ieraksts ([info]ieraksts) rakstīja,
@ 2019-12-02 20:01:00

Previous Entry  Add to memories!  Tell a Friend!  Next Entry
Mūzika:Pearls Before Swine

Pirms pāris gadiem man atdeva maisu ar visādām fotoaparātu detaļām, kurā bija arī puse veca japāņu objektīva, ar pilnīgi neskartu un svaigu optiku, bet bez aizmugures bayonet mount, diafragmas gredzena u.c. svarīgām detaļām. Tā kādu laiku slinki meklēju, kur to objektīvu pusbeigtā detaļu stāvoklī varētu dabūt zem 50$, jo man jau nevajag kā jaunu, man vajag no diviem salikt vienu. Nu lūk, šodien beidzot pastā no Japānas pienāca tieši tāds, kā vajadzīgs. Mehāniski viss ok, tikai stikli galīgi aizpelējuši.
Kā jums šķiet, vai 1974. gada objektīvu izjaukt ir viegli? Haha.
Divas skrūves ar spirtu un karsēšanu dabūju vaļā, bet rīt jāiet meklēt piemērotu skrūvgriezi, citādi nekā.(Ierakstīt jaunu komentāru)


[info]sodienliist
2019-12-02 20:30 (saite)
es kaut kad redzēju bildi ar izjauktu objektīvu līdz pat mazākajām skrūvītēm. tur bija tik daudz detaļu! un tik daudz mazu objektiņu, ko viegli pazaudēt. turklāt izjaukt jau var visu, bet salikt atpakaļ? lūk, tas jau ir kas cits :)

(Atbildēt uz šo) (Diskusija)


[info]ieraksts
2019-12-02 20:42 (saite)
parasti tik briesmīgi daudz detaļu ir kaut kādiem zoom objektīviem, man šķiet. tā nav nekas īpaši traks, kamēr nesāk jaukt vaļā pašu lēcu bloku. galvenais iegaumēt, kur kas iet pēc tam vietā.

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais)


Neesi iežurnalējies. Iežurnalēties?