nothing but the sky

sapņotāji

10/21/17 12:24 pm - [info]neraate

es saprotu to sajūtu, kad tev ir tik slikti un tu jūties kā pēdējā zaraza tādēļ gribi paspīdēt ar to par ko esi pilnīgi pārliecināts un ej močīt kādu. es arī dažreiz no tā ciešu. bet nu dažreiz vnk gribas, nezinu, kā skolā (es skolā iet sāku agrīnajos deviņdesmitajos kad vēl bija brūnas tāfeles un tikai balti krīti un lupatas nevis sūkļi tāfeles tīrīšanai) vienkārši iekraut ar tādu drusku pastāvējušu slapju iesmirdušu krītainu lupatu pa galvu
plakš. šļurk

10/21/17 12:16 pm - [info]neraate

kas ir tavas mīļākās garšvielas? es gandrīz visur lieku muskatriekstu un kardamonu, lai gan mīļākais man ir kanēlis. bet man vispār ir briesmīgi daudz mīļu garšvielu. un es tās lieku visur kur un visvisādi (drusku kanēļa cūkgaļas gulašu paceļ pavisam citā līmenī, ja godīgi). tikai tās karija lapas (davai, ciba nepiesienies, vienreiz jau noskaidrojām ka ir tāda lieta ražotāju un garšvielu iepakotāju uztverē) tā arī neesmu izmēģinājusi

visnemīļākā vēl joprojām ir kinza. nu gan vairs ne līdz-vēmienam nemīļākā, bet vienalga brr. koriandru vēl joprojām sajūtu un atpazīstu pat minimālā koncentrācijā, bet nu jau vismaz tas nemaitā produktu kā tādu (jā, es kādreiz neēdu Borodinas maizi. tagad varu lai gan sajūsmā neesmu)

10/21/17 10:39 am - [info]chimera

also, izbraucu ar auto pēc mēneša pārtraukuma un pirmo reizi bez instruktora blakus. bija mazāk bailīgi, nekā gaidīju. liels paldies m., kurš atgādināja, ka tiesības tā kā nav domātas plauktiņā turēšanai, bet ir jāņem arī līdzi.

10/21/17 09:20 am - [info]chimera

https://riga.lv/lv/news/sporto-riga-bezmaksas-trenini-turpinasies-ari-ziema?12213

daiga ir my fitness trenere. to, par ko es piķoju 39 eiras mēnesī, nu var dabūt na haļavu.

elīna (tā, kas trenēs vecmīlgrāvī) vnk ir fenomenāla.

10/21/17 07:02 am - [info]spisok_korablei - yes and no are the answers written in my true love's eyes

aizmirsu, kā šeit ielikt video un slinkums apskatīties, un viss tas blahblahblah, bet dziesma saucas "Milk and Honey" un izpilda to Jackson C. Frank.
savāds vakardienas vakars. pēdējais vientulīgais.
ar Bruno ilgi staigājām. gāju un domāju, ka man laikam tomēr nemaz negribētos, lai S. pēkšņi kāda pārpratuma dēļ uzrastos no saviem tālumiem vienu dienu ātrāk.
kamēr kakusuns kārtoja savas vajadzības, noklausījos, kā kāds vīrietis pieturā teica savam telefonam, ka laika viņam esot maz, jo drīz uz sirds operāciju un visādi varot gadīties.
varbūt tāpēc tobrīd likās, ka man pieder vesela Laika jūra. tobrīd es būtu varējusi vēl arī ar Tevi padalīties ar kādu sauju Laika. vai divām.
pēc tam pagajām garām divām mazadīgajām, kas tumšā pagalmā, iekāpušas lapu kaudzē un savākušas pilnas saujas lapu, smiedamās meta tās gaisā. nelikās, ka selfijus medīja, drīzāk tiešām vienkārši starp savām piedegušajām algebrām un ķīmijām pazaudēto prieku atrast gribēja.
šorīt vēl esam tikai mēs divi ar suni. pagalma bērzs, ar galotnēm iesakņojies debesīs, kaisa zeltu. tai kaķenei, kura tik lepni prot nevienam nepiederēt, atskrējuši kaķēni. trīs melni un viens balts.
ziema nāk.

10/21/17 02:13 am - [info]methodrone

'ja man būs penzija es pīpēšu heroīnu'

10/20/17 09:15 pm - [info]ripp

Sāku lasīt a. Poliannu. Kkā šķiet, ka viņa nav gana liela, lai viņai kcik patiktu. Bet pirmā nodaļa patika. Bija gan diezgan daudz jāskaidro vārdi.

10/20/17 03:25 pm - [info]chimera - season of the witch

iznesu miskasti. pie garāžām, kā parati, tusēja sētnieces vīra brālis (50+) ar sētnieces dēlu (35) un trešo nezināmo. taču ierasto tēmu vietā (like, cik ļoti sūkā mūsu māja un kaimiņi) viņi dzīvi apsprieda, kur labāk mežā atrast halucinogēnās sēnes un kā tās pagatavot.
Tags:

10/20/17 10:27 am - [info]feita_kleita - Atkarība

no Spilvas ombardi marinētiem pirpariem un Le Bureau des Légendes.

10/20/17 09:58 am - [info]chimera

"drīz vien eiropā kļūs sociāli nepieņemami fiziskajā pasaulē iepazīties romantiskos nolūkos" (c)

stc, a kur cilvēki mūsdienās iepazīstas? manā tuvējā apkārtnē ir pārsvarā veci pāri vai ilgstoši single cilvēki; relatīvi jaunais ir tikai viens un nācis no tā paša tindera, līdz ar to man nav ne datu, ne priekšstatu.

also, kādam the curious history of dating e-grāmata nekur nemētājas?

10/20/17 12:29 am - [info]pelnufeja - es gribu, lai ir citādāk

Mani joprojām ļoti satrauc un kaitina, ka visādas neētiskas un neforšas rīcības bieži vien tiek normalizētas, pamatojot to ar "tā vienkārši ir: cilvēki ir tādi, sabiedrība ir tāda, sistēma ir tāda utt" argumentu. Tādējādi visa atbildība tiek pārlikta uz to, kam nodarīts pāri. Apdomā, ko velc mugurā, apdomā katru savu vārdu, jo dzīve taču ir bīstama spēle, kurā tev jāredz vismaz piecus soļus uz priekšu! Un vispār - vislabāk kļūsti par budistu, kuru nekas neskar, jo dzīve in the first place ir pārāk sāpīga!

Man liekas ļoti svarīgi iedziļināties procesos un mēģināt saprast, kāpēc sabiedrība, cilvēki un sistēmas funkcionē tieši tā. Bet es domāju, ka bieži vien ir par traku, t.i. kāds tomēr ir atbildīgs par to, ka huiņa notiek. Un varbūt atbildības godīgāka sadale palīdzētu arī izpētes procesam par to, kāpēc kas kā ir/notiek.

10/19/17 09:00 pm - [info]krii - No smieklīgo atmiņu vācelītes

Reiz, kādā no manām iepriekšējām darbavietām (visai solīda, es pat teiktu - nūģiska iestāde) sanāca līdz vēlam vakaram aizsēdēties divatā ar vīrieškārtas kolēģi, lai pabeigtu iekavētu un steidzamu darbu. Beigu cēlienā, gaidot, kamēr izdrukāsies visi vajadzīgie dokumenti, dzērām tēju ar balzamu no nodaļas krājumiem un pļāpājām - gan par darbu, gan visādus sadzīviskus niekus. Sēdējām cieši blakus, lai varētu skatīties vienā monitorā, viņš bija nedaudz pārliecies man pāri.
Brīdī, kad klusuma pauuze šķita nedaudz ievilkusies, pēkšņi pamanīju, ka viņš neuzkrītoši pogā vaļā manu blūzīti. Vairākas sekundes šo nodarbi vēroju absolūti depersonalizēti.
Kad ar spiedzienu pielēcu kājās un sadevu viņam pa nagiem, viņš, atšķirībā no manis, nebūt neizskatījās pārsteigts.

- Es Tikai Negribēju. - Viņš uzsvērti nopietni paskaidroja. - Lai Tu Nodomā. Ka es tevi Neuzskatu. Par Pievilcīgu Sievieti. Un Apvainojies.

- Paldies, tagad es zinu, ka uzskati, - atbildēju, sakārtodama apģērbu un apsēzdamās nedaudz tālāk. - Nevajag turpināt, pabeigsim darbu.

Darbu mēs tovakar pabeidzām bez īpašas neveiklības, attiecības saglabājās visnotaļ draudzīgas, kamēr vien tur strādāju.

Un, jā, man nudien nebija pamata uz viņu apvainoties. Nav joprojām.

10/19/17 05:37 pm - [info]methodrone

10/19/17 07:13 pm - [info]spisok_korablei

ja īsi, tad šodien bija viena no tām dienām, kad man būtu vajadzējis vispār neizkāpt no gultas. bet ko nu par to. nezāles neiznīkst.
atceros, kādreiz "Panorāmā" sporta ziņās bija sižets, kurā pēc neveiksmīga starta sacensībās rādīja interviju ar kādu no mūsu vecā kaluma biatlonistiem.
"kā tad pašam likās, kā šoreiz gāja?" intervētājs viņam iebāza sejā mikrofonu.
"ai, sūdīgi," viņš tā arī pateica. un visiem viss bija skaidrs.
citādi - nekā tāda citāda. viss tas pats vecais. klausos Zemfiru, viņai ir tāda dziesma, kas saucas Снег начнется.
netālu no mājām šodien atvēra Lido. es ar gribēju kādu siltu zupu apēst, lai vakarā vairs nevelk uz nasķu pusi, bet rindas tur tādas, ka varētu padomāt - tur kaut ko par brīvu dod. nē, varbūt, ka deva, bet man negribējās noskaidrot.

10/19/17 05:22 pm - [info]chimera

Sadarbībā ar grāmatu apgādu “Jumava” aicinām apmeklēt Ritas Lasmanes grāmatas “Kā atrast vīrieti, kas pēc iespējas mazāk kaitinātu” atvēršanas svētkus, kas notiks 26. oktobrī plkst.17.00 Rīgas Centrālajā bibliotēkā (Brīvības ielā 49/53, 2.stāvā).

10/19/17 03:56 pm - [info]krii

Tiešām joki par tēmu "kad grābstās, tad šīs sūdzas par harasmentu, kad negrābstās - apvainojas un sauc par einuhu, ak, mēs nabaga, nabaga vīrieši!" kādam vēl pēdējo 100 gadu laikā liekas smieklīgi, un ir ilūzija, ka kaut ko šīs sērijas vēl var pateikt kaut cik svaigi, nevis bezcerīgi nožļembāti?

10/19/17 03:24 pm - [info]mufs

oh, welll

A recent study now raises the possibility that sleep could be affected by the degree to which someone feels like their life is purposeful or meaningful. /.../ found that people who reported having a greater sense of purpose in life also reported getting better sleep – even when taking into consideration age, gender, race, and level of education.

šeit
Tags: ,

10/19/17 12:49 pm - [info]hekate - Fragmentiņš. 1929.g. Anglija

Olive was reading a book about the future, when babies
would be bred in bottles, and women would be ‘immu-
nized’.
’Jolly good thing too!’ she said. ‘Then a woman can live
her own life.’ Strangeways wanted children, and she didn’t.
’How’d you like to be immunized?’ Winterslow asked
her, with an ugly smile.
’I hope I am; naturally,’ she said. ‘Anyhow the future’s
going to have more sense, and a woman needn’t be dragged
down by her FUNCTIONS.
’Perhaps she’ll float off into space altogether,’ said Dukes.
'I do think sufficient civilization ought to eliminate a lot
of the physical disabilities,’ said Clifford. ‘All the love-business
for example, it might just as well go.
I suppose it would if we could breed babies in bottles.’
’No!’ cried Olive. ‘That might leave all the more room for
fun.’
’I suppose,’ said Lady Bennerley, contemplatively, ‘if the
love-business went, something else would take its place.
Morphia, perhaps. A little morphine in all the air. It would
be wonderfully refreshing for everybody.’
’The government releasing ether into the air on Satur-
days, for a cheerful weekend!’ said Jack. ‘Sounds all right,
but where should we be by Wednesday?’
’So long as you can forget your body you are happy,’ said
Lady Bennerley. ‘And the moment you begin to be aware of
your body, you are wretched. So, if civilization is any good,
it has to help us to forget our bodies, and then time passes
happily without our knowing it.’
’Help us to get rid of our bodies altogether,’ said Win-
terslow. ‘It’s quite time man began to improve on his own
nature, especially the physical side of it.’

10/19/17 12:15 pm - [info]deloveja_kundze

es īsti negribu vēl rakstīt savu komentāru par #MeToo, bet tikai gribēju pierakstīt vienu jocīgu lietu, kas iezīmējas tajā, kā tiek uztverta informācija. proti, man regulāri prasa, lai es iesaku kādas filmas, ko noskatīties, vietas, ko apmeklēt, grāmatas, ko izlasīt, un tamlīdzīgi. šajos gadījumos, ja es iesaku kaut ko šķērsām, tur ir reāls risks, ka cilvēks, kurš prasa viedokli vai ieteikumu, sačakarēs savu laiku un patrieks vējā pāris stundas, ja viņam nepatiks tas, ko es esmu ieteikusi, bet tic man vienalga. kāpēc ir tik nenormāli grūti man noticēt, kad es stāstu par to, kas ar mani ir noticis, ja reiz šajā gadījumā noticēt un uzticēties manam viedoklim, manai interpretācijai neko no otra īsti neprasa un, kas galvenais, nerada riskus?

10/19/17 11:47 am - [info]feita_kleita - Dzestrs rīts un

uz aprasojušiem automašīnu logiem sazīmēti krāniņi.
Powered by Sviesta Ciba