palasīties
linki up
kjeerpis
kjeerpis
Ķērpis
Friday, September 30th, 2016 12:45 am
Reti kad tik tiešām viens esot var sajusties tik vientuļš kā dažkārt (bieži?) komunicējot ar cilvēkiem. Tā apziņa, ka manā galvā domāšanas process notiek pavisam citādāk kā sarunu biedram, liek sajusties tik ļoti vienai pasaulē

3CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

kjeerpis
kjeerpis
Ķērpis
Friday, September 30th, 2016 12:15 am
Aizgāju pie upes, lai vējš izpūš nejēdzīgās domas no galvas. Vējš tikai uzpūta nejēdzīgu ezīti matos. Vilciens uzsvilpa un palaida pāri sliedēm. Salasīju pilnu kabatu ar kastaņiem.
Skumji.

CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

217
217
J. S. Badger
Thursday, September 29th, 2016 08:56 pm
Sabaton solists nereāli atgādina Kiviču

CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

tvarj
tvarj
only after dark
Thursday, September 29th, 2016 09:35 pm
tikko biju uz Faustu operāunbaletā. man ļoti patika tērpi un scenogrāfija, kaut gan redzēju tikai divus cēlienus. no otrā cēliena iznākusi iemetu aci telefonā un mani gandrīz trieka ķēra ieraugot, ka Mintam ir instant book uz rītdienu. zinot, ka es mierīgi vienalga nevarēšu nosēdēt un baudīt priekšnesumu, vienkārši skrēju mājās krāmēties un čekot vai viss nepieciešamais ir pieejams (neesmu bijusi tur kopš izvācās pēdējie viesi).

turklāt otro cēlienu es tāpat pārdzīvoju elles mokas, jo tantuks aiz manis bužināja savu ādas somu. sākumā es, izdzirdējusi čaukstoņu uzreiz pēc starpbrīža, pie sevis nodomāju, kā tad tā nevar apēst konfekti laicīgi un atcerējos klasisko Bīna gabalu ar končiņu baznīcā. bet čaukstoņa nerimās. un nerimās. un nerimās...tad es sāku aiz dusmām ieklausīties un sapratu, ka tā skan ādas vai lakādas soma, kad tai ņurca lenci. es sāku mest skatienus uz aizmuguri, bet tante tikai mīcīja un mīcīja. turklāt otrais cēliens ir tāds intīms, ar mīlas ciešanu solo un duetiem un tam visam cauri kā tāds zāģis tā sasodītā čaukstoņa.

CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

adinkra
adinkra
Thursday, September 29th, 2016 09:09 pm
Kartupeļu čipsi ar kūpināta betona garšu.

1CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

heda
heda
Heda
Thursday, September 29th, 2016 07:09 pm
"October surprise" gaidās daudzi intervē gadiem aizmirsto Asānžu, arī zviedru televīzija. Ar zviedriem viņš gan saprotamu iemeslu dēļ runāt negribīgs un mazvārdīgs, bet šajā intervijā, vairāk kā citās, redzams, cik slikti viņš jūtas. Jaunumu lietā maz: virsprokurore Ny pēc 6 gadu tielēšanās beizot piekritusi viņu nopratināt Ekvadoras vēstniecībā,
žurnālists trencies pa ASV meklēdams pierādījumus tam, ka ASV piepasītu Asānža izdošanu tiklīdz viņš ierastos Zviedrijā, rezultāts visai niecīgs, bet vizuāli izteiksmīgi mefistofeliski smīnošs - 41:25
Iepriecinošs tikai Islandes bijušā iekšlietu ministra senais stāsts par FBI pasūtīšanu : "I was head of the police and in my capacity of minister of interior, I ordered that all cooperation be suspended with the Americans..." 28:12
Nezināju, ka Wikileaks mājvieta tagad ir Islande.

http://www.svtplay.se/video/10194203/uppdrag-granskning/uppdrag-granskning-sasong-16-avsnitt-2

CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

penny_lane
penny_lane
penija
Thursday, September 29th, 2016 07:03 pm
tie vienmēr ir vieni un tie paši erori, bet vienmēr jāgūglē no jauna. skaidri zinu, ka jau trīsreiz esmu šo darījusi. premjēra nesuporto kaut ko rgb bitu samsing, jākonvertē fotošopā. bet es jau 10 minūtes gūglēju. nožēlojama atmiņa.

CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

iokaste
iokaste
iokaste
Thursday, September 29th, 2016 06:33 pm
šodien domāju par to, kam vieglāka dzīve - sievietei vai vīrietim.

6CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

rr_rrr_r
rr_rrr_r
rrr
Thursday, September 29th, 2016 05:40 pm
man droši vien ir kaut kās Stockholm syndrome pret/ar šo vietu
bet es jau kādu laiku jūtos tā, ka nebūšu gatava maijā sakravāt visas savas pekeles un atgriezties mājās
man gan arī šķiet, ka visus tos gadus, kamēr dzīvoju šeit pirmās izglītības laikā, es māju vietu kaut kā pārmērā idealizēju
tagad ir tā, ka viss šķiet vienlīdz vienaldzīgs un nomācošs

12CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

putnupr
putnupr
putnupr
Thursday, September 29th, 2016 04:13 pm
nāk miegs, ir auksti

Tags:

CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

intenormal
intenormal
intenormal
Thursday, September 29th, 2016 03:27 pm
..


Current Music: Against Me! - I Was A Teenage Anarchist

CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

intenormal
intenormal
intenormal
Thursday, September 29th, 2016 03:24 pm
.


Current Music: Against Me! - Money Changes Everything

CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

kinskis
kinskis
Scandalo Calmo
Thursday, September 29th, 2016 02:16 pm

1CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

intenormal
intenormal
intenormal
Thursday, September 29th, 2016 01:50 pm
modernie konservi...

nedaudz par alvi zaldātiņu herr nacistu manekenu - no ģīmjugrāmatas ārēm

lasīt to figņu )


Current Music: Against Me! - Dead Rats

CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

kants
kants
kants
Thursday, September 29th, 2016 01:19 pm
apgreidoju matraci

iepriekšējo varētu samainīt kādam labam cilvēkam pret pudelīti cointreau. izmērs 160x200, normālā stāvoklī, bet draudzenei salikās nedaudz par mīkstu.
maiņa uz miera un palīdzības ielas stūra, varu palīdzēt nonest.

Tags: , , ,

9CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

intenormal
intenormal
intenormal
Thursday, September 29th, 2016 01:11 pm
jpck

nav alus

Current Music: Jumprava - Šeit Lejā

CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

kautskis
kautskis
Viņa Gaišība
Thursday, September 29th, 2016 12:00 pm
Par glamūru, valšiem un likšanu pie sienas

Vispār interesanti ar to neseno jubilāru Dmitriju Šostakoviču.

Mēs visi, protams, galvenokārt zinām viņa simfonijas un savulaik LNO iestudēto Mcenskas apriņķa Lēdiju Makbetu. Bet, ja jums ir neveselīga apsēstība ar 30.-60. gadu padomju kino (man ir), iespējams, būsit pamanījuši arī to, ka viņš bija visnotaļ aktīvs kinomūzikas rakstītājs. Kāpēc ne, par kinomūziku maksā un neliek pie sienas (savulaik Staļinam ļoti nepatika Lēdija Makbeta, un kopš tā laika Šostakovičs visu laiku drausmīgi baidījās.)

Un tiešām, iespējams, ārpus Austrumeiropas Šostakovičs ir pazīstamāks ar savu kinomūziku. Pareizāk sakot, ar vienu noteiktu sacerējumu, kas tiešām ir kinomūzika, bet ne tai filmai, kas viņu pataisīja slavenu. Stenlijs Kubriks, kam ļoti patika savās filmās izmantot simfonisko mūziku, vienu Šostakoviča valsi ielika kā Eyes Wide Shut sākuma un beigu titrus. Tā nu kino skatītāju apziņā attiecīgais valsis neizbēgami nostiprinājās kā mūzika, pie kuŗas ļoti eleganti izģērbjas Nikola Kidmena.

Taču tā filma, kur šī kompozīcija sākotnēji parādījās, bija drusciņ cita – 1955. gada "Pirmais ešelons". Pieņemu, nosaukums Staļina represiju iebaidītajam Šostakovičam uzvēdīja pārāk nelāgas atmiņas, taču šis pirmais ešelons veda komjauniešus, kas brīvprātīgi devās uz Kazahiju apgūt neskartās zemes. Protams, beigu beigās no tās zemju apgūšanas nekas izcils nesanāca, bet tam nebūtu jāpievērš uzmanība; filma visu procesu attēloja tā, it kā apguvēji tiešām saprastu, ko viņi dara. Kas tur ko nesaprast: uzaŗam zemi, skatāmies, lai labība nesadeg, pa vidam iemīlamies – viss skaidri, vienkārši un tā, kā ir dzīvē.

Vispār filma ir daudz skatāmāka, nekā pēc šāda apraksta varētu spriest. Turklāt nākamā šī paša režisora filma ir "Lido dzērves", ko pazīst pat tie, kam nav neveselīgas apsēstības ar padomju kino. Taču šī apcerējuma ietvaros mūs interesē komjaunieši un Šostakovičs, un lūk, ilgi nav jāgaida! Kolīdz kā pirmais ešelons ieripo gala stacijā, komjaunieši vatņikos aiz priekiem turpat uz perona sāk dejot – jā, jūs uzminējāt, attiecīgā valša pavadībā.

Še apstāsimies. Kontrasts starp to, kas šīs mūzikas pavadījumā notiek abās filmās, ir tik krāšņs, ka rodas aizdomas – Kubriks to speciāli. Un, ņemiet vērā, "Pirmais ešelons" ir glamūrīgs kino, tur ir par mīlu un tur ir smuka traktoriste, kas iemīlas tajā tur izmeklētājā no k/f "Sargies auto", tur ir glamūrīgais apgaismojums, nu tas, kur varones seja ēnā, bet acis izgaismotas, un tad viņa tā saka: "Bet vai sirdi prēmēt var?!" Šīs filmas un valsis, kas viņu sasaista, lieliski attēlo atšķirības starp 1955. gada PSRS un 1999. gada ASV. "Mēs esam entuziastu kolektīvs, kas apņēmušies dot cilvēkiem maizi, tomēr tik viegli viss nesanāk" pret "mēs esam gudrie, skaistie un veiksmīgie, kas ir lieliskās attiecībās, tomēr gribam kniebties ar citiem". Kolektīvs pret indivīdu. Ja jums tā tīk, cēlākie mērķi pret dziļākajiem instinktiem.

Labi, turpināsim. Iespējams, esat ievērojuši, ka līdz šim es šo kompozīciju neesmu saucis vārdā. Tas tāpēc, ka viņai ir daudz vārdu. Tā kā viņa parādījās šajā filmā, viņu mēdz saukt par "Valsi no "Pirmā ešelona"" (starp citu, pievērsiet uzmanību, kā visās fotogrāfijās Šostakovičs izskatās vismaz ļoti noguris, ja ne dziļā izmisumā). Taču Šostakovičs ļoti atbalstīja otrreizējo pārstrādi, un ar nelielām izmaiņām šī kompozīcija parādās vienā viņa svītā, ko ilgu laiku uzskatīja par 2. džeza svītu. Tieši tā tas parādās Kubrika filmā – valsis no 2. džeza svītas Karaliskā Concertgebouw orķestŗa izpildījumā.

Lielāko daļu cilvēku nemulsināja tas, ka tā svīta galīgi neizklausās pēc džeza. Taču dažus mulsināja, un tieši tajā gadā, kad iznāca Eyes Wide Shut, kāds Šostakoviča pētnieks uzraka īsto 2. džeza svītu. Savukārt šī, kā izrādās, ir Svīta estrādes orķestrim – un patiesi, skan tieši pēc mūzikas, ko spēlēt saviesīgos sarīkojumos, kur vajag, lai būtu jestri. (Īstā 2. džeza svīta ir samērā īss, tomēr piemīlīgs apcerējums, kas daudz vairāk izklausās pēc džeza.)

Tātad – beidzot būtu tikuši galā, 2. valsis no svītas estrādes orķestrim, superīgiņi. Ak, nē, viss vēl nebeidzas.

Es jau minēju, ka Šostakovičs atbalstīja otrreizējo pārstrādi? Lūk, kā norāda krievu tīmekļa žurnāls "Ļebedj", arī šis valsis ir otrreizējā pārstrāde, tikai no trim valšiem ar ģeogrāfiskiem nosaukumiem: "Amūras līča viļņi", "Donavas viļņi" un "Mandžūrijas sopkās". Žurnāls "Ļebedj" apgalvo, ka šādi izpaudusies Šostakoviča savdabīgā humora izjūta – ak tad Lēdija Makbeta jums šķiet pārāk murgaina? Labi, sadiegsim jums tādu valsi, ka biksēs čurāsit aiz sajūsmas (runā, ka Staļinam esot paticis). Pēc tam viņš ar šīs kompozīcijas populārizēšanu īpaši neaizrāvās, nav jau gluži viņa, vai ne. Tomēr sadiegums izrādījās tik krāšņs, ka nu jau populāritātē jūtami pārspēj sākotnējās kompozīcijas.

Protams, šāda semplošana nav nekas nosodāms. Tas vien, ka "Voodoo People" ikviens var salikt no dažādu kompozīciju fragmentiem, nepadara attiecīgo salikumu par sūdu. Un, atšķirībā no cīsiņiem un polītikas, mūzika tikai iegūst no tā, ja apskatās, kā viņu taisa.

4CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

saccharomyces
saccharomyces
cukursēne
Thursday, September 29th, 2016 11:17 am
co-incidents

tikko, uz darbu ejot, kāpnēs satiku savu IM kuratori, viņai, izrādās, meita iet tajā bērnudārziņā, kas mūsu ēkas pirmajā stāvā - neticami un brīnumaini

tagad jūtu tādu kaut kādu aizkustinājumu un mazliet gribas raudāt

4CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

intenormal
intenormal
intenormal
Thursday, September 29th, 2016 11:04 am
sexy time

Poll #20833 sx
Open to: All, results viewable to: All

du jū sink aim seksī?

View Answers

jēs jēs jēs
0 (0.0%)

man nepatīk geji, zorry
0 (0.0%)

nu mani tev nepārspēt
0 (0.0%)

uz tevi pat kraukļi neskatās
0 (0.0%)

mjā, dvēseles ārsts tevi gaida...
1 (16.7%)

normāls čuvaks, tikai neuzdod šitādus jautājumus vairāk!
5 (83.3%)


Current Music: Rod Stewart - Da Ya Think I'm Sexy?

18CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

rr_rrr_r
rr_rrr_r
rrr
Thursday, September 29th, 2016 08:48 am
my day has been madetās ir ļoooti retas reizes, kad saņemu kādu vizuālu iemūžinājumu šim manam mazajam čabulītim. pat pa šiem pēdējiem diviem prombūtnes mēnešiem viņš ir jau tik ļoti paaudzies

Tags:

2CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

kants
kants
kants
Thursday, September 29th, 2016 10:12 am
vakarnakts

kad tu viss tāds laimīgs kāp augšā pa miera ielu, tik skaista mūzika austiņās, ka paej vēl garām mājām, un tur ir kafejnīca loja ar milzīgo zivi mazajā akvārijā. vēlīnais postpadomju interjers uzsūc sevī blāvo dienasgaismu spuldžu gaismu. nelielajā telpā dejo vairāki gandrīz pusmūža pāri. tu jūties kā iebridis roja andersona filmēšanas laukumā.

Tags: , ,

CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

saccharomyces
saccharomyces
cukursēne
Thursday, September 29th, 2016 08:31 am
sapnī man nodega māja

Tags:

3CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

217
217
J. S. Badger
Wednesday, September 28th, 2016 11:16 pm
tech

"Moscow is ditching Microsoft Outlook and Exchange Server in favour of a home-grown variety as Putin cracks down on US tech.

Artem Yermolaev, Moscow's technology chief, explained that the city will begin by dropping Microsoft Exchange Server and replacing Outlook with an email system developed by state-run carrier Rostelecom on 6,000 computers. This will be expanded to 600,000 computers in the future.

Yermolaev hinted to reporters that Windows and Microsoft Office may also be replaced.

Moscow's authorities have already replaced Cisco networking software with a domestic equivalent, and Oracle databases have been ditched for PostgreSQL at the city's regional government and state-owned media firm Rossiya Segodnya, according to Bloomberg ."

CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

kakjux
kakjux
Lola
Wednesday, September 28th, 2016 10:39 pm
reizēm ir vērtīgi apsēsties un uzrakstīt vienu dzejoli par eksistenciālistu laika neizpratni mūsdienu dzīvē.
tagad, pēc 3 dienu nedzeršanas, vīntoniks ir īsti vietā. tikai jāiet izslēgt apkure, jo citādi mājās atkal ir heatwave.

Tags: , ,

CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

saldumi
saldumi
saldumi
Wednesday, September 28th, 2016 11:59 pm
A peculiar timidity, however, takes hold of anthropology when the moment comes to extend this methodological skepticism to our own cosmology, either because it is thought implicitly that it is shared by all and that humans everywhere can distinguish between a matter of nature and a matter of society, or because it is believed that the dissociation between these two orders of phenomena is a scientific tool as transhistorical as the periodic table of the elements. But this is wrong on both counts: only in the last third of the nineteenth century did the dualism of nature and culture take shape in Europe as an epistemological device allowing a simultaneous discrimination between distinct orders of phenomena and distinct means of knowing about them. Admittedly, the idea of nature took its first faltering steps in ancient Greece and formed the pivot around which the scientific revolution unfolded during the seventeenth century. This revolution legitimized the idea of a mechanical nature, where the behavior of each element can be accounted for by laws within a totality understood as the sum of the parts and interactions of these elements. But opposite this nature, at once an autonomous ontological32 domain, a field of inquiry and of scientific experimentation, an object inviting practical exploitation and amelioration, there was not yet a collective counterpart. For singular communities, differentiated by customs, language, and relations-what we now term "cultures" -to emerge as scientific objects susceptible of being opposed to the field of natural regularities, it was necessary to wait until the end of the nineteenth century and the intense debates that, particularly in Germany with philosophers like Heinrich Rickert, lead to the distinction between the methods and objects of the sciences of nature and the sciences of culture. There is therefore nothing universal about this contrast. Nor is there either anything properly demonstrable about it. Distinguishing among the objects of the world those that are a matter of human intentionality and those that stem from the universal laws of matter and of life is an ontological operation, a hypothesis and a choice with regard to the relations that beings maintain with one another as a result of the qualities which are ascribed to them. Neither physics, nor chemistry, nor biology can provide proof of this, and it is furthermore extremely rare that the practitioner of these sciences, in their everyday use, actually refer to the abstraction that is nature as their domain of investigation. (I explore these issues in Chapter 3 of my book, Beyond Nature and Culture.)
Anthropology, no doubt because it is in great part the daughter of philosophy, has thus been averse to questioning the universality of the Modern cosmology. It is true that it has not gone so far as to claim that all cosmologies are similar to ours-this would not be very plausible. Simply, we see others, the non-moderns, through the distorting lens that structures our own cosmology, and thus as so many singular expressions of culture in contrast with a unique and universal nature. In other words, we do not envision non-Western civior even pre-modern Western ones, as complete systems of conceptualization of the world alternative to our own, but as more or less exotic ways of accounting for the state of a world that our own system of conceptualization has established (this idea brilliantly developed by Roy Wagner in The Invention of Culture). Making modern dualism the template for all the states of the world has thus lead anthropology to a particular form of academic eurocentrism, which consists in believing not that the realities that humans objectivize are everywhere identical, but that our own manner of objectivizing is universally shared.

(Philippe Descola "The Ecology of Others")

Tags:

CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

klusais_okeans
klusais_okeans
Stiller Ozean
Thursday, September 29th, 2016 12:12 am
aww, netīšām uzdūros Krievijas vīriešu tiesību aktīvisma mājaslapai: http://mentales.ru/

CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

217
217
J. S. Badger
Wednesday, September 28th, 2016 09:41 pm
Mazā Londona. Kabatas izmēra lidls

Tiko uz darbu ar overgroundu braucot cauri Rotherhithe stacijai uz pretējās platformas redzēju Džeju, kolēģi no Lidla laikiem.

Āā, pavisam biju aizmirsusi, ka tur vēl ziemā strādāju, smago maisu cilāšanu, kasē zombijskanēšanu un nolādēto hako mašīnu :D labi, ka neesmu tur vairs.

žēl, ka viņš nepamanīja, būtu labprāt caur logiem pamājusi :) bet palika smaidīga sajūta

CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

217
217
J. S. Badger
Wednesday, September 28th, 2016 08:18 pm
Aukstā zupa

Moth


Murgoju pa dienu guļot par darbu. Mums visiem vajadzēja piedalīties ēst gatavošanas konkursā ābeļu dārzā, kur zem ābelēm bija mūsu datorgaldi, abi menedžeri bija žūrija. Es taisīju auksto zupu, bet man nebija kefīra, tikai krējums, tāpēc viņa nebija šķidra. Izmisīgi meklēju kefīru, neatradu, paralēli tam grillēju nezkāpēc jēlas vistu ādas, fui. Pamodos brīdī, kad pēc zupas nogaršošanas, viens menedžeris dziļdomīgi klusēja un teica, ka nekad nebrauktu uz Latviju.

Toties patīk jaunā Metallicas dziesma :) kaut kas ļoti vecs, tuvs un pazīstams, itkā dzirdēts, bet jauns :)

1CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

kvarks:
pajautaa
pajautaa
pajautā!
Wednesday, September 28th, 2016 10:19 pm
baložu būda ģertrūdes ielā

Ciba, kas visu zina: kas tā par baložu būdu Ģertrūdes ielā pie Avotu ielas? Nesen pamanīju - nākot no ĢIT labajā pusē pagalmā pirms Avotu ielas. Nekad tādu nebiju pilsētā redzējusi, liekas intriģējoši, kāpēc, priekš kam, kam pieder, kopš kuriem laikiem? Katru reizi ieraugot māc ziņkārība.

3CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

penny_lane
penny_lane
penija
Wednesday, September 28th, 2016 10:08 pm
cilvēki, kam nav naudas, un kas mēģina izlikties, ka viņiem tāda ir, pat viņi nav tik uzjautrinoši kā tie, kam ir nauda, un kas mēģina izlikties, ka viņiem tādas nav. vieni ārda birkas, otri instagrammē.

9CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

intenormal
intenormal
intenormal
Wednesday, September 28th, 2016 07:37 pm
iesnas ibio

šādā laikā un kondīcijā nekādu alu. 
viskijs it is!

Current Music: Jens Lekman - A Higher Power

1CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

santa_be:
pajautaa
pajautaa
pajautā!
Wednesday, September 28th, 2016 06:59 pm
Kur nopirkt? Xmas edition.

Klau, vajag iegādāties sieviešu naktskreklu ar garām rokām, krūšu apkārtmērs vismaz 112 cm, Kur tādu lai pērk?

/meklēju omai ziemassvētku dāvanu.

2CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

intenormal
intenormal
intenormal
Wednesday, September 28th, 2016 04:58 pm
nah war

pēdējā laikā taisni vai gribas, lai te tiešām sāktos karš. tad mēs redzētu, kā uzvestos visi skaļie bļāvēji, kuri ar putām uz lūpām solās aizstāvēt dzimteni. un vēl ir tie, kuri apgalvo, ka sīriešiem kaujasspējīgā vecumā jācīnās par savu zemi. mjā. pat izdrāztam ezim tak skaidrs, ka mahača gadījumā arī latvistānā nebūs divas armijas ar skaidru frontes līniju pa vidu. un vai tad nepietiek ar 2pk, kur mūsējie karoja abās pusēs? esmu pārliecināts, ka mūsdienu scenārijos pušu būs daudz vairāk.

Current Music: Against Me! - Animal

CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

kakjux
kakjux
Lola
Wednesday, September 28th, 2016 02:58 pm
Man parasti liekas, ka saruna ir sevi izsmēlusi tajā brīdī, kad sarunas biedrs man pilnā nopietnībā iesaka domāt pozitīvas domas.

Tags:

CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

intenormal:
pajautaa
pajautaa
pajautā!
Wednesday, September 28th, 2016 04:51 pm
lēmums

vai kāds jurisprudencē gudrāks humanoīds varētu man izskaidrot - ko nozīmē tas, ka lēmums pieņemts rezolūcijas veidā?

1CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

klusais_okeans
klusais_okeans
Stiller Ozean
Wednesday, September 28th, 2016 04:10 pm
Consider the whole of your life, what you already do, all your doings. Now please exclude everything which is naturally physiologically necessary (or harmful), such as breathing and sleeping (or breaking an arm). For what remains, exclude everything which is for the satisfaction of a social demand, a very large area which includes foremost your job, but also care of children, being polite, voting, your haircut, and much else. From what remains, exclude everything which is an agency, a "means" -- another very large area which overlaps with others to be excluded. From what remains, exclude everything which involves competition. In what remains, concentrate on everything done entirely because you just like it as you do it. (Henry Flynt)

Tags:

1CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

kants
kants
kants
Wednesday, September 28th, 2016 03:20 pm
nevaid gaisma kabeļa galā

kas tas ir par institucionālo gļēvumu, ka muzeju kolekcijas tiek reprezentētas ar maksimāli apolitiskiem, sociāli nekritiskiem darbiem? nac. mākslas muzejā pēckara periodu ir izkastrējuši un atstājuši ekspozīciju bez standarta padomju mākslas, savukārt topošā laikmetīgās mākslas muzeja ekspozīcija, no kuras daļa ir izlikta tagad dzelzceļa muzejā, ir viscaur jauka, kvalitatīva un patīkama, bet tas arī viss.

jaunā māksliniece sieviete nevar atrast savu vietu, tamdēļ pārlūko dažādu specifisku grupu standartus, tad pavada vairākas dienas instagramā un vizbeidzot kopā ar māsu uztaisa kinētisku objektu un piep*& mūli andrejsalā. paģiras sievieti panāk pie vecmāmiņas laukos, mazgājot istabu. viņa dodas ārā, prom no griezīgajām gramafona skaņām, un skatās zvaigznēs kopā ar jauno mākslinieku vīrieti.
viņā abi kopa audzē pupas, bet vispār viņš ir reāli depresīvs tips - nevar atrast savu vietu nevienā istabā, pat trolejbusa pieturā jūtas ieslodzīts un no tā visa bēg 365 dienas gadā, skriešus. pēc skriešanas moteļa istabā skumji dušojas un tad vāra dārzeni. ir sūdīgi, eksistence kā krusts pār viņu karājas. bezmiega mocīts, vīrietis meklē jēgu datorā līdz acu priekšā viss midžinās režģainā putrā. viņš atceras savas bērnības vietas un dodas naksnīgā pastaigā.

kas tā par gaudenu hu*^#, kur sekss, nāve un provokācijas?

Tags: , , ,

8CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

krii
krii
Krāšņais Kurvjziedis
Wednesday, September 28th, 2016 02:19 pm
Šķiet, šodien būs jāvelk ziemas jaka.:(

7CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

zero_weirdness
zero_weirdness
Puķuzirnis
Wednesday, September 28th, 2016 01:05 pm
pareizRaxtība

is he a boy or is he a man

CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

sirdna
sirdna
sirdnA
Wednesday, September 28th, 2016 12:36 pm
Atkārtošos, bet tas nekas. Atkārtošanos par drausmīgu noziegumu uzskata tikai sevišķi inteliģenti un garīgi attīstīti cilvēki, tā ka vairums šejienes publikas pat nepamanīs.

Tātad - kaltētie tomāti ir cilvēces labākais izgudrojums, tūlīt aiz uguns un interneta.

updāte - Tramps. Tīri tā, uzmanības pievēršanai. Tramps. Trampa. Trampam. Trampu. Ar Trampu. Trampā. Tramp!

20CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend