nothing but the sky

sapņotāji

6/21/18 04:38 am - [info]chimera

"neredzamo" sakarā vienīgais nesaprotu, vai gratuitous sekss, krindžīga mīlas līnija un galvenā varone, kas, par spīti tam, ka tiek ierauta noziedzīgā virpulī, prāto pārsvarā par to, a) vai nav resna, b) vai ir tikpat skaista kā citas, c) vai viņu iekāro visi romāna varoņi, ķirurgu-geju ieskaitot, ir smalka ironija (tik smalka, ka pazūd lasījumā) vai kas.

also, līksmus saulgriežus!

6/21/18 12:17 am - [info]feita_kleita - līki pirksti un nemāku gūgli.

Ikonogrāfijā, ko nozīmē eņģelis bez spārniem un aizvērtām acīm???

Kritušais eņģelis? Pietūka naudas spārniem? Tos nozaga? Tas nav eņģelis, lai arī literaturā tiek minets, ka ir? Dzirciema baznīca.

6/20/18 05:02 pm - [info]methodrone

Izrādās, ka nocirsto kastaņu vietā, manā parkā ir sastādīti nevis laima koki, bet liepas. Skrienot manīju, ka maigās, slaidās ieviņas ir izziedējušas un smaršo. Tagad man vairs nav dusmas par kastaņu slaktiņu, jo lai arī tie kastaņi bija diezgan forši, ievas ir daudz poētiskākas un ar savu daili un sentimentālo vērtību ir pārrakstījušas sērīgo pagātni.

Vēl es braucot vilcienā, klausoties podkāstu par saules izvirdumiem, atcerējos, ka jau sen gribu iekārtot emergency mugursomu. Es domāju, par ko man būtu jādomā sakarā ar saules izvirdumu aftermath. Pirmkārt secināju, ka ir ļoti neizdevīgi dzīvot mazā īrētā dzīvoklīti, kur nevar vairumā savākt ēdiena un citu pamatvajadzīgo lietu uzkrājumus. Tad es domāju, ka ja pazustu visa pasaules elektrība, tad visticamāk veikali iztukšotos pāris dienu laikā. Ja man būtu jāiet kaut kur ārā pēc ēdiena un ūdens, es nezinātu kur iet, un visticamāk nekur nekas nebūtu palicis. Es iedomājos, ka ja man vismaz būtu mugursoma pilna ar tunča bundžiņām un augļu-riekstu batoniņiem, tad es varētu sākt kaut kur iet, vai labāk, braukt ar atrastu vai nozagtu riteni, jo ar mašīnu es nemāku braukt. Bet tad mani pārņēma spēja klaustrofobija, saprotot, ka UK ir sala, no kuras es būtībā nevaru nokļūt uz kontinenta. Varbūt es varētu iet cauri tam kanāla tunelim, bet somehow it seems like it might be impossible. Tad es atcerējos, ka UK ir visādas bomzīšu komūnas, kas dzīvo mežos, bez ērtībām, un apsvēru, ka es varētu iet pie viņiem. Tad es secināju, ka papildus emergency mugursomai, man vajag nopirkt lielu UK karti, un tajā atzīmēt vietas, kur potenciāli varētu iet, lai izbēgtu no pilsētas, kas visticamāk būs kļuvusi anarhistiska. Tad es secināju, ka pat ar emergency mugursomu un karti, es visticamāk būtu mere dust in the wind ar ļoti vāju izdzīvošanas potenciālu. Tad es secināju, ka manā emergency mugursomā būs arī liela pudele džina, ko es varbūt sūkšu piespiedusies pie koka mežmalā (vai random vārtrūmē), gaidot kad man kāds uzbruks un nomušīs, vai kad man izsīks spēciņi, jo būs izbeigušies batoniņi un tunča bundžiņas.

6/20/18 04:09 pm - [info]deloveja_kundze

es īsti nesaprotu, kā lai es sevi motivēju darbam, it sevišķi ārpus mājas, ja mājās kaķītis ir atpakaļ

6/20/18 03:11 pm - [info]chimera

tā kā materiāli joprojām nav uz servera, jāpiespamo ciba.

mūsu pagalmā notiek parodija par karu. kāds ir ieņēmis kāda garāžu, noglabājis savu mantību un piekāris atslēgu. uz durvīm karājas divas zīmītes. pirmā, vecākā, skan "iesniegums policijā ir, nekavējoties atbrīvojiet svešu īpašumu". otra "atbrīvojiet svešu īpašumu, citādi pēc 10 dienām (22.jūnijā) iesniegums točna-točna būs policijā". mani ļ. interesē, kāda zīmīte parādīsies uz durvīm parīt un kas varētu skaidrot uzņēmīgākas uzņēmības trūkumu. lieku uz to, ka īpašniekam nav neviena paša papīra, kas pierāda īpašumtiesības, līdz ar to likuma acīs viņš tāds pats skvoteris vien ir.

citā pagalmā savukār pamanīju visai šiku mazdu ar jaunu ta, noparkotu vai drīzāk pamestu principā smilškastē. kamēr es ap viņu rāpoju, mani uzrunāja kāda rajona iedzīvotāja, kuras versija esot tāda, ka ar saimnieku ir noticis kas slikts. mašīna stāvot jau 2 nedēļas. taču vairāk iedzīvotāju sarūgtināja pašas sunīte, kurai jau 11 gadi, aptaukošanās un jāievēro diēta, bet kura ir traki viltīga un iemanījusies iežēlināt cilvēkus, tiekot pie kāda pamesta kaula vai gaļas gabala bezmaz no katra atvērta loga. sunīte sēdēja blakus un izskatījās lepna.
Tags:

6/20/18 12:06 pm - [info]klusais_okeans

Neesmu redzējusi vispār neko no šogad iznākušajām latviešu filmām, tagad, kad beidzot ir brīvs laiks šādam izklaidēm, kinoteātros noslēdzas sezona. Vai būs kādas citas aplūkošanas opcijas? Kaut kādi brīvdabas kino, kaut kas tāds? Galīgi neorientējos.

6/20/18 12:04 pm - [info]chimera

atcerējos, kā reiz pati centos būt labiņā.

gāju uz kursiem pa lāčplēša ielu, satiku to ubadzi, kura vienu brīdi tur regulāri planēja, tirgoja puķes un skaitīja dzeju. domāju, okz, nopirkšu. stiepju divlatnieku, šī man dod pušķīti, tad paskatās uz monētu un hops! izrauj pušķīti man no rokas, sak, par maz iedevu. bet, ja es esmu nolēmusi būt laba, kurš mani apturēs? sakodu zobus un samaksāju vairāk.

problēma tik tāda, ka man tās puķes totāli nebija kur likt, mest uzreiz renstelē arī negribējās. domāju, uzdāvināšu sekretārei kursos. ierodos un saku - tas jums, lai uzlabotu jums noskaņu! šī skatās uz mani kā uz traku un saka, ka viņai tāpat labs garastāvoklis (bez paplukušiem ziediem no random durām). es tielējos, lai tak paņemot. šī turas pretī, ka var iedot man vāzi, bet lai es pēc tam tos ziedus savācot. bet bet bet es tomēr nesavācu, radot papilddarbu apkopējai!

6/20/18 09:26 am - [info]chimera

vai esat domājuši kādas psihiskās diagnozes jums uzkarina labiņie radi, draugi un garāmgājēji?

manā dzīvē aktuālie glābēji ir tādi prastāki cilvēki, psihterapiju mistērijās neiesvaidīti, tak atslēgas vārdus mūsdienās var sagrābstīties jebkurš delfu sadaļā "viņa" un citur. lieku uz to, ka tieku uzskatīta par psihopāti vai autisti. iespējams, man piemīt depresija vai gaļas neēšanas izraisīti smadzeņu traucējumi. par laimi, no intensīvas glābšanas palīdz izvairīties melnie saraksti saziņas ierīcēs, lai gan smagākos gadījumos, iespējams, līdzēs vien piedraudēt ar policiju. infas vākšanas internetos līmenī vai pat drukājot rakstus par smago emocionālo darbu viņi vēl ir puslīdz nekaitīgi.

6/19/18 10:29 pm - [info]krii

Mācības vakaros - tas nemaz nav jauki, jo uz to brīdi, kad ķermenis saguris un gatavs pasludināt gulētejamo laiku, smadzenes izrrādās atmodušās un aktīvas. Ne vairs nosēdēt, acis vaļā turot, nedz arī apgulties un aizmigt.

6/19/18 07:15 pm - [info]chimera

ingailes "neredzamie" ir 34. lappusē, un jau gribas gavilēt bļā, jo tik reti "pašmāju literatūrā" kādam sanāk vnk bīdīt uz priekšu stāstu. viņai sanāk.

/samedīju aš jaunciema biblenē, blago auto, kopā ar dreižes jaunāko šedevru. trīsvienībai gribēju paķert līdzi račko, sak, latviešu femīnās prozas dažādās šķautnes, tak kāds mani apsteidza, lai gan no rīta vēl bija katalogā

6/19/18 04:53 pm - [info]ulvs - ārpolitikas eksperts

Tas, ko Krievi pēdējos gados dara Eiropas Savienībā, ir vecais labais divide and rule triks.

6/19/18 02:43 pm - [info]methodrone

Manuprāt, tā ir liela kļūda domāt un mācīt cilvēkiem, ka viņi paši par sevi ir kaut kā vērti. Cilvēka vērtība ir Šrodingera kaķis. Cilvēks ir tikai tik vērts, cik mīlestības viņš ienes pasaulē, un viņš ir pelnījis tikai tik daudz mīlestības, cik viņš atdod pasaulei. Viņa vērtiba ir viņa devums, nevis būtība. Vērtību var tikai piedzīvot došanā, nevis glabāt sevī.

Es apzinos, ka tie visi ir abstrakti (varbūt nemaz ne tik abstrakti) jēdzieni, bet tā ir totāla kļūda dzīvot no izejas punkta, ka cilvēkam ir jebkāda inherent vērtība, kas ir pelnījusi, lai ap to ņemtos, uķinātos un izkoptu. Cilvēkam ir jāizkopj viņa iesaistība pasaulē, došanas spēja un otra mīlēšana. Jebkas cits ir gan kļūda un neirožu avots pašam, gan slogs un kaitējums pasaulei.

6/19/18 03:20 pm - [info]krii

Pusi dienas pastrādāju ar respiratoru uz sejas. Tagad zinu, kāpēc Ričmonds tā neieredz uzpurņus.

6/19/18 10:29 am - [info]tikko_pamodos - liekulības paraugstunda

Par jauno "jūs jau paši zināt, kuras" partijas "jūs jau paši zināt, kura" amata kandidātu vērts prātā paturēt divas lietas. Pirmkārt, attiecības ar savu tagadējo sievu viņš uzsāka, kamēr viņa bija nepilngadīga (12 gadu starpība). Otrkārt, pēc tam, kad cilvēks-buldozers un virkne līdzīgi domājošu uzņēmēju negaidīti pirms vēlēšanām kļuva par draudzes locekļiem, jaunais, bet bezgala trūcīgais mācītājs ne tikai varēja svinēt kāzas Rundāles pilī, bet arī "negaidīti" tika pie grezna īpašuma pilsētas centrā un pamatīgi uzlaboja savu autoparku. Lai slavēts Jēzus, bļeģ.

6/19/18 10:39 am - [info]ulvs

Melnādainajam reperim ASV 2018. gadā miesas sarga nolīgšana vairs nevajadzētu šķist, kā lieka naudas izmešana.

6/19/18 10:38 am - [info]ulvs

RIP XXXTentacion

6/19/18 12:24 am - [info]mufs

kas tas tāds par sentimentu, skatoties serčikus svaigi uzņemtus,bet par bērnībām? bet tik patīkami, kazi gribās pasauli bez tehnoloģijām un ar pabriesmīgiem dizainiem
sākot ar Stranger things
nupatās nostījos Trust un tikko Patrick Malrose, tematika itkā nu galīgi man ne pa ķešu bet aizķēra visnotaļ
Tags:

6/18/18 10:10 pm - [info]krii - Mesotēs

Forši ir tie brīži, kad izdodas dzīvot bez spazmām. Tā kā šķērsojot kalnu upīti, kur jālec no viena akmeņa uz otru, iepriekš neko neieplānojot, maršrutu galvā neveidojot, tikai lēciena brīdī ļaujot ķermenim pareizi nobalansēt.
Droši vien sērfotāji šo sajūtu pazīst vēl labāk. Un alpīnisti arīdzan.
Tas nenozīmē atslābumu. Tas nozīmē tonusu. Bez saspringuma. Mesotēs.

6/18/18 06:53 pm - [info]methodrone

Sāku skatīties 13 Reasons Why otro sezonu un nošāvu trīs zaķus ar vienu šāvienu. Dziļi atskārtu simto reizi, cik cilvēkiem ir gargantuan egos, dēļ kuriem arī rodas visas problēmas. Ja cilvēkiem mazāk rūpētu sava persona un ko citi par viņiem domā, tad arī mazinātos neirozes. Tad es atskārtu tūkstošo reizi, ka mani tas tirina, jo es pati visāpīgāk jūtos, kad tripoju ego bumbas. Un trešais zaķis saļima, atskārstot begalībā, ka šī ego tripošana un patiesības atskāršana, ir esības deja, no kuras būtībā nevar izvairīties, tikai izvēlēties variabļus.

6/18/18 05:07 pm - [info]neraate

vakar taču iesēju kukurūzu un piecas arbūzu sēkliņas. būs būs, nebūs nebūs. tāapat tā kukurūza bija pilna kožu olām vaļā atgrauztā paciņā un arī arbūzi bija atlīmējušies. visas nakti mērcēju un pēcpusdienā iebakstīju zemē. kukurūzu starp spinātiem un arbūzus siltumnīcā.divas sēklas pie gurķiem, kuri izskatās ka tāpat tūdaļ nobeigsies un trīs siltumnīcā pie tumšā stūra bēdīgajiem tomātiem. tie gan bija vēlu stādīti, maz laistīti un nabagiem zem kājām ūdensžurka ala. bet nu ja godīgi es vispār priecāšos ka man tur kaut kas sanāks, nav jau visam jābūt produktīvi, vai ne.
Powered by Sviesta Ciba