palasīties
linki up
auksts_entelekt
auksts_entelekt
Inde
Tuesday, July 22nd, 2014 11:13 pm
Joprojām par Ukrainu. Krievu eksperts par boingu. Ir cerība. Zombisms ne projdjot. no 3:40

CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

putnupr
putnupr
putnupr
Tuesday, July 22nd, 2014 11:37 pm
Nedomāju par cilvēkiem, domāju par slimībām. Domāju un klusēju. Izdomāju diagnozes un baidos. Pie ārstiem neeju. Biju pie zobu higienista. Tik ļoti sāpēja, pat asaras noritēja. Katru dienu jātīrot ar zobu diegu.
Zobos nav bēdu.

7CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

sirdna
sirdna
sirdnA
Tuesday, July 22nd, 2014 10:31 pm
Sunnic pasmilkstēja un noplīsa.

CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

putnupr
putnupr
putnupr
Tuesday, July 22nd, 2014 10:26 pm
Riebīga sajūta, zinot, ka nekas labs nav gaidāms

13CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

zivs:
pajautaa
pajautaa
pajautā!
Tuesday, July 22nd, 2014 08:23 pm
AOE II Conquerors kompanjons

Ir kāds, kam arī nenormāli patīk Age of Empires II Conquerors, un to vien gaida, lai uzspēlētu tīklā?
Savienoties varētu caur Game Ranger.
Ja nav vaļas šobrīd, bet gribētu to izmantot citreiz, vienalga, lūdzu, padod ziņu. Varam sarunāt uz citu reizi.
Te - komentāros, vai uz catlife džīmeilā.

2CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

sirdna
sirdna
sirdnA
Tuesday, July 22nd, 2014 08:01 pm
Āfrikas kūku mēris. Ievazāts ar putukrējumu.

Latgalē nodedzināti desmit konditorejas cehi.

3CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

dienasgramata
dienasgramata
Nepabeigtā dienasgrāmata
Tuesday, July 22nd, 2014 07:48 pm


bildīte ar parakstu "10 izcilākās Latvijas personības"

14CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

kisswithafist:
pajautaa
pajautaa
pajautā!
Tuesday, July 22nd, 2014 02:55 pm
"Indie" veļas veikals

Hei, Ciba,
mazliet specifisks jautājums.

Kur Rīgā ir kāds sieviešu veļas veikals, kas NAV daļa no kādas standarta ķēdes (piemēram, Lauma, Triumph, Sasha, Effect, Rosme vai Roksa)?
Saprotams, lai arī tehniski katra Centrāltirgus būdiņa atbilst šai definīcijai, arī tas šoreiz nederēs. Tāpat arī ultra-high-end zīmolainie hiperluksus veikali nē. Turklāt vēlams, lai veikals būtu jēdzīgi sameklējams Internetā (nu kaut vai feisbukā).

Lūdzu, cibiņ, ja Tev ir kaut kas zināms par šādu veikalu (es ceru, ka tāds eksistē), lūdzu, padalies! :)

P. S. Stockmann arī tehniski tam atbilst, bet šoreiz šis nē.

Ed. as of 17:38 - jautājumu uzdevu nolūkā nevis "man vajag jaunas vešiņas" bet "man vajag Tiešām Labu Neatkarīgo Veikalu Kas Nav 100% Latviešu Mode". Man ir iemesli - bet esmu priecīga par atbildēm, gaidu vēēēēēēēēēl! :)

17CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

mafia
mafia
mafia
Tuesday, July 22nd, 2014 12:43 pm
Atcerieties, bija tāda anekdote par puisīti, kas piedzima, bet tā arī nesāka runāt. Viņa ģimene pieņēma, ka viņš nabadziņš ir slims un tā rūpējās, tā rūpējās par viņu, lai viss viņam būtu un lai viss būtu ideāli. Un tad vienu dienu, kad puisītim 7 gadi, viņi sēž pie pusdienu galda un viņš pēkšņi saka: "Manā zupā ir muša!" Visi pilnīgā šokā, prasa viņam: "Bet kā! Tu spēj runāt? Kāpēc tu visu laiku neko neteici!" Un viņš atbild: "Līdz šim viss vienmēr bija kārtībā."

Reizēm man gribās kaut kā līdzīgi - lai jau tie cilvēki ir apkārt, bet lai nav ar viņiem jārunā. Sevišķi ar svešiem cilvēkiem visas tās neinteresantās small-talk sarunas. Jo reti kad uzpeld tiešām interesantas personības, ar ko gribētos iedziļināties kādās kopīgās tēmas vai vispār, kuri izraisītu vēlmi tērēt enerģiju intereses jušanai :D /egocentriķa piezīmes obvsly :)

CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

dienasgramata
dienasgramata
Nepabeigtā dienasgrāmata
Tuesday, July 22nd, 2014 11:43 am


"Leonards Koens mierina Niku Keivu", austrāliešu mākslinieks Bens Smits

2CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

kautskis
kautskis
Viņa Gaišība
Tuesday, July 22nd, 2014 11:12 am
Kā es pavadīju vasaru

Bavārija ir burvīga, taču šorīt mazliet lietaina, tamdēļ kādu brīdi pasēdēšu un pacibošos.

Nekad iepriekš Bavārijā nebiju bijis, bet kaut kādi neglīti aizspriedumi taču bija. Piemēram, ka viņi visi tur skraidīs apkārt, tērpušies lederhosen, ar brātvurstu vienā rokā un alus krūzi otrā. Un, ziniet, kāda ir neglīto aizspriedumu burvīgākā īpašība? Viņi mēdz apstiprināties: viņi visi tur tik tiešām skraida apkārt, tērpušies lederhosen, visu laiku dzeŗ alu un ēd visādus paēdienus, ko taisa no dažādām cūku sastāvdaļām. Tā kā man ļoti garšo gan alus, gan dažādas cūku sastāvdaļas (es pūt-dirsā-lec-gaisā nācionālisma uzplūdos pat cūkas šņukuru esmu ēdis!), esmu visnotaļ sajūsmā.

Aplūkosim Bavāriju sīkāk un sāksim, protams, ar alu. Bavārijā alus ir daudz. Ļoti daudz. Mani brīžam pārņem sajūta, ka ērBoltika Daša patiesībā bijusi valkīra, kas mani aiznesusi pa tiešo uz Valhallu, jo vidusmēra vācu lielveikala dzērienu sadaļa tik tiešām piegādā alu ne mazāk dāsni kā tās Valhallas kazas, no kuŗu tesmeņiem plūda nevis piens, bet medalus. Un alus te nedalās kategorijās "lētais alus, hipsteŗalus un importa", bet gan tādos žanros, kas katrai alus cienītāja sirdij liek iepukstēties straujāk: Schwarzbier, Steinbier, Weissbier, Bock, Rauchbier un vēl, un vēl. Itin viss ir tik garšīgs, tik garšīgs -- un lēts. Rauchbier pudelīte, kas Rīgā bez problēmām maksā divus eiro sešdesmit, še maksā deviņdesmit santīmus.

Starp citu, vai nav smieklīgi, ka Naukšēnos un Minhenē tagad var norēķināties ar vienu un to pašu naudu? Un pa tiešo salīdzināt cenas starp Naukšēniem un Minheni? Protams, īstam latviešu ceļotājam vajag apmeklēt Aldi, Deichmann un Kik un pēc tam gausties par to, cik Vācijā viss ir lētāks. To es arī darīju (nu labi, Kikā vēl nebiju), bet, skaidra lieta, es ar, es ar gudri varu purpināt, cik Vācijā viss ir lētāks, šiten te vietējie biznesmeņi galīgi ahujeļi, ja viņu veikals pusgada laikā viņiem neatnes bembi, tad vispār nav jēgas sākt. Labi, viss nav, ir lietas, kas Latvijā ir lētākas. Bet lai tas jūs neattur no pārliecības, ka Dievzemītē mūs visus krāpj.

Ja jau bembis ir pieminēts, laiks sīkāk parunāt par ļoti nozīmīgu Bavārijas īpatnību: autobūvi. Bavārijā taisa mašīnas. Bembjus, piemēram. BMW hedkvōrteri ir šepat Minhenē, un viņu arhitektōniskais risinājums (dievinu šo vārdu salikumu) pārliecinoši ieturēts stilā "mums ir dafiga naudas, un mēs būvējam mašīnas. Uzbūvējiet kaut ko tādu, lai tas uzreiz būtu skaidrs!" Tā nu BMW hedkvōrteri laistās šķīstā metālā un izskatās nevis vienkārši pēc falliska simbola, bet pēc veseliem četriem falliskiem simboliem, kas salikti viens otram blakus. Droši vien domāts, ka izskatās pēc dzinēja cilindriem. Smuki jau izskatās, īpaši tādēļ, ka BMW hedkvōrteri slejas samērā lepnā vientulībā netālu no Olimpiskā parka, viņiem apkārt nav īpašu daudz visādu citādu ēku. Tā nu viņi tur ierakstās ainavā savā nodabā, vietām tā, ka hedkvōrteri lepni paceļas pāri sešu joslu lielceļam, bet citviet savukārt tā, ka viņi izslejas pāri parka koku galotnēm. Gluži kā BMW var traukt gan pa lielceļiem, gan zaļām lauku alejām, vai ne!

