Viņa sistēmu pamatā esmu iepazinusi no pārstāstiem, un viņa paša tekstos skatījusies tikai kā ilustrācijās tam, kas jau puslīdz apjausts. Tāpēc pēdējais brīdis izpētīt beidzot avotu, cik var tādu caurumu izglītībā turēt.:)
Es esmu gan tā, gan tā mēģinājis. Ar avotiem viņa gadījumā sarežģīti. Monadoloģija tomēr ir diezgan kriptisks gabals (ja lasa bez kāda komentāra). Nu ar pārējiem jau ir diezgan līdzīgi. Starp citu, pirms kādiem gadiem trim jauno filozofu pulciņā lasījām "Discourse of Metaphysics" - vairākos piegājienos, tiekoties reizi nedēļā. Diezgan smagi mums gāja. Vēl, ja Tu lasi viņu angliski, tad iesaku tīklā atrodamos Dž. Beneta tulkojumus http://www.earlymoderntexts.com/authors/leibniz
Vēl nezinu. Ceru, ka par tām nelaimīgajām nolādētajām urnām arī DP sniegs kādu atzinumu. Neesmu arī redzējusi pašu iesniegumu - mediju pārstāsti mēdz būt tik saputroti, ka uz tiem nepaļaujos.
Kaut gan te kārtējo reizi sarakstīti slima suņa murgi - nezinu, vai murgojis žurnālists, vai caurbirušais kandidāts. Tie 15% ir varen pārdrošas iztēles un matemātiskas impotences auglis - ja problēma bija mazāk nekā 10% iecirkņu, turklāt iepriekšējā balsošanā un izbraukumos, kur nesavācās pat 20-30% katra iecirkņa balsu, tad iegūt 15% var tikai izteikti alternatīvi domājošs cilvēks.
Vēl, ja Tu lasi viņu angliski, tad iesaku tīklā atrodamos Dž. Beneta tulkojumus
http://www.earlymoderntexts.com/aut
http://www.tvnet.lv/zinas/latvija/66510
cik šis ir reāli?
Neesmu arī redzējusi pašu iesniegumu - mediju pārstāsti mēdz būt tik saputroti, ka uz tiem nepaļaujos.