Līkcepure's Friends

> recent entries
> calendar
> friends
> profile
> previous 15 entries

Sunday, June 7th, 2020


etalonfunkcija

1:44a
Viena no karantīnas blaknēm ir, ka es naktī pilsētā vairs nejūtos droši. Prāga no mūžam dzīvas, virmojošas, 24/7 priecīgas un bezrūpīgas pilsētas ir pārvērtusies par 90to gadu Maskačku. Sākot ar pusnakti, pa ielām vazājas galvenokārt briesmīgi piedzērušies ļautiņi (un tas nav parasts skats, parasti laikam viņi pazūd priecīgi piedzērušo pārsvarā, bet tagad, es nezinu, visi priecīgi piedzeras jau pa dienu?) un sanarkojušies vai kā citādi psihiski nelīdzsvaroti elementi (aizvakar es redzēju vīrieti, kurš runāja ar savu kāju, kas bija iekāpusi peļķē un, šķiet, negribēja no tās kāpt ārā, lai kā viņš censtos to ar abām rokām izvilkt). Šonakt, nākot mājās no aizsēdēšanās darbā, nācās mainīt trajektoriju pretējā virzienā un gaidīt, kamēr attālināsies viens tāds acīmredzami nelīdzsvarots elements, kurš bija nikns uz visiem un visu, un, izskatījās, meklēja kašķi. Nepatīkami. Nedroši. Tie, kam nekad nav bijis naudas, tagad tās nav necik, un viņi meklē iespēju izdzīvot.

(comment on this)

Saturday, June 6th, 2020


lilja_brik
2:09p
mēness domas

patiesībā manu nervu sistēmas problēmu dēļ (koncentrēšanās un laika izjūta ir "īpašo vajadzību" līmenī, impulsu kontrole, zemais trauksmes slieksnis) man būtu legit dzīvot dzīvi cilvēkam ar mazākām darbaspējām un lielām downtime vajadzībām. tā vietā es strādāju trīs citā ar citu nesaistītās jomās (ES politika, somatiskā izglītība, laikmetīgā māksla), dažreiz piekrītu kaut ko vēl izdarīt savā "pagātnes" jomā (rakstīšana), un tad vēl mēness pulciņi, kas arī lēnām izvēršas darbā uz vismaz 2 darbadienām mēnesī. dievs, lūdzu palīdzi man kaut kā piezemēties un sakārtot visu šo nekārtību, lai es kaut kādā veidā varētu pievērsties savai privātajai dzīvei. man nav nevienam nekas jāpierāda, un mani neinteresē kaut ko sasniegt, cik reizes es sev to varu atkārtot - nu tad līdz nakamajam burn-outam (#untiltomorrow)
https://www.youtube.com/watch?v=BTrGowDPjBk

(5 comments | comment on this)

swimpis
9:27a
dumbass mfkin haters gonna say some dumbass shit

Man uses tan injections to change his race

(comment on this)

Friday, June 5th, 2020


pajautaa

[ asiize ]
11:23p
Vai varat ieteikt lētu un labu putekļu sūceju?

(6 comments | comment on this)

ulvs

5:18p
Besī, ka cilvēki notetovē visu (sevišķi kaklu un seju) tā, ka pa gabalu izskatās pēc maza šmuļa. Saucas "bāc, neaizdomājos, ka pastāv cita perspektīva". Es saprotu, ka viņiem po, ko citi par to domā. Tāpat, kā bomzim po, ka viņš smird, he-he.

(6 comments | comment on this)

meness_berns

12:33p
---

Cauri mežiņam ar divriteni pie Ūpja atbrauca ciemos kaimiņu piecgadīgā meitene. Piemēram, šāda saruna:

Ūpis: Vai tev kādreiz ir kaut kas pazudis?
Meitene: Man vienreiz saplīsa Frozen šķīvis. Tur bija Anna, Elza, Olafs, Svens un ... tas puisis".
Ūpis: Kristofs!

Nu gudrinieks!

(comment on this)

pajautaa

[ hmmm ]
11:48a
sāļās tortes Rīgā

Kur Rīgā var nopirkt garšīgu sāļo torti (ar vai bez gaļas)?
Maximu lūdzu neieteikt, jo tur nav garšīgas.

(4 comments | comment on this)

ulvs

11:09a
When a boy grows up he's still the same, but he's a man. And a man is physical, and a man has to put his physical body to the test

(comment on this)

swimpis

10:12a
miraculous(2 comments | comment on this)

honeybee

12:42a
Interneta tumšākās leģendas stāsta, ka pēc tam, kad esi 5x pēc kārtas noskatījies Despacito, Youtube tev parāda šo: https://youtu.be/BQ0mxQXmLsk

(5 comments | comment on this)

pajautaa

[ juriic ]
12:26a
.

Rīgā ir vietas, kur cilvēk vēlajās stundās izklaidējas nepiespiesti un bez alkohola? (iztēlojos kaut ko apmēram kā atrakciju mola vaibu kaut kādā Braitonbīčā)

(11 comments | comment on this)

Thursday, June 4th, 2020


asiize
9:45p
Ik pa laikam iedomājos par Madlēnu: https://www.bbc.com/news/uk-52916137

(1 comment | comment on this)

honeybee

1:17p
When I confront a human being as my You and speak the basic word I-You to him, then he is no thing among things nor does he consist of things.
He is no longer He or She, limited by other Hes and Shes, a dot in the world grid of space and time, nor a condition that can be experienced and described, a loose bundle of named qualities. Neighborless and seamless, he is You and fills the firmament. Not as if there were nothing but he; but everything else lives in his light.
Even as a melody is not composed of tones, nor a verse of words, nor a statue of lines—one must pull and tear to turn a unity into a multiplicity—so it is with the human being to whom I say You. I can abstract from him the color of his hair or the color of his speech or the color of his graciousness; I have to do this again and again; but immediately he is no longer You.
And even as prayer is not in time but time in prayer, the sacrifice not in space but space in the sacrifice—and whoever reverses the relation annuls the reality—I do not find the human being to whom I say You in any Sometime and Somewhere. I can place him there and have to do this again and again, but immediately he becomes a He or a She, an It, and no longer remains my You.
As long as the firmament of the You is spread over me, the tempests of causality cower at my heels, and the whirl of doom congeals.
The human being to whom I say You I do not experience. But I stand in relation to him, in the sacred basic word. Only when I step out of this do I experience him again. Experience is remoteness from You.
The relation can obtain even if the human being to whom I say You does not hear it in his experience. For You is more than It knows. You does more, and more happens to it, than It knows. No deception reaches this far: here is the cradle of actual life.

- Martin Buber

(comment on this)

pajautaa

[ safe ]
12:22p
Vēl kas cits bez VIMEO

Vai ir kāda alternatīva (laikam jau izmaksu ziņā) VIMEO?
Galvenās prasības:

Iespēja failu aizsargāt ar paroli
Trešās personas nevar lejupielādēt failu (ja nav nepieciešamība)
Var dalīties ar failu linkiem
Var uzgalabāt daudzus failus vienuviet.

(5 comments | comment on this)

Tuesday, June 2nd, 2020


sc_news

[ slikts ]
8:38p

Gribētos noskaidrot vienreiz par visām reizēm: Cibā ir atļauts mēģināt iebiedēt un attaisnot terorismu?


(75 comments | comment on this)


> previous 15 entries
> top of page
Sviesta Ciba