nothing but the sky

sapņotāji

5/27/15 05:08 pm - [info]deloveja_kundze

ja es vēl rakstītu zīmītes sev uz rokas, tur šobrīd būtu tādi teksti kā ''neaizmirst izņemt mēteli no tīrītavas'', ''neaizmirst aizsūtīt rēķinu'', ''neaizmirst aizbraukt uz Vīni rīt''

ja es teiktu, ka ir intensīvs periods, man kāds vēl ticētu? bet labā ziņa ir tāda, ka tas nozīmē - mācos risināt problēmas tad, kad tās parādās, nevis pirms tās vispār ir parādījušās un ir tikai izdomātas.

vislaik domāju, ka vajadzētu vairāk pierakstīt lietas, un tad par to uzreiz aizmirstu.
 

5/27/15 01:53 pm - [info]_raagas posting in [info]muzons - raidījumi "rāgas" un "zeme"

cibā atrodami divu raidījumu ierakstu arhīvi iz radio naba viļņa:

[info]_raagas

[info]_zeme

5/27/15 01:09 pm - [info]feita_kleita - Tas ir gaisā!

Visi jūk prātā.

5/26/15 09:45 pm - [info]feita_kleita - "Vai tu jau domā par mīlestību?"

Izdomāju sev spēli. Paņēmu veco jauniegūto Heinriha Briknersa grāmatu "Vai tu jau domā par mīlestību?" un šķiru vaļā kā plūst, līdz pieturas un lasu nejaušus apakšvirsrakstus dzejā ->

Pārsteigums ārsta kabinetā.

Kāpēc es jums to visu stāstu
Kumeļa gadi agrāk un tagad
Draudzība jaunā gaismā
Cik objektīvi mēs redzam pasauli?

Par un pret
Nepareizi priekšstati
Kad draugs pasaka pārāk daudz
Par iepazīšanos

Krāt pieredzi?
Vai jāprecas?
Divi puiši vienai meitenei
Kā tas iespējams?

Jauns sākums
Sevišķas piepūles laiks
Labas zināšanas -
brīvāka izturēšanās?

Manipulētā seksualitāte
Nezināšana
neatbrīvo no
soda.
Tags: , ,

5/26/15 09:53 pm - [info]krii

Maijam ir trekna rabarberu krēma garša - tāda krēma, kura galvenās sastāvdaļas ir maskarpone, cukurs un rabarberi. Turklāt tu šo krēmu neuzņem tikai orāli vien, tu tajā peldies, mīcies un kopojies, bez apģērba, varbūt pat bez ādas, nekautri atsegtiem nerviem, un pāri visam tās apdullinošās ziedu smaržas, krāsas, putnu dziesmas, baltās naktis, akadēmiskais diskurss un infernāla šiza.

5/26/15 08:18 pm - [info]neraate - gribiet uzlabojumus dzīvē?! paaugstinājumu darbā? izaugsmi karjerā?

mums ir kursi!

"Mēs ne vienreiz vien esam dzirdējuši stāstus par to, ka pēc kursu iziešanas meitenes saņēmušas paaugstinājumu darbā, strauji kāpušas pa karjeras kāpnēm. Lūk, tāds psiholoģijas paradokss, bet tas eksistē un darbojas." "Kādu sievieti partneris bildina, kāds cits atsauc savu šķiršanās iesniegumu, bet vēl kāds uzzina par gaidāmu ģimenes pieaugumu."

bet labāk jau palasiet paši:
http://www.tvnet.lv/egoiste/sekss/561321-jekaterinas_lubimovas_orala_seksa_maksla

5/26/15 06:03 pm - [info]methodrone

cik bezjeedziigi ir justies labi vai slikti, jo tie ir tikai viljnji uz muuzhsenas neitralitaates fona. viss ir neitraals, un jaa dazhreiz viss kljuust labs un sveetiigs un dazhreiz slikts un skaudrs. es nezinu no kaadas perspektiivas es veeljoprojaam veros, bet neitralitaate shkjiet slikta. es domaaju, ka neitralitaate ir daudz riebiigaaka peec prieka nekaa gaidiita peec skumjaam. neitralitaate ir tas pats, kas 'bezgaliigajaa staastaa' sagraava fantaaziju pasauli. neitralitaate skataas no malas un gaida, kad tevi nokjers, un kad tu esi nokjerts, tad prieks un skumjas izgaist. visa neiistums ir tas kas nomaac. neitralitaates iistums nomaac. es nezinu, bet man neshkjiet, ka jebkas, kas ir patiess tikai uz briidi ir iists. es domaaju, ka tikai neitralitaate ir iista, viss paareejais ir dazhaadi fenomeni, kas caurshauj praatu un dveeseli un suuc asinis. ja vien tu kaa cilveeks esi nepraatiigs un priecaajies par visu, kas tev ielauzhas praataa un sirdii, paposta, izsuuc asinis, un aizlido un izdziest kaa nebijis. varbuut, kameer citi kvantu lauki mutuljo un svaarstaas un briivi zuud un rodas jebkur un jebkaa, es esmu atstaajusi pamatiigu energjeetisku nospiedumu sevis laiktelpaa un manaa esiibaa liidzpastaav spoks, kas radiits no idejaam par pasauli, kurai var uzticeeties un kas ir iista, eetiska, prieciiga un noturiiga.

