shvep [entries|archive|friends|userinfo]
shvep

[ userinfo | sc userinfo ]
[ archive | journal archive ]

Kumēdiņi [Mar. 11th, 2018|10:07 am]
Pareizi darīju, ka daudzus gadus nespēru kāju teātros. 2 mēnešu laikā 2 neciešami sūdīgas izrādes 2 pilnīgi atšķirīgos teātros, abām recenzijas un pieejamie vērtējumi ļoti slavinoši.

Kamon, hipsteri, izejiet no pašhipnozes.
link1 comment|post comment

[Feb. 23rd, 2018|03:42 pm]
Mani drebina drebuļi un trīcina trīcekļi, kad iedomājos mūsu paaudzes vecumdienas. Jo lielo soctīklotāju masu sastāda gudrinieces (čalīšu arī pietiek, bet mazāk), kas zina, kā ir pareizi, un, ja tagad pilnā mērā izpausties traucē darbs un ģimenes stāvoklis, tad, sasniedzot laimīgos 65-70, varēs pilnā apjomā kretinēt, uzreiz pēc asinsspiediena mērīšanas metoties internetā visus mācīt.

Nav jau tā, ka tagadējās 70 gadnieces neko nejēdz. Kāds mazbērns visiem citiem par sodību tādai pamācītājai ir ierādījis facebook, un tagad viņai ir sajūta, ka jāsteidz apgaismot visu plašo pasauli.
Pašlaik vadu vienu priekš Latvijas mēroga plašu teritoriju aptverošu projektu, kuram ir arī facebook lapa. Un šitās 70 gadīgās klaburčūskas lien laukā no savām sasmirdušajām parpalām, rakstīdamas pamācošas vēstules, kurā blakus vienīgajam pareizajam ceļam uz laimi arī tiek detalizēti izklāstīta Baltijas reģiona iekšpolītika un sniegtas patriotiskas lekcijas, vienlaikus veltot daudz pamācību valsts pārvaldē.
Pēdējā šodien īpaši aplaimoja, beigās pierakstot, ka varu nepūlēties atbildēt.

Es, vienkārši, naktī guļu un sapņos redzu, kā es šo cilvēku zarnas tinu uz griežama iesma, vienlaikus izsitot visus viņu liekos zobus un sēdinot uz sakarsētiem plīts riņķiem.

Pats dumjākais, ka tu tādu guru pat nevari nosaukt par trolli, jo tas viņai būs tukša skaņa.
link1 comment|post comment

[Jan. 31st, 2018|06:44 pm]
Kas mani kretinē teātrī, t.sk. arī Valmieras "Lūcī" - tā tīksmināšanās ap "viņa (viņš) visu sevi atdeva teātrim, mājās palika raudoši bāriņi, bet viņa (viņš) sevi sadedzināja uz skatuves un mājās nebija mēnešiem ilgi". Un tas tiek pasniegts ar tādu pārcēlu traģismu, it kā skatītāji būtu atbildīgi par to briesmīgo upuri un visa pasaule tagad mūžam būs parādā, jo bez kaut kādas izkrāsotas, no plaukšķināšanas atkarīgas pamuļķes (pamuļķa) civilizācija sabruktu.

Brauciet BAMus būvēt, ja šitā pārāk grūti, cēlās zvaigznes. Arī nebūsiet mēnešiem mājās, tikai tur jums neviens par to rozes un bonbonkas nepiešķirs.
link3 comments|post comment

[Jan. 29th, 2018|10:34 am]
Nu ja, Kenedijs vakar esot nosvilinājis kā viesulis. Eeeehhhh.
Puse džemperotās publikas gan pametusi klausītāju rindas pēc pirmās daļas beigām, tā ka otrreiz dzīvē jau uz Rīgu viņš, noteikti, nebrauks.
linkpost comment

[Jan. 27th, 2018|09:05 am]
Jauki, jauki, suns man tikko uzsita zilu aci.
Rīt randiņš un koncerts. Varētu teikt, ka šis ir labs sākums.
linkpost comment

[Jan. 14th, 2018|10:08 am]
Ļoti interesanti! Palaid mūziku uz tumbām, kaut ko ņemies savā nodabā, pēkšņi atskan tāda nomācoša, dobja, skaļa dūkoņa. Izjauc mūzikas centru pa daļām, pārbaudi visus kontaktus, pārspraudi vadus -dūc.
Aizver cibas latest postus - nedūc. Atver cibas latest postus - atkal dūc.
Ta tā vienmēr ir bijis?
link11 comments|post comment

[Jan. 10th, 2018|03:31 pm]
Phū, kaut cik lietas sāk sakārtoties. Tieši vakar vakarā sāka. Šodien atkal beidza, jo bija kaut kāds telefonisko bezsakaru retrogrāds un neviens nebija tajā vietā, kur viņam būtu jabūt. Nu tā, ka patoloģiski.
Bet, laikam jau, jāsāk ar to samierināties, ka tu vari plānot, cik strikti gribi, viss tāpat ies tikai kaut kā.
Un vēl man sāk šķist, ka materiālā atlīdzība nav īsti proporcionāla ieguldītajam darbam.
linkpost comment

[Jan. 8th, 2018|09:08 pm]
Šodien cibai laba diena, viens ieraksts labāks par otru... vai otrs ieraksts labāks par vienu?
Turpiniet, brāļi un māsas!
linkpost comment

Подытожим. [Dec. 30th, 2017|04:46 pm]
Ej prom, 2017.gads, ej prom, un nekad vairs nerādies man acīs, ej turpat, kur 2016., varat apķerties viens otram ap kaklu un rībēdami grimt ellē, kur ir jūsu abu īstā vieta!
Pašas beigas gan ir cerīgas, bet, domājams, ka tas ir jau pirmais gaismas stariņš, kurš caur melnu tumsu šeit laužas no 2018.gada.
link5 comments|post comment

[Dec. 24th, 2017|06:11 am]
Aizvakar ciemos ieradās māte. Un šodien, man liekas, es sajukšu prātā.
linkpost comment

[Dec. 22nd, 2017|03:49 am]
Un vēl manā dzīvē ir pārlieku daudz dzīvās dabas. Suņalopu turpmāk pa nakti nāksies spundēt šķūnī, varēs tur dziedāt savā patīkamajā kontrbaritonā, ja viņam tā labpatīk. Lai cik dikti es viņu mīlu, no pulksten 22 līdz 5 būtu foršāk gulēt, nevis klausīties mainīgā rādiusā ap māju vau vau vau vau vau vau.

Un, izrādās, ka pilnīgi visas peles vēl nav nosistas vis. Viena šonakt grauza baļķi kaut kur dziļi sienā, tas rezonēja manos kā tērauda troses nostieptajos nervos, un tur skanēja daudz džeza.

Šis, laikam, saucas jēriņu nakts, kad cilvēks spiests celties augšā pustrijos no rīta, jo saprot, ka nekas tur nebūs. Nu, nekas, izsūkšu māju, ja jau tā.
link2 comments|post comment

[Dec. 20th, 2017|08:53 am]
Manā dzīvē ir pārlieku daudz mīlestības. Maize - cepta ar mīlestību, salāts - gatavots īpaši man un, protams, ar veselu kaudzi mīlestības. Desiņas dētas ar mīlestību. Gan jau propāns balonā arī pildīts ar mīlestību, tikai pietrūka vietas, kur uzrakstīt.
Vai man vajag, lai tie visi cilvēki, kuri puņķainiem pirkstiem ir griezuši to rosola gurķi, mani tik dikti mīl? Nē.

Cienījamie mārketologi, šie visi produkti ir gatavoti ar mērķi gūt peļņu, ziniet. Ja nav dūšas blakus auseklītim tā arī uzdrukāt, nedrukājiet neko. Brīvajā vietā uzzīmējiet mazu zaķīti, piemēram. Cilvēkiem ir dziļi nospļauties par tādu drukāto mīlestību, tāpat kā smēķētājam ir pie vienas vietas, kāds lepras slimnieks uz cigarešu paciņas nofočēts.
linkpost comment

[Dec. 13th, 2017|06:05 pm]
Tik dziļi iegrimu procesā (dzeršanas), ka biju mazuliet izbrīnīta par Meistara zvanu, kurā tika paziņots, ka Meistars ieradīsies ar visu ko, kalnraču lukturi ieskaitot.
Ok. Ja šis manu aku fobiju neizārstēs, tad es nezinu, kas.
link3 comments|post comment

[Dec. 13th, 2017|02:20 pm]
Mītos stāv rakstīts, ka iemīlējies cilvēks ne ēd, ne guļ. Nieki. Beigts sūknis akā ir tas, kas cilvēkam neļauj ēst un gulēt, un no kura sāp galva.
Atvēru vīnu, vajadzētu palīdzēt. Ja ne meistars atbrauks, tad vismaz piedzeršos.
linkpost comment

[Dec. 13th, 2017|05:16 am]
Tā auro vējš, ka neiespējami gulēt trokšņa dēļ. Jau vakar vakarā varēja vilkt kājās, kādas zeķes grib, auksts gaiss grābājās ap potītēm. Ļoti nekomfortabli.
Patiešām brīnos, kāpēc šorīt štepseļos ir elektrības, bet nu nav jau obligāti, ka viņas tur būs arī pēc 6 stundām, teiksim. Kaut gan - nē, windy.com saka, ka jau ap pulksten 7 vējš norims, un tas ir labi, jo man dikti nepatīk, ka stipri pūš. Reibst galva, slikti dzirdu un zaudēju orientāciju telpā.
Toties pa nakti varēja redzēt zvaigznes. Nu, pa kādu jau tur nakti... 8 vakarā.
linkpost comment

[Dec. 12th, 2017|04:57 pm]
Saprotu, ka pa šiem 4.5 gadiem, kopš nodzēsos, jūs te visi esat kļuvuši tupa tieši tik nežēlīgi kulturēli un remdeni, ka nelietojat žargonismus, iecietīgi pret visādiem mazākumiem, skrienat maratonus, sasnieguši karjeru virsotnes, vaigi visiem zied kā rozes un bērni lieli izauguši.

Ne sūda, mīļumi, neesat mainījušies, ne sūda. Rudzītis, komplektā ar unpy, dienas laikā sakolapsējis 160 komentārus. Kā pirms desmit, kā pirms pieciem gadiem.

Bet es par ko - akā nomira sūknis (jo ziema), darbi visi strēgst ģerkstē un ne ta ir, ne nav (jo Merkurs retrogrāds), ceļš slidens (jo ziema), laiks sūdīgs (jo Latvija), un vispār man sagribējās socializēties.

Čin čin!
link1 comment|post comment

navigation
[ viewing | most recent entries ]