palasīties
linki up
saccharomyces
saccharomyces
cukursēne
Tuesday, October 25th, 2016 01:25 am
adjusting

vēl es pēdējā laikā domāju par kaut kur ieraudzīto citātu par "knowing the difference between those who spend their free time with you and those who free up their time to spend it with you" un to, kā tas attiecas uz manu dzīvi

CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

penny_lane
penny_lane
penija
Tuesday, October 25th, 2016 01:23 am
man ir visbrīnišķīgākais vīrietis pasaulē. esmu nogurusi, pārgurusi, drusku laimīga un drusku nelaimīga vienlaikus. bet šis jāpieraksta. katram gadījumam.

CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

tvarj
tvarj
only after dark
Monday, October 24th, 2016 09:20 pm
fūdblogere Lūcija

iespējams, ka Lūcijai tāpat kā man un manai mammai būs ķēriens uz ēst gatavošanu. nupat ciemojoties pie vecmāmiņas, viņa ir izdomājusi kā pareizi pagatavojama viņas mīļākā bērnudārza zupa (makaronu piena zupa. aha, i know!) un ļoti laipni dalījusies ar recepti ar visiem tuvākajiem. apmācījusi radinieci, mammas darba kolēģes pagastā, mūsu mājas meistarus, kas dara siltināšanas darbus.
pēc viņas domām zupa pagatavojama tā, ka makaronus izvāra ūdenī, tad liek šķīvī un tad aplej ar aukstu pienu kā brokastu pārslas.

5CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

kjeerpis
kjeerpis
Ķērpis
Monday, October 24th, 2016 07:15 pm
Nē.
Nesaprotu neko.
Nekur neesmu nonākusi, nekas nav kļuvis skaidrāks, ne no kā neesmu atbrīvojusies.
Un droši vien pat neesmu kļuvusi par sakarīgāku cilvēku.

CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

saccharomyces
saccharomyces
cukursēne
Monday, October 24th, 2016 05:17 pm
darbā izlasu par to, kā pazīstamiem, lieliskiem cilvēkiem neiedod stipendijas, kas krietni sarežģī materiālo stāvokli - vienam pat tiktāl, ka jāņem akadēmiskais gads, un es nevaru par to mazliet neraudāt. es nekad neesmu bijusi tādā situācijā, jo līdz brīdim, kad man bija jāsāk studēt, vecākiem jau sen bija izdevies izlauzties no manas bērnības nabadzības. mana mācīšanās pieredze ir bijusi priviliģēta, es esmu varējusi pilnībā koncentrēties uz to, kas jādara, neraizējoties par to, vai man būs, ko ēst. man nav jāmaksā īre par dzīvokli, kurā dzīvoju bez piespiedu mājasbiedriem, jo tas pieder manam tēvam. es strādāju divos darbos, kuri abi man no sirds patīk, un kuri, ja es neļautu tam notikt, arī neizsmeltu pilnīgi visu manu dzīves enerģiju. es varu atļauties veltīt laiku vaļaspriekam. es varu atļauties aizbraukt brīvdienās.

es reizēm nespēju tikt galā ar pretrunīgajām sajūtām, ko par šo jūtu - milzīgu pateicību par to, ka tā ir, un vismaz tikpat milzīgu vainas sajūtu, ka man tā ir, kamēr citiem tā nav. un šis ir vēl viens ķieģelis manā nost jaucamajā berlīnes mūrī, konstantajā sajūtā, ka man ir kaut kā jāattaisno sava eksistence. ja jau man ir tik daudz dots, tas noteikti ir jānopelna. ir atkal un atkal jāpierāda, ka visi tie resursi, kas manī ir ieguldīti, nav izšķiesti vējā. ir JĀCENŠAS, par visām varītēm, nepārtraukti, nedrīkst vienkārši dzīvot, jo ir tik daudz cilvēku, kuriem tāds luksuss - vienkārši dzīvot - nav pieejams.

kaut kas ar šo nav kārtībā.

bet es nevaru izlikties, ka nevienlīdzība un netaisnība nav ļoti reāla. un, lai gan es zinu, ka tas ir joks, man laiku pa laikam atmiņā uzpeld kaut kur lasīta frāze - "if you're not a part of the solution, you are probably a part of the problem" - un tad man liekas, protams, ka tas ir mans pienākums mēģināt atrast veidus, kā visiem citiem, kuri nav finansiāli tik labi nodrošināti kā es, tādiem kļūt. bet es nezinu, kā to darīt. es varu turēt acis vaļā un dalīties ar potenciāli noderīgiem stipendiju un darbu piedāvājumiem. es varu skolā ar jauniešiem runāt par tēmām, kas mudina viņus redzēt un nosodīt šo nevienlīdzību, par potenciāliem veidiem, kā to mazināt. es varu domāt par to, kā mans patēriņš ietekmē pasauli, un rīkoties tā, lai neveicinātu nabadzību. es varu maksāt nodokļus un cerēt, ka sistēma kādreiz efektīvi organizēs to izlietojumu tā, lai visiem tiek nodrošināta pamata vajadzību apmierināšana. es varu balsot un cerēt, ka no tā ir kaut kāda jēga, es varu parakstīt petīcijas un iet piketos, es varu ziedot, kad man pašai kaut kas paliek pāri, es varu izmaksāt saviem draugiem lietas, bet tas viss ir huiņa. jo tā es nevaru panākt, ka visiem ir tik laba dzīve kā man. un es arī, godīgi sakot, vairs nepavisam negribu, lai mana dzīve nebūtu laba, lai gan tas varbūt būtu izcils risinājums vismaz vainas sajūtai. man, šo rakstot, burtiski sāp sirds.

sistēmiskas pārmaiņas uz labu, kur viņas ir? labi, skaidrs, ka tagad ir daudz labāk, nekā ir bijis, bet tik un tā. nav ok.

4CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

digna:
pajautaa
pajautā!
Monday, October 24th, 2016 04:56 pm
Grāmatu plaukts

Kur iegādāties apmēram metru platu, vismaz pusotru metru augstu piecdesmito gadu grāmatu plauktu? Bez durvīm, bez nekā, vienkārši plauktu grāmatām.

CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

klusais_okeans
klusais_okeans
Stiller Ozean
Monday, October 24th, 2016 02:36 pm

7CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

lavendera:
pajautaa
pajautaa
pajautā!
Monday, October 24th, 2016 02:09 pm
lukturīša remonts

kur varētu smuki salabot velo lukturīti, kam jūk ārā ieslēgšanas poga un pazudusi kaut kāda atsperīte? un cik tas varētu maksāt?

vai arī vienkāršāk ir pasūtīt jaunu?...
(Tas ir mans līdz šim visspožākais lukturis; 2300 lūmeni, bet drusku par smagu. Ja jums ir labāks, spožāks, ārā nejūkošs izstrādājums ieteicams par mazu naudu, uzklausīšu norādes.)

1CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

penny_lane
penny_lane
penija
Monday, October 24th, 2016 12:49 pm
reizēm ir tik viegli aizmirst, ka tava dzīve ir tavi lēmumi, tava atbildība, tavas spējas un nespējas. visiem citiem pa lielam ir pohuj, tomēr tik fakin daudz laika tiek tērēts apmierinot savas iedomātās sajūtas par to, ko tipa sagaida citi. šī muļķīgā ieaudzinātā vēlme atbilst ekspektācijām.

2CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

klusais_okeans
klusais_okeans
Stiller Ozean
Monday, October 24th, 2016 12:44 pm

4CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

penny_lane
penny_lane
penija
Monday, October 24th, 2016 11:33 am
es neatceros, kad man pēdējoreiz būtu bijušas paģiras. vairāk tāds laboratorijas žurciņas efekts- vērot un brīnīties. ejot pa ielu, vēl visai tādai pūkainai, mani apturēja jauns džeks un palūdza viņam palīdzēt samaksāt par pārkingu. nebija kartes līdzi, iedeva skaidru naudu. garlaikoti nodomāju, ka esmu ļoti apšmaucamā stāvoklī, bet, šķiet, viņš tiešām gribēja, lai samaksāju par pārkingu. jo karte man vēl ir, maks vēl ir, viss ir. parasti cilvēki, kas uz ielas lūdz kaut ko saistībā ar naudu, aiziet prom ar visu, kas man pieder, tāpēc intuitīvi gribas bēgt vienmēr. bet, ja es beigšu ticēt cilvēku godīgumam, var jau uzreiz iet pakārties.

katrā ziņā es nevarēju palikt guļam blakus, un mēs nevarējām divatā ciest un brīnīties, kāpēc cilvēki dzer. maucība. bet, nē, tiešām, es nesaprotu, kā var sadzīvot ar paģirām, tas ir, atceros, ka esmu sadzīvojusi labi ilgi. vienīgais nedzeršanas mīnuss - ir jānodarbojas ar dzīvošanu, tas gan.

CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

intenormal
intenormal
intenormal
Monday, October 24th, 2016 10:51 am
ism

jaunākā fundamentālistisko ūberkonservatoru mode - pielikt jebkam klāt galotni -isms un pasludināt, ka tā ir dikti kaitīga štelle. valstisms, legālisms, globālisms utt utjp.

manā skatījumā tas ir idiotisms. jā, dikti kaitīga štelle.

p.s. vēl galēji labējie, kā alex jones, sevi sauc par libertāriešiem. ržuņimagu.

Current Music: Ļeņingrad - Stanu Piderasom

6CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

sirdna
sirdna
sirdnA
Monday, October 24th, 2016 10:17 am
Izlēmu "palutināt sevi" un saldi gulēt až līdz septiņiem. Pamodos piecos. Iesnaudos. Pamodos piecos trīsdesmit. Iesnaudos. Pēc sešiem sāku mosties ik pēc 15 minūtēm. 6:57 man viss apnika un cēlos augšā, ar pateicību atzīmēdams jaunās dienas sākumu.

6CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

iokaste
iokaste
iokaste
Monday, October 24th, 2016 09:37 am
Lopu ekspresis. Toms Kreicbergs (cietie wāki)

mājas režīmā, aiz neko darīt izlasīju 'lopu ekspresis'. sākās kā grišama 'firma', bet tad lēnām izlaida garu un līdz grāmatas beigām tā arī nesāka elpot. līdzīgi 'svina garšai' autors ļoti grib rakstīt, bet nav ko teikt. biš var nosmakt tajā kuslumā.
abām grāmatām noformējums atbilstošs saturam - bez idejas un sadomāts.
---
pēc tam paņēmu lato lapsas 'trīspadsmit amerikas' un kā svaigu gaisu ielepoju. kautgan lapsa nemaz nav rakstnieks un grāmata ir žurnālista ceļojuma apraksts. grāmatas dizains arī labs, vienīgi CIETIE WĀKI! kas ar tiem cietajiem vākiem, tas ir īsts lāsts izdevējdarbība un tik neērti lasītājam.

10CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

intenormal
intenormal
intenormal
Monday, October 24th, 2016 09:43 am
wtf 1diena

Poll #20861 ak
Open to: All, results viewable to: All

vai tiešām šodien jau pirmdiena?

View Answers

nu ja, sūds jautājums
3 (42.9%)

nēēēēē!
0 (0.0%)

man vienalga, dzeru katru dienu
0 (0.0%)

kalendārs ir ilūzija
2 (28.6%)

ir, bet mums everyday is like sunday!
1 (14.3%)

vēl nav skaidrs... neesmu pamodies
1 (14.3%)


Current Music: Morrissey - Every Day Is Like Sunday

CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

khosmos
khosmos
Kosmoss
Monday, October 24th, 2016 04:20 am
..bet, kad mēs visi sadegsim liktenīgajās ugunīs, tad paliks vieni vienīgi doomi, un, piemēram, Troņu Spēles universā wildfire ir zaļā krāsā.

Tags: , , ,
Current Mood: determined

CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

khosmos
khosmos
Kosmoss
Monday, October 24th, 2016 12:21 am
Šūpuļdziesma atraktīvākajiem Elles dalībniekiem:

"Where do gangstas go when they die?
They don't go to heaven where the angels fly.
They go to the lake of fire and fry,
Won't see them again 'till the 4th of July."

Nu, jo tikai īsti gangsteri ar saauxtēšanos slimo vairāk nekā divas nedēļas un ārstējas ar nodošanos absolūtai dekadencei, kuru spēj apturēt tikai tūlītēji sasniedzamu resursu iztrūkums.

Tags:
Current Mood: artistic

CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

saldumi
saldumi
saldumi
Sunday, October 23rd, 2016 11:56 pm
Vispār turpmāk dzīvē ceru rakstīt dzejoļus un bakalaura darbu.

CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

saldumi
saldumi
saldumi
Sunday, October 23rd, 2016 10:44 pm
Nedēļas nogale ar L apciemojumu, garām sarunām, filmas skatīšanos, pastaigu pa parku un pamesto atrakciju parku, tējas dzeršanu kaut kādā muzejā, kas paredzēts tikai bērniem, bet nevar saprast, jo viss igauņu valodā, queer ballītes apmeklējumu un visādām citām epizodēm bija absolūti burvīga. Par ballīti gan man šķiet, ka viņiem būtu vajadzējis ieviest arī kādas nūģu izklaides, jo, tā kā es nedejoju, tad man diezgan ātri kļuva garlaicīgi un gribējās braukt mājās, kas bija diezgan bēdīgi, jo kopējā pasākuma noskaņa bija visnotaļ jauka.

Jā, un mēs izīrējām dzīvokli no čaļa, kurš tur ledusskapi vannasistabā, jo tā radītais troksnis viņam traucē gulēt. Un šis ledusskapis bija pilns ar no dzimšanas dienas ballītes pāri palikušu alu, ko mēs drīkstējām dzert.

CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

dienasgramata
dienasgramata
Nepabeigtā dienasgrāmata
Sunday, October 23rd, 2016 09:03 pm
DELFI. Kādā lauksaimniecības nozares zinātniskajā institūtā Stendē vairākus gadus eksistējusi tā dēvētā melnā kase.

5CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

sirdna
sirdna
sirdnA
Sunday, October 23rd, 2016 08:59 pm
Prieka un cerības dziesma, iedvesmota no latviešu neticamajām dēkām Itālijā.

https://www.youtube.com/watch?v=JP42y28GTqc

4CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

217
217
J. S. Badger
Sunday, October 23rd, 2016 06:56 pm
roadside assistance

saved by the AA

CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

kants
kants
kants
Sunday, October 23rd, 2016 08:35 pm
izvēles

jau otrajā filmā spēlēju mācītāju. pirmajā biju sektantu priesteris, tagad - katoļu. varētu nākamjā iestellēties abata lomā un tad jau vēl tikai pāris līdz pāvestam.

Tags: , ,

2CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

sinamorata:
pajautaa
pajautaa
pajautā!
Sunday, October 23rd, 2016 05:54 pm
melns apmetnis

vai kādam ir melns, garš apmetnis ar kapuci, ko varētu aizdot uz vienu vakaru?

CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

adinkra
adinkra
Sunday, October 23rd, 2016 04:19 pm
Sīkajam kaķim agri nākas saprast, ka dzīvē par visu jāmaksā. Gribas sildīties pie suņa vēdera? Tad jāsamierinās, ka komplektā liela slapja entuziastiska mēle. Bet neizskatās, ka tas kādam traucētu.
Varbūt kāds grib runcīti? Bosiks, potenciāls aizkarplēsis un puķu podu izracējs, visu savu nomodu nobizenē kā uzvilkts un ļoti interesējas par pasauli.

CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

penny_lane
penny_lane
penija
Sunday, October 23rd, 2016 02:54 pm
true friendship

"tev ir draugi, kas aizmirst atdot aizdoto? lejupielādē mobilo lietotni un nosūti draugam naudas pieprasījumu."

CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

intenormal
intenormal
intenormal
Sunday, October 23rd, 2016 02:49 pm
dekaf

vakar izdzēru vienu kafiju un vienu espreso. tāda sajūta, ka kafijas iedarbība ir pastiprinājusies.

Current Music: Jens Lekman - A Higher Power

CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

penny_lane
penny_lane
penija
Sunday, October 23rd, 2016 02:33 pm
tilde nezina, kas ir klitors. labo uz "klistīrs". kas, ellē, ir klistīrs?

6CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

quizer
quizer
Filips
Sunday, October 23rd, 2016 01:39 pm
 photo f2da1f9f-2574-4acb-a042-5e9bcad6fde4.jpg

Ulvis un Ritvars @ Difūzija, raidījuma ieraksts klausāms šeit.

Tags: ,

2CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

kants
kants
kants
Sunday, October 23rd, 2016 11:25 am
gari vakarnakt norādija

Nav 2 vienādu koku

1CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

kakjux
kakjux
Lola
Sunday, October 23rd, 2016 12:03 am
Biju nolēmusi nerakstīt par šo gigu, vismaz ne cibā, jo nu, nav manā listē AFP fanu īsti. Bet tagad mans vilciens atpakaļ uz Lielmiestu ir totāli iesprūdis kaut kādā totālā pakaļā, jo zem kāda no priekšā esošajiem vilcieniem pakļuvis kāds cilvēks. Un es te jau pusstundu sēžu. Vadītājs saka, ka šitai tumsā tas (nu, novākšana) varētu aizņemt vēl stundu. Nacionālā vilciena mājaslapa saka, ka līdz 2 naktī tas varētu ievilkties. Uh. Mēģināju rakstīt dzejoļus, bet man ļoti traucē un besī apkārt esošie ļauži.

Tad nu iespamošu cibā par šī vakara AFP gigu.

Uz to pre gig meetingu es ietrāpīju uz kādu pusstundu tikai, jo nu, jāstrādā bija.
Toties gigs atkal bija baznīcā, hehe. (Kas visiem ar tām baznīcām?) nu lūk. Vispirms bija kaut kāds Brandon (Upd.: Brendan Maclean, būs jāiečeko vispār), tērpies dvielī un ar ukalele. Ļoti skaista dziesma par nesaiešanu kopā un piedziedājums tipa we shouldn't be friends otherwise it'll never end. Tad uznāca arī Amanda. Nav jēgas laikam pārstāstīt songlisti. Pieminēšu, ka bija Nick Cave covers God Is In The House. Bija vairākas dziesmas no Theatre Is Evil albuma jeb jaunā Piano Is Evil albuma, kurš vēl neesot internetos. Starp citu, man pirmoreiz laikam sanāca dzirdēt Theatre Is Evil hitus dzīvajā. Un tas ir mans mīļākais viņas albums. (Fun fact, Theatre Is Evil esot viss uzrakstīts uz piano, bet albumā ir izmantoti citi pavadošie instrumenti.) ā, vēl pie The Bed Song beigu instrumentālās daļas skatuvei pāri lēnām pārgāja kaut kāds kaķis. nu, jā. Emocionāli ļoti labi uzlādējos. Sēdējām ar Anniju un dziedājām līdzi. Amanda uz skatives piedzērās un beigās veltīja Radiohead coveru Creep pašam Jesusam. Tā esot dziesma par Jesus. Cheers!

Jā, es ļoti novērtētu, ja šis vilciens mani šonakt tomēr aizvestu visu ceļu līdz London Victoria.

Tags: , ,

CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

saccharomyces
saccharomyces
cukursēne
Sunday, October 23rd, 2016 01:43 am
murakami taisnība

dejo
dejo
DEJO!

💚💚💚 queer party

CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

kjeerpis
kjeerpis
Ķērpis
Saturday, October 22nd, 2016 11:43 pm
Alus rokā, kaķis uz pleca, te nu bija mans gājiens uz Nabaklab

CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

kaukau:
pajautaa
pajautā!
Saturday, October 22nd, 2016 08:12 pm
Kāds ir labākais gaisa mitruma savācējs dažu kvadrātmetru dušas telpai bez ventilācijas ar biežu dušas lietošanu, attiecīgi daudz tvaika?

2CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

smoker_smoke
smoker_smoke
fb
Saturday, October 22nd, 2016 05:50 pm
baigi kruti ir nopirkt kompi, un tad konstatēt, ka skaņa čarkst pēc pāris apdeitiem :D žēl, ka insuranci neņēmu! :( tagad vecais kompis jāsaremontē, un tad jaunais jāiedod :D es jau salasījos kā labot to problēmu, bet beigās vēl trakāk visu sačakarēju :D

CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

kants
kants
kants
Saturday, October 22nd, 2016 06:53 pm
jau divas dienas brīnos

vai tā ir, ka tiešām cilvēki neatšķir debetkartes un kredītkartes, un no pēdējām mēdz vnk noņemt skaidru naudu vai veikt pārskaitījumus no konta?

Tags: ,

8CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

sirdna
sirdna
sirdnA
Saturday, October 22nd, 2016 06:08 pm
Es nesapratu, kur jūra Kolkā palika? Tur Ktulhu mostas un ceļ augšā Kolkas ragu, vai arī semīti izdzēruši visus krānus un ķērušies pie jūras izstrēbšanas?

4CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

sirdna
sirdna
sirdnA
Saturday, October 22nd, 2016 04:58 pm
vai pielikt antenu televizoram?
aha, lai zibens iesper!
vai likt naudu kastē?
aha, lai visu uzreiz nozog! daudz labāk turēt to aploksnē.
vai likt zarus zemē?
ā, kā tu spēj ko tādu pateikt!
bet taisnība ir, neeju.
guļu lieliski.

CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

217
217
J. S. Badger
Saturday, October 22nd, 2016 11:17 am
Black Mirror

ahh, Black Mirror jaunā sezona ir netfliksā :)
man kā reiz jāiet laukā no mājas drīz. citadi es nozustu uz n stundām tur.

CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

intenormal
intenormal
intenormal
Saturday, October 22nd, 2016 12:32 pm
naci

starp citu, ojārs kalniņš nav dzimis latvistānā.

vai viņš ir uzskatāms par latvieti?

Current Music: Jumprava - Tālu Aizgāja

11CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend