atceros, kā pirmajā mūsu uzņēmuma darbības gadā aizspogulijas kolēģe ierosināja vietējam LV personālam sveikt vīr.kārtas kolēģus ar pašu dziedātu dziesmu, bet, redzot mūsu WTF?! sejas, noklusa. bet skaidrs, ka NACIONĀLAIS aviopārvadātājs nošāvis greizi
jā. tad jau būtu vismaz pacentušies būt viltīgāki, piemēram, pamērīt RU platību A-Eiropas platības griezumā, un rakstīt "lielākajā A-Eiropas daļā", ja tā sanāk, protams, tīri ģeogrāfiski;)
Ha! Pagājušajā gadā man e-pastkastē no uzvelckreklu.lv iebira šāds (nepaslinkoju, sameklēju): "Vai zināji, ka 23. februārī visā pasaulē tiek svinēta armijas jeb VĪRIEŠU DIENA? Apsveic arī savas ģimenes supervaroņus!" (Vairs neviens krekls tur kopš tās dienas vairs netiek pasūtīts.)
Nav melīgs. Pilnīgi noteikti tiek svinēta, jo visā Austrumeiropā un pat pasaulē ir cilvēki, kuri svin šo dienu(nu, ok, Butāna un tamlīdzīgas vietas, iespējams, ir izņēmums, tašu tajā pašā Antarktīdā svin diezgan noteikti).
Nu, dati par to, cik un kurās vietās ir Krievijas konsulāti, vēstniecības un pārstāvniecības, nav nemaz tik grūti pieejami. Gan jau, ka, labi meklējot, var atrast arī datus, uz kādām valstīm pārcēlušies dzīvot Krievijas pilsoņi.
Starp citu, iemetu gūglē "visā pasaulē pazīstamais" un atklājās daudz pārsteidzošu rezultātu:))
man arī nav skaidrs, kāpēc 23. feb šā vai tā joprojām turpina svinēt, bet dara taču, īpaši darba kolektīvos. sauc par vīriešu dienu un par padomju armiju aizmirst. secinu, ka viss šis šitstorms ir krietni pārspīlēts un liekulīgs.
Nekad neesmu strādājusi darba kolektīvā, kur to tiešām svinētu. Godīgi sakot, pat neesmu nekad personiski pazinusi nevienu vīrieti, kurš būtu uzskatījis šo dienu par saviem svētkiem - pat manas padomju bērnības laikā.
es ar šo parādību pamanījos saskarties katru gadu, strādājot smalkā un izteikti latviskā kolektīvā. diezgan jau loģiski, ka padomju laikā tie nebija nekādi baigie svētki, bet tagad no armijas dienas pāri ir palicis vīriešu dienas aspekts, turklāt ērtā laikā, lai (darba kolektīvos) varētu izspēlēt kārti "kā meitenes zēniem vīriešu dienā, tā zēni meitenēm sieviešu dienā" (vakar cibā lasīju)
bet skaidrs, ka NACIONĀLAIS aviopārvadātājs nošāvis greizi
(Vairs neviens krekls tur kopš tās dienas vairs netiek pasūtīts.)
Starp citu, iemetu gūglē "visā pasaulē pazīstamais" un atklājās daudz pārsteidzošu rezultātu:))
diezgan jau loģiski, ka padomju laikā tie nebija nekādi baigie svētki, bet tagad no armijas dienas pāri ir palicis vīriešu dienas aspekts, turklāt ērtā laikā, lai (darba kolektīvos) varētu izspēlēt kārti "kā meitenes zēniem vīriešu dienā, tā zēni meitenēm sieviešu dienā" (vakar cibā lasīju)