Jā, Minhenē ir Olimpiskais parks, jo tur savulaik bija olimpiskās spēles. Jūs, protams, visi zināt, ar ko tās spēles ir slavenas. Ja nezināt, noskatieties One Day in September. Pirmkārt, tā ir ļoti laba dokumentālā filma. Otrkārt, tur ir pastāstīts, ar ko tieši tās spēles ir slavenas. Vispār uz Minheni vajadzēja aiztriekt tos jauniešus, kas Suočuos plānoja olimpisko infrastruktūru, jo tur ir ļoti labi redzams, cik veiksmīgi pēc spēlēm to infrastruktūru var pielāgot citiem mērķiem. Olimpiskais stadions ir apbūvēts ar pārmēru milzīgu stikla jumtu, nu tā, ka vienā laidā, ne tikai pāri stadionam, bet arī tuvākajai apkārtnei, ņemiet, ņemiet, mums nav žēl. Un tur zem tiem daudzajiem stikla jumtiem vienā laidā notiek visādi pasākumi. Savukārt olimpiskais ciemats ļoti veiksmīgi pārbūvēts par gaumīgiem mājokļiem, ar puķītēm, smilšu kastēm un strūklakām, un tikai laiku pa laikam sanāk sajūsmā iebrēkties "Nē, tu paskaties, tu tikai paskaties, tas taču ir tas pats balkons, uz kuŗa graudainā, melnbaltā bildē stāvēja čalis ar sejas masku un stroķi rokā!!!"

Labi, būs gana. Mūsu nākamajā raidījumā mēs sīkāk aplūkosim nacistus, vēsturisko apbūvi un fetiša kostīmus.

2CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

penny_lane
penny_lane
penija
Tuesday, July 22nd, 2014 11:19 am
kolēģīte mani apturēja pie durvīm- vai palīdzēšu uznest kasti. nu tur pārītis A4 bloku. man kaut kā likās tik bezgaldumji tā kā tādām vājulīšcacām pa abām nest, ērti arī nav. paņēmu uznest. viņa maziņa un smalciņa, es... es.


bet viņa visu ceļu tur "nu kā tu tā, nu kā tu tā". nezinu. man neliekas, ka tas ir kaut kas briesmīgs smalkām meitenēm panest kastes vai riteņus.

vakar kolēģim bija dzimšanas diena. visas bučo, visi spiež roku.

paskatās uz mani. tu jau spiedīsi roku? viņš man jautā.
pasmaidu. paspiežu roku.

un tam visam pāri k., piemēram, regulāri man brauc virsū par sievišķības ekspluatēšanu. man domāt, vairāk tā ir seksualitāte, ko reizi pa reizei izmantoju. agresīva, tieša, vienkārša.

man nav ne jausmas, kas ir sievišķība. kaut gan. šāda taisnošanās, tā ir pagalam sievišķīga, vai ne?

p.s. - par taisnošanos. man ar to vakardienas īsziņu nav ne mazākā sakara. knapi klāt biju:).

6CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

engell:
pajautaa
pajautaa
pajautā!
Tuesday, July 22nd, 2014 10:14 am
Koka šahs

Labrīt!

 

Kur Rīgā būtu iespējams iegādāties klasisko koka šahu, apmēram ko šādu:

 

http://pirkums.lv/lv/catalog/Sports_un_turisms/Šaha_spele/Šahs_Chess_Tournament_No_5/?cat_id=202&scat_id=222&item_id=17610

 

Diemžēl interneta veikali nederēs, jo gribu dzīvē redzēt/aptaustīt.


7CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

helvetica
helvetica
helvetica
Tuesday, July 22nd, 2014 09:39 am
http://en.itar-tass.com/russia/741685

Hehe, nu letini dabus dirsa bigtime, interesanti, kapec tiesi sis valstis izveletas sutit savus cilvekus: francija tirgo ierocus uz ru un vispar mil to atliektiem galiem, swe ir viena no tam "neitralajam valstim", kura ir ar mieru skatities uz otru pusi, lai tikai ru tos neaiztiek, fi ari nav viegli saistiba ar nato paplasinadanas domu, tapat ka swe, nu, un Baltija, vai vismaz LV, vispar Krievijai isa pavada. pec tam ru vares atsaukties uz "neitalajiem neverotajiem", tapat ka ukrainas referenduma..

Tagad LV intelligentsia vares notestet sevi un grupeties vai negrupeties aiz tadiem ka Rinkevichs, lidzigi, ka sava laika Maskavas un ru inteligentsia, kura, ka mes zinam, nesamobilizejas vai ari izradijas nepietiekama ru propagandas masinas prieksa.

P.s. Vai kads zurnalists pajautas atbildigajiem politikiem u.c., vai gadijuma nebutu pratigak iepauzet ar uzturesanas atlauju tirgosanu?

7CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

ttp
ttp
ю
Tuesday, July 22nd, 2014 09:41 am
rūdīties jūrā un masēt nogurušo miesu rumbā
kolosāli

7CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

shelly
shelly
Shelly
Tuesday, July 22nd, 2014 09:20 am
A. gulēja kā eņģelis (vismaz, kamēr vecāki nebija mājās).
Es sāku nervozi pētīt vilcienu sarakstus...

CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

tikko_pamodos
tikko_pamodos
tikko_pamodos
Tuesday, July 22nd, 2014 08:10 am
idiotu klubiņš

Nu kāpēc viņiem tā jādara? Viss sākās ar Kasparu Dimiteru, kura daiļradi iepazinu agrīnajā jaunībā caur Krusta skolas dziesmām, vēlāk, caur brančiem (eh, bija laiki, kad to darījām, nezinot visādus hipsterīgus apzīmējumus un neliekot visu aktuālo informāciju instagramos, tviteros un citos interneta plašumos) draudzenes dārzā klausījāmies par poniju kārumnieku un nedzīvojam Āfrikā, sals nāks un dzelzs, mīlīgas latviešu estrādes dziesmiņas, kuras nomainīja psihā vēršanās pret pilnīgi visu, lielākas labskanības gūšanai izmantojot pat mātes nāvi. Vai "politiķis" Imants Es Iztulkošu Korānu Kalniņš. Nu kas tas ira, koa? Cilvēks ir radījis vācelīti, pilnu skaistām dziesmām. Ceturtā simfonija, Pūt vējiņi fināls, dziesmas ar Māra Čaklā vārdiem, bet te pēkšņi tulkos Korānu. Uldis Bērziņš to darījis pusi mūža un no oriģinālvalodām, bet mēs, nē, mēs Imant, izmantosim anglisko tulkojumu un pabeigsim visu krietni īsākos termiņos, vai ne? Un tagad Zigmārs Jo Tālāk Jo Trakāk Liepiņš papildina Latvijas Nacionālās operas tāmi ar sadaļu: izīrējam dzimšanas dienas pasākumiem un ballītēm, balonus pūšam uz vietas (operdziedātājiem labas plaušas, ziniet). Labi, gan jau viņa priekšgājējs arī ne bez grēka, bet vismaz PR viņam bija lielisks un labs PR mūsdienās, kā zināms, nosaka visu, līdz bezgalībai un tālāk. Kā lai tagad klausās Lāčplēsi? Kā lai sēd uz sliekšņa pasaciņa? Jo es tā nemāku - nošķirt mūziku no tās radītāja, es neticu, n e t i c u tiem, kas vienlaikus rada ko skaistu, bet atliek nolikt malā ģitāru, sintiņu vai mandolīnu un cilvēks paliek stulbs. Tad jau Lauris Es Skrienu Reiniks ir galvastiesu pārāks par visiem šiem aprēķinātājiem, jo viņš savu stulbumu saglabā nemainīgi, ar mandolīnu vai bez. Tad jau visi, kas miruši ātri, pārdozējot narkotikas un/vai nošaujoties, tikai iegūst, jo gan jau, ka Kurts arī padotos un uzrakstītu, dzīvs būdams, kādu reklāmu koka kolai vai nofilmētos lētā mūziklā (bez tam, daudzi jau viņa sadarbību ar MTV uztvēra kā nodevību). Protams, tie, kas atbalsta teoriju par mākslas darba eksistēšanu neatkarīgi no tā radītāja, man nepiekritīs. Lai.

Current Music: LLL - Nošaujies

16CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

kautskis
kautskis
Viņa Gaišība
Tuesday, July 22nd, 2014 01:28 am
Quadratisch. Praktisch. Gut.

Bavārija ir super, dārgie draugi. Alus, pompozā arhitektūra, neapēdams daudzums vēstures uz katra soļa, jo bieži arī saule (ne šodien, bet ko tur), brātvursti, ūdenskliņģerji, dažādas cūku daļas dažādos veidos un autobūve -- what's not to like? Biju gan mazliet noraustījies, es pirms tam biju ceļojis galvenokārt tikai pa ex-DDR, bet, ko niekus, arī Bundesrepublika ir burvīga.
Vēl es biju par mata tiesu no tā, lai nopirktu lederhosen, bet pārdomāju. Nu, kur es viņas vilkšu, nekur. Tā vietā iepirku vienkārši apģērbu, nevis fetišistu kostīmus (esmu gatavs saderēt, ka vismaz puse lederhosen īpašnieku viņas vilkuši kniebjoties. Bavāriskais role playing, ha.) Lūk, piemēram, Minhenes centrā ir piecstāvīgs veikals, kas pārdod tikai un vienīgi kungu apģērbus un apavus. Ļoti burvīgi. Turklāt -- īpašs cepumiņš par izdomu -- apģērbi īpaši resniem kungiem tur ir piektajā stāvā.
Nu, un, protams, esmu apskatījis visādas naciķu slavas vietas un padziedājis Deutschland, Erwache! Tiesa, Vācijā (atšķirībā no Stokholmas) nevar tādas kompozīcijas aurot visur, tur tomēr viņas atpazīst un skatās, maigi izsakoties, šķībi. Bet tas nekas.
Tā ja. Iet tik lieliski, ka īsti nav laika un vēlmes ko īpaši aprakstīt cibā, kas vispār ir skāde, jo še sanāktu burvīgi ceļojuma apraksti. Varbūt vēlāk. Tagad jādzerj alus, jāēd cūkas un jāmēģina sevi atrunāt no lederhosen iegādes.

6CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

tvarj
tvarj
only after dark
Monday, July 21st, 2014 10:57 pm
Man galvaa ir pilniiga ugunjoshana. Paredzu, ka driiz izdariishu kautko muljkjiigu.

2CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

217
217
J. S. Badger
Monday, July 21st, 2014 08:57 pm
croûte au fromage

par šveiciešu ēdieniem runājot:
saliekam cepamtraukā maizes šķēles,
pārlejam ar vīnu
uzliekam šķiņķi
uzliekam virsū gabaliņos sagrieztus tomātus ar sīpoliem, ķiplokiem un zaļumiem
pa virsu pārliekam daudz, daudz siera šķēlītes un bāžam cepeškrāsnī uz ~5min (atkarībā no krāsns karstuma)
kad siers galīgi izkusis, velkam ārā, uzmetam virsū marinētu gurķi un 3 marinētus mazos sīpolus
un pa virsu vēl uzliekam ceptu olu (vēršaci)
pasniedzam kopā ar sinepēm un pipariem

vot, tādus mēs te katru dienu un vakaru ražojam milzīgos kvantumos, kā tāda fabrika
tā šodien vakarpusē 32 kruti 8 minčās sataisīti pieliekamajā un jazdai, met krāsnī un skrien pa zāli iznēsāt
izstās aptuveni šādi (man nav diemžēl no paštaisītajiem foču)


1CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

saccharomyces
saccharomyces
cukursēne
Monday, July 21st, 2014 09:55 pm
be water, my friend

bet vispār - visu dienu gājām pārgājienā pa pilsētu ar savu "audzināmo" grupiņu, tas bija maģiski. vislielākais prieks par puiku, kurš apmeklējuma žurnālā jau bija atzīmēts kā tāds, kurš vispār vairs nenāks, bet bija ne tikai atnācis, bet arī ļoti atvērās, tik labi parunājāmies, un izskatījās, ka viņš būs arī rītdien. vispār tik patīkami ar viņiem pavadījām laiku, visa cita starpā pikojāmies un pēc iepazīšanās ar albatrosa kultūru es jutos diezgan aizkustināta par tām idejām un to saprāta līmeni, kas no viņiem tagad nāk ārā, to apspriežot. tik ļoti gribas viņiem piedāvāt visu ko foršu, ka kopā ar pārinieku šovakar salīmējām un uzzīmējām twister laukumu, lai varētu to spēlēt kā rīta grupas aktivitāti. un prieks par to, cik, šķiet, veiksmīgi mums ir izdevies izveidot kontaktu un būvēt to arvien lielāku, riktīgi ceļ uz augšu enerģijas līmeni, tāda sajūta, ka tagad es mierīgi varētu paspēt līdz galam sagatavoties rītdienai. un, kas vēl foršāk - ir tāda sajūta, ka rītdien visas stundas izdosies. es pieļauju, ka tas tā ir tikai šobrīd pārgājiena pacilātības ietekmē, bet, hei, pozitīvajām emõcijām vajag ļauties. kā šovakar kung fu teica - vispār visam vajag ļauties, nekam neturēties pretī, bez pretestības vienkārši plūst kā ūdenim. man vispār likās, ka tas kung fu (ja neskaita spiediena vadīšanu uz zemi, ko es laikam līdz galam nesapratu) tā, kā to pasniedza toms šeit, ir ļoti man derīgs, sakrīt ar visādām lietām, kā es jūtos.

CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

saccharomyces
saccharomyces
cukursēne
Monday, July 21st, 2014 09:36 pm
šovakar kung fu nodarbībā uzzināju, ka tas, kurš grib pieskarties, lej ūdeni

CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

krii
krii
Krāšņais Kurvjziedis
Monday, July 21st, 2014 09:06 pm
Vasaras raibās krellītes

No koru olimpiādes noklausījos tikai vienu koncertu - vokālo ansambļu finālistus Mūzikas Akadēmijā. Kad krievu jaunieši (četras meitenes, četri puiši) dziedāja Bohēmiešu rapsodiju, man sāka birt asaras. Taču es pēdējā laikā vispār esmu dikti emocionāla.
Vienlaikus jāatzīst, ka man ļoti patika visi tie pa Rīgu klīstošie svešzemju ļautiņi ar koristu šiltītēm kaklos. Visādi dungojoši melnādaiņi (es teiktu "nēģeri", ja es būtu Pepija Garzeķe, bet es neesmu), kristīgi un nekristīgi aziāti, pēc kuru vaibstiem var mēģināt minēt - korejieši, ķīnieši, kazahi?, sārtsejainie lielžokļu rietumeiropieši gaišās biksēs un zeltītās brillītēs, tumsnēji indonēzieši/malaizieši/taizemieši?, un vēl, un vēl, un vēl...
Apskatīju Antonijas Paškevicas izstādi Porcelāna muzejā - jūgendstila reminescences, skaisti un brīžiem asprātīgi, jūsmoju par bestiārija mošķiem "Rīgas Zoo", par sievietēm, par puķēm, par zeltu un platīnu. Viens no iemesliem mīlēt jūgendstilu noteikti varētu būt tāds, ka tas ir ļoti latvisks, bet iziet ārpus raupjuma un zemnieciskuma.
Visbeidzot - manā ledusskapī ir ieviesušies divi litri ērkšķogu, un rīt ir, iespējams, pēdējais brīdis tās savārīt čatnijā (jā, es zinu, ka meinstrīms).
Citādi viss ir lieliski un viss ir baisi. Strādāju, mācos, sauļojos, skrienu, dejoju, draudzējos, kašķējos, mīlējos, dzeru vīnu un ik pa brīdim paraudu.
Ir jūlija vidus, varbūt jau nogale, naktis vēl gaišas un bez dzestruma, dienas ir siltas, pēdējie ziedi un pirmie augļi, vasara savā visintensīvākajā fāzē, Mefistofelis varētu dabūt manu dvēseli nez cik reižu dienā, jo es negribu, negribu, negribu, lai šis mirklis paiet.

Ā, un vēl es pirms dažām dienām runāju ar meiteni no Ukrainas, un man ir daudz politizētu pārdomu. Varbūt uzrakstīšu. Kaut kad.

CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

auksts_entelekt
auksts_entelekt
Inde
Monday, July 21st, 2014 08:10 pm
.

2CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

iokaste
iokaste
iokaste
Monday, July 21st, 2014 08:41 pm
The White Swan

londonā ievēroju "The White Swan" alus krogus, vairākus. nevarēju saprast - aiz kam tāds nosaukums? tad nu beidzot pieleca.

iedomāsimies klasisku rajona gaģušņiku, veikals pāris galdiņi. pie galdiņa sēž gūlbis, izgāztu vēderu, kārsta savu galvu ar dzērāja degunu alus kausā. raugās apkārt tūskā ieaugušām, stiklainajām dzērāja ačtelēm. kad uznāk pēkšņa iedvesmā - izplēš spārnus un kauko gūlbīgi skaidro.

labi, tas tā - lirika.

šon biju aizgājis uz strojku pielabot vienu parketu. tā es tur čubinos savā dzīvokļa galā, klausos sokolova muļķu skola (audiogrāmatu) un smejos brīžiem asaras slaucīdams. laiku pa laikam aizeju uz pīpētavu/tējotavu, uztinu smēķi un parunājos ar pārējiem strādniekiem. vārdsakot - viņi bija sapratuši, ka es visu laiku tinu zāli un smejos savā nodabā apsities kā cipars. un nostučīja šefam - nu kammmmmon - vīrieši saucās..

Tags:
Current Music: John Newman - Love Me Again

4CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

divi_g
proud to be peevish
Monday, July 21st, 2014 05:41 pm

Tags:

1CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

chaika
chaika
чайка
Monday, July 21st, 2014 01:11 pm
uzminiet nu,kas man nāk

34CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

sirdna
sirdna
sirdnA
Monday, July 21st, 2014 11:00 am
Pieķeru sevi meklējot Cibas loga augšējā labajā stūrī linku uz krievu versiju, kur būtu izklāstīts alternatīvs skats uz lietām un notikumi paralēlajā realitātē.

2CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

shelly
shelly
Shelly
Monday, July 21st, 2014 10:53 am
Lauva kopš ceturtdienas ir gastroļos laukos. Un atgriežas tikai rīt. Man aizvien vairāk jāpiespiežas, lai mežonīgi neilgotos.
Un šovakar es eju uzmanīt mazo A. Lai viņa labāk guļ, citādāk es viņu pārmīļošu...

6CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

helvetica
helvetica
helvetica
Monday, July 21st, 2014 10:52 am
Latvijas iedzīvotājus aicina iesaistīties Tēvzemes balvas meklējumos

Valsts kanceleja sadarbībā ar Latvijas Nacionālo vēstures muzeju un Latvijas Nacionālo arhīvu aicina ikvienu Latvijas iedzīvotāju iesaistīties un palīdzēt atrast vēsturiskas liecības par Tēvzemes balvu.

Tēvzemes balva ir Latvijas Republikas valdības augstākā apbalvojuma - Ministru kabineta balvas – vēsturiskā priekštece, ko pirmās Latvijas brīvvalsts laikā 1937.gadā dibināja prezidents Kārlis Ulmanis.

... tālāk ... )

CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

sirdna
sirdna
sirdnA
Monday, July 21st, 2014 10:41 am
Pareizā atbilde uz 37.nedēļas jautājumu

Šodien ir 3 Termidors, CCXXII.

Tags:

CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

sirdna
sirdna
sirdnA
Monday, July 21st, 2014 10:20 am
Vīkendā radu salidošana, dzīves stāsti un neliela klope, viss kā pieklājas.

Toties mūsu kaktā palēnām ierodas civilizācija. Tuvākos gados piesolīja atvilkt tramvaju un arī sliedes, tagad pie Cirvja Centra (OK, to sauc Jupītera Centrs, bet ēka izskatās pēc cirvja un Cirvja Centram tam būs būt) Dinaza vietā lepni sliesies Hesburgers. Jauki.

10CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

helvetica
helvetica
helvetica
Monday, July 21st, 2014 09:53 am

CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

ninona:
pajautaa
pajautaa
pajautā!
Monday, July 21st, 2014 08:24 am
Politiķu runas maniere

Varat, lūdzu, nosaukt kādu daudzmaz populāru Latvijas politiķi ar jocīgu/smieklīgu runas manieri, izrunu (krievu runas defekti, izpaužoties latviski neskaitās)?

Prezidents šļupstot, bet viņš laikam nav gluži tautā populārs.
/Latvijā vispār ir populāri politiķi?/

+ Der tomēr arī citas jocīgas īpatnības (bezmatība vai sarkanmatība, vai resnums/tievums gan ne).
Es nepavisam neorientējos esošajos/bijušajos politiķos.

PALDIES!
Kaut kas no ieteiktā noderēs!

11CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

dienasgramata
dienasgramata
Nepabeigtā dienasgrāmata
Monday, July 21st, 2014 08:19 am
redaktora pirmdienas rīts

APOLLO. Hokejists uzsvēra, ka darbība politikā vēl ir pāragra nelielās pieredzes dēļ. Lai to gūtu, nepieciešams sabiedriskais darbs - tieša komunikācija ar cilvēkiem, diskusijas, dialogi. Ozoliņš vēlas zināt patiesās lietas, viedokli un meklēt meklēt konstruktīvus risinājumus problēmjautājumu atrisināšanā. Vēl viens aspekts, kas lika atteikties no darbības aktīvajā politikā ir izglītības trūkums. Tāpat ir jāsaprot plašā lauka apzināšanās - cik visas jomas ir saistītas, piemēram, kā ekonomika ietekmē medicīnu, izglītību un citas jomas.

CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

az:
pajautaa
pajautaa
pajautā!
Monday, July 21st, 2014 12:13 am
ceļš

ja jums jābrauc uz latgali pa a6-a13 uz rēzekni / a2-p27 uz balviem, kur tur pa ceļam ir pasaulē visskaistākā vieta, kur ikvienam kaut reizi jābūt? vislabāk, protams, lai tu var aizpeldēt un tad vēl pašūpoties vai pakūleņot

12CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

mafia
mafia
mafia
Sunday, July 20th, 2014 10:35 pm
Mans kaķis humānists :)

Nikija māk sagādāt pārsteigumus. Nesen tā bija pele, kam viņa laipni ļāva baroties no savas bļodiņas, kamēr pati labvēlīgi noskatījās. Tad tagad jaunums - atbraucu pēc 2 dienu prombūtnes laukos, neko nenojaušot, dodos uz wc un pamanu, ka kaķis pienāk un tā dīvaini par kaut ko interesējas zem poda... paskatos un izbailēs gandrīz noveļos, jo tur kaut kas liels un melns un ar putna spalvām? Tā kā vannasistaba manā dzīvoklī vispār atrodas aiz diviem stūriem un vispār galīgā tupikā, ja skatās no logu puses, tad pirmajā mirklī biju pilnīgā apjukumā, kā tur varēja gadīties putns?! Kaķis tik šo paostīja, vērsa manu uzmanību uz faktu un pats aizdevās ņaudēdams prom :D Vilku cimdus, atvēru logu un aiznesu apjukušo putnu nolikt uz palodzes. Verandā bija palicis logs uz vēdināšanu, laikam kāds bezdelīgu jaunulis būs trāpījis iekšā un pavadījis vienu vai divas dienas ārdoties pa dzīvokli :D Brīnums, ka dzīvs, un kā vispār var aizpsihoties līdz vannas istabai, kas pret ielidošanas logu sanāk U-veida dzīvokļa otrā galā... Katrā ziņā lepojos ar savu labi paēdušo kaķi-humānistu :) Putniņš vēl brīdi pasēdēja uz palodzes, spārnus izpletis, pilnīgā šokā, bet kad gribēju nobildēt, žirgti aizlaidās un lidojumā satika sev pazīstamu putnu, ar ko uzreiz sāka laidelēties kopā ^_^ Daudz laimes 2.dzimšanas dienā, putniņ!

4CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

helvetica
helvetica
helvetica
Sunday, July 20th, 2014 10:14 pm

CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

auksts_entelekt
auksts_entelekt
Inde
Sunday, July 20th, 2014 08:53 pm
šodien mani mazie vjetnamēzēni rīkoja parkā grillpārtiju. Uzaicināja arī mani. Braucu ar pārliecību, ka tur būs vēl kāds, kurš nav maziņš un melns. Ierodos, un ko es redzu - teju 20 rūķauguma cilvēku un es kā ēfeļtornis. Bet vispār ļoti mīļa sajūta, ka viņi mani redz un grib kā savējo.
Lielākā daļa bija no citām Vācijas pilsētām, bet pēc 5 min mēs jau bijām labākie draugi. Zēni ļoti galanti nesa klāt ēdienu,un tikko kā izdzēru vienu alus pudeli tā tūlīt pat rokā tika iesprausta cita. Vēlāk bija rotaļas. Viņi pusstundu dalījās komandās, kaut ko tur savā valodā bļāva un strīdējās, ka neizturēju un teicu, laikam nespēlēšu, jo noteikumus nesapratīšu, ja reiz viņi savā starpa tik ilgi nevar vienoties. Ziniet kas tā beigās par spēli izrādījās? Kur divi skrien starp sevi iespieduši balonu..:)

2CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

adinkra
adinkra
Sunday, July 20th, 2014 09:42 pm
mūsdienu cilvēka problēmas

"Rietumu cilvēks mīl savu stilu izgreznot metaforām, hiperbolām, patētiskām frazēm un bieži pieblīvēt "labiem vārdiem", kuŗiem ir tikai filoloģiska nozīme. Kādēļ viņš to dara? Tās ir bailes. Rietumu cilvēks dzīvo nepārtrauktās bailēs par savu eksistenci, viņš baidās no stiprākām varām. Tādēļ rietumu cilvēks neko citu nedara, kā uzbrūk un aizstāvas, uzvar un zaudē, bruņojas, biedē un tā joprojām. Trauksmei nav gala. Bet cilvēks nav dzimis tikai kareivis. Nē, viņš ir dzimis ne tikai cīņai, bet arī dzīvei. Un še ir tas nāves punkts, pie kuŗa ir nonācis rietumu cilvēks: cīņa ir viņa dzīves jēga, jo tiklīdz viņš beidz cīnīties, viņš vairs neprot dzīvot."

"Dzīvot nozīmē pildīt kosmisko likumību, piepildīt kādu augstāku gribu, cīnīties turpretī nozīmē apmierināt eksistences sfairā izvirzītās prasības. Ar vārdu "dzīvot" vienmēr jāsaprot pašmērķis, ar "cīnīties" šī pašmērķa līdzeklis."

Kādreiz bērnībā man Raudives teksti dziļi riebās, vairs neatceros kāpēc tieši.
Nupat man tā nolādētā cīņa sāk apnikt. Augstāka griba, kā tad.

CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend