palasīties
linki up
avralavral
Aufklärung
Tuesday, July 28th, 2015 11:21 am
Kīts Džerets varētu padalīties, kā viņš izārstējās no tās hroniskā noguruma slimības.

CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

dzeina:
pajautaa
pajautaa
pajautā!
Tuesday, July 28th, 2015 11:15 am
Gari mati, īss prāts

Kur Rīgā ir iespējams iegādāties normālas, kvalitatīvas matadatas? Tādas, kurām, atšķirībā no Drogās/ Rimi/ whatever nopērkamajām, nenāk nost krāsa, nenāk nost aizsargbumbiņas un kuras vispār ir cienījams, viengabalains priekšmets?

Tags:

2CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

saccharomyces
saccharomyces
cukursēne
Tuesday, July 28th, 2015 10:54 am
šonakt sapnī biju saderinājusies ar citplanētieti, kā arī manam tēvam piederēja visskaistākais bunkurs, kādu jebkad esmu redzējusi.
tas atradās uz citas planētas (ne tās, no kuras mans līgavainis - kurš sapņa gaitā tā arī pats neparādījās), un, lai tajā nokļūtu, bija jābrauc ar tādu savādu pacēlāju (milzīga, kustīga betona konstrukcija, kas pārvietojas, slīdot vairākos virzienos un tranformējoties, fiziski mainot izmērus, leņķus, ai, ja es būtu arhitekts, varbūt mācētu izskaidrot), kura iedarbināšana prasīja bāzt roku duļķainā, aļģēm aizaugušā pančkā, lai parautu kaut kādu kloķi. toties braukšana pacēlājā bija lieliska, un vai es jau minēju, ka tas bija skaistākais bunkurs ever?

Tags:

CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

sirdna
sirdna
sirdnA
Tuesday, July 28th, 2015 10:16 am
Heh, vakar pasēdējām ar bijušiem kursa biedriem, pamēļojām par dzīvi kā šitādu.

Esmu no visiem pats jaunākais, bet vienīgais ar sirmiem matiem. Fe.

12CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

dienasgramata
Nepabeigtā dienasgrāmata
Tuesday, July 28th, 2015 08:18 am
Kāds mūziķis varētu pastāstīt par "Krievijas mūzikas tirgu" - cik daudz autortiesību procentu saņēmis par viņa skaņdarbu izpildīšanu radio, televīzijā un kafejnīcās? Cik legālus kompaktdiskus pārdevis? Vai par "mūzikas tirgu" saucam samaksu "uz rokas" par dažiem koncertiem un uzstāšanos privātās vai "korporatīvajās" ballītēs?

1CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

klusais_okeans
klusais_okeans
Stiller Ozean
Tuesday, July 28th, 2015 03:48 am

Tags:

CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

klusais_okeans
klusais_okeans
Stiller Ozean
Tuesday, July 28th, 2015 02:32 am
noskatījos jocīgo nastavševa piena filmu un jau kādu desmito sundu klausos tikai abbu. vispār jau piestāv manai dzīvei kā tādai, tāds smieklīgs dramatismiņš (abbas mūzikai un dzīvei manai)

CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

honeybee
honeybee
honeybee
Tuesday, July 28th, 2015 01:49 am
If the child shows talent for inventing or grouping figures, the parents should neither check, nor praise it. They may laugh with it frankly, or show pleasure in what it has done, just as they show pleasure in seeing it well, or cheerful; but they must not praise it for being clever, any more than they would praise it for being stout. They should praise it only for what costs it self-denial, namely attention and hard work; otherwise they will make it work for vanity's sake, and always badly.

The Elements of Drawing, by John Ruskin

..kas mani reāli mulsina šajā citātā: no vienas puses, visi sarkanie karogi gaisā un "wtf is this shit", no otras, self-denial kaut kādā dīvainā veidā ir labas mākslas pamats, nu vai vismaz labas amata prasmes pamats, nu vismaz literatūrā točna ir kaut kāds lūzuma punkts, kurā tu tiec pāri savam ego un pievērs uzmanību tekstam, un fakin strādā ar tekstu, & man nav pilnīgi nekāda priekšstata, kā to iemācīt cilvēkiem, kas nāk uz literatūras kursiem/darbnīcām/whatever ar mērķi atklāt (un - optimālā versijā - paspodrināt) savu ego.

[info]ctulhu droši vien būs komentārs par tēmu
bet man šķiet, ka "fakin tikt galā ar savu ego" nav pazemība, ka tā ir atbrīvošanās no visas tās huiņas, kas tevī iekšā tevi ierobežo, pie tam tādā viltīgi pretīgā veidā, jo, protams, tas high, ko tu dabū no cilvēku apbrīnas un "wow, cik tu lieliski uzrakstīji, es tā nemācētu / es tā gribētu / vienkārši wow", ir ļoti adiktīvs
iekš self-denial ir citi prieki, protams - prieks, ko tu dabū no tā, ka esi iekš flow, bet tad, kad tu tur esi, tu fakin raksti, nevis kaifo par to, cik labi rakstās
un prieks no tā, ka tu esi to izdarījis - prieks, kas ir pārejošs, un pāriet tas vai nu nemierā "ko man tagad darīt tālāk riktīgi vajag kaut ko darīt ir jauna diena un tas vecais vairs neskaitās", vai arī aizslīd egocentriskajā "es taču esmu cilvēks, kas rakstīja tik labi"

un tas pēdējais, ļoti iespējams, arī ir daudzu nobrucienu pamatā; ja tu esi cilvēks, kas kādreiz-rakstīja-tik-labi, un tev tavs ego ir svarīgs, tu taču neiesi to apmainīt pret dienišķo "fuck, cik tas ir grūti, es nemāku rakstīt, labāk būtu pie zobārsta gājis, un kas tas vispār ir par sūdu, ko es-es-es!!! te esmu uzbliezis"

3CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

saccharomyces
saccharomyces
cukursēne
Tuesday, July 28th, 2015 12:24 am
cherophobia: an attitude towards happiness in which individuals may deliberately avoid experiences that invoke positive emotions or happiness due to belief that when one becomes happy, a negative event will soon occur that will taint their happiness, as if that individual is being punished for satisfaction

2CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

saccharomyces
saccharomyces
cukursēne
Monday, July 27th, 2015 11:41 pm
a self-fulfilling prophecy has come to pass

Eventually her sulk burned out. Eventually she calmed enough to realize the truth. You couldn’t fight the tide or change the wind. And if there was a storm? Well, a girl should batten down and bail, not run the rigging. How could she help but make a mess of things, the state that she was in? She’d strayed from the true way of things. First you set yourself to rights. And then your house. And then your corner of the sky. And after that . . . Well, then she didn’t rightly know what happened next. But she hoped that after that the world would start to run itself a bit, like a gear-watch proper fit and kissed with oil. That was what she hoped would happen. Because honestly, there were days she felt rubbed raw. She was so tired of being all herself.

//Patrick Rothfuss, The Slow Regard of Silent Things, 2014

Tags:

CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

chaika
чайка
Monday, July 27th, 2015 10:31 pm


lucavsala. redzēju arī žurku.. |phonefoto

Tags: , ,

CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

penny_lane
penny_lane
penija
Monday, July 27th, 2015 08:48 pm
aizgāju uz kaņepi pastrādāt, piepisās kaut kādi leiši, kas jau tāpat kaitinoši krita uz nerviem, piesēdās pārāk tuvu un neizskatījās pārāk pilnrublīgi, tipa pieaugusi sieviete ar trim pusaudžiem, izmisīgi prasīja, lai atbildu par izklaides iespējām, man tiešām bija diezgan pohuj par viņu izklaides iespējām, drausmīgi bezcerīga angļu valoda un viss cits, cik nu varēju atbildēju, bet tad, kad viens no viņiem pajautāja pagaršot manu alu un paņēma un padzērās arī, sajutos toč kā sākumskolā, kad citi gribēja pasūkāt manu čupačupsu, un tad, nemākot pateikt nē, vienkārši dabūju mūždien atdot. ar sirsnīgi dziļu riebumu mēģinu dzert to alu tālāk, bet viņš garšo pēc leišu urlām, tur neko nevar darīt.

īstenībā lietuvieši kā tauta man vienmēr pamanījusies izsaukt pretīgumu. latvijas mazais garīgi atpalikušais brālītis.

15CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

honeybee
honeybee
honeybee
Monday, July 27th, 2015 08:30 pm
Es te mēģinu pāriet uz elektronisko cigareti (ne tāpēc, ka gribu, bet tāpēc, ka esmu Laba Sieva, bļe)
Bet ir cilvēki/situācijas, par ko domājot, jāskrien pēc īstajām cigaretēm

Ergo, smēķēšanu atmest varēšu tikai tad, kad būšu atmetusi cilvēkus

Tas varētu būt tik mīlīgi, pēc cilvēka mēģinājuma uzsākt sarunu atbildēt ar "nē, es atmetu smēķēšanu, ej dirst, es negribu par tevi domāt"

Stingri ņemot, šāda attieksme varētu būt pat veselīgāka nekā smēķēšanas atmešana.

2CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

udensroze:
pajautaa
pajautaa
pajautā!
Monday, July 27th, 2015 08:04 pm
Restorans vecpilseta?

Divata ar labako draudzeni gribam vakariņas vecpilsētā, kur cenas zemākas kā valterarestorans,bet pavisam pa lēto nav vajadzības. Lasu atsauksmes pëdëjā laikā atvērtajiem: neiedegas acis.

Ir jums kāda laba pieredze?

4CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

penny_lane
penny_lane
penija
Monday, July 27th, 2015 08:02 pm
man vajadzētu, lūdzu, kādu ieteikumu tādām fīčām, kas limitē pieeju konkrētām mājaslapām uz konkrētu laiku dienā. esmu droša, ka tādi ir. tādi ir, vai ne?

4CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

marule:
pajautaa
pajautaa
pajautā!
Monday, July 27th, 2015 07:50 pm
Melni leggingi

Kur šobrīd meklēt visparastākos, melnos leggingus?

4CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

intenormal
intenormal
intenormal
Monday, July 27th, 2015 07:08 pm
V

pēc dažām dienām man draud internēšana nometnē, cik saprotu, visādu dīvaiņu kompānijā, plus vēl tas viss norisinās faking ventspilī.

kaut kā gandrīz vai bail sametās. laikam tomēr esmu mazliet sociofobs...

Current Music: Latvijas Radio 2

CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

wensdy
wensdy
wensdy
Monday, July 27th, 2015 07:01 pm
Ku kū.

"Prestiža izglītība" - jūsu labākā īpašība.

CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

honeybee
honeybee
honeybee
Monday, July 27th, 2015 04:28 pm
Jā, man ir bail.

Jūtos apmēram šitā:


Bet ir tā pareizā sajūta, ka, lai kas arī nenotiktu, tas notiks tāpēc, ka es esmu es, nevis tāpēc, ka es būtu nobijusies būt es pati, un tā ir daudz patīkamāka sajūta - iebraukt kaut kādās auzās un pēc tam dīlot ar savas drosmes/pārgalvības/uzdrīkstēšanās sekām, nevis neiebraukt auzās un nekad nezināt, kā būtu, ja būtu.
Tiesa, ar pēdējo man ir reāli maz pieredzes, varētu pat teikt, ka teju necik :D Nu labi, ar Džonatana tēvu neapprecējos, bet nu ir kaut kādas stulbuma versijas, kuras pat es nevaru izpildīt.

3CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

kinskis
Scandalo Calmo
Monday, July 27th, 2015 04:14 pm

3CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

tikko_pamodos
tikko_pamodos
tikko_pamodos
Monday, July 27th, 2015 03:26 pm
es visu daru nepareizi

Visas manas nepareizās izvēles, visi mani aplamie lēmumi, puspabeigtās apņemšanās un nenotikušie sasniegumi sasēduši visriņķī apkārt un skatās virsū. Viņu skatieni dur sirdī kā mazas adatiņas.

1CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

silpurene
silpurene
silpurene
Monday, July 27th, 2015 01:56 pm
labi, ka 6dien aizbraucām uz Cēsīm paklausīties mūziku un pasēdēt zālītē.

Tags:

CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

ikvakars:
pajautaa
pajautaa
pajautā!
Monday, July 27th, 2015 12:32 pm
Par sienas krāsu balto

Sveiks cibiņ!
Vēlos nokrāsot baltas sienas, kādu balto krāsu izvēlēties- ja šī brīža sienu tonis in oranžīgs? Un cik l nepieciešams 10+- m2 istabai? Vēlams, lai krāsas smaka būtu iespējami draudzīga mājās esošam mazulītim.
Paldies jau iepriekš! :)

(Viedajiem veikalvīriem jautāt nav iespējas, dziļi laukos esmu un jānodod gatavs pasūtijums)

12CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

helvetica
helvetica
helvetica
Monday, July 27th, 2015 12:22 pm
Kāpēc tamponu reklāmā mēnešreizes tiek dēvētas par "kritiskajām dienām"? Wtf, kaut kāds verbāls hidžabs.

11CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

217
217
J. S. Badger
Monday, July 27th, 2015 07:11 am
Kā es kalnos lasīju kartupeļus

5:24 pamosties ar visādiem seniem intelektuāļu zirnekļiem galvā no sapņa, kas brēc par to, ko vajag un nevajag domāt. kaukoņa, kurā mēģini atrast savu taciņu
5:54 pēc dušas diskutē par sarkanām acīm un 80. gadu nārām
6:06 mēģini izdomāt, vai eksistē latvieši un vai tu esi viens no viņiem
6:36 vāri pienu un cep maizi rīta darba unisonā

CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

saccharomyces
saccharomyces
cukursēne
Monday, July 27th, 2015 02:02 am
get on with YOUR life

šovakar pirms iet ārā no mājas uz pikniku ar [info]saldumi man bija tāda halucinācija, ka es pilnīgi iekliedzos balsī - pēc tam izrādījās, ka pāri dīvānam vienkārši pārripoja no kaut kurienes nokritusi matu gumija, bet es redzēju melnu, sprīdi garu, neticami ātru un lunkanu radījumu, tādu kā milzīgu spīļasti. tad ceļā uz parku, runājot par saviem argumentiem un ieganstiem, saplīsa manu vismīļāko šābrīža apavu (kas ir vienīgie apavi, ko esmu labprātīgi ar mieru valkāt vasarā), unisex sandaļu lences stiprinājums. bet es pagaidām atsakos ticēt, ka tās varētu būt zīmes, kas rāda, ka plānotais "new beginning" ir slikta ideja. kā var būt slikta ideja pārmaiņas pēc pierādīt sev, ka māku ne tikai (pa)ciest, bet arī realizēt proaktīvus risinājumus pati savas dzīves problēmām?

CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

sirdna
sirdna
sirdnA
Monday, July 27th, 2015 12:03 am
Nu, re, Viļuma tusis ir pievinnēts, ar visu, kas piedienas + dārza pāviljons , druscītis lietus un maķenīt kultūras Bārdu dzimtas formā.

Paldies [info]aizliegts_v, un aiciniet ciemos vēl!..8)

3CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

wensdy
wensdy
wensdy
Sunday, July 26th, 2015 11:53 pm
Slinkums.

Zāģējām kokus un vārījām ievārījumu. No vienas puses forši, var neko nedomāt. Atkaulojot ķiršus vispār var nonākt transā. No otras puses baigais tukšums galvā, sen tā nav bijis. Lai gan patiesībā daudzas atliktās lietas jau lēnām sāk pašsadedzināties, jo slinkums domāt.

CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

blond
blond
blond
Sunday, July 26th, 2015 10:42 pm

5CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

zvirbuleens
zvirbuleens
zvirbuleens
Sunday, July 26th, 2015 10:22 pm
foto

Torņakalna krusts un pusmēness
foto )

1CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

chaika
чайка
Sunday, July 26th, 2015 09:40 pm


nē, nesalijām |phonefoto

Tags:

CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

blond:
pajautaa
pajautaa
pajautā!
Sunday, July 26th, 2015 09:35 pm
krievu filmas online

Vai kāds, lūdzu, nezina labu saitu, kur onlainā var skatīties krievu filmas?

12CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

kakjux
kakjux
Lola
Sunday, July 26th, 2015 06:58 pm
izlasīju ļoti spēcīgu stāstu - Neil Gaiman's The Sleeper and the Spindle. ļoti hipnotizējoši. un tās ilustrācijas. un vispār, tik ļoti reālistiska un pragmatiska versija par vairākām pasakām vienlaicīgi. Visa, visa aprijās un kā mirklis.

un tad sāku lasīt kaut kādu garāku American Gods (tas pats autors) izdevumu. kaut kādu tur īpašo. un labi bija, ka sēdēju. automātiski nevilšus būrās ainas acu priekšā un bija krāšņs brauciens vilcienā.

atpūšos skatoties Penny Dreadful.

cik labi, ka rīt vēl joprojām būs atvaļinājums.

Tags: ,

CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

saccharomyces
saccharomyces
cukursēne
Sunday, July 26th, 2015 07:09 pm

10CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

apjukums
apjukums
apjukums
Sunday, July 26th, 2015 06:02 pm
plāns braukt dzert alu meža kafejnīcā nojuka, jo noplīsa riteņa ķēde. tā vietā iepazinu pilsētu no vēl nebijuša skatu punkta, tas ir, ar riteni pie rokas, meklējot atvērtu riteņdarbnīcu, kas svētdienā ir tā neko izaicinājums. pēc tam apmklējām patīkamu hipsternīcu (ar ne tik patīkamām cenām), tiku pie nažu asināmā verķa un, vakariņas gādājot vietējā vulgāris supermārketā, pamanīju Ekselences saldējumu. Jājā, no Latvijas.
atbraucu mājās, uztrinu nažus un uzskatu šo dienu par izdevušos.

CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

zvaigzniit:
pajautaa
pajautaa
pajautā!
Sunday, July 26th, 2015 03:58 pm
prāmja biļetes

Sveiki! Vai kāds ir izmantojis https://laevapiletid.ee, lai iegādātos prāmja Tallina-Helsinki vai otrādi biļetes? Un/vai braucis ar Eckero line prāmjiem? Tajā lapā eckero line ir ievērojami lētākas biļetes nekā viking line un arī salīdzinot ar tallink, un, ja mēģina meklēt eckero lapā ar .fi beigās (pašu somu), tad tas pats brauciens arī rādas dārgāks. Negribas iegrābties uz kaut kādām neīstām biļetēm, bet negribas gluži maksāt dubultā, ja to var nedarīt.
Interesē gan citu pieredze, gan viedoklis, cik safe ir pasūtīt eckero line biļetes tajā igauņu lapā. Jau iepriekš paldies.

3CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

zero_weirdness
zero_weirdness
Puķuzirnis
Sunday, July 26th, 2015 02:52 pm
tūdlī dū

knowledge isnt power until its applied

CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

dienasgramata
Nepabeigtā dienasgrāmata
Sunday, July 26th, 2015 09:19 am
DELFI. Gulbenes morgā apbedīšanas biroja darbinieki īsi pirms kādas aizgājējas ievietošanas saldētavā atklājuši, ka sieviete ir dzīva, piektdien vēsta reģionālais laikraksts "Dzirkstele". Par mirušu noturētā kundze visu dienu mājās bija gulējusi ciešā miegā.

5CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

ulvs:
pajautaa
pajautaa
pajautā!
Sunday, July 26th, 2015 02:09 am
Ko lai dara, ja kājas īkšķim norāvu nost nagu? To likt atpakaļ, vispirms vietu apstrādājo ar zeļonku? Vai nelikt atpakaļ un vienkārši aptīt ar marli/zeļonku? Būs man mācība skriet pa slapju, slidīgu grīdu. Nags pilnībā norauts.

13CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

mafia
mafia
mafia
Sunday, July 26th, 2015 12:39 am
Jocīgi, kā atmiņās daudz kas mēdz palikt foršāks, nekā bijis īstenībā.

CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend