03 December 2022 @ 12:47 pm
 
Prozists: Mīlestība kā risinājums problēmām mani šausmīgi kretinē.
Es: <3
 
 
02 December 2022 @ 11:17 pm
 
krusts ir mūžsens un tāpat kā tā jaunākais brālis – papīrs – pacieš visu. pie tā jebko var pienaglot, ne tikai Jēzu un tā atveidus. un krustam par to, ko pie tā piesit, ir dziļi pohuj.
 
 
02 December 2022 @ 04:57 pm
Tablete  
Ahoi.
Kāds ir labākais veids, kā kādam atdādvināt teju nelietotu Lenovo planšeti?
https://www.laptopsdirect.co.uk/lenovo-tab-e10-tb-x104l-msm8909-2gb-16gb-4g-10.1-inch-tablet-za4c0008gb/version.asp

Ir burtiski pāris reizes apčamdīts pirms gada vai vairāk, reizes 2 vai 3 pa 10min palietots, un viss.
Ir pat vēl oriģinālā kastes, lādētājs.
Perfektā stāvoklī - vien tie parametri pie 2022 nav tādi, lai kko jaudīgu darīt utt.

Gribētu, lai tiek kādam konkrēti un kur to patiesi vajag, nevis anonīmi atdot kādai organizācijai
 
 
02 December 2022 @ 05:02 pm
 
to viegli var redzēt iztēlē, kad aizver acis un sāk sapņot
 
 
02 December 2022 @ 04:05 pm
 
Kaut kāda tāda sajūta, ka tikai vēl vairāk sarežģījot visu to mudžekli sevī iekšā, es varu izdarīt tā, lai āriņā viss ir skaisti; kaut kāda otrādā entropija
 
 
02 December 2022 @ 02:01 am
 
Šodien (vakar) biju uztaisīt covid poti, un, kā jau ieplānots, man turpat vakarā sākās mērens drudzis. Zinot, kas ir cēlonis un ka drudzis visticamāk beigsies pēc 24 stundām, tā drudža un nedaudz paaugstinātas temperatūras pieredze ir interesanta. Un savā ziņā par patīkama. Protams, neko aktīvu darīt negribās, bet vienkārši sēdēt bezdarbībā ekrānā un ik palaikam nodrebināties, sačokuroties, ietīties segā ir pat patīkami.

Update: Nakts vidū drudzis un temperatūra no "patīkams" pārgāja uz "neforši". :D
 
 
01 December 2022 @ 01:35 pm
Kaķu barība  
Kur ir palikusi Purina Sensitive kaķu barība (lielajos pārtikas veikalos neatrodu)? Vai kāds nav manījis, kur var nopirkt?
 
 
30 November 2022 @ 10:03 pm
 
Es pēdējā laikā esmu diezgan daudz paturējis savu viedokli pie sevis, atkārtojot kā mantru mana šrinka frāzi - pieaudzis cilvēks ir tas, kurš zina, ko grib, un kā to panākt. ("Diezgan daudz", protams, vēl nenozīmē "visu".) Kāda jāga kaut ko teikt, ja tu nepadarīsi lietas labākas, vai pat drīzāk - viss ko tu panāksi, ir kādu sāpināsi. Pačīkstēt draugiem par to, kas tev sāp? Totāli, jā! Un paldies viņiem par iecietību un pacietību.

Un tagad dīvainā kārtā es piminēšu Rick and Morty. Jo jaunākajā epizodē ļoti daudzi ir saskatījuši to, kā terapija Rikam ir ļāvusi kļūt par labāku cilvēku, un viņš gandrīz ir noturējis šo stāju līdz galam. Nerunājot par to, ka man epizodes filānā fāze nelikās kā pāri stāvēšanas lieliskākā ilustrācija, man arī Rika "noraušanās" nelikās nekas nosodāms. Un tad man likās interesanti paskatīties ar šādām acīm uz sevi? Varbūt arī man terapija ir ļāvusi kļūt par labāku cilvēku šādā skatījumā? With all respect to my shrink, tā globāli visi šrinki jau maļ vienu un to pašu. Tik ļoti, ka tas pat kļūst par multeņu seriāla tropu. Un tomēr, kad šrinkam izdodas sasniegt tevi personīgi ar tiem visiem vispārīgajiem "kas ir ļaunākais, kas varētu notikt", tad varbūt ir sasniegts tas punkts, kas citiem no malas izskatās kā "redz kā viņš ir audzis".

Es nezinu. Varbūt mēģinot lavierēt starp spoileriem un sensa meikošanu, es neesmu sasniedzis nevienu no tiem. Bet šis likās kaut kāds īpatnējs breaking the fourth wall moments.
 
 
30 November 2022 @ 08:15 pm
Ja kāds nebija informēts, kas veido mūsu identitāti.  
"Pieņemto lēmumu Aleksejs Vasiļjevs argumentē ar cilvēku ziņojumiem par izstādi, tādējādi Daugavpils domei neesot nekas cits atlicis, kā rīkoties. Vasiļjevs atsaucas uz Saeimas preambulu, kā arī saņemto vēstuli, ko parakstījuši četru kristīgo konfesiju pārstāvji: "Latvijas identitāti veido starp šo visu kristīgās vērtības, tas ir Satversmes preambula. Nu par ko mēs runājam? Mēs nedrīkstam pat vienu vārdu izteikt par savu viedokli, iedzīvotāju grupas viedokli?""

Joprojām gaidu, kad viņi beidzot tiks skaidrībā, kas tad īsti ir tās kristīgās vērtības, kas veido mūsu identitāti. Man šķiet, ka mīlestība, piedošana un sapratne, būtu tās vērtības, bet, nujā, man daudz kas šķiet. Preambula, savukārt, reāli uzvelk.
 
 
30 November 2022 @ 07:54 pm
 
For the beauty
Give me something please
For it's the beauty
That's killing me

I can't trust it anymore
Or rely on its truth
It pulls me right to it
Then makes a show of its abuse
 
 
 
Current Music: Tindersticks - For the Beauty
 
 
30 November 2022 @ 06:32 pm
 
Nē, tieši jūs, kārtējie komunistu sūdi, esat margināļi. Nekas nesanāks. Never forget, never again.
 
 
30 November 2022 @ 05:23 pm
Kiviča un Džiļa intervija  
Es jūtos tiešām neitrāli attiecībā pret Kiviču, Artusu, Zuzāniem un pārējiem tādiem meļiem, bet nu melo un jūtās super. Ir šeit arī meitenes, kurām patīk asas izjūtas, nu tas vienkārši ir ekstēmi :)
 
 
30 November 2022 @ 04:11 pm
 
Racionāli es saprotu, ka es grasos atbrīvoties no vienām saistībām, un uzņemties citas. Bet tomēr ir neliels stress par to, ka es grasos uzsākt avantūru, kurai nevajadzētu ļauties. Normāli cilvēki tā nedara. Normāli cilvēki grib vakarā ierausties savā gultā ar siltu tēju, un skatīties seriālu. Es grasos atbrīvoties no mājām vispār. No otras puses, šīs "mājas" jau kādu laiku nav mājas, kurās es dzīvoju. Šīs "mājas" pilda tikai atsevišķas funkcijas, un neviena no tām nelīdzinās "gultā ar siltu tēju".
 
 
30 November 2022 @ 02:16 pm
 
Pēdējā laikā bieži skatos multenes, kas saucās sapņi. Katru rītu mostos - laikam jau Aleksandrs Grīns teica, ka aukstos sviedros, bet es pamostos savādāk. Katru rītu pamostos, ka esmu vakar smēķējis sapnī, vakar esmu dzēris sapnī, un tūlīt būs pilnīgā - kā bizē teica pēdējā pēcpusē.

Nu katras mēs esma savādāks.
 
 
30 November 2022 @ 12:42 pm
Jauki.  
Pēc tikšanās ar Marka Rotko muzeja vadītāju Māri Čačku kultūras ministrs Nauris Puntulis (NA) akcentēja, ka mākslas politiska cenzūra demokrātiskā sabiedrībā nav pieļaujama, tas ir ceļš uz nekurieni.

https://www.lsm.lv/raksts/kultura/maksla/varam-prasis-paskaidrojumu-daugavpils-domei-par-makslas-cenzuru-rotko-centra-km-rosina-apspriedi-saeimas-komisija.a484695/
 
 
30 November 2022 @ 11:29 am
Sviests kaut kāds jeb ar ko sviests atšķiras no sviesta?  
Ahoi,

Redzot, ka 200g sviesta paciņas cena veikalos uzkāpusi jau virs 3 ērām, es kkā aizdomājos, kā un vai atšķiras dažādu ražotāju sviesti?
Te domājot tieši par LV ražotājiem un to fasēto bezpiedevu (sāls, trifeles utt) 200g/180g/175g piedāvājumu, kas nopērkams lielveikalos.
Man sviesta gadījumā ļoti izteikti darbojas atlaides un tad iepērku vairāk, lai ir ilgākam laikam + saldētava, un man tad nav svarīgi, vai tas Baltais, Valmieras, Lazdonas, Smiltenes vai Cesvaines.
 
 
30 November 2022 @ 10:21 am
Cotton Candy Dream Boat  
 
 
30 November 2022 @ 08:57 am
 
Kādi servisi (paņēmieni) darbojas, lai UK only pirkumu pārsūtītu uz LV?
 
 
30 November 2022 @ 07:53 am
Vai tiešām govju anālā fistinga beigas nav aiz kalniem?  
https://time.com/6236041/unilever-cow-free-dairy-ice-cream/?utm_source=reddit.com
Tags:
 
 
29 November 2022 @ 07:32 pm
Labs portretu fotogrāfs  
Sveiki! Iesakiet portretu fotogrāfu, kas mācētu apieties ar nefotogēnisku, nepašpārliecinātu cilvēku un dabūt normālas, glaimojošas, bet reālistiskas bildes. Relatīvi "oficiālas", kuras var vienkārši iebāzt visās vietās, kur prasa savu seju rādīt.