nothing but the sky

sapņotāji

2/21/18 09:34 pm - [info]krii

Dārgā ciba, kurā ikviena radība pārstāvēta vismaz pa pārim!

Vai šeit dzīvojas arī kāds viegli apsēsts datu bāžu entuziasts - koderis - vecu dzelžu mīļotājs?

Ir ļoti izaicinoša problēma, ar kuru ierindas IT cilvēki netiek galā, un kas potenciāli var izvērsties apmaksātā sadarbības projektā.

Anyone?

2/21/18 05:28 pm - [info]baltaistrusis - piezīme uz lapas malas

Nesen kādā sarunā cita starpā izskanēja pārmetums režisoram Džilindžeram par to, ka viņš precējies sešas reizes. Iedomājos - bet vai tad viņš ir tas vainīgais, ka Rīgas pilsētas dzimtsarakstu nodaļa ierīkota tieši pretī Dailes teātrim, ko?

2/21/18 03:47 pm - [info]ulvs

Mēs visi patiesībā esam totāli diletanti- daži vairāk, daži mazāk. Lai kaut ko izprastu vispirms ir jābūt attiecīgam skata punktam. Pēc tam tik var dirst. Labi, ākstos, dirst var un vajag vienmēr. Shitpost is content too.

2/21/18 01:43 pm - [info]ulvs

Šorīt līdz 06.00 spēlēju divas savas tīņu dienu vienas no mīļākajām spēlēm: Might and Magic 6 un 7. Tā kā 6. daļu savulaik vairākkārt izspēlēju, vakar ilgāk sanāca spēlēt, kā arī šodien esmu nolēmis turpināt tieši 7. daļu, ko līdz šim nav sanācis izspēlēt. Ja nezinat, kas tā ir, šeit būs ģeniāls review par 6. un šeit par 7. daļu. Beidzot kāda videospēle, kas patiesi silda sirdi. 

Ak jā, pamēģināju Underrail. Izskatās pēc kompetenta materiāla ar labu literāro pusi. Mani mazliet atgrūž pārāk izteiktā pimpjsūkāšana pirmajiem Fallout (I mean, use your imagination, bitchez). Ceru kaut kad turpināt.

2/21/18 01:21 pm - [info]krii

Ļoti ceru pēc šī Armagedona, kurš mums nākamās divas nedēļas draud aizsaldēt visas ķermeņu atveres, dažus gadus nedzirdēt, ka "...vairs jau ziemas nav tādas kā ulmaņlaikos".

2/21/18 12:29 pm - [info]deloveja_kundze

Dons kā Lāčplēsis. hmmm.

''neraudi, kangariņ'' varētu būt skaista dziesma.

2/21/18 11:31 am - [info]chimera

nesen uzzināju, ka jakutijā mašīnu dzinēji tiek darbināti 24/7, jo citādi iedarbināt mašīnu neesot iespējams vispār. uz šī fona ziemas braukšanas beši šajos platuma grādos uzreiz kaut kā nobāl.

pastāstīšu jaunāko aņuku - eju pie mašīnas, konstatēju, ka ir aizsalušas visas durvis, izņemot šofera (principā atkal jau noveicās). raustu, raustu - nekā. nu, neko, darbinu mašīnu, braucu. tieku līdz grāvja viaduktam - hujakš, durvis, mazliet pakusušas, atsprāgst vaļā. salecos uz īpaši bīstama pagrieziena. tumsā. spoki joki.

2/21/18 02:14 am - [info]ulvs

Things to do in life:
x) get a haircut
y) get new pussy

2/21/18 01:25 am - [info]feita_kleita - Jau pusgadu klausos... 1ās 3x nepatika...

Neatlaiž... laikam beidzot jāpaskatās lirika...

2/21/18 12:34 am - [info]ulvs

Saderam, ka, kad viņa bērni uzmetīs tēti Marju (literally meaning "source to imitate/follow") Alī Hāmenejī, Irāna no *normālas* valsts kļūs par kārtējo Middle Eastern shithole. Saderam uz jebko.

2/21/18 12:10 am - [info]ulvs

Kāpēc tādai žurnālistei ļauj uzdot jautājumus tik svarīgā intervijā?  Un kas tie par stulbiem jautājumiem par medniekiem un automātiem (runa taču par Krievijā uzņemtu bildi - krievijā visur ir kalašņikovi)? Es to darbiņu izdarītu par lētāku naudu un ar izteiksmi, haha! Iemācies runāt, izrunāt vārdus, nenopūsties, nerūkt improvizācijās, utt., tu taču tajā mirklī esi publiska persona. 
Vienīgais, ko vēl varu piebilst, ir tas, ka šķita, ka Rimščiks gandrīz visu intervijas beigās par Kamčatku sameloja - tas šķiet vairāk vai mazāk obvious, jo tajā brīdī (23:55-24:55) ļoti mainījās viņa runas manieri - no pārliecinošiem apgalvojumiem viņš pāriet uz "teiksim", "tā teikt", un šos vairākkārt vārdus atkārto teju pus minūtes ietvaros. Lai gan vispār grūti spriest, jo neesmu redzējis iepriekš, kā viņš sevi pasniedz intervijās. 

2/20/18 07:39 pm - [info]methodrone

Es jūtos kā milzonīga omniconsciousness viļņa galā. Es pēdējā laikā esmu diezgan daudz cīnījusies ar sašutumu, rūgtumu, negribīgumu integrēt šo šaušalīgo atklājumu un neziņas alķīmiju savā mazajā, mietpilsoniskajā dzīvītē. Es bieži eju pa ielu un domāju - kāpēc man tas viss ir jāzina. Bet tad es fantazēju, ka Dievs vienkārši grib, lai es viņam skatos sejā, to behold forevermore. Mans prāts plosās un mokās, kamēr šķiet viss, kas man jādara, lai ko un kā un kur tas arī nozīmētu, ir jāiztur šis agonijas un mīlestības skatiens no acs acī.

Es tik sirdīgi sapratu, ko Jungs rakstīja, kad pēc savas sirdstriekas metafiziskajām vīzijām, jutās, ka pasaule ir raupjš, smags cietums, kur katrs cilvēks ir vēl papildus ieslodzīts mazā kastē, un cik tas ir absurdi un skaudri. Kā gan var no cilvēka prasīt, lai viņš kosmisku apziņu nes savās mazajās, gaļīgajās rociņās. Tas šķiet kā Dievs tev atdotu redzi un tad izspļautu kā košleni piedrazotā vārtrūmē. Tu tur agonijā pulsē ar savu metafizisko prātu, kas ir šķērsojis neaptveramas laiktelpas un dimensiju ekspansijas, bet tagad ir totāli neiespējami saspiests galēji un gauži mazā, prastā matērijas piciņā, kam citi kāpj ar zoli virsū.

Bet mani nepamet sajūta, ka šis šaurais ieslodzījums ir salda, mīļa eiforija, precīzi dēļ tajā ietvertā plašuma-šaurības paradoksa. Ka cilvēks ir nevis košlenes piciņa, bet mūžīgi degoša dzirkstele. Ka pasaule ir vispateicīgākais fons un skatpunkts reizē. Ka atrast sevi aukstos dubļos un vērties uz karstu gaismu ir uncanny privilēģija. Man paliek pat žēl Dieviņu, ka viņš nekad pat nespētu piedzīvot un aptvert, kā ir būt maziņam, vājam cilvēkam, kurš var noplūkt floksi un ēst bumbieri, kautrīgi nosarkt vai justies mistiski pārpasaulīgs. Tas ir aptuveni, kā saules virsma nekad nevar sevi redzēt un piedzīvot, kā zeltaini kvēlojošu lodi, kas paceļas virs horizonta no jauna katru rītu; ja vien tā daļu sevis nepadara par horizontu un par skatītāju. Attiecīgi man, protams, nav pa īstam viņu žēl, kamēr man ir aizdomas, ka šī platforma un vērošana ir no viņa.

Tāpēc šķiet tik dabiski un likumsakarīgi, ka tāpat kā stādiņi tiecas uz sauli, cilvēkus tik pārpasaulīgi aizkustina un velk mīlestība - Dieva atspulgs. Tas cik ātri cilvēki iekvēlojas, aizsvilstas, aizdegas sajūtot mīlestības klātbūtni. Kā tā palīdz viņiem atcerēties un atgūt redzi.

Lai cik ieslodzīta košlenes piciņa kastē es taptu no rīta, gremdējoties šādā siltā un medainā zeltā, šovakar es jūtos diezgan svētlaimīgi.

2/20/18 10:32 pm - [info]ulvs - pie visa vienmēr vainīgs krievs, teica politiķis zemniekam

Dārgie trauki, es dažādu iemeslu dēl LR iekšpolitikas jomā patiesi sūkāju. Tāpēc, lūdzu, deducējiet šeit kāds manā vietā, ko tas nozīmētu, ja pieņēmums par to, ka Ārlietu ministrija mums šajā postā melo, ir patiess - kurš ir atbildīgs, kuru mums jāsit krustā, un, ja ne krustā, tad uz kuru pusi mums jāskatās vismaz?!
Būšu mūžam pateicīgs (atbildēšu uz visām tavām inquiries par ne-ar-LR-politiku-saistītām-lietām). Un vispār kā lai sevī izraisa spēju paskatīties uz to visu un uztvert to tik nopietni, kā es uztveru citas valsts politiķus (atskaitot kaut kādus no Krievijas u.c. zināmām "austrumu" valstīm). Es kaut kad ap "Kalvīša laikiem" (divtūkstošo vidus) vienkārši sevī to visu "izslēdzu". Turpināju kaut cik interesēties šai ziņā par ārvalstīs ("nozīmīgajās") notiekošo, taču ne LR. 

2/20/18 09:59 pm - [info]ulvs

Aizsardzības ministrija brīdina - pret LR Krievija izvērsusi masu (dez)informācijas kampaņu.

2/20/18 09:54 pm - [info]ulvs - iz feisbuka

Skaistākais un patiesākais/pamatotākais, ko esmu dzirdējis par savu mākslu (kā arī mākslu vispār), ir apgalvojums: "Man tu nepatīc kā cilvēks un tāpēc arī man arī nepatīk tava māksla." No tā izriet t.s. "mākslinieka dilemma, viņa mākslai kaut kādu iemeslu dēļ esot limitētai relatīvi šaurā vidē (piem., mākslinieks, kā repertuārs ir latviešu valodā)".

Apgalvojums ir pamatots ar sekojošo ideju: tā kā LR cilvēku skaita ziņā ir niecīga, tad arī mūzikas/mākslas scēna(-as) ir niecīga(-s), līdz ar to tavu mākslu un beigu beigās arī tevi patiesi var nogalināt šis hipotētiskais vientuļais kritiķis (ar nosacījumu, ka viņš stāv pie milzīga rupora) vai arī kritiķu grupa, kam/kuriem tu, teiksim, nepatīc kā personība. That said, tas neattiecas uz mani tiešā ziņā - atzīšos, tieši no kritiķu puses neesmu saņēmis nevienu sliktu vārdu par savu mākslu (vienmēr ir bijis pretēji). Taču es neesmu viņus iemācījies uztvert nopietni - liekas, ka labie vārdi ir liekulība (neesmu vienīgais). Tāpēc arī cilvēkam pašam jāceļ gaisā sava aste. Saprātīgi, taču pie katras izdevības.

2/20/18 09:09 pm - [info]krii

Kādā no paralēlajām pasaulēm, kurā es būšu ļoti labi uzvedusies, man būs atļauts dienām un nedēļām ilgi ar pavērtu muti klausīties Iļjas Ļenska lekcijas un ekskursiju stāstījumus.

2/20/18 08:19 pm - [info]ulvs

Jau 2. stundu Splendidā skatos kkādu blacksploitation žanra k/f par ģeniālu "kneegrow" (mīlu šo vārdu) matemātiķi, kura werkoja NASĀ rasistisko 60to sākumā. Jūtos ekstra pašironiski. Tipa to mums dāvā ASV vēstniecība Black History mth ietvaros (tas nebij rudenī?).

2/20/18 04:05 pm - [info]ulvs

Tuten iz Ž labākā konča TMW 2017. Filmēts 360 grādos. Ja gribi uz 5min sajusties, kā inteliģents rokmūziķis, noskaties video!

2/20/18 03:58 pm - [info]ulvs

Cilvēki, kuri dara kaut ko krutu, bieži piemirst, ka jāturpina dirst. Jāturpina runāt sūdu. Jo ir daudz labāk, lai to runā kāds, kurš dzīvē ir kaut nedaudz izdarījis, nekā kaut kādi lohi, kuri tāpat neko nerubī.

Jāpiebilst, ka es nekādā ziņā nerunāju par sevi. Esmu tikai piedalījies krutu albumu sacerēšanas procesos, that is all. Taču manī mīt ticība tam, ka kaut kad tomēr kaut ko paveikšu, tāpēc diršu priekšdienām.

2/20/18 03:55 pm - [info]ulvs

Uldaprāt, mēs esam viena no inteliģentākajām rokgrupām iekš LR. Kids, don't smoke weed, stay in school and read your Bible.

Pēc 4min intervija ar Ž iekš Radionaba. Es gan netiku, jo aizgulējos.
Powered by Sviesta Ciba