Elio's Journal
 
[Most Recent Entries] [Calendar View] [Friends]

Below are the 2 most recent journal entries recorded in Elio's LiveJournal:

  Monday, May 21st, 2018
  1:45 am
  Viss, ko es jūtu, izrādās mīlestība. Tik sviestains formulējums sanāk, droši vien tāpēc arī visbiežāk negribu vai nevaru par to uzrakstīt. Bet prāts ir kādā veidā brīnumaini uzhakots, ka vairs nevienu brīdi nejūtu garlaicību, bezjēdzīgumu, pelēcīgu gumijas stiepšanas rindā stāvēšanas nepacietību.
  Jūtu daudz ko, dabiski ieskaitot arī izjūtas kā niknums, izmisums, aizkaitinājums and so on, bet attieksme pret šīm it kā negatīvajām emocijām ir pilnīgi citāda, jauna, kas to visu liek uztvert kā mīlestības manifestācijas veidus, tādējādi pārstājot tiem būt kam tādam, ko atstumt un aizliegt, kas pēdīgi izrādās formula pret neiestrēgšanu tajos.
  Visgrūtākā ir vientulība, bet vientulība tomēr ir daudzdaudzdaudz vieglāka par izdomātām tuvām attiecībām. Sapratu, ka agrāk nav bijušas izredzes šādi uzhakot savu emocionālo realitāti tieši tāpēc, ka nekad man nebūtu pieticis psiholoģiskā spēka un iekšējās stabilitātes apzināties un bez panikas pieņemt, ka šis ceļa posms, kura sagaidāmais ilgums nav paredzams, var būt tieši tik vientuļš.
  Thursday, May 3rd, 2018
  1:00 pm
  Nepietiek, ka cilvēks par kaut ko nedomā, lai tas skaitītos neapzināts. Ja neapzinātais ir tas, par ko cilvēks nevar domāt, tad tas ar viņu nevar notikt.
About Sviesta Ciba