nothing but the sky

sapņotāji

5/1/16 12:26 pm - [info]chimera - +15!

nu tad beidzot pēc kačalkas un dušas var doties mājās slapjiem matiem.

5/1/16 08:57 am - [info]ripp

Kur rīgā varētu būt zemes uzbērumi sarežģītākai (nezinu, kā to īsti sauc pareizi) riteņbraukšanai, kur arī nebūtu pārāk daudz cilvēku? Vakar konstatējām, ka bērns ļoti sajūsmīgi pa tiem brauc ar savu līdzsvara riteni.

5/1/16 08:09 am - [info]ripp

Šodien taču dreamflash! Biju galīgi aizmirsusi.

5/1/16 01:25 am - [info]saldumi

Šodienas ciemošanās pie L man pavisam skaidri ļāva sapasst, ka viena no lietām, kā ļoti pietrūkst šajā dzīves posmā, ir sarunāšanās; ar to domājot to, ka var vienkārši dzert tēju un n stundas sarunāties par visu ko, bez sajūtas, ka kaut kas ir paralēli jādara, jāizdomā, jāatrisina, kaut kur jāskrien utml. Tieši tas aspekts, ka paralēli nekas nenotiek, ir ļoti būtisks. Nu, jo man kopā ar cilvēkiem, kuri man patīk, patīk darīt arī dažādas citas lietas, bet ir ļoti vajadzīgas arī šādās "runāšanas pēcpusdienas". Tādu tiešām ļoti pietrūkst.

4/30/16 11:56 pm - [info]etalonfunkcija

Šodien čehiem raganu dedzināšanas svētki. Piepilsētā gaiss dūmu pilns, kur vien skaties - kāds kaut ko kurina, pieaugušie laimīgi bariņos sēž izgāzušiem dārza krēslos pie alus kausiem, sīkie raganu cepurēm galvās skraida zem ziedošām ābelēm. Pirmā īsti siltā diena pēc riebīgā aprīļa. Pavēlā pēcpusdienā mēs ar dzīvesbiedri arī nolēmām šo to padedzināt un sēdāmies uz velosipēdiem. Ak, manas nabaga ciskas. Pirmā īsti priecīgā diena pēc riebīgā aprīļa.

4/30/16 09:17 pm - [info]az

easy we follow, easy we trust
some things we want to, some things we must
sometimes we’re losing, some days we’re lost
all we have from dawn until dust

and what
what we’ll say to those who are gone

no less and no more
your love is what we’re looking for

4/30/16 07:59 pm - [info]chimera

visu emocionālo, neapmaksāto darbu ir tik patīkami forvardēt m.
piemēram, apsveikt tos, kurus vajadzētu apsveikt man, bet nu nevaru, tak jau vakar runājām.

toties valpurģos jābūt kalnos - ček.

4/30/16 12:26 pm - [info]saldumi

Es zinu, ka šie laikaapstākļi uz balkona izliekas par siltiem, lai mani izmānītu ārā pārāk plānās drēbēs un es atkal nosaltu.

4/30/16 10:16 am - [info]deloveja_kundze

kaķu ciba, man ir kārtējā ķibele, proti, mans kaķis Matejs ir kļuvis šausmīgi agresīvs pret otru kaķi, nu, un pret mani arī, ja godīgi. tas, ka man rokas ir visu laiku saskrāpētas, laikam ir normāli, jo es ar viņu kaujos diezgan brutāli. bet vakar es atgriezos vēlu mājās, pirmo reizi Matejs bija panācis, ka otrs kaķis, Serjoža, pat tā kā asiņoja, saplēsa pie austiņas. un tagad jautājums, ko man īsti darīt. jo cik es varu novērot, viņiem attiecības pārsvarā ir normālas, Serjoža no Mateja nebaidās, viņiem nav problēmu atrasties vienā telpā - cik lasīju par kaķu savstarpēju agresivitāti, radās iespaids, ka, ja viens no kaķiem iet prom, kad telpā ienāk otrs, tā ir nopietna zīme, ka kaut kas nav labi. šis tomēr nav tas gadījums, viņi mēdz mierīgi sadzīvot, ēd blakus, ir pat pārstājuši ēst no otra bļodiņas, bet nu arī saplēsās līdz asinīm. ja es pareizi saprotu, Matejam ir šausmīgi garlaicīgi - es ar viņu spēlējos un dzīvojos, cik nu varu, bet acīmredzot nepietiek, un te nu jautājums: kā dīlot ar viena kaķa agresivitāti pret otru? es salasījos padomus par to, kā atradināt kaķi no agresīvas spēlēšanās, bet nu that takes time, vai ir kaut kas, ko es varu darīt, lai nodrošinātu, ka man nav jānāk mājās un jāslauka kaķu asinis no dīvāna? (funny story, ļoti slikts taimings, es tieši pirms nedēļas izmazgāju to sasodīto dīvānu no pašas asinīm; garš stāsts).

4/30/16 12:44 am - [info]spisok_korablei

ja vien varētu visam tā pārvilkt pāri ar plaukstu kā sejai, no kuras jānotrauc nogurums, droši vien tā arī darītu.

A. atsūtījusi linku uz Karl Hofer gleznu "Frühe Stunde". "iedomājos, ka Tev varētu patikt." bet tas nav īstais vārds. ik pa laikam slepus uz to paskatos. starp telefona zvaniem, motoru rūkoņām. tāda kā pašai sava vientuļā sala.

kam positivusi, kam negativusi, kam georgija osokina solokoncerts Mežotnes pilī šovasar... patiesībā nevarēju to atļauties, taču ziņkārība uzzināt, ko viņš spēlēs piedevās, ņēma virsroku. tas vienmēr ir tāds saldēdiens - piedevas. turklāt esmu pati sev jau labu laiku parādā kādu šādu mazu Piedzīvojumu.

4/29/16 10:50 pm - [info]az

tētiņš mirst.
un ez viņu tā arī laikam nekad nesamīļošu.
jo nu. prioritātes.

4/29/16 07:49 pm - [info]saldumi

According to Parsons, the cosmopolitan medical approach tolerates illness as sanctioned social deviance; however, patients have the duty to get well (1985:146, 149). This attitude implies that those who do not get well cannot be rewarded with "the privileges of being sick" (1 985:149).

(Aihwa Ong "The Production of Possession: Spirits And the Multinational Corporation In Malaysia")
Tags:

4/29/16 05:45 pm - [info]feita_kleita - by Maurice Sendak from ‘Open House for Butterflies’ by Ruth Krauss

4/29/16 01:32 pm - [info]ripp

gājām pirkt kurpes A., nopirku kurpes man. nākošnedeļ jāmēģina apkurpjot A.
šovakar braucam uz valku, rītvakar atpakaļ. ļoti ceru jaunnedēļ atsākt braukt ar riteni.

4/29/16 11:37 am - [info]neraate

tā, ciba, tagad man vajag lai tu sadodies rokās un mums izdodas tajā svētdienā aizbraukt uz suņu skriešanās sacīkstēm. tur skries basenži! un vipeti! un īru! vilku! suņi!

4/29/16 08:26 am - [info]mufs

izlasot šo rindkopu, ko izlasiet jūs?

Nav grūti aprēķināt, ka šādu uzskaites sistēmas kļūdu rezultātā "Rīgas satiksme" gada laikā var nesaņemt ieņēmumos virs 100 eiro no viena pasažiera. Pēc dažām aplēsēm, piemēram, 2013.gadā "Rīgas satiksme" pārvadāja 150 miljonus pasažieru, kas zaudējumus padara prātam grūti aptveramus.

es tajā izlasu,ka Pulkaprāt ir prātīgi sareizināt 100 eiro,kas ir summa,kādu viens gruntīgs sabtransporta lietotājs ir itkā uzdāvinājis RS trīs mēnešu laikā, ar tiem simpieēsmit miļoniem

jebtomēŗ pulka prātam grūti aptverama ir summa, kādu iegūst, sareizinot daļēji no gaisa pagrābto ciparu ar līdzīgi aktīvi braukājošiem pilsoņiem. ņemot vērā,ka tā rīgas karte ir izsniegta 222 160 subjektiem (bet diezinvai visi to lieto,ne? man,piemēram,arī ir sporta kluba karte,bet tapēc vien jau es neeju vingrot) un es varu derēt,ka lielākā daļa ir pensionāri,kas tapat neko nemaksā, un tad man atkal jābrīnās par tiem politiķiem un to,ko viņi spēj vai nespēj aptvert,jo,
protams,arī miljons nav nekāds sūds uz tā kunga vaiga,īpaši,ja ar to jāapmētā sušņakovs, bet, esnez, grūti aptvert?

4/28/16 09:29 pm - [info]neraate

šodien bērns priecīgi dziedāja līdzi piedziedājumu 'Ghost Busters'. un koridorā pavēra durvis uz tualeti un noteica 'ciss'
mīļākā poza no jogas. suns ar galvu uz leju
Tags:

4/28/16 08:09 pm - [info]neraate

tā, draudziņi, beidzot esmu izlēmusi pirkt e-lasītāju. man gan nav īsti skaidrs kādas ir manas prasības un vajadzības (ja neskaita to, lai spilgtums regulējas un atceras kurā lpp paliku), līdz ar to ideālā gadījumā gribētu izmēģināt kādu lai saprotu kas un kā, jo nu tas būs pirkums ilgam laikam. varbūt kādam ir lieks vai aizdodams uz divām (3) nedēļām? varu arī atlīdzināt ar naudiņām, tā nebūtu problēma
m?

4/28/16 05:17 pm - [info]ulvs

Aizmirstu, lai atcerētos.

4/28/16 05:17 pm - [info]ulvs

Es neesmu tu.
Powered by Sviesta Ciba