palasīties
linki up
penny_lane
penny_lane
penija
Wednesday, September 2nd, 2015 11:07 am
jā, es arī gribu uz parīzi. miks ar mani vairs nerunā, lorēns ir laimīgi precējies un audzina puszviedru bērneļus, hakims ir aizgājis tik tālu, ka grūti ticēt, ka maz reiz eksistējis, dāvids ir miris, bet sirdi jau es neatstāju viņos, sirdi es atstāju sanmartēna kanāla krastā pie bezpajumtnieku ugunskura, butšomonā, monmartras nevienam nezināmās ielās, mauku bāros astoņos no rīta un kādu kripucīti arī pie morisona kapa.

CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

kautskis
kautskis
Viņa Gaišība
Wednesday, September 2nd, 2015 10:59 am
Parunāsim par aktuālo

Nu, un ko jūs domājat par Gūgles jauno logo?

Poll #20484 Afftar mudak, kreaķif gavno
Open to: All, results viewable to: All

Gūgles jaunais logo ir

View Answers

sūds
5 (13.5%)

brīnišķīgs
0 (0.0%)

normāls
19 (51.4%)

Gūglei ir jauns logo?!
13 (35.1%)


12CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

asiize
Asiize
Wednesday, September 2nd, 2015 09:16 am
LETA. Ja nekas nemainīsies EK politikā, tad drīz būs nākamais piedāvājums sadalīt jaunu bēgļu porciju, izteicās VL-TB/LNNK politiķis.

CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

saccharomyces
saccharomyces
cukursēne
Tuesday, September 1st, 2015 10:56 pm
more, more, more?

es tikko (secinot, ka uz galda stāv visādi garšīgi produkti, kurus es neēdu, jo jūtos paēdusi) sapratu, ka manas kādreizējās problēmas ar pār-ēšanos cieši saistītas ar bērnībā piedzīvoto nabadzību un sajūtu, ka tad, ja kaut kas ir, tas drīz var izbeigties un vairs (nekad vai vismaz ne drīz) nebūt. iespējams, ka ar šo un visādu lietu neprognozējamību (piemēram, tv kurš reizēm strādā, reizēm ne, vai vecāki, par kuriem nevar zināt, vai tie būs mājās/pakaļ uz dārziņu laikā), saistīta arī mana vispārējā reizēm nesātība - nepieciešamība pabeigt seriālus vai grāmatu sērijas neapstājoties, pabeigt darba/mācību projektus vienā trakā maratonveidīgā piegājienā utt

bet varbūt tas ir vienkārši generic inertums

CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

quizer
quizer
Filips
Tuesday, September 1st, 2015 10:32 pm

2CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

mafia
mafia
mafia
Tuesday, September 1st, 2015 10:13 pm
Stārķis

Mēs braucām pa šoseju un vienā ielejā ieraudzījām ceļa vidū - pretējā joslā - stāvam stārķi. Sākumā nesapratām, bet samazinot ātrumu un braucot garām, varēja redzēt, ka viņam kāds bija uzbraucis, aizķēris, jo viens spārns izskatījās salauzts, ačgārni, nedabiski salocīts un nolaists. Un viņš bija šokā, viņš vienkārši stāvēja ceļa vidū un nekustējās. Tai brīdī tur neviens cits nebrauca, bet nākošā līkumā redzējām pretī braucam lielo furgonu un es nodomāju: "...un šis viņu noteikti vienkārši nobrauks, jo nebremzēs vispār."
Likās, varbūt vajadzēja apstāties, nodzīt nost ceļa, bet ko tas dos. Pie vetārsta tāpat viņu neaizvedīšu un neviens viņu nesalāpīs, jo tas taču ir "tikai stārķis". Un varbūt labāk pat tā, ka viņu vēl šoka stāvoklī esot, neko nesaprotot vienkārši nobrauks pagalam.
Bet visu atlikušo ceļu man bija tik šausmīgi bēdīgi, es nevaru aizmirst joprojam to skatu - to vienkāršo pārsteigumu viņa izteiksmē. Man likās pretīga visa cilvēce, mēs galinam nost dzīvniekus un viņi pēdējos mirkļos visi kā viens stāv un absolūtā vienkāršībā nesaprot, kāpēc. Kāpēc mēs to viņiem nodarām. Un viņi misrst bariem, miljoniem. Šovasar vispār salīdzinoši daudz sanācis braukāt pa Latviju un tik nenormāli daudz nobrauktu dzīvnieku mētājas ceļmalās. Nezinu, kaut kāds dziļš riebums pret visu to pastāvošo sistēmu, kādā dzīvojam - mēs visi esam uzpūtīgi, ignoranti egoisti attiecībā pret savu apkārtējo vidi un sevišķi jau dzīvniekiem, dzīvām radībām, kuras itin nekāda iemesla dēļa nav mazāk vērtīgas par mums. Ja kāds man pateiks te, ka "jā, bet mums ir aifouni"...es man liekas uzsprāgšu!
P.S. Mans fiziskais riebums izpaužas tiešām reāli - es uz gaļu nevaru pat paskatīties.
P.S.2 Tā nav pirmā reize, kad man tādas aizkustinājuma jūtas pret zvēriem. Tie, kas mani pazīst, tie zina, ka es vispār pārsvarā sajūsminos tikai par zvēriem un dabu. (ar "sajūsminos" es domāju - no sirds izjūtu spontānu prieku), bet šoreiz šis paņēma kaut kā nenormāli globāli. Tā viņa bezspēcīgā padošanās un neizpratne kā pretstats mūsu kretīniskajām nāves dzelzs kastēm un visiem pārējiem civilizācijas sūdiem.
P.S.3 Vēl šodien ejot pie notāra, kad riktīgi gāza lietus, pie tās ēkas ārdurvīm nojumē ņaudēja pavisam maziņš kaķēns, salijis un sarāvies uz akmens flīzēm. Kamēr uzkāpu augšā un savācu papīrus, biju izdomājusi, ka šo nu gan savākšu, bet kad nācu lejā, kāds jau viņu laikam bija savācis. Es pēc tam vēl divas reizes staigāju ap to māju un viņu meklēju, bet neredzēju. Jūtos vainīga/parādā stārķim vismaz izglābt kādu citu tagad. Muļķe, nu.

10CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

apjukums
apjukums
apjukums
Tuesday, September 1st, 2015 09:20 pm
Braukšu uz Latviju, iešu sēņot.
Noteica apjukums, kas tā pa īstam bijis sēņot vienreiz-divreiz mūžā.

CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

po:
pajautaa
pajautaa
pajautā!
Tuesday, September 1st, 2015 09:42 pm
Ēteriskās eļļas

Kad vajag, tad nevar atrast. Kur tā parocīgi tirgo ēteriskās eļļas? Tur, citronzāle, eikalipts, nothing fancy. Rīga, centrs, vai ne.

11CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

zero_weirdness
zero_weirdness
Puķuzirnis
Tuesday, September 1st, 2015 08:18 pm
atskatoties

redzu, ka nepieciešams biežāk uzticēties gat fīlingam

Tags:

CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

saccharomyces
saccharomyces
cukursēne
Tuesday, September 1st, 2015 07:20 pm
inspire!

iedvesmojoša direktores pirmā septembra uzruna mūsu skolas pirmklasniekiem:

"skatieties uz MANI, es esmu šīs skolas direktore. un jums uzmanīgi jāklausās, jo viss, ko es saku, ir ārkārtīgi svarīgs. bet, ja kādam paliek nelabi, tūliņ celiet roku."

2CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

intenormal
intenormal
intenormal
Tuesday, September 1st, 2015 05:09 pm
zis iz wōr!

tā vien gribas redzēt, cik daudzi urrāpatrioti militāra mahača gadījumā tiešām metīsies aizstāvēt to tēvuzemi, kā paši braši sola sociālistu mēdīkļos. būt par lielgabalu gaļu - tas ir tagad laikam tāds nacionāļugu hipsterisms.

Current Music: Ghost - Majesty

4CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

kautskis
kautskis
Viņa Gaišība
Tuesday, September 1st, 2015 04:34 pm
Par to, cik viegli sajaukt lietotājvārdus

Jums te dažu cibiņu lietotājvārdi mēdz jukt, ja? (Nē, nemēģiniet tēlot baisos asprāšus, norādot, tieši kuŗi, nebūs smieklīgi.) Ha, savukārt mums komūnas Paujautaa nosaukums vienmēr šķiet Pajaataa. As in, dzīve pajātā un veltā, vēl ne gluži sajātā (tāpēc tu centies to labot, prasot padoma), bet nu diezgan jau tajā virzienā.

6CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

chaika
chaika
чайка
Tuesday, September 1st, 2015 04:21 pm
un vēl šodien (starp visiem negribas) gribas nogriezt matus virs pleciem

13CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

dominika:
pajautaa
pajautaa
pajautā!
Tuesday, September 1st, 2015 01:38 pm
Sveiki!
Varbūt te ir kāds laipns un pacietīgs grāmatvedis/e, kas par pudeli vīna vai tamlīdzīga apmēra atlīdzību varētu man šovakar veltīt pāris stundas? Palīdzēt piereģistrēties EDS kā saimnieciskās darbības veicējam un apliecinātu, ka esmu visu pareizi sapratusi, kā un kādas atskaites un maksājumi man turpmāk jāveic.

Neesmu stulba, tikai bailīga, man gribas izdarīt visu pareizi, un man nepieciešama konkrēta informācija un varbūt daži praktiski piemēri par to, kā aizpildīt dokumentus. Esmu jau pati izlasījusi visu, ko varēju atrast par tēmu, piezvanīju arī uz VID, bet tur diemžēl uzdūros visai neatsaucīgai darbiniecei. Ļoti negribas braukt uz Kafkas pili pļavas vidū, nav arī garantijas, ka tur saskaršos ar laipnāku attieksmi.

sanitag@gmail.com

P.S.Var arī par naudu, bet tad ar pēcapmaksu, jo šobrīd man liekas naudas nav, būs tuvākā mēneša laikā, ja izdosies sakārtot šo jautājumu.

36CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

putnupr
putnupr
putnupr
Tuesday, September 1st, 2015 01:13 pm
šogad neesmu redzējusi varavīksni. šķiet, ka tā nekad nav bijis.

5CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

malfor
malfor
mal'jorka
Tuesday, September 1st, 2015 01:00 pm
viens labums no tiem antivakcinētājiem ir - tēma tiek regulāri pacelta publiskajā telpā, tāpēc sāku interesēties par revakcinācijām un uzzināju, ka ik 10 gadus jārevakcinējas pret difteriju un stingumkrampjiem. man kā reiz izrādījās laiks pienācis, uzreiz aiztesos pie ģimenes ārsta un iepotējos, jo - ņemot vērā, cik daudz savairojušies tie nepotētie, iespējamība noķert tās šausmas arī palielinās.

CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

kautskis
kautskis
Viņa Gaišība
Tuesday, September 1st, 2015 12:33 pm
Šī diena vēsturē (?)

Vispār es saprotu, ka šitādas lietas nekvalificējas kā ļoti aktuālas ziņas, bet tā ļoti dīvaini paliek, skatoties uz visādiem beidzamā laika pasākumiem. Ir aizdomas, ka mēs te redzam kaut ko kvalitātīvi jaunu, nevis iepriekšējo lietu turpinājumu. Vai, ja ne ko jaunu, tad vismaz kaut ko, kas tuvojas kritiskajai masai.

Piemēram, Brīnumzeme mums kaimiņos no šīs dienas ieviesusi jaunus noteikumus: tīmekļa lapām, kas reģistrē lietotājus no Krievijas, serveŗi ar šo lietotāju datiem jāglabā Krievijā. Un jo zīmīgi ir tas, ka Krievijas amatpersonas puslīdz oficiāli atzīst: neba nu tā uzreiz ņemsim un visas tīmekļa lapas medīsim, bet ir izveidota Juridiskā Bāze. Tas ir — ir likums, ja vajadzēs, cilvēkus atradīsim. Ir taisnība tajā teicienā, ka Krievijas likumu bardzību atsveŗ tas, ka tos īpaši neievēro. Bet šādi likumi atceļ visu likumu jēgu. Tā vietā, lai viņi būtu skaidri noteikumi, ko drīkst darīt un ko nē (še pasmejamies), likumi kļūst par instrumentu, ar ko sodīt varai nepaklausīgos. Vai, kā šinī gadījumā, jebkuŗā laikā apkaŗot ļaunos ārvalstu spiegus, kas lūko piegānīt dzidro krievu garīguma avotu.

Tikmēr pa TV rāda ainas no Budapeštas, kur policija bloķē dzelzceļa staciju, lai migranti nebrauktu apkārt. Un internetos nebeidzas ziņas, šēri un laiki "Melnais nogalinājis baltādaino eiropieti", "Arābs piekāvis puisēnu zilu acu dēļ", "Migrants atņem maizes garoziņu baltādainam grūtdienim". Kaut kā pārlieku nelāgi atgādina trīsdesmito gadu laikrakstus ar ziņām "Žīdu tirgotājs āriešiem pārdod ar sifilisu aplipinātus pīpju kātus". Nav pat runa par to, cik daudzi no šiem virsrakstiem ir sadzejoti — protams, melnādaini cilvēki mēdz nogalināt un apzagt citus cilvēkus, gluži tāpat kā baltādaini cilvēki. Šķērmi sametas tad, kad tas tiek izmantots, lai veselai cilvēku grupai atņemtu cilvēcību.

No tā laikam nevajag pārāk daudz ko atvasināt, bet nesanāk atbrīvoties no domas, ka vispār šodien var atzīmēt ne tikai pirmo skolas dienu, bet arī 76. gadadienu kopš 2. pasaules kaŗa sākuma. Kaut kā tas viss ir redzēts vēstures grāmatās — cīņa pret deģenerāciju, nācijas atdzimšana, noteiktu cilvēku grupu pasludināšana par nevēlamiem un aicinājumi cīnīties pret tiem, kas tomēr šai nevēlamajai cilvēku grupai uzdrošinās pastiept palīdzīgu roku.

Tad nu, atzīmējot pirmo septembri otrajā nozīmē, gribētu novēlēt nezaudēt cilvēcību arī tad, ja tā paliek par deficīta preci. Nenoliedzami, ir kārdinājums pasludināt — nu nē, cilvēcības pasaulē ir tik maz, nedāļāsim to pa labi un pa kreisi, dosim to tikai tiem, kas ir pietiekami līdzīgi mums. Bet šāda domāšana ved strupceļā: cilvēcība ir starp tām retajām lietām, kas paliek vairāk, kad ar to dalās.

19CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

kautskis
kautskis
Viņa Gaišība
Tuesday, September 1st, 2015 10:50 am
Sveicieni, sveicieni!

Nu ja, tad nu es ar visus sveicu pirmajā septembrī, gan tos, kas iet uz skolu, gan tos, kas ved bērnus uz skolu, gan tos, kas cer biodiversificēties uz pirmā septembŗa rēķina, lai jums visiem jautri!

Vispirms vēlētos aktuālu public service announcement. Gana gaŗie jaunieši, kas sabiedriskajā transportā pārvietojas ar mugursomām — esiet tik laipni, brauciena laikā tās noņemiet un paturiet rokā! Uz maziem bērniem tas neattiecas, bet, kad tāds sprauns teļš tev ar mugursomu stūrē taisni krūtežā — nu nav tīkami, it nebūt nav. Ja soma ir jums uz muguras, tad (ja vien jums nav acis pakausī) jūs neredzat, kur viņa dzīvojas. Un ko tad, ja man sejā?! Tāpēc noņemiet mugursomas, un nevienam netiks nodarīts pāri.

Tad vēl es gribēju pateikt, ka man šodien pirmo reizi uznāca tāda kā nuostaļģija pēc preža Bērziņa. Nē, nē, uzklausiet! Rīta panorāmā prezim Vējonim prasīja, kas nu esot tā trakākā delverība, ko viņš sastrādājis pirmajā septembrī, un viņš kaut ko teica par meiteņu bižu raustīšanu, tā atbalstot veselu kaudzi nelāgu stereotipu, piemēram, to, ka meitenēm noteikti ir bizes, uzmanību viņām (meitenēm, ne bizēm) var izteikt, tikai kaut kā viņas aizskarot un puiši noteikti ir kaut kādi nūģi, kas nemāk ar meitenēm runāt, tikai raustīt. Diez kas nav, ne? Prezis Bērziņš par trakāko delverību lepni varētu atbildēt: vienreiz pirmajā septembrī es piesolīju pa purnu žurnālistiem! Lai gan vispār jau es saprotu, ka viņš to nekad neteiktu, un nuostaļģija pāriet, vēl nesākusies.

Un vēl: tiešām iejūsmina, līdz sirds dziļumiem iejūsmina, cik precīzi nomērīta vasara ietrāpījusies. Nu, ne sākums — sākumu var atlikt un atlikt. Bet beigas — hop, kā ar nazi! Skatījos no rīta uz cilvēkiem vējjakās, lai gan vēl vakar visi staigāja uzlocītām piedurknēm — un jap, nenopriecāties, kāda mums kārtībiņa te valda.

4CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

chaika
chaika
чайка
Tuesday, September 1st, 2015 10:49 am
jau pirms pusdienām 3 kafijiņas. tāda diena.

vēlāk: kā zinādama/vieda būdama, jo pusdienlaikā noplīsa kafijas automāts. tāda nediena.

Tags: , ,

CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

kinskis
kinskis
Scandalo Calmo
Tuesday, September 1st, 2015 10:32 am
n_komentārs

neraudi, sīrupiņ

3CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

chaika
chaika
чайка
Tuesday, September 1st, 2015 10:21 am
neraudi, susuriņ

Tags: , ,

4CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

saccharomyces
saccharomyces
cukursēne
Tuesday, September 1st, 2015 10:03 am
pedāļi

mans pirmais septembris sāksies dubļainos legingos

varbūt jāievieš kaut kāds skapis skolā un vienkārši jāaizved tur pāris autfiti, un jābraukā uz/no darba bez bēdu, ik rītu uzvelkot "uniformu" pēc ierašanās

CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

zvirbuleens
zvirbuleens
zvirbuleens
Tuesday, September 1st, 2015 09:38 am
Nu tad, apsveicu visus ar pirmo septembri!

1CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

sirdna
sirdna
sirdnA
Tuesday, September 1st, 2015 09:24 am
Rudens šogad diezgan centīgi seko kalendāram. Septembris, ziniet. Pagāš mīļš vasariš.

27CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

dienasgramata
Nepabeigtā dienasgrāmata
Tuesday, September 1st, 2015 08:48 am
Delfi ir burvīgi - "policija aizturējusi pedofilu, cietušie ir no 14 līdz 20 gadiem veci". Kad žurnālistiem beidzot iemācīs pedofilijas definīciju? http://www.delfi.lv/news/national/criminal/policija-aizturejusi-kartejo-pedofilu-liels-cietuso-skaits.d?id=46402765

Skaidrs, tas ir policists Ķuzis, kas viņu nosauca par pedofilu http://skaties.lv/latvija/kriminalzinas/policija-aiztur-pedofilu-kurs-seksuali-izmantojis-daudzus-zenus/ Varbūt turpmāk jebkuru noziedznieku sauksim par pedofilu - nu, lai vairāk klikšķu un laiku?

5CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

saccharomyces
saccharomyces
cukursēne
Tuesday, September 1st, 2015 08:21 am
zinību diena

hmpf, šorīt gan man diez ko negribējās celties, lai gan sapņoju es kaut kādu vājprātu, kur man bija jādzīvo kopā ar trīs svešiem bērniem un kur daudzās manās mantās bija ieperinājušies tārpi. man šķiet, tas (ka negribas celties, nevis tie tārpi) varētu būt tāpēc, ka vakardien patērēju uzturā alu. bieži domāju, ka nekādas jēgas, tikpat labi būtu dzērusi kvasu, lētāk sanāktu. vai tēju. bet, protams, viennozīmīgs un konstants, kategorisks "es alkoholu nelietoju" man saistās tomēr kaut kā (ja tas nav grūtniecības vai slimības, vai medikamentu lietošanas dēļ) ar būšanu stuck-up un reizēm iedomīgam, un tāpēc es negribētu sevi iekārtot šai atturībnieku kategorijā, pietiek jau ar to, ka nekad mūžā neesmu smēķējusi. bet es patiešām sāku 99% gadījumu alkoholu uztvert kā lieku naudas izšķiešanu.

CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

penny_lane
penny_lane
penija
Tuesday, September 1st, 2015 12:35 am
ieraudzīju m_s parlamenta bildi un atcerējos, ka tā taču bija vienīgā reize, kad publiski sāku raudāt līdz pat... nu stipri pāri 20. vispār hvz, kad sāku spēt raudāt par niekiem. un toreiz ieslēdzos apkopējas skapī vai tamlīdzīgā huiņā. jo neviens nedrīkstēja mani redzēt raudam, bija gana šausmīgi, ka manīja asaras saskrienam acīs. par to, ka mani necieta tik ļoti, ka bija vienīgo no mūsu partijas izsvītrojuši - un tā no sirds. tas ir, biju pieradusi nepatikt, bet videnē bija parādījusies vismaz kaut kāda cerība. un tai skapī es izdomāju, ka neviens un nekad vairs man neliks justies slikti tādā veidā. nu tipa izmisīgas vēlmes patikt dēļ. un tagad, kad cilveki man itin bieži jautā, kā var būt tik vienalga, ko citi domā, man vienmēr gribas teikt, ka vienalga jau nav. bet divreiz vienu skapi nepieraudāsi, spīts var daudz.

2CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

intenormal
intenormal
intenormal
Monday, August 31st, 2015 11:02 pm
mati

gadījumam, ja tie rīgas namu krāni nebūs atjaunojuši ūdens padevi, esmu nodrošinājies ar nākamo sausā šampūna flakonu (iepriekšējais beidzās).

pārējais pofig - bet netīri mati, tas nekur neder!

Current Music: KT Tunstall - Another Place To Fall

CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

penny_lane
penny_lane
penija
Monday, August 31st, 2015 09:28 pm
ak, smaržu magnāts no masters of sex ir tik sasodīti lielisks.

2CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

intenormal
intenormal
intenormal
Monday, August 31st, 2015 09:22 pm
desmitā tiesa

no vienas puses tas, ka daži bārmeņi ezītī (gan vecajā, gan jaunajā) dod 10 proču atlaidi, ir patīkami.

no otras puses - tā ir diagnoze, ka es tur, iespējams, pārāk bieži iegriežos.

Current Music: KT Tunstall - Hopeless

CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

ierindnieks:
pajautaa
pajautā!
Monday, August 31st, 2015 09:03 pm
WTF ir MATKA tribe?

WTF ir MATKA tribe.

Izskatās kaut kas līdzīgs Cosmopolitan žurnāla turpinājumam, tikai pieaugušām sievietēm ar nedaudz vairāk naudas kā lauku skolas skolotājai. Visādi citādi stilīgas fotogrāfijas, nedaudz romatiski un muļķīgi teksti, bet visumā forši, veic tikpat svarīgu un gaismu nesošu darbu kā savulaik žurnāls Cosmo. Tas tiešām labi.

https://www.facebook.com/matka.tribe

4CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

alfa_beta:
pajautaa
pajautaa
pajautā!
Monday, August 31st, 2015 09:02 pm
Meklējot mājas

Kurš būtu tas Rīgas rajons, kurā Tu labprāt dzīvotu? Kāpēc?

30CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

smoker_smoke
smoker_smoke
fb
Monday, August 31st, 2015 06:40 pm
un vispār dēļ pagājušās nedēļas es ar sevi lepojos!!! un uz doto brīdi man nekad nav bijis tik foršs darba grafiks! + neesmu nobastojusi gandrīz nevienu trenniņu! bezmaz gribās pašai sev pasist pa plecu *happy dance*

Tags:

CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

smoker_smoke
smoker_smoke
fb
Monday, August 31st, 2015 06:39 pm
motivācijai!


Tags:

CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

smoker_smoke
smoker_smoke
fb
Monday, August 31st, 2015 06:34 pm
hello pirmdienā!

aizpagājušo nedēļu biju pirmo reizi vietējo zoodārzā! viss jau būtu super/duper forši ja vien nesāktu līt kā ar spaiņiem! visi zvēri tapē arī saskrēja pa būriem un tapē vienīgos zvērus ko es redzēju bija aizmigusi šimpanze un kamieļa pakaļa.... bet vienalga man patika :D un pacēlājs uz kalna bija vienkārši wow!

CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

putnelis:
pajautaa
pajautaa
pajautā!
Monday, August 31st, 2015 08:29 pm
Rādio dzirdēju, ka notiek pilsētas svētki 05.09.2015. Uzstājas Intars Busulis.
Kur??????

2CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

penny_lane
penny_lane
penija
Monday, August 31st, 2015 07:53 pm
atnācu mājās, atradu uz grīdas kolas pudeli ar daža laba bijušās sievas vārdu, un padomāju, cik fakin pārspīlēti ietilpīgos scenārijos pēdējā laikā tās kolas pudeles manītas, tur ir kaut kas traumējošs, vienmēr jau var būt nejauši, izņemot, ka parasti nav.

6CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

blond
blond
blond
Monday, August 31st, 2015 04:45 pm
My Brain: The All-Hands Meeting

ME: Hey, everyone, thanks for coming. This meeting is just to check in, get updated about what everybody’s been working on in the first quarter of the day, and see how we’re feeling about the future. Coffee, wanna kick us off?

COFFEE: Sure, thanks. So, my team’s been pretty active in Q1. We started out with our regular one cup, and, you know, we weren’t seeing immediate results. We’re attributing that to a number of factors. Our target is developing a tolerance owing to her unemployment, plus we all know there’ve been some hiccups in the new sleep schedule—

(Sleep snorts. Coffee pauses.)

COFFEE: —but we’re hoping to hit the ground running in Q2 with the second-cup initiative, and build on the foundation that Antidepressants set up.

ANTIDEPRESSANTS: Yeah, thanks, Coffee. Can I get that PowerPoint I e-mailed everyone up on the screen, please? Great. Now, as you can see, our department’s not getting the full R.O.I. we once were. Forty milligrams of Cymbalta used to be enough to get her out of bed and to a coffee shop, but increasingly—especially with the overwhelming trend toward mobile—she’s just checking her e-mail on her phone and then going back to sleep.

U.t.t.: http://www.newyorker.com/magazine/2015/08/24/my-brain-the-all-hands-meeting

CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

217
217
J. S. Badger
Monday, August 31st, 2015 04:46 pm
kalnu dzīve

tikko dzinu 62 govis pa ganībām uz slaukšanu :)

CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

honeybee
honeybee
honeybee
Monday, August 31st, 2015 05:39 pm
Nu tad par mellajām apenēm, bet šoreiz no cita aspekta. Nu tb ko tad tam nabaga attiecībās esošajam cilvēkam darīt, ja briesmīgi iepatīkas kāds cits.
Sākuma uzstādījums - ilgstošas attiecības, kas nav akurāt šķiršanās procesā.
Detalizētāk droši vien nav jēgas iegrimt, jo katram taču tās attiecības ir citādas.
Jā, dažas atbildes pārklājas, priekš tam ir komentāri. Čekboksi ir priekš sisīšiem. :)

Poll #20479 Krāpšana, no otras puses...
Open to: All, results viewable to: All

Ja tavam mīļotajam cilvēkam dikti sapatiktos kāds cits cilvēks, optimāla rīcība:

View Answers

lai vispirms pamet mani un tikai tad sāk skatīties pa kreisi
13 (14.3%)

lai jau skatās pa kreisi, tikai bez krāpšanas
13 (14.3%)

lai dara, ko grib, tikai iepriekš ar mani sarunā, kas un kā
32 (35.2%)

lai dara, ko grib, tikai tā, lai es neuzzinu
8 (8.8%)

lai neskatās pa kreisi, klusē un cieš, kamēr nāve mūs šķirs
3 (3.3%)

norausies, lai ko arī nedarītu!!!
11 (12.1%)

..es jau rakstu savu komentāru
11 (12.1%)


106CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend