palasīties
linki up
ho_tai:
pajautaa
pajautaa
pajautā!
Friday, November 27th, 2015 03:25 pm
Meklēju nelielam Ziemassvētku tirdziņam Rīgā dažāda amata pratējus, kuriem piedāvāt dažas stundas patirgot vilnas zeķes, māla podus, medu un tamlīdzīgas lietas. Kvalitāte ir būtiska. Varbūt zināt kādus cilvēkus vai mazās firmiņas, kurus uzrunāt? Var rakstīt arī uz e-pastu- ho_tai@inbox.lv
Jau ieprierkš tencinu un paklanos!

CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

zivs:
pajautaa
pajautaa
pajautā!
Friday, November 27th, 2015 03:07 pm
avārijas santehniķis

ā, palīgā! kur steidzami atrast santehniķi norauta ūdens ventiļa remontam?

1CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

iive:
pajautaa
pajautaa
pajautā!
Friday, November 27th, 2015 02:33 pm
Noslēdzu līgumu ar Rīgas Namu pārvaldi. Lai varētu reģistrēties elektroniski un nodot ūdens skaitītāja rādījumus, prasa norādīt iepriekšējā rēķina maksājuma summu. Esmu jauns klients, bet nepieņem ne "00,00", ne "0", ne iepriekšējā klienta pēdējā maksājuma summu.
Vai Jums ir kāda ideja, ko tur rakstīt? Ceru, ka nebūs jāiet uz turieni.

UPD. Paldies, sazvanīju, noskaidroju. Iespējams, kļūda bija atstarpe aiz komata vai kas tamlīdzīgs, īstais rādījums ir iepriekšējā klienta pēdējais maksājums.

4CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

safe:
pajautaa
pajautā!
Friday, November 27th, 2015 11:53 am
ciba, uzsāka draudzība / pārtrauca draudzību

Ai nu.. izmeklējos visus tagus, kas varētu būt ar to saistīti, bet neatradu.
Kāda bija tā adrese, kurā varēja redzēt, kurš uzsācis draudzību / pārtraucis draudzību cibā?

Tags: ,

3CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

chaika
chaika
чайка
Friday, November 27th, 2015 11:47 am
piektā diena darbā pēc nedēļu ilga atvaļinājuma un man jau raustās kreisais plakstiņš..

Tags: ,

4CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

kautskis
kautskis
Viņa Gaišība
Friday, November 27th, 2015 11:01 am
Kas vēl nebūs!

Analītiskās žurnālistikas portāls Skaties.lv ziņo, ka Muceniekos musulmaņi mācot vietējās sievietes, kā pieklājoties uzvesties un kā nē. Drausmas, es jums saku. Sievietes mācīt, kā pieklājas uzvesties, drīkst tikai tradīcionāli vērtīgie (nu, tie, kas tic Mozus baušļiem un latvju dainām, aci nepamirkšķinot), nevis musulmaņi!!!

7CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

dienasgramata
dienasgramata
Nepabeigtā dienasgrāmata
Friday, November 27th, 2015 10:12 am
"Iestūrēs laulības ostā"

DELFI. 2013. gadā uzvirmoja runas par Lemberga attiecībām ar domes darbinieci Kristīni Krasovsku, un drīz vien abi kopā sāka apmeklēt dažādus pasākumus. Septembrī tapa zināms, ka 37 gadus vecā Kristīne ir mātes cerībās, un Lembergs 62 gadu vecumā kļūs par tēvu trešajai atvasei, un tagad pāris savas attiecības nolēmis noformēt arī oficiāli. Ventspilnieki zina stāstīt, ka lielajam notikumam rezervēta Ventspils Livonijas ordeņa pils.

1CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

sirdna
sirdna
sirdnA
Friday, November 27th, 2015 08:48 am
Poll #20556
Open to: All, results viewable to: All

Ko nu?

View Answers

Dauct lamu dzišindin dinaa!
17 (28.8%)

Sīrdnā! /apskauj un varbūt par nobučo/
17 (28.8%)

Būs jau labi. Še tev 10 miljoni eiro.
12 (20.3%)

Tārkais Sirtna! Šai lieliskajā dienā atļauj man..e..hmm...tātad...nujā!
12 (20.3%)

Tu vēl dzīvs?! Nja...
7 (11.9%)

Cits variants (komentāros)
5 (8.5%)

Cits varians (dziļi sirdī)
10 (16.9%)


25CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

smoker_smoke
smoker_smoke
fb
Friday, November 27th, 2015 01:13 am

mana jaunā love seriāls - kuhnja! :) katra sērija tik smieklīga :)

Tags: ,

2CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

texti
texti
xxx
Friday, November 27th, 2015 01:17 am
Integrācijas kampaņa "7 stāsti par mums"

“7 stāsti par mums” ir sociālās kampaņas viģiki, kuru mērķis ir sabiedrībai ieborēt, ka veci cilvēki, geji, čigāni, melnādainie, musulmaņi, invalīdi, dzejnieki un sievietes ir tādi paši cilvēki kā mēs, un viņus vajag integrēt savā barā, nevis izstumt. Nav ne jausmas, kāpēc izvēlēts tieši cipars “7”, varbūt vienkārši tāpēc, ka tas ir ļoti maģisks. Numeroloģijas zinātne gan apgalvo, ka “nevienam citam skaitlim nepatīk tik daudz laika pavadīt vienam pašam”, kas, iespējams, ir netieša norāde uz to, ka mums, normālajiem cilvēkiem, pārāk patīk vārtīties pašiem savā barā, bet vajag būt kā cipariem 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9 – sabiedriskākiem. Jāizsaka gan nožēla, ka nav tverti plašāki integrācijas horizonti un zem saukļa “Saskati cilvēku, nevis stereotipu!” neparādās, piemēram, bezpajumtnieki. Vai Jānis Iesalnieks un Augusts Brigmanis.

Nav jābūt prātvēderam, lai nonāktu pie secinājuma, ka lielākā daļa sociālo reklāmu vispār ir pilnīgi bezjēdzīgas. Es ticu, ka reklāma var likt nopirkt cilvēkam snikeru, izvēlēties Volkswagen das auto vai aiziet uz Coldplay koncertu, bet ne jau pārstāt sist bērnus, dzert pa ūkstiem sagrābstītu alkoholu vai sākt maksāt nodokļus. Lielākoties sociālajām kampaņām ir divi mērķi – ievilkt iluzoru ķeksīti ailītē “kaut ko mēs lietas labā darām” un/vai atsevišķos gadījumos ļaut reklāmas aģentūrām padročīt par savu izcilo radošo risinājumu, kas diemžēl nekā neietekmē cilvēku paradumus. Izņēmums varētu būt, piemēram, CSDD iebiedēšanas kampaņas, kuru veiksmes pamatā ir apstākļi, ka braukšana dzērumā ir nejaušība/izlaidība, nevis kaut kas tik apziņā dziļi iesakņojies kā nekontrolēta agresija, dzīvesstils vai pārliecība. Tāpat arī vienkārši tas, ka šajā gadījumā ir viegli uzskatāmi parādīt neadekvātās rīcības sekas – pāršķelsi apreibušo galvu un – ar Dievu, dzīve! – , pintiķi.

Integrācijas kampaņas šajā ziņā nav gluži tik liels šāviens tukšā gaisā – ticu, ka lielākajai daļai sabiedrības tomēr tolerances trūkums pret atsevišķām sabiedrības grupām nav pārliecība vai dzīvesstils. Tas ir vienkārši stulbums. Tomēr kaut kā mūsu pēdējie mēģinājumi šajā žanrā izskatās tā, it kā tos būtu veidojis Agris Semēvics – gaisā uzvirmo “Spice girls” dezodoranta aromāts un uz palodzes nopīkst peidžeris. Piemēram, kampaņā “Savi cilvēki” tika izmantots paņēmiens, kas savā arhaiskumā pielīdzināms portālam draugiem.lv – Jānis Palkavnieks bija noķēpājis melnu seju kā āfrikānim, Igo uzlicis galvā ķīniešu cepuri, bet kamaniņbraucēja Elīza Tīruma pārģēbusies par ukrainieti. Šis akts tika pieteikts kā “trešo valstu pilsoņu integrācija”. Jāpiezīmē, ka kampaņa bija ne tikai izcili debila, bet arī sniedza jaunas zināšanas par to, kas uzskatāmas par tipiskākajām trešās pasaules valstīm: Ukraina, Ķīna un tā valsts, kur dzīvo āfrikāņi.

Kampaņa “7 stāsti par mums” veidota Raiņa un Aspazijas gada pamanāmākā notikuma “Domas spēks” un televīzijas raidījuma “Dzīve krustcelēs” simbiozes estētikā. No pirmā tā pārņēmusi bezjēdzīgumu, bet no otrā – nepieklājīgi stereotipiskās situācijas, kuras iedzīvinātas dialogos, kas līdzinās tiem, kādos siltās pēcpusdienās vasarnīcas pagalmā sarunājās manas un draudzenes bārbijas. Katra video sākumā papļāpā kāds īsts cilvēks, kas ar tolerances trūkumu pret sevi saskāries reālajā dzīvē, lai mēs, nedod dies, nepadomātu, ka problēma ir iluzora. Tālāk īsfilmā jau iesaistās aktieri, saskrējušies palielākā kompānijā kādā sapulcē, pusdienu pārtraukumā vai ģimenes viesībās. Kopā viņi izspēlē centrālo notikumu – metafizisku dialogu, pēc kura pār skatītāju nāks apgaismība un atsvabināšanās no aizspriedumu važām. Kompānija parasti sastāv no upura, ļaundara un “pārējiem”, kuri pakāpeniski atklājas, nostājoties vienā vai otrā pusē. Sarunas beigās “pārējie” kļūst vienoti, bet savā pārliecībā, upura argumentu uzveikts, salūzt pat ļaundaris. Labais ir uzvarējis! Kā pasakā! Diemžēl šie dialogi drīzāk liek nopirkt snikeru, nekā aizdomāties. Epizodiski klipos novērojamas arī poētiskas atkāpes – piemēram, pirmajā ainā sievietei tuvredzīgas ir ne tikai acis, bet arī smadzenes, par ko liecina jau video rullīša nosaukums: “Kā izārstēt dvēseles tuvredzību?”. Vienīgi tad, ja sievietes acīm patiešām būtu mīnus deviņas dioptrijas, viņu pat ļoti tolerants cilvēks drīzāk uzskatītu par aklu, tāpēc īstajā dzīvē atteikumu īrēt dzīvokli saņemtu angliski runājošs gaismas pleķis, nevis melnādains vīrietis. Vēl mani sajūsmināja, ka nu jau nedrīkst teikt ne tikai “čigāns”, bet arī “roms”. Turpmāk, ja man vajadzēs atbildēt uz jautājumu: “Kāda ir Dzintara Čīčas tautība?”, zināšu, ka pareizā atbilde ir: “savējais”, “mūsējais” vai “Latvijas pilsonis”. Vai tiešām ir jāatbalsta sabiedrības stereotipu rezultātā izveidojies kauns par to, ka tava tautība vispār tiek nosaukta vārdā?

Sākumā bažas rada šo klipu mērķauditorija – Satori.lv vai pat ikdienas Twittera lasītājam šis vēstījums diezvai sniegs kādu jaunu pienesumu. Drīzāk rosinās pasmīkņāt par kvalitāti un uzdot jautājumu: “Cik tad no mūsu naudiņas par šo atkal iztērēts?”. Internetā katru viģiku noskatījusies apmēram pusotra štuka – tik, cik vidēji normālas prozas grāmatas tirāža Latvijā. No portāla Facebook komentāru sadaļas gan man palaimējās uzzināt, ka klipi patiesībā domāti Džeimsa Bonda filmas apmeklētājiem un skolu audzēkņiem. Tātad šīs ir sabiedrības grupas, ar kuriem komunikācijā, kā uzskata Jura Podnieka studija (klipa veidotāji), vislabāk izmantot primātu valodu. Ko šajā valodā var uzzināt no klipiem?

1) Melnādains vīrietis var būt arī labs acu ārsts
2) Visi musulmaņi nav teroristi
3) Invalīda rati ir smagi
4) Ne visi čigāni zog un prot burties
5) 60 gadu vecs cilvēks ir spējīgs strādāt
6) Nesapratu
7) Sieviešu dzeja nav sliktāka par vīriešu.

Ja man būtu jātaisa šādi rullīši, es jau nu spiestu uz emocijām – mēģinātu likt identificēties, burtiski nonākt šī cilvēka ādā un pašam sajusties izstumtam. Nevis solidaritātes vārdā nokrāsojot melnu seju, bet parādot, kā skolā sit tavu bērnu, trolejbusā nepalaiž apsēsties māti vai seksīgs džeks/meitene izsmej tavu tizlo blūzi. Tas tikai ašs piemērs, ne jau man te naudiņu deva šīs kampaņas veidošanai. Piemēram, paģirās skatoties lietuviešu ekvivalentu par šo tēmu, es gandrīz sāku raudāt. Nezinu, kādas paģiras man būtu jāpiedzīvo, lai raudātu pie kāda no šiem klipiem.

Tags: , , , , ,

10CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

rr_rrr_r
rr_rrr_r
rrr
Thursday, November 26th, 2015 08:56 pm
now i have to stop looking forward and start looking at where i am. it's hard

will grayson, will grayson by john green and david levithan

CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

krii
krii
Krāšņais Kurvjziedis
Thursday, November 26th, 2015 10:49 pm
Ļoti nerakstās, pati nezinu, kāpēc. Dzīve nemet kūleņus, bet arī gluži nepūst kā sastāvējies dīķis.
Oktobris visticamāk paliks mans šīgada mīļākais mēnesis. Kaut kā pamazām līdz smadzenēm atplūda informācija par maģistrantūras pabeigšanu pavasarī un iestāšanos doktorantūrā vasarā, izsaucot vieglus, konvulsīvus eiforijas uzplūdus un neizpratni, ko ar to iesākšu. Vienlaikus sāka vārstīties praktiskās estētikas čakra, mudinot gleznot, ja vien mācētu, muzicēt un rakstīt, tamborēt, adīt un šķirstīt interjera mājaslapas, kā arī izberzt vannasistabas izlietni. Tas bija mēnesis, kad pārsvarā biju apjukusi un laimīga. Daudz strādāju, mazliet kašķējos Cibā (jā, zinu, ka visi pamanīja, paldies, nevajag komentēt), bija sauss un saulains - iedomājieties, sauss un saulains oktobris, iespējams, pirmais un pēdējais manā garajā, sūrajā mūžā, pasaule bija oranža, piemīlīga un sātīga kā ķirbju biezzupas terīne.
Novembris sevi pieteica daudz skarbāk, ārpasaule klauvēja ziņu portālos. Mazliet paraudāju par krievu grāmatvežiem, skolotājiem, medmāsām un bibliotekāriem, kuri visu gadu bija krājuši naudiņu, lai rudenī aizlidotu ar lēto čarteri uz Ēģipti. Pēc tam paraudāju par francūžiem, kuri piektdienas vakarā bija gājuši izklaidēties. Par beirūtiešiem un tunisiešiem tikai smagi nopūtos. Par krievu lidotājiem vairs pat nenopūtos.

6CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

divi_g
divi_g
proud to be peevish
Thursday, November 26th, 2015 10:53 pm
Kādu brīdi lauzīju galvu, kā panākt, lai vecākajā Latvijas ziņu port(an)ālā, kas nez kādēļ pēdējā laikā iedomājas esam televīzijas pārraide, ziņu atvēršana nenovestu pie kaitinošā trokšņa, taki izrādījās vienkārši: iekš NoScript vajag aizliegt delphi.lv :>

upd.: Tam gan ir daudzas negaidītas sekas šamā 1.lapā :D

Tags: ,

4CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

saccharomyces
saccharomyces
cukursēne
Thursday, November 26th, 2015 08:42 pm
- neliec tos tomātus, viņi nav labi. viņus vajag izmest pa balkonu.
- man šķita, ka parasti mēs bojātus produktus metam miskastē, nevis uz ielas.
- nu, bet kādam tas ir jādara.

CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

smoker_smoke
smoker_smoke
fb
Thursday, November 26th, 2015 06:23 pm
christmas, red, and winterquality image

jādzīvo tā, lai depresija būtu citiem!

Tags:

2CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

ttp
ttp
ю
Thursday, November 26th, 2015 07:15 pm
cik labi, ka pēc viena aliņa, visas filmas šķiet labas
- klick goes the landmine
- paper towns
- 247F

CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

saldumi
saldumi
saldumi
Thursday, November 26th, 2015 06:51 pm
Šorīt pārrunājām trauksmes sirēnas:

- es nemaz nezināju, ka, dzirdot sirēnas, jāieslēdz radio
- to taču mācīja skolā...sociālājās zinībās
- būšu palaidusi garām
- varbūt tu pa to laiku peldējies jūrā?!
- ļoti iespējams

Tags:

CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

intenormal
intenormal
intenormal
Thursday, November 26th, 2015 06:42 pm
kapitaļizma kļizma = mana peļņa

dolārs krīt ceļas, jopta. yessss!!!

13.11.2015 (ASV dolārs) EUR 1.12100 1.02800 1.07640
14.11.2015 (ASV dolārs) EUR 1.12100 1.02800 1.07640
15.11.2015 (ASV dolārs) EUR 1.12100 1.02800 1.07640
16.11.2015 (ASV dolārs) EUR 1.10850 1.03600 1.07230
17.11.2015 (ASV dolārs) EUR 1.10300 1.03100 1.06700
18.11.2015 (ASV dolārs) EUR 1.10300 1.03100 1.06660
19.11.2015 (ASV dolārs) EUR 1.10800 1.03550 1.06870
20.11.2015 (ASV dolārs) EUR 1.10650 1.03450 1.06880
21.11.2015 (ASV dolārs) EUR 1.10650 1.03450 1.06880
22.11.2015 (ASV dolārs) EUR 1.10650 1.03450 1.06880
23.11.2015 (ASV dolārs) EUR 1.09950 1.02800 1.06310
24.11.2015 (ASV dolārs) EUR 1.09900 1.02750 1.06510
25.11.2015 (ASV dolārs) EUR 1.09650 1.02500 1.05860

Current Music: Sex Pistols - God Save The Queen

2CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

ttp
ttp
ю
Thursday, November 26th, 2015 06:04 pm
šodien sāku runāt ar grodiem, runāt ar zemes urbi un 8 metrīgām caurulēm
ceru, ka drīz tie sāks runāt ar mani

2CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

penny_lane
penny_lane
penija
Thursday, November 26th, 2015 05:04 pm
visu dienu ēdu dzērvenes pūdercukurā, un beidzot mans stūrītis atgādina kārtīga reklamščika darba galdu. viss baltā pulverītī.

CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

217
217
J. S. Badger
Thursday, November 26th, 2015 01:27 pm
Pastaigas pa rajonu: Beckenham

Pendža, kur es dzīvoju, ir diezgan nošļurkusi. Ja neskaita to, ka ir visnotaļ mierīgs, kluss un zaļš viss te, tomēr, izejot uz ielas, sajūta kā bēniņu pažobelē, kurā neviens nav gadiem ieskatījies, tikai žurkas kaktos klunkst un iegraužas pussapuvušos koka rāmjos.
Toties 20 min no šejienes, kur šodien biju intervijā, ir Bekenhema, kas ir visnotaļ mīlīgs mazmiests. Kad meklējām māju, tur pat neskatījāmies piedāvājumus, jo domājām, ka tas atrodas aiz plakanās zemeslodes malas, kur nāras pakaļ nedzied. Tomēr, vazājoties pa apkārtni, secinājām, ka, ja neskaita transporta uz centru mazizvēli, tur ir ļoti jauki. It kā tu vairs nebūtu Londonā, bet kādā mazpilsētā Anglijas lauku nekurienē. Tur pat ir senlaicīga paskata traktieris (gan nenofotogrāfēju šodien) un divi parki, no kuriem vienā ir mežs :).

CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

putnupr
putnupr
putnupr
Thursday, November 26th, 2015 03:05 pm
joprojām nestrādājas.
kaut ko lēnā garā mazliet.
ieliku, lai skan "Baložu pilni pagalmi", un tagad darbā ir pavisam jauki.

Tags:

2CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

217
217
J. S. Badger
Thursday, November 26th, 2015 11:52 am
Imigranta dzīve 4

Tikko biju uz interviju Lidlā. Lol. Nezinu pat kā aprakstīt savas sajūtas. No vienas puses kauns, no otras puses esmu nogurusi strjomot par naudu, raustīties pa slikti apmaksātiem, hektiskiem aģentūras darbiem, par īri jau tā jāmaksā 600 tugriki mēnesī, un šis ir 20min no mājām, līdz ar to atkristu transporta izdevumi, kas centra darbos nozīmē +160£mēnesī vēl izdevumos, un viņi sola 9.40stundā, kas ir kkādi 1000-1200 vai vairāk mēnesī, atkarībā no stundām.

Dos ziņu 24h laikā. Vot, moš varēšu rakstīt kasieres/plauktu kravātājas memuārus līdz dabūšu labāku darbu.

2CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

saccharomyces
saccharomyces
cukursēne
Thursday, November 26th, 2015 01:59 pm
uz ielas noklausītas sarunas

- es neuzskatu sevi par zaudētāju tikai tāpēc, ka esmu kaut ko zaudējis

2CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

penny_lane
penny_lane
penija
Thursday, November 26th, 2015 12:39 pm
mani biedē tā (internetā bieži sastopamā) cilvēku grupa, kas it kā cenšas apgūt dažādas padziļinātas zināšanas (tomēr it bieži tās ir pseidozināšanas), taču nespēj ar tām operēt un neaptver, ka to nespēj. viņi ir sirsnīgi pieķērušies stereotipos balstītiem uzskatiem un kaut kādiem nepamatojamiem apgalvojumiem, tipa - tā vienkārši ir. lielākā daļa cilvēku no strīdiem/sarunām ar viņiem iziet ar "labi, wutever", un viņi paliek ar tādu līksmu sajūtu, ka "eu, man bija taisnība, viņam vairs nav ko teikt!", neapjēdzot, ka viņu nespēja argumentēt un rīkoties ar loģiku otru cilvēku vienkārši ir nogurdinājusi un likusi apzināties sarunas bezjēdzību.

biedē, jo instinktu līmenī sajūti, ka tev "vienkārši gribas dot pa seju".

1CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

penny_lane
penny_lane
penija
Thursday, November 26th, 2015 12:20 pm
košs rīts. iegāju darbā pirms ārsta, tad dabūju nesties uz sonogrāfiju, tāpat kavēju, bet trolejbusā tā lēni noplīvo lejā 20 eiro banknote, paceļu un (jā, zinu, pilnīgs zābaks) skaļi jautāju: kam šitais tikko izkrita?

tantiņa, kas zina visu par ļaužu un arī manu alkatīgo dabu, sagrābj manu delnu, tā ar nagiem un bīda klāt kaut kādam onkulim - saka, ka viņējais. nu labi, kas ta man, nav pat roka jākustina, tikai pirksti jāatslābina. onkulis ar likās, ka paņēma tik tāpēc, ka tante lika. un tad viņa uzreiz- a jūs ārā nekāpsiet? tur vēl ar nagiem to delnu, velk līdzi, es paklausīgi apjukusi izkāpju, protams, ne sūda tā nav mana pietura, bet šo faktu sāku apzināties tikai pēc laika.

tad izrādās, ka man nav līdzi nosūtījuma un jālūdzas, lai tomēr apskata mani visu, apskata mani visu, nopērku zāles, jūtos kā baigais varonis, es vienmēr nopērku zāles, nolieku plauktiņā, aizmirstu dzert, bet uzreiz veselāka jūtos.

un tad cita tantiņa, kad es rimčikā pērku biezpiena plācenīšus, tur divi tādi, viens pa 70 centiem, otrs pa 50, jautāju, kur atšķirība, viņa tādā sazvērnieciskā balsī saka: nu tie lētākie, tie ir no pārtikas fabrikas, jūs taču zināt, KAS ir pārtikas fabrika?

saku, ka nezinu vis, viņa tāda visa pikta purina galvu, un es arī ņemu un nopērku tos dārgākos, nu, godavārds, dura, jo "pārtikas fabrika".

jābeidz klausīt tantiņas, no matter, cik viņas skērī.

CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

klusais_okeans
klusais_okeans
Stiller Ozean
Thursday, November 26th, 2015 12:03 pm
un vēl par literārajām paralēlēm - lasu grāmatu, kurā Nadja lēnām mirst no diloņa, bet man pašai tikmēr ūdensrožu sajūta plaušās (gluži kā Kloē "Dienu putās") un īpaši nepatīkams klepus

CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

putnupr
putnupr
putnupr
Thursday, November 26th, 2015 10:46 am
vakar slikti gulēju, šodien slikti strādājas, jo nestrādājas

Tags:

CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

helvetica
helvetica
helvetica
Thursday, November 26th, 2015 10:04 am
aaaw, cik mīļi.

Tāks, kur ir mans sagatavotais baltais palags?

visus šī rīta zvanītājus tematiski sagaidu ar "priecīgas testa sirēnas!"

CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

sirdna
sirdna
sirdnA
Thursday, November 26th, 2015 09:29 am
Lielais bŗāli, ko tev vajag?

Pirms miljons gadiem panesās tas google+ verķis, kam bija jāizbeidz feisbuks. Ne nu izbeidza, ne nu kā, bet aiz gara laika es uztaisīju profilu un par to aizmirsu. Profilam nav ne bildītes, ne draugu loka, ne interešu, ņifiga viņam nav. Bet. Kaut kādā vīzē tas neprofils ir savācis 4 287 skatījumus. Kādā vēzī un kādam mārrutkam, es jautāju un nerodu atbildes!

7CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

iokaste
iokaste
iokaste
Thursday, November 26th, 2015 09:13 am
mākslas un dizaina lapa:
ignant.de

Current Music: Flunk

CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

helvetica
helvetica
helvetica
Thursday, November 26th, 2015 08:56 am
http://www.hzf.lu.lv/zinas/t/36463/

hā, hā, labs. Andreja Upīša memoriālajā muzejā (Brīvības/Elizabetes stūrī, Poles projektētajā prezidentu mājā) konference - 5dienas vakarā no 18:00 - 21:00, referentu vidū Lingita L. Bopulu. Kas gan varētu būt labāks, kā piektdienas vakarā paklausīties par kara tēmu Upīša darbos playboy meitenes izpildījumā. Esmu sajūsmā un jau apgādājusies ar biļeti (ieeja bez maksas, btw).

3CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

sirdna
sirdna
sirdnA
Thursday, November 26th, 2015 08:59 am
Sinonīmu vārdnīca

Pašsaprotami = acīmredzami = nepamatojami = nepamatoti = absurdi = bezjēdzīgi = iracionāli.

11CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

saldumi
saldumi
saldumi
Thursday, November 26th, 2015 01:29 am
Šovakar runājot par to, kas varētu sagraut rietumu kultūru (nav tā, ka mani tās potenciālā sagrāve īpaši uztrauktu, vienkārši atsaucos uz pēdējā laikā internetā klejojošajiem uztraukumiem), secinājām, ka, ja tā sagrūs, tad tas drīzāk notiks no iekšpuses, un viena no tendencēm, kas varētu līdz tam aizvest, ir kritiskās domāšanas trūkums. Es pati to līdz galam nespēju noformulēt, jo it kā jau visos laikos ir bijis gana daudz cilvēku, kuri pārāk daudz neaizraujas ar lietu pārdomāšanu un analizēšanu, bet [info]saccharomyces man palīdzēja tikt skaidrībā ar savu domu mudžekli, proti, problēma ir tajā, ka "nedomā" arī pietiekami daudz izglītotu cilvēku, t.i. cilvēki diezgan paļaujas uz visādiem autoritatīviem viedokļiem un paši neanalizē notikumus, procesus un parādības, arī tādi cilvēki, kuriem teorētiski uz to vajadzētu būt spējīgiem.

Nu, jo, man šķiet, ka spriedumu veidošanai par lietām un procesiem vajadzētu būt kā labai esejai universitātē - tu esi iepazinies ar visādām teorijām un faktiem, un tad tu par to visu reflektē un izdari savus secinājumus, un tieši šādas faktos un viedokļos balstītas refleksijas, manuprāt, ļoti pietrūkst.

2CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

sickboy:
pajautaa
pajautaa
pajautā!
Thursday, November 26th, 2015 12:51 am
Vai ir kādas reālas iespējas mainīt seksuālo orientāciju? No hetero uz homo šoreiz. Bet nevajag dirst, ka ar pamēģināšanu pietiek, esmu mēģinājis kontaktus ar savu dzimumu, bet esmu hetero. Varbūt kāds sertificēts ārsts var palīdzēt?

6CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

klusais_okeans
klusais_okeans
Stiller Ozean
Wednesday, November 25th, 2015 08:46 pm
mani dzēruma izgājieni joprojām spēj pārsteigt mani pašu. Nesaprotu, tas ir labi vai slikti.

2CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

quizer
quizer
Filips
Wednesday, November 25th, 2015 07:28 pm
Vai tas ir viss, ko tu dari?

CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

penny_lane
penny_lane
penija
Wednesday, November 25th, 2015 06:02 pm
kā būt laimīgai attiecībās, jei!  8 nodarbības - tikai 160 eiro. 

Dalībnieki:
Sievietes, kuras meklē atbildes, kā veidot laimīgas attiecības ģimenē un ne tikai. Seminārs būs noderīgs sievietēm, kuras vēlas pilnveidot sevi un attiecības ar citiem cilvēkiem. Tās, kuras nonākušas strupceļā attiecībās, kuras vēlas uzsākt attiecības vai, kurām attiecībās iestājusies rutīna. Arī tām, kuras atrodas attiecību krustcelēs... un vēlas izdarīt pareizo izvēli.
(..)
Labākais ir tas, ka šis process notiks katrai patstāvīgi, bez partnera līdzdalības ... un brīnumi notiks! Bet brīnumi notiek tikai tad, kad izdarām izvēli savai izaugsmei. Kļūstam par „trauku”, kurā ieliet jaunas zināšanas. Vērtība visam ir tikai tad, ja to pielietojam praktiski.


Kāpēc man vajadzīgas attiecības, vai kāpēc es esmu attiecībās, Enerģētiskie līmeņi, kuros satiekam konkrēto partneri.
Sajūtu un attieksmju izpausme zīmējumos.
(..)
Sievietes un vīrieša loma ģimenē no seno zināšanu puses.
Sievietes un vīrieša atšķirības - kāpēc esam tik dažādi, kāpēc tik dažādi reaģējam uz situācijām?
Sievišķās un vīrišķās cilvēka dabas līdzsvarošana mūsos caur sajūtām, meditācijām, pieredzi un zināšanām. Tehnika – daļu līdzsvarošanai.
Mīlestība vai atkarība attiecībās. Darbs ar savu neīsto Ego jeb lepnību, lai radītu sevī adekvātu pašvērtējumu.
(..)
Kāpēc un kā attīrīt sevi no iepriekšējo attiecību enerģētikas.
Kā radīt mīlestības enerģētisko lauku ap sevi – praktiski uzdevumi un meditācijas.
Atrast savus sievišķās enerģijas avotus, sadzirdēt savu intuīciju. Kā ieklausīties savā ķermenī – praktiski vingrinājumi.
(..)

Pasniedzēja - Sarmīte Šmite - M.A. NLP, personīgās meistarības trenere.

Tags:

42CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

intenormal
intenormal
intenormal
Wednesday, November 25th, 2015 04:38 pm
negatiff

nav alus

Current Music: Crazy Dolls - Par sarežģītu

4CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

ttp
ttp
ю
Wednesday, November 25th, 2015 05:06 pm
fucked up beeing of things

CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend