Les temps sont durs pour les rêveurs

kaķīši

5/29/23 12:13 pm - [info]begemots posting in [info]pajautaa

Nobanot varēja tikai, ja kāds atstāj komentāru tavā cibā, jeb bija kaut kāds vēl veids? Lapas kartē kaut kā nespēju ieraudzīt.

5/28/23 01:31 pm - [info]lidaka posting in [info]pajautaa - Papardes Zieds

Ļoti specializēts jautājums, bet vai kādam, kas kādreiz darbojās Papardes Ziedā, gadījumā nav saglabājušās koka loceklīšu bildes? Varbūt kāds, kas bijis Papardes Zieda vienaudžu izglītības programmā, pamanījās vienu nofočēt? Asking for a friend.

5/24/23 02:38 pm - [info]begemots posting in [info]pajautaa - AI transcription LV

Vai kāds ir lietojis online mašīntranskripcijas servisus video/audio latviešu valodā, un var ko ieteikt?

Es skatos, ir, piemēram, tāds simonsays.com , bet nav ne jausmas, cik labi transkribē LV.

5/22/23 02:25 pm - [info]lavendera posting in [info]pajautaa

telts vai guļamtīkls? kādas ir priekšrocības? personiskā pieredze ar nakšņošanu tīklā?

Ceļotājā visam 40% atlaide, bet tas, ko gribēju, nav manā izmērā...
Nē, nenopirku tīklu.

5/22/23 10:38 am - [info]burunduks - Par migrāciju 3

Un tagad pamanīju, ka manai cibai nesen apritēja 20 gadi! Ciba ir pieaugusi. Ciba varētu uzsākt neatkarīgu patstāvīgu dzīvi. Cibai laiks sākt maksāt īri!

Notikumam par godu, lai iet arī migrācijas ierakstu caurumu aizpildīšana. Tad turpinot iepriekšējo:

16) Pateicoties citai draudzenei +1, kas arī pārcēlās uz Londonu, kā arī nemitīgi zāli pīpējošajai kaimiņienei, pametu raibo turku mitekli, un ievācos pāris kvartālus tālāk dzīvoklī
17) "Titāniks". Tam tik mežonīgi svīda ciet logi, ka, no rīta pamostoties, patiešām nevarēja saprast, vai esam nogrimuši, vai kā, bet siļķes it kā garām nepeld, laikam viss čikeniekā. Aiz loga jiftīgā neonā mirdzēja Lebaras ekspresis, kam par godu iedzīvojos pāris migrēnas lēkmēs, kuras nācās pavadīt vannas istabā, jo neviena blackout žalūzija nespēja Lebaras ekspresi noturēt ārpus.
18) Kā nu sanāca, kā ne, pēc tam visi kopā + vēl 1 ievācāmies glaunā mājoklī ar strūklaku pagalmā un konsjeržu pie vārtiem. Tur kaimiņiene čakli iesniedza sūdzību pārvaldniekam par, viņasprāt, neķītrām sarunām mūsu dārzā. I know nothing. Kā nu tur bija vai nebija, ar to +1 es pēc tam apprecējos, un kā jau precētiem onkuļiem un tantēm piedien, izbeidzām komunālo dzīvokļu ēru, un sākām dzīvot atsevišķi..
19) ..dzīvoklī kanālmalā. Tur es no balkona ar interesi novēroju, kā velosipēdisti, zosu iebiedēti, stiepa savus braucamrīkus caur krūmiem garām zosīm, kas stāvēja tieši takas vidū šņākdamas, un kategoriski atteicās kustēt ne sprīdi.
20) Tad es sāku dzemdēt burunducēnus, un likās, ka esmu tagad pieaudzis cilvēks, un kā tādam nācās ieviest māju ar dārzu n'stuff. Normāla pieaugušā cilvēka dzīve. Pupas, kabači un burunducēni auga griezdamies, viss kā lielajiem piedien. Bet arī šim mājoklim bija derīguma termiņš, jo gulbītis, gulbītis kustināja spārniņus un aizveda mani atpakaļ uz..
21) ..sūnu ciemu. Tur izbaudīju nekur nedzīvošanas priekus pāris mēnešus, līdz beidzot atradu spotu ar pareizo sajūtu,
22) kur savā divdesmit otrajā adresē laimīgi mītu joprojām.

Tāds migrācijas apdeits.

5/21/23 10:07 pm - [info]burunduks - Sapnis

Kad skatāmies uz pasauli kā "es, darītājs" un redzam sevi kā prātu un ķermeni, arī mīlestība šķiet notikums, kas pastāv starp personu A un personu B. Tas ir pēkšņs apskaidrības uzplaiksnījums. Tas ir skaists. Tas uzzied un izplēn.

Kad saprotam, ka neesam ne ķermenis, ne prāts, kad skatāmies uz pasauli kā "es, vērotājs" caur apzinātības prizmu tomēr ieraugām, ka mīlestībai nav nekāda sakara ar personu A un personu B. Tā ir visaptveroša. Tā ir skatuve, uz kuras A un B stāv. Tā ir matērija, no kuras A un B sastāv.

5/17/23 07:37 am - [info]begemots posting in [info]pajautaa - 8-i

Kāds var ieteikt, kur Rīgā tagad normālas cenas brillēm, tieši uz stikliem? Jo interesē tikai nomainīt stiklus esošajiem rāmjiem. Vision Express un Fielmann šķita diezgan padārgi.

UPD. Paldies, paskatīšos ieteiktajās vietās.
Powered by Sviesta Ciba