nothing but the sky

sapņotāji

3/25/17 10:07 am - [info]chimera

atkal tiem vīriešiem ir jācieš un jādegradējas bābu dēļ

https://www.facebook.com/makestroy/posts/1440350309368845

3/24/17 07:38 pm - [info]chimera

Но самым главным нововведением может стать запрет на продажу табака лицам, рожденным в 2015 году и позже, после достижения ими совершеннолетия.

http://izvestia.ru/news/656193

3/24/17 05:28 pm - [info]methodrone

kad es redzu ko skaistu, es redzu tavu seju, jo taa ir iista miilestiiba

3/24/17 06:22 pm - [info]az

beautiful
crushingly so
you look like the rest of my life

3/24/17 04:06 pm - [info]methodrone

reaali ir pagaajushi gandriiz chetri meeneshi bez alokohola. un es vinju neatmetu, bet vinjsh vienkaarshi nokrita nost. peedeejais, ko izdzeeru bija puspudele shampaniesha vecgada vakaraa apaatiski skatoties liktenja ironiju ar vieglu garu. toreiz reibums bija smagneejs un skumjsh un skaabs, un man atausa doma, ka mani vienkaarshi vairs neinteresee justies apreibushai. senaak man shkjita, ka reibumaa es ieeju taadaa blakus dimensijaa, kur viss ir patiess un kraasains un dveeselisks. bet tas ir totaals apmaans, es driizaak iegaaju taadaa elles baliitee, kur briivi var izpausties visas manas ego bruuces un tur sentimentaali un mazliet groteski asinjot

anyhow, es shodien piefikseeju, ka taa ir sanaacis, un man palika liels prieks, un uzreiz radaas kaudze atzinju par atmeshaanaam un vispaar gataviibu jebkaadaam paarmainjaam dziivee - taas nevar sev uzspiest, bet taas notiek ljoti pakaapeniski, un nekad nevar zinaat cik un kaadiem notikumiem shurpu un turpu buus jaanotiek, liidz veelamais rezultaats tiks sasniegts.

mana naakamaa atmeshana/atkrishana ir kofeiins. it's my ultimate nemesis, stipraaks par cigareteem, alkoholu un sevis zheeloshanu. bet es jau divas dienas neesmu dzeerusi kafiju, un sajuutot taas smarzhu vai redzot, ka cilveeki filmaas kafejniicaa dzer vinju, mani vairs nepaarnjem zheela smilksteeshana, bet gan drosha, silta, skaidra apnjemshanaas.

es domaaju, ka es, un varbuut cilveeki in general, bet negribas vispaarinaat, bet biezhi var vispaarinaat, jo cilveeki paarsvaraa ir vienaadi, un es nedomaaju, ka iipashi atshkjiros no citiem, so es domaaju, ka cilveeki ljoti ilgi nav gatavi dziivot bez nekaadaam atkariibaam, skaidri un fully-aware. tas ir kaa tev spiidinaatu spilgtu gaismu aciis, un tu kjer peec saulesbrilleem, un vieniigais veids, kaa pie shiis gaismas pierast ir pamaziiteem radinaat acis, liidz vienu dienu izdodas nolikt saulesbrilles malaa, vai attapties, to uz aciim vairs vienkaarshi nava un droshi skatiities gaismaa, jo acis ir pielaagojushaas.

es iedomaajos, ka varbuut es kafiju meegjinu atmest jau simtiem reinkarnaaciju peec kaartas, un shajaa man tas beidzot izdosies.

3/24/17 05:35 pm - [info]chimera

šodien uzzināju, ka tas, ko latvijā dara visi - nesas pa kreiso/vidējo joslu, kamēr pirmā ir brīva - rietumeiropā ir nopietns, štrāfējams pārkāpums. tāpat instruktors g. uzskata, ka tas ir viens no būtiskākajiem sastrēgumu iemesliem šaizemē. jā, runājot par sastrēgumiem - nebiju iedomājusies, ka tie sāk veidoties jau pēc 13:00. joprojām uzskatu, ka tramvajs un mikriņš ir optimālākie transporti pilsētgalvas apstākļos. mikriņi vismaz mūsu galā pat ir iemācījušies bremzēt un īpaši nepārkāpt noteikumus.

3/24/17 03:05 pm - [info]ulvs

Šovakar spēlējam Nabaklabā. Man ir pēdējā paciņa nimesil, ko taupu vakaram, lai nosistu temperatūru, un tāpēc varētu normāli nospēlēt. Ceru, ka nenomiršu uz skatuves. Lai gan tas savā ziņā būtu kļova.

3/24/17 01:00 pm - [info]mufs

vai nu man ir palielinājusies seismiskā jūtelība, vai arī kāds dragā pārkrautus vilcienus katru otro nakti vai arī man jūk ārā māja, bet šo varinatu es atsakos izskatīt

ap 2-3 naktī es mostos no tā,ka dricelējas gulta. Dricelējās arī grāmatplauktu augšas keramikas izstrādājumi, bet tos es tikmēr pa naktīm stumdīju,kamēr ir nedaudz miers. Vienu nakti pat atsprāga sekretāra duris, jo neviens nav salabojis atslēgu.

mēģināju gūglēt, bet,protams, nav jau nekur pieejamas informācijas, kam sūdzēties,ja man liekas,ka prečinieki ir overweight. Bet es nez, ja man otrajā stāvā metrus 400 no sliedēm kratās, kā ir tiem,kas dzīvo tuvāk un augstāk?!

3/24/17 01:35 am - [info]ulvs - 90'to indīroka mazā problemātika

Dies, tie ģitāru toņi. Tik šausmīgi tonāli perfekti, ka nāk vēmiens. Tas dzirdams 1992. ASV gadā dibinātās (līdz ar to pēc indīrokgrupu standartiem - sasodīti vecās grupas) indīrokgrupas Built To Spill 2015. gada dzīvās uzstāšanās ietvaros, jā, uzklikšķinot šeit arī. Es neteiktu, ka esmu baigais klasiskā (deviņdesmito) indīroka fans, bet es pavisam noteikti izbaudu noteiktus elementus, kas atsauču formā savukārt ir baudāmas dažu šodien spēlējošu grupu repertuāros. Deviņdesmito indīrokā man ļoti patīk tieši ģitāru toņi un dziesmu struktūras, kā arī bieži asprātīgās lirikas. Bet ļoti nepatīk tas, ka bieži basģitāras un bungas aurāli tiek atstātas otrajā plānā, ģitārām esot priekšplānā. Daudz spēcīgāks/dinamiskāks skanējums, kas ir tas, kas man patīk mūzikā (klausīties un it īpaši spēlēt), būtu manai ausij patīkamāks, un es to noteikti censtos panākt, pabīdot vairāk priekšplānā (50/50 ar ģitārām/balsi, kaut vai) zemo frekvenču spektru. 

3/23/17 10:34 pm - [info]krii

Paldies visiem, kas sveica.

3/23/17 06:07 pm - [info]neraate

mammai brūnas acis.
tiešām brūnas? varbūt zilas? vai pelēkas?
nē. sarkanas.

atnāk G_V, iesmejam par šo dialogu un sākas mērīšanās ar to kuram acis sarkanākas un lielāki maisi
zem acīm

3/23/17 05:39 pm - [info]ulvs

Visi iemesli, kāpēc vīrieši ienīst (šādas) sievietes. Ļoti uzskatāmi parādīts. Burvīgs ieraksts.

3/23/17 02:46 pm - [info]methodrone

mani shodien ir paarnjeemushas siltas, karstas juutas pret Londonu un taas droshiibas dienestiem <3

3/23/17 03:08 pm - [info]deloveja_kundze

citāts no kādas letterboxd recenzijas par vakardienas filmu:
''there are no diamonds, only ashes''

3/23/17 01:26 pm - [info]neraate

ir pienākusi tā diena, kad es beidzot esmu sākusi nodarboties ar tādām muļķībām kā ēdamkarotes apjoma ķirbja tvaicēšana. sietiņā, jo tvaicējamā trauka vai tml. man nav
kas būs tālāk?

3/23/17 01:07 pm - [info]mufs - tē lē vī zi ja!!!!

es esmu izmisumā.
grīziņkalnā vajag pieslēgt internetu un tv. Lattelekoms man nepatīk no persõnīgās lietošanas pieredzes, skatos,ka vēl ir Baltcom. ieeju lapā - a tur - digitālā televīzija, interaktīvā televīzija, kabeļtelevīzija

kāds kurš ko tādu lieto var man paskaidrot,kāda tur būtiska starpība un mož kādam ir idejas, kura no tām labāk derētu dzīvoklim,kas tiks izīrēts airbnb?
Tags: , ,

3/23/17 11:32 am - [info]etalonfunkcija

Man pēdējā laikā sāk nepatikt sava dzīve. Nē, nu, dzīvei nav ne vainas, bet pārāk daudz domu, nervu un laika paņem darbs. Šodien, piemēram, brīvdiena, bet es pamodos briesmīgi sastresojusies, ka vakar kaut ko nepabeidzu, ka rokas darba laikā nedavelk līdz vēl kaut kam un tas, acīmredzot, man jādara brīvajā laikā, kamēr tas būs izdarīts, lai gan tā tam nevajadzētu būt, ka jāuzraksta meils, lai kolēģi neapjuktu vienā situācijā, ka tam visam pa vidu vēl ir attīstījies konflikts starp mani un dažiem citiem kolēģiem, kuriem nepatīk mans darba stils un mana personība, ka nāk sezona un viss kļūs tikai briesmīgāk un sliktāk. Darbam būtu jāpaliek darbā, un tam nevajadzētu aizņemt manas domas brīvajā laikā, un man vajadzētu savas maiņas beigt laikā, nevis pārsēdēt par stundu, jo atlicis tik daudz neizdarītā, kas nav izdarāms.

Gribēju darba jautājumam likt mieru vismaz gadu. Vienkārši strādāt. Kaut kā nesanāk. Varbūt gribētos mazliet vairāk rutīnas? Atnāc, no kurienes vakar aizgāji, un turpini, ko vakar iesāki? Ja darbs ir bardaks un privātā dzīve ir bardaks, tad kurā brīdī lai savāc domas, nervus, plānus?

3/23/17 10:19 am - [info]chimera

vid ir smieklīgs, neatšķir ziedojumus no iemaksām privātos pensiju fondos. taču nez kāpēc a) izmaksāja man divreiz vairāk, nekā parasti (lai gan vienīgo čeku, ko taisījos iesniegt, es pasēju), b) izmaksāja rekordātri, kaut kādas pārnedēļas pēc deklarācijas iesniegšanas. lai gan pašnodarbinos jau veselu mūžību, es joprojām nesaprotu, pēc kādiem algoritmiem viņi to visu izrēķina.

3/23/17 10:14 am - [info]freakart posting in [info]muzons

3/23/17 09:49 am - [info]neraate

taisījos Darīt Lietas, viss sagatavots, tikai asistrenti piemiguši. un tagad es tā kāri un ar baudu ēdīšu kefīrā iejauktu kamu (sākumā likās jocīgi, bet nu jau ļoti garšo) un skatīšos Grejas anatomiju. rīta cēliena lielie darbi ir apdarīti, nu mierīgu sirdi drīkstu slinkot
Powered by Sviesta Ciba