De contemptu omnium vanitatum mundi

> Recent Entries
> Archive
> Friends
> User Info
> previous 20 entries

September 27th, 2022


11:00 am
Cilvēki speciāli spīdzina suņus, lai varētu uzfilmēt video par to kā tie suņi tiek glābti ar aizkustinošu lifta ļurļur stock mūziku fonā un pelnītu naudu fb un youtubē ar reklāmām, jo citi cilvēki masveidā tos video skatās un saka "awwww.....". Es nezinu kas vēl jums par cilvēci jāzina.

(5 comments | Leave a comment)

September 22nd, 2022


05:01 pm
Cilvēki staigā apkārt ar plikiem kakliem ughh...

(Leave a comment)

September 18th, 2022


03:30 pm
Tikmēr es pati pavadu brīvo laiku refrešojot stulbas lapas.

(Leave a comment)

03:14 pm
Es neuzskatu, ka visu cilvēku viedokļi ir līdzvērtīgi un es to neslēpju arī.

(Leave a comment)

July 27th, 2022


05:27 pm
Kas tas homofobiem ir par bullshit argumentu gandrīz vienmēr "kā es to paskaidrošu bērniem?" ??? Pastāsti savam bērnam, ka tā nav viņa goddamn darīšana.

(1 comment | Leave a comment)

July 26th, 2022


03:26 am
Mani trigero ģeneralizācija. Da jebkāda. Tracina. "Mēs tik maz viens otram jautājam - kā tu jūties...." Speak for yourself, bitch. "mēs" viens otram jautājam "kā tu jūties" visu laiku, katru dienu. Nevajag uz visu planētu projecēt savus trūkumus izliekoties, ka esi labāks cilvēks par tiem visiem citiem "mēs".

(1 comment | Leave a comment)

May 15th, 2022


01:52 pm
Mani galīgi neaizvaino tas, ka Ukraina uzvarēja eirovīzijā jo Ukraina. Salīdzinot ar pagājušo gadu eirovīzija bija ļoti garlaicīga. Vienīgais brīdis, kas man šķita ļoti jautrs, bija kad UK dabūja pirmos punktus un sāka skandēt "WE GOT POINTS! WE GOT POINTS!"

(Leave a comment)

April 12th, 2022


10:51 am
Literatūras superspēja manā dzīvē ir - es varu bezmazvai izvēlēties, kā es gribu justies, piemeklēt grāmatu un šurum-burum es tā jūtos. Es zinu, ka es varu, bet es nedaru. That's on me.

(Leave a comment)

February 20th, 2022


11:56 am
Šitā es pensijas vecumā būšu vienīgā tantiņa bez tetovējuma un visi par mani smiesies.

(1 comment | Leave a comment)

February 19th, 2022


09:27 am
Kā lai heteroseksuāls cilvēks dabū netradicionālu ģimeni?

(9 comments | Leave a comment)

February 10th, 2022


11:30 am
Kaimiņi taisa augšējā stāvā remontu. Dzirdu, kā man vannasistabaa birst akmeņi no trubām, ieslēdzu gaismu paskatīties, balss no griestiem - "Čau, K, kā klājas?" awww

(Leave a comment)

February 9th, 2022


11:10 am
Viena lieta, par ko es būtu priecīga, ja būtu zinājusi bērnībā ir - tīrs dieva dots talants ir retums. Cilvēki var iemācīties jebkādu skilu, ja piestrādā pie tā. Bet jebkāds skils un attīstīšanās tāpat agri vai vēlu atdurās pec nepieciešamības ieguldīt tajā daudz naudas, kuras tev var nebūt. Tā kā - nekas nav daudz zaudēts tāpat.

(Leave a comment)

February 5th, 2022


07:47 pm
Ap kuru vecumu vēlme siet lakatiņu galvā top nepārvarama? Porcelāna tasītes man jau ir.

(2 comments | Leave a comment)

01:07 pm
Es nemaz nevaru aprakstīt kā es jūtos, jo man ir konstanta trauksme par katru nieku. Es vairs nezinu kā es jūtos. Es turos pie realitātes ar vienu pirkstu. Teorētiski. Praksē no malas viss izskataas ļoti labi. Nav par ko sūdzēties, bet ļoti gribās.

(Leave a comment)

February 2nd, 2022


02:40 pm
Komunikācija ar pārējiem kopīpašniekiem ir nevajadzīgi nepatīkama. I don't need this shit. Bars pašapmierinātu snobu.

(Leave a comment)

January 25th, 2022


05:47 pm
Varbūt, ja tu esi bumbulītis, nevajag bāzties kvadrātainā caurumiņā. Visiem bus labāk.

(Leave a comment)

January 24th, 2022


04:01 pm - For the greater good.
Īsā versija ir - cilvēki varētu mazāk bāzt degunu citu privātajās darīšanās. Garā versija ietver sevī garu eseju, kas sākas ar Dan Carlin podkāsta citātiem, pārdomām par to kā paštaisni tradicionālo vērtību aizstāvji pick and chooso sev izdevīgus argumentus to fit a narrative un manu vispārējo nicinājumu pret viņu viedokli, kas tēlo, ka domā par "tautas nākotni", bet patiesībā tikai grib attaisnot savus pretīgos, naidīgos uzskatus un es zinu, kur es TO jau esmu dzirdējusi...
Un kāds tam visam sakars ar mani? Man nav jāattaisnojas par savām izvēlēm un - ja pavisam godīgi - kāds maz apstājās lai pajautātu, kāds tieši un kam ir tas "greater good" ieguvums? Tā ir tukša diršana.

(Leave a comment)

January 16th, 2022


07:53 pm
Taa buutu ahujennā pašnāvības vēstule - "baltais nosauca mani par resnu"

(Leave a comment)

January 15th, 2022


02:37 pm
Tas brīdis, kad kafijai nav klāt cukura, jo bija jāēd kūka un tad kūka beidzās, bet kafija vēl ne. Izgāju ārā un atcerējos, ka ir janvāra vidus. Līst.

(Leave a comment)

December 21st, 2021


01:33 pm
Stāvoklis plānotāju tirgū ir neapmierinoši neapmierinoš. Vai tiešām vienīgā izeja ir konstruēt pašai savu? Mēs dzīvojam viduslaikos vai viss šitais individuālisms un inclusivity bulshits ir kaut kāds aizkars priekšā faktam, ka visi cilvēki vai nu IR instagram boti vai meta grib, lai mēs domājam, ka mēs esam instagram boti.

(Leave a comment)

> previous 20 entries
> Go to Top
Sviesta Ciba