palasīties
linki up
santa_be:
pajautaa
pajautaa
pajautā!
Monday, March 19th, 2018 09:38 pm
laba planšete omai no budžeta gala

Iesakiet sakarīgu Android planšeti ar max labu ekrānu no budžeta ierīču gala. Oma grib spēlēt spēlītes un zipāt internetus, internetbanku un youtube.

Plus, kas būtu minimālās tehnikās prasības pēc kā atlasīt? RAM piemēram? Svarīgi, lai baigi nebremzē ikdienas darbos un nedarbos.

CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

heda
heda
Heda
Monday, March 19th, 2018 08:25 pm
Stokholmas Stadsteater direktors Benijs Fredriksons, kuru #metoo kampaņas rezultātā atlaida no darba un brutāli izvazāja pa medijiem, izdarījis pašnāvību. Viņu pašu ne par kādām metoo-iskām darbībām neapvainoja, bet gānīja par stingro vadības stilu, kura dēļ varbūt iespējams it kā dažas darbinieces neesot nākušas klajā ar saviem metoo agrāk.
Pirms pāris mēnešiem kaisli raganas medījušie mediji šovakar vaimanā, kāds lielisks teātra darbinieks gājis bojā.

CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

krii
krii
Krāšņais Kurvjziedis
Monday, March 19th, 2018 09:16 pm
moralizēšu, jo man tā gribas

Dumjība, kā zinām, ir Dieva dāvana, un kaislība gan jau ka arī. Bet kaislīga muļķību brēkšana, nu, kaut kas apmēram tāds kā Ērmanīša izpausmes Cibā, var nākt tikai no dziļākajām pekles padibenēm.

Es zinu, ka man ir dubultstandarti, es zinu, ka esmu konservatīva, seksistiski aizspriedumaina un leju ūdeni uz toksiskās maskulinitātes dzirnavām, bet man tas tomēr ir jāpasaka.

Vīrietis, kurš nespēj savu viedokli izklāstīt rāmi un racionāli, bez liekām emocijām, kurš nespēj palikt loģiskas argumentācijas vidē, bez subjektīviem uzbraucieniem un rupjību spiegšanas, ir nožēlojamāks par kastrātu.

Varbūt strīdā iesaistītie paši sev rēgojas kā bruņinieki turnīrā, vai vismaz kā mačiski romantizēto bandu laupītāji, kas sanākuši izkauties krogā. Bet es no malas redzu tikai brēkalējošas vistas visapkārt putošām spalvām. Jā, vistas, pat ne gaiļus.

Mīļie puiši, nepārvērtieties vistās, lūdzu. Ja spējat.

Reply Add to Memories Email this entry to a friend

anna:
pajautaa
pajautā!
Monday, March 19th, 2018 06:56 pm
ko tu lasi internetā

Kādi ir jūsu kvalitatīvas ikdienas lasāmvielas guilty pleasures internetā? Nu, lapas, portāli, ko lasāt prokrastinējot, vienlaikus kaut ko derīgu uzzinot. Vienalga, pavisam īsi vai drusku garāk, ne obligāti 100% nopietni (100% "vērtīgi").

5CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

krii
krii
Krāšņais Kurvjziedis
Monday, March 19th, 2018 07:37 pm
Izlasīju Kļavja "Adiamindes ākstu". Nobrīnījos, kā par tik pateicīgu vēstures periodu iespējams uzrakstīt tik garlaicīgu romānu.

CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

kakjux
kakjux
Placebo Rush
Monday, March 19th, 2018 04:28 pm
ir pienākusi tā diena, kad es saņemu promotions epastus angliski, spāniski un čehiski.

bet es jums pat izstāstīt nevaru, cik ļ man izbesījuši baltie mēsli. tagad it kā kūst nost tai saulē. es gan biju uz bodi un izjutu skaudri to auksto vēju. nemaz negribas teikt, ka this is an improvement. un bodē tā sāku domāt, vai tik nevajag iepirkt rezerves, bet atcerējos, ka tagad jau kādu brīdi nesola baltos mēslus birdināt. pat weekendā ne! gribēju teikt, ka beidzot varētu weekendā kaut kur aiziet, bet, mīļie draugi, man jāstrādā. vēl kaut kāda zaja no tindera teica, ka Lieldienās atkal solot baltos mēslus. sāku aizmirst, kā tas ir, kad nesalst. cerība uz to, ka vēl kādreiz nesals, sen jau zudusi.

