nothing but the sky

sapņotāji

10/22/14 08:46 pm - [info]methodrone

no riita pamodos ar saaposhiem kaulinjiem un nepatiikamu, aukstu, saaposhu sajuutu plaushaas un klepu, istabaa bija +15, un man bija uznaacis very serious doom. sakaartoju maaju, iededzinaaju sveciiti, uzliku skalju regeju un pagatavoju vegan quinoa chili. man shkjiet es peedeejaa laikaa skatos paaraak daudz postapokaliptiskas un distopiskas filmas. interesanti vai ebola var saakties no domaam un baileem par to. visiem cilveekiem vajadzeetu buut vegaaniem un klausiities regeju, tad nekad nebuutu apokalipse.

10/22/14 09:42 pm - [info]mufs

publika prasa par tiem matiem. kā jau maņakāls socjopāts, bildi savu nelikšu, a interneti neko gluži tādu nepiedāvā.
teorētiski tas varētu būt bijis domāts kas šitāds, bet man pašai vairāk škietās,ka es izskatos pēc edvarda šķērroča, jo - būsim reāli, tā kā tai bildē, neviens apkārt nestaigā, toties staigā vēji,kas visu sapūš hvzkur. pagaidām neesmu sapratusi,ko ar to visu iesākt, tobiš,vienīgā ideja ir apgriezt vēl.

vīrs taktiski teica,ka vismaz pakausis izskatoties seksīgs.
bērns līksmi paziņoja,ka es tagad varēšu nopirkt parūku.
pagaidām vairāk neviens nav redzējis.
Tags:

10/22/14 08:02 pm - [info]krii

Mīnus viens grāds, patiesi, patiesi. Esi sveicināta, ziema. Un zvaigznes kā asi ledus vižņi.
Šovakar skrienot izdomāju, ka beidzot kas jādara ar vēderpresi un vispār - ķermeņa augšdaļas muskulatūru. Pirmais noskrienamais kilometrs (vispār jau pirmajam kilometram nedrīkst ticēt, jo tas vienmēr attēlo pasauli daudz baismīgāku un tevi pašu - daudz tizlāku nekā īstenībā) man nesaudzīgi lika saprast, ka diafragmas vietā man ir ļengana nobrukusi zeķe, kas nespēj izcilāt tik smagu krūšukurvi, un ka uz pleciem man ir pārak smaga gadu nasta, lai tie turētu staltu stāju. Nevarētu teikt, ka šīs pārdomas mani priecē, jo vēderpreses kačāšana ir visnotaļ mokoša nodarbe, kad tu kā apkritusi vabole rausties un tirinies uz grīdas, turklāt gar acīm neslīd nekādas daiļas urbānas ainavas, kas tik līksmi pacilā garu skriešanas laikā, gluži otrādi, tu esi spiests blenzt vai nu uz savu nepietiekami vingro rumpi, vai uz griestiem, kuros noteikti redzamas kādas gluži liekas plaisiņas vai zirnekļu tīkls, līdz ar to galvā nav nevienas poētiskas apceres, ir tikai maurojošā trenere ar savu pātadziņu.

10/22/14 07:38 pm - [info]ripp

šī diena ir zīmīga ar to, ka šodien tika aizvesta a. pirmā gulta. nopirkām to jaunu, čiekurā, par apmēram 100ls + matracis. jāsaka, ka gulta sevi ir pilnībā attaisnojusi, bērns ir nogulējis un nolēkājis tajā 2,5 gadus, bet gulta joprojām tik pat stingra, ka iegādes dienā. domāju, ka pēc nākošā gulētāja, pie kura gulta šodien aizbrauca, tajā varēs mierīgi gulēt/lēkāt vēl vismaz daži bērni.
līdz ar to a. istabā tikušas pārbīdītas mēbeles un ierīkota "mājiņa" no šeit atrasta baldahīna.

10/22/14 05:44 pm - [info]ulvs - Kremļa aģentu mūžīgi zeļošais Latvijas atzars

Vienmēr esmu uzskatījis, ka ir dažas lietas, kas jāzina publikai - neatkarīgi no tā, cik daudz viņi ir informēti par LR, ES un PSRS vēsturi un politiku - gan pagājušo, gan esošo. Un neatkarīgi no tā, cik daudz viņi saprot vai ir spējīgi saprast. Bet tas netiek darīts (piemēram, nav raksts ziņu portālos utt.). Tā, protams, var būt tikai sagadīšanās, bet tas ir pārāk aizdomīgi, īpaši jau ņemot vērā šī brīža nežēlīgi agresīvo Kremļa aģitāciju politiku un vēlmi šķelt sabiedrības valstīs, kurās līdzās pamatiedzīvotājiem ir liels krievvalodīgo īpatsvars.

Tātad. Kāds putniņš man pastāstīja, ka Stūra mājas ekspozīcijā, kas bija visiem par brīvu, ir trīs reizes pazudusi (nozagta) petīcija, kur lielākoties bija parakstījuši Krievijas krievi (ekskursanti, kuri apmeklēja ekspozīciju), par to, lai Stūra māju atkal neaizvērtu uz nenoteiktu laiku (kā to vēlas darīt nenosakāmu iemeslu dēļ). Pazuda tieši tās lapas, kuras bija parakstījuši Krievijas krievi. Konsenta veidošanas ietvaros (lai Kremlim lojālajiem medijiem (ne)būtu uz ko atsaukties?)? Čeka much? Protams, varbūt tā ir tikai nejaušība, bet tas esot noticis 3 reizes (un nozagtas tieši tās lapas, ko parakstīja Krievijas krievi).

Tas viss joprojām acīmredzot ir dzīvs un elpojošs entity.

Man ir pamatotas aizdomas, ka Latvijā iedzīvotājiem tā arī nekad netiks līdz galam parādītas tās šausmas, kas pastāvēja. Jo tās pastāv joprojām, tikai vai nu andergraundā, vai nu leģitimizēti - ar citu nosaukumu. Tas ir mazliet absurdi - apzināties, ka Latvijā visi čekisti joprojām strādā valsts iestādēs, bet, teiksim, mūsu igauņu brāļi bijušajiem koloboratoriem liedza jau to kopš pašas 2. neatkarības atgūšanas (deviņdesmito sākuma). Un tas tiešām ir milzīgs absurds, jo kartu reizi, kad par to ieminās medijos, tas izskan aptuveni tādā formā, ka, jā, kaut kad PSRS cilvēki bija ļauni, bet tagad ir demokrātija, un viss ir okej, visiem viss tika piedots, un nav svarīgi, vai tūkstošiem disidentu un viņu ģimenēm, kuru dzīves tika izpostītas, tagad ir ar šo faktu mierīgi jāsadzīvo. Bez jebkāda īpaša tiesiska statusa, bez jebkādas palīdzības un komunikācijas no/ar valsti. Un tas tikai tāpēc, ka...

Šeit mēs paliekam pie "tāpēc, ka", jo mums Latvijā neviens nekad neteiks patiesību vai pat kaut ko, kas līdzinās tai. Un visi, kuri par to runās - viņiem visiem vienkārši palūgs pieklusināt balsi, beigu beigās ierakstot kaut kādos slepenos sarakstos, piemēram, "Sistēmas ienaidnieki" vai tamlīdzīgā absurdā. Tas izklausās smieklīgi, ja to tā ietērpj vārdos te - sistēmas ienaidnieki. Bet, ja padomā - ja mūsu valsti ES līmenī pārstāv bijušie/esošie čekisti jeb "mūsdienu Kremļa aģenti" (atšķirības faktiski nav; tikai tā, ka viņiem ir ierobežota rīcībspēja LR jurisdikcijā), tad šis absurds, šķiet, maina savu jēdzienu un formu, kļūstot par kaut ko reālu. Par kaut ko tik reālu, kas beigās var izpausties kā sitieni pa seju, melna maisiņa uzvilkšana galvā un aizvešana uz mežu vai kādu pagrabu. Un tas var notikt nevis tikai ar tevi un mani, bet gan ar visu sabiedrību kopumā.

10/22/14 05:44 pm - [info]neraate

bērnudārza klasika - uzvilkt bikses pa virsu sporta biksēm, nesaprast kādēļ nav ērti un tad no staras izvilkt biezās zeķbikses, kuras novelkot bikses kāds aizmirsis izvilkt no biksēm. un nē, man vairs nav pieci gadi

10/22/14 03:54 pm - [info]neraate

šodien jau esmu kārtīgi pastrādājusi - izmazgāju veļu, izkāru, nomazgāju traukus, pagludināju, vairākkārt paēdu, šo to izmetu, šo to piekārtoju, bet to lielo darbiņu, kas manim dikti patīk, bet ir nedaudz biedējošs, vēl neesmu līdz galam izdarījusi. apsveru domu motivēt sevi, vispirms aizejot pēc dopinga.

10/22/14 02:57 pm - [info]dvesma

What are you holding out for?
What's always in the way?
Why so damn absent-minded?
Why so scared of romance?

10/22/14 01:54 pm - [info]etalonfunkcija

Rudens nav nekāds ražas laiks. Rudens ir darba laiks. Nav pat brītiņa sakopot domas un atbildēt mammai uz vēstuli.

10/22/14 02:53 pm - [info]dvesma

Trīs jaunskugi mazliet sametušies, pīpējot un sarunājoties nolēma,ka savas mantības jānosauc powerpuff girls vārdos. Un tā nu es tam biju lieciniece.

10/22/14 01:26 pm - [info]spisok_korablei

viss šis lietus! vienīgais mīnuss, ko varu izdomāt - tas bija padarījis mani tik miegainu un lēnu, nespējīgu koncentrēt uzmanību ilgāk par minūtēm piecām.

no rītiem man šeit tik ļoti salst, ka sildos, pabāzusi zem krekliņa ieslēgtu fēnu. palīdz arī dziesmiņa, kurā ir vārdi -

Well if no one ever marries me
I shan't mind very much
Buy a squirrel in a cage
And a little rabbit-hutch!


tā gan nav dziesma par mani. gribu ticēt, ka par mani ir citas, mazāk skumjas dziesmas. man vienkārši patīk doma, ka kādam licies iespējami vientulību padarīt mazāk vientuļu, izraugoties sev mazu trušu būrīti, ko nopirkt un atnest mājās. no visām iespējamām lietām tieši to. tas skan jauki. pūkaini un nesarežģīti.

tas, ka pēdējā laikā visus teikumus sāku ar "kad biju Barselonā...", noteikti nozīmē kaut ko labu. nu, ja ne labu, tad vismaz kaut ko tas nozīmē noteikti. kad biju Barselonā, man patika tas, kā es jutos, kad kaut kur gājām, cenšoties pieskaņoties viens otra soļu ritmam. turklāt galamērķi vienmēr bija tādi, kas deva daudz telpas elpu ievilkšanai un izpūšanai, kā arī roku izplešanai un maziem prieka deju uzliesmojumiem. reiz mēs bijām ceļā no vienas pilsētas uz citu, kad, vilcienam izvedot mūs ārā no tumša tuneļa atpakaļ spožajā dienasgaismā, ieskanējās kāda dziesma. tā bija skaista dziesma, vairākkārt dzirdēta, bet tobrīd kaut kas tajā skanēja citādi. it kā es to dzirdētu pirmoreiz. it kā tā būtu pirmā manas atlikušas dzīves dziesma.

nesen noskatījos filmu Big Fish, un tajā izskanēja vārdi, par kuriem man tagad daudz jādomā. proti, ka tā esot taisnība, ko visi runā par mīlestību. kad iemīlies pašu pirmo reizi, laiks apstājas. bet neviens nerunā par to, ka tad, kad laiks atsāk iet, tas joņo arvien ātrāk un ātrāk, lai atgūtu zaudēto.

10/22/14 01:13 pm - [info]deloveja_kundze

10/22/14 12:46 pm - [info]ripp

cita starpā, šorīt atgriezās kaķis. viņa bija pazudusi 3,5 diennaktis. nu jau biju sākusi domāt, ka šoreiz viss, nebūs atpakaļ. vairāk kā trīs diennaktis tādā laikā kā šis mājas kaķim nav nekāda medusmaize. bet šorīt A. dzirdēja viņas ņaudēšanu un, sekojot tiem, atrada viņu blakus mājas garāžā.
biju raizējusies un viņu viskautkur meklējusi. tagad domāju, vai viņa visu to laiku notusēja blakusmājā un ja tā, kā saimniekam patiks viņas uzturēšanās sekas. bet labi, ka viss labi.

10/22/14 12:42 pm - [info]deloveja_kundze

Tags: ,

10/22/14 12:02 pm - [info]dhonass

Tik apcerīgi, ka dirst gribas.

10/22/14 10:48 am - [info]neraate

šonakt laboratorijā ar [info]ezss pētīju dažādas mazas, aktīvas dzīvības formas. bija lieliski. tik vien paspēju nodomāt, ka ceru, ka viņa vēl kadreiz uztaisīs interešu pulciņu pieaugušajiem

10/22/14 09:09 am - [info]chimera

ja runā par vegānām lomkām, tad pie vainas nav ne gaļa, ne dīvainā kārtā (jo gaidīju) siers. tie ir skābpiena produkti (šķiet, vienīgais, uz kā sanācis norauties). kefīrs, airāns, lakto bez piedevām utt utml. teorētiski uzraudzējot kviešu graudus, sanāk tā pati pienskābe (sk rejuvelac), bet mazliet par daudz ņemtnes, lai darītu regulāri. ar ko aizvietot? teorētiski-2 neesmu ētiskā, varu mierīgi dzert reizi nedēļā ierūgušu pienu un nestresot, bet tad zūd eksperimenta tīrība, un visādas latviešu mātes pēc tam varēs bakstīt ar pirkstiem un teikt: re, re, tikai tāpēc tev vēl nav izkrituši nagi un ragi.

10/21/14 11:04 pm - [info]alefs

Patversmes taksis, kuram vairs un vēl nav vārda, šodien izveda mani pastaigāties. Lielāko daļu laika viņš bija ļoti satraukts, izmisīgi meklēja vairs neatrodamo un kategoriski noraidīja visas pārējās pieticīgās alternatīvas.

10/21/14 10:04 pm - [info]chimera

NB - ja liekas, ka pēc jogas nodarbības ir pārņēmis neizskaidrojams vieglums, tad vienkārši tu esi KĀ LOHS aizmirsis paklājiņu zālē.

10/21/14 09:31 pm - [info]pelnufeja

"You will burn in hell for ever," Shamim says, "and hell is seventy times hotter than a gas fire turned up to maximumn."

Re, cik jauki, es taču vienmēr esmu gribējusi uzzināt, cik tieši karsts ellē ir. Interesanti, vai viņa šo informāciju tiešām izlasīja korānā.
Powered by Sviesta Ciba