nothing but the sky

sapņotāji

10/24/16 02:09 am - [info]ulvs

Ļoti interesants video materiāls par polinēziešu (mazliet iedzēris) nozīmju pilnajiem un sasodīti sāpīgajiem tetovējumiem.

10/23/16 11:11 pm - [info]methodrone

at the end of my rope. total isolation. zero anything. zero hope. zero looking-forwardness. irrevocable damage. end of my rope.

10/23/16 11:56 pm - [info]saldumi

Vispār turpmāk dzīvē ceru rakstīt dzejoļus un bakalaura darbu.

10/23/16 10:39 pm - [info]az - addiction <- subordination

In non-human primates, social status affects cocaine self-administration. Animals that achieve a dominant status in the group show increased numbers of D2 receptors and are reluctant to administer cocaine, whereas animals that are subordinate have lower D2-receptor numbers and readily administer cocaine. Increasing D2 receptors in NAc markedly decreases drug (alcohol) consumption

10/23/16 10:44 pm - [info]saldumi

Nedēļas nogale ar L apciemojumu, garām sarunām, filmas skatīšanos, pastaigu pa parku un pamesto atrakciju parku, tējas dzeršanu kaut kādā muzejā, kas paredzēts tikai bērniem, bet nevar saprast, jo viss igauņu valodā, queer ballītes apmeklējumu un visādām citām epizodēm bija absolūti burvīga. Par ballīti gan man šķiet, ka viņiem būtu vajadzējis ieviest arī kādas nūģu izklaides, jo, tā kā es nedejoju, tad man diezgan ātri kļuva garlaicīgi un gribējās braukt mājās, kas bija diezgan bēdīgi, jo kopējā pasākuma noskaņa bija visnotaļ jauka.

Jā, un mēs izīrējām dzīvokli no čaļa, kurš tur ledusskapi vannasistabā, jo tā radītais troksnis viņam traucē gulēt. Un šis ledusskapis bija pilns ar no dzimšanas dienas ballītes pāri palikušu alu, ko mēs drīkstējām dzert.

10/23/16 08:20 pm - [info]art_sua

atkal jāatjaunina vērtību sistēma. taču nevaru izlemt cik daudz pazemības šoreiz lietot. bez tās, sirdsapziņas dēļ, iztikt nevar. taču ar to mēdzu arī pārāk bieži aiziet par tālu. cauri tik dažādajām pieredzēm, mazliet lutināta, mazliet nāves biedēta un arī valdzināta, cenšos atrast zelta pavedienu. būtu jāizprot arī to, kur es vēlos, lai tas aizved. kā tukšs mēness šobrīd esmu neesot.
protams, tas, ka kopš oktobra sākuma bijušas tikai piecas nepilnas brīvdienas, atlikušo laiku strādājot pa 12, reti 8, stundu maiņām divos krasi atšķirīgos darbos, jebkuru varētu izsist no līdzsvara. šoreiz gan tas nav īstais iemesls, notiek pārāk daudz visa kā. distancēšanās jau kuro reizi kā vienīgā izeja. un varbūt labākais stāvoklis kopumā.
neprotu nīst. tuvākais tam ir tikai nespēja saprast, pie kā parasti vainoju sevi pašu, jo mācos dzīvojot.

10/23/16 05:53 pm - [info]neraate

uztaisīju čili kon karne un ēdām mēs viņu tortiljās. mammamia! cik garšīgi! jāatceras kādu dienu pamēģināt ielikt tur iekšā rīvētu burkānu un ķirbi (jo tam, manuprāt, vajadzētu būt nejēdzīgi garšīgi)
un mums (lielajiem tasir) ir milzīgs katls, varēsim ēst nedēļu.
vasarā kad es šo taisīju garšoja arī mātei un tēvs pieprasīja otrreiz nedēļas laikā

10/23/16 05:48 pm - [info]deloveja_kundze

man ir tik stulba problēma, es biju izdomājusi, ka svētdienas vakarā, kad viss jau ir legit beidzies un palikusi atskaišu daļa, kā arī tā daļa, kurā jāatceras no biroja savākt savas augstpapēžu kurpes no ballītēm, nu, es biju izdomājusi, ka tagad nu iešu un vienkārši priekpilni saēdīšos ko ekstravagantu, kaut ko tādu, kā pica gultā vai uz to pusi. bet diemžēl ēst vispār negribas, un es nesaprotu, ko lai tādu ekstravagantu izdara, lai pieliktu šim punktu, jo diemžēl pat 12 stundas no vietas nevarēšu nogulēt, jo rīt 10os sauc dzīve tālāk.

varbūt vienkārši iet mājās un zem segas skatīties the vampire diaries, varbūt tā ir arī tā lielākā ekstravagance, ko varu atļauties.

10/23/16 04:56 pm - [info]ulvs

Kā mani fascinē šādi video, kur kaut kādi deģenerāti aicina cilvēkus balsot par Klintoni. It sevišķi šis neglītākā purna īpašnieks. "I avoid talking politics... but vote for the undead bitch because she cares for gays/trannies and morals".

10/23/16 04:18 pm - [info]ulvs

Sasodīts, pagājuši 9 gadi, un es atkal sajutu to, cik ļoti sāpīgi ir tad, kad tevi nemīl pretī. Tas ir tik ļoti neizsakāmi sāpīgi, ka visi pārējie cilvēki tev ir vienkārši cilvēki. Miesa un gars, jā, un bauda arī, taču vislaik prāta nostūrī mani pavada doma par savu mīļoto. Par to, cik neizsakāmi mīlu. Un par to, ka tiešām esmu gatavs darīt jebko, skūpstīt viņas dubļainos kāju pirkstus, krist dziļi nebūtībā un zemoties, tikai, lai satiktu viņu. Man jau likās, ka es vairs nekad neko tādu nejutīšu. Katrā ziņā man jābūt pateicīgam, ka viņa man ir parādījusi, ka varu just. Tiešām.

Savas ciešanas cenšos ielikt dzejprozā, taču tā kā sen neesmu to darījis, tāpēc nesanāk dabiski, viss sanāk uzspiests un mākslīgs.

10/23/16 03:00 pm - [info]ripp

vakar bijām manas māsas dēla dzimšanas dienas svinībās. visu pasākumu (skaļu un haotisku būšanu ne pārāk lielās telpās) viņš nogulēja. samērā bieži ēda, bet pamatā gulēja.
toties šodien viņš man par to atdara. principā vai nu tikai ēd vai prasa ēst un tirinās. eh.

10/23/16 02:33 pm - [info]ulvs

Intervijā biju high as kite. Fuj, kauns klausīties. Es nevaru parunāt, haha!

10/23/16 02:31 pm - [info]ulvs

Filipa čiksa noķērusi mani dailes brīdī, Difūzijas laikā.


Raidījums klausāms šeit.

10/23/16 02:29 pm - [info]ulvs

Es gribētu dēlu no Mētras Saberovas.

10/23/16 12:58 pm - [info]chimera

По умолчанию мы все - киселеобразные массы. Без усилий и кропотливого труда нам гарантирована несчастная, скучная, убогая жизнь. И инфекционные болезни.

10/23/16 12:16 pm - [info]spisok_korablei

šodienas norasojošajos logos un klusinātajā čalošanā, kas atplūst no blakusistabas, ir kaut kas no Tīrsena "comptine d'un autre été".

un skumīgi. ne tik skumīgi, lai liktos, ka tā tagad būs vienmēr. bet skumīgi. grozi kā gribi šodienu pirkstos kā rubika kubu - sanāk trāpīt tikai uz skumīguma.

labā ziņa - iešana parasti nostrādā. ja eju pietiekoši raitā solī, tad ir sajūta - es sevi panākšu.

10/23/16 11:48 am - [info]deloveja_kundze


public announcement

Džima filmu interesenti varēs redzēt arī tagad šodien plkst. 13:00 seansā Splendid Palace Mazajā zālē Short Riga apbalvoto filmu skatē, jo Džima filma ir audience choice

paldies par uzmanību

10/22/16 11:27 pm - [info]ulvs - inovāciju meistars

Mans ierocis against bullies ir to bully them back using the magic of interwebz. Diezgan inovatīvi, vai ne tā?

Riskējot ar to, ka mans blogs drīz izskatīsies pēc [info]ingmars666 bloga, pasvītrošu apgalvojumu, kā to modīgi tagad ir darīt, ar foto: 

10/22/16 09:43 pm - [info]ulvs

Šovakar laikam tomēr nodošos nevis cilvēkmīlestībai, bet gan meditācijai.

Starp citu, ziniet, kas man patīk modernajā hiphopā? Ir tādi gabali, kur nēģeri paralēli repošanai ik pa brīdim iekunkstas vai izdveš visādas citādas apzināti radītas skaņas, nu, tipa "brrr" vai kā tā. Man tā šķiet esam augstākā pilotāža mūzikas mākslā.

10/22/16 09:40 pm - [info]ulvs - pretrunas un attaisnošanās, khh

Cilvēkiem labpatīkas domāt, ka citi cilvēki, ja pauž par kaut ko viedokli, tad tas momentā ir kategorisks. Tas ir, it kā citas opcijas nemaz netiktu pieļautas. Vismaz man bieži ir tāda apziņa attiecībā uz manis pausto un citu cilvēku uztveri pret to. Bet es nespētu reizē būt tik abstrakts, ja tiešām būtu tik kategorisks.
Powered by Sviesta Ciba