nothing but the sky

sapņotāji

7/24/14 09:22 pm - [info]methodrone

Es gribeetu buut tik dziivesprieciiga un yolo kaa Filips Kirkorovs.

7/24/14 10:21 pm - [info]krii

Ir labi un negribas iet gulēt. Bet, ja es neiešu gulēt, es rīt nevarēšu piecelties pietiekami agri, lai skrietu.

7/24/14 09:14 pm - [info]krii

Ja čatnijam ir tiesības garšot kā piparainai zaptei ar visādām garšvielām, tad es to esmu pagatavojusi.

7/24/14 06:23 pm - [info]deloveja_kundze

labdien, šeit rubrika mana dzīve ar Līvu.
savā nodabā katra strādājam savās istabās, tad vienā brīdī izdomājam, ka vajag pauzi, tāpēc uzliku Safety Dance un pēc tam never gonna give you up, paārdījāmies pa istabu, tagad turpināt strādāt.

vidusskolā mēdzām sapņot par dzejas vakaru ar nosaukumu Rudens veltes, kur visi apmeklētāji un mēs pašas būtu saģērbušies kā zīļuki, tagad laikam taisīsim drīzāk deju vakarus, kur visiem būs jāapber sevi ar gliteriem un jāvelk kājās platformenes.

7/24/14 03:49 pm - [info]deloveja_kundze

un tad ir tā, ka, interesējoties par iespējamo braucienu uz libānu, izgūglēju krustu šķērsu internetus, izlasīju, ka ĀM stingri iesaka uz turieni nedoties un ka vispār ir jocīgi, un tad es skatos filmas, kuras man iedeva kā labākos un eksperimentālākos darbus no pašreizējās Libānas kino industrijas, un es skatos, un tur tā realitāte, tā pasaule ir tik ļoti citādāka un atšķirīga no ĀM versijas. piemēram, ļoti intīms stāsts par sievieti, kura ar vīra ziņu iesaistījās dažādos ārlaulības sakaros, lai sāktu kaut ko just, un tā filma tāda riktīga skaista un personīga. un tās citas filmas arī tādas ļoti dziļas, personīgas un skaistas. it kā nekas īpašs, tās dzīves tur liekas tik saprotamas un tuvas, un var jau būt, ka tā saistība starp politisko situāciju un mākslas kvalitāti ir diezgan liela. 
jeb, kā teica Orsons Velss filmā the third man, Don't be so gloomy. After all it's not that awful. You know what the fellow said - in Italy, for thirty years under the Borgias, they had warfare, terror, murder and bloodshed, but they produced Michelangelo, Leonardo da Vinci and the Renaissance. In Switzerland, they had brotherly love, they had five hundred years of democracy and peace - and what did that produce? The cuckoo clock. So long Holly.

in other news un meanwhile in Latvia, man ir jau atkal ienākušies pie 30 epastiem, uz kuriem nevīžoju atbildēt, jo katra atbilde ir aptuveni 10 min. 

7/24/14 03:50 pm - [info]spisok_korablei

sapnī cauri piesnigušām alejām braucu karietē, kuras iekšpuse izšūta viscaur zīdā un zeltā. bet šodien es mazliet par daudz paļaujos uz to, ka ejot pa ielu, kaut kur noteikti tiks ieslēgts kāds zāles laistītājs un trāpīs ar tādu pamatīgu ledaina ūdens šalti, kas liks man atgriezties uz zemes. prieks tik līgani ieplūst un izšķīst skumjās, ka nemaz nepamanu. domas kavējas pie dimantiem, dedlainiem un dienasgrāmatām. veikalā kāds vīrietis, kurš norēķinās pirms manis, noraugās uz maniem pirkumiem (kilograms sāls, marinēti gurķīši un lielā saldējuma kārba) un apvaicājas, vai es gadījumā neesot stāvoklī. es pat vēl neesmu paspējusi pavērt muti, lai atbildētu, kad viņš mani jūsmīgi sveic. man tikai gribas, lai zeme zem manis atvērtos.

7/24/14 03:44 pm - [info]augsne

Riskējot palikt par nezinošu muļķi, atsekoju visādus ziņu portālus, jo vairs nevarēju izturēt, kā galvā no virsrakstiem vien veidojas melns šausmu piķis. Bet tāpat viss kā parasti - like un share sit augstu vilni pat tad, ja runa ir par gabalos sacirstiem kaķēniem.
Tags:

7/24/14 01:36 pm - [info]az

un viss tik izkaltis, liekas, katrs solis ir rēta, kas nesadzīs, ai

7/24/14 01:19 pm - [info]az

jau no agra rīta brienu pa purviem un mežiem, beidzot atradu vienu mellenīti, sēžu un skatos. skaidrs, ka būtu jāmeklē avenes, šogad jābūt aveņu gadam, bet visi, kuriem dzimšanas dienas, grib tikai mellenes

7/24/14 12:43 pm - [info]mufs - usb internets

lasu lmt,bites un tele2 lapās un īsti nesaprotu - vai tiešām neviens vairs nepiedāvā usb internetus uz nenoteiktu laiku? Iepriekšējoreiz,kad bija līdzīga situācija,paņēmu tele 2 un,kad pēc pāris mēnešiem beidzot lattelekoms pievilka mājai internetu, atdevu atpakaļ bez kādām sankcijām, maksājot vien mēneša maksu.
Man vajag internetu uz pāris mēnešiem, kur lai to ņem?

7/24/14 12:34 am - [info]augsne

Eiroromāns.
Tags:

7/23/14 11:22 pm - [info]ripp

es, protams, atkal esmu iedzinusi sevi pudelē. un pāris citus cilvēkus arī pie reizes. jeij.

7/23/14 11:02 pm - [info]augsne

Spokojas visapkārt. Nesen mežā redzēju radību kā mazu cilvēku (~1,10 m) ar pieaugušā ķermeņa proporcijām, viscaur melnā. Kā mazs Betmens bez spārniem. Vai kā nindzja. Šodien, skatoties pa tramvaja logu, ievēroju sievieti puķainā kleitiņā un gaišiem matiem sēžam uz trepītēm pie kādas mājas. Pēc 3 sekundēm tur tuvumā neviena vairs nebija.
Tad vēl visādas jaukas lietas. Abas ar [info]kim ripinājāmies pa centra zālājiem un, saulei rietot, izmīcījām visu zāli, vajājot no mums bēgošos gaismas deķīšus. Man arī tika drusciņ vasaras un drusciņ īsās kleitas. Neticēju, ka šogad sanāks.
Tags: ,

7/23/14 11:00 pm - [info]sirena - logs uz dzīvi

šausmīgi smieklīgi kniebties, tad kad grīziņkalnā notiek ghetto games, sanāk ka ik pa brīdim bars ar cilvēkiem uzgavilē
Tags: ,

7/23/14 10:56 pm - [info]sirena

vispār pagājšnakt sapnī gaidīju Mantas, MSK, kā arī Gata Ziemas grupiņas Nelaiķa Pavadonis(?) koncertu, bet bija jāklausās Gapoljeri.

7/23/14 10:04 pm - [info]az - sakārtojām sienu

liels miers

7/23/14 03:31 pm - [info]krii

Lāga nesaprotu sievietes, kuras šajās tīkami siltajās dienās izvēlas valkāt garās bikses, ja reiz cilvēce ir izgudrojusi ap gurniem jauki plandošus svārciņus un kleitas. Es visnotaļ saprotu vīriešus, kuriem Rietumu sabiedrībā iesīkstējušie aizspriedumi liedz valkāt svārkus, kaut gan man šķiet, ja es būtu vīrietis...
Tas ir, es ļoti ceru, ka es pati (pats) spētu būt tik drosmīgs vīrietis, lai siltā jūlija dienā uz darbu vai atpūsties varētu doties brunčos.

7/23/14 03:17 pm - [info]deloveja_kundze

mīļo sīrupiņ, es laikam tā tagad sākšu visus savus ierakstus, jo vajag kādu adresātu, citādāk ir tāpat kā parasti darbā, kad apstājos biroja vidū un runāju tādu šekspīrisku monologu par to, kas tajā brīdī visaktuālākais, lai nu kā, mīļo sīrupiņ, es neatceros pēdējo reizi, kad biju kinoteātrī, bet, ļoti iespējams, ka tas bija Somijā un tie bija X-Men. un vēl, mīļo sīrupiņ, es neuzticos cilvēkiem, kuri kā savu galveno kontaktepastu norāda epastu inbox.lv, vai tas ir snobisms?

7/23/14 02:45 pm - [info]tikko_pamodos - #### PIN OK

Atzīšos, ka man ļoti pietrūkst latu un santīmu. Ļoti. Nu, ja gribam būt precīzi, no santīmiem tā pa īstam man pietrūkst tikai mazie 50 santīmnieki ar savām priežu vai kādām tur - egļu, vai - skujiņām virsū, ar robotajām maliņām, spīdīgi un nenolietojami. No latiem man visvairāk patika piecītis, protams, arī desmit latu naudas zīme, man jau vispār patīk violetā krāsa, lai gan tā iet vienā patikas līmenī ar divdesmit latiem, tur tā skaistā klēts. Monētas, tās arī bija jaukas, izņemot visas tizlās jubileju monētas, tās gan vienmēr radīja sajūtu par viltojumu - tāda spēļu naudiņa, nekas nopietns. Pa īstam tikai lasītis un govs. Kopš eiro ieviešanas man ir ļoti maz skaidrās naudas, es pārsvarā izvēlos norēķināties ar karti, lai izvairītos no visām tām dīvainājām banknotēm un monētām, jā, Milda nepalīdz, it īpaši, zinot tās neglīto tapšanas stāstu. Tikpat labi mēs varētu norēķināties ar akmentiņiem vai atgriezties pie dālderiem, viens pīpis, nē, ar akmentiņiem pat būtu krietni interesantāk. Vai arī nēsāt līdzi naudas zuteni, smagu un žvadzošu, nu, vai nebūtu smieklīgi. Bet tagad, tagad nekā, ievadiet savu pin kodu, lūdzu.

7/23/14 12:29 pm - [info]ripp

diena, kurā tik daudz kas nav tā kā vajag.
Powered by Sviesta Ciba