Kurvjzieža kontemplācijas

Krāšņais Kurvjziedis

Previous Entry Add to Memories Tell A Friend Next Entry
Visi tie, kuri sāk ierakstus, ar "Šis gads bija..." - vai viņiem tiešām gads jau ir beidzies? Viņus nevajā brēcošu erīniju un nažus mētājošu stimfalīdu spārnotie pūļi? Viņi ir nodevuši visas gada atskaites un pārskatus, noviltojuši visus nepieciešamos parakstus uz dokumentiem, izmēzuši visus Augeja staļļus, un tagad laiskojas klubkrēslā, sūkdami karstvīnu un skatīdamies kaut kādu ziemassvētku pornogrāfiiju, lai gaišs miers ielīst dvēselē, ja?
Izbeidziet! Šim gadam vēl pieder puse mēneša, tam ir visas tiesības vēl divas nedēļas knābāt jūsu aknas un likt jums atspiesties no grīdas!
 • Man vēl līdz nākamās nedēļas trešdienai pēdējais izrāviens, lai tad, līdz gada beigām vienkārši atpūstos.
 • nu ja tā pavisam godīgi, tad atlikušās nedēļas baigais darbs mūsu pusē vairs nenotiks. Ir lietas, kas jāpadara, bet tās var klabināt ar karstvīna tasīti roķelē, zem eglītes, tilta, vai kur nu patīk/sanāk.
 • Manā nozarē dziedz līdz ar tītariem no Klāriņas Klukstes ludziņas:
  ...tas Ziemsvētku laiks, Ziemsvētku laiks,
  Tas tītaru dzimtai vienmēr ir baigs.
  Un piebilst: for black man X-mas is no weekend.
 • Rauši mies līdz pakritisim, tad raposim tālāk nākošajā gadā iekšā
 • nu bet atkal- ja gaidīt laiku, kad viss būs nobeigts- tas tak varbūt uz Jāņiem apmēram sanāks....
 • man ir tā, ka visbriesmīgākās darba dienas būs tās divas starp Ziemassvētkiem un JG, un tad pirmā JG nedēļa, kad klienti gaudos, ka joprojām nav saņēmuši to un to un izteiks indīgas piezīmes manā un uzņēmuma virzienā
  tur jāapsien ap roku sarkans dzīpars un jātur rokā krusts, lai nenolād manu dzimtu 7 paaudzēs:/
 • ir bijis visādi, bet šogad jau ir tāda maza, jauka rezignācija, atvaļinājumi, "ko tur vairs, to jau nākamgad", un tādā garā.
Powered by Sviesta Ciba