palasīties
linki up
tikko_pamodos
tikko_pamodos
tikko_pamodos
Sunday, August 28th, 2016 06:07 pm
mēģināt saskatīt labo

Tātad, uzskaitīšu visu labo savā dzīvē, par ko varu ik dienas būt pateicīga.

Pirmkārt, ...em... nu jā.

2CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

kakjux
kakjux
Lola
Sunday, August 28th, 2016 03:50 pm
Jāazīstas, ka vakar tiešām es biju es. Es izgāju visa ārā (I went all out). Pilnīga bezatbildība, pilnīgs prieks un trakums. Marlīne ir, jāatzīst, ļoti unikāls sabiedrotais šādos izgājienos. Teicu viņai, ka gribu satikties biežāk, bet uz paģirām tā liekas ne tik laba doma vairs. Nezinu īsti, kas mums tur notiek. Sāk likties, ka varbūt gribētos zināt. Lai gan... Kāpēc? Bet paģiras nupat ir tādas, ka viss riebjas un kaitina. Savā galvā iztēlojos dažādas darbības ar ugunsmetējiem un, ē, cirvi.

Tags: , ,

CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

krii
krii
Krāšņais Kurvjziedis
Sunday, August 28th, 2016 05:15 pm

1CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

dienasgramata
dienasgramata
Nepabeigtā dienasgrāmata
Sunday, August 28th, 2016 03:11 pm
DELFI. Pusmužā divi kanādieši atklāj, ka pēc dzimšanas slimnīcā samainīti.

1CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

217
217
J. S. Badger
Sunday, August 28th, 2016 12:36 pm
UTMB Chamonix

Vakar, kad pēc kāpalēšanas pa kalniem Šamonī apsēdāmies iedzert kko aukstu, pilnīgi neplānoti trāpījām uz UTMB finišu. Redzējām, gan pirmo skrējēju, gan, kā lietuvietis Gediminas Grinius ar Lietuvas karogu apsedzies finišēja otrais.

Bet tie trakie cilvēki. Pirmais finišēja kkur 15:50 un otrais kkādas 20min vēlāk. Bet viņi bija izskrējuši iepriekšējā vakarā turpat no Šamonī, un mazāk nekā 24h noskrējuši apkārt Monblānam lejā augšā pa kalniem visus 170 cik tur kilometrus. Tādā +30 karstumā! Trakie! :)
Pirms tam augšā pastaigājām pa kalniem, paskatījāmies Monblānu.

Redzējām arī, nezinu, kā viņus latviski, parapentes fr, paragliders eng. Iepriekš bija bail, jo bijušais kolēģis sastāstīja, kā viņš ieskrējies un lecis nost no klints, bet tagad tieši redzējām, kā šie palēkā uz vietas un paceļas gaisā, izskatījās tik nesāpīgi, ka man tagad arī gribas pamēģināt kādu dienu :) moš nākamvasar :)

3CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

iokaste
iokaste
iokaste
Sunday, August 28th, 2016 11:51 am
davlātovs saka, ka nauda palīdz pārvarēt trūkumu.
te sāku domāt, ka es nekad neesmu sevi par trūcīgu uzskatījis. vienmēr šķitis, ka laiku pa laikam eksistē tāds īslaicīgs beznaudas stāvoklis, kas ir tikpat organisks kā mirklis starp izelpu un ieelpu. bet, protams, navdas nav!
naudai (tās trūkumam) ir ietekme uz raksturu, to laikam sauc - pārbaudīt ar naudu (jeb tās trūkumu).

6CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

sirdna
sirdna
sirdnA
Sunday, August 28th, 2016 11:41 am
Skaistas debesis šodien. Zilas. Mierīgs laiks.

CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

saccharomyces
saccharomyces
cukursēne
Sunday, August 28th, 2016 11:12 am
man gribas ēst seitana steiku, kas stāv manā ledusskapī, bet arī negribas strādāt no mājām, tāpēc mēģinu birojā rūcošo vēderu piepildīt ar smilšainiem persikiem un cerēt uz labu

upd: bāc, cerības nelīdz, gribas ēst arvien vairāk, persiki jau beigušies

2CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

saccharomyces
saccharomyces
cukursēne
Sunday, August 28th, 2016 10:59 am
do you see what you did there, czech person?

