Lailais domu gājiens

Lielais dubultnieks


1. Augusts 2020

Once more with feeling.. @ 21:07

Smalki @ 10:06

[info]ulvs:
St.citu, tā Tetsuo: The Iron Man ir ļoti augstvērtīga filma. Negaidīju, ka ar tādu iekāri noskatīsimies vienā piegājienā. Nevienā brīdī tā nešķita nenopietna, kā tāda joku filma. Es no tā baidījos visvairāk.
 

(bez virsraksta) @ 00:33

[info]teja, posting in [info]iztulko:
acidhead latviski?
 

31. Jūlijs 2020

(bez virsraksta) @ 19:22

[info]methodrone:
Dažreiz man ir sajūta, ka R es nemaz nerūpu. Lai arī mēs pavadām diezgan daudz laika kopā, man šķiet, ka viņam ir daudz jautrāk laiku pavadīt ar savu draugu M. Like, es jau neesmu nekāda Lana del Rey un man ir no sirsniņas un rajona pohujā. Bet šajās reizēs I question myself, un atceros vienpatības gloriju. Jo es varu derēt, ka viņam mana rūpēšana tātad arī nav svarīga / tik pat nesvarīga kā es pati. Man vismaz būtu, man pohuj, ja es rūpu kādam, kas man nav svarīgs, Evelyn.

Jo es zinu, ka es esmu histēriska un kaitinoša, un manai emociju caurejai nav dziļas jēgas. Protams, ka šī caureja drīzāk būs nesvarīga - labākajā gadījumā, reālistiski - kaitinoša.

Bļe, kā es gribu viena raudāt līdz kaulam vientulībā ar demoniem un bezdibeni fuck! Tur es esmu transcendējies landlords. Bet es esmu parakstījusies un saistībām ar izlikšanos, nerūpēšanu un disfunkcionalitāti.

Bet mani nemaz ar nepārsteidz, ka mana dzīve ir pārvērtusies želabainā sūdā.

Es esmu vīstoša pusmūža viesmīle, kuru neviens nemīl, kura pati sev riebjas gan pēc mutes gan pēc dvēseles, kurai cerība ir tikai estētika un Dieva vietā ir alkohols - namastei.

Man žēl, ka es biju maza, jauka Lauriņa, bet tagad drausmīga bēdu ragana.. es sevi vispār vairs nepazīstu un katra izdzīvota diena ir skaudrs murgs.
 

(bez virsraksta) @ 17:01

[info]methodrone:
Current mood:

Karsta, vējaina, saulaina dārza vietā sēdēt iekšā vēsā, klusā guļamistabā, klausoties The Shins.
 

(bez virsraksta) @ 16:54

[info]methodrone:
Ekonomiju varbūt arī iznīcinās, bet cilvēki ir kā prusaki, izdzīvos i vairosies i ekonomija būs vēl.
 

30. Jūlijs 2020

(bez virsraksta) @ 21:12

[info]pelnufeja, posting in [info]pajautaa:
Jautājums, iespējams, antropologiem, drīkst atbildēt arī citi, protams, bet mani tiešām interesē autori un teksti, nevis personiskās interpretācijas:

kuri autori runā par slimnieka disciplinēšanu un izsaka domu, ka jebkura slimnieka morāls pienākums sabiedrības priekšā ir tiekties uz izveseļošanos? Ideja, ticams, nāk no Fuko, bet kāds to droši vien ir interpretējis? Esmu lasījusi, bet nevaru atcerēties.

Paldies!
 

kognitīvi biheiviorālā terapija @ 12:08

[info]jimmy, posting in [info]pajautaa:
Labdien, kādu kognitīvi biheiviorālās terapijas speciālistu jūs varat ieteikt? Ja iespējams tad ar cenām un kāpēc ieteiktu.
 

29. Jūlijs 2020

(bez virsraksta) @ 20:11

[info]tepat, posting in [info]dziivo_te:
Ļoti steidzami (ar 1. augustu) meklēju īrei 1-2 istabu dzīvokli Cēsīs vai apkārtnē (var arī patālāk). Atrašanās vieta nav svarīga. No ērtībām svarīga tikai duša, tualete. Malkas apkure var būt. Cenā līdz 200. Ir kārtīgs kaķītis, kas neko neplēš un nemēslo. Gaidīšu jebkādu piedāvājumu (arī istabu komunālajā) uz diana.kondrasa gmailā
 

(bez virsraksta) @ 19:44

[info]grizzly_bear:
Meklēju kādu cilvēku, kam ir mīlestība pret dzeju un mākslu, auto un brīva šīš nedēļas sestdiena. Sūtiet, lūdzu, ziņas!
 

Lailais domu gājiens

Lielais dubultnieks