nothing but the sky

sapņotāji

8/2/15 09:19 am - [info]chimera

šogad man ļoti patika labadaba.
nenosalu, nenogarlaikojos, visus satiku, neizbesījos. jo pavadīju tur precīzi trīs stundas. ideāls apmeklējuma ilgums, manuprāt.

8/1/15 11:33 pm - [info]krii

Īliņš - burvīgs vārds, un tik ļoti šovasarīgs.

8/1/15 08:22 pm - [info]spisok_korablei

augusts. pamodos, jo sala. kramplauzis vējš uz palodzes atstājis mazu piemiņu - divas nodzeltējušas bērza lapas, kā arī kameni, kurai, šķiet, bija kļuvis par smagu pašai sevi celt spārnos. vēlāk kājas pašas aiznesa tur, kur šodien visvairāk zirgu vienuviet. zini, pieej pie viena tāda dzīvnieka, pastiep roku, pieskaries baltajai zvaigznītei, kas it kā pielipināta pie viņa pieres, un pēkšņi tāds miers, kādu baznīcā neatrast. vienkārši miers. neizskaidrojami mierīgi. kā bērnībā pēc raudāšanas. noglāsti zvaigznītes kontūras. un it kā vairs nezini, ko vēlētos, ja nu tā pēkšņi dzistu.

8/1/15 07:01 pm - [info]neraate

koka sūdiņi ar latviešu zīmēm var nervozi pīpēt stūrītī. šodien gadatirgū redzēju koka pinpīti ēm dabiskā lielumā /nu noteikti ir arī tāda izmēra/. tjip pudeļu attaisāmais. ja uzliktu auglības zīmi vai jumi u.tml. varētu kā seksa rotaļlietu tirgot ar 200% uzcenojumu
tikai jānoslīpē un jāapstrādā gan tā lai skabargu neierauj, citādāk varētu būt interesanti. ja vēl nosauc kaut kā čoini, vispār kļūtu par seksa lielvalsti

8/1/15 05:51 pm - [info]ripp

jāuztaisa rīt banoffee kūku, lūk.
šodien bijām apsveikt Ventu dzimšanas dienā. sacīt jāsaka, nebija ne jausmas, ka dzelzceļa muzejā ir tik interesanti un jauki. pats jubilārs šķita mazliet satraucies, bet priecīgs :)

8/1/15 03:41 pm - [info]methodrone

tad kad es esmu gatava un gribu mijiedarboties ar pasauli, vinja tup kaa slinka kljocka. kad es gribu pasiivi reflekteet savaa nodabaa, vinja gaazhas virsuu visos iespeejamos magjiskajos veidolos. taa dziive arvien vijaas starp vilshanos un vainas izjuutu.

8/1/15 11:19 am - [info]feita_kleita - Reanimēties.

Divas glāzes vīna un esmu piespiesta pie zemes.

Jāizlaiž caur sevi tīra enerģija, lai atrauj vaļā slūžas, lai reanimē sajūtas. Šķirstu kundalinī jogas grāmatu.

8/1/15 10:58 am - [info]neraate

vispār ir pārsteidzoši, cik ātri tāds mazs ķipars aug un attīstās. tagad jau māk ielikt rokas piedurknē, kad kaut ko velk mugurā, dzerot zupu no karotes laiž burbuļus un šļurpstina (šis gan ir reāli smieklīgi), vakar ar tēti spēlēja bumbu - nolikts dīvāna stūrī spēra ar kājiņām un rokām un vispār ļoti izklaidējās, ir iemācījies saraukt tikai degunu un šņaukājas jo tas ir jautri, tā var dabūt pieaugušo uzmanību (vecāmammu vakar vispār iznesa cauri, viņa atnāk visa tāda satraukusies - bērniņš nevar paelpot, a bērniņš tik uzjautrinās un ķiķinās.lol) pēc ēdienreizēm mazgā rokas krūzītē un šļakstinās, pats māk paņemt karoti un makarēt pa muti. un vispār ir radošs, izdomā visādus jokus un spēlītes. viena ļoti aizkustinoša ir tad, kad ēdot tur rokā knupi un mēģina mani ar to pabarot
Tags:

8/1/15 10:57 am - [info]neraate

brīžiem jau šķiet, ka šis kļūst par tematisko blogu, a ko padarīsi, kad ir Eksistenciālas Pārdomas nav laika uzreiz ierakstīt un pēc tam jau grūti to garo skaisto ierakstu atcerēties

8/1/15 02:16 am - [info]feita_kleita - Par "Latvietes karma".

Reklāmas brošūra.

8/1/15 01:49 am - [info]feita_kleita - Par primitīvām vēlmēm.

Vēlējos bezrūpīgu dzīvi un tāda man bija un būtu, ja būtu spējusi piedot citu kļūdas.
Visvairāk vēlējos stipru vīrieti, kurš var nest uz saviem pleciem fizisku mani, nes. Kļūda precizējot vēlmes, mana sevis apziņa esot par smagu, sena, hah, mana vaina.

Un atkal tiek širots, salikts "kastītēs".

8/1/15 01:03 am - [info]feita_kleita - Par ceļu.

Pēc darba E. mani nolaupīja un aizveda nezināmā virzienā. Nokļuvām pļavā. Uz siena gubas. Redzēju sevī no pelēkām caurulēm savītu olveidīgu kūniņu. Tā ir smaga. Traucē elpot. Tā ir savīta no aizvainojuma, dusmām, bailēm, vilšanās, sāpēm. Jāiemācās piedot. Beznosacījuma mīlestība pret visu. Kad iedomīgi sajutos, ka esmu uz ceļa, nāca situācija, kurā fiziski sajutu dūrienu saules pinuma čakrā tik smagi, ka pat apstājās pulkstens, jo pirms tam sajutos kā žirafe, kad viņš nesa mani uz saviem pleciem.
Un Mēness! Vai jūs redzējāt šodien mēnesi, kad tas nostājies 180 grādos pret Sauli?
Izjust cieņu pret savām mājām. Manas mājas šobrīd ir mans ķermenis, kuru pēc nāves es nevēlos apraktu zemē. Nolieciet mani kailu pļavā pie kukaiņiem, putniem, zāli, puķēm, vēju, debesīm, zemi, zem Saules.

Ja Apziņa ir viens vesels un mēs esam šis Viens veselums, kāpēc cilvēka (ne mans) prāts veido hierarhiju arī šai "kopīgajai" Vienai Apziņai? Kāpēc tiek nošķirti dzīvnieki, augi no šī viena Veselā? E. saka, ka tas esot atkarīgs no sevis apzināšanās.

Tad sāciet apzināt sevi, nevis pieprasīt un idializēt to no citiem.

Esmu ceļā. Kurp tas mani aizvedīs, nezinu, vai tas mani kaut kurp aizvedīs, nezinu. Iespējams es padošos, apgulšos pļavā un ļaušos kukaiņiem, putniem, zālei, puķēm, vējam, debesīm un Saulei. Saplūst. Atgriezties mājās.

7/31/15 08:16 pm - [info]miegamaasa

Brīdī, kad S.tētis pa video diskutē ar S.mammu par to, ka viņš braucot šurp brīvajā čemodāna vietā iekraus un atvedīs kartupeļus (no Indijas, protams), jo tie citādāk aizies bojā, es pa kluso padodos.

Aizmirsu pastāstīt pirmo epizodi - S.mamma ieradās ar rīsiem.

7/31/15 07:54 pm - [info]ripp

runājot par labo, saimnieks beidzot salaboja krāsni. kvī <3

7/31/15 07:18 pm - [info]mufs

vakar ciemos bija vīra draugs, aizgāju gulēt pēc diviem

darbā nevienam nav,ko darīt,jo plantatori atpūšas, es vienīgais nigers nosēdēju līdz sešiem,jo čota esmu par daudz sagrābusies

teiksiet, būs brīvdienas, atpūtīsies?
skuju. vīram rīt nāk čomi ciemos, zō, man ir jāsapucē māja (jo nāks tak skatīites), jāsataisa rijamais(jo pasākums dienas garumā), mož mazliet tomēr sevi jāsavāc jo 80% viesu būšu pirmais iespaids), jānočeko,ka dārzā ir viss kā nākas(jo godam kantes rīvē) un vabše jāsautilizē maiss ar no mātes atsūtītajām sviesta pupiņām.

nevajag intravertiem precēties ar intravertiem,kuriem uznāk sociālisma nē, bet socializēšanās lēkmes.
kopš viņš nestrādā,tādas uznāk arvien biežāk.

kaķis mēģina parādīt to,ka jūtas labāk, bļaujot kā aizkauts un nēsājoties pa kāpnēm augšā lejā.
pārsvarā bļaujot.

un man tiko bija jāiet uz šķūni iebakstīt ar pirkstu, kur stāv pļāvēja benzīnkanna.

jā, es žēlojos.
Tags:

7/31/15 06:35 pm - [info]chimera

grāvis un tonna šņabja

http://rus.delfi.lv/news/daily/criminal/v-vecmilgravise-nashli-pochti-tonnu-nelegalnoj-vodki.d?id=46284441
Tags:
 

7/31/15 06:08 pm - [info]atvase - Ēšanas nervozitāte, nesaprotu, kur īsti ir vaina

Cik sapratu, ka tas nav īsti normāli, ka citiem bērniem tā nav. Ka parasti bērnam ēšanas laiks ir max relax brīdis. Bet mēs te ņemamies ar "gribu-vēl-bet-atgrūžu-esmu-atkal-izsalcis", gandrīz katra ēdienreize ir "paņemu-atlaižu-paņemu-atlaižu", nemitīga pozu maiņa un tamlīdzīgi. Sākumā domāju, ka tā ir krūts vaina, ka iepatikusies pudele un negribas krūti. Bet tagad ar pudeli atkal ir tas pats, un arvien izteiktāk. Tad domāju, ka baroju par biežu/par retu, ka baroju tad, kad negribas ēst un ka nedodu tad, kad gribas. Bet nu jau esam 1 nedēļu uzsēdušies uz 5 ēšanas reizēm dienā, ne vairāk, ne mazāk, un izskatās ka A. lieliski ar to sadzīvo, viņam nevajag ne vairāk, ne mazāk, ka 3 stundas starp ēdienreizēm ir ok. Bet tāpat katra ēdienreize ir tāda nervoza stumdīšanās un grozīšanās, un mānīšanās. Atliek tikai domāt, ka vaina ir pašā pienā vai nevaram atrast īsto pozu. Vai vaina varētu būt pienā? Bet kāpēc tad dažreiz tomēr pudele tiek izēsta daudz un vienā piegājienā, lai arī tādas reizes ir retas? Un kāpēc tas notika gan ar krūts pienu, gan ar maisījumu? Nesaprašana. Nu jā, ēdam normālu daudzumu, it kā viss ir kārtībā, bet tie ēdienreižu brīži tiešām nav relaksēti.

7/31/15 02:21 pm - [info]methodrone

dazhreiz man negribas iet aaraa, ja es jutos down, jo kameer mana downer aura ir contained dazhaas istabaas i can deal, bet izejot aaraa, shkjiet mana downer aura kaa sporas izplataas visur ar veeju un viss ko es apkaart redzu ir bad bad, uz visiem saules aplietajiem kokiem un skaistu viirieshu sejaas, uz balozhu mugurinjaam, noseedushaas uz augljiem un daarzenjiem tirdzinjos uz ielaam visur ir mana bad downer indiigaas sporas.

ja ir kaadreiz kaads vai kas deelj kaa izlikties, tad preteeji visiem fizikas likumiem bad downer izzuud kaa uz burvja maajienu kaa neveiksmiiga cilpa kosmiskajaa kvantu audumaa.

dziivee viss rodas un izzuud shkjietami bez sekaam, sekas vienmeer shkjiet ka manifesteejas, bet iisteniibaa tikai tad kljuust apjaushamas kad ir veelaak. varbuut ir iespeejams izprast tagadni caur pagaatnes aci, bet vai ir iespeejams saprast tagadnes noziimi taas naakotnes notikumu katalizaacijas kontekstaa?

slikti un labi garstaavoklji rodas un izzuud taapat, bet ja kaads no tiem ir iipashi intensiivs, tas uzkaveejas kaa patiesiibas ideja. be visaciimredzamaakaa patiesiiba ir tikai kaada cilveeka stipraaka ideja, vai evoluucijas sagadiishanaas

7/31/15 03:12 pm - [info]saldumi

Varbūt sojas gaļu patiesībā paredzēts ēst aukstu? Tikko izņēmu no ledusskapja vakar pusdienās pāri palikušo porciju ar dzeltenajām lēcām, sojas gaļu un zaļajiem zirnīšiem, un viss garšo brīnišķīgi, pat tā gaļa, kas, kad tikko to izcepu, garšoja pēc sacepta papīra, plus, mana ideja cepot pielikt krustnagliņas, likās īpaši nākusi par sliktu visa kopējai garšai. Es gan biju tikko izlasījus vienu interviju, kurā tika runāts par karu, un man bija nedaudz slikti. Ņemot vērā to, ka, skatoties Soviet Story, es reiz vēmu, varbūt man vajadzētu uzmanīties ar šādām lietām.

Man gan no silta ēdiena kopumā reizēm ir slikti. Reizēm, kad gatavoju, viss vienkārši sāk likties tāds kā šķebinošs, un es nevaru ēst, vēlāk tas parasti pāriet.

7/31/15 01:37 pm - [info]ripp

kurš būtu zinājis, ka piezvanīt 3 zviedru bankām prasīs vismaz 2 stundas. ņerr. drīz sāksies nervu tiks.
Powered by Sviesta Ciba