nothing but the sky

sapņotāji

1/17/17 05:38 pm - [info]ulvs - stop racism

Marsh arabs pārāk spēcīgi asocējas ar sand niggers.

1/17/17 04:31 pm - [info]chimera

man te ir armēņu aktieris vārdā ararats; vai tiešām neviens latvietis nav sevi/dēlu nodēvējis par gaiziņu? :(

1/17/17 03:43 pm - [info]krii - Nu, pastīsies, kā būs...

Ja Teņa dienā salst, tad Ģērdacī (Ģertrūdes dienā, 17. martā) būs ļoti silts un pavasarīgs laiks.

1/17/17 11:41 am - [info]krii - Teņa diena, ziemas vidus

Mani palodžaugi mostas no miera perioda. Mirtēniem spraucas jaunas lapiņas, alvejām - jaunie dzinumi. Domāju ar nākamo jaunmēnesi (ķīniešu Jauno gadu) sākt šos vieglītiņām piebarot ar Vito.

1/17/17 11:19 am - [info]mufs

kur diez meklēt galus kautuvei,no kuras iepirkt liellopu subproduktus? apnicis,ka tirgū nevar dabūt kunģus. un tie suņi rij tik daudz.
Tags:

1/17/17 10:50 am - [info]chimera

mani, piemēram, ļ. iepriecina fakts, ka dueta sandra dalībnieki pelna tikai ar mūziku un gadu desmitiem nekādu citu darbu nav strādājuši. latvija - iespēju zeme!

1/16/17 10:11 pm - [info]methodrone

miinuss tam, ka salasies ljoti daudz gariigas pashpaliidziibas graamatas, ir ka peekshnji shkjiet, ka tu biji parasts (medium apathetic and twisted) cilveeks, bet iisteniibaa ar tevi teju nepanesami daudz liidz pilniigi viss ir nepareizi, tu tikai sho zinaashanu biji apspiedis. tagad tu beidzot pie pilnas apzinjas ar valjaam aciim, saausiijies, dzilji elpojot staavi savaa pagrabaa un briinies par to cik daudz tev buus jaaizmeezh. vismaz buus ko liidz muuzha beigaam dariit, un taads staavoklis ir daudz labaaks nekaa dziivot perpetualaa noliegumaa. es iedomaajos, ka shiis graamatas ir kaa galoni ar sveeto uudeni, kuru es sev lieshu cauri tik ilgi liidz buushu pilniibaa shkjiistiita. veel es shodien mediteeju, un peec 20 minuuteem man saaka pati no sevis groziities un lociities galva. lai arii es zinaaju, ka taas ir kriyas, kas jau ieprieksh man ir bijushas taisot jogu vai mediteejot, shoreiz es mazliet sajutos taa it kaa manii buutu demons, kas saacis lociities un groziities, un ka ja es tam ljaushu valju, tad man vajadzees eksorcismu. atlikusho dienas dalju es juutos ljoti iztukshota, knapi vispaar ir jebkaadas domas. mazliet laidos snaudienaa, skatoties runu par to kaa atljaut dievam komandeet, un nomiedzii, pusapzinjaa galvaa dzirdeeju burbuljojoshas skanjas, kaa zemuudens strautinjsh.

1/16/17 09:16 pm - [info]ulvs

Yo, cibiņ, nobalso manā poll'ā!
 

1/16/17 02:05 pm - [info]atvase

Vakar izdevās iziet no istabas ar A. piekrišanu. Tikai vienu reizi viņš izlīda no gultas un sāka grabināties gar durvīm. Kā iecēlu atpakaļ, tā otrreiz ārā vairs nelīda. Es gan pēc šīs reizes nekur vairs negāju, stāvēju kādu laiku pavērtās durvīs, pēc tam durvju otrā pusē. Iepriekšējos vakaros bija kaut kādi mēģinājumi ar viduvējiem panākumiem, bet A. pierada, ka iemigšanas laikā es negulšņāju blakus, bet stāvu kaut kur tuvumā vai ieeju un izeju, ieeju un izeju.

Diendusās gan jānoguļas blakus, nav tās atbalstošās tumsas. Sestdien diendusas vispār nebija, novārtījāmies divas stundas, kamēr es kļuvu pavisam drūma, un man apnika. Svētdien, pilnīgi pretēji, iecēlu gultā, nogūlos blakus un pāris minūtēs aizmiga.

Svētdien pēcpusdienā bija reti ciemiņi - draudzenes ar saviem lielajiem 5-gadīgajiem puišiem un ar jaundzimušajiem zīdainīšiem. Kopā mājās vienlaicīgi atradās 3 staigājoši bērni un 2 nestaigājošie. Ņemšanās bija ievērojama, abiem lielajiem bērniem piemita apbrīnojama spēja uzart vairākas istabas jau pirmajās 10 sekundēs, bet man izklaidējoša - jo mans bērns jau staigāja un spēja pa brīžiem ieinteresēties par notiekošo un mazliet komunicēt ar pārējiem.

1/16/17 01:54 pm - [info]ripp

a. no bērna pārvēršas par meiteni.
Grib smukas lietas, t.i tādas, kas spīd. Un drēbes, kas šķitīs skaistas citām meitenēm.
Un izlūdzās man lūpu krāsu. Nopirku higiēnisko, ar bišu vasku un "princess" nosaukumā. Mazliet vīlās, ka nav krāsa, mierināju, ka toties spīd.
Mazliet agri.

1/16/17 11:03 am - [info]methodrone - matrix tings

es shogad pieregjistreeshos visos iespeejamos sociaalajos tiiklos, so i am thoroughly plugged in. let the gentle, soothing waves of internet carry me in their soft, electric embrace. es regjistreeshu katru savu soli, visas graamatas, ko izlasu, filmas ko noskatos, bildes ko fotograafeeju, muuziku ko klausos. my presence will be omni.

veel, vakar vakaraa ejot guleet ap vienpadsmitiem, es dzirdeeju diivainas grieziigas, spalgas, minoriigas skanjas. saakumaa domaaju, ka lapsas kaujaas, bet tas turpinaajaas kaadas piecas minuutes, attaisiiju logu, lai labaak dzirdeetu, un uzreiz secinaaju, ka nee, nav lapsas. skanja bija diezgan mehaaniska, taa kaa turmpetes, vai kaut taads ljoti grieziigs muzikaals pusuhamais instruments. naaca tuvaak un attaalinaajaas, shkjeljot debesis, palika neomuliigi. es nevaru iedomaaties, ka manaa garlaiciigajaa, klusajaa rajonaa kaads sveetdienas naktii taisiitu baigo construction party, taapeec es taapat kaa citi diligent sikboji izsecinu, ka taas bija debesu trumpetes, kas ir apokalipses priekshveestnesis.

tas man atgaadinaaja, kaa ik pa laikam dzirdu arii taas dobjaas, grumbling, rolling skanjas, ko izraisa tektoniskaas plaatnes vai viljnji vai kas tamliidziigs. varbuut zemeslode vienkaarhsi naktiis vaimanaa un gaudo, jo vinjai ir skumji deelj lohiem un huinjas.

1/16/17 01:08 pm - [info]ulvs - kosmoss iks

Ģeniāli. Nacistu tētiņi savos kapos norauš asaras aiz sajūsmas par to, cik liels izaudzis ir viņu bērniņš..

1/16/17 11:33 am - [info]ripp

Rācijā dzirdu kā ķērc vārnas.

1/16/17 04:31 am - [info]klusais_okeans

mana mīlas dzīve ir kā nosperta no placebo dziesmu tekstiem. Jeb uzmanies ar to, ko vēlies [15 gadu vecumā]

Someone to bruise and leave behind

1/15/17 09:20 pm - [info]methodrone - ziile un ozols

shodien biju uz atveerto dienu londonas budistu centraa. centrs patiikams, daudz telpaugu, deva kuucinjas, dateles, teeju un kafiju, bet nenjeemu, tualetees pietiekami daudz toletes papiira, paardeva daudz graamatu, arii ziimeejumu, krelliites, pujas aksesuaarus, vairaakas budas statujas, kraasas paarsvaraa gaishas, zaljas, oranzhiigas, cilveeki pieklaajiigi, rezerveeti, smaidiigi. paaris viirieshi ar ljoti speeciigaam, gaishaam aciim. visu dienu bija dazhaadas runas un meditaacijas, bet es aizgaaju konkreeti tikai uz runu par to, kas ir enlightenment.

kameer nelielaa telpa pildiijaas ar cilveekiem, kas nometaas uz maziem zaljiem pakalaajinjiem un spilventinjiem, telpas priekshaa blakus milziigam zelta budam seedeeja simpaatisks viirietis gaishi peleekaas dreebees ar gaishiem iisiem matiem un baardu, un speeciigaam gaishaam aciim. man jau palika garlaiciigi, un es visu zinaaju pirms vinjsh saaka. runaaja vinjsh atklaati un earnestly, akcenteeti, godpraatiigi kaa jau anglis. saaka runu pazinjojot, ka vinjsh nav enlightened make no mistake. tad vinjsh mums visiem izdaliija mazas lapinjas un ziimuljus un prasiija, lai uzrakstam, ko saprotam ar enlightenment. es uzrakstiiju pirmo kas ienaaca praataa 'non-dual experience, stepping out of the self aka 'ego'. runa turpinaajaas staigaajot apkaart enlightenment, bet tam viducii neiekaapjot, vairaakkaart uzsverot, ka vinjsh pats nav enlightened, un ka sho fenomenu neviens nevar aprakstiit, and although it is a mystery it is a real mystery not a dream. bet labi, es panjeemu paaris semi-precious kapeicinjas no vinja:

- vinjsh pateica citaatu along the lines, ka 'was there not something of the sun in our eye we would not be able to see it', similarly vinjsh teica, ka lai arii mees nevaram ar praatu aptvert, kas ir enlightenment, mees to varam aprakstiit, jo ir dalja muusos, kas to 'saprot' aarpus praata, jo praats nav muusu galeejais un vieniigais viss. protams, taa ir taisniiba, praats ir tas ar ko mees aizmirstam savu patieso dabu.

- vinjsh aprakstiija savu teacher, kursh ir enlightened, un man aizkjeeraas divas lietas. pirmaa, ka vinja skolotaaja klaatbuutnee vinjsh esot juties kaa atrodoties ljoti lielaa praataa. 'whenever i stepped into the same room as him, i felt like stepping into a.. um.. a huuuuge mind, that sort of looks at you and holds you in its space, in its full, total attention, so that you can physically feel this attention'. shis man sasaucaas ar ruuperta sheldraakes teoriju par to kaa praats ir a field that can extend to where it directs its attention. 1 + 1 = 2 un tas noziimee, protams, ka enlightened mind buus tik milziigs and extended, ka you should feel it all around you in the proximity of the bodymind that possesses it.

- otraa lieta, ko vinjsh teica par savu enlightened teacher bija, ka vinjam bija vairaak kaa 1000 iistu draugu, nevis pazinju, bet cilveeku, ar kuriem vinjsh uztureeja kontaktus dekaazhu garumaa vai visu dziivi. tas sasaucaas ar to, ka visupirmaamkaartaam, apgaismotus cilveekus izcelj, tas ka vinji ap sevi rada sapratnes, pienjemshanas, liidzjuutiibas, wholeness energjiju, kas citos raisa pievilkshanos, jo rezonee ar vinju pashu wholeness patieso dabu. vinjsh citeeja to ko teica vinja skolotaajs - 'not always you can be happy, but you can always be friendly'. manupraat, tas ir total concise super-truth. ja cilveeks kaut cik saprot, kas ir pasaule un kas ir citi cilveeki, tad buut draudziigam ir nelauzhams pienaakums, jo tu reaali taa esi draudziigs pats pret sevi, un ja tu zini kas tu esi, tad tev pret sevi nav opcija buut nedraudziigam.

- bet veel arii treshaa lieta par vinja skolotaaju. vinjam (runaataajam) shkjita, ka vinja dziivei nebija timeline, ne taads lineaars, kaads ir parasti cilveekiem. skolotaajs atstaaja iespaidu, ka vinja dziive bija kaa aplis, kur naakotne, tagadne un pagaatne ir vinjam briivi pieejamas un notiek vienlaikus, vinjsh nediferenceeja starp taam, viss bija vienliidz svariigi. vinjsh nepasakidroja kaapeec vinjam taa shkjita un kaa tas izpaudaas, bet es to pieskaitu pie legitness, jo tas vienkaarshi sasaucas ar basic laws of spacetime physics.

runu vinjsh beidza peec stundas, uzsverot, ka shii ir vinja aproksimaacija par enlightenment, 'and by no means is he enlightened, or any sort of authority, if that would be the case, the humanity would be in trouble, and.. rather hopeless tbh', ko sakot vinja gaishajai, maigajai, miiliigajai sejai un kopeejai esamiibai, manierei paarskreeja mirkliiga bezspeeciibas eena. es pie sevis nodomaaju, vai vinjsh paslepshus ciesh un ir dziives traumeets un pazudis un konstanti ciinaas ar apaatiju. bet pat ja taa, tas ka vinjsh atrodas sheit noziimee, ka vinsh turpina lauzties uz priekshu. veel es nodomaaju, kaapeeec, vinji nevareeja atrast actual enlightened cilveeku, kas sho runu pasniegtu, bet es arii to nedomaaju, jo man ir bezgala pievilciigi cilveeki, kas ir so sincerely committed but have not gotten what they desire so, yet

- veel arii ceturtaa lieta. paraadiijaas jautaajums, kaa enlightenment praktiski izmaina cilveeku. vinjsh deva analogjiju par ziili un ozolu. daudzi cilveeki domaa, ka enlightenment vinjus vienkaarshi padara par labaakiem cilveekiem, as in vinji ir ziile, bet peec enlightenment vinji kljuust super liela, zeltaina, seksiiga, populaara, mirdzosha ziile, which is not the case. ja cilveeks ir genuinely enlightened, tad ziile izzuud un taas vietaa izaug ozols. shkjiet buda pats to teica, ka vinjam cilveeki ir kaa ziiles ozolam.

1/15/17 10:20 pm - [info]mufs

pat dzīve mani šodien nosauca par resnu.
par kruasāniem samaksāju, bet tie palika pie rimi kases vai izkrita no maisiņa, nezinu, es biju ļoti badā un ļoti nikna, iesēžoties mašīnā
Tags: , , ,

1/15/17 02:41 pm - [info]krii

Nezinu, vai kādreiz vēl iemācīšos vārdu "sniegs" izrunāt bez apzīmējumiem "pretīgais", "nolādētais", "maucīgais".

1/15/17 11:05 am - [info]ulvs - kaprālis***

Tas no pagaidām neizdotā 4. albumā (pirms kāda laika dabūjām mix'u). 

1/15/17 09:24 am - [info]ulvs - par to, kāds idiots esmu (samieirināšanās ar sevi)

Pēdējo mēnešu laikā cilvēki, ar kuriem man agrāk bija izteiktas komunikācijas problēmas, ir kļuvuši pat pārāk draudzīgi un izteikti protektīvi attiecībā pret mani. Nesaprotu, kas noticis. Jā, varbūt esmu kļuvis mazliet iecietīgāks, apzinoties, ka viņi visi nav vainīgi pie tā, kādi viņi ir vai cik traumēti viņi ir, tāpēc man ir grūti dusmoties uz viņu nespēju normāli spriest, saprast un brīžiem - pat runāt.

Kā izpaužas šis protektīvisms? Teiksim, viens deģenerātu draugs pamanīja cita deģenerātu drauga telfonā, ka es esmu pierakstīts tel.grāmatā kā "Utis" (par ko ierēcu viņa priekšā, izliekoties, ka tas ir ģeniālākais humors, ko esmu dzirdējis). Un tāpēc viņš šim citam deģenerātu draugam gandrīz sadeva pa seju.

Man sāk palikt bail. Varbūt jāsāk institucionalizēt savas deģ-draudzības, apzinoties, ka sektas tipa attiecību bāze tomēr nodrošinās man drošāku eksistenci līdzās viņiem. Proti, tad es varēšu vieglāk manipulēt. Atklāti sakot, es jau kopš bērnības sapņoju, ka man ir šāda beznosacījuma vara pār cilvēkiem galvenokārt tāpēc, ka man patī easy living, kā arī tāpēc, ka es ar smaidu sejā spļauju sejā visiem, kuri verbāli internetos vēršas pret šādām ideoloģijām (tikai tāpēc, ka tas viņus sakaitina vēl vairāk).

1/14/17 10:13 pm - [info]methodrone

"I've come to discover that those who step into spiritual closets don't do so because they doubt their beliefs, rather they do it because their beliefs are such a big part of who they are. And the spiritual closet is a form of protection from being rejected for who they truly are."
Powered by Sviesta Ciba