5/26/15 07:53 pm - [info]feita_kleita - Viss nav tik slikti.

Šonedēļ Otrās Elpas 50% nedēļa kā katra mēneša pēdējā nedēļa un tas bija iemesls tur ieiet un tikt pie Annas Kareņinas labā stāvoklī un latviski, Ezeras Odas skumjām, kuras reiz piederējušas kaut kādai Ievai Ziemelei, mezglošanu un "Vai tu jau domā par mīlestību?", un Un kaut kādu labi smaržojošu, mašīndrukā (?), rokām iesietu horoskopu grāmatu.

5/26/15 07:04 pm - [info]feita_kleita - Aizmirsu teicienu, bet nu tā...

Jau minēju, ka salūza telefons - skanda (skaļrunis, nez, tā lieta pa kuru nāk laukā jūsu balss). Paskatījos garantijas talonā - garantija beidzās vakar. Tagad ļoti aktuāli būtu noskaidrot, kur labot telefonu, nokija, 808? Garantijai piesaistītais kantoris nerullē, nevēlos 6 nedēļas gaidīt, lūk.

5/26/15 07:07 pm - [info]neraate

atcerieties, [info]kautskisim bija šķirklis EMV ar dažādiem foršiem vārdiem. lasu Virtuves Vārdeni un esmu sajūsmā un gatava ieviest līdzīgu rubriku

5/26/15 06:24 pm - [info]feita_kleita - Traģikomēdija.

Par to, ka manis nebija mājās vēlā vakarā, līdz ar to nesasaucama ar akmentiņu pa logu un durvju dauzīšanu, kamēr ar draugiem centrā riju picu, E. nogriež sev Klauna Krastija frizūru. Visi smejas. Bet man skumji. Man nepatīk, ja par cilvēku, kurš ir mans draugs, smejas. Un kad smieties sāku es, apvainojas un izvērš traģēdiju, hah. Un koncepts nobrūk... Atšķirties no citiem? Varētu sākt atšķirties ar prātu, nevis bērnišķīgiem izlēcieniem.

Tas tagad tāds hits? Visi manā pasaules telpā ienākušie cilvēki rīkojas tā, lai izvestu mani no pacietības, pieklājības, iecietības, saprāta, nosvērtības, prāta.

Un tad, burtiski tiko, piezvana Beas mamma (jo Bea raud) un jautā, vai saulespuķei, kuru uzdāvināju dzimšanas dienā, ataugs ziedlapiņas, kuras nama bērni izplūkājuši? Varētu paņemt mazo cilvēku padzīvoties pie sevis, bet nav kur to likt gulēt un ko tam dot ēst.

Kāpēc cilvēki ir tik ļauni? Kāpēc jārauj laukā ziedlapiņas? Kāpēc jārauj ārā sirds un tā jāsamīda dubļos? Kāpēc jāpazemo tiktiko plaukt sākušu dvēseli?

5/26/15 05:32 pm - [info]ulvs - patiesa interese par jūzerpikčām

Man, goda vārds, gribas iztēloties, ka aiz visām seksīgo beibju jūzerpikčām slēpjas arī tikpat seksīgas beibes. Nē, nopietni. Un, ja nu es piedzīvošu vilšanos, tad man rodas jautājums - kāpēc šādas pikčas tiek izmantotas? Nu, ne jau pašapziņas celšanai. Tīra estētika- vēlme redzēt savam postiņam/komentāriņam blakus skaistu sievieti, apzinoties... ko? Pastāstiet man!

5/26/15 05:28 pm - [info]chimera

kādus tik eventus man feisbuks nepiedāvā.

Живой квест "Хиппи на дорогах" от Questime

В коммуне гостит известная рок-группа, которая вот-вот должна уехать на фестиваль в Вудсток. Однако, автобус ломается, и ребята решают закатить прощальную вечеринку. Но она омрачается трагедией - лидера группы убивают. Полиция запирает людей в доме до выяснения всех обстоятельств. Однако, насильственная смерть - это не единственная темная тайна невинных хиппи.
Поиграем?

5/26/15 01:09 pm - [info]etalonfunkcija

Man riebjas tā sajūta, ka es neko nevaru paspēt, ka velkos pakaļ savai dzīvei un notikumiem.
Šorīt pēc stundas vingrošanas muguru mazliet atlaida, bet tas nozīmē tikai to, ka šobrīd varu pieliekties jau(!) 30 grādu leņķī ne vairs tikai 10, kā pirms tam.
[te es gribēju rakstīt par visu, ar ko pēdējā laikā nodarbojos, un kam velkos pakaļ, bet slinkums]
Aj, problēma jau ir tajā, ka es nevis koncentrējos uz to, ko tādu labu šobrīd daru, bet uz tām visām neizdarītajām astēm, kas spraucas laukā no visiem e-pastiem, soctīkliem, gultapakšām, izlietnēm un darbu sarakstiem.
Ir jau labi. Jāiedzer tēja ar pienu un jāpadomā, vai es gribu šovakar iet uz vienu no diviem pasākumiem, vai palikt mājās un cīnīties ar astēm (kas tik pat labi var pārvērsties par trulu blenšanu internetos).

5/26/15 11:25 am - [info]neraate - kolosāla kūka?

tā dāmas (un kungi) konditori. banofī man a) ir apnicis b) satur iebiezināto pienu ko nevaru ēst un banānus, ko esmu atēdusies

un man uz sestdienu vajag kūku, kas ir a) garšīga b) muļķudroša. domāju par kaut ko ar citronu (laimu) uz smilšu mīklas pamatnes, bet tas nav obligāti. galvenais lai ir satriecoši garšīgi un smuki. es nedrīkstu 'zaudēt seju'
internetā ir ļoti daudz kolosālu recepšu, rasbainieks nesen reklamēja vienu, zimbabve otru, svētdien nopirku Ilzes Jurkānes pavārgrāmatu kurā arī ir citronkūka, visas tik gardas - kā lai izvēlas?! vēl arī pavlova būtu variants, bet es negribētu neko tādu, kur ir putukrējums, jo ar visu kūku jābrauc piknikā

5/26/15 10:25 am - [info]ulvs - pieraksti par ļ.triviālo jeb bloga pūde

Besī, ka otrdienās un ceturtdienās manu darba PC līdz 11.00 ir aizņēmusi kāda kundze, kura mani uzskata par ļoti nelaipnu jaunskungu, jo es tā nevērīgi ar viņu 1. reizi sasveicinājos - pirmā un vienīgā reize, kad redzēju viņu (pat neatceros, kā izskatās). Cilvēki var atrast visdažādākās lietas, par ko neciest un nemīlēt citus, bet, runājot par pretējo, viņu spējas komunicēt fluktuē kā saraustīta līnija. Gribas piesaukt sēriju "What's done is done", neatceros no kurienes.

Un vēl besī, ka rakstu par triviālām lietām. Mans blogs pēdējos pāris gados ir kļuvis par miskasti. Par triviālo, banālo lietu izgāztuvi. Es atceros, ka agrāk to spodrināju kā tādu PSR plastmasas viltus zelta medaļu. Ticu, ka paies šis posms un sāksies jauns. To man ir iemācījusi māte vēsture, kurai esmu ļoti pateicīgs. "Dzīvo šodienai" ir kaut kāds ultraliberāļu pārpratums (to pašu, kuri 90tajos izpleta savu antinarkotiku kampaņu, kas sevī ietvēra pamatīgu visu lietu stigmatizāciju; par laimi palēnām tā izplēn, taču ne attiecībā uz visām lietām; ja vien jūs zinātu, ar kādām muļķībām un muļķiem esmu sastapies šajā sakarā... angliski runājošie teiktu, ka man būtu miljons peniji un centi jau ap šo brīdi - maz, bet uzskatāmi).

5/26/15 10:08 am - [info]neraate - turpinam veselības tēmu

es jau kādu laiku gribēju pajautāt cibas meitenēm:

a jūs regulāri iztaustat savas krūtis? nu, tā kā vajadzētu un kā dakteri stāsta. vismaz reizi mēnesī, vēlams pēc MR (ja nemaldos, cikla 10.-14.dienā) dušā ar mitru ādu apļveida kustībām? es, piemēram grēkoju. dažreiz atceros, bet lielākoties aizmirstu. it kā jau nekas sarežģīts, aizņem piecas minūtes laika. turklāt pēc tam var atcerēties ieziesties ar kādu smāķi

par šo es pirmo reizi aizdomājos, skatoties Cīņas klubu, nu jūs ziniet par kuru ainu es runāju.

5/26/15 08:22 am - [info]neraate

jūs varbūt domājiet, ka es esmu hipohondriķe, bet veselais saprāts man arī ir. es zinu, ka katras sūda dzimumzīmes dēļ nav jāskrien pie ārsta, bet tajā pat laikā cilvēkiem, kam ir ļoti gaiša āda, neveidojas iedegums, ir daudz dzimumzīmju dermatoskopija būtu ieteicama reizi trijos gados. arī tad, ja dzimumzīmju skaits strauji pieaug, tās izmainās vai parādās citas pazīmes. avots - dermatoloģijas profesore. kādēļ? jo melanoma, kas LV ir pietiekoši izplatīts audzējs ir agresīva, bet sākuma stadijās ļoti labi pakļaujas ārstēšanai. un vispār jau reizi trijos gados aiziet nav ne dārgi, ne ļoti sarežģīti. es gribētu lai mums te būtu ierasts pie ārstiem iet arī profilakses dēļ nevis tad, kad jau vissirslikti, pārāk daudzi cilvēki par šo maksā visaugstāko cenu.

vēl es arī domāju, ka darba devēja izmaksas par apdrošināšanu tādā valstī kā mūsējā (tieši vēlīni atklātu smagu un/vai ielaistu kaišu dēļ) būtu pēdējais apsvērums par ko domāt. skaidrs gan ir arī tas, ka tad, ja visi tā braši saņemsies kā mūsu jaunais veselības ministrs grib, un braši dosies uz veselības pārbaudēm, sistēma vienkārši uzkārsies, jo daudzās jomās pie speciālista ar nosūtījumu var tikt tikai pēc pāris mēnešiem. un labi, ja tev tā kaite tāda 'mazāk svarīga' un tu tos pāris mēnešus vari gaidīt


bet vispār man ļoti patika jūsu komentāri. fedrs uzrakstīja otro smieklīgāko komentāru manās cibās everest. un unpijs trešo. visu vakaru ķiķināju par to hipohondriķi

5/26/15 01:08 am - [info]az

toties pirmdienās pēc desmitiem viss ūdens ir tikai mans. vispār nemāku paskaidrot, ko tas ar mani dara, bet tik bezgala labi. dzīvam būt.

5/26/15 12:16 am - [info]saldumi

Ja nebūtu piektidien tās runas, par ko es drausmīgi satraucos, es varētu teikt, ka šodien es savā dzīvē jūtos ļoti, ļoti labi - par spīti tam, ka nokritu un sasitu kāju, kura man joprojam sāp, un, tā kā no rīta nevarēju saprast, kāds ārā laiks, uz uni uzvilku pārāk biezu džemperi, un man bija karsti, plus sāpēja tā kāja.
Bet jā - es šodien nopirku sev katlus un glāzes (gan parastas glāzes, gan vīna glāzes). Kad pati nedaudz nokaunējos par to, ka esmu tādā sajūsmā par šo faktu, atskārtu, ka šī ir pirmā reize manā dzīvē, kad es sev esmu nopirkusi katlu, tā kā tas ir atzīmēšanas vērts. Un, kā Lelde norādīja, par mazām lietām ir jo īpaši jāpriecājas, jo tās notiek biežāk, nekā grandizoas lietas. Tā man vispār liekas ļoti vērtīga doma, ko paturēt prātā. Mazas, labas lietas ir svarīgas.

Vēl es kādā interneta vietnē, kas ļauj izvēlēties plejlisti saskaņā ar pašreizējo noskaņojumu, uzzināju, ka man laikam ļoti patīk japāņu tradicionālā mūzika. Un tas man lika aizdomāties par to, ka pasaulē taču ir tik daudzas lietas, kuras man varētu patikt un šķist interesantas, ja es par tām zinātu. Pasaule ir pārpilna ar brīnišķīgām parādībām. Es nesaprotu garlaicības fenomenu. Man galvā visu laiku ir milzīgs saraksts ar lietām, kuras es darītu, ja man pietiktu laika un spēka. Es pavisam skaidri apzinos, cik es esmu mazs radījums visa tā lielā un atklājamā priekšā. Var pietrūkt spēka, bet nekad pasaules.

Man ļoti, ļoti patika šī diena.
Powered by Sviesta Ciba