nothing but the sky

sapņotāji

9/19/14 10:56 pm - [info]mufs - paburkšķēt

tikko FB izlasīju šārējienu par jauniešiem,kas sapirkuši maksimas kasti ar paiku un uzdāvinājuši trūcīgai tantiņai.

ārpus manām domām,ka ar labiem darbiem baigi nav jāplātās, man gribas pateikt 2 lietas, bet negribu kasīties ar sev svešiem cilvēkiem FB

1) ja tantiņa dzīvo viena- kur viņa liks veselu kukuli maizes un veselu klinģeri vien, nerunājot par to,kas tai kastē vēl iekšā?
2) man liekas absolūti neētiski šādā postā teikt "izaicinu" - jo izaicināšana nav savienojama ar nesavtīgu laba darīšanu. manuprāt.

protams, tam,kam noder šāda palīdzība, iespējams, būs vienalga, vai tā ir kāda jaunu cilvēku sacensība "būšanā labiem",bet tikuntā...
Tags:

9/19/14 10:07 pm - [info]sirena

gribu skatīties filmas par supervaroņiem, piemēram the avengers, bet filips liek skatīties filmu mistery train, kas visa ir japāniski un vispār neko nevar saprast.

9/19/14 09:56 pm - [info]ripp

šodien, lasot pirmsmiega grāmatas, vienā no tām mazā A. ieraudzīja melnādainu bērnu. "Netā, netā" viņa saka. t.i. bērns viņasprāt ir tumši brūns, jo netīrs :D

9/19/14 09:21 pm - [info]mufs - bēdas mūsu ielā

kāds &^(&^%^U^&***, ka viņam rokas nokalstu, ir izpizģījis man no somiņas Kindli!!!
KĀ lai es dzivoju tālāk, saki, kā??

ieeju amazŌnē, a tur - vieni tačskrīni, un tas,kas netačskrīns,tas rīgā maksā mazāk.
bet,lūk - jautājums - janukādszin- vai ir ok pirkt kādā rīgas internātveikalā kindli?
Tags:

9/19/14 07:36 pm - [info]krii

Lai visi svētie stāv man klāt! Vakar pusmiegā pamanīju e-pastā kādas (acīmredzot ļoti vieglprātīgas) draudzenes it-kā-vēstuli, kuru apskatīt varēja tikai, ar FB profilu ielogojoties kaut kādā miskastē ar nosaukumu Two. Vēstuli tur tā arī nesameklēju, miegs nāca vēl stiprāk, aizgāju gulēt. Šodien atklāju, ka mans e-pasts ir piebiris ar kaut kādu nesimpātisku tēvaiņu bildēm no tās miskastes - viņi gribot ar mani draudzēties.
Izrādās, es pilnīgi nejauši esmu izgājusi (pareizāk, izgrūsta) uz virtuālā paneļa.
Gandrīz pusstunda man bija vajadzīga, lai no tā akača izrāptos un dzēstu kontu. Pēc katra klikšķa (kopsummā ap 15) tiek prasīts, vai tiešām neapdomāsies un kāpēc grib tik lielisku vietu pamest. Ik pa brīdim jāieraksta parole.
Dzeru nomierinošo tēju un jūtos kā noberzusi suņasūdu no kurpes - ik pa brīdim gribas vēl pārliecināties, vai kaut kaas vēl nav palicis un nesmird.

9/19/14 07:09 pm - [info]neraate

šodien redzēju vecu onkulīti ļoti jocīgā formastērpā un ar dažiem medāļiem. tā arī nevarēju saprast - leģionārs vai okupants
bija pārāk vecs, lai būtu kas cits. nu tur, saģērbies karnevālam vai kā

9/19/14 05:04 pm - [info]feita_kleita - Pašdziedināšanās!

Tīģeracs - Saukts arī par kaķa aci, piekūna aci vai vanaga aci. piesaista bagātību pārpilnību un veiksmi. Sargā pret konkurentu viltību. Noņem nogurumu un spriedzi, palielina koncentrēties spēju, nostiprina veselo saprātu, stimulē pedagoģiskās dotības, palīdz saimnieciskajā darbībā. Novērš cilvēka uzmanību no maziem darbiņiem un lieliem. Veicina pārmaiņas un cilvēka attīstību. Glābj no nepamatotas greizsirdības mokām. Pasargā no naida, indēm, ienaidniekiem, plēsīgiem zvēriem. Normalizē asins spiedienu, palīdz izārstēt psoriāzi, locītavu iekaisumus, sirds vājumu un bezmiegu. Pozitīvi ietekmē sieviešu slimību un hronisku depresiju, šizofrēnijas ārstēšanu. Veicina dziednieciskās enerģijas plūsmu ķermenī, tādēļ ir labs visiem bezspēcīgajiem un slimniekiem. Labi sader ar sudrabu. Amulets pasargā no briesmām un ļaunas acs.
Izmantojiet tīģeraci savas vērības paaugstināšanai, šādā veidā varat kļūt par ļoti veiksmīgu cilvēku. Tīģeracs rotaslietā tās nēsātājam nes veiksmi un aizsardzību no ļaunas acs. Tas nes arī skaidru prātu un vērību.

Tīģeracs ir prāta, ne ķermeņa akmens. Šis spēcīgais akmens ir jānēsā uzmanīgi.To nebūtu vēlams nēsāt sīkumainiem uz sevi orientētiem cilvēkiem. Tīģeracs palīdz fokusēt prātu. Akmens palīdz norobežot prātu no citu cilvēku vajadzībām un problēmām. Tas ir ļoti dziļš process, un ne katrs tīģeracs nēsātājs spēj to izmantot pareizi.Tas noder par aizsargu tiem,kuri iespējams pārāk jūtīgi uztver citu dzīves.

Tīģeraci ieteicams nēsāt sudraba rotaslietā, labajā ķermeņa pusē.

Tīģeracs noder astmas ārstēšanai, pastiprina intuīciju un pašpārliecinātību, lieto psihosomatisko saslimšanu gadījumos.

Pazemina asinsspiedienu, ārstē psoriāzi un locītavu iekaisumu, sirds vājumu un bezmiegu. Palīdz pie sieviešu slimībām un depresijas.

9/19/14 05:01 pm - [info]feita_kleita - Tipiski,

par pēdējo naudu komisijas veikalā nopirkt gredzenu ar tīģeraci, jo tas mani pārņēma un pusdienās ēst foreli. Dzīve ir brīnišķīga, ja ne sliktums no vakardienas viesu vīna.

9/19/14 02:46 pm - [info]mufs - cirslis cirslim cirslis

no rīta gāju ar kājām uz Kuršiem.
jo tur kautkādas akciju dienas, gribēju nopirkt vannai termostatu. un pasūtīt priekšnamam flīzes.

pusceļā atcerējos, ka neesmu nomērījusi priekšnamu. kuršos secināju,ka akcija ir nevis Hansgrohe,kas mani interesē, bet prosto Grohe, kam,protams, nav tāda termostata,kā man vajag- bez tā debilā pipša,kas pārslēdzas no vannas uz dušu, viņu paraujot, bet gan ar normālu slēdzīti.

un, lai komplekts būtu pilns - santehniķpuika,kam no rīta prasīju,vai neko nevajag, nupat aizdevās uz Kuršiem, jo izrādījās,ka šoto tomēr vajag. Bet mašīnas ne man, ne viņam, ne Džamšutam - jo brigadieris jau otro dienu uz korķa.

tāds mums tas remonts, jautrs,ja tā ieskatās.

esmu nošķiedusies ar lineļļas beici, šķūni krāsojot, nolēmu,ka trīs piektdienā ir piemērots laiks pirmajai vīna glāzei. ja jau brigadieris var no paša rīta, tadkāpēc es ne? es vismaz kauko daru.
Tags:

9/19/14 02:22 pm - [info]chimera

divas nedēļas gāju uz "akmeņiem manās kabatās" un beigās aizgāju. smieklīgi, ka pirmie četri cilvēki, kas (neatkarīgi viens no otra) ienāca zālē (un gan jau kāds no turpmākajiem), bija tādā vai citādā veidā saistīti ar cibu un manu friendlisti. nu, bet kas vēl apmeklē rīta seansus darbdienās?

un pirmais treileris pirms filmas, protams, bija manis nesen nodotais (kā atgādinājums, ka man vēl 2 reeli palikuši, jājā, atceros).

9/19/14 02:12 pm - [info]deloveja_kundze

pēdējās dienās pieņemu lielus lēmumus reizi stundā. nav brīnums, ka reizēm uzkaros un aiziet ciet.

no otras puses, nav ko ilgi domāt par lietām, vai ne.

9/19/14 12:30 pm - [info]neraate - ātrā aptauja

tātad - piemērotākā "pateicība" - konfektes? šokolāde? augļi?

9/19/14 11:51 am - [info]neraate

es par politiku cenšos neinteresēties, citādāk zemais asinsspiediens saskrien debesīs un galva no niknuma sāk griezties. katrs jau var vēlēt par ko grib, vai ne, bet doma, ka būs gana daudz muļķīšu, kas ņems un ievēlēs Repši, un ka tas vēl grib tikt par veselības ministru man liek niknumā gārgt. neesmu lasījusi viņu programmu (gan jau pirms 4. saņemšos, tomēr jābūt apzinīgai pilsonei, vai ne) un tomēr viņu reklāmas avīzē bija skaidri un gaiši teikts, ka vajag noņemt pacientu līdzmaksājumus. protams, ka pensionāriem patiks. ja tā padomā, lētticīgākiem vēlētājiem būs grūti izlemt par ko balsot, tik daudz skaistu ideju te visi piesola. bet doma, ka vajag atcelt līdzmaksājumus, nevis speciālistiem apmaksāt vairāk stundu lai rindas īsākas, mani vnk sūta kosmosā. bet var jau būt ka es esmu tā muļķīgi iedomājusies, ka būtu ok uz speciālistu vai izmeklējumu gaidīt rindā nedēļas divas nevis pusotru mēnesi (labi ja) un ka tagad, ja reiz na haļavu (nu, t.i. par valsts samaksu) visi nu metīsies ar vajadzību vai bez skriet pie dakteriem

protams, pieļauju, ka ir arī lieli līdzmaksājumi (operācijām etc), bet standarta asinsanalīzēm tas ir apmēram eiro, poliklīnikā ar nosūtījumu kādi četri, nu, nav mirstamā vaina. jā, zāles dārgas, jā, viss kopā salasās, bet varbūt sabiedrībai kopumā būtu izdevīgāk, ja daudzas hroniskas kaites atklātu laicīgāk, kad vēl var kaut ko darīt un darba spējīgus (un gribīgus) cilvēkus nevis nobendēt rindās, bet atveseļot lai rada to iekšzemes kopproduktu

9/19/14 11:40 am - [info]neraate

iesāku lasīt piecdesmit nokrāsas. šai nedaudz kaitinošs tulkojums (atšķirībā no "Bellas", komplimenti tulkotājām), tā skuķe šķiet nedaudz pastulba, viņš gan vēl nav ticis līdz pieskārieniem "tur lejā". varbūt pie vainas skolasbiedrenes analīze ("es nesaprotu - tā beibe tiešām ir tik stulba lai trīs grāmatu garumā tā arī nevarētu saprast - patīk viņai tāds sado-mazo sekss vai nepatīk, katru reizi tik! forši un nākamās reizes sākumā atkal laužas ka 'nē, nevajag'"), bet pagaidām nešķiet, ka izlasīšu, iedvesmošos un nu tik sākšu klapēt dzīvesbiedru

9/19/14 09:18 am - [info]neraate

urbj ne gluži tā, kā vistu zaglim, bet pietiekoši lai deviņos pieceltos lai arī miedziņš nāks un tagad atkal neurbj. gadrīz veltīgi esmu piecēlusies

9/19/14 08:22 am - [info]klusais_okeans

vairs necerēju, ka sagaidīšu, bet nu tad beidzot
https://martasasinis.bandcamp.com/album/sestais-albums

9/19/14 02:10 am - [info]feita_kleita - Varbūt kāds no jums iet,

labprāt pievienotos. 100 gadus nekur neesmu bijusi, bet tik tālu vienai negribas iet,

http://www.melnapiektdiena.lv/events/20092014
Tags:

9/19/14 01:13 am - [info]feita_kleita - Lalala, 5diena!

9/18/14 10:56 pm - [info]chimera

viens no labākajiem cilvēkiem krievijā saka tā )

9/18/14 10:54 pm - [info]ripp

dzīvojam šeit gandrīz nedēļu, taču visas neizkrāmētās mantas stāv precīzi tādās kaudzēs, kā atvedot. vienīgi dažas no tām mainījušās atrašanās vietu, bet nekādi nav pametušas kastes.
toties ir pārbīdītas mēbeles dzīvojamajā istabā, pusdienu galds ticis pie vaskadrānas (neesmu nekāds vaskadrānu fans, bet šeit īsti nebija citas izvēles), pateicoties maniem vecākiem tagad naktī ir izgaismotas visas kāpnes un radušies šādi tādi nelieli plāni turpmākai iekārtošanai. tsk izskatās, ka pārvalki dīvāniem maksās ap 100 eur. bet nu lētāk laikam cauri tikt nesanāks. gan dīvāns, gan klubkrēsls ir ļoti ērti un vēl ļotāk nolietoti.
Powered by Sviesta Ciba