palasīties
linki up
pzrk
pzrk
nenopietns cilvēks
Friday, March 27th, 2015 03:58 pm
kā piebaidīt bērnu

Pirms dažām dienām vienurīt bija svarīgi precīzā laikā pamosties, tāpēc iepriekšējā vakarā pusaizmidzis klikšķinājos telefonā un savilku no internetiem visādus zvana signālus, kas likās tādi piemēroti modināšanai “nakts vidū” (7:15). Pamodos laicīgi, misija bija izpildīta, bet vēlāk tās dienas gaitā saņēmu telefona zvanu, kas, maigi izsakoties, gandrīz bērnu piebaidīja. Izrādās, biju tonakt puspamiegam [arī] par zvana signālu uzlicis kliedzošo aitu.

Tagad pāris dienas dzīvoju ar tādu zvana signālu, diezgan rēcīgi, es jums teikšu.

4CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

saikne_neochin
saikne_neochin
vārnu skaitītājs
Friday, March 27th, 2015 03:47 pm
vār taims

to laikam sauc par paranoju - pēdējā laikā, gar logu lidojošas kaijas noturu par aizdomīgām lidmašīnām un ilgi nespēju noticēt, ka tās ir tikai kaijas.

2CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

honeybee
honeybee
honeybee
Friday, March 27th, 2015 12:41 pm
Šitā publikācija atgādināja episko dialogu pirms uzstāšanās.

- Pimpis. Pimpis pimpis pimpis.
- ???
- Man tur tekstā ir vārds pimpis. Man ir jātrenējas to pateikt.
- Lai nesasmietos?
- Lai viņš man tā dabiski izveļas no mutes.
- ...

12CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

chaika
chaika
чайка
Friday, March 27th, 2015 11:47 am
mēneša laikā jau 2.x gļuks ar pulksteni!
-pirmais bija pāris nedēļas atpakaļ ar rokas pulksteni, kurš pēkšņi rādīja par 15min mazāk kā dabā
-šodien pēkšņi pamanīju, ka kompī un telefonā rāda par stundu vairāk, nekā modinātājrādžikā (ok, brīvdienai tas ir pieļaujami)

bet uz vasaras laiku pāriesim tikai parīt!

Tags:

13CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

kautskis
kautskis
Viņa Gaišība
Friday, March 27th, 2015 11:21 am
The kids are alright

Parunāsim par polītiku.

Kā zināms, 7. maijā Viņas Majestātes padotie ies vēlēt Parlamentu, un pilnīgi visi, kam nav slinkums, par šo faktu krīt mērenā izmisumā. Apvienotās Karalistes polītiskā dzīve gandrīz vienmēr bijusi patīkami vētraina, un arī šīs vēlēšanas nav izņēmums. Kā jau vispār Eiropā, arī Apvienotajā Karalistē ir uzradies Putina fanu klubs, kas sauc sevi par partiju un aģitē par Lielbritānijas neatkarību (iedomājieties, Lielbritānijas neatkarību, nevis neatkarību no Lielbritānijas, līdz kam mēs esam nonākuši). Un ar neatkarību šie ļaudis saprot izstāšanos no Eiropas Savienības.

Protams, katram ezim (ja vien viņš nedzīvo dziļi drūmā Ziemeļanglijā) ir skaidrs, ka UK izstāšanās no ES vismaz īsākā un vidējā laika posmā būtu diezgan vareni sūdi. Taču dziļi drūmās Ziemeļanglijas ežu populācija pie diezgan vareniem sūdiem ir pieradusi, viņiem pat patīk dzīvot diezgan varenos sūdos, viņi diezgan varenos sūdus paņem klēpī, apmīļo un sauc par saviem. Un, kad cilvēki diezgan varenus sūdus uztveŗ nevis kā kaut ko tādu, no kā vajadzētu izrāpties, bet savas esības neatņemamu sastāvdaļu — nu, tad viņiem gribas tos sūdus jo dāsni bārstīt arī tālāk. Piemēram, ja kādā valstī spēj pastāvēt sabiedriskā kustība Mana Čeļābinska, nav gan jābrīnās, ka šī valsts cenšas arī visu pārējo pasauli pataisīt par tādu manu Čeļābinsku.

Lai piesaistītu drūmos Ziemeļanglijas ežus, kas apsveŗ iespēju balsot par Lielbritānijas neatkarības cīnītājiem, konservātīvo partija ar savu bezbailīgo vadoni Deividu Kameronu priekšgalā mēģina mērkaķoties pakaļ neatkarības cīnītājiem — paļā imigrantus, gaužas par Eiropu un piesola, ka uzrīkos referendumu par izstāšanos no ES, ja uzvarēs vēlēšanās. Tiesa, viņu centienus tuvināties tautai mazliet apgrūtina Deivida Kamerona nespēja slēpt savu pārliecību, ka viņš ir vismaz trīs galvas tiesas pārāks par visādiem common people. Bet viņš arī īpaši necenšas un, gluži kā meiteņu koļīšanas metožu sacerētāji, cer, ka nekaunīga attieksme nodrošinās panākumus. Sak, jautājums nav — vai Deivids Kamerons jums būs gana labs, jautājums ir — vai jūs esat gana labi, lai Deivids Kamerons būtu jūsu PM.

Bet, protams, galvenais Deivida Kamerona pretinieks nav vis Putina fanu kluba vadītājs, bet gan opozīcijas un leiboristu vadonis Eds Milibands. Rīta Panorāma gan viņu nosauca par Deividu Milibandu, acīmredzot pieņemot, ka visus britu polītiķus sauc Deivids, un vispār ir arī Deivids Milibands, bet līdz tam mēs nonāksim mazliet vēlāk.

Atļaušos nelielu personīgu atkāpi: Eds Milibands man uzreiz iepatikās tādēļ, ka viņš dara lietas, kas viņam īsti nesanāk, jo arī es tā cenšos dzīvot. Deivids Kamerons jau pa gabalu izskatās pēc dzimuša polītiķa, kas izbauda pūļa uzmanību un citu cilvēku pakļaušanu. Savukārt, skatoties uz Edu Milibandu, vienmēr nāk prātā tā anekdote par basistu — lūk, viņš runā un pie sevis visu laiku domā, esi pārliecināts, runā skaļi, vicini rokas, esi pārliecināts, runā skaļi, vicini rokas... Es pieņemu, ka Eds Milibands ir britu žurnālistu mīlulītis, jo viņa mēģinājumi neizskatīties pēc nūģa ir lielisks materiāls klikšķināmām attēlu galerijām. Savukārt pēc tam, kad vakar beidzās Kamerona un Milibanda televīzijas debates (kur viņi debatēja nevis viens ar otru, bet ar britu pratināšanas meistaru Džeremiju Paksmanu), Paksmans tā gādīgi apjautājās: "Tev viss kārtībā, Ed?" Uzminiet nu, kas ir visbiežāk citētā frāze pēc šīm debatēm.

Nu lūk, bet, kā minējām, ir arī Deivids Milibands. Deivids ir Eda vecākais brālis, kas arī savulaik cierēja uz to pašu amatu. Tā nu Eds izspēlēja gandrīz vai bībelisku motīvu un leiboristu vadoņa vēlēšanās par mata tiesu izrāva uzvaru pār Deividu. Savukārt Deivids apvainojās un aizgāja prom no polītikas. Eds gan stāsta, ka viņu attiecības esot jūtami uzlabojušās, tomēr var noprast, ka tas ir bijis gana smags trieciens. Tādēļ uz jautājumu, vai viņam pietiek dūšas, lai vadītu valsti, Eds gan varēja atbildēt: "Klau, Džeremij. Lai es šeit tiktu, man vajadzēja tikt galā ar paša brāli. Tu tiešām man prasi, vai man pietiek dūšas?!" (Piebildīsim, ka viņš tā neatbildēja.)

Tāds, edz, neliels кто есть who in the UK General Elections. Lai turpmāk arī jūs bļautu uz ekrānu, kad Dāvis Valdnieks Edu Milibandu sajauc ar Deividu.

11CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

kakjux
kakjux
Lola
Friday, March 27th, 2015 08:39 am
Gender fluid - jēdziens, kas cilvēkiem atvieglo dzīvi.

Tags:

6CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

dzeina:
pajautaa
pajautaa
pajautā!
Friday, March 27th, 2015 09:52 am
Apskatījos, ka manā PINS kontā ir gandrīz pietiekami punktu, lai sanāktu aizlidot uz vienu galvaspilsētu un arī atpakaļ. Diemžēl, gandrīz - pietrūkst 600 punktu.

Te kāds ir mēģinājis pirkt biļeti, PINS punktus apmaksai izmantojot daļēji? Vai to vispār ir iespējams izdarīt? Un, ja ir, vai ķēpāšanās ir tā vērta?

Tags:

9CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

honeybee
honeybee
honeybee
Friday, March 27th, 2015 09:49 am
No rīta biju Rīgas satiksmē, pretī džeks čalotājs, pie tam no tiem pozitīvajiem, kas runās par visu un jebko, izdiskutējām, kāds uzvārds manam vīram un cik daudz bērni ēd.
- Jums ceturtais bērns arī būs?
- Ēēēē, es nezinu.
- Jūs zinājāt, ka no sešiem bērniem arī jūsu vīram ir bezmaksas kartiņa? Jā, abiem diviem, gan jums, gan vīram!
- ...
- Jā, iespējas ir, vajag tik paņemt!

Attiecīgi šorīt visu rītu smaidu un ķiķinu.

8CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

dienasgramata
Nepabeigtā dienasgrāmata
Friday, March 27th, 2015 09:38 am
Latvijas nacionālā aviokompānija "airBaltic" ieviesīs jaunu prasību, ka pilota kabīnē visu laiku obligāti ir jāatrodas diviem cilvēkiem, norādīja "airBaltic" pārstāvis Jānis Vanags. "Ja pilotam kabīne ir jāpamet, viena no stjuartēm dosies uz kabīni," viņš skaidroja.

p.s. stjuarte kā zāles pret depresiju

4CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

adinkra
adinkra
Friday, March 27th, 2015 08:21 am
sapnīši

Turpināju agrākā sapnī iesākto pirtiņas remontu, kurš toreiz beidzās ar tizlu neizdošanos. Kāpu uz jumta pie skursteņa, un atklājās, ka tas nav skurstenis, bet kkāds pildīts nestabils skaldnis ar glīti apmestu augšu.
Garām gāja meitenes, un teica, ka ķiršu vairs nav, viņas esot visus nolasījušas un apēdušas. Nu tā, ka pavisam pavisam.

Vēlāk Āfrikas grāvī iekrita mans termoss, kāpu šim pakaļ, paslīdēju, un, kamēr kārpījos līdz viduklim pa māliem, zābakus slīcinot, visi mani draudziņi aizdieba uz pienākošo vienīgo autobusu un aizlaida i nepamājot. Vīlusies nebiju, tikai pavisam nedaudz pārsteigta. Toties man bija atgūts termoss un soma ar urbjiem, tātad, arī cerība uz gaišāku nākotni:)

Un kas tas ir, man taču nav bail palikt vienai bešā, taisni tā tas kādreiz var notikt, nafig producēt visādus didaktiskus sižetus pamatskolas līmenī. Ja reiz bliežam pa aizdomīgām tēmām, es labāk paskatītos kādu mīlas romānu.

CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

dienasgramata:
pajautaa
pajautā!
Friday, March 27th, 2015 08:10 am
Uzticams kurpnieks centrā?

8CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

wensdy
wensdy
wensdy
Thursday, March 26th, 2015 11:44 pm
Jūtos saslimusi. Es nevaru tik bieži satikties ar visādiem ne pārāk zināmiem cilvēkiem. Oliveram uz deguna vēl joprojām ir šokolādes pudiņš. Pārējo es apēdu, lūza mana apņemšanās nepirkt saldumus. Bet, jā, droši vien ir vēl visādas lielākas problēmas par šo, vnk normāls sagurums un pretrunas. 

CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

samantta:
pajautaa
pajautaa
pajautā!
Thursday, March 26th, 2015 08:15 pm
Palīgā!

Mans angļu draugs pirmo reizi brauc uz Latviju (vecākiem atrādīties!). Tā kā pati nedzīvoju Latvijā jau vairāk kā 6 gadus, un esmu bijusi atpakaļ labi ja reizes 3, lūdzu ieteikumus, ko apskatīt, kur kas interesants notiek, ko būtu vērts parādīt? Būsim Rīgā 4 dienas, nekur pārlieku tālu no Rīgas negribās doties, turklāt izskatās, ka laiks ne pārāk labs.
Viens no variantiem ir doties uz Escape Room, kas izklausās interesanta izklaide, bet tā ir stunda.
Kur ir foršākās vietas, kur ieēst vai pasēdēt?
Mēs abi vecumā 25 - 30. Neesam klubu tusētāji, vairāk tā kaut kur pasēdēt ar labu mūziku un dzērieniem. Arī aktīvas izklaides labi der.
Protams, ka pagūglēšu arī, bet labprāt uzklausīšu personīgo pieredzi.

Liels paldies!

26CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

chaika
чайка
Thursday, March 26th, 2015 09:54 pm

buto vilcenes |phonefoto

Tags: , , ,

CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

elina:
pajautaa
pajautaa
pajautā!
Thursday, March 26th, 2015 08:13 pm
biedri, vērotāji!

Sakiet, lūdzu, kur Rīga-Jelgava apkārtnē ir kāds skaists, liels ozols +- lauka vidū?
Izmantosim bildēšanai.

8CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

tvarj
tvarj
only after dark
Thursday, March 26th, 2015 07:41 pm
Sakārtoju un sašķiroju Lūcijas mantiņas un visu vakaru no viņas stūrīša atskan omulīga čalošana kamēr es mierīgi pabeidzu neapdarītos darbus.

(Nepelnīti aizmirsts paņēmiens, nav visu laiku jāpērk jaunas mantas, vajag sakārtot jau esošās un atrast sen aizmētātās)

Bet, nujā, ir grūti bēdāties, kad mājās ir tāds jaukums, mana mazā cerībiņa. Nolakošu nagus un rīt iešu uz darbu ar smaidu.

2CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

klusais_okeans
klusais_okeans
Stiller Ozean
Thursday, March 26th, 2015 06:49 pm
iekšējais nospriegojums visu dienu tāds kā Mālera 4. simfonijas Adagietto 8. minūtē, kuru katru brīdi stīgas pārplīsīs un būšu pagalam

CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

helvetica
helvetica
helvetica
Thursday, March 26th, 2015 05:17 pm
atzīmēju: šinī brīdī darbu apjoms ir sasniedzis līmeni, kurā lielais vezums saspiež cinīti. Nevar saprast, it kā no visa liekā kratos vaļā, atsakos, neuzņemos, ir palicis tikai pats, pats pamatiņš, bet kā? un kāpēc? jauni rīkojumi, jaunas redakcijas, jauni aizpildāmo papīru kalni un galvas pie administrācijas ķermeņa ir izaugušas trīs, katras resursu optimizēšanas laikā nocirstās vienas vietā.

Privātajā sektorā ir jāpārvar 70% visādu šķēršļu, lai dabūtu 30% profesionāla prieka.
Valstīpašvaldībā tie ir 95% administratīvu procesu un protokolu, lai dabūtu 4% profesionāla pienākuma un 1%prieka.

CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

masha_nje_vasha:
pajautaa
pajautaa
pajautā!
Thursday, March 26th, 2015 03:34 pm
Iebūvētā virtuve; remonta meistari

1. Vai varat ieteikt kādus normālus dzīvokļa remonta meistarus?
2. Vai varat ieteikt kādu firmu vai privātpersonu iebūvētās virtuves iekārtas izgatavošanai?
Protams, nav vēlmes pārmaksāt, bet vēl mazāka vēlme visu remonta laiku bļaut, raudāt un vēl pēc gadiem sāpīgi atcerēties.

6CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

avralavral
Aufklärung
Thursday, March 26th, 2015 03:09 pm
http://www.arterritory.com/lv/teksti/intervijas/838-viss_nav_vienots/1/

Divus gadus veca intervija ar Greiemu Hārmanu (Graham Harman), nopublicēta neatbilstošā medijā, tulkojums ar kļūdām (citātā divas izlaboju), bet daudzas smieklīgas vietas:

"Vairums cilvēku izvairās no reālisma filozofijā, jo to parasti uzskata par garlaicīgu. Var teikt, spekulatīvais reālisms vienkārši nozīmē, ka mēs nonākam pie dīvainiem secinājumiem. Mēs ticam reālai pasaulei ārpus cilvēku prātiem, bet tā nav objektīvu fizisku "piku" pasaule. Manā filozofijā ir neredzami priekšmeti, kas ir slēpti viens no otra, tiem nav kontakta vienam ar otru, tikai netieši. Spekulatīvajā reālismā ir arī izskanējis tas brīnišķīgi neprātīgais apgalvojums, ka Dievs neeksistē, bet varētu eksistēt nākotnē. Pilnīgi iespējams, ka Dievs parādīsies nejauši bez jelkāda iemesla un pamodinās mirušos un atbrīvos viņus no ciešanām. Un tam ir diezgan interesants arguments. Kāds tas ir? Tas apstrīd iespējamības likumus. Iemesls, kādēļ mēs noraidām minēto iespējamību ir fakts, ka tas izklausās pilnīgi neiespējami, ka Dievs parādīsies un pamodinās mirušos. Bet arguments ir, ka iespējamības likumi darbojas tikai noteiktā pasaulē/apstākļos. Jūs nevarat likt iespējamības likumiem definēt pasauli kā tādu. Iespēja, ka Dievs parādīsies no nekurienes ir tikpat lielā mērā pieļaujama kā fakts, ka matērija parādījās no nekā, ka dzīvība dzima no matērijas un domāšana dzima no dzīvības."

CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

chill_pill:
pajautaa
pajautaa
pajautā!
Thursday, March 26th, 2015 03:16 pm
Vai kādam ir zināms kāds labs un ērts veids kā apkopot sociālo tīklu (piemēram, Twitter vai FB) publicētās ziņas?

4CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

kautskis
kautskis
Viņa Gaišība
Thursday, March 26th, 2015 02:14 pm
...

Un, tā kā Latvijas ziņu portāli joprojām guļ, ziņošu es: Francijas amatpersonas paziņojušas, ka tā versija par controlled flight into terrain tik tiešām ir visticamākā, tas ir, otrais pilots lidmašīnu apzināti iestūrējis zemē. Tā, lūk.

UPD: Atvainojiet, Delfi bija par divām minūtēm ātrāki.

32CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

kautskis
kautskis
Viņa Gaišība
Thursday, March 26th, 2015 02:13 pm
L'amour plus fort que la haine

Aleluja, brāļi un māsas, beidzot tas ir noticis! Nācionālā apvienība un Saskaņa beidzot spējusi atzīties savās jūtās vienam pret otru. Nu viņi spēj sniegt roku viens otram, lai kopā spriņģotu pretī gaišākai, labākai un tikumiskākai rītdienai!

Protams, Nācionālā apvienība dievojas, ka viņi ir antiputinisti. Es viņiem pilnībā ticu, kāpēc ne! Jēdzienu "antiputinists" taču var saprast dažādi — tas var būt kāds, kas iebilst pret Putina polītiku, bet tas var arī būt kāds, kas gribētu būt Putina vietā. Arī tie vēsturiskie antipāvesti taču nemudināja katoļticības vietā ieviest sātanismu, bet uzstāja, ka viņi ir īstāki pāvesti par pašu pāvestu. Nācionālā apvienība mierīgi var būtu tādi antiputinisti, kas grib būt lielāks Putins par pašu Putinu. Ir gan tiesa, viņiem arī līdz Putina līmenim vēl jāizaug. Bet slikts tas ierindnieks, kas negrib kļūt par ģenerālisimusu.

Un vēl es te domāju, ka laikam man jākļūst sociāli atbildīgākam. Es te pirms kāda brītiņa bļaustījos, ka abortu skaits katru gadu samazinās. Acīmredzot tikumības aizstāvji ar šo statistiku iepazinās un diezgan skaidri apjauta: ja šitā turpināsies, pēc kāda laika nebūs, par ko brēkt. Tādēļ nestāstīsim skolniekiem par kontracepciju, atlaidīsimies ērtāk krēslā un gaidīsim, kad abortu skaits atkal pieaug!

Ziniet, es arī gribu būt Nācionālās apvienības deputāts. Noteikti ir ļoti spridzīgi pašam radīt problēmas, kuŗas pēc tam tu piesolies risināt.

2CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

honeybee
honeybee
honeybee
Thursday, March 26th, 2015 01:46 pm
Nu, un kā lai tagad te pastrādā, koa? :)
http://www.laligaba.lv/berni/ieva-melgalve

19CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

auksts_entelekt
auksts_entelekt
Inde
Thursday, March 26th, 2015 10:08 am
Jocīgi par tiem pilotiem.
Iziet ārā pačurāt 20 minūtes pēc pacelšanās? Nu, ok, varbūt kaut ko sliktu apēda.
Cik jūs, kas daudz maz regulāri lidojat, esat redzējuši lidojuma laikā no kabīnes iznākam pilotu? Es nekad.
Visu pārējo, cik redzēts, viņiem pienes klāt kabīnē.
Un kā tas ir, tikko sarunājās par neko un tad klusējot aiziet?

Upd: a re, te ziņās viens speciālists stāsta, ka pat aizejot pačurāt esot no ārpuses kods, ko otrs var ievadīt. Ja piemēram uzrodas terorists, kurš pieprasa čurāt izgājušam to ievadīt, tad pēc instrukcijas jāievada tāds, ka durvis no iekšpuses nobloķējās.
Upd 11:40: kabīnē palikušais visu darījis apzināti:(

36CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

pogagaa:
pajautaa
pajautaa
pajautā!
Thursday, March 26th, 2015 11:08 am
Ziemīgs jautājums

Tūdaļ, tūdaļ drīzā laikā sāks atslēgt apkuri, bet jau tagad mazuliet salst.
Vajag apsildīt vienu istabu (nezinu kāpēc, bet pārējais dzīvoklis ar temperatūru ir kārtībā).
Ko izvēlēties - pušamo vai tomēr to, kas izskatās pēc radiatora ar vadu (eļļas)?

8CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

tvarj
tvarj
only after dark
Thursday, March 26th, 2015 10:01 am
Lūcijas performances pie rimi nebeidzas, tās kļūst aizvien komplicētākas. Vienu vakaru es saņēmu sms no A "Paliiigaa. Cilveeki paliigaa. Teetis mani apeediis. Paliigaa. Pie rimchika izdomaaja paklaigaat:)"
Vakar savukārt esot bijis "cilvēki! Skatieties-mēness!!!"


Tāda sajūta, ka viņa trenējas iestājeksāmeniem MXAT'ā :))

1CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

adinkra
adinkra
Thursday, March 26th, 2015 08:33 am
Ielīdu draugiemlv, tur pretī Dievietes horoskops. Dariet to, dariet šito, sekojiet intuīcijai, no tā jūs iegūsiet lielu prieku. Ko tur ņemties, kāpēc vienkārši neieteikt - esi laimīgs un apmierināts.

CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

saccharomyces
saccharomyces
cukursēne
Wednesday, March 25th, 2015 08:06 pm

CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

kakjux
kakjux
Lola
Wednesday, March 25th, 2015 04:51 pm
We have the meeting and then we have the meeting again on the smoking terrace.

Tags:

CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

penny_lane
penny_lane
penija
Wednesday, March 25th, 2015 12:44 pm

2CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

chaika
чайка
Wednesday, March 25th, 2015 12:27 pm

Tags: ,

2CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

kautskis
kautskis
Viņa Gaišība
Wednesday, March 25th, 2015 12:11 pm
Daily news

Un vēl, runājot par ziņām, gribu pastāstīt, ka nesen (tiesa, ne nesenās aviokatastrofas sakarā) iemācījos ļoti derīgu terminu: controlled flight into terrain. Tas nozīmē tieši to, pēc kā tas izklausās, un, kā liecina aplēses, ir galvenais aviokatastrofu cēlonis. Es, protams, neņemšos apgalvot, ka tieši tas še ir noticis, bet stipri iespējams, ka tuvākajā laikā šis termins tiks lietots vismaz kā viena no versijām.

9CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

mafia
mafia
mafia
Wednesday, March 25th, 2015 10:59 am
Oh please! Nesauc par plati mūziku, kas nāk no datora lol - sevišķi, ja tev mājās, visticamāk, nav pat neviena īsta plate!

CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

kautskis
kautskis
Viņa Gaišība
Wednesday, March 25th, 2015 10:59 am
Laipni lūgti 21. gadsimtā

Man ļoti patīk bezcerīgas cīņas, un man ir patiesa cieņa pret ļaudīm, kas šīs bezcerīgās cīņas tomēr cīna. Piemēram, tās parakstu vākšanas portālā Mana Balss, lai Latviju beidzot piespiestu uzvesties kā 21. gadsimta Eiropas valsti, nu tur marihuānas dekriminalizācija, kopdzīves likuma pieņemšana, tādas lietas. Protams, pat ezim skaidrs, ka ne viens, ne otrs vismaz tuvāko desmit gadu laikā nav gaidāms (un ir kādu 70% varbūtība, ka arī pēc 20 nebūs). Mūsu valstij patīk dzīvot kā tajā jokā par apsviedīgo ebreju: visapkārt 21. gadsimts, bet mums — deviņpadsmitais! Bet cenšanās ir apsveicama, pats parakstījos un mudinu to darīt arī jums. Lai tieslietu ministram atkal būtu iespēja juridiski nereģistrētās ģimenes saukt par "šiem", kā vakar Panorāmā izteicās.

Vispār tie latvju polītiķu centienus būvēt Latvijā totālitārismu ar cilvēcīgu seju ir tiešām atzīstami. Lūk, mums visiem jādomā un jādzīvo šādi. Ja tu tā nedzīvo, nu, gluži pie sienas tevi neliksim un uz lēģeŗiem nesūtīsim (te parādās tā cilvēcīgā seja), bet ar visādiem ierobežojumiem tev gan, kā saka Eminence Stankēvičs, jārēķinās. Vienīgi žēl, ka Latvija robežojas ar Krieviju — šeit tikai visradikālākie ļaudis ņemas slavināt Putinu par viņa tradīcionālo vērtību cienīšanu. Savukārt tajās valstīs, kas ar Krieviju nerobežojas, visu nokrāsu totālitāristi var cerēt uz Putina gādīgo atbalstu viņu cīņā pret ļauno liberastu sazvērestību. Tā nu Latvijai jācīnās vienai pašai, un neizbēgami sanāk šur tur piekāpties.

Tas viss ir ļoti lieliski, bet tomēr tiem mūsu polītiķiem, kas ļoti alkst pamācīt, kā "šiem" ir jādzīvo, vajag ielāgot vienu vienkāršu lietu (es jau to esmu teicis, bet varu pateikt vēlreiz). Un tas atkal ir saistīts ar šito te 21. gadsimtu. Proti: 21. gadsimtam ir tāda īpatnība, ka ļaudis ir saklausījušies visādas liberastu pasakas par cilvēka brīvību un tādām lietām. Un, kad viņi tādas pasakas saklausās, viņiem arvien mazāk un mazāk gribas dzīvot tādās valstīs, kas viņus uzskata par savu īpašumu, ar kuŗu var izdarīties, kā vien ienāk prātā. Tādēļ valstīm sanāk savā starpā konkurēt par to, kas viņās dzīvos — tas vien, ka tu kādā valstī esi piedzimis, vēl nebūt nenozīmē, ka tu tajā valstī arī dzīvosi un strādāsi (kā to ļoti labi zina ikviens, kas piedzimis Padomju Savienībā).

Nu lūk, un Latvijai būtu ļoti, ļoti lietderīgi apskatīties, kā tieši viņa izskatās šajā konkurences cīņā. Protams, var kaunināt cilvēkus par to, ka viņi aizbrauc — bet kaunināšana strādā tikai zināmā mērā. Ja ailītē "kā piesaistīt cilvēkus Latvijai" ir tikai "kauninot", tad (atkal lietojot Ekselences Stankēviča izteicienu) jārēķinās, ka vienā brīdī cilvēki pateiks — meh, paši uz sevi paskatieties, lielie kauninātāji.

61CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

honeybee
honeybee
honeybee
Wednesday, March 25th, 2015 10:45 am
No rīta, vārdsakot, dungoju Rob Dougan (es vispār pēdējā laikā mostos ar Rob Dougan galvā).

Es: - She thinks that I was born yesterday...
T.: - Suddenly...

2CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

lavendera:
pajautaa
pajautaa
pajautā!
Wednesday, March 25th, 2015 10:21 am
Vai kāds ir nopircis un izmēģinājis ausu vakuumattīrītāju, šitādu?
http://www.zuma.lv/nonovax-ausu-tirisanas-ierice.html
Par līdzīgiem štruntiem, protams ir atsauksmes, ka tie ir pēdīgais sūds; bet tieši par šo nav nevienas.
(Protams, ka koppiršanas portāli atsauksmes dzēš, tas ir skaidrs, tāpēc interesējos, vai kāds ir pārbaudījis efektivitāti savās ausīs...)
Es jau varētu piemontēt kaut kādus pričendālus parastam putekļsūcējam, bet man nav parasta putekļsūcēja :)

13CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

chaika
чайка
Wednesday, March 25th, 2015 09:57 am

pa ceļam uz darbu palasīju grāmatu un sabojāju sev pašsajūtu
un ne jau grāmatā, bet lasītājā un lasāmvietā bija vaina
rezultātā esmu jau paspējusi sapsihoties uz 2 kolēģiem :)

|phonefoto


Tags: , , , , ,

5CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

pirx:
pajautaa
pajautaa
pajautā!
Wednesday, March 25th, 2015 09:57 am
Kartona kastes

Kur Rīgā var dabūt dažādu izmēru gofrēta kartona kastes? Nu tā, lai var piebraukt un izvēlēties vajadzīgo izmēru.

3CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

honeybee
honeybee
honeybee
Wednesday, March 25th, 2015 08:04 am
I'd thought I'd buried Mother. No. Some of us cremate parents, not bury them, cremate them in our own fires, then sift and sieve the bits of bone to fine particles, down to dust. As we discard the dust, some of it settles on our arms, faces.

/Roberta Payne. Speaking To My Madness

8CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend