palasīties
linki up
mafia
mafia
mafia
Sunday, October 26th, 2014 12:55 am
psc, nu cilvēkiem idejas!... uz nākamo varbūt aizvedīs sīkos arī uz lopkautuvi?

rekurzeme.lv: Lai iepazīstinātu sabiedrību ar zvēraudzētavas ikdienu, piektdien Vērgales pagastā zvēraudzētavā AS "Grobiņa" notika publiska atvērto durvju diena, kuru organizēja Latvijas Zvēraudzētāju asociācija. Portāls novēroja, ka pasākumu apmeklēja arī Vērgales bērnudārza "Kastanītis" audzēkņi.

CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

dienasgramata
dienasgramata
Nepabeigtā dienasgrāmata
Saturday, October 25th, 2014 10:49 pm
DELFI. Romā vairāk nekā miljons cilvēku protestē pret valdības plāniem reformēt darba tirgu
DELFI. Vairāki simti aktīvistu Rīgā iebilst pret viendzimuma attiecībām

CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

wensdy
wensdy
wensdy
Saturday, October 25th, 2014 09:53 pm
Oliveram krīt ārā piena zobiņi, bet man bija, iespējams, pēdējais koncerts dejošanā. Nedaudz samulsusi, bet laba sajūta. Īsā laikā var iejusties visādos tēlos, kāpēc gan neļauties. Bez ziediem un konfektēm gan. Kkā šoreiz man bija kauns atzīties šādā sarunā, jo tie stulbie, nesasniedzamie ideāli nez kāpēc likās esam tālāk kā parasti. Tgd jāsamīļo mans mīļākais ķermenītis :)

Current Music: marissa nadler

1CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

klusais_okeans
klusais_okeans
Stiller Ozean
Saturday, October 25th, 2014 09:37 pm
Mana pēdējā laika mīļākā izstāde ir maziņa ekspozīcija "Gay Museum" par aktieriem, kas Pirmā Pasaules kara laikā frontes izrādēs tēloja sieviešu lomas, pa ilgiem laikiem pat manīju savus pētniecības gēnus priecīgi rosāmies, bet izstāde forša arī ārpus šī aspekta, ļoti patika panaivums, ar kādu tika modelēts konteksts, pat ja ne līdz galam profesionāli (bet varbūt tieši tādēļ arī patika, ziniet, tas "nogurušais profesionālisms" u.tml.). Kultūras margināliju cienītāji, atzīmējiet savos "must see" sarakstos.CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

iokaste
iokaste
iokaste
Saturday, October 25th, 2014 09:36 pm
gāju pa čakmariju un sāniski ieslīdēju modes namā "Humānija". viss par 0.5eiro! nu tur gāja vaļā īsta kontaktimprovizācija, kur cilvēces skaistākā daļa iegādājās pancku. kāds lietišķums un tvēriens, grūstīšanās, pārģērbšanās, kopīga turniketa griešana, pat stenēšana un izsaucieni. pie kases lavierējot gandrīz nožāvos pār parpalu kaudzi un saņēmu naidīgus komentārus no vienas citādi pat pieklājīgas džangas. bet kur var pirkt tādas kaudzes - filiāli taisīs? pac ar 1 eiro atstāju.

a citādi - dzīvajā redzēju [info]zirka (vakar un citur)- pat atpazinu. dzīvē izskatās daudz garāka. vispār bij jocīgi ieraudzīt interneta cilvēku dzīvajā ēterā.

Current Music: Tirzah - No Romance

3CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

kakjux
kakjux
Lola
Saturday, October 25th, 2014 06:14 pm
es sapnī atkal pīpēju īstas cigaretes.

Tags:

CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

tvarj
tvarj
only after dark
Saturday, October 25th, 2014 05:47 pm
šodien bija ellīgākais tirdziņš ever

3CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

heda
heda
Heda
Saturday, October 25th, 2014 04:10 pm
Gone girl is gone

"Gone Girl" rakstītā versija tomēr pārāk daudz paskaidro, lai tās varoņus varētu mīlēt. Pēc filmas jautājums "What are you thinking - How are you feeling - Who are you?" bija traki intersants. Pēc grāmatas vairs ne.

CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

penny_lane
penny_lane
penija
Saturday, October 25th, 2014 03:42 pm
tukšajā mājā, kur neviens nekad nedzīvoja un nekad nedzīvos (nu labi, reiz dzīvoja emīlija, es gribēju nosaukt meitu par emīliju tāpēc, vai varbūt tāpēc, ka tās dumjās grāmatas. katrā ziņā, kā tik mēs nenosaucam bērnus, kuri nekad nepiedzimst) ir ļoti silti. t. ķimerējas ap ledusskapi mākslas vārdā, es nevaru saņemties pakustēties, pat ne mākslas vārdā, tikai sameklēju krūzītes zem drēbju kaudzēm un uzvāru tēju, iztēlojos savu dzīvi tādu, apraktu nepabeigtībā, baltas sienas, bezgaldaudzkrāmu, dzīvības nekādas.

cilvēkus, kas iemaldās, apmulst un ātri dodas prom, jo te būtu tieši tās skumjas, kuras nekad nedrīkst traucēt, tās nīgrās skumjas, kas lūdz, lai viņas liek mierā, ka tikai ar žēlošanu viņas taps īstas.

ir labi, ka tevi noķer kontrole šādās dienās. kaut nedaudz izsit no tās stindzinošās sajūtas, ka nekad nekas vairs nenotiks.

ja cilvēka dzīve būtu garāka. ja laiku skaitītu citādāk. es teiktu: es palieku šeit. apciemo mani pēc desmit gadiem.

man vajag mazliet padomāt.

1CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

217
217
J. S. Badger
Saturday, October 25th, 2014 12:10 pm
sūda ķermeņa atmiņa

vispār būtu labi spēt no savām šūnām izdzēst pagātni

tā tu priecīgi mājās ieslēdz mūziku no rīta, lai izdejotos, visa tāda produktīvi konstruktīvā vērstībā uz nākotni, smaidu un Piedzīvojumu
un kkad pēc pāris minčām pēkšņi kkādas vienas kustības dēļ tev pārgāžas pāri sentimentālo atmiņu gūzma
kā jūs dejojāt ar D. desalpos un the Doors kavergrupas koncertā
un vienkārši divatā klusumā uz ielas Martigny bez mūzikas, vienkārši sev, kamēr apkārt plūst cilvēku masas, bet jūs tur vnk dejojat un smejaties
un tad ir kkā atkal jāmēģina savākties, nu tā, ka atlaist pagātnes foršās atmiņas vaļā un koncentrēties uz šo mirkli

pagātne neeksistē, tā ir fotofilmiņa kurpju kastē kkur bēniņu pažobelē; ir lietas, ko ceļojot un dzīvojot, kā izvēlies, ir jāatstāj noputekļoties

CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

shelly
shelly
Shelly
Saturday, October 25th, 2014 10:59 am
Lauva aizbrauca uz laukiem, un es nogulēju vairāk nekā 15 stundas.

CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

217
217
J. S. Badger
Saturday, October 25th, 2014 10:31 am
Delhi Belly (2011)

Diwali beigu noskaņās jāuzraksta, ka, izrādās, ka indiešiem ir arī tāda mūzika (es līdz šim biju saskārusies tik ar tradicionālo, klasisko, un to, kas skan bolivudas filmās, un, principā, cik mums augšā kalnā Dāvids un visi gidi, un ceļotāji, ar ko par Indiju runājām, stāstīja, arī uz ielām, ielu muzikanti (kas esot Visur, Visur) vairāk maucot tradicionālos instrumentus)
bhaag dk bose
http://www.imdb.com/title/tt1934231/?ref_=nv_sr_1

tas no filmas Delhi Belly, kas ir aptuveni Lock, Stock and Two Smoking Barrels versija iz Bolivudas, kurā epizodes, kuras varēja labāk arī nebūt, mijas arī ar ļoti foršām epizodēm. bet galu galā tas, kāpēc vispār pieminu, ir skaņuceliņš un šī dziesma, kas kkā baigi aizķērās un ir šī rīta dancājamā melodija

p.s. btw, šodien Zinātņu Akadēmijā, tai koncertzālē Rīga, kkāds indiešu lietu tirdziņš, arī ar laikam dzīvo mūzik'

Tags:

CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

chaika
чайка
Friday, October 24th, 2014 02:53 pm

Tags: , ,

19CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

kakjux
kakjux
Lola
Friday, October 24th, 2014 11:55 am
salūts tieši aiz loga? vismaz pa vienam tieši aiz jebkura no logiem?
nevaru novērtēt smukumu, jo kaķim pizdjets. un Diwali vēl nav beidzies. un tad būs remember, remember the 5th of November. un tad zsv un tad JG. grūta sezona mūsu Voldiņam.

bet nu vismaz asinis nolietas (man). būs jāatgriežas realitātē uz pēcpusdienu.

Tags: , ,

2CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

tvarj
tvarj
only after dark
Friday, October 24th, 2014 12:10 pm
rediiss ir varoņcibiņš un izturēja vakar gājienu uz Kluča izstādi ar mani un pēc bērnudārza piekusušo Lūciju. Lūcija uzvedās itin labi priekš divgadnieka (izņemot 200 "kutatāds?" sekundē katras piecas minūtes). tikai kad bija jāģērbjas viņa izklājās "ķīselītī" (c)rediiss pa Arsenāla dīvāniem un lika mīksto uz visiem maniem solījumiem, kas piedabūtu viņu pievērsties šai nodarbei ar pilnu atdevi.

1CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

217
217
J. S. Badger
Friday, October 24th, 2014 10:52 am
kkur starp viskiju, alu un primitivo (vēl pirms es aizplūdu vispār kkādā kosmosā) mēs vakar nedaudz bērnišķīgi aprakstījām sienas tukšā dzīvoklī

2CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

kautskis
kautskis
Viņa Gaišība
Friday, October 24th, 2014 09:54 am
To prieku!

Cik skaists laiks šodien un vakar patrāpījies! Ej no rīta uz darbu, vakarā no viņa, un dvēsele gavilē.

Man riebjas lielpilsētas, un, lai kā jūs ar sprauslātu, phe, kas ta nu tā par lielpilsētu — Rīga tomēr ir lielpilsēta. Es Rīgā dzīvoju tikai un vienīgi naudas dēļ, ja man te nebūtu jāstrādā, es te nedzīvotu (un kad man te nebija jāstrādā, es te nedzīvoju). Esat redzējuši Koyaanisqatsi? Ja neesat, noskatieties, tur ir lieliski pastāstīts, kāpēc man nepatīk lielpilsētas. Vispār tāpat noskatieties, brīnišķīga filma. Dzīve lielpilsētā ir dzīve ārpus līdzsvara, dzīve, kas pieprasa citu dzīves veidu. Viņā ir šausmīgi maz tādu lietu, kas atgādina, ka mēs vispār esam dabas sastāvdaļa — un tā mēs varam aizdomāties līdz tādām muļķībām, ka mēs spējam pakļaut dabu vai (kas īpaši uzjautrina) ka mums jāglābj Māte Zeme. Mums Māte Zeme nav jāglābj, zemei viss būs bumbās, mums jārūpējas, lai mēs uz viņas varētu dzīvot. Ja mēs esam pieraduši, ka visām dabas īpatnībām vienīgā atbilde ir — nolīdzināt, normālizēt, kondicionēt, pielāgot savam standartam, — tad mums var rasties tāds muļķīgs priekšstats, ka mēs tā varēsim mūžam. Ne vella, dārgie draugi, tas (kā mēs, finansisti, sakām, ha) svārstību koridors, kuŗā mēs varam lietas pabīdīt, ir gauži niecīgs. Protams, tajā koridorā mēs varam darboties un to arī vajag, bet nevajag sadomāties, ka viņš ir bezgala plašs.

Lūk, un tieši tādēļ šis laiks ir tik burvīgs! Šāds negaidīts aukstums atgādina, ka arī Rīga ir uz zemes, nevis kaut kādā mākslīgā mikrokosmā. Ja tu izej no mājas, aiztusnies līdz mašīnai, pusstundu nosēdi korķī (jo visi pārējie arī šādā laikā brauc ar mašīnām) un pēc tam aizvelies no mašīnas līdz darbam, tev tiešām šķiet, ka ir bezgala auksts. Bet tad, ja tu ej ar kājām, jau pēc kāda pusotra kilometra paliek pat ļoti silts, tu vari priecāties par saulaino laiku, sajust patīkami nekondicionētu gaisu uz savas sejas un, ja tā ir piektdiena, berzēt rokas priecīgā priekšnojautā, ka jau rīt tevi atkal sveiks meži, purvi, Gaujmala un piecdesmit zaļā nokrāsas.

13CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

shelly
shelly
Shelly
Friday, October 24th, 2014 09:12 am
Vakar noskaidrojās, ka kolēģis, kas sēž man blakus kopš maija, nezina, kā mani sauc.

10CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

dienasgramata
dienasgramata
Nepabeigtā dienasgrāmata
Friday, October 24th, 2014 08:50 am
DELFI. "Tiks strādāts pie tā, lai tiem cilvēkiem, kas nonākuši grūtībās, maksimāli atvieglotu dzīvi, bet tik tālu, cik tas ir iespējams," uzsver arhibīskaps.

2CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

chaika
чайка
Friday, October 24th, 2014 08:25 am


labrīt |phonefoto

Tags: , ,

1CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

tikko_pamodos
tikko_pamodos
tikko_pamodos
Thursday, October 23rd, 2014 11:51 pm
kāpēc nevajag lasīt ziņu komentārus

Ja kādam izdodas tā viegli, pa virsu, lai. Nekad neesmu to mācējusi un arī šobrīd iestiegu pie ziņām par Krieviju, uz kurām mani draugi liek atsauces visās malās. Vabūt viņiem izdodas tā viegli, izlasīt, pašausmināties, pasmieties, asprātīgi pakomentēt, pēc tam uz papēža apgriezties un domas jau citā virzienā. Es tā nemāku, es lasu un man ir bail. Nevis tā mazliet, bet ļoti bail, jo es nezinu, kā rīkoties, ja turpināsies skolas vēstures stundās iepazītie scenāriju koveri mūsdienu versijā. Jo vēsture neatkārtojas, jā, bet cilvēku nežēlība gan un visvairāk bail par to, ka es varētu izrādīties nežēlīgo pusē. No tiem, kas nodod. Viegli domāt par ideāliem neitrālos apstākļos, kad kruasāni brokastīs un svaigas mellenes veikalā, kad iegribas. Kad dažbrīd vakari pēc darba dienas tik harmoniski kā krāsainos seriālos vai žurnālā Deko. Kad neviens neprasa nodot, kad mīļie drošībā un regulārā alga nav atkarīga no nostučīto kolēģu skaita. Man ir bail, ka es izvēlētos sadarboties, viltīgi pakļautos apstākļiem, uzvilktu prātā to ādas mēteli un vēl nagulaku pieskaņotu, lai izdzīvotu. Man ir ļoti bail kļūt par kara paaudzi, kuras pilsētā tu jebkurā brīdī vari kļūt par nepareizo vai mirušo.

2CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

blond
blond
blond
Friday, October 24th, 2014 12:02 am

17CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

krii
krii
Krāšņais Kurvjziedis
Thursday, October 23rd, 2014 11:09 pm
Ienācu mājās, gaidu, kad atkusīs seja.

CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

putnupr
putnupr
putnupr
Thursday, October 23rd, 2014 10:41 pm
pagājušajā nedēļā nodzīvojos pa Barselonu +25 grādos vismaz, tagad grūti būt aukstā rudenī, lai gan patikt patīk.
atkal parastais ritms.

CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

hederas_sieva:
pajautaa
pajautaa
pajautā!
Thursday, October 23rd, 2014 09:09 pm
jurista konsultācija

Saprotu, ka tas gan maksā milzu naudu, bet vajadzētu tomēr vienu prātīgu cilvēku, kas palīdzētu saprast neskaidrības ar darbu.
Jau iepriekš - PALDIES!!!

18CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

sirdna
sirdna
sirdnA
Thursday, October 23rd, 2014 08:04 pm
tēja, viskejs - ček.
temperatūra 38.4 - ček.
suns -ček.
sirsniņa dauzās - mierīgi sēžot uz 120 minūtē.

4CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

penny_lane
penny_lane
penija
Thursday, October 23rd, 2014 05:57 pm
mani nabaga nervi.

CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

rr_rrr_r
rr_rrr_r
rrr
Thursday, October 23rd, 2014 05:48 pm
datu bāzēs datus bāzu

5CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

french_mime:
pajautaa
pajautaa
pajautā!
Thursday, October 23rd, 2014 03:35 pm
Kāds/a no jums ir rakstījis/usi akadēmisko CV? Cik garam tam aptuveni jābūt, un cik vārdos apmēram jāpastāsta par savām research interests & skills? Cik lapas būtu nepiedienīgi garš akadēmiskais CV?

7CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

saccharomyces
saccharomyces
cukursēne
Thursday, October 23rd, 2014 04:28 pm
tuc-tuc-tuc

tuc

1CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

chaika
чайка
Thursday, October 23rd, 2014 04:17 pm
āboli golden
bumbieri conference
these are few of my favorite things

Tags:

CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

daarta:
pajautaa
pajautaa
pajautā!
Thursday, October 23rd, 2014 03:46 pm
kādās kafejnīcās / ne-kultūras-namu izklaides vietās ārpus Rīgas mēdz notikt koncerti vai citi kultūras pasākumi?

13CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

kautskis
kautskis
Viņa Gaišība
Thursday, October 23rd, 2014 03:50 pm
Terminoloģijas jautājums III

Nopietni, dīzeļdegviela ir solāreļļa?! Kāpēc, kā-sasodīts-pēc mēs to saucam par dīzeļdegvielu, ja ir pieejams tik neticami skaists nosaukums kā solāreļļa?!

Dīzelis, nu, kā tas izklausās. Brauc ar dīzeli, un tev šķiet, ka blakus piesēdies kaut kāds bavāriešu motoru skrūvētājs ādas biksēs un ar eļļu nošķiestā rūtainā kreklā, sēž tur, gremo savus veisvurstus un piedzeŗ duļķainu alu. Bet solāreļļa! Brauc ar solāreļļu, un saulīte virs tava ceļa nenoriet. Solāreļļa, tas ir skaisti, zaļi un labskanīgi.

Kur skatās degvielas tirgotāju mērkaķinga departamenti?!

14CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

kautskis
kautskis
Viņa Gaišība
Thursday, October 23rd, 2014 03:15 pm
Note to self

Izrādās, Cibai olbaltums šķiet daudz apspriežamāks tēmats par geju pastmarkām. Nēnu taisnība jau ir, Cibā ir pilns ar cepšanas entuziastēm, savukārt varavīksnes karogu nes retais.

77CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

sirdna
sirdna
sirdnA
Thursday, October 23rd, 2014 02:20 pm
OK, man uzklupis puņķis necilvēcīgais un, iespējams, kāds lieks temperatūras grāds.

Projekts.

1)centīgi nostrādāt noliktās stundas;
2)iegādāties melno tēju;
3)ripināties mājās un šķaudīt trolejbusā;
4)mājās palīst zem deķa un dzert daudz šķidruma (melnā tēja + viskijs + cukurs + melnā tēja + viskijs + cukurs + melnā tēja + viskijs + cukurs);
5)pūst elpu sejā sunim un vērot reakciju;
6)sarunāties ar rūķiem, kuri dzīvo pie griestiem;
7)skatīties lidmašīnas drošības instrukciju un apraudāties no aizkustinājuma;
8)pamosties tualetē un nezināt, kā es te nokļuvu.

10CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

217
217
J. S. Badger
Thursday, October 23rd, 2014 01:36 pm
Tikko uz Daugavgrīvas ielas veloceliņa apdzinu vienu kurjerveidīgo, un noturējos priekšā, kamēr ceļi šķīrās. Uzsita baigo adrenalīnu - atcerējos kā kādreiz izklaidējos uz Jūrmalas veloceliņa, uzsēžoties random velo astē un mēģinot noturēt līdzi tempu vai pat apdzīt.
tagad gan nekā vairs nesanāk, viss izmiris, vakar trāpījās tik pretīmbraucēji. Turp 4 un atpakaļ 5.

Enīvejs, vakardienas gruzons ir izgaisis, satiku un jauki parunājos ar sennesatikto māsīcu un tagad braucu satikt Kristīni - mēs beidzot dzersim Latvijā Primitivo!! Wiii :)
(pat ja esam šeit jau gandrīz 2 nedēļas, nebija sanācis)

Karoč, bla bla, dzīve ir skaista, bla bla bla :)

Current Mood: wii

2CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

chaika
chaika
чайка
Thursday, October 23rd, 2014 01:06 pm
FYI: KALARIPPAJATTU LEKCIJA UN DEMONSTRĀCIJA IESĀCĒJIEM - 12.11.2014., trešdien, plkst. 18:30 Gaujas ielā 23 (Rīgas Jāņa Poruka vidusskola). Vada Andrejs un Armands. Lekcija ir bez maksas.
Pastāstīsim par Kalarippajattu, tā izcelsmi, vēsturi un noderību mūsdienās. Runāsim gan par šīs cīņu mākslas ietekmi uz veselību, gan par pašaisardzības un cīņas aspektu, kā arī dažādiem ieročiem. Nodemonstrēsim dažādas Kalarippajattu formas gan ar ieročiem, gan bez tiem.

Tags:

CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

penny_lane
penny_lane
penija
Thursday, October 23rd, 2014 12:58 pm
20 00 Ksunī iet džima filma, kas, protams, ir absolūts dārgakmens, viena forša filma, ko taisījis mans skolas biedrs, un vēl drusciņ daudz visādu filmu.
tad tas pats notiek 22 00, kad iet mana filma un trauslā sirds, ko es ļoti gribu redzēt, un vēl daudz visādu filmu.
kopā tas skaitās baltijas skate, kas sadalīta trīs daļās. pati pirmā daļa ir eksperimentālās īsfilmas, bet man personiski būtu bail no eksperimentālām un vēl baltijas filmām.

mana filma iet pēc kastrāta kuiļa, kas ir ahujena smuki nofilmēta, bet man domāt, ka visa idejiskā esence jau ir ielikta nosaukumā, pēc tam tikai variācijas par tēmu, kā pareizi apsēklot dvēseli.

Tags:

8CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

sirdna
sirdna
sirdnA
Thursday, October 23rd, 2014 12:10 pm
Vai tikai man katrā tīkla lapā bāž acīs tās nolādētās Japānas dzelzceļa mēnešbiļetes? Aļļo, Internet! Es nebraukšu uz Japānu un ja arī braukšu, es to sūda biļeti nopirkšu pirmajā Nārvesena kioskā, vai nu kas tur Japānā tirgo visādus štruntus. Atšujās ar tām mēnešbiļetēm, idritvaipakreisi, cik stulbam ir jābūt, lai piedāvātu dzelzceļa biļetes otrā pasaules galā? Un es nemaz negribu uz Japānu, es neko labu par to valsti neesmu dzirdējis un cilvēki tur esot fantastiski truli un nepieklājīgi pūšļi.

9CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

kautskis
kautskis
Viņa Gaišība
Thursday, October 23rd, 2014 12:19 pm
Parunāsim vēl par pārtiku

Man laikam jāpārvācas uz Amuriku, es tur varētu taisīt karjēru, nolikdams Amuriku. Ir taču starp amurikāņiem tāda sevi nīstošu ļaužu grupa, kas ļoti uzjautrinās, kad ļaudis ar ārzemniecisku akcentu stāsta, kādi viņi ir lohi.

Lūk, mani bezjēgā tracina šitas te amurikāņu paradums gaļu saukt par "proteīnu". Tādā domāšanā ir kaut kas dziļi pretdabisks un nepareizs, šāds nosaukums jau pašā saknē nokauj tādas veltas cerības, ka tavā "proteīnā" varētu būt kaut kāda garša. Amurikāņi neiet pusdienās un neēd gaļu, viņi ietur maltīti un ievada savā organismā proteīnu. Jo, kā zināms, amurikāņi ir taisni vai apsēsti ar veselīgu pārtiku, viņi it rūpīgi sarēķina, lai viņu maltītēs visas uzturvielas būtu pareizās proporcijās. Godvārds, katrreiz, kad man pusdienu ēstuvē Delīrio apjautājas, un kādu gaļiņu klāt, esmu gatavs sajūsmā spiegt par to, ka runāju valodā, kuŗā ir gan pāķiski zemnieciskais tiešums, gan pamazināmās formas.

Bet kāpēc es par to, ne jau tāpēc, ka mani Amurika pēkšņi būtu sākusi pārmēru interesēt (tas ir, tfu, protams, es, kā īstam liberastam pienākas, piecreiz dienā pielūdzu Amuriku, pavērsies ar seju Baltā nama virzienā, bet tas tā). Lūk, vakar, pirkdams pārtiku manā Iemīļotajā Lielveikalā, pamanīju, ka tur uzradušās — tadāāāāā! — proteīna kanniņas!

Jā, uzņēmums Balticovo sācis arī mazumtirdzniecībā tirgot no olām izdauzītu un atdalītu olu baltumu baltās sterila paskata kanniņās. Tās kanniņas izskatās pēc visa kā, tikai ne pārtikas iepakojuma. Tādās varētu liet motoreļļu, ķīmikālijas (Ilford savulaik melnbalto filmu attīstītājus šitādās kanniņās lēja, tikai mazākās) un vēl kaut kādus industriālos šķidrumus. Tomēr pārtikai mums patīk, ja iepakojums piesola ēdienu, nevis, ziniet, proteīnu un citas uzturvielas. Mums gribas, lai uz iepakojuma ir lauku sēta, vista un dzīvnieki, kas reklamē paši savu apēšanu. Labi, mēs esam gatavi samierināties ar gana atturīgu dizainu, bet tikai tad, ja mēs pie tāda iepakojuma esam pieraduši. Mēs varam ķeksēt laukā ievārījumu no burciņas, uz kuŗas uzlīmēta tik vien kā balta etiķete ar melnu uzrakstu. Bet, ja jūs mums gribat iesmērēt ievārījumu plastmasas vanniņā, jums uz vāka jāuzzīmē attiecīgie augļi vai tradicionālā ģimene (kas, kā zināms, sastāv no mātes, tēva, meitas un dēla), kas ar pārdabisku laimi sejā stumj mutē brangas baltmaizes ņukas, jo dāsni apziestas ar attiecīgo ievārījumu. Balta vanniņa ar melnu uzrakstu "Ievārījums, bitches!" nederēs, mēs neesam tā raduši.

Ko Balticovo? Viņi savu proteīnu iepako motoreļļas kanniņā bez rokturīša (un pārtikas kanniņām ir rokturīši!) un virsū uzliek tik vien kā sasistu olu. Sasistu olu ar visu dzeltānumu, lai gan kanniņā dzeltānuma nav! Nēnēnē, jūs mums te pārdodat pavisam jaunu produktu pavisam jaunā iepakojumā, tad vismaz uz etiķetes uzlieciet kaut ko tuvu un pazīstamu. Bezē kūkas, kultūristus (tas taču, galu galā, ir olbaltums) vai, vēl labāk, kultūristus, kas ēd bezē kūkas. Tā, lai mums būtu skaidrs, ko ar to var izdarīt.

Paldies, ar to mūsu nelielo apskatu "Pārdod kopā ar Kautski!" mēs beidzam. Ja jums interesē, esmu pieejams kopīraitinga pakalpojumiem, nē, nopietni, tas man tāds vaļasprieks. Vieni brīvajā kolekcionē markas, citi osta līmi, es rakstu mērkaķinga huiņu.

67CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend