palasīties
linki up
krii
krii
Krāšņais Kurvjziedis
Thursday, March 23rd, 2017 10:34 pm
Paldies visiem, kas sveica.

13CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

pichshsh:
pajautaa
pajautaa
pajautā!
Thursday, March 23rd, 2017 05:59 pm
Busiņa mazgāšana

Vai kāds zina, vai šāda izmēra busiņu var nomazgāt Statoilā? Zinu, ka augstums un platums ir ok, bet Statoils pats nevar atbildēt par pieļaujamo garumu. Kādam ir pieredze?

Current Music: Relient K - Pressing On

3CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

zetinja:
pajautaa
pajautaa
pajautā!
Thursday, March 23rd, 2017 05:11 pm
pilates

Meklēju pilates Rīgas centrā.

Biju uz piyo un sapratu, ka man riktīgi besī tas yogas piesitiens. Tb gribu lai ieejot telpā vīraks neaizsit elpu un lai man neliek slaucīt nost un mest svecē sliktās emocijas un veikt visādus citādus tralalā. Drīzāk tad jau tādu standarta sporta kluba atmosfēru.

Iesakiet, lūdzu, variantus, kur ir neyogainas pilates ar labu pasniedzēju Rīgas centrā.

3CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

flykting
flykting
intenormal
Thursday, March 23rd, 2017 02:38 pm
uz priekšu

pateikts pirms gandrīz pieciem gadiem - bet ļoti aktuāli šodienas kontekstā. neskatoties uz visādiem trampiem jampampiem, kopumā kustība ir pareizajā virzienā. tikai jāturpina strādāt.

Pēc divdesmit pieciem gadiem mēs atskatīsimies uz šo periodu droši vien tāpat, kā mēs tagad atskatāmies uz rasu diskrimināciju ASV. Mēs brīnīsimies - kā gan cilvēki toreiz tā varēja domāt? Pašlaik mēs esam stadijā, kad cilvēki iepazīstas ar LGBT cilvēkiem un atklāj, ka viņu draugs, kaimiņš, brālēns vai meita ir gejs vai lesbiete. Daudziem cilvēkiem šāda pieredze atver acis. Geji arvien biežāk "iznāk no skapja", viņi jūtas droši un aicina atzīt viņu tiesības. Mums, visiem pārējiem, ir pienākums uzklausīt viņus un teikt: "Jā, jums ir taisnība. Mēs neesam darījuši pietiekami daudz šajā jomā." Tā ir diskusija - politiska diskusija, ideoloģiska diskusija, un tie ir arī socioloģiski procesi sabiedrībā. Taču runa nav tikai par mūsu [amerikāņu] sabiedrību, tas notiek visās pasaules valstīs, ieskaitot Latviju.


2CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

flykting
flykting
intenormal
Thursday, March 23rd, 2017 01:19 pm
uk

londonas terorists (te gan jāpiebilst, ka tas vēl jānoskaidro, varbūt psihs vienkārši) bija dzimis lielbritānijā.

gaidu kārtējos skaidrojumus, kāpēc šajā gadījumā dzimšanas vietai nav nozīmes - bet attiecībā uz jaunpienācējiem (krietni labāks vārds par "imigrantiem") nozīme ir milzīga.

kaut gan labējie ekstrēmisti ar intelekta spozmi nekad nav izcēlušies.

15CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

honeybee
honeybee
honeybee
Thursday, March 23rd, 2017 01:31 pm
Drausmīks kārdinājums aizslēgt un dadzēst visas diskusijas nah, jo laikam dadomājos tiktāl, ciktāl man tas bija interesanti (un sapratu, ko daru nepareizi, tb ja par "pareizi" uzskatām nevis "citu cilvēku kacināšanu", bet "mēģinājumu dabūt no viņiem kaut kādu pašu uztverē jēgpilnu atbildi"), bet, no otras puses, normāli izkašķējāmies, lai jau paliek nākamībai.

24CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

khosmos
khosmos
Kosmoss
Thursday, March 23rd, 2017 12:58 pm
Sorry

vispār savu boifrendu es mīlu daudz vairāk nekā Sātanu.

Tags: , , , ,
Current Mood: nervous
Current Music: Ritualz

7CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

kakjux
kakjux
Lola
Thursday, March 23rd, 2017 11:01 am
tāds patīkams rīts. izvēlos no gultas, uzvilku mājas kleitu, zeķbikses un aizvēlos pie ārstiem. tur man uztaisīja ESG, kura rezultātus mierīgi būtu varējusi pateikt pirms tam, jo tas nav tas tests, kuru man vajag taisīt šobrīd. sorry, bet nu ne sirds ir problēma. tad man nolēja 6 pudelītes asiņu un roka sajutās dīvaini. pierakstījos pie ārstes pēc 2 nedēļām, lai pieprasītu savu plaušu tilpuma testu. atnācu mājās, paskatījos savās ToDo listēs un... ja godīgi, liekas, ka nupat jau varu savā CV rakstīt pie hobijiem: trauku mazgāšana.

izskatās, ka ārā būs puslīdz sakarīga diena. īstā diena, kad palikt strādāt mājās, jo pusdienu pauzē varēs aiziet pastaigā pa kraju.

Tags: ,

CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

blond:
pajautaa
pajautaa
pajautā!
Thursday, March 23rd, 2017 12:30 pm
ūdens filtru sistēma

Labdien!

Vai kādam ir pieredze ar nopietnu filtru sistēmu ļoti dzelzaina ūdens attīrīšanai? Ir spice, bet ūdens no tās vēl dzelžaināks kā akā (ir taisītas ūdens analīzes). Nu nenormāli dzelžains. Dziļurbums neder, jo vides specifika ir tāda, ka "baltā ūdens" slānīši ir ļoti plāni un trāpīt uz tādu ir lotereja ar ļoti minimālu cerību vinnēt (konsultējāmies ar ģeologiem).

Ir piedavājums no Karmes filtriem (mehāniskā filtrācija + iekārta ūdens mīkstināšanai, amonija, organikas un krāsainības likvidēšanai), bet gribēju apjautāties arī šeit - varbūt kādam ir līdzīga pieredze un rasts labs risinājums?
Izmaksas nav izšķirošas.

5CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

sirdna
sirdna
sirdnA
Thursday, March 23rd, 2017 11:16 am
Mēģināju mesties lielajā sportā un uzkačāt vismaz kaut ko no visa, kas man vēl palicis. Pamēģināju vēderpresi. Rezultāts, kā saka, šokēja nāciju.

Pagūglēju lietas un noskaidroju, ka vēderpresi kačāt man noteikti nevajag. Oh, well. Jānoslauka putekļi no hanteles un jākačā bicepss.

OK, nē, nu tā prese gan ir jākačā un noteikti, bet ļoti uzmanīgi un aiz stūra, tā, lai viņa to nepamana.

12CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

saccharomyces
saccharomyces
cukursēne
Thursday, March 23rd, 2017 09:55 am
svarīga informācija

Paradise is located at 33°9′1″N 97°41′19″W (33.150340, -97.688728).

2CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

honeybee
honeybee
honeybee
Thursday, March 23rd, 2017 07:17 am
Bet vispār šitais ir interesanti, nu par atbildības/tās trūkuma elementu

Par provi, ja dzejnieks saraksta kaut kādu huiņu, tad no viņa pēc tam sagaida, lai viņš nesaka "ai, pohuj, dzeja ir dzeja, tas ir darbs, vai es tur slavēju Staļinu vai Raivi Dzintaru, vai Klintoni, viens pīpis"
Protams, viņu neliks cietumā un netiesās pēc kaut kāda panta, bet tomēr, tomēr. Atbildības uzņemšanās, šī fakta apspriešana sabiedrībā, mēģinājums ap to kaut kā apcilpot, bet visu laiku zināt, ka tas tur ir (Ojārs Vācietis-komunisms spektrā, piemēram), ētiskā dimensija ir reāli svarīga

Basņā (droši vien nepatiesajā, bet basņas ir zīmīgas) "Majakovskis izdarīja pašnāvību, jo nespēja izturēt faktu, ka ir slavinājis padomju režīmu, kas taču ir tik slikti" Majakovska rīcība ir vērtējama kaut kur spektrā "nujā, drausmīgi kļūdījās cilvēks, un pats to saprata", nevis "wtf tirliņš, viņš taču nekādā veidā nav atbildīgs par to, kā viņa tekstus interpretē, tāpēc jau tā ir dzeja, ka to var interpretēt dažādi, nav jau uzreiz jādomā, ka viņš slavināja padomju režīmu, turklāt viņš taču nav vainīgs, ka tos pantus publicēja"
Turklāt, nu, nav jau tā, ka tā dzeja būtu izmantota, lai cilvēkus nogalinātu

(Protams, varētu pieņemt, ka Trū Zinātnieki ir Pārāk Cieti, lai vispār zinātu, kas ir dzeja vai to lasītu, kur nu vēl domātu par ētikas/literatūras attiecībām, un likumsakarīgi šo pretrunu nav pamanījuši)

95CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

penny_lane
penny_lane
penija
Thursday, March 23rd, 2017 12:22 am
nevarēju izdomāt, vai spektrā iet uz liberation day UN edge of 17 vai 20th century women, izdomāju nepareizi, edge of 17 netika īpaši tālāk par awkward regulāro sēriju, m_s bija taisnība. bet vienkārši es jau sen sev esmu mazliet apnikusi ar - oho, filmas nosaukumā ir vārds "sieviete", neejam, skrienam!

Tags:

2CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

krii
krii
Krāšņais Kurvjziedis
Wednesday, March 22nd, 2017 11:27 pm
Kad es rīt modīšos, man uz naktsgaldiņa būs atkorķēts vīns un sagriezts siers.

38CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

honeybee
honeybee
honeybee
Wednesday, March 22nd, 2017 09:29 pm
Sausais atlikums:
izrādās, ka "cietajās" zinātnēs vispār ir problēma ar domu "zinātne un ētika ir apspriežamas lietas", nu tb viņiem pat nav properlīga kursa par zinātnes ētiku, kur nu vēl "katrā kursā atgādinām par ētiku", kas man šķiet reāli mulsinoši => un attiecīgi arī nespēja jēgpilni diskutēt par zinātnes "sekām", jo "wtf, kādā sakarā zinātne ar ētiku, ko tu aiztiec manu zinātni, ar ko nekas, nekas nav saistīts!!!"
(kamdēļ zinātnes/politikas korelācijas ir vispār ārpus domājamām kategorijām)
(kamdēļ viss diskurss nāk no kaut kādām debīlām redditīgām "āāā, eiblisma karodziņi, āāā, sjw, āāā, ko tu gribi aizliegt, āāā, tūlīt pasaule ies bojā, jo zinātniekiem būs jādomā!, āāā, vienkājainā-melnādainā-lezbiete-ar-z" līnijām, kas, piedodiet, bet ir totāli garlaicīgas, jo nedomā vnk defoltā, ne viena, ne otra puse)

Well, ja nebūtu tik nogurdinoši, varētu papētīt antropoloģiski, bet āāā, tas "es visu zinu, jo STEM" un "vicinos ar karodziņiem, jo viss, kas ir ētika, ir SJW" ir tik bēdīks pasākums, ka labāk nemaz nepētīsim, jo daloj to visu
Un tā mēs nogalinājām potenciālās zināšanas, khhhh

69CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

saccharomyces
saccharomyces
cukursēne
Wednesday, March 22nd, 2017 07:55 pm
kā aklai vistai grauds

šodien, stresojot par savu laicīgi nenokārtoto sanitāro grāmatiņu, tiku pie jaunas ģimenes ārstes, kurai ir absolūti fantastiskas māsiņas, ar kurām izpļāpājos kā ar veciem draugiem, gaidot savu rindu, un viņas pašas arī kaut kā mani netieši uzvedināja uz domu, ka varētu pierakstīties te, pajautājot, vai man nav ģimenes ārsta (tbh though, es gan līdz šim nemaz nebiju aizdomājusies, ka to grāmatiņu raksta ģimenes ārsts, likās, ka to dara arodārsts). kopš mana ģimenes ārste mēģināja mani aizsūtīt uz trakonamu, es viņai nespēju uzticēties, tāpēc neesmu pie viņas bijusi kopš, hm, laikam kopš "saindējos ar gaļu" 2015.gada decembrī un man vajadzēja slimības lapu par semestra pēdējās mācību dienas neapmeklēšanu.

lūk, tagad atlicis tikai smagais darbs aiziet pie esošās ārstes un paņemt savu kartiņu, un pierakstīties uz izrunāšanās vizīti pie šīs. viņa ir ļoti jauna, ļoti skaista krieviete vārdā jūlija. man viņa jau patīk, lai gan mēs parunājām daudz īsāku brīdi ar viņu pašu, nekā ar māsiņām. viņai bija skaisti, puķaini svārki, skaists rokraksts un patīkami mierīga balss. bet man ir labs pamatojums, man ir daudz ērtāk pierakstīties un ieiet pie ārsta centrā pa ceļam uz mēģinājumu vai pēc terapijas, darba laiki sakrīt ideāli. plus, veselības centrs "možums-1" taču reāli izklausās pēc manis :D un tā ir vienīgā medicīnas iestāde manā mūžā, kur man ne reizi nav sanācis saskarties ar nelaipnu apkalpošanu. tas arī īstenībā mans galvenais kritērijs, sajūta par iestādes atmosfēru un 100% pozitīva iepriekšējā pieredze.

saņēmu arī rituālo jautājumu, ko man vienmēr prasa mediķi, kas man pirmo reizi mēra asinsspiedienu un pulsu - "vai jūs esat sportiste?". nekad īsti nezinu, ko atbildēt, jo neesmu jau. tā arī viņām teicu - nē, bet es peldu un braucu ar velosipēdu, un dziedu.

6CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

mazaa_mija:
pajautaa
pajautaa
pajautā!
Wednesday, March 22nd, 2017 05:58 pm
formatēt USB

Sakiet lūdzu kā lai noformatē USB stiku, lai to var nolasīt visādos kaktu kantoros uz PC (man nau ne jausmas kādas sistēmas viņi lieto)
MAC–>PC

P.S. ExFAT nestrādā

paldies!

14CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

penny_lane
penny_lane
penija
Wednesday, March 22nd, 2017 05:38 pm
mierā blakus man sēž četras sievišķīgas sievietes. visas tikko uzzināja, ka iet visas uz pētera kļava lekcijām. viena no viņām stāsta par savu nesamierināšanās gēnu, kas viņu ir novedis līdz grāmatai, vēl neesmu saskatījusi kādu grāmatu viņas ir uzrakstījušas, bet sākumā ideja bija taisīt plānotāju, bet tad tas pārtapis par grāmatu. ar draudzeni kopā, jo visu laiku interesējoties, kā kļūt labākām. uzdāvināja ar rozā lentīti divām pārējām.

"mēs nevaram būt laimīgi, ja pasaulē vispār kāds cieš. piemēram, bērni."

ak, viņa ir bijusi Indijā, ideāli. 12 dienu meditācija, kur atnāca vaļā avotiņš, jo... cilvēks pilnīgi mainās gēnu līmenī, jo nāves mirklī ir svarīgi izlaist to enerģiju caur avotiņu, svarīgi izraidīt enerģiju un iet uz gaismu.

katru dienu jāizdara labs darbs. nedusmoties arī ir labs darbs.

HELP!!!

es tieši vakar kad biju uz savu jogas nodarbību, tur mēs strādājām ar to zemāku čakru, šodien es klausos to augstāko, jāmēģina atrast kaut kas pa vidu.

es atkal klausos jūsos un tas sasaucas ar to, ko es daru. es mācu valodu, bet es izmantoju mūziku.

turpināšu apdeitot. hihihihihihihi. rīsi, kuriem mēs atzīstamies mīlestībā un prātā sajukusi pasaule.

nē, fuck it, atradu austiņas, es klausīšos skaļu un negācijām pilnu mūziku.

Tags:

1CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

flykting
flykting
intenormal
Wednesday, March 22nd, 2017 04:30 pm
sverige

speciāli gnidrim:


nav ko sapņot par 26%.

un moderātu partija, kuras vadītāja izrādīja vēlmi, zaudējusi  atbalstu. janvārī bija 23%, tagad 17%. lūk, nepatīk svensoniem, ka grib sadarboties ar stulbu ekstrēmistu partiju!

soc-demiem 27%. viņi var dajebkā ar citām partijām kombinēties un turpināt būt valdībā. sverigedemokrater var sūkāt ledu. 

7CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

penny_lane
penny_lane
penija
Wednesday, March 22nd, 2017 05:06 pm
žirafi vairs neizdod un nekā ekvivalenti skaista nav šai pasaulē, vai ne?

moš kāds ir kādreiz iefočējis kādu žirafes lapu līksmībai? es biju, bet nevaru, vot, vairs atrast, kad VAJAG.

5CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

kautskis
kautskis
Viņa Gaišība
Wednesday, March 22nd, 2017 04:35 pm
Fun facts

Es pieņemu, ka tas laikam pa štatiem atšķiŗas, bet, cik ievēroju, Amurikā Pabsts maksā apmēram tikpat, cik Rīgā, ar visu drausmīgi dārgo dolāru. Varbūt par Rīgā mazliet lētāk. Tā ka, ja gribat Pabstu, nebrauciet uz Milvokiem (vispār nebrauciet uz Milvokiem, ja jums tur nav radinieku, tad tur nav, ko darīt), aizejiet uz Tērbatas/Lāčplēša stūri.

Bet jūs negribat Pabstu. Ticiet man, jūs negribat Pabstu. Nav vērts.

Lētās narkotikas gan nekur neredzēju, un latviešu baznīcā bija neērti prasīt "klau, kur te varētu dabūt narkotikas?"

Starp citu, latviešu baznīcai Amurikā nav gandrīz nekāda sakara ar reliģiju, tas pirmām un galvenām kārtām ir saviesīgs klubs. Ir tur, protams, kaut kāds reliģisks piesitiens, bet īstās izpriecas sākas pēc baznīcas.

Uz Smithsonian mūzejiem beigās aizgāju, speciāli atbraucu atpakaļ uz Vašingtonu. Īpaši patika tas, ka Pēnemindē nav nevienas pašas V2 raķetes, tikai kopija un vairāki apsūbējuši motori, savukārt Vašingtonā ir.

Balto namu noteikti vajag apskatīt. Brīnumskaists žogs (jā, jā, es zinu, viņš tur visu laiku bijis).

Kaut kāda dīvaina iemesla pēc Detroitā ir vienkārši lieliska lidosta. Ar uzrakstiem angliski un japāniski, tramvaju terminālī un dzīvo mūziku ēšanas zonā. Sēdi, ēd čik-fil-ei (sūds) un klausies, kā pianists spēlē A Day in the Life (izcili).

Kamēr mēs vēl par ēdienu: amurikāņi liek cukuru klāt pilnīgi visam. PILNĪGI VISAM. Man tagad ir reālas bezcukura lomkas (tādas ir), un es tiešām tur nepavadīju laiku, ēdot saldumus. Man šķiet, tās trīs karotītes cukura Ulmanis noskatījās no amurikāņiem.

Tāpat kā mazpulcēnus.

Vienīgais sociāli pilnīgi pieņemamais sabiedriskais transports Amurikā ir lidmašīnas, lidot drīkst visi un tā neskaitās neveiksminieka pazīme. Metro ir puslīdz pieņemami, lai gan tur jau rodas daži jautājumi par tavu vietu dzīvē. Ar vilcienu brauc tie, kam ir nauda, bet kaut kāda iemesla pēc nav mašīnas un bail lidot. Bet autobuss, tas, kā Cibas mēmā, tik tiešām ir paredzēts tiem, kam nav seksa trijatā.

Lai gan, godīgi runājot, daudz vieglāk ir iedomāties, ka sekss trijatā ir tiem jaunajiem un smukajiem, kas brauc autobusos, nevis depīgajiem, kas brauc ar mašīnām.

Vai ar "mobilitātes skūteŗiem", ir arī tāds darinājums. Google it. I'll wait.

Bet amurikāņiem depīgumu pārmest nevar. Tur tiešām ir ļoti, ļoti jācenšas, lai nepārēstos. Un tā "ļoti lielā cenšanās" nozīmē "nedrīkst ēst ārpus mājas, viss jāgatavo pašam, turklāt arī tad jālasa, kādas kam ir sastāvdaļas." Es tur katru dienu nostaigāju vismaz padsmit kilometrus, un bieži arī pāri divdesmit. Un visviens pa divām nedēļām apvēlos.

Un vispār neviens arī neko nepārmet. Fat shaming panesas tad, kad gribas kādam uzbraukt un tiek laists lietā jebkuŗš pieejamais apvainojums, visādi citādi Amurikā apvainot kādu par to, ka viņš ir resns, ir tikpat pamatoti kā Latvijā kādu apvainot par to, ka viņš nesmaida. Tas tā vienkārši ir.

Vispār tā ir viena no jaukākajām Amurikas iezīmēm: tur tu vari būt, kāds vien gribi, un ļoti daudzi cilvēki to itin nekā neuztvers. Tas vienkārši būs non-issue. Protams, var uzrasties daži skaļi iebildēji.

Amurikas daba aizgrābj elpu, pat tādos ierobežotos apjomos, kā pie viņas tiku. Pirmkārt, daudz kas ir jauns un neparasts, un tiešām ir sajūta, ka esi citā pasaulē. Otrkārt, protams, plašumi.

Un, ja par plašumiem. Ja gribat mani sarūgtināt, paprasiet "Kā ta' nu gāja pa Ameriku?" Jo, eh, no kuŗa gala sākt. Viņa tiešām ir neaptveŗami milzīga, un es ne tuvu vēl neesmu sācis atgūties no visiem iespaidiem. Gan jau ar laiku.

7CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

217
217
J. S. Badger
Wednesday, March 22nd, 2017 01:36 pm
Jāmācās braukt ar mašīnu

Hah, es biš kavēju, tāpēc nenormālā ātrumā skrēju uz Portsmutas staciju, atskrēju, lol, izrādās South West vilcieni kavē.
Galvā jau sāku apsvērt, kā citādāk lai tiek uz Londonu un kas notiktu, ja atceltu vilcienu vispār, jo šodien Derens Brauns.
Beigās par laimi tik 15min kavējās. Un nu jau ceļā, bet biš stresaini bij.

Bet sajūsma par jūru aiz stūra joprojām nepāriet

P.S. pat 1h30 no Portsmutas līdz Londonai sāk palikt par īsu lasīšanai - izskatījos pa logu, apēdu mandarīnus, taisījos sākt lasīt grāmatu - izrādās esam jau Vokingā un tūlīt būs jau Vaterlū un jākāpj ārā :D es nezinu, uz kurieni man jāpārceļas, lai būtu laika lasīt :D

P.P.S tikmēr Vestminsterā kkāda apšaude. Whaat?

7CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

flykting
flykting
intenormal
Wednesday, March 22nd, 2017 02:35 pm
muļķi turpinās muļķoties

pēc pinjona komenta UPDATE - nevis valsts, bet pilsēta stokholma!


zviedrija - ceturtā drošākā valsts pasaulē.

bet [info]gnidrologs un [info]heda turpinās blēt, ka šeit ir elle. ko lai padara... ja humanoīds ir ģibila, tad tas ir uz ilgu laiku.

16CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

flykting
flykting
intenormal
Wednesday, March 22nd, 2017 02:21 pm
ww3

a jūs pamanījāt, ka trešais pasaules karš jau vairāk kā gadu norisinās?

un pohui veņiki, nekāds piektais pants te nedarbojas.

CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

kautskis
kautskis
Viņa Gaišība
Wednesday, March 22nd, 2017 01:23 pm
Korelācija nenozīmē kauzāciju. Vai tomēr?

Vai jūs kādreiz esat sastapuši cilvēku, kas lieto matu želeju (it īpaši tādēļ, lai atglaustu matus) un nav glumiķis?

26CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

flykting
flykting
intenormal
Wednesday, March 22nd, 2017 12:18 pm
veltījums optimistiem


CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

flykting
flykting
intenormal
Wednesday, March 22nd, 2017 11:58 am
x stunda

tā padebilā svensonmenta springares (hedas elka) atbalstītāji feisītī atklāti aicina putinu iebrukt svensonijā. sak, zem puķkas dzīve būšot tikumiskāka un pareizāka nekā zem islāmistiem.

aizdomājos - nez, cik stundas vai dienas pēc krievijas iebrukuma mūsu valšķē paietu, līdz dzintars & co sāktu bazūnēt līdzīgus vēstījumus? nu tipa no sērijas - zem puķkas mūsu latviskā dzīvesziņa zels un plauks, tāpēc pie dirsas geiropa un demokratūra, paliksim savās vietās!

CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

klusais_okeans
klusais_okeans
Stiller Ozean
Wednesday, March 22nd, 2017 12:25 pm
Mūždien sūdzos par naudas trūkumu, bet tajā pašā laikā savās attiecībās ar naudu izturos kā ļoti dumjš skuķis. Piemēram, pirms dažām dienām pašrocīgi samazināju sev atalgojumu par vienu projektu, kurā summa sanāca lielāks nekā sākumā sarunāts un ko priekšniecība pati apstiprināja. Atģidos tikai vakar, sāku domāt, kāda esmu muļķe un šķetināt dīvainos apsvērumus, kas tā varēja likt rīkoties - ka tik nepadomā, ka esmu mantkārīga un nauda man ir svarīga. Laikam kaut kāda nabadzīgajā bērnībā pārāk stipri iesakņojusies sajūta, ka man jau nu gan nekas nepienākas, "nav Parīze, Roma, Londona, manas mājas ir māla klons".

9CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

flykting
flykting
intenormal
Wednesday, March 22nd, 2017 11:18 am
veselais saprāts vēl turas

Dižķibele Spānijā un Portugālē it kā radīja auglīgu augsni galēji labējo partiju panākumiem, tomēr līdz šim tie ir izpalikuši. Var teikt, ka Ibērijas pussalu nav skāris nacionālisma, ksenofobijas un eiroskepticisma vilnis, kas pēdējos gados ir vēlies pāri Eiropai no Francijas līdz pat Somijai. Tieši pretēji – spāņi un portugāļi ir uzskatāmi par eirooptimistiem, un vairākums atbalsta bēgļu un patvēruma meklētāju uzņemšanu savā zemē. Tas lielā mērā ir saistīts ar abu nāciju vēl nesen pieredzēto fašistu diktatūru un masveida emigrāciju.
(c) sestdiena

CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

flykting
flykting
intenormal
Wednesday, March 22nd, 2017 11:12 am
gnidromedia

ja nu kādam dikti interesē, te būs visa tā gnidrīša alterego intervjū. brace yourself maksimāli maksimāla bulšita priekšā...

Kriminālprocess politikā ir vecs kā pasaule

Autors: Sandris Točs, speciāli Db
Datums: 21.03.2017
Izdevums: Dienas Bizness
Rubrika: Intervija

Tā dēvētās «oligarhu lietas» uzsākšana 2011.gada maijā bija iemesls ziņu speciālizlaidumiem dienas vidū, bet kriminālprocesa izbeigšanas dienā 2016.gada decembrī KNAB neizplatīja pat preses relīzi. Vai kriminālprocesa izmantošana politikā ir savienojama ar tiesiskas valsts būtību, intervijā stāsta zvērināts advokāts Egons Rusanovs.

makten daudz burtu un vājprāta )

CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

flykting
flykting
intenormal
Wednesday, March 22nd, 2017 10:57 am
izmeklēšanas rezultātā noskaidroju


tā, beidzot esmu atkodis, kas ir [info]gnidrologs! zvērināts advokāts egons rusanovs. izrādās, ne tikai cibā raksta, bet arī intervijas dienas biznesam sniedz. žēl tikai, ka intervētājs nav [info]kautskis, bet dalbajobs sandris točs.

ASV pie varas ir nācis prezidents, kura politiskie ienaidnieki ir tie, kuri varbūt ir Maijpuķīšu revolūcijas un 13. janvāra rīkotāji. Ir zināms sašutums, nepatika, tās sekas, iespējams, iziet par daudz no kontroles. Un liela daļa, iespējams, saka: «Piebremzēsim ar šīm Twitter revolūcijām, jo mēs jau Eiropu nevaram savākt kopā pēc notikušajiem restartiem Lībijā un Sīrijā.»

Es esmu pārliecināts, ka šis svārsts nonāks arī Latvijā. Un skaidrs, ka arī šeit, agri vai vēlu, būs krietni vien populistiskākas partijas nekā šobrīd. Politiķi, kas, tāpat kā Tramps ASV, oficiāli un bez piesardzīgas atskatīšanās uz politkorektumu sauks kaut kādas lietas savos vārdos. Tā tas jau šobrīd notiek Vācijā, Francijā, Holandē. Es nerunāju nemaz par Ungāriju un Poliju. Tas ir objektīvais vēstures svārsts. Un tā ir vienkārši sagadīšanās, ka tieši Tramps gadījās tajā laikā un vietā un kļuva par šī svārsta pavadošo personu. Šo politiķu lielākais trumpis ir tas, ka viņi skaļi pasaka to, ko patiesībā līdz šim klusībā domāja, tomēr skaļi baidījās pateikt ievērojama, iespējams, pat lielākā sabiedrības daļa, lai cik arī viņu klusās domas reizēm būtu aplamas. Tomēr šo politiķu spēks būs atteikšanās no meliem, izlikšanās un liekulības par lietām, par kurām pirms tam runāt nebija vēlams vai pat bija aizliegts. Taču jebkurā gadījumā, kā teica Dītrihs Bonhēfers, ļauna sirdsapziņa var būt derīgāka un stiprāka nekā apkrāpta sirdsapziņa. Tas tikai vēlreiz norāda, ka Rietumu civilizācija nav nekāds evolūcijas kronis, ko mums pašiem tik ļoti tīk sev piedēvēt.


11CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

avralavral
Aufklärung
Wednesday, March 22nd, 2017 11:51 am
KB vēstnesis, anekdote marta numurā:

Pie apustuļa Pētera debesīs nonāk biezais, bet tāds labais biezais, kas dzīves laikā deva nabagiem, invalīdiem, finansēja skolas utt. Svētais Pēteris paņem viņa CV, šķirsta, šķirsta. Uz vienu pusi, uz otru pusi. Biezais jau sāk dīdīties. Beigās Pēteris saka: "Nu labi, tad uz elli!" Biezais: "Kā uz elli?? Es sportistiem iedevu naudu, es apģērbu nabagus, atbalstīju invalīdus!" Pēteris: "Ā, jūs par naudu? Naudu mēs jums atdosim."

14CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

brr:
pajautaa
pajautaa
pajautā!
Wednesday, March 22nd, 2017 11:19 am
Humuss Rīgā

Vai Rīgā kaut kur var iegādāties humusu (neņemot vērā lielveikalos esošo)? Kādreiz bija turku veikals netālu no Matīsā tirgus, nu tas slēgts.

9CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

iokaste
iokaste
iokaste
Wednesday, March 22nd, 2017 10:28 am
par grāmatu - "Mājās īsa privātās dzīves vēsture"

veido attiecības? tu jau atrodies attiecībās ar grāmatu no pirmās lapaspuses, labi, no sākuma tāda ņerkstīga neuzticēšanās. tev vāciņš nav 100% kolosāls un tas vēl maigi teikts. tad paiet laiks un tu to slavini, attaisno un saki, ka tā ir īstā - īstais formāts, tāds, kas beidzot tev der. un tad sāc dirsties - tu esi par daudz postmoderna, nepietiekami novadpētnieciska, man aizdomas, ka neesi īsta un tevi lasu tikai, lai apklusinātu savu egoismu un vispār - neņem ļaunā, viss ir uz nenoteiktu laiku.

5CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

avatar:
pajautaa
pajautaa
pajautā!
Wednesday, March 22nd, 2017 09:22 am
stāvvieta Pulkveža Brieža 5?

Vai Pulkveža Brieža ielā 5 joprojām ir stāvvieta? Kādreiz tur bija Europark, taču viņi saka, ka tur vairs viņiem stāvvietas nav. Bet varbūt ir kādam citam.
Edit: stāvvietas vairs tur nav, ir būvlaukums.

3CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

saccharomyces
saccharomyces
cukursēne
Wednesday, March 22nd, 2017 07:56 am

5CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

honeybee
honeybee
honeybee
Wednesday, March 22nd, 2017 07:27 am
Šis ir smieklīgi (nu, pareizāk, būtu smieklīgi, ja nebūtu bēdīgi): ka cilvēki pieņem, ka "zinātne ir apolitiska", tb ja tu citē kaut kādus pētījumus, statistikas, korelācijas un turklāt vēl spried "ko varētu darīt, lai to uzlabotu", tas ir apolitiski, un tev nav nekādā veidā jāatskaitās par to, ko tu ar savu politiku gribi izdarīt (piemēram, kuras grupas tu gribētu diskriminēt, pamatojoties uz savu "diemžēl tas ir fakts").
Un tas ir nenormāli interesanti savā ziņā, kurā brīdī šitā ideja vispār uzradās? Visa pasaules vēsture tak kindof liecina par to, ka zinātne *nav* apolitiska, nekādā faking veidā, Openheimers nav izņēmums, Galtons nav izņēmums, Darvins arī nav izņēmums (un tie, kas interpretēja Darvinu pa savam, arī nav izņēmumi). Bet, teiksim, es, ja tā padomā, 36 gadus dzīvoju ar implicītu pārliecību, ka "statistika nav politika".
Tas ir apmēram tā, kā "māksla ir apolitiska", nu kādas glupības, protams, ka nav. (Šito es sapratu drusku agrāk, un tas nāca kā Totāls Pārsteigums pēc tam, kad visu bērnību biju lasījusi tādas grāmatiņas kā "Viscilvēcīgākais cilvēks".)

Ar ko es gan negribu teikt "beidziet taisīt savu politnekorekto zinātni/mākslu". Es gribu teikt tieši un tikai "taisot mākslu un/vai zinātni, nedirs bumbiņas, ka tas ir apolitiski, tas nozīmē tikai a) nedomāšanu par to, ko dari b) apzinātu mēģinājumu nolekt no atbildības".

Also es gribu teikt "jēziņ, es taču esmu bijis tāds idiots visu šo laiku".

164CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

dienasgramata
dienasgramata
Nepabeigtā dienasgrāmata
Wednesday, March 22nd, 2017 12:38 am
DELFI. Kartupeļus var pagatavot garšīgi arī bez gaļas.

4CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

dienasgramata
dienasgramata
Nepabeigtā dienasgrāmata
Tuesday, March 21st, 2017 11:50 pm
HUROMLATVIJA.LV Aizraušanās ar slow juicing ir vēl viena intelektuālisma pazīme pilnvērtīgas dzīves kvalitātes baudīšanai.

2CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

dienasgramata
dienasgramata
Nepabeigtā dienasgrāmata
Tuesday, March 21st, 2017 11:42 pm
HOKEJS.LV Praktiski jebkura sieviete kādreiz ir sapņojusi iegūt formīgu un tvirtu augumu, taču reti kura sieviete zina, kā to visefektīvāk un vienkāršāk izdarīt.

CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend