nothing but the sky

sapņotāji

2/2/15 12:25 am - [info]ripp

dažas lietas nenotika, kā gribējās, bet. atskaitot to šodiena bija tiešām jauka. gan pirmais cēliens ar bērniem, gan otrais bez. šogad gribējās "vecos draugus", tas ir dažus cilvēkus, kas ir bijuši mani draugi jau ilgu laiku. tā lai būtu "kā agrāk". savā ziņā bija, atskaitot E., kura apslima un netika.

tagad zināšu, kā pareizāk cept kūku ar bezglutēna miltiem :) un kādu pildījumu nelikt.

toties tagad man ir stāvlampa 4stāvā un pārbīdītas mēbeles turpat. krietni mājīgāk. tā vien gribas iet tur un sēdēt, hehe

2/1/15 10:22 pm - [info]planeeta

Piektdienas vakars sākās episki - jogā viens pārītis uz relaksējošo daļu sastūma paklājiņus kopā un apsedzās ar vienu sedziņu...
Pati gandrīz saļimu vingrojot, un pasniedzējs uzdeva vienu ļoti pareizu jautājumu - vai jūs šodien vispār esat ēdusi?

Brokastis/pusdienas/vakariņas pēc tam paēdu klasiskajā Osirisā - absolūti romantiskā kafejnīcā, kur satiku vienu pazīstamu kundzīti, kura nespēja noticēt, ka 20:30 esmu vienkārši atnākusi paēst. omleti! viena pati...

Tad sekoja ballīte, kur sasmaidījāmies ar mūziķiem tā, ka fanu pūļa pirmās rindas sāka atskatīties uz mums.
Es gandrīz iemīlējos tovakar, gandrīz...

Tad sarunas, daudz mūzikas, daudz draugu, gaismas, spēļu, rotaļu, un nekā nedarīšanas vēl divu dienu garumā

Prātu pamazām pārņem trauksmainās lietas, kas tika atstātas aiz darba durvīm piektdienas vakarā, bet mēģinu attālināt konfrontāciju.

bet ir vērts rakt, ja ir iespēja gulēt siltās segās un klausīties jūras rūkoņā aiz sienas
Esmu iemācījusies pēc darba nedomāt par darbu.
Gandrīz...

2/1/15 10:30 pm - [info]neraate

šo es kādreiz izdarīšu (cerams šogad):
http://www.tvnet.lv/sievietem/receptes/545117-veja_kukas

un vispār, ņemot vērā kulināro čelindžu, mēs te visi būsim resni un ļumīgi, ja es kaut pusi no apņemšanās novedīšu līdz pilnībai

2/1/15 10:24 pm - [info]neraate

un tad es vēl palasīju vakar vakarā komentārus pie Ze raksta un kādu laiku rūgti raudāju spilvenā. skaidrs jau, ka es dzīvoju lielā (rozā?) burbulī, bet šī nu tiešām bija pēdējā reize, kad es lasīju komentārus portālā, kas nav ciba. tā kā es lasu ļoti ātri, pirms saprotu, ka negribu lasīt jau uzzinu lietas, ko nekad, nekad nevar atzināt atpakaļ

sabijos - kas gan šī ir par ļaunu ļaunu pasauli, kurā mēs to bēbīti esam laiduši?! no otras puses - ir taču jābūt arī līdzsvaram, kas cits centīsies, ja ne mēs. tikai es gribētu lai sabiedrība (tas ir katrs es) baidītos būt vienaldzīgi un ar to nodarīt pāri, nevis visu laiku, kotadesesjaunekonemanacūkanemanadruvalaipašitiekgalā

2/1/15 10:03 pm - [info]ziimogvasks

BTW. Kā jums patīk bezmaksas satiksme??

2/1/15 10:03 pm - [info]ziimogvasks

Youtubs tiko pilnībā pazaudēja mani.

2/1/15 08:26 pm - [info]chimera

lai dzīve neliktos kā avene, grāvī šodien apšaudīja autobusu )
Tags:

2/1/15 06:59 pm - [info]mufs - nolāpītās ausis un sasodītais stulbums

iečīkstēju iekš pajautā par sāpošu ausi un izdarīju ko? iegāju vannā.
vannodamās izlasīju ieteikumu iepūst ausīs un atcerējos,ka man medžikelī ir tieši tas pilināmais aptieciņā, operatīvi norīkoju vīru atnest un sapilināt.

tad izlasīju,ka pilināt nevajag. bet bija jau par vēlu mīlēts.

alfā ļoti nīgra aptieķniece apstiprināja,ka jādzer IbuStar un jāiet pie ārsta pēc antibiotikām. (WTF? es nedzeru antibiotikas,ja vien man nav plaušukarsonis)

vārdu sakot,esmu manāmi samulsusi ar rīcības plānu -auss,kopš iepilināju,ar visu to,ka izplunčājos pa vannu, vairs neko īsti nesaka (pilināts pirms stundām 8 tātad).

varbūt esmu brīnumainā kārtā izdziedināta ar sliktajiem piliniem un pilnīgi noteikti nerekomendēto vannu?

ļoti gribu cerēt, jo kur ellē es rīt raušu LOR, no savas darba aizpakaļijas, bez mašīnas un vispār. negribu iet sēdēt vīrusainās rindās.

2/1/15 07:01 pm - [info]spisok_korablei/ "sometimes I wish for falling" by Marie Zucker

2/1/15 06:26 pm - [info]krii

Lūk, šis ir tas gada brīdis, kad jebkurā diennakts laikā paskatoties pa logu, tu zini, ka šī ziema ir bijusi vienmēr, kamēr vien sevi atceries, un ka tā arī būs vienmēr. Auksts nomācošs sastingums visapkārt, lai kur neraudzītos, skats aizpeld tukšumā līdz pat horizontam. Aukstums, tumsa un neesamība, pilnīgs orientieru trūkums, kas atņem cerības kādreiz piedzīvot pārmaiņas. Nekāda motīva dzīvot, nekāda motīva mirt.

2/1/15 05:58 pm - [info]pelnufeja

Es nesen mēģināju pamatot korintiešu vēstulē aprakstītās mīlsestības eksistenci sakot, ka pasaulē ir arī tādi cilvēki kā aivita putniņa, un mums viņi jāmīl un jāpieņem, un ka es tiešām viņu arī mīlu (šajā mīlestības nozīmē), uz ko saņēmu norādi, ka diez vai, jo tas, ko es par viņu runāju, parāda, ka es esmu ļoti dusmīga. Tikko es izdomāju labu analoģiju - ja man pa virtuvi rāpotu zirnekļi, es nemaz nebūtu priecīga, un visādos veidos censtos no tiem tikt vaļā, ja vajadzētu, arī visai agresīvos, bet man nav nekas pret zirnekļiem in general - tās ir dieva radības, un es tās mīlu, un es zinu, ka, ja tās būtu ieradušās, ja būtu, tad ļoti iespejams, tēpēc, lai man kaut ko iemācītu - iespējams, būt rīcībspējīgai tikt no tām valā. Un šī iemesla dēļ es pret tām izjustu bezgalīgu mīlestību un pateicību, pat ja virspusē būtu bailes un pretīgums. Tā, manuprāt, ir korintiešu vēstulē aprakstītā mīlestība, kas ir lēnprātīga un laipna, un vispirms mudina tevi laipni aprunāties vai atvērt logu, vai piedāvāt citas nevardarbīgas opcijas, kā atrisināt interešu konfliktu. Man nešķiet, ka bezierunu mīlsetība nozīmē ļaut sevi iznīcināt - man liekas, ka tā nozīmē normāli dzīvot, un nesākt ienīst arī tos cilvēkus, kuri tev dara pāri.

2/1/15 06:04 pm - [info]nelasilasi - Grāmata

Gabriels Garsija Markess. Mīlestība holeras laikos.

Grāmatai nav ne vainas, bet šoreiz man ar to attiecības kaut kā īsti neveidojās. Iespējams, arī tāpēc izstiepu lasīšanu nejēdzīgi garu, un tad jau vispār zūd kopskats.
Tags:

2/1/15 04:48 pm - [info]ulvs - īss spēles apskats, nejaušs

Aksidentāls izcilās PC Surival/horror sneaky FPS (bez tipisakjiem FPS elementiem kā lots of useless action) spēles "Alien: Origins" apskatiņš. Lasiet šeit - tikai sākot no 2. rindkopas, 1. par spēli nekā nav. Pagaidām esmu izgājis, šķiet, 3 vai 4/5, un pagaidām mans vērtējums ir 8.5/10. Nezinu, ja būtu spēlējis nevis fragmentāri, kopš vasaras beigām, bet gan vienā laidā, uzreiz pēc filmas "Alien" noskatīšanās, tad visicamāk vērtētu ar 9/10.

2/1/15 04:21 pm - [info]chimera

gruzīga diena. izklaidējos gūglējot:
https://www.google.lv/#q=do+vegans+eat+carnivorous+plants&spell=1

pie viena atcerējos beidzot, kas tāds inčīgs bija bībelē par bērnu nogalināšanu (man galvā ir miskaste):
https://www.biblegateway.com/passage/?search=2+Kings+2%3A23-24&version=NIV;KJV

tūlīt uz akrojogu.

2/1/15 01:48 pm - [info]etalonfunkcija

Ilggaidītais Tricky koncerts vakar izvērsās par interesantu piedzīvojumu, nu, tā to varētu teikt.
Biju sagatavojusies, ka viņš man tā samtaini un triphopīgi čukstēs austiņā, bet tā vietā skaidri saklausāmas bija tikai bungas un stabils ģitāras bžžžž, kurā ik pa laikam gandrīz varēja izšķirt kādas toņu nomaiņas. Piedziedātāja smuki šūpojās, Trikijs izteiksmīgi pluinīja krekliņu, bet kaut kādas balss skaņas bija sadzirdamas tikai uz augstākajām un spiedzīgākajām notīm. Apmēram piektajā dziesmā mākslinieks mums pagrieza muguru, bet, kad pat tā sāka svilt kaunā, tika izslēgtas skatuves gaismas, un māksliniekus varēja saskatīt tikai tik, cik viņus apspīdēja gaisma no bāra. Kāds asprātis no balkona ķērās pie gaismotāja amata un ieslēdza mobilā telefona starmeti.
Pēc pauzes, kurā apsargi no skatuves priekšas nolasīja skatītāju stikla alus kausus, acīmredzot, lai kāds no tiem neielauztu uzstājmākslinieku galvaskausus, Trikijs atgriezās skatuves tumsā, vēl drusku cieta, tad atņēma mikrofonu savai piedziedātājai, kura tā kā mazliet sarāvās un pakāpās malā, un dziedāja divos, tomēr arī tas nelīdzēja. Pēdējā dziesmā, mēmi nodziedājis savu sakāmo, "kontraversālais mākslinieks", kā šodien feisbukā attaisnojās koncerta rīkotāji, noskrēja no skatuves pat nesagaidījis dziesmas izskaņu.

Nekas, klausīšos viņa balsī mājās. Te arī virsū negrūžas sveši ķermeņi un fonā nav dzirdami kaitinoši cilvēki, kuri uz koncertiem iet, šķiet, tikai tādēļ, lai kārtīgi iztarkšķētos.

2/1/15 01:55 pm - [info]ulvs

Ìrnieks atrasts. Pèc 6h izvàcos un ievàcas vinjsh. Viss noritèja perfekti, kà vèlèjos, lai pats nezaudètu naudu, ko esmu samaksàjis par feb.un pèdèjo mèn.- jùniju. Burvîgi, un paldies visiem!

Tagad vèlams mènesha laikà ievàkties pie zinàmàkiem vai man patìkamàkiem cilv. Vai arì kopà ar vinjiem/vinju atrast kàdu forshu 2-4 istabnieku. Kaut kà negribu dzívot komùnà, kur ir vairàk par 4 pusèm- cilvèkiem vai pàrîshiem. Tà kà, lûdzu padodiet zinju, ja kas!

2/1/15 12:44 pm - [info]spisok_korablei

šīs ir dienas, kad man sev jāatgādina, ka ir jāpaēd un jāpadzeras. un šīs ir arī dienas, kad ir grūti novērsties - manas acis nogurst no ilgstošas skatīšanās monitoros, telefonu ekrānos, logos, papīra lapās, tukšās debesīs, peļķēs un kur-tik-vēl-ne. šorīt, kad pamodos, iedomājos, ka ir pagājis mēnesis, kopš apņēmos pacensties saskatīt kaut ko skaistu savā ikdienā un par to arī uzrakstīt. zināmā mērā man tas ir izdevies, man šķiet. pat ja nav bijis nekā skaista, es vismaz esmu mēģinājusi skaisti uzrakstīt par to, ka nav nekā skaista.

bet vakardienas vakars bija līdz vīlēm samircis skumīgumā. atgadījās kas tāds, kas lika ieraudzīt man mīļu cilvēku pavisam citā apgaismojumā. un varbūt tieši tāpēc, ka gaisma bija tik skaista un maiga, visam cauri izvijās skumju motīvs. S. istaba tagad ir vieta, kur esmu raudājusi trīs reizes no tām pēdējām četrām reizēm, kad vispār esmu raudājusi. pēc tam S. pētīja kartes, bet es ieslēdzu tv un noskatījos raidījumu par Olitu Gulbi-Ģērmani, kura man šķita sasodīti skaists un iedvesmojošs cilvēks.

palīdu zem segas neizģērbusies. S. aizmiga, ielicis roku manā bikšu kabatā, un drīz pēc tam aizmigu arī es. atpakaļceļā es domāju par ieradumiem, par to, kā vienmēr visvieglāk atgriezties tieši pie tiem sliktākajiem ieradumiem. mājās smaržo pēc vistas buljona. mamma lūdz ievērt adatā diegu. un svētdienas noteikti nav manas mīļākās dienas.

2/1/15 10:13 am - [info]spisok_korablei2/1/15 04:08 am - [info]pelnufeja

Since opposed principles, or ideologies, are irreconcilable, wars fought over principle will be wars of mutual annihilation. But wars fought for simple greed will be far less destructive, because the aggressor will be careful not to destroy what he is fighting to capture. Reasonable - that is, human - men will always be capable of compromise, but men who have dehumanized themselves by becoming the blind worshipers of an idea or an ideal are fanatics whose devotion to abstractions makes them the enemies of life.

Alan W. Watss "Th Way of Zen")
Tags:

2/1/15 12:02 am - [info]ripp

es neesmu līdz galam riktīga, laikam tomēr cepšu to kūku.
liels prieks, ka tomēr aizbraucu :) jau biju nolēmusi audzēt savu jau tā krietno piepību un nebraukt, bet, paldies iesaistītajai pusei, tomēr, ar pamudinājumu, saņēmos.
Powered by Sviesta Ciba