mēģinu saprast, ko darīt ar maiju šogad. bet nu, laikam vispirms jāsagaida papildus nauda kontā. bet nu darbs atkal izdomājuši, ka maija vidū rīkos to Planning pasākumu, par kuru es tā besījos februārī. nezinu kāpēc tieši viņi mūs tā trollē, bet nu. visi jūtas varoņi, ka šo te ieviesuši. tagad viss, protams, ir zajebisj un visi kļūstam par miljonāriem. nu ok, paskatoties kontā, atliek secināt, ka tomēr ne visi.

Tags: , , ,
Current Mood: atvainojiet, izlauzās
Current Music: nevaru izdomāt, ko uzlikt

CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

brr:
pajautaa
pajautaa
pajautā!
Monday, March 19th, 2018 01:44 pm
Kaktusu izvēle un māla podi

Kur Rīgā izņemto Depo un Lakstos būtu plaša (gan veidu, gan izmēru) kaktusu izvēle?

Vajadzētu arī dažādu izmēru māla podus, Depo un Krauta no neglazētiem podiem ir visai maz stila variāciju.

CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

helvetica
helvetica
helvetica
Monday, March 19th, 2018 12:57 pm
Oh, the irony

Ugundzēsēji šodien štepselēja skritulīšus uz policijas busiņa riteņiem, kas bija novietots tieši pretim ugundzesēju depo garāžas vārtiem. Pavērtiem ar pusizbraukušu ugundzesēju auto.

2CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

kants:
pajautaa
pajautaa
pajautā!
Monday, March 19th, 2018 11:11 am
kolhozs vs. sovhozs

kāda īsti starpība starp sovhozu un kolhozu?

Tags:

10CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

krii
krii
Krāšņais Kurvjziedis
Monday, March 19th, 2018 10:51 am
Starp citu, kurā brīdī nevienam nezināmais sen mirušais marginālis Gramši ir kļuvis par Visu Kreiso Ideoloģiju ikonu? Vēl pirms dažiem gadiem Latvijā gandrīz neviens viņu nebija dzirdējis un nepieminēja, izņemot dažus ļoti šauri specializējušos pētniekus.

9CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

atheist:
pajautaa
pajautaa
pajautā!
Monday, March 19th, 2018 09:48 am
EDS attaisnoto izdevumu atgūšana

Sākšu ar to, ka VID jau zvanīju un tur tante atbildēja no sērijas "tur kaut kur ir kaut kāda poga lejā, man tagad tas ekrāns nav priekšā, dariet tā un šitā", un, protams, man tur nekāda poga un nekā tamlīdzīga. Epastu arī jau nosūtīju, uz kuru man neviens nereģē, jo Latvija. Vai nu nemāku meklēt vai arī gūgle klusē par tik specifiskiem gadījumiem.

Situācija - par vecmammu par 2015. un 2016. gadu biju sniegusi viņas attaisnotos izdevumus, bet tur kaut kā daudz savācās un rezultātā manā šī gada deklarācijā rāda, ka ir joprojām kaut kāda pārceltā summa gan par 2015., gan 2016.gadu. 2017.gadā Latvijā nestrādāju, tāpēc to summu man neviens nemaksās, gribētu to pārpalikumu pārcelt uz māti (kas esot iespējams), bet nesaprotu, kā to izdarīt - kā dabūt to pārcelto summu nost no manis un piekabināt mammai?

Paldies milzīgs jau iepriekš!

Tags: ,

3CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

tvarj
tvarj
only after dark
Monday, March 19th, 2018 09:20 am
6

man rīts sākās ar to, ka man vajadzēja deklamēt dzejoļus no Ingas Gailes "Vai otrā grupa mani dzird" un Lūcija man piespēlēja pavadījumu uz sava jaunā sintezatora.

viņai šodien paliek 6 gadi

13CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

honeybee
honeybee
honeybee
Monday, March 19th, 2018 06:38 am
Sinisalo "Saules kodols" atsevišķi nav nekas tāāāds (nu tb tā ir nejēgā aizraujoša lasāmviela, bet, imo, pārāk vienos vārtos), bet lasīt Sinisalo un atšķaidīt ar gnidriņu ir samoje to ^^

2CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

217
217
J. S. Badger
Sunday, March 18th, 2018 08:59 pm
Evolūcijas sekas: novērojumi


Līdz Metallicas onesie vēl netiku, viņš ir ierakts kkur starp drēbēm, kas jāsašķiro pēc izmēra, jo nebija ne jausmas, cik liela viņa būs, bet vismaz ar ausaino cepuri gribējās piefiksēt arī komu no slimnīcas. Man ne pārāk patīk mazi bērni, un ļoti bieži jaundzimuši bebji ir neglīti kā kategorija, jo 9 mēnešus peldējuši un saspiesti, un samīcīti, bet rekā, tomēr hormoni un evolūcija dara savu, un savējais šķiet visbrīnišķīgākais. Tāpat arī parasti mani nereāli kaitina, kad citi sīkie raud, parasti domāju, ko var baurot, bet ja savējais, tad uzreiz vnk satraukums kāpēc, un arī ieslēdzies pie reizes kkāds "oh, that's so cute" par ausainām cepurēm un tamlīdzīgu figņu.

Gudra tā visa sugas izdzīvošanas ķēdīte, kas tev gribot negribot sakruķī smadzenes tā, kā vajag, lai tu par savu sīko rūpētos :D

12CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

krii
krii
Krāšņais Kurvjziedis
Sunday, March 18th, 2018 10:11 pm
Un vēl visā tajā ebreju un genocīdu, nāvju un diskrimināciju, izvēļu un nolemtību kontekstā man diezgan bieži sanāk domāt par savu vecvecmāmiņu Maružu. Viņa bija sasodīti skaista tumšmate, viena no Tām Sievietēm. Mūsu dzimta nav īpaši rūpīgi uzskaitījusi visus viņas vīrus, kur nu vēl mīļākos, bet nu jā, tas ir cita vakara stāsts.
Lūk, un vācu okupācijas laikā Maruža bija jau kundze gados, pāri sešdesmit noteikti, taču tikpat kraukļmelniem matiem un lielām tumšām acīm. Un godīgie līdzpilsoņi viņu grūda no ietvēm kliegdami: "žīdiete, kāpēc tev nav dzeltenās zvaigznes?" Un kad viņa šņāca, ka nav nekāda žīdiete, un nekad nav bijusi, tad likumpaklausīgie pilsoņi vēl niknāk ķērca, ka "tad tu, maita, esi čigāniete, un tas nav nekas labāks, drīzāk otrādi." Un kārtības sargi veda viņu uz iecirkni un stādīja protokolu, ja līdzi nebija pases.
Jo ārieša cilvēkam jāizskatās pēc ārieša, un nav tur ko.

6CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

krii
krii
Krāšņais Kurvjziedis
Sunday, March 18th, 2018 07:43 pm
Tā sanāca, ka vakar biju Vecajos ebreju kapos, Rumbulas memoriālā, Biķerniekos un Šmerļa Jaunajos ebreju kapos.
Daudz beigtu ebreju, spoža marta saule, svilinoši auksts vējš sejā un kraukšķošs ledus zem kājām, tāds, lūk, šabats.
Un Rumbulā es nosalu tik ļoti, ka dvēsele sasala un sabirza tūkstoš mazās skaidiņās. Tur aukstums bija visledainākais, vispiedienīgākais lielākajam zināmajam masu kapam mūsu mazajā zemītē. Protams, katrreiz, kad es klausos Iļju Ļ., mana sirds liesmo mīlā un apbrīnā, jo šobrīd viņš manā harizmātisko lektoru topā tikai par kādu sprīdi vai olekti atpaliek no Pjatigorska un varbūt Lancmaņa. Sirds, tātad liesmoja, bet kur cilvēka ķermenī ir sirds, un kur - kāju pirksti! Kāju pirksti apledoja tā, kā tie mēdz apledot tikai kapos. Un vienubrīd es vairs nebiju spējīga pat neko dzirdēt, tikai domāt par to, cik labi, ka man šajā baisajā vietā nav jāizģērbjas līdz ādai un kailai, basai, pa durstīgu sniegu jākāpj bedrē, jāapgulstas uz priekšgājēja vēl nesastingušā līķa un jāsagaida obergrupenfīrera Jekelna īsā komanda, pēc kuras viss būs galā. Cik labi, ka es pēc dažām stundām būšu mājās, atkausēšu kāju pirkstus, ēdīšu zupu, dzeršu tēju, iešu karstā dušā, lasīšu grāmatas, rakstīšu e-pastus. Cik bezgala patīkami tomēr ir būt.
Biķerniekos tā nesala, tikai slīdēja vēl baisāk, pa milimetram vien rāpšanās katrā uzkalnā un pa pusmilimetram - lejā.
Savukārt, Šmerļa kapi bija saulaini un silti. Tā bija liela mirušo ebreju virtuve vai viesistaba, pilna mīlošām mātēm, uzticīgām sievām, gādīgiem tēviem un godājamiem vectētiņiem. Un skaistiem, dīvainiem pieminekļiem. Tur nesala. Ne tikai - nesala briesmīgi kā kapos, bet gandrīz nemaz.

6CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

adinkra
adinkra
Sunday, March 18th, 2018 06:26 pm
Šodien pirmoreiz izdevās nogriezt bulterjera tērauda nagu tā, ka viņa nepamana. Būtu pamanījusi, mestos taisni uz virtuvi pēc likumīgā burkāna.

Current Mood: šokā

2CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

krii
krii
Krāšņais Kurvjziedis
Sunday, March 18th, 2018 02:12 pm
Šodien Avotos var saost sausos pavasara dūmus. Ir pareizā, skaidrā un smilšainā marta diena - kā mūsu senči zināja teikt, ka ikviens marta puteklis zelta dukāta vērtē.

Ja saņemšos pamēzt virtuvi, nopelnīšu vakarā madeiras glāzi.

CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

pelnufeja:
pajautaa
pajautaa
pajautā!
Sunday, March 18th, 2018 12:50 pm
Varbūt kādam pie rokas ir Ingas Ābeles grāmata "Atgāzenes stacijas zirgi"? Man vajadzētu zināt, kāds ir precīzs pieraksts un pieturzīmes rindiņai, kas pēc manas atmiņas skan apmēram šādi: "sākumā vajag iet ar mērķi, tad atmest mērķi". Tas bija tādā pagarā ciklā, kur pieminēti arī eņģeļi un mango. :)

4CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

kants
kants
kants
Sunday, March 18th, 2018 12:15 pm
lnk fight night no. 6

ar sievu un cepumu vakar aizgāju 1.x mūžā uz pro cīņu sporta pasākumu. kulturāli un interesanti, tikai viss, izņemot cīņas, izskatījās pēc pakaļdarinājuma, iestudējuma. vadītāja balss. gogo dejotājas, pieteikumi, vienaldzīgā publika etc. nebijām uz pirmajām un pēdējām divām cīņām, bet kopumā koncepts šķita 'dažādās valodās runājoši latvieši piekauj ārzemniekus'. pa vidu zutis godājami sadauzīja smirnovu. mma - totāla garlaicība.

Tags: , ,

CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

khosmos
khosmos
1-13k4+e
Sunday, March 18th, 2018 11:26 am
sludinātāji mēdz būt kā mušas vai odi, un tad tu viņiem stāsti, ka tev jau ir gatavs dieva koncepts (un vispār kuros gan svētajos rakstos dievu sauc par Dievu, lol, tikai kaut kādos jaunajos), bet viņi turpina malt vienu un to pašu virspusējo mitosa versiju, un tad pamazām tu nonāc līdz stāvoklim, kad veģetatīvā nervu sistēma trako, jo ir vai nu jācērt pliķis vai ātri jāiet projām.

Tags: , , , , , , , ,

1CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

krii
krii
Krāšņais Kurvjziedis
Sunday, March 18th, 2018 09:50 am
Astronomiskā ekvinokcija vēl priekšā, bet jau šodien mūsu daudzcietušajā zemītē diena būs garāka par nakti.
Pavisam mazliet garāka, bet tomēr.
Laiks gavilēt, ak, ļaudis. Esam izcietuši (ja esam, protams) tumsu, esam dzīvi nokļuvuši gada gaišajā pusē, un būsim tajā līdz septembra beigām.
Mani persieši vīkšas Nourūzam, mani jūdi pošas Pesaham. Grieķi? Jāpalūko, ko dara grieķi. Varbūt dzer sveķainu baltvīnu?

Nāc, nākdama, Liela diena. Rotā, rotā.

CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

khosmos
khosmos
1-13k4+e
Sunday, March 18th, 2018 07:21 am
Nav tā, ka es vairs negribētu būt zvaigzne, bet tagad, kad esmu nodefinējusi vēlmi, nekādas muļķības nedrīkst traucēt to piepildīt.

Tags: , , , , , ,

CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

krii
krii
Krāšņais Kurvjziedis
Saturday, March 17th, 2018 09:23 pm
Ģērdacis

Ceru, ka šorīt visi esat paguvuši pirms saules upē nomazgāties, kā arī dienas gaitā noslaucījuši kūts griestus un izdzinuši zirnekļus no pakšiem. Vēl jo vairāk ceru, ka neviens no jums nav bijis tik neprātīgs, lai šodien ko no meža mājās nestu, vai arī jelkādā vīzē darbotos ar kāpostiem.
Un kad tas lācis, kurš šodien apveļas uz otriem sāniem, pavērs acis un prasīs: "Ģērd, kur mani vakarējie kāposti?" - jūs taču zināsit, ko viņam atbildēt, vai ne?

Riekšaviņa tur, riekšaviņa te: http://garamantas.lv/lv/unit/index?Unit%5BtagName%5D=%C4%A2%C4%93rdacis

4CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

kakjux
kakjux
Placebo Rush
Saturday, March 17th, 2018 02:59 pm
te ir mazliet priecīgas murmulēšanas. domāju, ka nevienam nav noslēpums, cik grūti man iet ar cilvēkiem. tāpēc katru reizi, kad ir viegli un vienkārši, to novērtēju. un šodienu pagaidām vadu izlaidusies uz sōfas, apmierināti murmulējot savā nodabā un jūtot tādu kā patīkamu sajūtu par vakardienas vakaru.

ak jā. parunāsim vēl par laikapstākļiem. vakar biju izgājusi pusdienlaika pastaigā uz jauno Lidl, atpakaļceļā novilku jaku un bija karsti arī tā. šodien atkal birdina baltos mēslus. bail domāt, kas būs rīt. nesen ar Džemmu barčikā kāreiz runājām, ka cilvēki, kuri nedzīvo uz šīs salas, nesaprot, kā var veselu sarunu izvērst par laikapstākļiem vien. bet te tas viss ir tik absurds brīžiem...

un tagad kā lai saņemties pastrādāt ta?

Tags: , , ,
Current Mood: murmurlis
Current Music: teļiks + galvā Moby

7CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

khosmos
khosmos
1-13k4+e
Saturday, March 17th, 2018 12:46 pm
nistagms gan ir viens divkosīgs tips - vispirms viņš gadiem konfliktē ar visiem, ar ko nav slinkums, un pēc tam apvainojas, kad man nepatīk viņa elitārā draudzība un tās noteikumi. cik reižu ir bijis tā, ka "uz Bolderāju iet nevar"? nafig man ir Heresiarh kasete (es gan nesūdzos, bet, ja nefolkam vajag, varu atdot)? kāpēc po var dirst par viņa attiecībām ar tēvu, bet es nevaru pajokot par orgānu donoriem? ā, pareizi, VISU viņš nemaz nav dzirdējis. starp citu, šādās situācijās vienmēr ievēroju lojalitātes principu, un, ja pati neesmu iesaistīta, esmu Šveice nevis Ļeņins, joptvai

Tags: , , ,
Current Mood: LOL

8CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

217
217
J. S. Badger
Saturday, March 17th, 2018 03:58 am
Izzy Marsh

Viņa piedzima 16. martā 22:42, gandrīz 42h pēc tam kad sākās pirmās kontrakcijas. Es lielāko daļu no pēdējām 10h neatceros jo biju sašpricēta ar pethidine un pārelpojusies smieklu gāzi. Normāli piebauroju visu slimnīcu, nebiju domājusi, ka es tā varētu kliegt, atceros, ka ļoti bieži gribēju prasīt epidurālo anestēziju, bet biju tādā mentālajā komā no sāpēm, ka nevarēju salikt kopā sakarīgu teikumu. Blakus gultai bija birth pool jau pielaists ar ūdeni, bet es arī tā viņā neiekāpu, jo mani nevarēja atraut no gultas, lol, tā biju iekrampējusies.

Karoče a) netaisiet bērnus vai b) taisiet ķeizaru vai c) adoptējiet suņus :D

Bet nu jā, ir forši, tikai nevar sagaidīt, kad laidīs mājā šodien pēc kādām pāris stundām, jo kopējā palātā ar sīko nevar pagulēt, pārāk skaļš, R. kkā pusizrubījies sēdus ar galvu uz uz gultas malas uzlikta spilvena, man laikam sanāks tik mājās, kad tiksim.

26CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

heda
heda
Heda
Friday, March 16th, 2018 09:14 pm
Politkorektās publikas spožums un posts


Tags:

16CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

sirdna
sirdna
sirdnA
Friday, March 16th, 2018 07:49 pm
Dīvaini, Patrika diena ir rīt, bet leprekonu ievēl parīt.

(informācijai - leprekons ir sīks riebeklis ar zelta podu).

2CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

krii
krii
Krāšņais Kurvjziedis
Friday, March 16th, 2018 07:46 pm
Vispirms nobrīnījos, kāpēc mana četrkājainā saime ir tik zibenīgi izlakusi visu ūdeni. Tad attapos, ka pirms piecām minūtēm biju aizmirsusi uz virtuves galda kūpināto makreli. Šķīvis izskatījās rūpīgi nomazgāts.

8CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

emi:
pajautaa
pajautaa
pajautā!
Friday, March 16th, 2018 03:29 pm
Kāds ir visātrākais veids, kādā pārtulkot grāmatu, kas rakstīta fonētiskā somāļu valodā? Protams, ne vārds vārdā, bet vismaz dažus paragrāfus šur un tur, lai būtu kāda sajēga par to, kas tur rakstīts.

1CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

kakjux
kakjux
Placebo Rush
Friday, March 16th, 2018 10:30 am
uzliku countdown uz aptuveno datumu ar nosaukumu "Lifetime Event". paskatījos uz to dienu skaitu, kas tur. and it hit me. it's actually not that far away considering.

Tags:
Current Mood: satraukts
Current Music: galvā skan Molko, ārā motorzāģē

4CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

khosmos
khosmos
1-13k4+e
Friday, March 16th, 2018 12:08 pm
Par draudzību runājot, esmu šķīrusi konfliktus ne reizi vien (pat dabūju panēsāt visādu grupu atribūtiku, jo mantas rokās nodot nedrīkst), bet no šo pašu indivīdu puses līdzīgās situācijās saņēmusi tikai uzbraucienus. Man nešķiet godīgi mūždien savaldīties un cerēt, ka citi darīs to pašu, just because I'm such a jesus. Tāpēc visi, kas to nevēlas ievērot (tu man, es tev), drīkst atvaļināties no ballītes bez pieteikuma.

Tags: , , , , ,

2CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

khosmos
khosmos
1-13k4+e
Friday, March 16th, 2018 12:06 pm
Man liekas, dēmoni vāra tēju un gaida, kā es reaģēšu.

Tags: ,

CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

soul_embraced:
pajautaa
pajautaa
pajautā!
Friday, March 16th, 2018 11:01 am
Forest clearer

No kurienes aug kājas šim skaidrojumam par "Latvija" izcelsmi?
https://blog.oxforddictionaries.com/2016/05/17/country-name-origins/

7CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

honeybee
honeybee
honeybee
Friday, March 16th, 2018 08:38 am
Haha, izstās, ka mans nākamais anthro-crush būs Gramši (vai kāds zina, kā latvisko viņa "common sense"? "veselais saprāts" neizklausās gluži precīzi)
maļinovski, burdjē un miller, pabīdieties maliņā un sveiciet jauno draudziņu (jāpiezīmē, ka istabiņa, kurā kopā dzīvo šie četri personāži, varētu būt lielisks pamats creepypasta šausmu pastāstiņam)

*deminutīvus atstāju, for added creepiness

5CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

kakjux
kakjux
Placebo Rush
Thursday, March 15th, 2018 10:58 pm
sen nav bijis Anmas jōgas apskats, ja. to arī labosim. jo nu, tur sanāca, ka es biju prom, tad Anma bija prom, tad sniegs mani iesprūdināja, tad Anma apslima. bet šovakar beidzot!

biju vienīgais pacients *daudznozīmīgi paskatās apkārt*.
pirmie downwards dog bija biš stīvi un sāpīgi. visādas stabilitātes pozas bija pilnīgs fail. bet nu. uh. savācos. visu ko tomēr izdarīju. visādi tā un šitā.
brīdī dialogs:
Anma: piedod, ka es tik daudz nedaru, man sāp visi muskuļi (red. piez. - no slimošanas)
kaķ (trīcot tur kāju gaisā): man rīt.

nu un. tā arī bija. ar trīcēšanu, ar mind distraction techniques, ar milzu piepūli. bet izdarīju aštangu. otrā pusē čaturangu downwards dog normāli nolikās papēži pie zemes. lai gan tiltiņā viss bija traki. svecīte nestabila, bet noturēju. kopumā Anma teica, ka labi esot sanācis, ņemot vērā pārtraukumu. uz galvas nestāvēju, jo tajā brīdī biju tā nodzinusi sevi, ka nevarēju pat normāli pateikt, ka man tam vairs nav spēka.

un tagad jāgaida līdz nākamajai nedēļai.
kā jau katru nedēļu, apņemos, ka šoreiz pa vidam pajogošu mājās. redzēs.

un pēcjōgas alus garšo tik daudz labāk. vienā brīdī tur turēju pōzu un pie sevis domāju par to, cik ļ man šī visa bija pietrūcis, cik labi ir atkal jōgot.

Tags: ,
Current Mood: atslābums
Current Music: teļikā huiņa

CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

kants
kants
kants
Friday, March 16th, 2018 12:41 am
vēstures mēslaines dārgumi ir neizmērojami

līdzšinējos gadus mans izbrīna avots bija lūdolfa liberta gleznotais k ulmanis kā vekko lettus, kurš viens pats nosita 9 krievus, ar tieši tādu nosaukumu latīniski, bet nē. vienā daces lambergas rakstiņā atrodu, ka 34. gadā kāds hiberts lancingers ir uzgleznojis karognesi hitleru plākšnu bruņās. kkāds inversais porno!

Tags: , , ,
Current Mood: koņaks + sambuka
Current Music: deine lakaien: sattelite

3CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

saccharomyces
saccharomyces
cukursēne
Thursday, March 15th, 2018 11:31 pm
triggers

slippery slope, damn it

CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

heda
heda
Heda
Thursday, March 15th, 2018 08:41 pm
"labestības" banalitāte 2018

7 nepilngadīgi integrējamie nabadziņi sazāļojuši un vairāk kā 8 stundas varojuši sievieti. Zviedrijas televīzijas reportāžā par notikušo izsakās policijas darbiniece un sociālais darbinieks - šādus noziegumus veikušos pašus varot uzskatīt par upuriem, un vispār esot grūti pateikt, kāpēc tādas lietas notiek, jaunieši arī nesaprotot, ka veic noziegumu, tas vienkārši esot kaut kas: "Kas tiek darīts, kas notiek."
Iejūtīgi acis bološie ne ar vienu vārdu nepiemin upuri, un reportiere par viņu pat nejautā.

https://www.svtplay.se/video/17289046/lokala-nyheter-skane/svt-nyheter-skane-9-mar-18-30-2?start=auto&tab=2018

Tags:

44CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend