palasīties
linki up
tikko_pamodos
tikko_pamodos
tikko_pamodos
Tuesday, October 21st, 2014 02:57 am
Es tevi tā ienīstu. Par visu, ko tu man liki darīt.

CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

dominika
dominika
dominika
Tuesday, October 21st, 2014 12:30 am
Pateicoties savai lietuviešu kurasbiedrenei, kura uztur kontaktus ar visādiem Erasmus studentiem, es pēdējā laikā esmu sapazinusies ar tikpat daudz ārzemniekiem kā visā savā iepriekšējā mūžā kopā. Šovakar, piemēram, iepazinos ar vienu divdesmitgadīgu franču puisīti izpūrušiem matiem un vienu divdesmitpiecgadīgu vācu sārtvaidzi, kurš beztam dzīvo man gandrīz kaimiņos. Jauki jauki. (Turklāt francūzi sauc Žans Batists. Klišejiskāk vairs nevar!)

CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

huinja:
pajautaa
pajautaa
pajautā!
Monday, October 20th, 2014 11:26 pm
Ko labu latviešu tautai ir izdarījusi Nacionālā apvienība?

1CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

chaika
чайка
Monday, October 20th, 2014 10:56 pm
[zemapziņa]

zemes apziņa

CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

217
217
J. S. Badger
Monday, October 20th, 2014 10:07 pm
guitalele

tā kā man besī tomēr (nu ne galīgi, bet bišķiņ) ukuleles skaņa, bet ģitāra ir pārāk liela un smaga, lai vazātu apkārt, šon nopirku guitaleli (hah, es pat nezinu, kā īsti pareizi to latviski sauc) - ģitāras un ukuleles krustojumu, kas izskatās pēc tādas miniatūras ģitāriņas, bet lielākas nekā ukulele. un skan normālāk, gandrīz kā ģitāra. tikai skaņojums cits (ADGCEA) un attiecīgi arī akordi biš atšķirīgi.
vot tā, tā arī izzuda "gulēt zem segas, skatīties sienā un nelīst laukā, kamēr pienāk 4. novembris" noskaņojums
ir labi. vēl 14 dienas

CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

krii
krii
Krāšņais Kurvjziedis
Monday, October 20th, 2014 08:06 pm
Rudens ir noķēris arī mani, tas ir melns, slapjš un drusku žņaudzošs kā samērcēts vilnas maiss ap kaklu. Vienīgie labsajūtas mirkļi ir pieejami kaut kādos perversos viegli mazohistiskos ceļos, piemēram, piespiežot sevi noskriet pirmdienas piecīti - un šodien man nebija nekādā līksmā kucēnprieka, es smilkstēju no tā, cik ļoti negribējās vilkt treniņtērpu un līst laukā no migas. Tomēr es biju pati sev bargā kundze un aurojošā trenere, un pati biju iebaidītā, kūkumiņu uzmetusī resnule un tizlene, kas, elsodama kā desmit vācu pornofilmas, nomuļļāja savus piecus kilometrus. Un zeme mani pievilka stiprāk nekā jebkad, un gaiss bija blīvāks nekā jebkad, un katrs solis bija maza, nikna pūķīša nokaušana, un sirds leca kaklā un krita atpakaļ papēžos, un tad es atcerējos kādu nesenu Cibas diskusiju, kurā tika apsmaidīti lēnie skrējēji, kas piecus kilometrus skrien 27-28 minūtes, ha-ha, es neiekļaujos šajā laikā, un arī 30 minūtēs nē, un ko man dod tas, ka varu ar līdzenu pulsu noskriet 15 kilometrus, ja centieni pabīdīt piecus zem tām nolāpītajām 30 man liek rauties krampjos, un tas nozīmē, ka es visu mūžu būšu tizla un neskriešu 10 kilometrus stundā, un tā kalsnā, vingrā trenere manā galvā turpinās aurot un plīkšķināt pātadziņu. Un tomēr īsu brīdi pēc skrējiena bija ļoti labi, dušā pat vairs neraudāju, jā, mēs jau zinām, endorfīnu porcija kompensācijai. Un tad vēl daži sīki darbiņi ar domām par to, ka dzīve ir īsa un naudas ir maz, rakstām papīrus, plānojam maršrutus, un tad es biju uz savu deju nodarbību, un atkal mēģināju trāpīt ritmā un tempā, un kādu brīdi dzīve likās gandrīz paciešama, visnotaļ dzīvojama pat tizliem un neveiksmīgiem cilvēkiem, taču pēc tam jau laukā bija satumsis un endorfīni izkusa vienā mirklī, un es sapratu, ka man kaut kā trūkst - varbūt dzelzs, varbūt kalcija, varbūt B6, B12, A vai D vitamīna, varbūt mazliet heroīna vēnā, varbūt tāluma, kur ziemas nepazīst, kur rozes mūžam zied un nenovīst, un tagad atkal atskan pātadziņas plīkšķi un es bikli piekrītu uzkliedzienam, ka pinkšķes un muļļas nevienam nepatīk, tāpēc es tūdaļ atkal saņemšos un mazliet pastrādāšu, un varbūt nodzīvošu līdz kādam priecīgākam brīdim - vismaz, lai ierakstītu par to Cibā.

6CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

shelly
shelly
Shelly
Monday, October 20th, 2014 07:12 pm
Nopirku sev mazu, melnu kleitiņu. Nu, labi, divas mazas, melnas kleitiņas. Kritiski nopētīju sevi spogulī un nolēmu, ka es esmu šausmīgi resna (priekš balerīnas). Bet priekš operdziedātājas - tīri tā neko...

8CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

kakjux
kakjux
Lola
Monday, October 20th, 2014 05:07 pm
klau, cibinji.

vai juus, luudzu, vareetu zinaat un dariit man zinaamu, kur Riigaa ieguut 2 melnbaltus pases formas, izmeera un vispaar pases standarta foto?
paldies
nu taa, ka reaalas, fiziskas shaadas fotograafijas.

P.S. maasas vietaa es jau nu gan nepaljautos uz manaam novecojushaam zinaashanaam par to kaa tikt UWL :D un guugle es arii nejuutos esam.

Tags: , , , , , ,

8CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

wensdy
wensdy
wensdy
Monday, October 20th, 2014 06:27 pm
Šodien bija patiešām jauka akadēmiskās dzīves diena. 
No rīta speciāli čammājos, bet pēc tam par to nepārdzīvoju.
Filozofijā bija diez gan lielas un banālas atklāsmes par self. Nezinu, laikam filozofija prasa sarunu, daudz sarunu ar citiem, kuri filozofē. Saprast izlasīto - tas priekš manis ir pārāk sarežģīti, nu, katrā ziņā tā saprašana nāk ļoti, ļoti, ļoti lēni, bet sarunājoties, pašam sakot kkas rodas (liels un banāls :) ). 
Kritu velnišķīgā kārdinājumā un pieteicu bakalaura darba tēmu sfērā, par ko tieši nav studēts. Vismaz man būs, ko darīt, kad liksies, ka dzīve ir sūds un nav jēga. Varēs rakt un interesēties. 
Tas arī šodien viss.
Un, jā, tirgū pārdevēja atzinās, ka patiesībā tie Latvijas āboli ir Polijas āboli. Visi tā rakstot. Baigi stulbi, jo nav arī tā, ka es gribētu atbalstīt tos dārgos ābolus eko veikalos vai būt pulciņā (pēc tās ālēšanās Kalnciemā ļoti slikts priekšstats palika). Karoč, jāiestāda ābele.

CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

saccharomyces
saccharomyces
cukursēne
Monday, October 20th, 2014 06:05 pm
viens, divi

šodien autobusā dzirdēju, ka keita midltone grasoties aprīlī dzemdēt otru karalisko bērneli. man tas liekas mazliet jocīgi tāpēc, ka, lai gan tā speciāli nesekoju līdzi karaļnama aktualitātēm, pat es atceros, ka ap to iepriekšējo bija visādas "ak, nē, keita slimnīcā ar kaut ko bīstamu, vaivaivai kādas šausmīgas grūtniecības komplikācijas!" ziņas. man intuitīvi liktos, ka tad diez vai gribētos tā, līdzko pirmajam apritējis gads, uzreiz ķerties pie vēl vienām gaidībām. nav jau mana darīšana, protams, bet nevaru izvairīties no domas - nez, vai tā nav kaut kāda karaļnama politika, uzdot tempu. cerams, ka ne.

3CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

ulvs:
pajautaa
pajautaa
pajautā!
Monday, October 20th, 2014 05:37 pm
Kā jums šķiet, metodes, ar ko diagnozticē dažādas uroloģiskas kaites, teiksim, STS, visās klīnikās ir vienādas? Teiksim, ARS'ā agrāk, lai diagnozticētu noteiktas STS uretrā bāza žiletes, ar ko noņēma iekšējos paraugus analīzēm. Bet tad šī barbariskā metode tika aizvietota ar vienkāršu urīna analīzi. Un tā kā paraugs pēc tam tāpat visur (pieņemu, arī citās Rīgas klīnikās) tiek sūtīts uz Gulbja labarotoriju, tad iedomājos, ka varbūt arī citās klīnikās vairs netiek izmantota šī barbariskā metode.

Jūsu domas, dāmas un kungi?

4CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

klusais_okeans
klusais_okeans
Stiller Ozean
Monday, October 20th, 2014 04:48 pm
šodien darbā runāju ar pievilcīgu vīrieti un sarunas beigās pamanīju, ka visu šo laiku esmu lēnām pogājusi vaļā savu jaku. Diez gan krīpī. Es ceru, ka parasti patīkamu vīriešu sabiedrībā tā nedaru, nevis vienkārši nepamanu, ka to daru.

5CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

chaika
chaika
чайка
Monday, October 20th, 2014 02:49 pm
mums pie darba uzradies ziņkārīgais zīļuks - jau otro trešo reizi nedēļas laikā viņš pirmāk pielido pie stikla, ielūr un pēc pāris stundām ir klāt atkal, drosmi saknābājis, un spurdz iekšā kabinetā pa puspavērtu logu.
man jau liekas, ka mums te kabinetā valda spīva kartona kastu smaka, bet šim moš gļuks knābī, domā, ka speķis..?

Tags: ,

1CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

mafia
mafia
mafia
Monday, October 20th, 2014 02:53 pm
tvnet: "Bekingemas pils atklāj detaļas par Keitu un viņas gaidāmo bērnu"
Keitas detaļas un bērna detaļas. Saliec pats!

CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

salviz:
pajautaa
pajautaa
pajautā!
Monday, October 20th, 2014 02:44 pm
Sveķi

Ar ko vislabāk dabūt sveķus ārā no apģērba?
Kādā temperatūrā mazgāt un ar ko?

6CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

kautskis
kautskis
Viņa Gaišība
Monday, October 20th, 2014 02:02 pm
Purva rāva un citas izklaides

Ak, cik burvīgi pavadīt nedēļas nogales tā, ka pēc viņām gribas atpūsties! Tā arī vajag, jo darbs, kā zināms, ir labākā atpūta.

Še piebildīsim, ka mums, kā rādās, ir tāda neliela mežu/purvu atkarība. Ja mēs kādu mēnesi neesam bijuši kaut kur nekurienes vidū, mums ir nelielas lomkas. Mēs īsti nezinām, kā to aprakstīt tā, lai neizklausītos pēc kaut kādiem kaktu pagāniem, kas pliki skraida ap kokiem (mēs tādi neesam), bet aizdomājieties. Kad jūs stāvat meža vidū, jūs elpojat ar viņu vienu elpu — ko izelpo viņš, ieelpo tu, un otrādi. Un ij nemaz nesāksim aprakstīt to, ka jums virs galvas nieka 100 kilometrus augstāk sākas pilnīgs kosmoss, un katrs atoms jūsu miesā savulaik nācis no turienes. Ja ir iespējamas kādas transcendentālākas sajūtas, mēs nespējam iedomāties, kas tās būtu.

Tā nu šosestdien transcendentālās izjūtas smelt devāmies uz Ķemeŗiem un, aizsteidzoties notikumiem priekšā, sasmēlāmies tās veseliem spaiņiem. Ķemeŗi gan savā ziņā ir Seda Light, bez nolemtības sūruma, kūdras kalniem un izmisušiem krievu pensionāriem, taču tur ir gan ruin porn, gan slīkšņas, gan brīnumdaiļi purva ezeri ar putniem viņos un visvisādas tamlīdzīgas izpriecas, pēc kuŗām Rīga izskatās dzīvei vēl nepiemērotāka, nekā parasti.

Savukārt svētdien brīnumjaukā sabiedrībā apmeklējām Rundāles pili, kas ir bezgala bezgaumīga vieta. Taču, pateicoties dižajai filmai Berijs Lindons, mēs tagad apzināmies, ka arī šajā bezgaumībā dzīvoja īsti, dzīvi ļaudis, nevis tikai kaut kādi manekeni ar skruļļotām parūkām un uzzīmētām dzimumzīmēm (ar nožēlu esam spiesti atzīt, ka tikai tagad mums atausa, ka taču arī mums ir skruļļota parūka, ak, kamdēļ mēs to nepaņēmām līdzi). Un, cik var spriest no gana skopām biogrāfijas detaļām, šīs pils sākotnējais īpašnieks savā vēlmē pakāpties pa sabiedrības kāpnītēm bij ne mazāk apņēmīgs un izveicīgs par Redmondu Beriju. Padomājiet paši: viņš pamanījās uzcelt pili par savas mīļākās un vienlaikus arī Krievijas ķeizarienes naudu, pēc viņas nāves pārdzīvot nelielu ekskursiju pa Sibīriju un pēc tam atkārpīties atpakaļ līdz savai pilij un negodīgā darbā saraustajiem labumiem.

Un ir jau, ir jautri paskatīties, kā dzīvo viena procenta ļaudis, lai arī šajā gadījumā to var redzēt ar kādu divsimt piecdesmit gadu nobīdi. Kamīniņi, mākslīgais marmoriņš, spogulīši, ģērbtuvītes un mazgātuvītes, mīlīgi, mīlīgi. Mēs apzināmies, ka esam naivi, bet mums ir cerība, ka kaut kad pensijas vecumā mēs dabūsim apskatīties arī Pūķina rezidences, kas būs atvērtas kā mūzeji. Tiešām būs interesanti redzēt botoksa kabinetu, paštīksmes istabu ar spoguļiem un avīžu izgriezumiem un tamlīdzīgas izpriecas.

9CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

hokai:
pajautaa
pajautā!
Monday, October 20th, 2014 01:36 pm
naksnosana Daugavpils vai Kraslavas apkartnee

Vai zinat kadu vietu, kur varetu naksnot 5 cilveki Kraslavas vai Daugavpils apkartnee?
Sovakar vai ritvakar?
Paldies visiem?

7CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

helvetica
helvetica
helvetica
Monday, October 20th, 2014 01:36 pm
"Par kapitāla izvešanas mēģinājumu aizdomās tiek turēti vairāku komercfirmu vadītāju un divu Maskavas finanšu iestāžu bijušie un pašreizējie vadītāji, teikts ministrijas paziņojumā..

Pēc izmeklēšanas datiem, aizdomās turētie slēguši fiktīvus līgumus ar ārvalstu kompānijām par ceļu būvniecības kvalitātes kontroles ierīču piegādēm un pēc tam pārskaitījuši naudu uz nerezidentu kontiem Latvijas un Igaunijas bankās. Savukārt apmaksātā prece Krievijas teritorijā nav ievesta.." no sūdīga avota, bet tomēr.

cerams, ka laika rāmis sakrīt ar kaut kāda Šlesera būšanu par ceļu satiksmes ministru. Kā nekā visa ciešā valsts iestāžu kā Latvijas Pasts u.c. sajūgšanās ar Parex banku notika tieši viņa laikā...

CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

sirdna
sirdna
sirdnA
Monday, October 20th, 2014 12:40 pm
Skat, pat Dalailama atzīst, ka laimīgas dzīves obligāta sastāvdaļa ir naudas čupa. "Lai dzīvotu laimīgi, vajag ne tikai naudu", saka vecais skinheds. Tobiš, vajag vēl šo to, bet bez naudas nekādi.

3CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

black_data:
pajautaa
pajautaa
pajautā!
Monday, October 20th, 2014 12:02 pm
Reāli nepieciešama palīdzība vai tomēr krāpšana? vol.2

http://klab.lv/community/pajautaa/9497101.html

Kāds no linkā aprakstītās sāgas atceras kas bija rakstīts tanī bēdu stāstā. Dies pasarg, moš ir arī kāds skrīnšots? Visi lapu kešotāji man nespēj palīdzēt.

1CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

chaika
chaika
чайка
Monday, October 20th, 2014 10:49 am
[work bitch]

pirmdiena. galvenā darbstacija gļuko.
pirmdiena, kur tu rodies?

Tags:

CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

217
217
J. S. Badger
Monday, October 20th, 2014 10:16 am
mājas seriāls

paņēmu elektrisko tējkannu, ielēju ūdeni un jau taisījos aizdedzināt gāzes plīti, lai liktu vārīties

Current Mood: dēm, kā viss viss viss besī
Current Music: Morphine - The Night

2CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

kautskis
kautskis
Viņa Gaišība
Monday, October 20th, 2014 10:14 am
Augstās izšķirtspējas vilinājums

Klau, biedri amatieŗfotogrāfijas entuziasti, pastāstiet man tādu lietu. Kā jūs cīnāties ar vēlmi pēc neaprakstāmi asām bildēm (ja cīnāties)? Lūk, mēs it kā saprotam, ka daudz vairāk no svara ir gaisma, tekstūra, toņi un kompozīcija. Tāpat mēs apjaušam, ka zemes atmosfaira — it īpaši mazliet lietainā dienā — neizbēgami padarīs neasas dažas detaļas, kas atrodas jo tālu. Un, skaidra lieta, mēs skatāmies, lai viss būtu fokusā un roķeles netrīcētu, tādēļ, ja kas ir mazliet neass, tas saistīts ar stikla un atmosfairas radītiem ierobežojumiem. Bet tomēr — atver tu tādu bildi uz augstās izšķirtspējas ekrāniem, viss nav pārdabiski ass, un tev gribas iekliegties sāpēs — nēnēnē, kāpēc, kāpēc viss tik izplūdis un miglains!!!

21CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

andris_k:
pajautaa
pajautā!
Monday, October 20th, 2014 10:03 am
nodokļa maksātāja reģistrācijas apliecība

vai mikrouzņēmuma nodokļa maksātājam izsniedz reģistrācijas apliecību?

5CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

sirdna
sirdna
sirdnA
Monday, October 20th, 2014 09:35 am
Bijām uz kino apskatīt Annabelle.

Pieņemsim, ka seko spoileris, lai gan, ko tur var piespoilēt, es nezinu...

... tālāk ... )

Filmai dodu vienu aci, jo ar otru es gulēju.

2CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

helvetica:
pajautaa
pajautaa
pajautā!
Monday, October 20th, 2014 09:25 am
PSRS Ziemelrietumu apvienotas energosistemu dispeceru parvaldes eka Riga.

Varbut kads zina un mak pateikt, ludzu, kur ta atradas, nu adrese u.tml., ka ari, kas ir ta vieta tagad (pielauju, eka nav nojaukta)? Paldies.

4CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

ttp
ttp
ю
Sunday, October 19th, 2014 11:24 pm
kas ar mani notiek,nolādējos bon jovi greatest hits

1CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

iokaste
iokaste
iokaste
Sunday, October 19th, 2014 11:05 pm
thriller

trilleris ir, kad nokrīt katla vāciņš uz grīdas.

4CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

wensdy
wensdy
wensdy
Sunday, October 19th, 2014 10:23 pm
Dažbrīd tiešām ir gandrīz vai neiespējami saprast, ka ilūzijas tiešām baro, bet tās barojas no tevis paša, tāpēc beigās paliek nekas, tas ir tāds īstermiņa glābiņš, un ka tāpēc ir jārīkojas kategorijā, ko es VARU izdarīt, nevis ko man VAJADZĒTU izdarīt.

Current Music: alio die - in the labyrinth garden

CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

217
217
J. S. Badger
Sunday, October 19th, 2014 10:28 pm
timeline: ierunātājs ar zemo balsi predstavļajet

Escape from New York: 1997
Back to the Future II: 2015
Fortress: 2017
Blade Runner: 2019
Johnny Mnemonic: 2021
Children of Men: 2027
Demolition Man: 2032
Robocop: 2043
Judge Dredd: 2139
The Fifth Element: 2263
Logan's Run: 2274


x
rītdien jāiet atkal potēties aka iekļauties atturībniekos, bet tā arī šonedēļ nesanāca nomēģināt Latvijā pieejamo Primitivo, kas ir, hmm, laikam lieliskākais sarkanvīns, ko esmu nomēģinājusi (man vīns īsti negaršo). izcelsmes valsts: Itālija. vismaz Šveicē viš' bija nereāli garšīgs

CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

dienasgramata
dienasgramata
Nepabeigtā dienasgrāmata
Sunday, October 19th, 2014 08:57 pm
Ierodos Liepājā un pirmais, ko es satieku, ir Imants Kalniņš rimčika sieru nodaļā!

8CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

rudais_rudens:
pajautaa
pajautaa
pajautā!
Sunday, October 19th, 2014 08:55 pm
Vai Rīgā auto tehniskajā apskatē prasa ugunsdzēšamo aparātu? Un ja nav, tad nelaiž cauri?

18CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

dienasgramata
dienasgramata
Nepabeigtā dienasgrāmata
Sunday, October 19th, 2014 08:49 pm
DELFI. Kādā pētījumā atklāts, ka stunda gleznošanas ievērojami uzlaboja pacientu, kas slimo ar HIV/AIDS fizisko un garīgo pašsajūtu. Tāpat secināts, ka darbošanās ar plastilīnu, aplikācijām vai jau minētā gleznošana palīdzējusi arī vēža pacientiem.

CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

helvetica
helvetica
helvetica
Sunday, October 19th, 2014 06:32 pm
piezīme sev

John Bishop.
Mīlīgi un no sirds. Par vīru, tēvu, ģimenes, novecošanas tēmām, ne tikai zemjostas hihihi.

Frankie Boyle.
Joki sūruma pakāpē sacenšas ar Džimiju Karru, var izrādīties pat sūrāki, jo maniere, kādā tiek pateikti, izklausās ļoti personiski uzbraucoši. Situācijās, kurās jāreaģē un jāimprovizē - ekselents, arī nu jau šatdaunotajā šovā; standupi - nu tā.

un, protams, bezjēdzīgie šovi un spēles: Argumental

CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

zetinja:
pajautaa
pajautaa
pajautā!
Sunday, October 19th, 2014 11:33 am
Kur meklēt mēteli? Cilvēkam, kuram pilnīgi nepiestāv žaketes tipa apģērbi ar atlokiem, tur jostasvietu (kura kā likums ir nepareizajā vietā), krč nekas kas lielveikalos ir pilni pakaramie. Līdz šim ir valkāts mētelis, kas ir kā dūnu ziemas jaka, tikai garš. Nu tur ar rāvējslēdzēju, pogām, kapuci, etc. Kur kko tādu var rīgā atrast un nopirkt?

6CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

saccharomyces
saccharomyces
cukursēne
Sunday, October 19th, 2014 03:07 am
you have a pussy - pussy, pussy, pussy cat

brīžiem man šķiet, ka tās angļu valodas grāmatas autorei, no kā man jāmāca mazie bērni, ir bijusi ne pārāk slēpta reāli izvirtusi humora izjūta. dziesmiņu, kurā neskaitāmas reizes no vietas jāatkārto "pussy", mēs izlaidām, bet nākamnedēļ būs moments, kad man būs klases priekšā jāskaita un jāliek bērniem atkārtot skaitāmpants, kurš, kā mans brālis teica, izklausās gandrīz pēc rammstein jaunākās ēras dziesmas teksta, tur ir divi pantiņi, no kuriem viens sākas ar "i like cocks" un otrs ar "i like chicks". tā nu es tur skandēšu deviņgadniekiem šīs frāzes. vismaz melots nebūs.

1CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

kakjux
kakjux
Lola
Saturday, October 18th, 2014 11:33 pm
un just to make things worse, A Bit Of Fry and Laurie.

ā, ziniet ko? vīns. atbilde ir - vīns.

Tags: ,

9CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

heda
heda
Heda
Saturday, October 18th, 2014 11:39 pm
Tiešām vakars ar LTV?

Ei, kas notiek ar Latvijas Televīziju jeb precīzāk ar raidījumu vadītājiem. Skatos gaužām reti, pārsvarā internetā, bet šodien izvēloties nejaušus linkus nokļuvu gan pie raidījuma vadītāja, kura mērķauditorija varētu būt garīgi atpalikuši sākumskolnieki, gan pie tāda, kurš varētu patikt dementiem vecīšiem.
Laikam cenšas aptver daudzpusīgās sabiedrības visus deķa stūrīšus.

Un 100.g. kultūras sadaļā "Personība" raidījums par Verpakovski. WTF?

8CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

heda
heda
Heda
Saturday, October 18th, 2014 11:08 pm
"The Salvation"

Apzīmējums "dāņu vesterns" neko labu nesola, ja vien tajā nepiedalītos trīs īsti spridzekļi - Mads Mikelsens, Eva Grīna un Anders Tomass Jensens. Pārējie komponenti gan vairāk dūmo nekā spridzina, bet dusmīgie Mikelsens un Grīna viens otram patiešām piestāv. Filmu vērts skatīties kaut dēļ viņu skatieniem vien.
Jensena scenāriju fabrikas produkti gan kļūst vājāki, šoreiz izdevusies vien ironija par pilsonisko drosmi.

The Salvation

2CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

heda
heda
Heda
Saturday, October 18th, 2014 10:10 pm
Noguris kino

"Avant l'hiver" / "Pirms ziemas"

Joprojām skaista Kristīne Skota-Tomase spēlē ģimenes drāmu kopā ar Danielu Oteiju, kura deguna grimases liek domāt par sliktas smakas meklēšanu. Franču kino šīs padzīvojušu cilvēku drāmas, kurās nevienam nevienu vairs sen nevajag, bet visi tik smagi cieš, ir tik populāras un vienveidīgas, ka vairs jau nevar saprast, kurš kuru plaģiē. Bet ziema tur jau ir iestājusies, tāda pamatīga, polārā.

Avant l'hiver

CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend