nothing but the sky

sapņotāji

9/3/15 10:30 pm - [info]neraate

ik pa laikam ir tie jautājumi vai? un kad? un grūti jau morāli nepadoties. un tad es tā padomāju - nu kas man ir ar to precēšanos?! kādeļ man to vajag? /visi argumenti kādēļ tas nav nemaz tik būtiski, jo nav jau/ un šodien, šodien man nāca atklāsme. es gribu, nē, man vajag precēties jo es gribu Kāzu Ceļojumu. nu labi, vismaz Medusmēnesi (tā nedēļa pagājušajā vasarā Latgalē bija jauka, bet sen un vairs neskaitās)
lol

9/3/15 09:32 pm - [info]feita_kleita - Lai zinātu, ka mirsi, viedam nav jābūt.*

Septembris atnācis ar manis atgriešanos pie cilvēkiem. Šodien Dzejas dienas un aiziet aiziet viss sāks ripot. Nezinu, vai kauns, vai briesmas, iespējams nebiju tam gatava, ka nepamanīju Māra Salēja - "Nedaudz vairāk". (Rīt uz grāmatnīcu pēc dzejas krājuma!)

Gaidam Godiņa igauņu dzejas "antoloģiju". Būs laba! (5 no 15 atnākušajiem cilvēkiem dikti no sajūsmas smējās atskaņās un mīlestībā pret atdzejoto Heli Lāksonenu, lai arī drošvien tā nebija, bet tas tā pazīstamāk piezīmējams noskaņai.)

Gaidam prozas lasījumus un visu, kas būs starp. (Starp citu, arī Žoludes pagājušajā gadā izteikto pieteikumu kaut kam atkal labam. Kad būs grāmata? Drīz jau gads apkārt.)

Diemžēl pasākumu laiki ir neiedomājami stulbi, kā cilvēkam, kurš dara darbu ilgas stundas par apkaunojošu atalgojumu, vai mazāk apkaunojošu, savienot darbu ar savas dzīves dzīvošanu/baudīšanu?


*Liāna Langa. (Langa man nepatīk, bet tas tā, starp.)

p.s. te kaut kāda intervija ar Māri Salēju.
p.p.s. kā gaisu vēlos dzejoli par lūpām, kuras apzīmogoju.
Tags:

9/3/15 09:29 pm - [info]deloveja_kundze

ir pus10, sēžu darbā, klausos Donu, lieku faktus un attēlus tabuliņās.

neskatoties uz to, ka katru reizi, kad šādi atgadās, apsolos, ka tā vairs neatgadīsies. bet priekpilnā ziņa, protams, ir tas, ka vismaz nestrādāju pie sestdienas projekta, bet gan oktobra beigu notikuma. kaut kā vismaz mazina iekavēšanas paniku.

upd. padomāju un attapu, ka tiešām, pēdējo nedēļu dzīve ir bezgala garlaicīga. all work and no play.

9/3/15 08:43 pm - [info]spisok_korablei

https://www.youtube.com/watch?v=jPJNt1eTVNY

so if someone can see me now, let them see you.

(mana septembra dziesma)

tagad tāds laiks, ka vairs neatrodi lietas tur, kur tās pēdējoreiz manīji. kad atskaties pār plecu, atrodi tikai to kaut ko, kas iestrēdzis kaklā un nav ne uz āru dabūjams, ne uz leju norijams. pat īsti nesaproti, ar ko tev darīšana - ar kliedzienu, kas kādreiz palicis neizkliegts, jeb asarām.

bet šodiena tik piepildīta, ka kādā brīdī kļuva tukša. pēdējā laikā nogurums tāds, par kādu Kurts reiz dziedāja - I'm so tired I can't sleep.

un - es nezinu, kā būs tālāk. es nezinu, kā būs rīt, nemaz nerunājot par laiku, kad uzsnigs. tāpēc, jā, kripatiņa skaidrības noderētu. nu, kaut vai mazas, ar plaukstu no ziemeļvējiem sargājamas priekšnojautas.

9/3/15 06:43 pm - [info]az

viegli nav nemaz. saprotu praktiski visus vārdus, bet nespēju saprast vienādojumu, nozīmi. un rīt pirmā anatomijas lekcija. how much fun will that be for someone like me.

9/3/15 03:41 pm - [info]methodrone - lame-o

lai arii man dziivee nav ambiiciju, jo es visu ieniistu un neuztveru nopietni un nespeeju prioretizeet paar taam stundaam, dienaam, nedeeljaam, meeneshiem, gadiem ilgu savas dveeseles un praata veeroshanu, man ir skaudra sajuuta par to cik neieintereseeta es visaa esmu

es jau pusotru gadu dziivoju londonaa, bet tik pat labi es pusotru gadu dziivoju mazaa miestaa balham, kur es eju tikai uz parku, veikalu un pieturu.
man ir zheel, ka mani neaizrauj iespeeja buut tipiskam londonas hipsterim un staigaat pa tirdzinjiem un miiliigaam kafijas vietaam, vai vienkaarshi maldiities pa rajoniem kur nekad neesmu bijusi vai lasiit kaut kaadas savas filozofiskaas graamatas vai passionate romaanus pie upes kad aaraa spiid saule vai iet uz teaatra izraadeem ar smukiem aktieriem vai uz vague but hot indie grupu koncertiem vai lame contemporary abstraktaam izstaadeem. es zinu, ka man visas taas lietas patiik, bet es juutos kaa man nav jeegas to dariit, jo dziive sux and catharsis is dead, god doesn't exist, i will die, noone to share with, who cares anyway, i've quit smoking anyways, i better not exist, i am nothing anyways, nonduality, happy days

tajaa vietaa es ap 3-4 katru dienu naaku maajaas, dzeru viinu, skatos zen videos un gatavoju eest, kaa vientulja unfulfilled maajsaimniece widowed simonas debavuaaras versija kurai pat nav kakja tikai dazhaadi vaardaa nosaukti istabas augi, a room of my own and the fucking sea of hours

9/3/15 02:19 pm - [info]sirena

Bāc izskatās ka tiešām sanāks aizbraukt uz černobiļu.

9/3/15 01:54 pm - [info]planeeta

Jau kādas divas nedēļas gtavojos klabināt pozitīvu tehnoloģisku aprakstu par Samsung Galaxy S5
Šķiet, tas ir stabilākais, ātrākais, funkcionālākais mob., kāds man ir bijis kopš Siemens SL45 laikiem, turklāt tas tiek pozicionēts kā izturīgs pret putekļiem, mitrumu utt.

Bet šodien to nometu zemē...
un, lai gan ir tikai mazs skrāpējums stūrī, aparātam sākušies tik smagi gļuki, ka domāju par jaunu...

9/3/15 12:41 pm - [info]mufs

vakarnakt Unpija ieraksts mani diktan sabaidīja, jo visai tādai nogurušai un aitas pārskaitījušamies likās,ka tiek māts virzienā personiskā, a izrādās - viņš par flokšiem.

bet es nekautrēšos apgalvot,ka man nudien laksti ļoti iet pie sirds, vasaras sezonā stiepju no dārza iekšā un krāmēju vāzēs.

jāpiebilst gan,ka pēc manas saprašanas lielākajai sabiedrības daļai iztrūkst dajelkādas izpratnes par to, kas ir skaisti grieztie ziedi, ko tas polls arīdzan apliecina.

then again, tas, ko es redzēju spānijās - tur laikam vispār nav cilvēku,kas runātu grieztos ziedus. apstādījumi - jā, burvīgi. bet tas, ko puķu bodes met pakaļ ... lai dies stāv klāt tam,kas iedomātos man ko taāādu atnest. tad jau labāk desu.

(jā, es esmu drausmīgs fašists uz puplakšiem, man ir nesatricināma pārliecība par savu izsmalcināto gaumi. bet labi,ka cibai puplakši vienalga,kaškis nesanāks)
Tags: ,

9/3/15 10:12 am - [info]unintended

šoreiz uz cibas kašķiem paspēju, pilnīgi neticami, Kādas santasbarbaras var uzkurināt no dažiem polliem/komentāriem.
Drīz vajadzēs taisīt pollus par polliem.
Bet visas diksusijas ir tādas pupu mizas, kad atver ziņas un redzi fotogrāfijas, kur naktī bēgļu laiva apgāzusies un noslīkuši sīriešu bērni pludmalē guļ. Mums kursos ir sīriešu meitene, un es jūtos tik vainīga, nav jau par ko būt vainīgai, bet bieži pēc viņas stāstiem domāju, a kāpēc man tik ģenētiski/ģeogrāfiskajā loterijā tik ļoti paveicies..

9/3/15 02:27 am - [info]saldumi

Pēdējā laikā mani ļoti nomoka nespēja atbildēt uz jautājumu, ko nozīmē būt par labu cilvēku.
Mani tas uztrauc daudzos līmeņos - gan sajūta, ka vienmēr nav iespējams rīkoties pareizi pat, ja ļoti gribas, gan tas, ka vienmēr nevar zināt, kā ir pareizi, gan arī tas, ka es īsti neticu, ka tāds "absolūtais pareizuma prinncips", kas būtu pielāgojams visām situacijām, vispār eksistē, tāpat arī tas, vai, ja mēs nerīkojamies pareizi vienmēr, tas mūsu pareizās rīcības nepadara par mazāk pareizām vai vismaz nesamazina to vērtību.
Tāpat es nevaru līdz galam atrisināt jautājumu par to, kas ir svarīgāk - pozitīvs iznākums pēc iespējas lielākai cilvēku grupai vai arī rīkošanās saskaņā ar morāles principiem neatkarīgi no sekām ārējā realitē.

Vispār mani uztrauc doma, ka es neemsu īsti labs cilvēks, jo es ne nemaz nevaru tāds būt, kamēr es sev neesmu līdz galam definējusi, ko es saprotu ar jēdzienu "labs cilvēks".

9/3/15 12:15 am - [info]klusais_okeans

šī gada mīļākā filma http://www.imdb.com/title/tt0094331/?ref_=nv_sr_2
tajā meitenē nevar neiemīlēties

9/2/15 11:59 pm - [info]krii

Ja katru dienu skatās spogulī un saka sev: "Esmu skaista un šarmanta", tad reizi gadā vai divos var piedzīvot mirkli, kad tā ir patiesība.

9/2/15 07:50 pm - [info]ripp

apslimu, jeij. šodienu guļu gultā. darbi, par laimi, joprojām, nav diez ko daudz. atteicu rītdienas zobārsta apmeklējumu, ceru līdz rītvakaram uzkrāt spēkus un tomēr tikt uz ieplānotajiem pasākumiem.

9/2/15 09:51 am - [info]methodrone

vienmeer, kad ir ljoti labi, taa nevar buut un gribas uzmaniigi nokaapt pakaapienu zemaak.
vienmeer, kad ir galeeji slikti, ir sajuuta ka taa nevar buut un gribas apnjeemiigi uzkaapt vairaakus pakaapienus augstaak.
vienmeer, kad ir ljoti labi vistizlaakaas un parastaakaas lietas shkjiet izmeerceetas dzejas, skaistuma un briiviibas eleksiiraa.
vienmeer, kad ir galeeji slikti, pat visceelaakaas lietas shkjiet neriktiigas, prastas un negliitas.

vienmeer uz briidi nokljuustot perfektaa limbo neitraalaa bezkraasainaa vienaldziibaa, no kuras negribas ne nokaapt ne pakaapties, kur nekas nav par skaistu vai negliitu,
peec briizha tu izzuudi

9/1/15 10:02 pm - [info]ripp

šodien rimī nespēju paiet garām grāmatai "mana visupirmā enciklopēdija" par dabu, ar vinnija pūka varoņiem. ļoti labi atceros, ka enciklopēdija par cilvēka ķermeni, kurā bija disneja multfilmu varoņi (donalds daks, mikimauss utt), tādēļ likās krietni interesantāka, kā citas mājas enciklopēdijas. visai liela daļa manu zināšanu par cilvēka ķermeni sākotnēji nāk tieši no turienes. pateicoties tai 4. klasē sportā par mani visi smējās, kad teicu, ka mēle ir muskulis, hehe.
ziemassvētkos lūdzu A. mammai uzdāvināt a. enciklopēdiju tādā garā, bet viņa uzdāvināja tādu pilnvērtīgu skolēna (arī vidusskolēna) palīgu, ne toddlerim draudzīgu zinību krātuvi (kas, protams, arī lieti noderēs, bet vēlāk). pati arī biju skatījusies grāmatnīcās un neko līdzīgu nebiju atradusi. un te, redz kur, stāv rimī plauktā un skatās man tieši virsū.

9/1/15 09:28 pm - [info]klaide

attā bērnudārzlaiki, sveika skola!

9/1/15 07:31 pm - [info]kuces_kundze - Dzīvesstila blogs, 1.ieraksts

Mums nav vannas, izlietnes vietā ir sarkana plastmasas bļoda, bet no ēdiena ir semočkas un vīns (no kastes, eleganti pārliets riesling zilajās pudelēs).
#smalki (cibā taču ir heštagu meklētājs, vai ne?

9/1/15 04:03 pm - [info]sii

Ir jautājumi?

9/1/15 01:45 pm - [info]ripp

labi, ka es pavasarī iesēju cinnijas. labi, ka viņas arī izauga. bija ko iedot bērnam audzītēm. neteiktu, ka to varētu nosaukt par gadsimta pušķi, bet nu vismaz kaut kas. nākošgad noteikti arī sēšu cinnijas, lai tik aug. viņām acīmredzami labi iet zem tā ceriņa. atšķirībā no asterēm un kliņģerītēm.

bet jā, lai slavētas feisbuka māšu kopienas. no vienas puses, dievslaipasarg, protams, bet no otras - bez vienas no tām man nemaz nebūtu atausis, ka jānes ziedi. un, acīmredzami, jānes obligāti. vienu sievieti, kas tur rakstīja, ka to nedarīs, totāli nolinčoja. sauca gan par dranķīgu māti, gan nekam nederīgu cilvēku.

pēcpusdienā varēs braukt svinīgi salīt - dārziņa pagalmā būs svinīgais pasākums par godu lielajai dienai.

es nezinu, ko viņi tur tai dārziņā dara, bet mans trīsgadnieks jau sapņaini velk "kad es izaugšu es iešu uz skolu". aha. fakin trīs gadu vecumā.

kad liek man domāt, ka kaut kad jāsāk izvēlēties skola, lai var apcerēt laicīgu deklarēšanos vajadzīgajā rajonā, bet tas, par laimi, vēl nedeg.

ļoti ceru uz atvasaru.
Powered by Sviesta Ciba