februāris

Posted on 2020.02.09 at 01:23
Tags: , ,
uz bērēm nebiju, biju uz karnevālu. nebiju bijusi kādus vismaz 6 gadus, kopš tā, kurā bija 20. gadu tēma (vai melnbaltā?). nomācoši daudz cilvēku, vispār nebija kur palikt. visi visu laiku vai nu kustējās vai sastrēga un viss bija viena milzīga mīcīšanās. mizkašču arī bija ļoti par maz un viss bija ļoti pilns ar atkritumiem. plusiņš par to, ka bija brīvi pieejams dzeramais ūdens. dzirdēju drusku Nikto (dzirdēt gan traucēja ļoti skaļais cilvēku sarunu fons) un Tesiņu.
joprojām vispār negribas lietot nekādas apreibinošas vielas (izņemot sēnes, kuras gribas jau kādu laiku, bet ne publiskā pasākumā). nevarētu teikt, ka man ir zudis anksietijs utt., bet varbūt tiešām esmu sākusi labāk justies savā prātā, jo nav ne mazākās vēlmes viņu mīkstināt ar alkoholu vai ko citu. jocīgi un neierasti, bet forši. sākās tas ar to neirofīdbeku.

Comments:


puscilvēks pusnecilvēks
[info]neetiski at 2020-02-09 03:15 (Saite)
Man liekas, ka "Melnbaltā planēta bija" 2011.
*
[info]inese_tk at 2020-02-09 13:50 (Saite)
oh my. un 20. gadu tēma bija pirms vai pēc tam?
krēpjlācis
[info]nistagms at 2020-02-10 00:16 (Saite)
kā tad tu to ūdeni nogādāji līdz dzeramam stāvoklim, ja pie ieejas atņēma arī tukšas plastmasas dzeramās pudeles? es par kalendāru varētu daudz besīties no 'darbinieka' skatpunkta, bet tas, ko es pilnīgi nesaprotu - kur var izrakt cilvēkus, kas ir gatavi pirkt 30 eur biļeti, lai dabūtu neeenormāli pārpildīta un pārkurināta trolejbusa sajūtu, uz kuru jāstāv milzīgā rindā un kurā apkārt močī dusmīga apsardze ar suņiem. drausmīgi.
*
[info]inese_tk at 2020-02-10 14:17 (Saite)
nopirku vienā bārā glāzi ar gāzētu ūdeni ar ledu pa 1.50 EUR un tad pamanīju tos dzeramā ūdens bačokus, tāpēc nemetu ārā glāzi un lietoju to. man gan nav problēmu arī dzert krāna ūdeni, bet bija tās drausmīgās rindas uz wc un burzma, tāpēc, protams, ērtāk ir ieliet no bačoka gaitenī.
es gan arī gāju iekšā pa mākslinieku ieeju un man vispār nepārbaudīja somu, tā kā būtu varējusi atstāt somā savu metāla ūdens pudeli, kuru vienmēr nēsāju līdzi.
krēpjlācis
[info]nistagms at 2020-02-10 00:23 (Saite)
hah, un man arī pilnīgi nekādas vēlmes lietot apreibinošas vielas - apakšā esošo anksietiju tikai ceļ uz augšu, turklāt mani sāk nogurdināt manis paša ikdienišķā šīze, lai es vēl tur kaut ko speciāli jauktu un pludinātu ar psihodēliķiem vai kaut ko nekontrolējamu. alkoholu nelielos daudzumos var iedzert, bet iet 'dzert' arī pilnīgi bezjēdzīgi - galvassāpes, smaka, nogurums un deprīgs pēcefekts. tieši nesen sapratu, ka 'ballīte' vairs neinteresē, turklāt pēdējos gados uz 'ballīti' esmu gājis jau tīri aiz inerces un gandrīz vai aiz kaut kādas pienākuma sajūtas sēdējis bārā un dzēris jau kuro alu pēc kārtas, tikai lai aizpildītu kaut kādu tukšumu vai lai vienkārši būtu labs bāra dzērājs, kas nevis sēž pie tukša galda, bet izdzer un ņem jaunu.
*
[info]inese_tk at 2020-02-10 14:20 (Saite)
jā, ceļ uz augšu, bet vismaz pirmajā brīdī nomutē. galu galā vismaz alko darbojas kā CNS depresants. bet vēl pirms neirofīdbekiem biju pamanījusi, ka pohas ir viens, bet kkāds dīp depresīvums pēc alko lietošanas ir vēl kaut kas pavisam cits (un saglabājas pāris dienas, arī kad "parastās" pohas sen izplēnējušas), kam viegli arī nepamanīt saistību.
*
[info]inese_tk at 2020-02-10 14:21 (Saite)
p.s. man gan nav nekas pret ballītēm patīkamā kompānijā. labprāt. varu dzert arī ūdeni vai tēju vai limonādi. no prob.
Previous Entry  Next Entry