Poll #20806 valoda
Open to: All, results viewable to: All

"A hamster appears, coming to visit before each step and discussing the current issue and what should be done with the children…"

View Answers

kāmītis diskutē par problēmu un par to, ko darīt ar bērniem
10 (100.0%)

kāmītis diskutē ar bērniem par problēmu un par to, ko darīt lietas labā
0 (0.0%)


4CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

iokaste
iokaste
iokaste
Sunday, August 28th, 2016 08:45 am
mīļo trusīt,
kas tev kaiš,
nāc ar mani spēlēties..

CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

honeybee
honeybee
honeybee
Sunday, August 28th, 2016 12:11 am
Tīra, nomazgāta un sakārtota galda sajūta. (Pie maniem ģēnija cienīgajiem bardaka veidošanas paradumiem Ziemassvētki ir kudiš biežāk.)
No vienas puses, jauki, no otras puses kaut kā, nez, agorafobiski - nu tb precīzi tā skērīgā sajūta, kas pārņem dažos lielveikalos, kuros ir pārāk augsti un tukši griesti.
Atradu visādas šķiltavas, auskarus un miljons zīmuļu/flomasteru (ibo pēdējā laikā bija izstrādājies paradums, ja nevar atrast vecos, nopirkt jaunus, un likt iekšā tajā pašā bardakā).


Redzēsim, cik dienas šitais statuss kaut cik saglabāsies.

2CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

saccharomyces
saccharomyces
cukursēne
Sunday, August 28th, 2016 12:29 am
braucot sabiedriskajā transportā man bieži uznāk bailes, ka tad, kad es būšu veca, es smirdēšu un pati to nepamanīšu

4CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

krii
krii
Krāšņais Kurvjziedis
Saturday, August 27th, 2016 11:33 pm
Sen neesmu rakstījusi neko īsteni saldsērīgu, neko par summertime sadness, piemēram, pašā vasaras galā. Par to nedaudz izsmējīgo trakumu, kad dažas vasaras dienas piepeši uzrodas pavisam jau rudens pakājē, un pēkšņi ir lielā iespēja piedzīvot to, kam viss slapjais jūlijs-augusts bija izrādījies nederīgs. Var aizbraukt, piemēram, pie kādas savas sirmās krustmāmiņas, pie tās, kas manā iepriekšējā attēlā, vai pie de Rozmonda kundzes, vai Mirttantes, kas nu katram gadījusies. Un tur būs vēl kādi radi, draugi, kaimiņi, un jūs lasīsiet aličas, tīrīsiet cidonijas, vāļāsities šūpuļtīklā, grilēsit gaļu un iesiet peldēties. Dunduri jums kodīs, un apreibušas lapsenes zvalstīsies mauriņā, gaiss smaržos pēc pļautas zāles, āboliem un dūmiem, viss kā visīstākajā vasarā, tikai vakari satumsīs agri kā dienvidos, un pārsteigs jūs negaidot. Un tie, kuri nāks pa ceļu no ciemata, jautīs, ka viņai ir plāna kleitiņa un pleci zosādas klāti, bet viņam - žakete, ko uzsegt. Tas, kurš ies ārā, grābekļus šķūnītī nolikt un tā, kura nāks iekšā, no striķa noņemtos dvieļus nesdama, priekšnama tumsā saskriesies un neveikli iesmiesies. Un tikai īsu mirkli būs jūtams parfīms kakla bedrītē, silta āda zem tēkrekla, garāmslīdoši mati un elpa. Tas, kurš pie sliekšņa stāvēdams, meklēs šķiltavas, un tā, kura sēdēs ar vīna glāzi verandā, viņi abi dzirdēs cikādes un sienāžus, jutīs matiolas, flokšus un puķtabakas, un abi reizē nodomās, ka no vasaras palicis tikai mirklis.
Un es ļoti ceru, ka vismaz daži no jums šo mirkli noķers, un nākamajā rītā modīsies ar dažiem jauniem zilumiem, sūrstošām lūpām un nedaudz vainīgu, bet ļoti apmierinātu smaidu. Tūlīt būs septembris, jums būs jauns akadēmiskais gads, jauna sezona, jauna fitnesa programma, daži jauni kolēģi un bērnam cita klases audzinātāja. Rudens jūs sagrābs un iejūgs un aizskalos visas augusta nakts atmiņas, jūsu ģimenes būs drošībā, jūsu darbi un sirdsmiers arīdzan. Varbūt kaut kad decembrī, lejot cidoniju sīrupu pie tējas, uzzibsnīs viegla vasaras izskaņas atmiņa, bet tā pametīs jūsu ķermeni vēl pirms pēdējās izčurātās cidonijcukura molekulas. Tāpēc nebaidieties ne mirkli, skatieties uz pīlādžiem un aronijām, klausieties cikādēs, kodiet ābolos, ejiet tumšās verandās un nenožēlojiet neko.

12CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

krii
krii
Krāšņais Kurvjziedis
Saturday, August 27th, 2016 11:15 pm
Pēc gadiem ...45? vai kaut kā tā - es ļoti gribētu būt tikpat stilīga ). Tikai parūku gan neizvēlēšos blondu, visticamāk.

CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

penny_lane
penny_lane
penija
Saturday, August 27th, 2016 11:03 pm
gads kopš vakara cēsīs,kurā iemīlējos cēsīs. un ne tikai cēsīs.

CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

tikko_pamodos
tikko_pamodos
tikko_pamodos
Saturday, August 27th, 2016 07:10 pm
hroniska neticība skaistajam

Rīta pusē pēkšņi iedomājos palasīt iedvesmojošos citātus, ziniet, tos, kuri glīti noformēti ar kādu skaistu attēlu fonā vai kaligrāfiskā rokrakstā izzīmēti. Apraudājos no tā, cik ļoti daži no tiem spēja mani uzrunāt. Piemēram, "Happiness is a journey, not a destiantion" vai "It isn’t what you have, or who you are, or where you are, or what you are doing that makes you happy or unhappy. It is what you think about" vai "Happiness is when what you think, what you say, and what you do are in harmony". Pirms tam mēdzu pie sevis pasmīkņāt par šādām banalitātēm, kas reizēm mēdza mani sasniegt sociālajos tīklos, nu šķirstu kārtējo instagram lappusi un iedziļinos katrā puķītē, uzzīmētā pie vārdiem love, beautiful, mazliet pat pasmaidu par redzamajiem baloniem, kucēniem, kaķēniem, slaidām meitenēm čirkainiem matiem. Cīņas sparā biju aizmirsusi, ka manī ir kas romantisks, par ko ilgu laiku domāju, ka tas palicis 2005. gadā, kad no rītiem vēl modos ar smaidu. Kad manī bija neviltota aizrautība. Visas tās mazās cikiņas un cakiņas, viņas visu laiku bijušas manī, kā izrādās. Bet ir skaidrs, ka es nekad nespēšu vērst par labu pieļautās kļūdas, atvainoties visiem, kurus apzināti vai neapzināti esmu sāpinājusi un piedot tiem, kas likuši asiņot man vai nenicināt tos, kuru metodes viņu mērķu sasniegšanā man šķiet zemiskas. Dažus no kuriem ienīstu. Esmu ieguvusi hronisku neticību skaistajam.

5CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

saldumi
saldumi
saldumi
Saturday, August 27th, 2016 05:28 pm
Domāju par Nila Saksa rakstu Punctum: kaut kas man tur ļoti, ļoti patīk, bet kaut kas arī kaitina un liekas pat tāds kā bezatbildīgs.

Protams, ka skumju vai pat ne vienmēr skumju, dažkārt pat vienkārši pastiprinātas slīgšanas kontemplācijā par dzīves jēgu medikalizēšana un padarīšana par anomāliju ir absurda. Tāpat nevar noliegt, ka ir cilvēki, kuri pasauli uztver jūtīgāk nekā citi (manuprāt, nav ok ieslīgt galējībās un padarīt šos cilvēkus par īpašiem izredzētajiem, kas vienīgie redz dzīves patieso traģismu un līdz ar to vienīgie patiešām kaut ko saprot), bet, skaidrs, ka hiperjūtīgi cilvēki eksistē. Interesanti, ka tieši nupat uzdūros šim Bredberija citātam: "Some people turn sad awfully young. No special reason, it seems, but they seem almost to be born that way. They bruise easier, tire faster, cry quicker, remember longer and, as I say, get sadder younger than anyone else in the world. I know, for I’m one of them."
Negribētu arī romantizēt pagātni, kurā es neesmu dzīvojusi, bet kura man pēc nostāstiem nemaz tik maiga un pūkaina nešķiet, bet, runājot par mūsdienu pasauli, kurā gan es tā kā nedaudz esmu padzīvojusi un tāpēc varu komentēt: jā, ļoti skumjam cilvēkam tajā dzīvot ir ļoti grūti, un vienīgais, kas pasaules acīs varbūt arī kaut cik attaisno nesankcionētas skumjas ir spēja radīt kaut kādus nebūt mākslas darbus, bet visādi citādi vajag saņemties un sākt darīt kaut ko prātīgu. Un, ja cilvēks to nevar, tad viņš ir slims un viņu vajag ārstēt.
Tāpat par sociālo trauksmi, iespējams, būtu vērts padomāt arī no šāda skatupunkta: "sociālā trauksme var tikt uzskatīta par patoloģiju vien sabiedrībā, kur spēja vadīt publiskas prezentācijas un būt komandas līderim ir kļuvusi par ikdienišķu prasību, nevis izredzēto talantu." Varbūt kaut kādā mērā mēs esam pārspīlējuši pieņemot, ka nevēlēšanās kontaktēties ar svešiem cilvēkiem, nevēlēšanās publiski uzstāties un tamlīdzīgas lietas ir kaut kas nenormāls, neveselīgs un obligāti apkarojams. Par līderisma kultu nemaz nerunājot. Un nav arī tā, ka viss, kas mums vienkārši traucē dzīvot vai šķiet apgrūtinošs, ir slimība vai novirze no normas.

Bet tad, kad es lasu, ka depresīvais redz pasauli skaidrāk nekā viņa ārsts, man gribas jautāt, cik nopietni autors ir pētījis depresijas izpausmes dažādās tās smaguma pakāpēs, kontaktējies ar cilvēkiem, kas ilgstoši cieš no depresijas, - vai drīzāk - kontaktējies un analizējis šo cilvēku uzvedību, jo man ir aizdomas, ka ir ļoti maz cilvēku, kuri nav kontaktējušies ar cilvēkiem, kas ilgstoši cieš no depresijas. Es nedomāju, ka piemēram, murgiem līdzīgs stāvoklis, kurā šķiet, ka visi par tevi domā sliktu un slepeni smejas, vai, kurā katra sīkākā neizdošanās vai vienkārši paskatīšanās pa logu izraisa nevaldāmus asaru plūdus vai nedēļām nepārejoša sajūta, ka miegs ir vislabākā pieredze, kuru iespējams piedzīvot, vai konstanta vainas un kauna sajūta, kas neļauj iziet no mājām, nozīmētu pasauli redzēt ļoti skaidri un patiesi.
Protams, manis nupat minētais jau arī ir smagas depresijas izpausmes, nu, piemītošas tiem, kurus, autora vārdiem runājot, uz Tvaika ielu un "pie sistēmas", whatever that means, bet te ir viens ļoti āķīgs aspekts, pastāvīgi klātesošas ļoti dziļas skumjas, kas vēl nav Tvaika iela un sistēma, ja ar tām neko nedara, ar laiku var novest stāvoklī, kurā pasaule ir kļuvusi par sirreālu šausmu filmu un piespiedusi tevi spēlēt galveno lomu. Ar to es nesaku, ka visas skumjas novedīs smagā depresijā, tāpēc vajag laikus meklēt palīdzību, man vienkārši šķiet svarīgi akcentēt, ka šī nav problēma ar viennozīmīgām atbildēm un risinājumiem

- un tieši tāpēc ir ļoti labi, ka šāds raksts ir uzrakstīts, jo tas paver lauku refleksijai/diskusijai, jo, kā jau autors precīzi norāda, mēs par skumjām diez ko daudz nerunājam.

3CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

tvarj
tvarj
only after dark
Saturday, August 27th, 2016 06:36 pm
viņi atcēla Food Truck festivālu, šņuk!!!

CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

kaukau:
pajautaa
pajautā!
Saturday, August 27th, 2016 05:02 pm
Kur Rīgas apkārtnē var salasīt pīlādžus un aronijas? Pamestas mājas, vai arī varbūt kāds pats neēd savā dārzā augošos?

6CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

krii
krii
Krāšņais Kurvjziedis
Saturday, August 27th, 2016 04:43 pm
Kad domāju par savas dzimtas vēsturi, man ļoti pietrūkst vīriešu stāstu. Vienvienīgs her-story, stāstīts soprānos, mecosoprānos, altos. Saimnieču, dāmu, māsu, māšu, vedeklu, meitu lupatdeķis. No Y hromosomas fenotipā tikai klusēšanas gēns.

4CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

penny_lane
penny_lane
penija
Saturday, August 27th, 2016 03:40 pm
sēž jauniņi zaķi, svaigas pirmkursnieces, pirmoreiz piesaistīja manu uzmanību ar tekstu "bet iedomājies, kā mani apskauž visas meitenes baldonē".

tad iegrimu sevī līdz:

-un viņš ir metālists!
-vau!
-ar matiem līdz (rāda dibenu) šejienei. un BĀRDU!
-izklausās kūl.
-un viņam pat ir rinķis degunā!
-pizģec.
-un viņš mums visām noteikti nopirks alkoholu, jo viņš teica, ka mums noteikti jāpiedzeras.
-ej tu nost, izklausās nereāli labi.

tagad viņas diskutē, vai zem pašreiz uzvilktajiem krekliņiem vajag krūšturi. kā lai es fokusējos?

upd:

-un tad tev būs dzejas analīze.
-ā, nu uz šito man ir talants. man skolotāja teica. un viena redaktore gribēja piedāvāt rakstīt īstiem dzejniekiem analīzi.
-ā, forši.
-nu jā, bet tas jau ir īzī, tur tikai loģiku vajag.
-ā, nu man atkal proza un drāma sanāk. tur vispār viss ir elementāri.

divām no šīm meitenēm ir pusgaras zeķes un tumši krāsotas lūpas. tik klišejiski, ka filmā liktos feiki.

Tags:

12CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

kakjux
kakjux
Lola
Saturday, August 27th, 2016 01:43 pm
tā sieviete mani nofriendzonēja. nu lai jau. viņasprāt casual flings work best, if you don't have lots to talk about. es nezinu, kādus tur flingus viņa ciena, bet man kāreiz patīk flingi, kuros var uz mirkli pilnībā iegrimt, atdot visu, lai aizejot kļūtu par vienu skaistu mirkli bagātāka. tāpēc šodien būšu es un darīšu to, ko es daru.

ak jā, bija rīta izgājiens pa veikaliem, nopirku visu ko mājai. jaunu gultasveļu un visādus tādus priekšmetus sadzīvei. esmu gatava sākt vakaru, muahahā.

Tags: , ,

3CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

kisswithafist:
pajautaa
pajautaa
pajautā!
Saturday, August 27th, 2016 10:12 am
autoskola

Šogad šis jautājums vismaz pēc tagiem vēl nav uzdots (un komūnas meklētājs, kā izrādās, nestrādā), tāpēc:

Iesakiet, lūdzu, autoskolu Rīgā. Nevis tīri rozā taisnstūrīša iegūšanai, bet lai iemāca justies droši un pārliecinoši uz ceļa. Vai Drošas Braukšanas Skola ir visai augstās cenas vērta? No kā noteikti būtu jāizvairās?

Paldies :)

Tags:

25CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

french_mime:
pajautaa
pajautaa
pajautā!
Friday, August 26th, 2016 11:49 pm
Kā lai padara istabu, kurā iepriekšējais iemītnieks mēdza pīpēt, atkal normāli smaržojošu?

10CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

klusais_okeans
klusais_okeans
Stiller Ozean
Saturday, August 27th, 2016 01:30 am
pēdējā laika labākais man veltītais pikaplains: "man arī patīk kā tu dzer" (nebiju ieinteresēta nekāda veida tālākā izvērsumā, tādēļ neņēmos noskaidrot, kā tieši es dzeru)

2CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

pzrk
pzrk
nenopietns cilvēks
Saturday, August 27th, 2016 12:56 am
office prank?

Par spīti tam, ka man sākas atvaļinājums, esam reāli nomotivējuši viens otru pirmdien ierasties darbā pusdeviņos — lai redzētu, kāda būs reakcija kolēģim, kurš atgriezīsies no sava atvaļinājuma, un pirms tā bija sūdzējies, ka viņam bija pārāk garlaicīga atgriešanās no iepriekšējā atvaļinājuma. Nu, tagad pacentāmies. Viņa darbagalda tehnika ir aizvākta, tā vietā viņa galds ir piekrāmēts ar plastmasas krūzītēm (apm., 50 gab.), kas ir saskavotas kopā un pielietas ar ūdeni. Gribas redzēt, kā to var reāli atrisināt un likvidēt, bet arī vērot cilvēcisko reakciju. (No otras puses, man jau ir viegls satraukums par to, kas notiks pie manas atgriešanās.) Bet, ja nopietnāk, šī ir bijusi viena no labākajām komandām, ar ko nācies kopā strādāt.

4CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

saccharomyces
saccharomyces
cukursēne
Friday, August 26th, 2016 11:09 pm
kustīgs ir dzīvs

taču ar visu nogurumu - es tagad braucu dejot un jūtos sajūsmināta

CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

pzrk
pzrk
nenopietns cilvēks
Friday, August 26th, 2016 11:10 pm
Svalbard

Vakar bijām uz Svalbard — alternatīvais cirkus, bez dzīvniekiem, toties ar ziemeļniecisku seksualitātes pieskaņu, akrobātiku modernas mūzikas pavadījumā (brīžiem biju pārdomās, vai esmu atnācis uz andergraunda mūziķu koncertu vai arī tomēr pieturēties pie sākotnējā uzstādījuma, ka tas ir cirkus). Lūk, neliels ieskats.

... tālāk ... )

Vispār man ļoti patika.

3CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

apjukums
apjukums
apjukums
Friday, August 26th, 2016 09:53 pm
Rūgumpods

Cītīgi raudzēju savu pirmo tējas sēni, tik aizraujošs process! Nekad nebiju šim brīnumam pievērsusi uzmanību, it kā atceros no bērnības kaut kur pavīdam mistiskas burkas ar tajās peldošiem nenosakāmas izcelsmes objektiem.
Bet re, pienāca diena, kad arī manas virtuves tumšākajā stūrī brūvējas litrs dzīvas baktērijas.

2CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

pzrk
pzrk
nenopietns cilvēks
Friday, August 26th, 2016 10:54 pm
I have come here to chew bubblegum and kick ass...and I'm all out of bubblegum

Līdz pirmā alus atvēršanai biju reāls rūgumpods, tagad mazliet atlaida.

Ir apmēram 5 stundas pagājušas, kopš man ir sācies atvaļinājums (neviļus gandrīz uzrakstīju "atlūgums"), un es šīs pirmās stundas esmu lietderīgi pavadījis, esot lielā mērā neapmierināts ar sevi, apkārt notiekošo. Pusmūža krīze? (Sveiciens drīzajai dzimšanas dienai.)

Anyway, esmu atnācis parunāties, iedzeram un papļāpājam? Man ir daudz neatdzesēta alus, varu uzcienāt.

Current Mood: The Fog, Chus & Ceballos - Been A Long Time - Mark Knight Remix

19CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

helvetica
helvetica
helvetica
Friday, August 26th, 2016 10:12 pm
valoda

līdzīgi kā "immigrant" un "expat" angļu valodā, latviski bēgļi ir viņi, trimdinieki esam mēs.

2CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

saccharomyces
saccharomyces
cukursēne
Friday, August 26th, 2016 08:59 pm
bet vispār es esmu tomēr šausmīgi nogurusi, ar visu to, ka man galvenokārt konceptuāli viss patīk

3CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

honeybee
honeybee
honeybee
Friday, August 26th, 2016 05:18 pm
Kā zināt, ka tu esi pārāk daudz krāmējies ar savu fucking ģimeni:

ja ir rakstīts "veļas reklāma", bet tu izlasi "veļaspulvera reklāma"

2CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

217
217
J. S. Badger
Friday, August 26th, 2016 03:37 pm
Ja Monblānam mākoņu cepure, būs lietus


Es vienmēr līdz šim izvairījos lietot Pinterest, jo man šķita, ka tur tikai kkādas dumas kosmētikas un matu bildes, un, vispār, priekš kam sevi apgrūtināt ar vēlvienu bildīšprogrammu.
Tad vakar naktī līdz 3iem lasīju vienā fb šūšanas grupā ierakstus, tad sāku skatīties internetos visādas idejas šūšanai, piereģistrējos pinterestā un līdz 5:30 vnk nespēju izslēgt, jo vajadzēja vēl un vēl bildītes.

2CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

putnusieva:
pajautaa
pajautaa
pajautā!
Friday, August 26th, 2016 03:51 pm
agrīnais dimiters, dziesmiņa par makaronu

varbūt kāds atminās tādu? bija kaut kas par bālu un nūģīgu makaronu, kas brien jūrā. nekur nevaru atrast..

4CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

dominika
dominika
dominika
Friday, August 26th, 2016 03:07 pm
Konstatēju, ka nedēļas laikā esmu aprijusi kasti spinātu, kluci liellopu gaļas un tikko uzvārīju bietes salātiem, ko taisīt šovakar vai rīt. Hm, laikam dzelzs trūkums organismā.

2CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

saccharomyces
saccharomyces
cukursēne
Friday, August 26th, 2016 11:29 am
šonakt sapņoju, ka biju tādā smalkā internāta veida mācību iestādē kā cūkkārpa, tikai bez maģijas. pēdējā laikā iestādē bija notikušas sērijveida slepkavības, un tika meklēts vainīgais. bija kaut kāds brīvdabas koncerts vai kas, kurš tika rīkots par spīti potenciāli bīstamajiem apstākļiem, uz kuru devos kopā ar nelielu draugu grupiņu, viens no kuriem bija darba kolēģis D, kuru es turēju aizdomās par šo slepkavību izdarīšanu, jo viņš darīja kādas aizdomīgas lietas un man bija zināms, ka viņš atradies vismaz vienā nozieguma izdarīšanas vietā. brīvdabas koncertā kāds uzsēdās vai uzkāpa manam tālrunim, un tas tika pilnībā salauzts, līdz ar to es paliku bez iespējas sazināties. bija jau vakars un pamazām kļuva tumšs, un bija jāatgriežas mācību iestādē, kurā turpinājās koncerta afterparty, kur es ierāpos kaut kādā tādā pusstāva istabiņā, kur satiku savu mīļoto vīrieti, un viņš man lepni izklāstīja, ka visas slepkavības ir veicis tieši viņš, un tūliņ būs arī mana kārta tikt nogalinātai. es sajutos ļoti vainīga, ka esmu nepamatoti turējusi aizdomās savu kolēģi, un kaut kādu iemeslu pēc es varēju no tās istabiņas doties vēl uz afterparty, kur atradu kolēģi un mēģināju viņam izstāstīt par notiekošo un atvainoties, ka esmu turējusi viņu aizdomās. tas bija sarežģīti, jo mīļotais vīrietis visu laiku bija tuvumā, un tomēr beigās man izdevās kaut kādas dejas laikā iečukstēt kolēģim ausī, ka turēju viņu aizdomās, bet tagad zinu, ka tā nav, jo slepkava pats man atzinās un grasās mani nogalināt. man šķiet, ka mēģināju sarunāt arī kaut kādu aizsardzību, jo sapnī kolēģis bija tāds kā vietējais harijs poters, visi viņu ļoti mīlēja un cienīja, kas arī bija bijis viens no iemesliem, kāpēc turēju viņu aizdomās, jo likās nereāli, ka varētu nebūt neviena, kam ar viņu ir kāda problēma - kas būtu iespējams, ja viņš vienkārši visus, kuriem tā ir, nogalinātu.

diemžēl pamodos un bija jāiet uz darbu, pirms uzzināju, kā situācija atrisināsies. atceros vēl, ka no salauztā telefona varēju dabūt ārā tikai atmiņas karti, kurā nez kāpēc bija saglabājami tikai 5mb informācijas, un es domāju - nez, kas tajā būs palicis iekšā, vai būs kaut viena bilde ar vietējo dabu (skolas apkārtne bija ļoti, ļoti skaista).

Tags:

CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

avralavral
Aufklärung
Friday, August 26th, 2016 10:40 am
"Latīņu valodā ir pārtulkots tadžiku (sic!) zinātnieka Avicennas (Abu Ali Ibn Sina) darbs Canon in medicina 5 grāmatās."
E. Roba, J. Altemente, Lingua latina pro medicis, Rīga, Zvaigzne, 1973, 6. lpp.

Nu jā, un, kad saproti, ka antīkā Kolhidas ķēniņiste būtībā ir mūsdienu Gruzija un Mēdeja ir "gruzīniete", tas (gandrīz neapzinātā līmenī) pamaina skatījumu uz visām tām zelta aunādu meklējošo argonautu nepatikšanām ar trakām sievietēm no trakām ģimenēm. Kā arī - tas, ka antīkās Maķedonijas cilšu ekspansija IV gs. p.m.ē. (aiz sevis atstājot masu kapus) notiek Balkānos.

1CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

penny_lane
penny_lane
penija
Friday, August 26th, 2016 09:18 am
es esmu pārāk nogurusi, lai šo noformulētu pārāk veiksmīgi, bet visas tā saucamā dabiskā skaistuma kampaņas parasti izgāžas. jo neviens negrib ilgoties vai tiekties pēc kaut kā, kam nav sapņa ietvariņš. un man arī negribas skatīties uz visādiem resniem (jā, jā, nevis resniem, bet normāliem, whatever) cilvēkiem, kuriem rakstīts virsū pseidoiedvesmojošs šits, kad es gribu fantazēt. es mīlu un cienu visus cilvēkus, kas neizskatās pēc sapnīšiem. bet feministu pornogrāfija un plakāti, kas atdemedžos gadsimtu smukumkultu ar pāris riepām ir bulšits.


un ja cilvēkiem tiešām liekas, ka, ja novāktu smukumstandartus uz ielām un lellēm būtu celulīts, tāpēc bāros visi sāktu koļīt nepievilcīgos, bet daudz grāmatas lasījušos cilvēkus vispirms, tad ar to arī apsveicu.

skaistums ir diezgan absurds koncepts. mēs esam diezgan sekli, ja skaistums mums liek noelsties. un visā visumā mēs zinām, ka tas nav nekas īpašs, visas rozes novītīs un visas vēderpreses ar.

bet man šķiet gana nevainīgi, ja skaistums ir rezervēts sapņiem. protams, lūdzu, objificējam (nevārds kaut kāds) abus dzimumus vienādi, esam godīgi, neļaujam tam šķērsot šīs sapņa robežas, pieskatām, lai sapnis nevienu neaizvaino, utt. utvjpr.

un tad klusi un nevainīgi blenžam uz daiļiem cilvēkiem un neskaužam, tikai iztēlojamies, iztēlojamies, iztēlojamies.

61CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

sirdna
sirdna
sirdnA
Friday, August 26th, 2016 09:06 am
Tehnoloģiju ceļi ir neizdibināmi. Nomira kaut kas sakarā ar aizdedzi, tā bija interesanta informācijas ķēde pati par sevi.

Meitene pie galda: Jums tur nomira krāms X, mums jāpasūta no kaut kurienes, būs jāpagaida.
Es: OK

Vēlāk sarunā ar autobūves ekspertu es mēģinu mētāties ar terminiem, kuru nozīmi, kā man liekas, es nojaušu. Ievelku pierē diezgan komplicētu rievu, kurai vajadzētu paust vēsti, ka esmu-šo-to-pieredzējis-dzīvē-un-guvis-pieredzi-un-zināšanas-un-liktens-triecieni-mani-tikai-viegli-uzjautrina, un tā nevērīgi piezīmēju, ka man, ziniet, ir palidojis krāms X. Nu, lai izliktos, ka man ir normāla mašīna, kurai viss lūzt un brūk, un tāpēc es to lamatu pazīstu caur un cauri, hehe, vēl vienu viskiju.

Autobūves eksperts man dara zināmu, ka krāms X dabā neeksistē.

Lai gan man šķiet, ka eksperta prasmes pārsvarā plaukst auto uzbūves slāviskajā versijā (perģikalka, ujobina un fiņķifļuška kā detaļu apzīmējumi), tomēr izvēlos atkāpties parastajās pozīcijās, kurās esmu iegaumējis, no kuras puses mašīnā lej degvielu un viss.

Lai nu kā, auto man tiek atdots, un tas pārvietojas bez rīstīšanās un noslēpumainām indikatoru paneļa gaismām. Bet tagad tas ieguvis citu nelāgu niķi. Senās dienās, ieliekot lietas atpakaļgaitā, atpakaļskata spogulī iemirdzējās bilde no autiņa aizmugurē novietotas kameras, aplam praktiska padarīšana, un man vēl tagad skan ausīs divu daiļu dāmu sajūsmas spiedzieni, kad viņas pamanīja šo mazo tehnoloģiju brīnumu. Lūk, un mans beibju magnēts tagad principā darbojas, tikai ar dažu sekunžu aizturi, kas stipri bojā efektu un viegli kaitina.

Kāds sakars aizdedzei ar kameru? Kas zina. Tā ir kā susliks stepē - tu viņu neredzi, bet viņš tur ir.

7CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend