nothing but the sky

sapņotāji

4/22/18 10:15 pm - [info]krii

Pastkastītē iemests aicinājums trenēties aikido. Tepat pie mājām.
Varbūt vajag? Citādi es visa tik cisdženderiska kā desmit Dimantu Antras - plandošos brunčos, žvadzošiem auskariem, tamborējoša un šmorējoša, gatava pozēt uģu kuģu bukletiņu vākiem...

4/22/18 08:54 pm - [info]krii - Daiļā Pāvija bija īsta gibelīnu pilsēta...

Un kurš no jums, mīļie, atceras (bez špikošanas Vikipēdijā!) - vai Dante bija kaislīgs gvelfs, vai kvēls gibelīns? Un par kuriem no viņiem būtu balsojuši jūs paši - par gibelīniem, vai tomēr par gvelfiem? Ja par gvelfiem - tad par baltajiem, vai melnajiem?

Es, protams, neņemos apgalvot, ka politiskās idejas dzīvo daudz īsāku un nožēlojamāku mūžu kā dzeja. Bet.

4/22/18 05:15 pm - [info]methodrone - I don't mind what happens.

I just want to know if the Absolute has any preferences, either individual or universal. If it might be secretly rooting for this love or that outcome. Or if its only preference is for individual to go against its non-preference and come up with individual preferences. But I know that I don't know and never will, as an individual. When I am Absolute then I will no longer care. As an individual, it puts me off immensely, and I can either let this aversion drive me insane or liberate me.

For all I know ideāla dzīve ir virkne ar "I don't mind what happens." ar dažiem iesparudumiem "Thank you God!", kamēr līdz šim es funkcionēju iekš "Fuk this shite.." ar haotiskiem "Well, thanks a lot God..but how about all the shite?"

Cilvēkā tiešām nav vietas diviem, tāpēc ir jāizvēlas, likt apziņas tronītī sagrābstījumus as savu nosaukumu, vai pieglausties tai bezgalīgajai zemei, kas tur troni, ļaujot tam pastāvēt. Ir mazliet, daudz neaptverami domāt par to kā es esmu drošībā šeit, un es būšu drošībā pēc sevis. Man pieder divi acu pāri, tāpēc es redzu pa īstam ar abiem. Nav acis caur kurām skatoties, es neredzētu un neatpazītu sevi. Es gribu mācīties domāt dziļi un kaislīgi. Es negribu domāt pavirši un kokaini, kā nemākulīgs esības mīlnieks. Prāt, raisies un laisties un plūsti, plūsti kā medus un esi tik stipri salds savā esencē.

Es tagad redzu, ka tu jau dari ar mani ko gribēji, viss šķiet ir pareizi. Mana vientulība, mans klusums, mana izlikšanās, mans emociju mēmums, skaistums ko es redzu bet nespēju paust, vētra, tumsa, kristālskaidrība, utopija, distopija, viss šķiet ir pareizi ♡

4/22/18 02:37 pm - [info]neraate

man šodien gribas izvilloties. indeszobs niez :D

4/22/18 12:57 pm - [info]ulvs

Shape of Water bija tāds sūds, ka es pat nekomentēšu.

4/22/18 12:12 pm - [info]mufs

tik daudz plāni.tik daudz darbi.
izgāju ieslidīties un stundiņu paurķēju pienenes .
vsjo, mugura pakaļā, ceļi sāp.
tinos palagā un rāpoju uz kapiem...
Tags: ,

4/22/18 09:45 am - [info]ripp

Ko lai dara apslimusi persona kura ļoti grib iet uz iepriekš norunātu branču.
Vai man būt prātīgai un palikt mājās, vai tomēr doties. Tāds ir jautājums.

4/22/18 08:18 am - [info]chimera

biju uz "fotosalonu "bagdāde"". šajā sakarā atcerējos, ka ne tik sen m. aizgāja ar kājām uz juglu un pa ceļam uzgāja kaut kādā nekurienē šiku austrumu paklāju veikalu. es savukārt uzgāju viņu mājaslapu un ļ. saskumu, sak, džeks, kurš uzskatījis par vajadzīgu izlikt biznesa lapā visu savu dzīvesgājumu, ieskaitot to, kā un kad viņš apņēma sievu, kā viņa ģimene tirgojusi paklājus un kā viņš pats jau pusgadsimtu domā par paklājiem vien, atbrauc tirgot laisku preci profesionālajiem kapeikpisējiem un askētiem. nav brīnums, ka "Irāņu paklāju eksperts Afkhami Nasser apzinās, kad viņam ir jānodrošina lielas atlaides, lai veiksmīgi izpārdotu preces un kompensētu finansiālās saistības. Mēs centīsimies maksimāli izpārdot preces, kas atrodas uz vietas, tāpēc esam gatavi katram klientiem nākt pretim ar viņa cenu priekšlikumu. Mēs garantējam arī zemāku cenu par internetā atrodamiem tādas pašas kvalitātes paklājiem. Ja Jūs atradīsiet tādas pašas krāsas, rakstu un kvalitātes paklāju citur lētāk, mēs esam gatavi piedāvāt zemāku cenu vai atgriezt jums naudu par pirkumu."

moš tomēr pagodināt savas etniskās saknes un iegādāties tepiķi, ko pielikt pie sienas?

4/21/18 07:06 pm - [info]ulvs

Vīrietis-paškrēsls.

4/21/18 04:37 pm - [info]methodrone - In bloom.

Ja es varētu izvēlēties vienu superspēju, tad tā būtu spēja atcerēties.

Visi mani sirdsēsti atkrīt mirklī, kad es atceros, kas es esmu. Es pilnībā apzinos, ka spēja atcerēties ir ārpus manas kontroles. Tāpēc brīžos, kad es atceros mani pārņem miers un esība izklājas, kā vakara migla maigi.

Varbūt atcerēšanās ir žēlsirdība.

Viss, ko es iespēju, nemaz nekad nezinot, ko es domāju kad saku 'es', ir vērot un pie sevis dudināt, cik viņa ir savāda, uncanny vētraina un tad mierīga, sekla vai dziļa, veca vai bērnišķīga, es nekad nesaprotu, un pavīd abi vai visi reizē un pazūd atkal.

Vēl es sēžot virtuvē uz ķebļa un ēdot no bundžas sardīnes tomātu mērcē domāju, ka atmiņas ir tik liegas un saldas, jo tājās neesmu es. Kad lietas notiek, tajās es iesēžos vidū un visu bojāju un postu. Bet, kad es esmu aizbīdīta nākotnē, un paliek tikai kristāldzidrs pagātnes brīdis bez manas klātbūnes, tad tā ir dziļa esības estētika. Kas ir šis par savādo sodu, kur esības skaistums atklājas tur, kur nav apziņas klātbūtne. Mana apziņas klātbūtne visu padara neglītu, jo lielāks skaistums jo neglītāks. Un tas ir tik sāpīgi savādi, jo es visu redzu un jūtu visskaistāk.

Ko es pati no sevis gribu, ko es gribēju ienākot šajā pasaulē? Vai es sevi attaisnoju, un vai mani saviļiņos mana aiziešana? Vai es atstāju pietiekami sāpju un skaistuma? Vai es atstāju pietiekami pazemības?

Hallelujah.

4/21/18 05:54 pm - [info]feita_kleita - .

neesmu sevi realizējusi kā sieviete, neesmu sevi realizējusi kā sievu, kā neatkarīgu patstāvīgu būtni arī nē. neesmu sevi realizējusi radošumā un dvēseles izaugsmē, vai vismaz erudīcijā, tāpēc mans dns vēlas pašiznīcināties.
es nemāku izrādīt draudzīgumu, pozitīvismu un mīlestību. parasti situācijās, kurās esmu atklāta un pilna ar maigām jūtām, jūtos tizla. tāpēc manas sejas grimases savelkas atbaidošā saspringumā liekot cilvēkiem kļūdaini mani nolasīt un tāpēc esmu bez draugiem (jo nevienam nav laika krāmēties ar mani 3 gadus, līdz es pieradīšu) un mans prāts tiek vientulības aptumšots.
ja jācīnās par savu vietu zem Saules, es atrodu viskuplāko koku un aizeju tā ēnā, ielokos smaržīgajā mirtajā zemē starp saknēm un līdz nāvei baidos no posmkājiem.

4/21/18 10:23 am - [info]sirena

Gribu vairāk telpaugus. Atdodiet man savas nevajadzīgās papardes un dracēnas!

4/20/18 10:44 pm - [info]chimera

nē, no tām tēta nedienām latvijā nekāds šovs nesanāk. vecim uz nedēļu tiek iesmērēti bērni, un nu tik būs. a nekas nebūs, visi ar visu tiek galā, spriedzes nav. kādu reizi atmet ar roku un uzcep pelmeņus, cik šokējoši. par spīti tam, ka sievas mānās ar uzdevumu sarakstu. like, "pielikt plauktus un iztīrīt kanalizācijas trubas" ir divi dažādi uzdevumi, un saiklis "un" nepadara tos par vienu.

tomēr jūtu līdzi tiem, kam jātīra žalūzijas. mūsējās pirms kādiem gadiem sešiem m. saņēmās un iestiepa dušā. kopš tiem laikiem tās ir nolemtas pašattīrīties. krāsu vēl nav zaudējušas.

4/20/18 10:20 pm - [info]spisok_korablei

Zini, man reizēm vajag aizbraukt ļoti tālu, lai pārietu ilgas pēc mājām. Vienkārši tad esmu prom no visa un visiem, un nav citu variantu, un viss, no attāluma skatoties, liekas smieklīgs un nesvarīgs.

Šovakar šeit dzirdējām labus ielu muzikantus. Nezinu, nekas jau tāds, vienkārši flauta, ģitāra un balsis, bet dziesma bija bez vārdiem, uz na-na-naaa - tāds skumjš, mazliet austrumniecisks motīvs, kas atkārtojās, bet neapnika.

Jūra kaut kur tur, necaurskatāmā tumsā, šovakar velta krastam lamuvārdus. Nez, ko šis šai tādu nodarījis. Dažas sekundes arī man gribas tā. Iekāpt smiltīs un apvilkt ap sevi apli, un palikt tā. Bet tad es pārdomāju.

Gaiss gan silts - ienirsti tajā tiklīdz kā izej pa viesnīcas durvīm. Kad garām pabrauc taksis, tu nodomā, ka droši vien kāds dodas uz lidostu.

4/20/18 06:35 pm - [info]methodrone

Tālāk inde.

Skaistais laiks un daba mani ir smagi trigerojuši. Es šodien biju aizgājusi uz kino noskatīties Potato Peels, un tukšā kino zāle bija tumša un auksta. Man visu laiku pūtās virsū kondicionieris kā nāve. Es biju pārsalusi un filmas aizkustināta. Tad es izgāju ārā, bija 17:30 vakarā un man sejā iesitās silts, mirdzošs, skurbinošs gaiss. Ielu malās ziedēja paradīzes koki, katram kokam bija kāda maiga rozā, balta vai zaļa bantīte. Saule triumfējoši un iznīcinoši spīdēja sejā. Putni dziedāja simfonijas. Un tas mani smagi satrieca. Man pierē sažņaudžās asarains rūgtums. Mani atkal piemeklēja sajūta, ka es esmu melns pleķis uz pasules sirds, melna čūska. Ārā gāja jaunieši un viss smaržoja, un es tiešām no sirds nepārspīlēju, kad saku, ka šāda karsta pavasara gaiss ir mirdzošs un pat skanošs. Un es sajutos kā zvērs, kas grib visu plosīt, raut gabalus ārā no pavasara maigā, pavedinošā ķermeņa.

Es vienkārši esmu iznīcināta un vāja un bezjēdzīga.

Ja jau visiem maniem self righteous vārdiem nav nekāda svara, tad viņiem nav nekāda svara. Nekas nav stiprāks par tumsu. Gaisma ir tikai izdevīgs mehānisms. Dievs ir miris un izlikšanās ir vienīgais zināmais dievs. No rīta es gribēju ierakstīt garu ierakstu par to kā manī ir vieta tikai man pašai vai dievam, meaning, ka es negribu sevi pašu sevī. Bet es to mainu uz, manī ir vieta tikai man pašai vai izlikšanās. Izlikties gadus desmit, divdesmit, trīsdesmit, četrdesmit un bedre.

4/20/18 07:40 pm - [info]ulvs

Manuprāt, apvainoties vai dusmoties uz lj user gnidrologs ir lieki. Ilgstošs mīlestības trūkums iztukšo un notrulina.

4/20/18 06:50 pm - [info]ulvs

My name is David Buckel and I just killed myself by fire as a protest suicide. Ja kas, viņš bija LGBT tiesību advokāts.

4/20/18 06:38 pm - [info]ulvs

Slīzija iz Coil bēru ceremonija Taizemē.

4/20/18 03:45 pm - [info]chimera

noteikti, ka ir cilvēki, kas ārkārtīgi priecāsies par šo faktu, noteikti ir tādi, kas par to bēdāsies. bet nu beidzot latvija kaut kur pirmajā vietā! un es vienmēr esmu teikusi, ka latvijas dvīņumāsa eiropā ir čehija.

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10211802050471583&set=gm.10155074045406511&type=3&theater

/es gan to traktētu nevis kā feminisma noliegumu, bet gan kā lielāku iespēju norauties pa purnu par to, ka neesi bez ierunām, vienmēr, visur solidārs ar savu dzimumu.

vēl patīk šī bilde )

4/20/18 01:24 pm - [info]neraate

viena lieta, kas man reāli besī un ko es ceru iemācīt saviem bērniem - tad, ja ir problēma, to risināt. pat, ja tas ir tikai zvans iestādēm. jo nu kkā manuprāt situācijā kad vecs cilvēks piezvana ar tekstu 'nokritu, nevarēju pakustēt, stundu nogulēju uz gridas' manuprāt vnk ir jāzvana ātrajiem nevis pats cilvēks jāizlamā ka negrib tos saukt vai kādam citam lai aiziet un visu nokārto. bet baigi ērti tā pārfutblēt atbildību vai ne
Powered by Sviesta Ciba