Les temps sont durs pour les rêveurs

kaķīši

8/22/19 11:26 am - [info]_re_ posting in [info]pajautaa - veco logu palodzes

vai jums kādam ir mājās, citur vēl saglabājušies vecie, pirmās latvijas laika logi un palodzes? šoreiz man interesē tieši palodzes profils - būšu ļoti priecīga, ja varētu nofočēt un atsūtīt bildi ar profilu tuvplānā. vai nu palodzes stūris, vai skats no sāna, tā lai redz izliekuma līnijas, pretskatā grūtāk tās nolasīt.

8/21/19 08:25 pm - [info]teja

Tas strāvojums, kur ir golf clayderman, origo boys utt., no vienas puses ir apsveicama kritiskā kustība melni tērptajiem sarkanvīna dzērăjiem un liekulības tirgus establišmentam. Vinu radošă darbība ar iznēmumiem (grăvlejs) škiet nepelnīti ignorēta. Nepelnīti, jo piem., tas ko dara Visjaunākais Rīgas teātris ir akūti trūkstoša lieta LV teātra dzīvē. Pašironija kā tāda pieklibo. Bet, no otras puses, es, piemēram, galerijă 427 nekad neesmu bijusi, aiz vispărēji nedrošas sajūtas (kauns?), ka, teiksim tā, nepārvaldu aktuālos kultūras kodus. Kaut kădă zină vini ir radījuši tikpat nepieejamu vidi kāda ir vinu spoguļattēls. Man arī neinteresē bojāt ķermeni ar ballēšanos, turklăt esmu kristīgs cilvēks, romantisks, ticu labajam, gribu lai visiem labi iet, utt. Neredzu savu vietu ne oligarhu azotē, ne anarhijā. Kaut kădā ziņă šīs abas kustības ir man vienlīdz nepieejamas un neinkluzĪVAS. Man lv măkslā ir akūti ir vajadzīga cita subkultūra. Piem Tehno mākslinieki, kas rīko pasăkumus garīgās aprūpes centros. Un šoutouts tiem cilvēkiem, ar ko man bija šī saruna, un es ceru ka viņi nāk jau pār horizontu ar Vēl Jaunāka laikmeta stafu.

8/21/19 01:59 pm - [info]juuuda - parents for future

kāds tētis ienācis savākt bērnam pasūtītās skolas darba burtnīcas, no kurām dažas iesaiņotas plastmasā. abi sašutuši izsakāmies par iepakojumu plūdiem, tajā pašā laikā es plēšu nost šos iepakojumus un pēc viņa vēlēšanās ievākoju burtnīcas jaunos plastmasas vāciņos.

8/21/19 01:51 pm - [info]artis - Nauda

Kā Latvijā iegājusies mode nepareizā secībā norādīt valūtas vienību? Valūtu norāda pirmo. Tam seko naudas summa. Seši ASV dolāri un septiņi centi — US$6.07. Astoņpadsmit Eiro un divdesmit divi centi — €18.22. Trīsdesmit divi Šveices franki (CHF) — Fr. 32. Divsimt sterliņu mārciņas — £200. Viena Japānas jena — ¥1.00. Latvijā reklāmās u.c. komunikācijā ačgārni raksta 554.42€. WTF?

8/21/19 01:45 pm - [info]artis

" Switzerland, a key feature of the home market is the ‘dual education system’, which combines on-the-job training in a company with classroom instruction at a public vocational school. With only 20% or less of Swiss adolescents choosing the purely academic path, thanks to the dual education system, the Swiss labour force also consists of a highly skilled and well-trained pool of workers that boast apprenticeship skills in addition to higher-education qualifications."

https://www.juliusbaer.com/insights/en/markets-explained/on-switzerland-an-alpine-song-of-ice-and-fire/

8/20/19 08:44 am - [info]uncertainty posting in [info]pajautaa

kādas jocīgas/interesantas/netipiskas/tipiskas sieviešu darbības esat novērojuši, stāvot wc rindā? kas šīm rindām raksturīgs?

8/20/19 12:12 am - [info]jim

vai jūs arī visu laiku pavada sajūta, kas neatstājas, ka jūs tikai izliekaties, ka esat pieauguši

8/19/19 08:26 pm - [info]ulvs posting in [info]pajautaa

Kāda atšķirība starp "prezumēt" un "pieņemt, ka"? Vai arī tādas atšķir.nav?

