosies sakasīt nākamā mēneša rēķiniem. vairs neklausos grāmatas, neskatos filmas, ēdu arvien sliktāk. savas divas atļautās mājsaimniecības satieku reti, un arī tas mani vairs nespēj uztraukt. šodien, iespējams, atcelsies sarunātā tikšanās (pamatotu iemeslu dēļ!). jūtu sevī lielas skumjas par to, bet netieku tām klāt. pateicos pms par to, ka varu paraudāt. tagad gan es cilvēku un pieskārienu trūkuma dēļ esmu raudājusi arī ārpus pms. bet man tā raudāšana skaitās burtiski "notecēja divas asaras". gribētos prast izkaukties, neglīti izpinšķēt ārā to saspringumu no sevis.
agrāk man likās, ka klišeja "staigā kā dzīvnieks krātiņā" ir tikai metafora ieslodzījuma sajūtai. bet es staigāju. pastāvu pie viena loga, pagrozos, tad eju pie otra. stāvu istabas vidū vairākas minūtes un blenžu nekurienē. ne uz ko nevaru koncentrēties. ir apnikums un trauksme vienlaicīgi. ļoti ātri nogurstu. pilnīgi viss iekšā ir tāds sastāvējies, nekustīgs un neiekustināms.

būdama šajā stāvoklī, domās kļūstu netaisnīga pret draugiem. man neizmērojami skauž tas, ka viņiem visiem ir kāds blakus. es esmu vienīgā, kas ir patiešām single un patiešām viena. vakar draudzene garāmejot izmeta vārdus "man šobrīd cilvēku pietiek", un man ir dusmas uz sevi par to, cik ļoti tie iedūrās. nav taisnīgi īgņoties uz draugiem par to, ka viņi jūtas normāli un atklāti man to saka. es negribu, lai, ar mani runājot, jāpiedomā pie vārdiem. tāpēc es jau tagad atvainojos par to, ka tev šis bija jālasa.

un, protams, visu laiku prātā skan: "nu kas ir, tu nevari vienkārši saņemties, stulbā aita?!"
bet man ir aizdomas, ka nevaru.

Powered by Sviesta Ciba