nothing but the sky

sapņotāji

9/26/16 05:16 am - [info]ulvs

Iemetīšu to šeit, jo, pieņemu, kādam šī doķene varētu šķist interesanta. Lakoniski par kulturālo marksismu, Frankfurtres skolu un Rietumu morālo nāvi.

9/26/16 12:09 am - [info]etalonfunkcija

Oj. Kā trešdien sāku ballēties, tā šorīt tikai beidzu. Nupat jau šķiet, ka par traku. Divas pēcpusdienas recepcijā sēdēju pilnīgi zaļā ģīmī un nesapratu, vai man galva griežas no tā, ka paģira velkas līdz pat pašam vakaram, vai no tā, ka pēdējā laikā, šķiet, pārtieku no želejkonfektēm un ķīniešu makaronzupām. Ne jau tādēļ, ka es neko citu nevarētu atļauties, bet tādēļ, ka parūpēties par sevi, acīmredzot, neprotu.

Ceturtdien mani uzaicināja uz ļoti netālo veco hipiju krogu uz koncertu. Beidzot es zinu, kur pulcējas visi garmatainie čehi! Grupa, kuru gaidīju, neuzstājās, toties pa skatuvi lēkāja apmēram piecdesmitgadīga lēdija ar pilnīgi pazaudētu balsi, kura tāpat te esot kurinājusi pirms 22 gadiem. Pēc kādas pusstundas viņas aizsmakušās balssaites iesildījās, un tad pat bija diezgan forši. Vai arī man alus beidzot iedarbojās un viss sāka patikt.

Piektdien ar biedriem atkal gājām izpriecāties 80.-90. gadu disenē. Mājās nākot, mirkļa iedvesmā, nopirkām čehu ruma izstrādājumu, kuru bieži izmanto Ziemassvētku olu liķiera gatavošanā. Nevajadzēja. Sasvinējāmies Ziemassvētkus tā, ka nākamā diena recepcijā bija ļoti neizturama. Toties mājupceļš bija jautrs. Beidzot arī es esmu taurējusi piemājas tunelī, kurā katram caurgājējam mostas briesmīga nepieciešamība ālēties.

Nu, un pēc tādas briesmīgas dienas atkal vajadzēja iet uz krogu. Aizveda mani uz tādu kā geju bāru, tādu kā mājīgu ūķīti. Viss jau labi, bet vienā reizē, kad gāju uz meiteņu tualeti, tur priekšā bija divi džeki. Samulsu, nesapratu, vai man tagad būtu jāiet uz puišu tualeti, vai kā, bet izrādījās, ka viņi tur tikai zāli tirgoja, fjuff.

Šovakar dzeru kumelīšu tēju un skumstu. Dzīve ir skaista un dzīve ir sviests.

9/25/16 09:12 pm - [info]miegamaasa

so many feelings. feelings. feelings. feelings. f***ings.

overwhelmed with acceptance. of ebbs and flows, of self, great expanses of silence, never finding the right tone, of multiple simultaneously running tracks, of tuning in only for immensely evocative signals, of being the sovereign ruler of my own internal state, of letting go of calcified beliefs, of needing to perform decompression exercises, of inability to control empathetic transfer, of communicating via Rorschach tests, of not being able to write in mother tonge.

9/25/16 06:03 pm - [info]spisok_korablei - p.s.

"In the Desert"
by Stephen Crane

In the desert
I saw a creature, naked, bestial,
Who, squatting upon the ground,
Held his heart in his hands,
And ate of it.
I said, “Is it good, friend?”
“It is bitter—bitter,” he answered;
“But I like it
“Because it is bitter,
“And because it is my heart.”

9/25/16 02:50 pm - [info]spisok_korablei

kāds visu šo laiku ir ēdis manu pīlādžu ievārījumu. ir man tāda vājība - rūgts saldums. tad nu lūk - kāds visu laiku ir pa karotītei to ķeksējis laukā no burciņas, nemaz neatzīstoties tajā, cik lielisks ir šis ievārījums, cik perfekti tajā sabalansēts saldais un rūgtais. skumji, jo liekas, ka skumji nebūtu tad, ja šis kāds vai kāda man būtu uzsaucis kaut ko tādu kā - hei, Zane, tava mamma taču tev par prieku ir savārījusi tik garšīgu pīlādžu ievārījumu. bet, nē.

9/25/16 12:34 pm - [info]chimera

mīļo sīrupiņ, oktobrī man paliks 34 gadi, un es sev detektēju attīstības traucējumus. tikai pēdējā ~gada laikā esmu sākusi ievērot, cik sūdīga skaņa ir visos apmeklētajos pasākumos UN tas ir sācis man traucēt. depo es vairs nevaru klausīties neko; ieslēdz kaut vai maģi, un tāpat skanēs kā aizsmakušā mucā. vecums vai vnk pieļurbāšanās iztrūkums liek manīt visādus defektus, kas kādreiz likās efekti?

no otras puses, mājās es joprojām mierīgi iztieku ar datortumbām un nereāli slinkoju pieslēgt lielo monitoru, lūrot visu, ko gribas lūrēt, uz maza sūdaina laptopa, jo nejūtu atšķirību.

bet vispār interesanti, vai pienāks reiz/beidzot tas brīdis, kad varēšu teikt par sevi, ka man ir "dārga gaume" vai "es gribu kaut ko vairāk", vai "tas neatbilst manai vecuma grupai" or smth.

9/25/16 11:13 am - [info]neraate

pagājušajā naktī izrāvu sev zobu un pati kko ķimerējos pa to asiņaino caurumu. šī nakts bija drusku labāka: man bija vistu kūts, kas jāiztīra un visi pakši bija pilni ar olām. mans olu groziņš bija pilns, bet olas tik atradās un atradās. tur gan bija visādas, arī ieplīsušas un vanckari un vienā mirklī mani pārņēma izmisums, ka pat olu kremā un biskvītos tās nemūžam nav iespējams izlietot, aizies postā

9/25/16 08:39 am - [info]methodrone - triis ceelieni

atkal dziljsh, pretiigs sapnis.

nezinaamaa telpaa, nezinaamaa laikaa, pie loga novietots gulj it kaa zinaams liikjis, ir pagaajis kaads laiks, kopsh tas ir beigts. tad nezinaama sieviete saka, ka mums vinjsh ir jaataisa valjaa un jaauzluuko, ko es neveelos dariit, bet ir taa sajuuta, ka nav izveeles jo tas ir jaadara. vinja atviista liikji no audekliem, paveras liikja seja, kuras vairs nav, tikai ainjaini, bezveidiigi audi. tad liikjis saak kusteeties jo ir pamodinaats.

peectam es sezhu nezinaamaa istabaa ar vienu zeenu, kursh man staasta kaadi man ir naakotnes prospekti un iespeejas, un prasa ko es no taa visa gribeetu. es klusi seezhu, skatos uz kaut kaadaam stikla mantinjaam sev pie kaajaam, graamataam, un pateetiski, melodramatiski pie sevis domaaju ka no taa visa es gribeetu vinju.

tad es atrodos mezhaa, pie dzilja skaidra ezera, kuraa es nirstu un peldu kaa lidotu. peekshnji sarodas daudz cilveeku, saseezhas krastos, piemeetaa Manu ezeru ar eedienu, drazaam, es vairs neveelos te palikt, padodos un aizeju

9/25/16 10:37 am - [info]krii

Jaunnedēļ būs Miķeļi - pazudīs žīdi un atnāks veļi.

9/25/16 02:15 am - [info]ulvs - vēl viens biorobota feedback loops

Mēs nāvei piešķiram pārāk lielu nozīmi. Cilvēks ir tikai biorobots, kurš ir izdomājis, ka, lūk, pastāv tāda kategorija, kā "personība", lai viņš, šī šķietami bezjēdzīgā, lēni irstošā gaļa, justos svarīgaķ.

9/25/16 01:42 am - [info]saldumi

Pēdējos gados es mēģinu pārvarēt bailes novecot un jūtos arvien iederīgāk savā pašreizējā vecumā, bet pirms brīža, mazgājoties dušā, mani pārņēma pēkšņa panikaina apjausma, ka laiks taču iet, un pēc pieciem gadiem man būs trīsdesmit, bet pēc divdesmitpieciem piecdesmit.

Tad es apgriezu kāju nagus, sasmērējos ar ķermeņa krēmu, uzvilku pidžamu, uzēdu sieru ar baziliku, izfēnoju matus, uzliku mūziku, jo neviena nav mājās, un viss atkal sāka šķist mierīgi un labi. Tā viltīgā - dzīvei ir vērts dot iespēju - sajūta. Bet varbūt labi, ka man tā ir.

9/25/16 01:21 am - [info]ulvs

Call the amberlance.

