nothing but the sky

sapņotāji

12/14/17 01:00 am - [info]krii

Tas tiešām tā var būt, ka šonakt modinātāju drīkst nelikt uz četriem vai puspieciem, un rīt neviens e-pasts nebūs jāsāk ar "Apsolītais teksts - pielikumā. Ļoti lūdzu atvainot nokavēto iesniegšanas termiņu."?
Ko tad es rīt līdz vakaram darīšu? Bez savas dienišķās panikas?

12/13/17 09:00 pm - [info]ripp

Esmu ļoti pateicīga dzīvei par šo dienu, kas bija tik ļoti īpaša.

12/13/17 07:50 pm - [info]spisok_korablei

Kaut kur starp Matīsa un Brīvības ielām lidojumā sastinguši putni sastērķelē debesis kopā. Skaidrs - šonakt nesnigs. Decembris, plecus uzrāvis aukstā vēja dēļ, piepeši atceras, ka ir aizmirsis Viņas mājas ārdurvju kodu. Viņš jau sen neko nav aizmirsis, tādēļ izbauda šo nebijušo sajūtu. Pēdējā laikā viss paliek galvā. Tā vienkārši ir tik pilna ar visu un ar neko. Neizdodas to ne izskriet, ne aizsapņot prom.

"Un kā ir tagad?" Tavs klusums mani tincina. Nezinu. Kaut kā. Kaut kā jau ir vienmēr. Savā galvā es rakstu stāstu. "Mēs ieradāmies Valletā dienā, kad no pilsētas ielām pamazām tika aizvākti svētku rotājumi. Piedauzīga paskata pludmalē viļņi snaikstījās gar smiltīs atstātu anonīmu "HELLO JANUARY". Kur vien spēri soli, visur priekšā bija jūra. Lija un nebija nekā cita, ko darīt, kā vien palikt viesnīcā un ilgāk neizkāpt no gultas," tas sākas ar vārdiem.

Nezinu, kur būšu februārī. Tuvāk Tev, vienmēr par solīti tuvāk, es pasmaidu melnu, aroniju nošmulētu smaidu. Lai nu kā, pagaidām mēs esam tālu. Pagaidām ir tieši viens mandarīns no tiem diviem kilogramiem mandarīnu, kas patrāpījies ar lapiņu. Nezinu, nevaru to apēst. Taupu. Kaut kur tālumā aizdārd vilciens. Skaņā ir kaut kas no vienvirziena biļetes tiešuma. Man jāizkāpj jau nākošajā.

12/13/17 05:38 pm - [info]sirena - Ja nu kas

Aptiekā iedotās zāles palīdzējušas trīs naktīs no piecām. Saucās dormnorm iekšā melatonīns viens grams. Nav tādas kā miegazāles kur viss paliek smagnējs un nevar pretoties miegam bet vienkārši vieglāk aizmigt. Vispār iesaku.

12/13/17 04:20 pm - [info]ulvs - to find thy way and to never give up

Ceru, ka kraukļi atradīs īsto ceļu.

12/13/17 03:58 pm - [info]ulvs

Pēkšņi atceros, ka sapnī, ko redzēju pirms vairākām nedēļām, man bija mūzika skolotāja - pianiste. Taisnības labad jāpiebilst, ka dzīvītē esmu ļoti sūdīgs un absolūti instrumenta neizglītots pērtiķis, taču tas nenozīmē, ka mani pirksti nav ietrenējami - es ļoti bieži, ja brīdi iepriekš pasēžu pie tām, uz klavieritēm varu izdomāt kādu džingliņu vai psihodēlisku akordu kombināciju. Kā nu ne, MSK es bieži spēlēju siņķiku, līdz ar to mūzikas skaņas radīju, spaidot to pašu simbolu sistēmu, ko normāls pianists.

Bet vairāk par sapni. Afiģeķ, cik skaista un gudra sieviete. Viņa man iemacīja dzirdēt un saprast mūziku, kā arī, pats galvenais, klausīties mūziku (uh, kad cilvēks prot klausīties to, tad... ir TIK ciktādāk). Principā viņa pret paša gribu man iemācīja būt par snobu, bet ne jau tādu, kurš pilnigi bez analīzes nosoda kaut ko. Snobu, kurš tāds ir tikai tāpēc, ka vairs nespēj gūt apmierinājumu pat no, atļaušos, vislabākās mūzikas.

Uzskatu, ka sapnī redzētā sieviete bija kas lielāks - kā tāds arhetips, kurš iemieso visus skaisto. Un tas arī bija visu mākslu galarezultāta arhetips, mākslu, ko caur smagu (vai vieglu - tam vērtējoši nekad nav bijusi nozīme) darbu un izkoptām prasmēm var radīt cilvēks.

Sasodīts, iemigu uz pāris minūtēm. Tagad vairs negribu rakstīt. Negribu arī iepostēt uzrakstīto, jo līdzīgi kā pēc epilepsijas lēkmes, kad pilnīgi viss šķiet svešāds un neīsts. Ata.

12/13/17 10:03 am - [info]ziimogvasks

Šodienas ziņu virsrakstos fun fun fun.

Budisti sistemātiski izvaro musulmaņus.

Ne jau tas ka izvaro. Bet tas ka škietami vismiermīlīgākā reliģija pasaulē nodarbojas ar sisitemātisku citas reliģijas pārstāvju izvarošanu.
Nu gluži tā pat kā to dara visu pārējo reliģiju pārstāvji.
Kristiešiem patīk arī altārpuikas.
Pasaulē nav labas reliģijas.
Ja tu tiešām nešaubīgi tici dievam, viennalga kuram, esi neizglītots muļķis.

12/13/17 10:14 am - [info]krii

Es atkal visu kavēju, es joprojām visu kavēju.

12/13/17 07:40 am - [info]methodrone

Šonakt sapnī es sapņoju, ka es baidījos un uztraucos, ka manas fantāzijas, kas pavada dažādus notikumus un tos izpušķo, ka tās sajauksies ar īstajām atmiņām, un es vairs nevarēšu pateikt, kas ir īsts un kas nav. Uncanny.

12/13/17 05:30 am - [info]spisok_korablei

Pretsāpju tabletīšu krāsas ziema. (Es reizēm uzrakstu kaut ko tikai tāpēc vien, ka man patīk, kā tas izklausās.)

Kā vējš liek koku zariem sapīties, tā viss, kas noticis, ir rokas stiepiena attālumā. Un, kamēr vien mums vēl ir kabatā dažas rītdienas, mums vēl ir laiks.

Skumjas kļuvušas par manu sabiedroto - par papagaili, kas sēž uz pleca un bieži runā manā vietā. Vai varbūt drīzāk tās ir kā monēta, kas jau sen izņemta no apgrozības vai kas palikusi pāri pēc ceļojuma uz kādu tālu, eksotisku valsti un vienkārši uzrodas maciņā, iejūkot starp citām, derīgām naudiņām.

Vakar google meklētājā ierakstīju "Malta weather" un "origins of stoning". Pirmo tāpēc, ka drīz turp došos, bet otro tāpat vien, jo interesanti taču.

Rīt ar tēti iesim uz skaistu koncertu. Garīgā mūzika. Dziedās Latvijas Radio koris. Reizēm gribas kaut ko tādu.

12/13/17 01:39 am - [info]ulvs - īss sapnis iz realitātes

Man kopš pamatskolas laikiem ir viena neparasta mīlestība. Meitene vārdā Laura. Es pat vasaras šad tad pavadīju atpūtas bāzē "Ronīši", kas atrodas Klapkalnciemā, pārsimts metrus no Rīgas Jūras līča. Viņa tur dzīvoja šikā vasaras villā ar senčiem un māsu, un suņiem. Taču es mitu 4 vietīgā budiņā ar divām divguļamam divstāvenēm, palielu improvizētu skapīti ar deķi durvju vietā, un galdu, pie kā vienlaicīgi varēja apsēsties tikai 3 cilvēki. 

Tādi, lūk, bija šī neizdevušā "Romeo un Džulieta" stāsta pamatnosacījumi. Stāsts ir neizdevies, jo mēs tā arī nekad (mana kautrīguma dēļ) neļāvāmies viens otram, lai gan bija situācijas, kad tas bija iespējams un pat vēlams, nu, piemēram, skūpstīšanās spēlē (no kā nobijos), mums mācoties 7. klasē, kādā Sanktpēterburgas lētākā hoteļa 2. stāva meiteņu istabiņā (bijām ar klasi aizbraukuši ekskursijā, saucas). Laura teica, ka Mārtiņa mute bija negaršīga. Mārtiņš bija viens no džekiem (atļaušos - izmisīgajiem), kurš izmantoja skūpstīšanās spēli, lai "noskōrotu" šādi. 

Labākais tā laika draugs Antons tikmēr atmuguriski izkrita pa blakus istabiņas logu. Labi, ka viņš bija dzēris un ka nozemējās uz lejā augošajiem krūmiem (nekādu traumu). Skolotāja (piedzērusies) pamanīja, jo Antons bija tomēr jāielaiž atpakaļ viesnīcā (tā uz nakti tika slēgta). Viss beidzās labi. Dzēra visi, kuri vēlējās to darīt. Un nevienam nebija sūdi.

Bet Laura tad bija, kā lai to pasaka, skaista meitene parastā džemperī. Un es tai pat laikā - nevainīgs un dumjš skolaspuika, kurš necieta šādus džemperus. Mums, acīmredzot, nebija lemts, un tas ir sasodīti labi, jo, kas zina, varbūt mums ir lemts kaut kad (skumji tverot pēc imagināriem objektiem gaisā) tikties, iemīlēties, rast nepieciešamo savstarp-sapratni. Un tad, pohuj, kaut vai taisīt bēbīšus (jo Laurai, saprotams, ir sasodīti labi gēni).

Labi jau labi, pēdējais, ko vēlos ir viņa stāvoklī. Tā vietā es vēlētos tapt par ceļotāju. Par 19. gadsimta kartogrāfu. Un Laura būtu mana studente-kompanjone. Un - viņas profesors Čelendžers. Pohuj. 


Diskleimerītis: tā kā šis IR sapnis (uzstāju mānoties), tad tu droši vari atpisties, ja tevī dzima zināmas negācijas, lasot šo savārstījumu. 

12/12/17 02:21 pm - [info]chimera

pirms es tiku pie auto, pat nenojautu, kādus episkus sračus var raisīt dilemma - parkojot vāģi, izņemt to no ātruma vai atstāt.

/lasu forumus, apkarojot jauno fobiju. gara acīm redzu, kā vāģis dodas brīvsolī, nobraucot visus kaķēnus, bērnus, pendžas un šikos leksusus.

//pizģec, vairākums apgalvo, ka labāk ir atstāt ātrumā (gluži pretēji tam, ko māca autoskolā), izņemot ja brauc ar dīzeli, jo dīzelis var iedarbināties no vnk grūdiena un doties nobraukt kaķēnus utt pēc programmas.

12/12/17 08:23 am - [info]etalonfunkcija

Cik forši dzīvot savā galvā. Tur ir pilnīgs tralalā la la lā.

12/11/17 11:26 pm - [info]neraate

nu ko lai saka - labi, ka ir ciba, tagad es zinu, ka orgasmu kaskādes ir iespējamas. un pat draugu lokā! šo varētu ielikt bucket list (šis latviski sanāk karotes saraksts, ja? lol) ja vien nebūtu tik neprognozējami. no otras puses kaut kā nelāgi sanāk ja aiziet kaskādes dēļ. no priekiem, ka beidzot. partnerim trauma un apbedītājiem neērti. kaut gan pašam laikam varētu būt forši tā aiziet ar salūtu (ja var nomirt bez sāpēm, jo sirdslēkme varbūt ir ātra, tomēr diezgan sāpīga)
bet tagad kad es lasīšu kā viņai Pirmajā Reizē Orgasmu Kaskādes man visticamāk skaudīs, jo es to vairs neuztveršu par autores fantāzijas lidojumu
lai gan es vēl joprojām nezinu ko domāt par ļoti daudzu lappušu garajām ļoooti daudzreiz atkārtotajām ēm performancēm (dažreiz man jau no lasīšanas vien tur skūzi! tulzna uzberžas)

12/11/17 10:01 pm - [info]deloveja_kundze

saistībā ar 2018. gadu apņemos rūpēties par to, lai šādi vakari, kad no darba aizeju pēc 22iem (un vēl tā visu nepabeigusi) ir nevis ikdienišķa parādība, bet reti un ekstrēmi gadījumi.
Tags:

12/11/17 08:32 pm - [info]neraate

katram jau savs viedoklis par to kas ir un kas nav labi, bet man tomēr nešķiet OK ieņirgt par cilvēkiem, kas kaut ko rakstījuši jā, internetā, bet tomēr nosacīti slēgtā grupā. lai arī cik muļķīgs būtu jautājums vai formulējums

12/11/17 04:39 pm - [info]methodrone

Cilvēks var būt stiprs un nenožēlojams tikai tad, ja viņš ir patiess un atklāts. Bet būt patiesam un atklātam ir sarežģīti un smagi. Ir vieglāk nebūt patiesam un atklātam. Bet tad cilvēks paliek nožēlojams un vājš, tā it kā viņam akmenis nospiestu plecus. Un tas ir daudz sarežģītāk un smagāk. Bet ja cilvēks ir patiess un atklāts, tad viņš kļūst stiprs. Tad viņš var pacelt jebkuru akmeni un pat kalnu, un viņš kļūst apbrīnojams.

12/11/17 02:40 pm - [info]methodrone

Es tiešām domāju, ka dzīves jēga ir izlikties, ka nekas neizsit no līdzsvara.

12/11/17 01:42 pm - [info]ulvs - lielīšanās #667

Aizmirsu pastāstīt par kruto fūzi, ko pie reizes ieķēru. TC Electronics Rusty Fuzz. Izcilas firmas izcils pedālītis. Šādi uz tā izklausās bass

12/11/17 01:41 pm - [info]ulvs - lielīšanās #665

It's official. Šis MM basiņš ir ceļā uz Latviju. Tomēr izvēlējos šādu krāsu salikumu, jo arī tīk, kā tortoise pickguard izskatās uz melna fona (uz balta gan labāk, bet apnika gaidīt nenoteiktu laiku, kamēr konkrētais modelis atkal parādās thomann'ā).
Powered by Sviesta Ciba