8/19/19 05:10 pm - [info]au

Āpsis ir TIK kustīgs un lustīgs, ka varbūt vajadzēja uz Odesu braukt vasaras sākumā, kad tikai rati bija gluži pietiekami. tagad viņam vajag visa veida grīdas. un mantas. un gultas palagos ieķerties. nednogalē aizlīda no manis līdz savam tēvam, vecākajam brālim distances vidū tēlojot karsējmeiteni. distance - kādi astoņdesmit centimetri pa gultu :)

taču šodien man iesitās prātā cits jautājums - ja viņš nemieg rokās, ko mēs darīsim lidmašīnā?

8/19/19 10:11 am - [info]artis - Can Taiwan resist

https://youtu.be/VrmGefn9Gaw

8/19/19 10:21 am - [info]au

piektdien es nopirku savas pirmās "figūru koriģējošās" apakšbikses
sestdien noskrēju mazo Vāveri stirnu bukā kā 98.-ā no 435.-ām

8/18/19 04:57 pm - [info]kants - rīgas mākslas piedzīvojums

aizdomīga reklāma instagramā noveda mani pie "mākslas izstādes 'rīgas spārni'" spilves lidostā; kura arī aizdomīgā kārtā ir/bija tikai 3 dienas un nekur nav norādes par kādu kuratoru vai iesaistītām mākslas institūcijām. bija pamats piesardzīgam, bet nekas mani nespētu sagatavot tam, kas (par 4e pie tam) gaidīja lidostā. 2 vārdos: pilnīgs p*&^%c. slāvu izcelsmes gleznas purvciema interjeriem? laikam tāda kā izpārdošana, ko rīko lielveikala mākslas butiks happy art museum un kaut kādi nezināmi krievu saloni. visa veida banāla šņega skolnieciskā izpildījumā, un tam kā kronis pa virsu, piemēram, gleznas rāmī no dzintara gabaliņiem attēlota lauvas galva vai kaila sieviete. vai trīsstūraina glezna ar teslas galvu un okultiem simboliem. vai sievasmāte kā krupis.
otrajā stāvā arī vienkopus pāris telpās salikta latviešu māksla, lielākoties no līdzīgas šnites, pat artūram bērziņam piemeklējot izcili švaku darinājumu. glezna no daigas krūzes. tad naumova 'līgo vakars'(1981) - 2x5 metri audekls, izgriezts un pieliets gaitenī ar cenas zīmi 9000 eur. 

8/18/19 04:02 pm - [info]teja

Treknie virši - kas viņiem te patīk

8/18/19 01:26 pm - [info]jim

Gribu vīru, bērnus un māju laukos, bet vienīgais, ko ar darbu un piepūli varu panākt, ir sasniegumi karjerā.

8/17/19 09:01 pm - [info]antijahve posting in [info]pajautaa - Ir kaut kā jāpārstāj rīt

Sveiki.
Meklēju izmisīgi palīdzību kompulsīvās pārēšanās ārstēšanai. Eju pie psihoterapeita, bet nav progresa, iespējams, ka vajadzīgs speciālists ar dziļāku specializāciju, varbūt kādam ir ieteikumi un pieredze? Liekas, ka visjēdzīgākais būtu sevi ielikt kaut kādā rehab facility tipa iestādē, bet google saka, ka LV šādu pakalpojumu nepiedāvā.
Ar šo cīnos jau kādus 10 gadus un slīkstu arvien dziļākā depresijā. Ļoti vēlos palīdzību, bet nezinu, kur lai viņu dabū, jo pati sev palīdzèt es pagaidām neesmu spējusi.

Paldies

8/17/19 07:32 pm - [info]kants

b-klasisks trilleris hard ticket to hawaii (1987) ir viena  no tām filmām, kur slepenā aģente jau pirmajā minūtē atkailina savas lielās krūtis otram slepenajam aģentam, kuru tēlo ridžs no hameleonu rotaļām, un pēcāk ar vēl vienu pārīti viņi dodas cīņā pret narkomafiju, slepkavu, kurš pārvietojas ar skeitbōrdu (stāvot uz rokām) un piepūšamu gumijas lelli, un bīstamu milzu čūsku, kura ir īpaši nāvīga, jo saēdusies ar vēzi inficētas žurkas! teksti neatpaliek, it īpaši no ultraperversā viesmīļa. 
Tags: ,

8/17/19 11:35 am - [info]aai posting in [info]pajautaa - Rūgts

Kāda/-s mācēs pateikts, vai tā ir prakse visām baznīcām/konfesijām Latvijā, ka savos dievnamos salaulā tikai savas konfesijas piederīgos? Jā, ir atsauces, ka viens var būt arī citas draudzes loceklis vai no kristīgās konfesijas (p., luterānis + katolis), bet konfesijas piederība, šķiet, visur ir noteicošais.
Tas nāk tikai no pašas konfesijas priekšrakstiem vai to nosaka arī kāds likumdošanas pants (nu, ka baznīcā slēgtā laulība ir oficiāla/likumīga, bet tās to drīkst praktizēt tikai "savējiem")

8/17/19 11:42 am - [info]sodienliist posting in [info]pajautaa - Rīga - Liona

Varbūt kāds var padalīties ar pieredzi vai idejām kā septembrī vislētāk tikt no Rīgas vai Lietuvas uz Franciju (vajag Lionu, bet varbūt izdevīgāk tikt vispirms uz Parīzi, Nicu vai Marseļu)? Kaut kādi Eiropas autobusi, lidmašīnas? Stopēšana šoreiz nederēs. Pateicos jau iepriekš.

8/16/19 10:50 am - [info]klibaa_egle posting in [info]pajautaa - Ieskriešanās josla

Kārtoju tiesības un man ir iestājies konkrēts apjukums par ieskriešanās joslām. Kad mācību laikā braucu ar instruktoru iekārtoties no Salu tilta uz Krasta ielu, tad būtībā tikko kāda šķirbiņa bija, tā spiedu gāzi līdz galam un spiedos iekšā.

Bet tad liku 1x skolas eksāmenu un arī bija iebraukšana no Salu tilta Krasta ielā un tur vispār nebija šķirbas plus virsū dzinās smagais. Sanāca uz iebraukšanas joslas samazināt ātrumu un palaist smago. Un tad jau ieskriešanās josla bija beigusies un ar tādu kāds nu tas ātrums bija braucu uz Krasta ielas. Eksaminotors mani izlamāja, ka man ir bijis par mazu iebraukšanas ātrums, blakus joslā mūs esot apsteidzis pat autobuss. Tādā situācija vajadzējis apstāties pie zīmes Dodiet ceļu estakādes beigās/ieskriešanās ceļa sākumā un gaidīt līdz parādās šķirba un tikai tad ieskrieties.

Tad liku 2x skolas eksāmenu ar citu eksaminatoru, bija īsa ieskriešanās josla. Likās, ka redzu šķirbu, kur iespraukties, un es gāzi līdz grīdai, braukšu, bet eksaminators uzblieza pa bremzēm un teica, ka bijis jāgaida. Šajā gadījumā man likās, ka šķirba bija lielāka nekā Krasta ielā, kur dabūju samazināt ātrumu. Varēja redzēt, ka mašīna aiz manis bija spiesta pārkārtoties, bet es tā arī nesapratu vai tas bija dēļ tizlās sabremzēšanās vai tāpēc, ka tiešām šķirba bija par mazu un būtu bijis jāpārkārtojas/jābremzē jebkurā gadījumā. Paskaidroju šim eksaminatoram par 1. eksāmenu un viņš bija šokā par ideju stāties pie Dodiet ceļu zīmes uz Salu tilta estakādes. Viņš teica, ka esot jābrauc cik vien var pa ieskriešanās ceļu un ja ir intensīva satiksme, tad turpat ieskriešanās joslas beigās jāapstājas, jāpalaiž visi garām un tad jābrauc.

Labi, skolas eksāmenu ar 3x nokārtoju, bet es vispār tagad nesaprotu, kas ir ar tiem ieskriešanās ceļiem un nav pārliecības, ka vēl papildus instruktora ņemšana pirms CSDD eksāmena baigi līdzēs, jo vaina nav īsti braukšanas prasmē, bet tajā, ka es nezinu, kuram instruktoram ticēt, no kā arī ir atkarīgas manas darbības.

Please help!


UPD: Piezvanīju uz CSDD, kur mani informēja, ka 2. variants ir pareizais. Ja uz ieskrējiena joslas nepieciešams apstāties, tad tā ir apturēšana nevis stāvēšana un tas esot labāk nekā spiesties iekšā uz galvenā ceļa un traucēt tur jau esošajiem. Un specifiski uz Salu tilta nobrauktuves pie intensīvas satiksmes nav jāstājas pie Dodiet ceļu zīmes, bet tad drīzāk ieskriešanās joslas vidū/beigās. Bet sekošu lavenderas ieteikumam un centīšos saņemt atbildi uz šo arī rakstiski, lai domstarpību gadījumā ir pierādījumi.

8/15/19 10:54 pm - [info]kants - printmeiking festivāls

2 jaukas izstādes - kalnciema kvartālā un smiļģa muzejā. abās igauņu mākslinieki! sakritība? nedomāju...
Powered by Sviesta Ciba