9/25/16 01:16 am - [info]ulvs

"He better live" - man ir aizdoma, ka to var norakstīt nevis uz šoka stāvokli, bet gan uz īpaši ASV urbānajiem nēģeriem raksturīga deģenerācijas pazīme (viņi ieslīgst tādā kā feedback loop'ā).

9/24/16 08:17 pm - [info]methodrone - more or less everything is absolutely fine

derren brown - happy: why more or less everything is absolutely fine

why more or less everything is absolutely fine..

more or less everything is absolutely fine.

9/24/16 08:40 pm - [info]krii

Ja atslēdz acis, ausis un termoreceptorus, tad gadalaikus var nekļūdīgi atpazīt pēc dūmu smaržas.
Rudens dūmi ir mitri, smagnēji, tiem ir žāvējuma piegarša, izteikts sīvums. Spēcīgi tanīni, es teiktu.
Ziemas dūmi ir sausi sprakšķoši un mierinoši, tie ož pēc miegainām cerībām.
Pavasara dūmi ir gaisīgi un asi, tajos ir nedaudz intrigas un daudz sangvīniska temperamenta.
Vasaras dūmi - zemi, silti un slapji kā sekss tūdaļ pēc pamošanās.

9/24/16 06:16 pm - [info]neraate

šodien sapratu, ka tās bērnam nav iesnas. tasir ka iesnas ir pārgājušas, tagad tās ir siekalas degunā, jo atkal nāk tie zobi. dzerokļi. neko gan īsti nevar redzēt, neko nevar sataustīt, bet tas ir nepārprotami, ja reiz stundas laikā pamanās izmērcēt cauri biezo kombinezonu. tieši zem zoda

man gan laikam tās kakla sāpes nekad nepāries, ja reiz tās balssaites tā arī nedabū atpūsties, jo ik pa laikam cerez ņemogu jādzied dziesmiņa,s jāskaita dzejolīši un jāstāsta pasakas. vispār vēl kāda jāizlasa, citādāk tās trīs, kas iet uz riņķi (vispār viena ir dzejolis, kuram pusi vnk neatceros) sāk apnikt

9/24/16 03:26 pm - [info]az

vakar bija jāiet uz basement ballīti, bet man bija tik skumji, nokāpu pie autiskā profesora, mūžību nebijām tikušies, viņš atvēra durvis un es teicu - i am sad. you are sad, viņš atkārtoja un uzlika vārī ties tēju. tad piegāja, apķēra mani, un es sāku raudāt. viņš neko neteica, glaudīja man matus, un es raudāju. izstāstīju viņam visu. will i manage to stop hurting myself? you came here and told me all this. i think this means something has changed in your frontal circuitry.

prasīju, vai viņš piekrīt, ka autisms ir nākamais solis cilvēces evolūcijā. viņš šaubījās.

ja es tā katru dienu atrastu kādu, kas mani samīļo, nemaz nebūtu bēdīgi.

9/24/16 04:15 pm - [info]deloveja_kundze

cron-o-meter savā fizisko aktivitāšu sarakstā ir iekļāvuši arī aktivitāti ar šādu nosaukumu: "praise with dance or run, spiritual dancing in church'' un paredz, ka šāda aktivitāte 30 min laikā nodedzina 180 kalorijas
Tags:

9/24/16 02:38 pm - [info]deloveja_kundze

neesmu vēl beigusi lasīt, bet jau tagad ar abām rokām uz sirds varu teikt, ka bell hooks grāmata communion: the female search for love ir viena no vissvarīgākajām grāmatām, ko jebkad esmu lasījusi.

it kā ļoti pašsaprotamas lietas, bet atkārtošana - zināšanu māte, un galu galā vienmēr ir labi zināt, ka ne tikai man vienai ir konkrēta rakstura problēmas, bet tās problēmas, ar ko es kā jauna sieviete dīloju, lielā mērā ir saistītas kopīgas. vienkārši ne visi un visas par to runā.

piemēram, ka “The time has come to tell the truth. Again. There is no love without justice. Men and women who cannot be just deny themselves and everyone they choose to be intimate with the freedom to know mutual love. If we remain unable to imagine a world where love can be recognized as a unifying principle that can lead us to seek and use power wisely, then we will remain wedded to a culture of domination that requires us to choose power over love.”

9/24/16 01:32 pm - [info]krii

Masu slepkavas sestdienas rīta prieciņš.
Powered by Sviesta Ciba