lariska_kiska's friends

> jaunākie ieraksti
> kalendārs
> draugi
> par sevi
> 50 vecākus

Friday, April 3rd, 2020


virginia_rabbit

9:48p
Poll #21353
Open to: All, results viewable to: All

Tu esi

View Answers

Grifidorā
3 (13.0%)

Slīdenī
3 (13.0%)

Kraukļnagā
12 (52.2%)

Elšpūtī
5 (21.7%)


(12 comments | ir ko piebilst)

usne

9:11p
mani dara tik laimīgu Four Tet | Boiler Room: Live streaming From Isolation
sen nebija bijusi piektdienas vakara sajūta.
kādreiz es diezgan bieži mēdzu viena pati mājās uzdejot.

(ir ko piebilst)

virginia_rabbit

9:05p
Kādas piecdesmit reizes dienā prasa:"vai mums ir kaut kas salds?"

(1 comment | ir ko piebilst)

fedrs
2:58p
Britu zinātnieki skaudīgi grauž nagus...
Latvijas mobilais telefons un Latvijas Universitāte veikuši pētījumu, kurā atklājies, ka kopš ārkārtas stāvokļa ieviešanas būtiski samazinājies mobilā interneta lietojums Rīgas lidostas teritorijā.
Patiešām pārsteidzoši!

(3 comments | ir ko piebilst)

dienasgramata

1:40p


“Mīlestībā bailes ir uzticības pamatā. Bailes šķirties, jo bail, ka nākamais nebūs tik labs vai tik noturīgs, vai no tā, ka tavs iepriekšējais bez tevis jutīsies tīri labi. Sievietes nemaz tik bieži nepamet dzērāju, kā par to tiek runāts. Dzērājs, būdams brīvdomātājs, vienmēr dabūs citas sievietes, turklāt viņš izraisa mātišķas jūtas un arī seksuālu interesi, jo viņš ikreiz ir cita persona.”

Dona Pauela 1941. gada 3. aprīlī

(7 comments | ir ko piebilst)

pajautaa

[ liene ]
1:35p
jautājums datorgudriniekiem - kas varētu būt par iemesliem tam, ka laptops, pieslēgts pie strāvas, pa laikam met ārā paziņojumu "low battery" (reizēm arī vnk izmet uz ekrāna "locking") un slēdzas ārā? Baterija visu laiku turēja ap pusotru stundu, bet vienā dienā pārtrauca lādēties un cauri.

Jā, nav jauns. Jā, ir bijušas problēmas iepriekš.
Šobrīd vnk ir galīgi neaļo pirkt jaunu, tāpēc gribu saprast, vai šis ir kas labojams vai tomēr nav variantu.

Paldies!

(19 comments | ir ko piebilst)

virginia_rabbit

11:35a
šorīt nometu otrreiz to telefonu, kam ekrāns jau bija sašķīdis un pirkstā dūrās stikla lauskas

(1 comment | ir ko piebilst)

fedrs
10:31a
Nesen veiktā pētījumā zinātnieki atklājuši, ka, jo vairāk dažādus rakstus par vīrusu atrodi un izlasi, jo spēcīgāka imunitāte pret vīrusu veidojas. Ja vēl pārpublicē vai dalies ar linkiem uz visu pēc kārtas, tad pazūd pumpas un ataug mati.

(1 comment | ir ko piebilst)

Thursday, April 2nd, 2020


fedrs
9:48p
Tad, kad viss beigsies, un atkal drīkstēs sastapt cilvēkus, tu gribēsi ar tiem tikties?? Pat pēc visa, ko pa šo laiku sarakstījuši internetā? Vai klusībā cerēsi, ka viņi saķers klepu un to dienu nesagaidīs?

(5 comments | ir ko piebilst)

lilja_brik
6:29p
Tiger king neskatieties, baigā čerña

(4 comments | ir ko piebilst)

avralavral
6:08p
filmas, kulta (7)

Casino, 1995, dir. Martin Scorsese

Šī laikam pēc statistiskiem aprēķiniem būtu mana mīļākā filma, jo es to esmu redzējusi vairāk nekā jebko citu, varbūt pat divdesmit reizes. tā ir trīs stundas gara un diezgan sarežģīta (scenārijs rakstīts pēc grāmatas) - arī pēc tik daudzām skatīšanās reizēm es joprojām no galvas nezinu, "kas pēc kā nāk", un visas činas un attiecības starp tiem daudzos desmitos skaitāmajiem otrā un trešā plāna varoņiem. filma ir pilnā apjomā un pietiekami labā kvalitātē youtube.com, bet uzmanīgi, ja neesat redzējuši, - tā ir ārkārtīgi vardarbīga negaidītās vietās.
tieši šajā gabalā - un ne Mean Streets un ne Goodfellas, kuras mani personīgi garlaiko, un arī The Irishman, kurai ir visādas jau daudzkārt uzrādītas problēmas - Skorsīzī, manuprāt, ir izdevies pareizā līdzsvarā savienot visas tās lietas, ko viņš visā savā korpusā mēģina pateikt (tās ir vienas un tās pašas) - tā ir kā tēlaini izteikta gara un žanru nemīlošiem skatītājiem liekvārdīga meditācija par to, ko Garigū-Lagrānžs sauc par cilvēka valdošo trūkumu ("predominant fault"), vai, citiem vārdiem, par to, kā tās pašas īpašības, kas ļauj cilvēkiem īstenoties, būt patstāvīgiem un ārkārtīgi šarmantiem, ja neierobežotas, izraisa viņu bojāeju - bojāeju, kura noteiktā, piemēram, itāļu mafijas vidē, cilvēku ļoti ciešās savstarpējās atkarības dēļ aizrauj līdzi desmitus citu vairākās paaudzēs. Skorsīzī ir, gandrīz gribas teikt, dikensisks vēriens un, kas būtiski, 19. gs. lielo morālistu naratīvie paņēmieni. šeit ar fanātisku, gandrīz didaktisku precizitāti tiek aprakstīta un atainota noteikta bandītiska grupējuma darbība noteiktā vēsturiskā brīdī noteiktā pilsētā un vietā, lai gan "īstenībā" stāsts ir par vienu neveiksmīgu laulību un attiecībām starp diviem vīriešiem un sievieti. šim stāstam ir atvēlēts ļoti maz ekrāna laika un skatītājs pilnā apjomā to īstenībā nolasa tikai caur noklusēto, garajam filmas laikam, komiskajām epizodēm un visai tai mudžēšanai piešķirot tam smagu, it kā no bezapziņas uznirušu brīdinošu ēnu, kas ir arī tavējā. tāpēc arī saku: 19. gs. tā dēvēto psiholoģisko reālistu naratīvie paņēmieni. atcerieties, piemēram, Flobēra "Jūtu audzināšanu" (L'éducation sentimentale), kur ir desmitiem un desmitiem lappušu par monarhijas krišanu, visu to politisko ņemšanos, visām tām krīzēm un revolūcijām, centieniem un kritieniem, lai gan "īstenībā" Flobērs "vienkārši" grib izstāstīt par vienu sapņainu puisi, kurš nespēj savākties, tādu puisi, kādi pastāv un ir pastāvējuši vienmēr. un kuru pagrimums vienmēr ir viens un tas pats.
Aktieri arī šeit ir savu spēju virsotnē. ritms, kadrējums, montāža, mūzika - viss man šeit liekas lieliski.


From now on I want you to put an equal amount of blueberries in each muffin. An equal amount of blueberries in each muffin!

Look in my eyes. Look, look in my eyes. You know me. Do you see anything in these eyes that makes you think I would ever let someone in your condition to take my child away from me? Do you? You know that won't happen.

(7 comments | ir ko piebilst)

jim

5:59p
Kā jums liekas, kāpēc mums ir viszemākie saslimstības rādītāji un vienīgajiem joprojām 0 nāves gadījumu visās Baltijas valstīs? Iedzīvotāju blīvums un dabiskā introverce visās trijās valstīs apmēram taču ir vienāda. Jeb tā ir statistiski nenozīmīga sakritība, par ko nav vērts lauzīt galvu?

(54 comments | ir ko piebilst)

ulvs

5:40p
ORANSSI PAZUZU - Uusi teknokratia. Pizģets ģeniāla mūzika. https://youtu.be/ScMbsZW3qn4

(1 comment | ir ko piebilst)

kants

5:05p
bernardo kastrups!

(ir ko piebilst)

virginia_rabbit

4:15p
sonatīnei pirmā daļā kreisajai rokai - pārbaudīt pirmo notiņu, pēdējā taktī jāmaina pirkstiņus. Ārijai skaitīt līdz VIEani, DIIvi, etīdē labās rokas pirmo noti jāspēlē staccato. tur tagad vajag štrihiņu. Līgo dziesmas pirmo pantu jādzied a capella un ļooooti legato.

(ir ko piebilst)

gribam_zinaat

[ lavendera ]
12:17p
Kokā man aiz loga patlaban ligzdu vij vārna. Vai tas nozīmē, ka neviens saprātīgs mazputniņš dobumos vairs nemājos? Šopavasar un turpmāk nevis čivināšana, bet tikai ķērkšana?

(ir ko piebilst)

garamgajejs

9:57a
https://www.theguardian.com/world/2020/mar/28/is-factory-farming-to-blame-for-coronavirus

(ir ko piebilst)

lilja_brik
10:37a
Ja godīgi, mani apmierina pašreizējais dzīvesveids.
Izolācijas sajūta spieda nedēłu, bet tad prāts pierada uztvert virtuālo pasauli par realitāti. Turklāt vēl secināju, ka manā dzīvē tikpat kā nav cilvēku, ar kuriem es justos emocionāli droši. Tas nenozīmē ka man šie cilvēki nepatīk, bet viniem vnk nav tas, ko man vajag, lai varētu atlaist un iečilot.

(3 comments | ir ko piebilst)

dienasgramata

9:47a


“Šodien mēs uzsākam garu ceļojumu. Autobuss atiet deviņos no rīta un sasniegs Džeksonvilu divos naktī. Tas ir “ekspresis”, kas pietur tikai vienā vai divās vietās. Salonā pārdod sendvičus un kokakolu, krēslu atzveltnes ir atgāžamas atpakaļ, naktī katrs ieslēdz mazu personisku lampiņu kā lidmašīnās. Un stjuarts palīdz mums ērtāk iekārtoties, pieregulējot sēdekļus, nosaucot nākamo pieturu un pastāstot par ainavu aiz loga. Mēs ceļojam cauri Luiziānai, Misisipi un Floridai. Deltas atzari ir plati kā ezeri, tie mirdz saulē, un Meksikas līcis ir zils kā medusmēneša sapnis. Palmas, kaktusi, rododendri, ziedošas pilsētas, tropiskie meži ar biezu augu valsti, romantiskas mājiņas ar mierpilniem mauriņiem, vientuļas, pussagruvušas būdiņas mežos, mirguļojoša jūra, gurdenas lagūnas, nokarenās “spāņu sūnas”, greznas un biedējošas – vienas dienas laikā Dienvidi atklājās mums visos savos kontrastos. Un šīs dienas laikā Dienvidu lielā traģēdija vajāja mūs kā uzmācīga apmātība. Pat ceļotājs, kura skatu ierobežo autobuss un uzgaidāmās telpas, nevar no tās izbēgt. No brīža, kad iebraucām Teksasā, lai kur mēs dotos, gaisā bija jūtama naida smaka – arogantais balto naids, klusais melnādaino naids. Stacijās respektablas, bezgaumīgi ģērgušās vidusšķiras matronas ar skaudīgu naidu lūkojas uz koši tērptām un jautri rotātām jaunām melnajām meitenēm, bet vīriešus aizvaino nepieklājīgi skaistie jauno melnādaino vīriešu ķermeņi, tērpti vieglos uzvalkos. Amerikāniskajai pieklājībai šeit nav vietas. Drūzmējoties rindā pie autobusa, melnādainie tiek izstumti. “Tu taču nedomā palaist to nēģerieti pa priekšu,” no naida drebošā balsī kāda sieviete saka savam vīram.”

Simona de Bovuāra 1947. gada 2. aprīlī

(6 comments | ir ko piebilst)

ulvs

12:58a
https://en.wikipedia.org/wiki/Seagull_management

(3 comments | ir ko piebilst)

lilja_brik
12:18a
raimiņa macata račinska šodien internetos izliktā jaunā dziesma ir pilnīgs sūds. lūk ko ar gaumīgiem cilvēkiem (macats) nodara alkas pēc atzinības - sāk izklausīties pēc instrumentiem.

(ir ko piebilst)

lilja_brik
12:13a
šodien atklāju mistēriju, kāpēc man uz jumta terases ir (laikam govs) kauli - pāri lidoja vārna, kurai izkrita no knābja. viņām ir ligzda eglēs manu acu augstumā. #corvid

(4 comments | ir ko piebilst)

Wednesday, April 1st, 2020


virginia_rabbit

11:52p
mūsu skoliņā šodien )

(6 comments | ir ko piebilst)

virginia_rabbit

11:21p
Es skatos Hamletu (un ēdu siļkes), Ingmārs spēlē Jakudzu


(3 comments | ir ko piebilst)

lilja_brik
11:00p
vienmēr esmu sevī jutusi tādu kā nevainīguma, vai naivuma, (innocence?), stīgu, un bieži ir licies, ka cilvēki pie manis bieži nāk ar tādu "neesi nu tik naiva"... šajā pasaulē kur visi aiz muguras pa kluso cits ar citu salaiž, par visiem ierēc un rīkojas tikai katrs savās interesēs... ar tādu unsolicited sobering advice. ar it kā argumentiem, kas bieži vien ir vienkārši paranojas. protams, tikpat labi var būt, ka es to iedomājos, bet gribēju teikt, ka naivums kā mana rakstura iezīme nekādā ziņā neizriet no pieredzes vai zināšanām, tas ir bijis ap mani jau no bērnības kā mazs asiņains mākonītis

(4 comments | ir ko piebilst)

kants

8:47p
lielisks amats

TIEM, KAS NĀKAMGAD CELS
1979.09.21 Padomju Jaunatne
GAITIS GRŪTUPS, kaujinieks — korespondents

(ir ko piebilst)

pajautaa

[ sirualsirual ]
5:58p
Nosaukums ģimenes ārsta praksei

Draugi vēlas palīdzību, lai izdomātu nosaukumu ģimenes ārsta praksei.

Meklējumus sarežģī tas, ka vārdam jāsākas ar "ai".

Vai ir kādi ieteikumi? Šī ir iespēja atstāt savu nospiedumu pasaulē.

EDIT: Paldies par sarūpētajām, khm, gara mantām. Nosaukums atradies.

(44 comments | ir ko piebilst)

usne

5:59p
Holding China’s Communist Party Responsible for the Global Spread of Coronavirus—Maura Moynihan

skatos šo, jo uzticos savam draugam Matīsam Bauščiniekam
https://www.youtube.com/watch?v=_BJmhNT4lg4&fbclid=IwAR0qVWH054IX0mtFccFAyFKdJL_ir5T61KOC8ohsjIvPWtdv6lMj5q32c34

(4 comments | ir ko piebilst)

usne

5:38p
bārs "Delfīns"

I
I will be king
And you
You will be queen
Though nothing
Will drive them away
We can beat them
Just for one day
We can be heroes
Just for one day
And you
You can be mean
And I
I'll drink all the time
'Cause we're lovers
And that is a fact
Yes, we're lovers
And that is that
Though nothing
Will keep us together
We could steal time
Just for one day
We can be heroes
For ever and ever
What d'you say?

(ir ko piebilst)

kants

4:24p
vēl viena maza uzvara pār fašismu

līdz 14. aprīlim vai ilgāk, ja ārkārtējās situācijas laiks tiks pagarināts, AKKA/LAA izsniegtās licences
ietvaros ikvienam pieejams Latvijas Nacionālās digitālās bibliotēkas grāmatu portāls _gramatas.lndb.lv_ [1]. Tajā lasāmas ap
10 000 KOMERCIĀLAJĀ APRITĒ NEESOŠU grāmatu – no 16. gs. līdz 21. gs. sākumam.

(3 comments | ir ko piebilst)

virginia_rabbit

4:11p
Migrēnas atkāpšanās sajūta ir vienāda ar krēslas iestāšanās sajūtu

(4 comments | ir ko piebilst)

pa_leeto

[ marule ]
1:17p
Birkenstock Arizona, 42 izmērs

Dāvināti, bet nevalkāti Birkenstock Arizona 42 izmērs.Atrodas Rīgas centrā, bet, ņemot vērā situāciju - var arī nosūtīt uz pakomātu. 
Tā kā jauni, gribētu puscenu - 30 €.

(2 comments | ir ko piebilst)

virginia_rabbit

12:50p
mūsu mājsaimniecībai pēkšņi ir radies jauns sapnis: aiziet uz šokolādes fabriku (kas agrāk nekad nav šķitis suģestējoši. bet uz šī interesantā fona Laimas fabrika liekas kā Leiputrija)

(7 comments | ir ko piebilst)

dienasgramata

11:43a


“No 25. marta līdz 10. aprīlim gulēju Ostroumova klīnikā. Klepoju asinis. Abās pusēs trokšņi izelpā, labajā pusē paliek trulāk. 28. martā bija atnācis Tolstojs L.N.; runājām par nemirstību.”

Antons Čehovs 1897. gadā aprīlī

(1 comment | ir ko piebilst)

virginia_rabbit

12:36a
#staybrutal

(ir ko piebilst)

Tuesday, March 31st, 2020


fedrs
9:26p
Mēra laika nejēdzīgākais naudas tēriņš - gāzes plīts, kuru tā kā sāku organizēt oktobrī, tika solīta novembrī-decembra sākumā, un nu tā ir ieraduaies vakstī un pie manis mājās. Nemaz nerunāsim par simts un vienu citu veidu kā notērēt naudu, es nemaz nezinu, vai kāds gāzes vecis vēl ir pue veselības, vai arī tie visi, iepakaļus zobārstiem, paņēmuši radošo atvaļinājumu.

(ir ko piebilst)

virginia_rabbit

8:50p
bērniem armagedoni notiek otrdienās

- un kā tavam draugam veicās ar to mājasdarbu? - mēs nerunājām, mēs tikai iztēlojāmies, ka esam jaguāri un cēlām sev māju, kamēr visu pasauli bija pārņēmuši sliktie mērkaķi un tūristi. mūsu māja bija smilšu pils un tāpēc to nevarēja iznīcināt.

(1 comment | ir ko piebilst)

ulvs

8:34p
Viens no universālākajiem postroka albumiem pasaules mūzikas vēsturē ir Tortoise 1998. gada albums "TNT". Tas reizē ir mīlestības saundtreks (fiziskas, garīgas, vienalga), saundtreks maniem tulkošanas pienākumiem, kā arī citām situācijām (nāk prātā masāžas process). Iesaku pamēģināt, ja nezini. Ļoti piedur 2. un 5. gabals. Konsumējoši.

(ir ko piebilst)

virginia_rabbit

7:25p
burtiski ierauti citu cilvēku ārprātā - caur izglītības sistēmu


(10 comments | ir ko piebilst)

basta

12:26p
internetos visi +/- sakarīgie matu dzenamie aparāti izpirkti. tukša amazōne.

(2 comments | ir ko piebilst)

virginia_rabbit

12:37p
tie vecāki, kuri nerunā franciski, šodien ir ļoti pikti par uzdevumu, kurā teikts "chasse l'intrus" (translate.google: medību iebrucējs, īstenībā "izsvītro nederīgo")

(1 comment | ir ko piebilst)

Monday, March 30th, 2020


usne

10:09p
tikmēr ārā ir uzkritis sniegs kupenu kupenām
bija jāsagaida 30. marts, lai satiktu sniegu savā pagalmā.

(ir ko piebilst)

pajautaa

[ zivs ]
9:22p
mūzikas teorijas privātstundas

Kāda ir normāla stundas likme, ar ko rēķināties par online privātstundām/konsultācijām mūzikas teorijā pamatskolniekam (solfedžo)?

(6 comments | ir ko piebilst)

kants

5:45p
check

Labdien! Projekts Nr. lzp-2020/1-02xx .... ir veiksmīgi iesniegts. vēl viens šogad jāuzraksta ta gaņau pietiks.
+ iemācījos filēt lasi

(1 comment | ir ko piebilst)

virginia_rabbit

5:14p
Pastaiga

simo: Tie nav kapi, bet sūdi. Es nositīšu vīrusu.
Un tu vispār esi burts tikai!


(1 comment | ir ko piebilst)

virginia_rabbit

2:39p
mūzikas skolas čati ir intensīvi. Baha ārijai 5.-8. takti ar vienu roku, otru roku, kopā. Nākamajām "sarkastīt pirkstiņus", Berkoviča etīdi 1.-8. takti abām rokām, sonatīni no galvas, 2 solfedžo diktāti.
tikmēr kaut kāda lat.val. pilnīgs fufelis - saliec no zilbēm vālodzi, strazdu, dzeguzi un uzraksti, kādas ir Lieldienu tradīcijas.
bet Vācijas finanšu minsitrs nolecis uz vilciena sliedēm
(es paralēli mēģinu šifrēt interviju, kura ir ļoti ļoti klusu ierakstījusies, un kuru jau sen būtu pabeigusi normālos apstākļos)

(ir ko piebilst)

usne

1:57p
LTV: Uzņēmums ar sešiem #COVID19 inficētajiem darbiniekiem Jelgavā ir apbedīšanas birojs "Velis-A"

ironiska lietu gaita.

(11 comments | ir ko piebilst)

virginia_rabbit

1:00p
Telefonsaruna
Čau, es jau izmācījos. Kā tev sanāca pūpoli? Es savējiem mazliet pludināju toņus, jo tie nav tikai pelēki, bet arī mazliet zaļi. ... Cikos tu? Es cēlos 8:59, un tad ātri paēdu pārslas. ... Parastās, oriģinālās. Kādas tu? ... Nē, es arī neiešu uz laukumiņu. Varbūt vienīgi gribi pastaigāt pa kapiem?

(2 comments | ir ko piebilst)

piene_ne

11:07a
Šorīt manas plaukstas smaržo pēc slapja putna

(ir ko piebilst)

fedrs
10:41a
Ko dara informēti cilvēki.

(5 comments | ir ko piebilst)


> 50 vecākus
> uz augšu
Sviesta Ciba
hackers counter system