palasīties
linki up
kakjux
kakjux
Placebo Rush
Saturday, May 26th, 2018 01:21 am
Pasaule vaļā un ciet
Redzu
Universs griežas
Neredzu

Realitāte ir nē
Jo domāt ir
Redzēt
Tikai bail

Pasaule vaļā un ciet
Sajūtu
Kā universs griežas
Redzi

Tags:

CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

krii
krii
Krāšņais Kurvjziedis
Friday, May 25th, 2018 11:51 pm
Un rīt es gulēšu, gulēšu, gulēšu, ēdīšu,varbūt pasauļošos, pastaigāšu ar suni un atkal gulēšu, gulēšu, gulēšu...

CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

krii
krii
Krāšņais Kurvjziedis
Friday, May 25th, 2018 08:39 pm
Vakar vakarā mēs ar Ričmondu sastapām ezi. Viņš iznāca no tās dzīvojamās mājas pagalma, kas atrodas blakus Vasarsvētku draudzes namam. Ričmonds ļoti gribēja ar viņu parunāties, bet ezis noslēpās aiz divriteņa, kurš bija pieslēgts pie ieejas pagrabā, un saritinājās.
Tā nu mēs gājām mājās, bet ezis palika uz spoži apgaismotas ielas, pa kuru šurpu turpu skraidelēja pavasarīgi pārīši, sadzērušies tīņi un viesnīcas "Ģertrūde" skandināvi.

CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

adinkra
adinkra
Friday, May 25th, 2018 07:26 pm
Šovasar esmu "uzsēdusies" uz vīna kokteiļa. Sarkanvīns+ saldēti ķirši/zemenes+ limonādveidīgs gāzētais. Pudele vīna visai nedēļas nogalei, ja nav jāstrādā. Varētu vīnu aizvietot ar ko citu, bet kam tad vēl ir tāda skāņi rūgtena garša. Pirkt bezalkoholisko vīnu kautkā tomēr pošla .

1CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

khosmos
khosmos
1-13k4+e
Friday, May 25th, 2018 06:56 pm
kāds Kuģītis Antons draudēja, ka atnāks uz manu dzīvokli ar nazi. teicu viņam, ka "dirsā būs, vecīt", ar ko droši vien domāju aptrakušas raganas uz slotaskātiem. nē, nē, patiesībā mēs runājam par draudiem ielauzties privātīpašumā. viss ir pavisam vienkārši - esmu savs personīgais konsultējošais jurists.

Tags:
Current Mood: bouncy

CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

klusais_okeans
klusais_okeans
Stiller Ozean
Friday, May 25th, 2018 04:26 pm
personīgais piespiedu grafomānijas rekords, četri raksti divās dienās - hit me baby one more time

Tags:

3CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

kants
kants
kants
Friday, May 25th, 2018 02:46 pm
vardarbības pēctecība

Teicēja nāk no nabadzīgas ģimenes, sākot strādāt ganos jau septiņu gadu vecumā. Vēlāk skolotājs Vitenbergs to iesaista dabaszinību pulciņā, kur zinātnes aizsegā tiek apgūtas revolucionārās dziesmas un idejas. Skolotāja vadībā meitene aktīvi iesaistās 1905. gada notikumos – izplata proklamācijas, kopā ar citiem skolēniem dzied revolucionāras dziesmas mītiņos un tamlīdzīgi, tai skaitā arī nes salmus Rembates pilī, lai tos aplietu ar petroleju, pili dedzinot. 14 gadu vecumā Šulci, tad Dombrovsku, apcietina pirmo reizi, bet atlaiž. 1908. gadā viņa no dzimtās Rembates pārceļas uz Rīgu, bet Pirmā pasaules kara priekšvakarā izplata pretvalstiskas proklamācijas Lielvārdē. Šulce tiek apcietināta vēlreiz, un pavada divus gadus Rīgas Centrālcietumā, tad Pleskavas, Ribinskas, Jaroslavļas un Ļeņingradas cietumos [sk. arī 1600], kur tikai nostiprinās viņas politiskā pārliecība. Ieslodzītā cietumā pieraksta tur dziedāto repertuāru, ko vēlāk nodod arī Ogres ekspedīcijas [1850] dalībniekiem, un iestājās boļševiku partijā. Piedalās 1917. gada revolūcijā “fabrikas “Treugoļņik” strādnieku avangardā” un Taurijas pils ieņemšanas laikā tiek ievainota. Teicēja vairākkārt redz Ļeņinu un klausās tā runas, atmiņās lakoniski precizējot pareizo vēstures kursu: “Oktobra revolūciju vadīja Ļeņins. Viņa vadībā guva uzvaru. Mēs tagad varam laimīgi strādāt un celt jaunu, stipru komunisma valsti.” [1862: 334] 1935. gadā Šulca kļūst par “Staļina kulta upuri”, viņai tiek atņemta partijas biedra karte un pati izsūtīta. Trīs gadus vēlāk tiek arestēts un nošauts vīrs, lielinieku partijas biedrs no 1912. gada un viens no sava pulka sarkanajiem komandieriem.

Tags: ,

CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

santa_be:
pajautaa
pajautaa
pajautā!
Friday, May 25th, 2018 11:05 am
Mākslas piederumu veikals Rīgā ar dāvanu karti

Lielākais/centrālais mākslas piederumu veikals Rīgā? Vēlams ar dāvanu kartes opciju?

5CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

kakjux
kakjux
Placebo Rush
Friday, May 25th, 2018 05:05 am
Es varbūt nevaru saņemties piezvanīt Mr Cave un aiztekstot Molko, lai uzsāktu savu Placebo Rush projektu. Toties ar mani mēdz notikt tik kolosālas lietas, ka pat neticas.

Tags: , ,
Current Music: Modeselektor, Thom Yorke - This

1CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

krii
krii
Krāšņais Kurvjziedis
Thursday, May 24th, 2018 10:49 pm
Vienkārši mīlēt vajag vairāk. Mierīgi un droši. No iekšas uz āru. Tad viss būs labi, goda vārds.

5CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

heda
heda
Heda
Thursday, May 24th, 2018 07:47 pm
Priekšvēlēšanu kampaņas ietvaros sociāldemokrāti dalot 16 gadīgiem ğimnāziju audzēkņiem prezervatīvus ar uzrakstu "Sajūti sevī sociķi".
https://mobile.twitter.com/katjanouch/status/999623553782861824/photo/1
Savukārt videoreklāmas projektā animēts sociķu premjerministrs desu kioskā izvēlas desu un stāsta, ka izvēlas drošību, integrāciju, kriminalitātes samazināšanu utt.
https://toklandet.wordpress.com/2018/05/23/s-valfilmside-stefan-lofven-koper-kokt-korv-med-brod-och-dagdrommer/amp/?__twitter_impression=true

4CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

217
217
J. S. Badger
Thursday, May 24th, 2018 12:39 pm
Īru abortu refrendums

Ļoti ceru, ka viņi atcels aborta aizliegumu.
Grūtniecība un pirmie mēneši pēc piedzimšanas ir tik psiha padarīšana, ka spiest tam iet cauri cilvēku, kas to nevēlas, ir šausmīgi. Un lai gan man ir šobrīd brīnišķīgs bebis, es esmu ļoti laimīga, ka man bija izvēle - taisīt vai netaisīt abortu, un arī draugs, kas bija mierā ar abiem variantiem. Ja man šobrīd nejauši gadītos otrais, es taisītu visticamāk, jo neesmu gatava ne morāli, ne fiziski kkam tādam tik ātri iziet vēlreiz cauri. Negribas iedomāties kādu, kas ir sliktākā materiālajā/psiholoģiskajā/fiziskajā/attiecību stāvoklī, kam ir vai nu jāpatur šobrīd Īrijā bērns pret savu gribu, vai jātaisa tas nelegāli/nedroši, vai arī, lol, 9 mēneši kā mašīnai jāiznēsā un tad jāpamet adopcijai, vai jāaudzina visu mūžu negribot/nemīlot/nožēlojot, utt.

14CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

khosmos
khosmos
1-13k4+e
Thursday, May 24th, 2018 12:33 pm
Ārkārtīgu sajūsmu manī izraisa folks, kas sarunas gaitā uzskatāmi cenšas mani pazemot caur retoriku, lai gan esmu darījusi zināmu, ka šitais man ir acīmredzami, kopš iemācījos runāt, un tāpēc man viss riebjas un bail no personīgām attiecībām. Like, dude, why are you making me hate you on purpose?

Tags: , , , ,

2CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

tvarj
tvarj
only after dark
Thursday, May 24th, 2018 12:00 pm
mums arī būs Džeks Vaits, tikai Krakovā nedēļu vēlāk.

CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

avralavral
Aufklärung
Thursday, May 24th, 2018 11:45 am
Aprīlī Ekonomisko jautājumu komisijā franču deputāti izskatīja vairākus likumprojektus, vienu no tiem daļēji veltītu lopkopībā izmantoto dzīvnieku labklājībai. Tur bija labi priekšlikumi, pie katra no tiem strādāja vairākus mēnešus. Stingrāki noteikumu dzīvnieku pārvadāšanai, aizliegums turēt tā dēvētās dējējvistas un trušus būros, aizliegums kastrēt dzīvniekus bez lokālās anestēzijas, un, revolucionārākais, lopkautuvēs ievietot videonovērošanu, lai novērstu rupjus pārkāpumus. Kā jūs varbūt atceraties, pēdējais tiešām izskatījās cerīgi un par to priecīgi rakstīja dzīvnieku aizsardzības organizācijas visā pasaulē: nevalstiskajām organizācijām pat Nacionālajā asamblejā izdevās iedabūt tos videoierakstus, kur dzīvām, pat neapdullinātām aitām ar elektrisko zāģi griež nost kājas. Tas radīja nopietnu satraukumu sabiedrībā, un šķita, ka ir sasniegts tas momentum, kad likumi varētu mainīties. Ne jau kaut kādām "dzīvnieku tiesībām", tām vispār pasaulē tic neliela saujiņa cilvēku. Vienkārši labturībai. Pat ne novatoriskai - jau esošo normu ievērošanas sekmēšanai.
Ministrija nepieņēma nevienu no šiem konkrētajiem uzlabojumiem. Pilnīgi nevienu. Zero, zilch, nada. Atļāva videonovērošanu ievietot brīvprātīgi (!) - tām lopkautuvēm, kas pašas grib. Atgādināšu, ka obligātu videonovērošanu solīja valsts prezidents Emanuels Makrons savā pirmsvēlēšanu kampaņā. Aptaujās to atbalstīja 85% franču.

Biedrība L214 ir izgatavojusi tādu smieklīgu video - laikam labāku nevarēja -, kur par dzīvnieku aizstāvību "aģitē" Bridžita Bardo, izskatīdamās totāli smieklīgi, un Renē Gaijārs, kurš ir komiķis un pēc definīcijas izskatās smieklīgi. Viņi ir kā divi plastmasas dinozauri izklaižu parkā. Kā izspūrušas pūces. Gaijāram senāk bija pranku karjera iekš youtube, nu jau padzisusi, un daži pranki man šķita tiešām izdevušies. Piemēram, viens bija tāds, kur viņš Otrā pasaules kara amerikāņu armijnieka tērpā ar laivu un ieroci izsēžas desantā Normandijas pludmalē tajā D-Day landings vietā starp atpūtniekiem - iedegušām sievietēm un bērniem ar bumbiņām. Un, šausmīgi sakarsis savā smagajā ekipējumā, zigzagā rāpo uz priekšu pa krastu, lai izvairītos "no ložmetēju uguns". "C'est la guerre," viņš dveš. Pēdējais kareivis, nedaudz aizkavējies, kuru uzdevums bija atbrīvot Franciju no nacisma. Es nevaru to video vairs atrast, bet šķita ļoti labi.

Ā, un jā, rīt Īrijas referendums. Pēc aptaujām, ziņu lapām, valdības partiju nostājas un soctīkliem izskatās, ka Īrija kritīs. Un, pat ja tā noturēsies pie esošā aizlieguma, tas būs par tik nelielu mata tiesu, ka "atcelt" puse pēc pāris gadiem panāks jaunu referendumu un uzvarēs. Īrija - ar pasaulē izcilāko grūtnieču un māšu aprūpi. Ar gandrīz perfektu nevardarbības kultūru, vismaz attiecībā uz cilvēkiem. Ar gandrīz perfektu adopcijas dienestu. Kampaņa Love Them Both bija laba. Akcenti bija pareizi. Viss bija labi. Bet nav iespējams šo paaudzi sasniegt. Nav pat iespējams panākt, lai tā kaut ko rūpīgi izlasītu. Padomātu, sistemātiski un pēc būtības. Tas ir tas šībrīža momentum (pēc Hēgeļa, bļa). Visi kauliņi ir īstajā augstumā un īstajā attiecībā, un tie tūlīt kritīs.

Tie krīt.

4CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

tvarj
tvarj
only after dark
Thursday, May 24th, 2018 09:29 am
uzzinu pēdējais

rindapiearsta.lv

saits, kurā milzīgās ekseļa tabulās var paskatīties, cik aptuveni dienas un kurā iestādē būs jāgaida vizīte pie speciālista.

2CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

ttp:
pajautaa
pajautaa
pajautā!
Thursday, May 24th, 2018 07:18 am
Kur Rīgas centrā/aapkaimē var kvalitatīvi salabot viedtālruni, proti, nomainīt priekšējo un aizmugurējo stikliņu?
Stikliņi visi ir, nepieciešama tikai operatīva un kvalitatīva nomaiņa

2CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

kakjux
kakjux
Placebo Rush
Thursday, May 24th, 2018 12:53 am
Labi, ka arī Edinburgh ir jākāpj kalnā. Kas būtu mana dzīve bez kāpšanas kalnā? Also, arī urbšana bija.
Un bija arī viss kas totāli fantastisks un šķiet tik pazīstams un tuvs.

- ja vakarā notiks kaut kas briesmīgs, es iešu lekt no tilta.
- man tagad ko, jāmeklē tev tiltu būs?

Bet es esmu nomodā kopš 7 no rīta, ja neskaita stundiņu lidmašīnā. Laikam varētu pagulēt tagad.

Tags: , , ,
Current Mood: Saguris jau laikam
Current Music: Galvā nez kāpēc skan Evanescence

1CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

honeybee
honeybee
honeybee
Wednesday, May 23rd, 2018 09:48 pm
Argh, tā situācija, kad tu labu brīdi blenz, domādams "wtf, nafig kaut kas tāds jāraksta" un tad saproti "ā, tas taču bija joks, bet nafig"
Kaut kāds humora uncanny valley

CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

virginia_rabbit:
pajautaa
pajautaa
pajautā!
Wednesday, May 23rd, 2018 07:48 pm
e-pieraksts poliklīnikā (1. slim.)

visu rītu zvanīju poliklīnikai, nesavieno. pierakstīju ar E-pierakstu, bet neviens nav atsaucies. ir kādam pieredze, kad gaidīt atbildi - dienas, nedēļas?

16CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

khosmos
khosmos
1-13k4+e
Wednesday, May 23rd, 2018 07:03 pm
Pēdējā laikā man patīk šī dziesma:
A Flock of Seagulls - I Ran

Tags: ,

1CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

sirdna
sirdna
sirdnA
Wednesday, May 23rd, 2018 01:00 pm
Lūk, pagāja daži gadi un es konstatēju, ka man patīk vēl viena Akvārija dziesmiņa:
https://www.youtube.com/watch?v=LjIoOvrYPfE

2CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

khosmos
khosmos
1-13k4+e
Wednesday, May 23rd, 2018 12:55 pm
Ja es būtu pasaules prezidents, manā parlamentā būtu tikai locekļi ar augstu emocionālo un racionālo inteliģenci.

Tags: , ,

CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

khosmos
khosmos
1-13k4+e
Wednesday, May 23rd, 2018 12:41 pm
Satiekos ar jaunekli, kurš ir ļoti interesants, bet visu laiku sūdzas. Vēl viņam nepatīk laikapstākļi altogether.

Tags: , ,
Current Mood: alteration x10

CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

saccharomyces
saccharomyces
cukursēne
Wednesday, May 23rd, 2018 12:33 pm
grūtības

saņēmu kārtējo scam-spam e-pastu, šoreiz ar ļoti dziļdomīgu pirmo teikumu:

Katrai personai ir vajadzīgas grūtības

3CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

neetiski:
pajautaa
pajautaa
pajautā!
Wednesday, May 23rd, 2018 12:13 pm
Koka apkakšrāmji

Dārgais, cibas spēk,

man pazuduši visi kontakti. Kur mūsdienās pasūtīt apakšrāmjus (nav vajadzība pēc ķīļramja)?
Lūdzu, ierakstiet kontaktus zemāk vai atsūtiet uz epastu: neetiski@gmail.com!

4CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

217
217
J. S. Badger
Wednesday, May 23rd, 2018 08:58 am
kā es teoriju (ne)mācījos

1)34 no 50 oktobrī vs 41 no 50 šorīt (izmēģinājuma testos)
Pagaidām vēl neesmu ne reizi izlasījusi noteikumus visus, tikai vienreiz izlasīju cauri visas zīmes, ko nozīmē, un pārējais nelielais uzlabojums ir no tā, ko R. pa ceļam ir stāstījis mašīnā braucot.

Šausmīgi negribās mācīties braukt, ar sakostiem zobiem to visu. Man ļoti, ļoti gribās rezultātu - ka esmu neatkarīga no R. un varu tikt visur, kur un kad man vajadzīgs, aizbraukt pie dabas, kas šeit apkārt ļoti skaista, un ka varu dabūt darbu normālu un, ja vēlos, kko jaunu mācīties, kkur piedalīties, bet negribās pašu braukšanu kā tādu apgūt, kur nu vēl pa īstam braukt, tas tāds kā tāds ļoti nepatīkams, bet vajadzīgs ķeksītis.

2)Jāved sīkā uz pirmajām potēm pēc pusstundas, galīgi negribās arī, totāli neesmu anti-vaxxxer rindās, viņai būs visas potes, bet tāpat vienmēr var gadīties, ka tieši tavējais ir viens no miļōna, vai arī, vnk kaut vai tas, ka daži bērni pēc potēm brēc 2 naktis nostopā pēc kārtas, vai arī temperatūra sarodas, utt. un es nezinu, kāda viņai būs reakcija.

adulting totally sucks

8CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

avralavral
Aufklärung
Wednesday, May 23rd, 2018 11:05 am
"There’s a certain sense in which when you are loved and you know it, when someone cares for you and you know it, when you love and you show it, it actually feels right”

no karalisko kāzu sprediķa
(arī tā daļa par vergiem un Gileādu bija ļoti laba)

CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

tvarj
tvarj
only after dark
Tuesday, May 22nd, 2018 10:54 pm
paņēmām Lūc līdz uz Prāta spēlēm un dabūjām pirmo vietu

5CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

krii
krii
Krāšņais Kurvjziedis
Tuesday, May 22nd, 2018 10:38 pm
"... and left me craving for more summer wine..."

CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

saccharomyces
saccharomyces
cukursēne
Tuesday, May 22nd, 2018 10:28 pm
the curse of lock and key

jau apmēram pusstundu esmu iestrēgusi pie sava velo un netieku braukt mājās, jo saslēgā nelien iekšā atslēga. atstāt uz nakti un risināt rītā negribas, jo M. teica, ka šī esot populāra stratēģija, kā nozagt velo - kaut ko iemest saslēgā un tad pa nakti pārzāģēt. stulbums kaut kāds, es jau šorīt darba durvis nevarēju dabūt vaļā.

UPD: krievu metode ftw. kad dabūju klāt biedrus, kas palīdzēja pacelt velo, lai es varētu saslēgu apgriezt kājām gaisā un padauzīt, izkratot no tā, iespējams, kāda saslēgu atmūķētgribētāja atstāto krikumu vai saslēga slikto noskaņojumu, viss atrisinājās. sadarbībā spēks, ha.

UPD2: laikam tomēr kaut kas tajā saslēgā ir bojāts, jo šorīt pie darba aiz paranojas pārbaudīju, vai var aizslēgt/atslēgt pāris reizes, un secināju, ka pēkšņi atkal notiek tāpat. pieslēdzu ar veco, nedrošo saslēgu, iegāju darbā, pēc sapulces pastāstīju par šo kolēģei, kuras partneris strādā ar velo/velolietām, mēģinot noskaidrot, vai ir kādi ieteikumi, tad mēģināju nodemonstrēt - un viņu atkal pēkšņi varēja atslēgt. lock, you so unpredicatable! noskaidroju, ka tur var mēģināt kaut ko iztīrīt, varbūt tas pie vainas, bet labāk tāpat pirkt jaunu. loģiski.

3CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

krii
krii
Krāšņais Kurvjziedis
Tuesday, May 22nd, 2018 10:23 pm
Mīlu.

Reply Add to Memories Email this entry to a friend

kants
kants
kants
Tuesday, May 22nd, 2018 06:08 pm
karamāksla

braucu uz grieķijas salām faulza burvi meklēt, atradu rīgā, pulvertornī uz sienas: tā arī mani brektes izstāde tur izsmērēja.

Tags: , , , ,

1CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

honeybee
honeybee
honeybee
Tuesday, May 22nd, 2018 05:02 pm
O, es pat nezināju, ka JP tagad ir man pieejamā formā (nu tb lasāms, nevis padirs-pusi-savas-dzīves-klausoties-viņa-aplinkus-nīdēšanu), fuck yeah :)

Un jā, es zinu, ka man jāstrādā un jāmācās, bet "RULE 5 / Do not let your children do anything that makes you dislike them" izklausās episki.

"I cite Wikipedia because it is collectively written and edited and, therefore, the perfect place to find accepted wisdom." (Peterson 2018) arī izklausās episki :)

Protams, ir kaut kas ļoti antipētersonisks iekš tā, ka es šādā veidā prokrastinēju, bet bet bet!

"They dwell uncomfortably and self-consciously in the shadow of the all-too-powerful shadow.." who the hell edited this?

..ok, nonācu līdz tam, kā mūsu varonis ar varu baro divgadīgu mazuli, jo abi acīmredzot nevarēja sadalīt karoti; back to philosophy, now.

121CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

iokaste
iokaste
iokaste
Tuesday, May 22nd, 2018 04:13 pm
Iestidzis dubļos kā tārps zemē.

CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

saccharomyces
saccharomyces
cukursēne
Tuesday, May 22nd, 2018 02:39 pm
es ceru, ka tad, kad beidzot sāks līt, kļūs labāk, jo man briesmīgi nāk miegs un sāp galva, un tas spiediens metaforiski liec pie zemes. toties saldās terapijas citronu-čia pudiņš, kuram iegāju pakaļ, izmisuma dzīta dodoties uz 20min power nap parkā (kas nedaudz palīdzēja uz pavisam īsu brīdi), ir absolūti izcils, daudz garšīgāks, nekā man līdz šim izdevies pagatavot (tajā gan bija daudz kokospiena, ar kokospienu es vēl neesmu taisījusi).

UPD: sūds, arī lietus nepalīdzēja

1CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

tvarj
tvarj
only after dark
Tuesday, May 22nd, 2018 10:54 am
nu jau laikam ir laiks pierast, ka mana normālā sejas izteiksme izskatās pēc resting bitch face. pat mans bērns ik pa brīdim saka, ka baidās no manis un vakar mierināja hotai, ka tā neesot mana vaina, ka es izskatos visu laiku dusmīga.
es sāku smieties un Lūc teica, ka izklausās pēc raganas. nu labi, tas pēdējais jau laikam vairāk bija jociņš.
a ko darīt...

4CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

honeybee
honeybee
honeybee
Tuesday, May 22nd, 2018 09:26 am
Almighty God! Thou who holdest in Thy hand the minds of men, deliver us from the fatal arts and sciences ... give us back ignorance, innocence, and poverty, which alone can make us happy and are precious in Thy sight"
(Rousseau 1750, Discourse on the Arts and Sciences)

(Šeit, protams, ir zināms paradokss, jo tie cibiņi, kas šitam varētu laimīgi pieslieties, protams, nav lasījuši Ruso, jo fuck that, ignorance is da best!)

2CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

tapetes_puksts:
pajautaa
pajautaa
pajautā!
Monday, May 21st, 2018 11:47 pm
pieredze

Ko cilvēkiem būtu jāzina par Bulgāriju un ko kā jāuzmanās? Kāda ir mākslas, kultūras dzīve? Kuras ir foršākās pilsētas? Varbūt ir kaut kas nenormāli specifisks un tikai šai valstij piemītošs? Vai šeit ir kāds ar personīgu pieredzi, kurš varētu padalīties? (Man tur būs jādzīvo gadu)

9CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

khosmos
khosmos
1-13k4+e
Monday, May 21st, 2018 09:47 pm
some days, when I am unable to feel joy, I picture all kinds of disasters my enemies could suffer from. leprosy, for example. all kinds of mental distortions. heart attack. amnesia. inner bleedings. being fucked in the ass by strange women with broomsticks. being so heavily in debt one is unable to buy new socks. denial of education and culture. pouring water on one's forehead for six weeks straight.

Tags: , , ,
Current Mood: spine

2CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend