nothing but the sky

sapņotāji

4/20/15 07:31 pm - [info]chimera

ilustrēju

4/20/15 05:57 pm - [info]nelasilasi - modes upuris

Man liekas, modes upuris īstenībā ir tas, kuram, piemēram, galīgi nepiestāv tādas bikses, kādas ir modē. Attiecīgi - tādas, kuras piestāv, dabūt ir teju neiespējami.
Modes nežēlība.

4/20/15 03:17 pm - [info]methodrone - s05e03

ou em dzhii, as of now mans jaunais miiljaakais game of thrones paariitis ir dzhons snows un stannis baratheons, they totally have a thing going. neesmu lasiijusi graamatas, so nezinu what lies ahead for them, but that look of approval, such feels!

4/20/15 05:07 pm - [info]chimera

vispār, lai nerastos nepareizs priekšstats, man malta ļoti patika, nevis nepatika. man tik tāda izteiksmes forma. bez tam, ceļojot man ieslēdzas mode "ak, es iekāpu sūdā! cik jauki! ak, manā zupā peld prusaks! cik eksotiski!", turklāt nemaz nav jābrauc uz maltu, ieslēdzas uzreiz aiz rīgas robežām. es vispār būtu priecīga, ja tas man ieslēgtos arī ikdienā (wiii, sarkandaugavas pārbrauktuve atkal ciet!).

ja no tās pašas sērijas, tad patiesu prieku sagādāja arī piebilde kādas ēstuves meņū: ja jūs par ēdieniem būsiet samaksājuši mazāk par 15 eiro, mēs rēķinam pieskaitīsim vēl piecus, just because.

4/20/15 04:17 pm - [info]ripp - vajag mēbeles

draugi: http://klab.lv/community/vajag/1763044.html?mode=reply

4/20/15 04:13 pm - [info]deloveja_kundze

Bet tagad par svarīgo: kur Rīgā, pēc jūsu domām, ir atrodama visgaršīgākā maize? Meklēju personīgai lietošanai, nevis restorānos.

4/20/15 04:11 pm - [info]ripp

njā. būtu super, ja man rīt sanāktu laiks paskriet. 11:30 jau jābūt centrā. šovakar vēl čupiņa darbu.
ļoti ļoti gribas, lai sanāk. mīļais LCD, dari, lai man sanāk. esmu darītājs bailīgais. baidos un daru, daru un baidos.

4/20/15 03:18 pm - [info]ulvs

Laimīgu 420 grādu noskoupu jums visiem vēl B.Geitsa antikultūras iniciētā ikgadējā zaļā diena (to noscope someone - tas ir tad, kad tu ar snaiperi, lecienā no augstākas vietas, veic 420 grādu apgriezienu un bez tēmēšanas, nošauj kādu iekš šaušanas spēlītēm; maigā mēme tagad jau kādu laiku)! Šogad no citiem gadiem tā atšķiras, ka I'm blazin' (not at large as it would be prefered though). 

4/20/15 02:37 pm - [info]deloveja_kundze

Tikko lekcijā uzzināju, ka mītos piedzērušies dievi ir nevis apgrēcība un kaut kāds dievu izsmiekls, bet gan norāda uz viņu piederību īpaši augstiem sakrālajiem līmeņiem, jo būt transā (jeb reibumā) ir īpaši dievišķa pieredze.

Mēģināšu tā sev tagad attaisnot nedēļas nogales čomskī, lulz.

4/20/15 01:06 pm - [info]neraate

man ar saldo krējumu ir love-hate attiecības. šobrīd ir fāze 'love'
tā nu abas brīvdienas izvārīju ķīseli lai to aizdarītu ar putukrējumu un grauzdētām auzu pārslām. man sanāk sasodīti labi ķīseļi

4/20/15 12:33 pm - [info]neraate

man ir jautājums par to lielā brāļa visu redzošo aci. vecmāmiņa grasās pārdot dārziņu un baidās, ka tad, ja norādīs mazāku summu lai nodoklis nav tik liels (cik liels tas vispār ir?) un uz krājkonta pie mirstamnaudas pēkšņi parādīsies lielāka summa, atnāks vids un to naudu apķīlās
tiešām tik traki?

4/20/15 11:28 am - [info]kuces_kundze - visaptveroši

visu pagājušo mēnesi mēs mīcījāmies uz vietas, ko darīt ar to tikumību.
un tad pagājušajā nedēļā pieslēdzās dace un viss kaut kā ieguva jaunu dvesmu.
šodien, redzot, kā milzīgiem soļiem cilvēki paraksta petīciju, manī ataust kaut kāda cerība, ka varbūt mūs vēl sagaida glābšana. es esmu tiešām pateicīga, ka ir tāda dace un ir tāds satori. mani tik tiešām sen nav pildījusi tik liela un visaptveroša pateicības un mīlestības sajūta pret cilvēkiem.

ka ir cilvēki, kuriem tomēr viss nav vienalga, un kuriem, lai arī ir darba pilnas rokas, ir laiks izdarīt kaut ko vienkārši tāpat, jo to vajag. kas nav mīkstie, kas nebaidās sabojāt attiecības ar naudas devējiem.

un jā, man šķiet, ka šī reāli ir cīņa ar tumšajiem spēkiem un tests, vai Latvijā var izvirzīt cauri Krievijas likumus un ja tas izdosies, tas būs tikai sākums. Tā ir daļa no hibrīdkara, tie ir mūsu mazie zaļie cilvēciņi, tepat Saeimā un baznīcas kancelē.

Parakstīties var te.

4/20/15 10:52 am - [info]feita_kleita - Par neko.

Locekļos milzu nogurums no tapešu noskrāpēšanas no sienas. Un tad vēl 1 h 45 min no punkta Ā uz punktu L, jo ir atvilkts viss ekstrēmi nepieciešamais, piem., aizkari, kurus 2 nedēļas vēl nekārs, vēja zvani, puķe, divas budas figūriņas (gribu Ganešu) un grāmata par tantru, BET nav ziepju un šampūna. Visa apputējusi ar būvputekļiem un pārgurusi līdz stadijai, kad sāc bīties pats no savas ēnas, vilkos un priecājos par putniem, kuri ieligzdojuši g pilī, izdomāju, ka mans pēkšņais nelabums un reiboņi no dehidratācijas. Kā atcerēties padzerties ūdeni? Ir kāds atgādinājums telefonā, kurš ik pēc stundas 10 s papīkst un neprasa manuālu signāla atslēgšanu, izņemot modinātāju?
Dzīvoklītī paciemojās Sirds un teica, ka viņam tādā bomžatņikā būtu bail iet dzīvot, labi, ka mēs tādas čaklas.
Lielas skumjas par E. Vēlos atpakaļ to cilvēku ar kuru iepazinos, bet pēc tā jautājot saņēmu atbildi, ka tas tikai tāds "iepazīšanās" brīžiem. Drošvien tad, kad mēs izšķirsimies (???) pavisam (pārvedīšu visas savas mantas), viņš varēs teikt, ka tas notika dēļ mana vīna, bet es teikšu, ka dēļ viņa neizmērojamā slinkuma. Viņš atbildēs, ka nav slinks, viņam citas lietas jādara, iekšējas. Es teikšu, ka vairāk par vidusmēra cibiņu nedzeru. Viņš gulēs uz grīdas vai gultiņā un strādās, iekšēji, krācot. Es dzeršu mazāk par vidusmēra cibiņu. Šūšu savus lāčus un vilkšu svītras uz audekla, un atkal pārlieku daudz domāšu.
Iestājoties pavasarim K. intensīvāk sāk sūtīt savus sms. Protams, paķer mīļvārdiņš, kurš radies pirms gadiem 5, bet kā gan cilvēks var iedomāties, ka mani varētu interesēt attiecības, kuras nekurp nevirzītos izņemot gultu un neķītru seksu? Vēl jāpaiet kādam laiciņam. Vēl jāsabrūk līdz pamatiem visām manām mākoņu pilīm. Nekad?

4/20/15 11:18 am - [info]mufs - guuulēēēēt

jeb kā es māku pati sev nopurgāt lielisku dienu.

vakar līksmi izbraukājos pa ērgļu šosejas amerikāņu kalniņiem uz 130, savācos kaudzi stādus (esmu lepna par sevi, negausis spēja pateikt arī dažus nē) un līdz astoņiem vakarā bakstīju zemē, pašās beigās jau man bija nostāja - 'gribēs augt, augs, negribēs- pac vainīgs'

ieviesos hortenziju 1gab, etiķkoku 1 gab, neenormālu knapi paceļamu kluci ar dienziedēm,kuras sadalīt bija mission impossible, bet aiz skopuma,protams, sabāzu ne tikai savā dienziežu dobē, bet arī vēl citur,jo nemetīs tak ārā, tad vēl vēlziedes un neļķes. neļķes palika pēdējās uz zb, nezinu,vai ieaugsies.

stūlbā sūna pārņēmusi centrālo dobi līdz ausīm. kur lai dabon kaļķi normālā iepakojumā nevis tos 2kg maisiņus,kas ir depo?

jābet,vakarā pārgurusi sadirsos ar vīru plikā vietā, apņuņņājos aiz sevis žēluma un šodien,protams,pēcraudāšanas sliktums.

viss ļoti kaitina un gribas iet sist to vēju,jo nestādos priekšā,kā pārbraukšu pāri vantiniekam,neiepūsta daugavā
Tags: , ,

4/19/15 11:55 pm - [info]krii - Šīvakara nostalģiskās noskaņas

Mazliet spriganu meiteņu baltās kleitiņās

Tās pašas meitenes, tikai nav paguvušas apģērbties līdz galam


4/19/15 11:42 pm - [info]klusais_okeans

vīkenda hailaits noteikti bija bučošanās ar Čikāgas transvestītu-sātanistu čomskī. Viņu tik ļoti sajūsmināja mana vārda līdzība ar "satan", ka es apsveru domu turpmāk saieties tikai ar sātanistiem. vismaz smukiņajiem.
 

4/19/15 10:55 pm - [info]spisok_korablei

jūtos kā tas Dalī izkusušais pulkstenis.


"Ja jūs zinātu, kā jūs mani sāpināt! Tas ir tāpat, kā jums būtu miris bērns, bet jums teiktu: bet viņš bija tāds un tāds un būtu varējis dzīvot - un jūs par viņu priecātos. Bet viņš ir miris, miris, miris..."

/ no "Annas Kareņinas"

4/19/15 10:42 pm - [info]hekate - Tā ir tikai spēle!

Nu kā lai nesajūsminās par Imantu Ziedoni atkal, atkal un atkal?

"Pa virsu, pa virsu.
Pa virsu galdiem. (Mēs nezinām, kas ir atvilktnēs, mēs nezinām.)
Pa virsu vizma (cik dziļa ir upe, mēs nezinām), un putas pa virsu (mēs nezinām, cik krūzē ir alus).
Pa virsu es mīlēju tevi, pa virsu, un bērni dzimst un aug, smeļ bļodā pa virsu un aiziet skolā - pa virsu.
Pa virsu pilieni lēkā, aug peļķes un aizsalst, un atkūst, mēs sējam pa virsu, un uzdīgst pa virsu un uzaug.
Bet aiziet - pa kurieni aiziet?
Ak, aiziet arī pa virsu! Tie divi metri dziļumā neko nenozīmē. Pa virsu."

4/19/15 09:37 pm - [info]neraate

un vēl mēs rītā ejam uz teātri. jesjesjes!

4/19/15 09:33 pm - [info]neraate

šodien "Casse-tête chinois" jeb "L'Auberge espagnole" trešā daļa. lieliska, lieliska filma. tikpat forša kā pirmā (otrā daļa gan man šķita tāda pašķidra
Tags:
Powered by Sviesta Ciba