nothing but the sky

sapņotāji

10/4/15 05:09 pm - [info]tikko_pamodos - kā kuģi nosauksi

Tā ir, izveidoju savu Cibu, būdama nelaimīga un tagad šeit atkal atgriežos. Vēl pirms pusgada biju laimīgākā sieviete pasaulē, nu neko, biju un izbiju.

10/4/15 01:07 pm - [info]etalonfunkcija

Sapnī man ieteica pārstāvēt slow bug beat mūzikas stilu.

10/4/15 01:38 pm - [info]neraate

tas neveiklais mirklis, kad jūs maigojaties un istabā ienāk tava mamma. un tas nekas, ka ir sega un neko nevar redzēt, varbūt pat izskatās nevainīgi un piemīlīgi, jo tu pati taču zini kur ir mīļotā vīrieša roka

10/4/15 12:31 pm - [info]ripp

bērniņš nupat burtiski izkausēja mūsu sirdis. ejot pa mežaparku, viņa pateica mums ar A. "mēs esam pasaulē mīļākie draugi". aaaawwwww.

10/4/15 10:45 am - [info]krii - Atrasts tīklā

"Gludināmie dēļi - tie ir sniegadēļi, kuri atteikušies no sava sapņa un atraduši Normālu Darbu".

10/4/15 09:32 am - [info]tikko_pamodos - viss

Viss beidzās ļoti strauji un negaidīti. Negaidīti ne tādā nozīmē, ka nekas par beigu tuvošanos neliecinātu, nē, vienkārši nebija loģikas tajā, ka tas notika tieši vakar, pirms gulētiešanas. Vārdi saķērās cits ar citu, veļoties un veļoties, līdz izraisīja tādu lavīnu, pēc kuras nekas vairs neaugs. Manī šobrīd plosās pretrunīgas izjūtas un brīnos par to, kur palikušas asaras. To nav, toties netrūkst vienaldzības, tādas "manis pēc, lai notiek, kam jānotiek" tipa vienaldzības un es varu tikai cerēt, ka zem tās plānās kārtiņas neslēpjas traģēdija. Mazliet jau gribas sevi žēlot, bet no otras puses, ar šo attiecību beigšanos beigsies arī virkne problēmu, kuras līdz šim centos ignorēt, pastumt ar kāju zem paklāja un pēc tam izlikties, ka neredzu to izcilni, kas mani smacēja. Vienaldzība sāpina, tas gan, jo izpalika atvadas, izpalika garas sarunas, attiecības vienkārši izslēdzās, it kā kāds būtu nospiedis off pogu. Pēdējo reizi viņu apskāvu un šobrīd sev varu nosolīties (it kā tas kaut ko garantētu, tādās lietās esmu klīnisks gadījums) nekad vairs neiekulties šāda veida attiecībās, kuras satur kopā pieradums un labs sekss. Par pēdējo vēl pat varētu pastrīdēties, bet šim vīrietim bija milzīga ietekme uz mani, tāds dzīvniecisks spēks un vilkme, kas liek ietrīsēties visam, kas vien spēj ietrīsēties. Cik ilgs laiks būs nepieciešams, lai es tiktu tam pāri, nezinu, jo cilvēki pierod viens pie otra. Es pierodu pie otra, pieķeros un man būtu jāmelo, lai apgalvotu, ka neko pret viņu nejūtu. Un kā vēl jūtu, bet jūtas nāk un iet, man šobrīd jācenšas to visu ielikt saprātīgā perspektīvā, piemēram, tajā perspektīvā, kurā vainas apziņa nav nemainīgs eksistences veids vai kurā es netieku vainota par darba (ģimenes locekļu, citu cilvēku, sabiedrības standartu) radīto spiedienu. Mazliet traucē tas, ka egoisma barotā cerība vēl turas un visā notikušajā arī gribas vainot sevi. Cerība par to, ka varbūt pārdomās, ka varbūt atrisināsim, varbūt pēc pauzes būs vēlme turpināt, es apzinos, ka šādas domas ir liekas un traucē paskatīties patiesībai acīs. Kā reiz šeit pat rakstīju - ja ir, tad ir un ja nav, tad nav. Viss, tieši tik vienkārši, jo ko tur daudz sarežģīt. Protams, man būtu gribējies aiziet kā uzvarētājai, pateikt pirmajai, pateikt asāk, pārliecinošāk, bet tad es atceros, ka barot savu narcismu ar šādām lietām nekad ilgtermiņā neko nedos un arī par īstermiņu jau var sākt šaubīties.

Ko es ar to visu gribēju pateikt, man ļoti sāp šī neizdošanās un es nezinu, kā ar to tikt galā, jo raudāt negribas.

10/4/15 04:37 am - [info]feita_kleita - Atsauce.

10/4/15 04:31 am - [info]feita_kleita - Par kaimiņiem.

Pl.4 naktī/rītā situ sienā īlenu, lai ieskrūvētu skrūvi.
Esmu brīnišķīgs kaimiņš!

10/4/15 01:18 am - [info]feita_kleita - Vēlos

lielu stabilu grāpatplauktu (~220 cm x ~90 cm), kurš turpinātu pildīt funkciju sadalīt istabu, bet tad istaba kļūtu brīvāka par diviem nejēdzīgiem plauktiem, ja vien tas jebkad būtu iespējams, jo lai kā/kad skatās, man vienmēr bijusi piekrāmēta istaba ar pārāk daudz lietām. Šobrīd visvairāk besī pret sienu atstutētie kartoni un papīri, kuri ar šādiem maniem radošuma tempiem drīz sāks dzīt saknes.

10/3/15 11:27 pm - [info]hekate - Spānija

Izbraucām noguruši, atbraucām noguruši. Lidmašīna, izīrēta mašīna, patapināts dzīvoklis, daudz šoseju, lidmašīna. Kalnu takas un tūrisma vietas, kurās es jau biju bijusi kopā ar dažādiem cilvēkiem, pilnīgi redzēju viņu ēnas ejam mums blakus, vietējās šosejas, pa kurām es biju kādreiz vadījusi mašīnu, vilciena pieturas, kurās biju iekāpusi un izkāpusi, tirdzniecības centri, kuros biju iepirkusies, birojs, kurā biju strādājusi, suma y sigue. Liekas, es savam vīram liku 3 nedēļās izdzīvot vismaz 4 gadus no manas iepriekšējās dzīves. Tas ir kā grauzt citronu, tā vietā, lai lēnām sūktu divus litrus citronu limonādes. Pirms braukšanas ilgi apdomāju, ka it kā būtu pareizi sazināties ar savu ex un satikties uz kafiju, jo mēs taču it kā esam (?) draugi (vai ievilkt pilnvērtīgu ķeksi savā biogrāfijā, kā vēl vienu apskates objektu?), vai vismaz pateikt, ka es braucu turp, lai viņš to zinātu, bet tad es sapratu, ka pašlaik mēs esam tik ļoti atšķirīgi, ka mani nemaz neinteresē, kā viņam iet, ka es īstenībā nevēlos veltīt viņam pat ne piecas minūtes, lai sarakstītu ziņojumu, kur nu vēl, apžēliņ, veselu stundu kafejnīcā tēlotā interesē pieklājīgi māt ar galvu.

Un turiene bija gandrīz tāda pati, kādu es to atstāju pirms 3 gadiem. Atšķiras tikai nianses. Nikanors vairs nav vecpuisis, viņš pametis šķirnes suņu audzēšanas nodarbi un apjozies ar sievieti un bērnu, darbu finanses uzlabojušās, un viņš izremontējis mājiņu pakalnā. Bet viss cits ir tik ļoti līdzīgs, žesti, manieres, dzīvesveids, neticamā braukāšana ar mašīnu turpu šurpu desmitreiz dienā, viena darbība pēc otras, braukāšana uz Madridi, wassapošana, pusdienošana ar kolēģiem, izredzētie kolēģi ir tie paši, kas bija, runā tāpat kā toreiz, manu iesākto darbu turpina Ana, viņa izmanto to pašu manis izveidoto ekseli, tikai nomainījusi krāsas, nav nākusi klāt neviena pati kolonna!, Anai vairs nav melni mati, bet blondi, Vikijai savukārt, vairs nav blondi mati, bet melni. Bārs blakus manai kādreizējai dzīvesvietai ir mainījis nosaukumu, samazinājis ēdienu piedāvājumu un paaugstinājis cenas. Šosejas saucas tāpat, krustojas cita ar citu tāpat, tikai vienai no tām, AS-17, ir pabeigts remonts un paaugstināts ātruma limits. Galvaspilsētā joprojām septembrī ir pilsētas svētki, un sestdienas vakara skatuve uzstādīta tajā pašā vietā. Maksas stāvvieta, kur joprojām pielec klāt izveicīgs puisis, kuram es vienkārši atstāju auto atslēgas. Mazs skatlogs, uz kura ir joprojām tas pats uzraksts, ka bikses tiks atšūtas par 5 eur stundas laikā. Bet kafejnīcā netālu no biroja gaišmatainā viesmīle mani atpazina un pasveicināja, cuanto tiempo por aquí!

Kad bijām izstaigājuši lielāko daļu no man man zināmajām pastaigu takām (Arrudos, Pista de Wamba, Lagos de Covadonga, Sta. Maria del Mar, Bayas), ietērpāmies hidrotērpos un nošļūcām pa kalnu strauta akmeņiem (barranquismo), ar gidu no piedzīvojumu atrakciju firmas "Jaire Aventuras", sanāca maz iet, bet daudz salt un daudz lēkt ūdenī no lieliem augstumiem. Un tajā pēcpusdienā aizgājām līdz "Olla de San Vicente", pie Dobras upes, vieta, kuras eksistence man likās neiespējama. Es pat varētu ticēt, ka tādas vietas eksistē tikai fotošopa fantāzijās vai Avatar tipa filmās, un man mazliet bija jāmaina savas domas par spāņiem.

Turpceļā nakšņojām Sorijā, atpakaļceļā Logronjo. Bijām pie Gugenheima muzeja, un tur es visspēcīgāk apzinājos, ka mani vairs neinteresē ēkas, celtnes, pieminekļi, baznīcas, ja vien tam nav kāda sakara ar mani pašu. Logronjo mazā baznīca man patika, jo tur visās malās pa skatienam bija atstāti uz apceri uzvedinoši teksti, un tas bija tik mīļi un jauki, jo, kad Dievs ir miris, tad ir tā pliki un vientuļi, un ir labi, ka kāds pasaka - bet var arī nebūt pliki un vientuļi, un vari arī neskriet no vienas baznīcas uz citu, no viena Gugenheima uz citu.

Atbraucu atpakaļ, bet joprojām redzu to pašu, ko pirms izbraukšanas, miljons darbiņu, kurus darīt.

10/3/15 11:55 pm - [info]deloveja_kundze - hashtag what am I doing with my life

Tags:

10/3/15 02:05 pm - [info]methodrone

es nesaprotu ko cilveeki grib, kad saka 'we should go out for drinks' es nesaprotu, vai vinji grib draudzeeties vai ir traki?

10/3/15 02:05 pm - [info]saldumi

Šodiena - esmu jau paguvusi izvārīt ķirbja biezzupu un ar galvu ieskriet sienā.

10/3/15 01:22 pm - [info]krii

Ričmonds gulēdams sapņo ļoti emocionālus sapņus - vismaz spriežot pēc vaukšķēšanas, ņurdēšanas, ķepu un deguna raustīšanās, ausu cilāšanās.
Interesanti, kādi tēli dominē dzīvnieku sapņos? Arī vizuālie, vai tomēr skaņu, smaržu, kustību, resp., tie, kas (pēc mūsu domām) viņiem ir svarīgāks izziņas avots nomodā?

10/3/15 11:49 am - [info]deloveja_kundze

vakardienas lieliskākā pārteikšanās Gunas dzimšanas dienas vīna dzeršanā bija brīdis, kad Guna paziņoja, lai viņai padod Old Spice, gribas iedzert. tā nu mēs pārkrustījāmies, nošausminājāmies un sapratām, ka pienācis odekolona dzeršanas vecums. un tad ļoti smējāmies.

10/2/15 03:37 pm - [info]chimera

ē, tas čuvaks, kas izveica vardarbību skolā, bija grāvī? 0_O vai arī mums cita vardarbība?

В свою очередь в Рижской муниципальной полиции рассказали, что в среду, 30 сентября в дежурную часть поступил сигнал об агрессивном мужчине, который зашел в школу* в Вецмилгррависе. Сотрудница полиции, обеспечивающая порядок у учебного заведения, до приезда дежурной группы муниципальной полиции и сотрудников Госполиции , изолировала агрессивного мужчину от окружающих. При его задержании пришлось применить спец-средства.

http://www.mixnews.lv/ru/society/news/2015-10-01/185820

*fp apgalvo, ka tā esot 31., m. vecā skola
Tags:

10/2/15 02:42 pm - [info]saldumi

Vēl viens pozitīvās domāšanas aspekts. :)
Es savā dzīvē, mēģinot noskaidrot, kāpēc tieši man kaut kas ir jādara, esmu saņēmusi atbildi "tāpēc, ka es tā teicu" tik daudz reižu, ka man laikam ir izstrādājusies diezgan spēcīga imunitāte pret autoritatīvu, sakarīgus argumentus nesaturošu pavēles izteiksmi.

Ja manā bērnībā/pusaudžu gados cilvēki nebūtu pret mani izmantojuši tik daudz visāda veida psiholoģiskas vardarbības un manipulēšanas, tad es, nez vai, būtu nonākusi līdz atziņai, ka, ja vien kāds pret tevi nelieto fizisku spēku, lai mēģinātu piespiest kaut ko darīt, patiesībā tevi ierobežo daudz mazāk lietu, nekā varētu šķist. Ja vien izdodas kaut nedaudz atmudžināt visus tos duļķainos pavedienus un pabāzt galvu no šausmīgās vainas un kauna sajūtas, tu saproti, ka ir ļoti daudzas ļoti nejaukas situācijas, no kurām tu vari tiešā vai simboliskā veidā vienkārši "piecelties un aiziet", un nekas briesmīgs nenotiek - nu, tajā nozīmē, ka zeme nepaveras, un milzu gļotains pūķis tevi neaprij.

Labi, es to "vienkārši" liktu pēdiņās, protams, bet principā tas ir iespējams.

Izsakoties līdzībā, es laikam esmu tas bērns, kurš ir sapratis, ka "ja tu šitā vēlreiz izdarīsi, atnāks citplanētieši un saceps tevi gaļas kotletēs" draudi ir baltiem diegiem šūti un patiesībā padara smieklīgu pašu draudētāju.

10/2/15 09:55 am - [info]chimera

eds man atkal uzrāda vsaoi pārmaksu pāris simtu apmērā. trešā vai kāda cita ceturkšņa nodokļi tie nevarētu būt, jo visas atskaites ir pieņemtas un iegrāmatotas. vid, par ko tu atkal gribi man naudu dot? sāk jau palikt bail.

/ja es būtu māņticīga, es teiktu, ka tādā veidā, pieņemsim, kosmoss cenšas piespēlēt loterijvienaldzīgajai man laimestu loterijā

10/2/15 09:52 am - [info]neraate

tas ir tikai pilnmēness es sev saku, kad saņemu labi domātus, labi gribētus padomus no cilvēkiem, kas neko nejēdz. tādā 'bērnībā vienreiz redzēju zirgu, tagad esmu jātnieks. pirms sešiem gadiem noliku tiesības; plauktiņā. uz nedēļu izmitināju suni, tagad esmu kinologs. draudzene piedzemdēja, tagad esmu vecmāte. man patīk zvaigznes, esmu astrofiziķis' stiliņā

10/2/15 01:27 am - [info]dvesma

Man tik ļoti gribas birdināt asariņas par bibliotēkas grāmatām. Turu rokās "Uguns un nakts", reti,kura lapa nav izplēsta, aprakstīta ar nejēdzīgām lietām.
Powered by Sviesta Ciba