nothing but the sky

sapņotāji

5/29/16 01:02 pm - [info]deloveja_kundze

es redzēju sapnī savu bērnības suni, kurš nomira, kad man bija 15 (vai 16? es neatceros) un kuru mēs paņēmām, kad tikko ievācāmies Pārdaugavas rezidencē.
sapnī mūsu vecais suns bija iemācījies runāt un varēja pateikt manu vārdu. viņš arī stāvēja pakaļkājās, un viņam mugurā bija fraka.

ja tā padomā, mūsu vecais suns reāli izskatījās pēc Zirga no animācijas filmas ''Kabata''.

es parasti nemēdzu pievērst uzmanību sapņiem, bet šādos periodos tas ir mega interesanti, jo sapņos viss sajaucas vienkopus un kļūst par milzīgu, neizsmeļamu putru. kaut kādos periodos, kad jāiesniedz lieli darbi, esmu sapņojusi par to, kā eju pie friziera, jo par to domāju ikdienā, bet nebija laika to izdarīt. bet šis sapnis bija kaut kas neparasts jebkurā gadījumā.

no otras puses, es šonakt beidzot tā labi izgulējos, liekas. izrādās, lai izgulētos, vajag atstāt visus logus vaļā un neaizvērt nevienus aizkarus.

5/29/16 09:50 am - [info]feita_kleita - Gaidu otrdienu.un tad līdz pat 2.07 ik pa laiciņam aizstaigāšu sajusties.
Dace Lielā, protams, Jūra, protams.

5/28/16 12:00 am - [info]art_sua

viens no zārka nesējiem, kurš bija noalgots, tamdēļ, nepazīstams, redzot, ka minstinos, pēdējā ejot ārā no kapličas, sākumā pajautāja, kāda radniecība ar aizgājēju, tad aizsoļoja līdz žuburainajam svečturim, nopūta vienu no liesmiņām, tik nekustīgu, ka biju jau nospriedusi, ka tās visas nav īstas, tad izvilka balto svecīti un iedeva to man, instruējot mājās nodedzināt, apdomājot to, ko neizdevās ceremōnijas laikā, tad palikšot vieglāk. bet nav jau tik slikti, pati brīnos.

5/28/16 11:14 pm - [info]ripp

šovakar paliekam pie B., fonā ieslēgts televizors, iet reklāmas. viena pērle pēc otras, goda vārds.

- ...uz topu nes mani kājas.. vīns ar izdevīgu atlaidi... iepērcies top!
- ... neste degviela, tas ir pilnīgs kosmoss no somijas...
- discreet... svaiguma sajūta, ko pamanīs visi!

Discreet ir biksīšu ieliktnīši, ja nu kas. kas notiek galvās cilvēkiem kas to visu sacer o.O ieliktnīši, ko pamanīs visi. nu un degviela, kas ir kosmoss no somijas :D

5/28/16 06:45 pm - [info]methodrone - vientuljo piedziivojumu tops


kaut kad pirms meenesha es gaaju vienaa no savaam garajaam pastaigaam sveetdienaa. iisti nezinaaju kur ieshu taapeec vienkaarshi gaaju pa vienu no high streets. pagaaju garaam vienam charity book shop, apstaajos, apgriezos uz papeezha un iegaaju iekshaa, aizstaigaaju liidz mind body spirit sadaljai un acii uzreiz iekrita graamata 'mystery experience', nopirku un veelaak vakaraa maajaas saaku lasiit. lai arii taas graamatas galvenaa doma ir aptuveni 'wow! existence! just wow!', man taa ljoti patika, jo autors shkjita ietveeris visus svariigos skatpunktus, bija unstoppably engaging un man tas pashai arii izraisiija nepretenciozu mentaalu wow. saaku rakaaties internetaa, kas tas pa autoru, kas vinjsh ir un kur ir un vai vinjam gadiijienaa nav kaut kaadas runas vai lekcijas tuvaakajaa apkaartnee. atradu ka ir gan un pasaakums veel grandiozaaks nekaa viens pliks graamatas autors.

lieki piebilst, ka ierodoties man dveesele spurdza un viiteroja kaa mazs paradiizee ielaists zvirbuliitis. tas pasaakums notika zoliidaa lekciju hallee pie regent's park, bija sapulceejushies kaadi 50-80 zoliida izskata sievietes un viirieshi, apseedos uz beigu pusi labaas rindas kreisajaa malaa un peetiiju programmu pirms viss saakas. turpmaakaas 5 stundas jutos kaa ienirusi viskraashnjaakajaa, mistiskaakajaa wisdom okeaanaa. pirmais runaataajs bija optimistisks, duushiigs viirietis ar garu sirmu zirgasti, kursh runaaja par neiespeejami krutu dzheku no shkjiet 16. gadsimta  Heinriku Kunrathu, kursh shkjiet saprata visu par kosmosu, alkjiimiju, astronomiju, astrologjiju, dievishkjo, mistisko, metafizisko, zinaatnisko reizee. peec tam viena fifiiga bet zoliida sieviete un peec tam arii viirietis runaaja par Robertu Fluddu, kursh izskaidroja pasaules un cilveeka rashanos un arii dievishkjaa materializeeshanos un radiitaajspeeku caur cilveeku. Fludds arii to visu attainoja ar ziimeejumiem, kas ir piesaatinaati ar metafiziku, vinji tos ir apkopojushi graamataa, kuru es nopirku, un skatiishos un lasiishu vasaras vakaros seezhot uz diivaana, un saldseerigi bet grandiozi veroties aaraa pa logu uz  vakara maakonjiem un juutoties mistiski. peec tam runaaja ljoti nopietns bet sirsniigs viirietiitis ar mazaam bet dedziigaam bruunaam aciim un sirmiem matiem. vinjsh runaaja par Karlu Jungu un Junga dveeseli un atzinjaam. uzzinaaju ka Jungs savus dziljaakos apzinjas okeaanus baisos ir aprakstiijsis graamataa kas saucas 'the red book', gribu to nopirkt. beigaas protams runaaja mans 'mystery experience' dzheks Timothy Freke, vinjsh neko jaunu nepateica, ko nebuutu izlasiijusi vinja graamataa, bet bija jauki vinju rezeet klaatienee, runaajot vinjsh novilka kurpes.

pasaakuma beigaas es biju saviljnjota. kuratore teica, ka peec pasaakuma visi ir laipni ieluugti uz refreshments kafeteerijaa, lai parunaatos un apmainiitos iespaidiem. es protams, uzreiz savaacu savas mantas, somu, meeteli un graamatu un pirmaa devos projaam, pa celjam iegaaju toletee, ejot araa nogaaju garaam kafeteerijai kur visi zoliidie kungi un daamas bija sapulceejushies uz refreshments. aatraak devos aaraa, lai vinji neredz kaa es vientule pagriezhu muguru un aizeju. es arii buutu gribeejusi runaaties tur ar vinjiem, dzerot kafiju no mazas baltas kruuziites un uzkozhot kaadu biskviitu, klausoties vinju vaardos, balsiis un skatoties sejaas, smaidiitu. izgaaju aaraa, gaaju gar regent's park, garaam augstiem beerziem kuros shuupojaas veejsh, gaiss bija mazliet mitrs bet svaigs, gaaju garaam gracioziem viitoliem, veel ziedoshiem cerinjiem, smarzhas, lekniem tumshi violetiem iirisiem, mirdzeeja peecpusdienas saulee, viss smarzhoja, mazliet bija veejsh, kaklaa man bija stangas un aiz deninjiem aiz uzaciim. man shkjiet man pasaulee vairs nekad nebuus neviena drauga ar ko runaaties par lietaam, es vienmeer buushu tas cilveeks kas aiziet no vietaam pirmais, es nekad nevareeshu buut kafeteerijaas ar iespaidiem. mani iespaidi zuud nebuutiibaa. es visam sliidu cauri kaa maza caurspiidiiga stikla lodiite.

tad es simts gadus gaaju pa baker street, elpojot mashiinu izpuustaas gaazes, liikumojot cauri cilveekiem, pazuudot puulii, kljuustot caurspiidiigaaka un neeksisteejoshaaka liidz izbeidzaas domas

5/28/16 04:55 pm - [info]chimera

vajag gan: http://klab.lv/community/vajag/1816271.html

5/28/16 04:46 pm - [info]chimera

kāds ir nozadzis m. biznesa ideju un JAU tirgo maisiņos sasaiņotus vecāķu čiekurus. brends tā arī saucas. vecāķu čiekuri.

(nemoderniem cilvēkiem nav foto telefonos, sorz)

5/28/16 03:47 pm - [info]klusais_okeans

vakar noguru no saviem dzērājdraudziņiem, aizgāju viena uz Bolderājas diskotēkas beigām, kas izvērtās par vienu no emocionāli piepildītākajām rītausmām, kādu atceros, pāris nepazīstami cilvēki dejojām pie ļoti lēnas un maigas Fellini filmu mūzikas, caur logu šķirbām ausa pelēcīga gaisma un līdz ar viņu sen nejusta miera un laimes sajūta. Maziem lēniem solīšiem gāju mājās un ar skatienu noglāstīju visu, kam peldēju garām.

5/27/16 11:46 pm - [info]ripp

Ir burvīgs laiks, maija beigas. Un mēs, visi 3, esam noķēruši saaukstēšanos. Nespēks, klepus, iesnas. Jipī.

5/27/16 09:33 pm - [info]ripp

Runājot par darbu sadalījumu mūsu ģimenē, A. taisīja ēst (labi, jā, grillēja), kamēr es raku zemi (labi, jā, bedrītes gurķiem, bet tāpat).

5/27/16 04:27 pm - [info]methodrone

visu laiku kaut kaada transformaacija, visu laiku taa ciinja starp ieieshanu visu ieprieksheejo cilveeku sliedees un buut pilniigi parastam, un starp nelieliem uzlabojumiem un dziljaaku sapratni un varbuut pat riiciibu. visu laiku gribas nolikt domas pie malas un vienkaarshi izdziivot atlikusho laiku inertaa ruugtumaa. bet arii negribas buut taadam nelabajam, iestreegushajam, gribas saapiigi atveert plakstus un tomeer skatiities, taisiit sev kaut kaadu reckoning un metamorphosis, transformeeties un turpinaaties, atdzimt. ieelpa un izelpa un abas totaali iistas. apaatija un iedvesma, abas totaali iistas. spiits un padeviiba, un totaali iisti, niist un iemiileeties pamiishus.

tipisks maija vakars, silts, pa logu iekshaa lido mazas baltas puukas, daba ir saldi saalja un sausa, mana eksistence ir veela, viena un varena, nav nekaa vairs kas vareetu manii aizkjerties, uz visu atbilde buutu - jaa bet taa ir tikai kaarteejaa ieelpa kam seko izelpa

vakar naktii ejot guleet man bija druumuma kulminaacija, kaadu laiku guleeju bezceriigi gultaa liidz nemanot aizmigu. uzreiz saaku sapnjot vistumshaako sapni peec kura pamostoties gribas kaut ko pieluugt un izlugties tuukstots piedoshanas. redzeeju kaut kaadu raganu kas pilseetas malaa mezhaa kreeslaa bez gaismas saaka piesaukt mirushos un viss saaka pildiities ar melnu tumsu un mirusho izgjindushaam sejaam, gari ar tukshaam, naaves sejaam sniedzaas no vinjpasaules cauri melnajai tumsai it kaa nomainot manu dziivo vaajo realitaati pret sho mirusho melno tumsu, kas peekshnji izraadiijaas iistaaka. uzmodos, iesleedzu ziemassveetku gaisminjas kas ap graamatplauktu

5/27/16 01:27 pm - [info]klusais_okeans

jo vairāk brīvā laika, jo zemāka pašapziņa

(no mana feiko korelāciju krājumiņa)

5/27/16 08:18 am - [info]az

varbūt rīt man būs viena brīva diena
un es nezinu, ko ar to darīt

5/27/16 07:13 am - [info]methodrone

biezhi izejot no maajas es pavadu neskaidrus briizhus domaajot kaadas smarzhas sev uzsmidzinaat lai radiitu pashpaarliecinaata bet nonchalant un optimistiska cilveeka iespaidu. protams, lai nosleeptu to ka predominantly es taa nekad nejuutos. dazhas smarzhas man ir paaraak dramatiskas vai maigas un man tad shkjiet ja es lietoshu taas, tad cilveeki padomaas, ka es esmu paaraak dramatiska vai maiga, un uzskatiis ka taas ir threatening iipashiibas. pashlaik es optoju par dzintara 'reveransu' jo taas ir gan generic odekoloniigas ar visiem atpaziistamajaam safe notiim, gan arii mazliet fruity un rotaljiigas, kas izbalanseejas.
tad es ar droshajaam smarzhaam apsmidzinaajusies dodos uz darbu, kaadus 10 metrus no ieejas durviim nomainot resting bitch face pret benevolent, kind yet strong expression. peedeejais ko izdaru, ieleju sevii 2 kruuziites ruugtas, skaabas kafijas, lai nomainiitu miegainu apaatiju pret totally switched on, high on life alertness. tad es varu 8 stundas buut pasaulei piemeerots, adekvaats cilveeks.

5/26/16 11:13 pm - [info]planeeta

Vai jums arī vasarā jau saplānotas visas nedēļas nogales?

5/26/16 09:29 pm - [info]chimera

baigais zajobs* ķeksēt gūdrīdos visu lasāmvielu; iemetīšu vismaz šeit to-read listei.“Two of New York’s most successful witches”, Abragail and Valaria, “reveal their occult (and culinary) secrets for a livelier love life!” in How to Become a Sensuous Witch: Spells, Rituals, and Recipes for a Livelier Love Life (New York: Paperback Library, [November] 1971)

*vēl lielāks, nekā tagot cibas ierakstus

5/26/16 06:35 pm - [info]chimera

nē, es reāli nebiju novērtējusi tolstoju )

5/26/16 04:00 pm - [info]methodrone

shodien juutos drained, half-consumed by tedium half vienaldziiga. vienaldziiga taa, ka nav speeka nebuut vienaldziigai. vienaldziiga taa, ka nav ne aizkaitinaajuma ne zheeluma, vienkaarshi profound cloudy resolute vienaldziiba. taada vienaldziiba, kurai ir vairaak sakars ar mani nevis ar citiem cilveekiem, taada nenosodosha all-accepting vienaldziiba, no kuras jebkuraa momentaa var izkaapt, kad jaarunaajas ar cilveekiem, jo vinji ir normaali un viss ko vinji dara ir legit.

visticamaak taa juutos, jo vakarvakaraa seezhot ar meiteneem izdzeeru divas lielas glaazes viina. alkohols vienmeer noregulee smadzenes uz to neizteiksmiigo vienaldziibas staavokli. which is fine, es iedomaajos, ka kaut ko liidziigu dara antidepresanti, noskanjo smadzenju kjiimiju taa, ka tu fiziski nespeej sashuumeeties par lietaam, viss notiek taadaa 'whatev, this fine' maakonii, ja kaadam no tevis kaut ko vajag fine, ja nevienam no tevis neko nevajag fine, bet pashai jebkaadas vajadziibas by default ir pa pusei vienalga. man patiik, jo tad es varu atkal ierauties dzilji sava praata un dveeseles visdziljaakajaa nostuurii uz tur buut karaliene, sheit neviens nekad neienaaks un sheit es esmu totaali, fundamentaali, muuzhiigi suvereena, neatkariiga no nekaa kas notiek objektu pasaulee. sheit pat ne dievs ne conscious awareness nekaadas tamliidziigas zarazas mani nevar sasniegt, ieeja aizliegta, exclusively outside, sheit ir mans patalogjiski vienaldziigaa un slinkaa praata eenainais nostuuris tieshi taads kaadu es to esmu izveidojusi, this is my design, viss paareejais kas notiek apkaart un aarpus ir smiekliigi un nenoziimiigi.

shodien man vairs nav speeka atguut nevienaldziibu. atlikusho dienu buus jaapavada being removed, apcerot cik viss ir attaals, banaals, absurds, detached, vienaldziigi lasot vai skatoties lietas un vienaldziigi iesliigstot miegaa cerams ap kaadiem 21:30. bet riit atguushu vitalitaati izdzerot milziigu tumshi zalju zesty green juice un ieshu skraideleet pa parku.

5/26/16 04:37 pm - [info]mufs

tikmēr paralēlajā realitātē...
nē,es visu saprotu, bet tā gramatika.

nu,labi,man sāp vēders un gribas kasīties
un nosodīt citus ir vienkāršākais veids kā aizpeldēt izplatījumā

5/26/16 03:25 pm - [info]saldumi

Kā pdf dokumentā (lietojot foxit reader) var rediģēt tekstu?
Powered by Sviesta Ciba