nothing but the sky

sapņotāji

9/2/14 08:05 pm - [info]mufs

dikti dīvaina sajūta e-klasē redzot - Bērna Vārds Uzvārds (māte) un mans telefona nr.

itkā jau mēs anketā norādījām,ka esmu Cita Atbildīgā Persona, bet gan jau skolā neviens tādos sīkumos neiedziļinās.

vnk ņemot kopā ar vairākkārt bērna ieminēšanos,ka es taču var būt viņai mamma... es jau mēģinu skaidrot,ka mamma vienmēr būs mamma un,ka es esmu vienkārši es, un gan jau kaut kad viņa to sapratīs.

visādi citādi, bērns uz skolu aizgāja diktan līksms, un arī šodien viss esot kolosāli,kas ļoti priecē, kaut es neļaujos sasapņoties,ka tikpat drīz negadīsies kāda teenage drama. pietiek jau ar zvanu sestdien vēlu vakarā, - ka draugs viens esot sataisījies kārties, un ko tagad darīt.

kad tā uzraksta,laikam jau izklausās diezgan muļķīgi, bet ņemot vērā,ka bērns pats ir graizījis vēnas, nespējot izturēt mātes attieksmi (un pirms 2 nedēļām atkal kautko tur sabakstīja,ar māti komunicējot), viņai ir ļoti līdzjūtīga sirds un droši vien izpratne kā ir - justies tik izmisušam.
saprotu,ka jāķeras palasīt internetos,kas šādās situācijās jādara.
viss jau beidzās labi, puiks esot aizgājis ar savu virvi mājās, bet nu mūsu bērns bija sakrenķējies nepajokam....
Tags:

9/2/14 09:02 pm - [info]dhonass

Septembris ir sācies, sīkaļas klīst pa pasauli ar skolas somām, slapstīdamies pa pažobelēm ar pirmajiem smēķiem un slepšus iegādātiem Pilzeniekiem, kamēr es nīkstu rindā bankas uzgaidāmajā telpā un nāku mājās ar vīniem, rātni ieliktiem ķeselītē, uz kuras rakstīts 'Take me everywhere'.
Esi sveicināts, etilspirt, tu jau atceries, kā tas te notiek.

9/2/14 07:31 pm - [info]deloveja_kundze

Man liekas, ka šodien būs vīna zupa, kad beidzot tikšu mājās.

9/2/14 06:17 pm - [info]neraate

šodien man bija lekcijas pie diviem brīnišķīgiem pasniedzējiem. vīriešiem pusmūžā un ar ūsām. un viņi abi ir tik jauki /un viens vispār izskatās pēc valzirga/, ka manī bija izteikta vēlme pieiet un pa-uķipuķināt zem zoda
sev par attaisnojumu varu bilst vien to, ka viens ir mana vecā mīlestība no iepriekšējā gada

9/2/14 04:44 pm - [info]deloveja_kundze

Puse mana FB un twitter feed'a (tā, kas angliski) cepas un runā par JLaw kailfoto un privātuma pārkāpumiem, kas atkal un atkal sievietes noliek seksuāla objekta statusā, kas eksistē tikai vīrieša priekam, un otra puse savukārt par to, kā pamazām sāk gatavoties karam. Ļ. savāda aina, worlds apart.

9/2/14 02:47 pm - [info]etalonfunkcija

Āāā! Protams, ka sīkais, bet interesantais darbelis, kuru gaidīju visu augustu, ienācās šodien no rīta! Bet, tā kā es nelasu visus savus miljons epastus laicīgi, tad ieraksts pārcēlās uz laiku, kad būšu atpakaļ. Nu, es gan viņiem piedāvāju 5pm būt studijā, bet, redz, viņiem visiem kaut kādas svarīgākas darīšanas. Tad jau laikam nav tik steidzami. Sastresēja tik mani.

UPD.
Un tagad sarunājām uz 9:00 no rīta, kad būšu atpakaļ. Tas ir kaut kāds briesmīgs laiks. Tāda laika vispār nav. Cilvēki guļ tādā laikā.

9/2/14 12:16 pm - [info]ripp

izskatās, ka esam dabūjuši kaut kādu mistisku vīrusu. vājums, dulla galva un knapas, vāji manāmas iesnas. neviens šeit nav ar ko tādu saskāries, nezina, cik ilgi tas varētu iet un kā izpausties?

9/2/14 10:27 am - [info]etalonfunkcija

Labi, pamosties un aizvien vēl dzīvot vienai ir mazliet jocīgi. Tā ārprātīgā rosīšanās vakar - tur būs vainīgas kādas narkotikas.
 

9/2/14 07:42 am - [info]augsne

Kāpēc nav necik vieglāk, kad viss atmests un nošķūrēts? Reāli viss, izņemot vienu kaķi. Es tā uzrakstu un padomāju, kas es vispār esmu par cilvēku.
Mamma gan man laba. Tagad to droši vien saprotu vislabāk, jo kaut kur pazudusi doma, ka tādas lietas ir pašsaprotamas.

9/2/14 12:00 am - [info]methodrone - habit

tad, kad kaadu laiku ar tevi nekas labs nenotiek, vai arii kad ar tevi kaadu laiku jau viss ir labi, tad shkjiet, ka nekas labaaks arii nenotiks. un pohuj, ka shodiena ir vakardienas 'kaut kas labaaks'. varbuut man dziive shkjiet tagad kaa taads no grandiozaam lietaam prom veersts fraktaalis, kas it kaa izpleshas bet kljuust siikaaks.
taapeec, aizvien aatraak un efektiigaak es tiishaam un netiishaam izraveeju visus siikos potenciaali lielo un grandiozo naakotnes notikum asninjus, aiz bloody ieraduma. varbuut naakotnes iespeejas un soliijumi vairs nespeej mani pavedinaat

9/2/14 12:14 am - [info]etalonfunkcija - dzīve vienatnē

Dzīve vienatnē ir kruta - tā es domāju no rīta, kamēr dzīvesbiedrs plivinājās virs mākoņiem, bet es mazgāju balkona grīdu un pucēju māju tā, ka šņakst, izmetot dažas vecas mēbeles, no kurām vajadzēja tikt vaļā jau pirms 3 gadiem. Tā es domāju arī pa dienu, kamēr braucu lejā no kalna, lai veiktu dažus iepirkumus hobijlietu veikalā - pasākums, kuram nekā nevarēju ilgstoši saņemties, un, visticamāk, arī šodien nesaņemtos, ja nebūtu viena mājās. Pēc tam es atgriezos dzīvoklī nogurusi, un nolēmu, ka dzīve vienatnē nemaz tā nerullē, jo no veikala atstieptos produktus vakariņām man pašai vien būs jāgatavo. Labi, ka ledskapī atradās malks sidra, kas mani mazliet uzmundrināja. Vakariņas izdevās lieliskas, bet es to tā īsti nemaz nepamanīju, jo, lai arī šodien es dzīvoju viena, briesmīgi visu laiku bija jādomā par dzīvesbiedru. Atkarība! Un kaķis, sivēns, arī pa brītiņam tupēja uz sliekšņa un gaidīja saimnieku, un tad man viņam bija jāstāsta, ka nenāks šovakar. Vai tur nežņaudzas sirds?!

Kopumā, ļoti interesants eksperiments. Man liekas, ka šī ir pirmā reize pēdējo 10 gadu laikā, kad es savās mājās esmu viena. Nu, tā, ka es negaidu nevienu pārnākam, jo zinu, ka nenāks. Man varētu iepatikties, khem. (Jā, tie 3 mēneši Erasmusa uz savu galvu bija laimīgākais un izmisīgākais laiks manā līdzšinējā dzīvē.)
Ļoti interesanti, ka produktivitāte šodien kāpusi apmēram 5x, salīdzinot ar parastu dienu. Pēc otrās vešmašīnas kravas vakaru noslēdzu ar šķidro gumiju glazējot nesen izceptos auskarus. Apdomāju pat nokāpt līdz sportsbāram uz vienu dziru, bet es neesmu nekāds vīrietis - nevaru vienkārši sēdēt pie glāzes un skatīties tālumā, bet kaut ko skribelēt blociņos vai planšetē neesmu publiskās vietās ieradusi. Līdz ar to paliku mājās, kur pati varu likt mūziku, kas atbilst konkrētā brīža noskaņojumam, rakstot epastus.

Ir secinājumi. Ir jāpadomā par uzstādījumiem savā galvā.

9/1/14 11:21 pm - [info]sirena

kad paliek aukstāks var dzirdēt kā vilciens svilpj.
Tags:

9/1/14 10:03 pm - [info]ulvs - fiks posts pirms skriešanas uz mazā kalna ielu (ne pēc heroīna)

Es dzīvoju ar pieņēmumu, ka Putni arī varētu nebūt Lohi. Tā lūk.

9/1/14 08:56 pm - [info]krii

Šodien esmu skrējusi, strādājusi, dejojusi un pa kluso lūrrējusi internetā. Drīz jau būs pieklājīgi uzvārīt nomierinošo zālīšu tēju un likties gultā, lai mazliet paadītu un palasītu. Skaista diena, tieši tādam arī septembrim jābūt.
Saguglēju dažādas Čandra-Namaskār videopamācības, bet apjuku no to daudzveidības. Žēl. Varētu ieviest kā vakara rituālu. Pilnīgi noteikti esmu sasniegusi vecumu, kad lokanības saglabāšanai kaut kas apzinātti jādara vairākas reizes dienā.

Un visbeidzot - iekļaujoties meinstrīmā par emigrācijas plāniem: domāju, ka izvēlēšos kādu no turīgākajām islāma zemēm. Protams, sapņus par vispasaules feminisma revolūciju nāksies uz laiku iesaldēt, taču valkāt hidžabu un vārīt plovu ar jērgaļu man tīri labi sanāk. Tikai, sasodīts, viņi tur parasti nesaprot, ko nozīmē "neprecēta sieviete", vienmēr jāuzdodas par šķirteni vai atraitni, jo teikt "jaunava" mēle neceļas...

9/1/14 08:22 pm - [info]deloveja_kundze

in other news, lielā atklāsmē šodien un vakar pie pašas savārītas biešu zupas, jo es beidzot esmu atsākusi gatavot mājās ēst, nu, vārdsakot, uztaisīju biešu zupu, izmazgāju drēbes ar rokām, visu ko izdarīju un galu galā nonācu pie atklāsmes un dažāda veida saprašanas, ka es joprojām uzvedos tā, it kā no visas sirds domātu, ka mana klātbūtne citu dzīvēs ir šausmīgs apgrūtinājums. te tev nu bija, tikšana vaļā no tarakāniem galvā.

un vēl pavisam citās ziņās ir tā, ka šī te bargā priekšnojauta par notikumiem man vienkārši liek uzrotīt piedurknes un strādāt vēl vairāk. eskeipisms un citi tarakāni galvā.

9/1/14 08:09 pm - [info]ulvs

Mazliet papisāmies ar bijušo draudzeni Juglas mežā, nez, kādus 40 metrus no ietves un auto ceļa. Mēreni kaifīgi un tā, bet mani nepameta sajūta, ka mani novēro koki. Jā, tieši tā. Nevis cilvēki, bet faking koki. Flora. Daba. No psychedelics included btw. Tik jokaina izjūta, ka nācās pārtraukt un iet uz lielveikalu pēc saldējuma.

9/1/14 07:59 pm - [info]ulvs - banku sistēmas nāve

Bļaģ, nedēļas laikā padirsu jau otro kredītkarti, pateicoties sasodīti ģeniālajai DNB (drum and bass, yeah!) bankomātu karšu ēšanas un atvemšanas sistēmai, kur nauda tiek izsniegta vispirms un karte pēc tam. Protams, ka es, priecīgs paķēris žūksni, aizsvilpoju katru reizi prom nahuj uz neatgriešanos, jo ko gan man vēl vajag. Katrā ziņā esmu ļoti nelaimīgs, jo man vairs nekad nebūs karte ar tik burvīgu pinkodu - 2424. Tas ir bijis skaistākais piespiedu pinkods manā dzīvē (piespiedu as one that you can't change). Kāds ir tavs burvīgākais piespiedu pinkods iz dzīves, ko esi zaudējis?

Vispār kādus 3 gadus mierīgi dzīvoju bez kredītkartes. Bet tas laikam tāpēc, ka tika veikts spēcīgs bijušās draudzenes Švēdpank kartes abjūzs (konsentuāls, nepārprotiet!).
 

9/1/14 07:57 pm - [info]augsne

Šodien uzzināju, ka man pirmo studējošā kredīta naudiņu ieskaitīs pēc mēneša-pusotra. Pizģec! Un es neatvainojos! Ok, man ir visvisādi atbalstiņi, gan jau, ka intīmpakalpojumu sniegšanu varēšu atstāt tikai teorētiskas izmisuma apceres plauktiņā, bet, es domāju, gan jau studijas šogad uzsāk arī jaunieši, kuri atrodas vēl čābīgākā situācijā nekā es šobrīd. Un IZM (jo tieši tur notiekot šī papīru aizkavēšanās) ir pilnīgi vienalga, ka šīs naudas kavēšanās kādam varētu nozīmēt reālu badu vai problēmas ar dzīvesvietas atrašanu/apmaksāšanu.
Tags:

9/1/14 07:58 pm - [info]ulvs

Es pašpasludinu sevi par bijušo aizraujošāko sviestotāju-cibotāju. Tas arī viss šajā postā.
 

9/1/14 05:35 pm - [info]augsne

Mēs sēžam zālītē, pelnufeja mani pacienā ar pasaulē gardāko maizīti, taurenis liels un raibs paciemojas uz manu svārku malas; visu vasaru to gaidīju. Tad eju uz tramvaju, manas kājas stieg asfaltā, esmu lēna. Tādas skumjas nepazīstu. It kā pret mani tiktu pavērsti balonu ieroči.
Powered by Sviesta Ciba