nothing but the sky

sapņotāji

7/31/14 10:24 pm - [info]aanticulturee

Do not let those results of self-discovery define who you are.

7/31/14 09:40 pm - [info]mufs

pēkšņi palika tik sklikti, mož jau tas ir mēnešreižu izraisīts uztveres saasinājums, bet tikuntā

7/31/14 08:46 pm - [info]krii - Par neapsēstību

Ā, un ja kas, man riebjas labi domātie komplimenti par "vīrišķīgi loģisku domāšanu" utml., ko reizēm abu dzimumu personas izsaka sievietēm. Es esmu piedzimusi ar sievietes ķermeni, un visu, ko es daru, (arī saku vai domāju), es daru, saku un domāju, būdama sieviete. Brīdī, kad es rēķinu matemātikas uzdevumus, analizēju zinātniskus tekstus vai plānoju stratēģiju, tā joprojām esmu es, sieviete, nevis kaut kāda mītiskā "personības vīrišķā daļa", tas mīklainais, inkubam līdzīgais dēmons, kuru Freids ar Jungu savulaik palaida psihologu diskursā.

7/31/14 07:48 pm - [info]augsne

Tas, kas šeit nav tik jauki, ir taciņu trūkums. Trūkst vietas ielas malā, kur atkāpties, kad garām brauc mašīnas. Puse braucēju šādā laikā acīmredzami krīt sajūsmā no iespējas kāda sejā iešļākt peļķu ūdeni, tāpēc izmanto jebkuru izdevību, lai censtos to paveikt. Tāpēc man vislabāk patika Laipu iela, pa kuru tiešām jālaipo. Tas ir nosacīts zemes ceļš - nosacīts, jo tikai nojaušams zem biezi saaugušās zāles.
Kartē apmaldījos, pazaudēju pavedienu un nevarēju nekādi saprast, kur esmu, bet, kad atmetu karti, uzreiz skaidrs, kur jāiet. Man tā dažreiz notiek.
Nepatīkamais kaimiņš divreiz pabrauca garām ar riteni un neko neteica - varbūt neatpazina, bet, ceru, drīzāk nostrādājis tas, ka vakardienas pēdējo sarunu beidzu, neatbildot uz jautājumu, ieejot mājā un aizverot aiz sevis durvis.
Manu kreisā vaiga augšpusi rotā divi skaisti izkārtoti dunduru kodumi - kā tāds indiāņu krāsojums.
Tags:

7/31/14 07:54 pm - [info]chimera

rajons dzejo:

Вецмилгравис это сила,
Говорят тут всем могила,
Тут вагоны с рельсов сходят,
Люди ночью не выходят.
Жгут машины тут ночами,
Машут гопники ножами,
Вот обменник грабанули*,
Химовоз перевернули,
Вырывают сумки суки,
Угоняют, жгут маршрутки,
И такая дребедень,
Происходит через день.
Но не глядя на все это,
Лучше ведь района нету...

*šitais svaigs, pirms pāris stundām
Tags:

7/31/14 07:18 pm - [info]krii - mizogīniskās māsas

Nez kādēļ, kad sievišķis sev piedēvē "veča domāšanu", tajā vienmēr izskan atklātāks vai slēptāks lepnums, kuru nekādi nevaru iedomāties vīrišķa balsī, kurš atzīstas, ka viņam piemīt "bābas domāšana".

7/31/14 06:18 pm - [info]mufs - es nevaru tās bābas

vienkāršāk ir,kad draudzējies divatā - tad ne uz vienu ne par ko nekad nav baigi jāapvainojas - kā ar manu Vislabāko.

bet vot,kad ir četrotne, tad sākas mūžīgie - kāpēc viņa man to nepateica un kāpēc tev pateica un kāpēc tu viņai tā, bet man šitā, utt utjp.

gribēju kā labāk, aizgāju šodien apraudzīt uz slimnīcu jaunāko kompānijas biedru,kas ieradies šai pasaulē. pirmo reizi, nekad agrāk tā nebiju darījusi, bet nu, ko lai es saku - nolēmu būt labāka draudzene,īpaši ņemot vērā dažas lietas,par kurām šeit neesmu tiesīga runāt.

tagad sazvanos ar citu, tā uzmet lūpu,ka es 1) neesmu pie viņas neviena bērna atnākusi 2)ka es zinu,kā jaunpienācēju sauc,a viņa nē 3) un vispār

ja vēl nāktu gaismā,ka es zināju vairākas nedēļas pirms visiem citiem,ka BŪS, tad laikam vaaaše iestātos. bet nu to man pietiek prāta paturēt pie sevis.

es nemāku ar šitām štellēm tikt galā,man ir tāds normāls veča taisnvirziena prāts - ko domāju,to saku, kā gribu, tā daru.
un vienmēr, VIENMĒR es pamanos kaut ko ne to pateikt. tagad sēžu un uztraucos,kas nu atkal būs ar visām šitām jaunajām mātēm. rrrrr!šobrīd mums ir iestājusies nudien reāla krīze pa visiem 16 gadiem, tai četrstūrī viss sagājis šķērsām, bet jo vairāk es cenšos, jo sūdīgāks rezultāts.

gribēju kā labāk, sanāca kā vienmēr - to laikam jāietetovē uz pieres.
Tags:

7/31/14 03:18 pm - [info]deloveja_kundze - ikdienas rubrika ''biroja dzīve''

mums atgriezās elektrība, bet ir problēmas ar internetu, jo reasons and things, nekad nekas nestrādā tā, kā vajag, vai ne. lai nu kā, sēžam te katra ar savām austiņām, es, kā parasti, klausos vājprātīgi trashy popmūziku. pienāk kolēģe un prasa, kura te no mums klausās to vājprātīgo krāmu (tas ir, lielisko ozone dziesmu dragostea din tei). atzīstos, ka es, mazliet pašausmināmies, pēc minūtes izņemu austiņu vadu un visas birojā sākam tresīt pie šīs fantastiskās dziesmas.

es vienkārši samierināšos, ka mums te birojā ir kaut kādas trakas enerģijas un kaut kas tāds, jo tas kosmoss, kas aiziet savstarpējās sarunās, ir ļoti neaptverams. masīvi monologi, improvizēts reps, pēkšņas dejas, nereti (ļoti ļoti draudzīgi) kautiņi un dažāda veida nepiedienīgas piezīmes, apmēram tā. vai arī tā vienkārši gadās, ja vienā telpā nemitīgi uzturās vismaz pieci cilvēki, kuri katrs dara kaut ko citu. galvenais to ķertumu pārvērst par kaut ko jēdzīgu un patiesībā pieņemamu.

nē, nu ja šo domu paturpina tālāk, sanāk, ka es vienkārši satraucos par to, ko darīt ar to pilnīgo vājprātu, kas ir galvā - tie brīži, kad pēkšņi izdomā un nobuko bērnu orķestri ballītei un tamlīdzīgi - un kā to pārvērst par kaut kādu labu galarezultātu, lai nav tikai dejas uz galda pie trashy popmūzikas un lēkāšana pa dīvānu, dziedot tukšā vīna pudelē.

7/31/14 02:09 pm - [info]augsne

Par negaisu būtu jāsauc visi pārējie laikapstākļi, jo negaiss tieši ir vienīgie apstākļi, kad ir gaiss - daudz, daudz svaiga gaisa. Tagad sajūta kā bērnībā, kad lietus un pērkons ir tik tuvu, pavisam citādi nekā pilsētā.
Dzīvojos krēslainajās telpās, klausos lietu, lasu, domāju un fantazēju visu iespējamo. Pati sev netraucēju.
Tags:

7/31/14 11:45 am - [info]sirena

un tagad man pūžņo acs

7/31/14 11:41 am - [info]deloveja_kundze

Godīgi atnāku uz darbu, bet darbā izsista elektrība, vai vismaz mūsu stāvā, un galvenais vīrietis namā rausta plecus un stāsta man anekdotes par to, ka tagad te gadās kā Krievijā, kad džeki taisa dzelzceļa līniju no divām pusēm. Ja pa ceļam satiekas, tad ir viena līnija, ja nesatiekas, tad ir divas. Nu, un tā nu mēs te dzīvojam, sīrupiņ.

7/31/14 11:38 am - [info]chimera

vakar piespiedu kārtā tiku iepazīstināta ar latviešu popmūzikas aktualitātēm. bija arī šedevrs ar refrēnu "rauj jumtu!" piemēram - "pilns dupsis gurķa sēklu. rauj jumtu!"
tā nebija joku dziesma.

7/31/14 08:54 am - [info]chimera

pēdējās dienās gandrīz katru nakti grāvī kādu sadur, spridzina automašīnas un tagad šis:

http://rus.delfi.lv/news/daily/criminal/v-rizhskom-portu-konstatirovana-utechka-himicheskogo-veschestva.d?id=44789460
Tags:

7/30/14 11:11 pm - [info]augsne

Iemācījos gulēt uz muguras ūdenī nepeldot, ar ausīm ūdenī, acīm ciet. Bezgalīgs miers, tikai pašas elpa aijājoši skan it kā cauri kartona sienai. Cik atslābst muskuļi, tik arī prāts un gars atraisās.
Ūdenī var skatīties zivtiņas un vienubrīd apmēram metra attālumā no manis garām papeldēja pīle ar sešiem bērniņiem.
Šodien gan daudz laika pavadīju, vārtoties un skatoties televizoru.
Kaimiņš nāca socializēties, vai tad es te būšu tās divas nedēļas, vai man televizors strādā u. tml. Laikam jāieslēdz izteikti nedraudzīgs tonis, jo vienkārši vēss tonis puisi netraucē.
Tags:

7/30/14 09:43 pm - [info]alefs

Pie ģimenes ārsta mani šodien nosvēra un nomērīja kā tādu kucēnu. Izrādās, ka esmu divus centimetrus garāks nekā pašam šķita. Savukārt svari rādīja, ka acīmredzot saldējuma diēta mani tagad ir novedusi apmēram turpat, kur savulaik bakalaura darba rakstīšana — tolaik finiša taisnes laikā vienkārši nebija laika kalorijām. Tagad arī nav laika. Visu laiku nekam prātīgam nav laika.

7/30/14 07:01 pm - [info]methodrone - harvest moon

man peedeejaa laikaa it sevishkji ir taa, ka es gribu dariit visaadas lielas, grandiozas naakotni palabinoshas lietas, bet tad es uzreiz aizdomaajos par to, vai es to daru prieksh citiem vai prieksh sevis, un par veidiem, un to, kas es esmu un ko es gribu, un es shkjiet neesmu nekas. un es vienmeer izsecinu, ka man viss ir vienalga, jo es esmu ljoti maza un man gandriiz vispaar neko nevajag un viss ir pohuj. un es turpinu dziivot nedarot neko iipashu, this sucks.

oh well, man vismaz ir smuka, saulaina virtuve, es vakar nopirku kalanhoju un shodien pati uztaisiiju iistu full bodied mandelju pienu, ko es ieliku ledusskapii un riit varbuut sablendereeshu ar banaaniem, kakao un coconut sugar.

es vienkaarshi gribu buut skaidriibaa par to, vai man gribas lietas un dariit lietas taapeec, ka taa dara citi, vai arii man vinjas tieshaam ir nepiecieshamas laimei, i dunno, why can't i stop being so freaking clueless

7/30/14 09:01 pm - [info]spisok_korablei

kad slēdzu vaļā dzīvokļa durvis atgriežoties mājās, sasmaržoju gaisā kaut ko no vīraka un karija sajaukuma, un varbūt vēl 3 procentiem kaut kā jau sen iztvaikojuša, kas bijis pieliets klāt trepju mazgāšanai paredzētajam ūdenim. suņa prieks bija īsts, kad viņš luncināja savu asti kā vējstikla tīrīšanai paredzētu slotiņu brīdī, kad līst aumaļām. ir mazliet tā, it kā kaut kur tieši šobrīd aizpeldētu prom mans lielais loms, slaidu loku tieši ap manis izmesto ēsmu apmetot. vēl tikai vienu dziesmiņu pirms es dodos un tad točna viss - šis ir medus, viskijs, velvets, ledus, bokeh, zosāda, gaidīšana pie robežas, kas atdala mani no mums, bet vēl arī visa mugurkauls, fantāzijas par kartēm mīlēšanās laikā, atgriešanās pēc 30 tuksneša klejojumu gadiem, strawberry fields forever, salda noslīkšana siltā tumsā:

http://www.youtube.com/watch?v=USJZMrY4XqI

(if they motherfuckin ask me, I am ready.)

7/30/14 04:02 pm - [info]deloveja_kundze - ikdienas rubrika ''tu labi izskaties, tev veicas!''

man ir divi darba epasti, ik pa brīdim parādās arī trešais, bet tas tā. uz vienu atnāca svarīga ziņa, ko visu laiku aizmirstu atbildēt, jo tas nav privātais darba epasts, tāpēc beidzot izdomāju, ka vajag pārsūtīt uz privāto darba epastu, lai atcerētos. pārsūtu, redzu blakus tab'ā, ka ienācies jauns epasts, un ārkārtīgi sapriecājos, jo gaidu ziņas no visādiem cilvēkiem, lai beidzot būtu skaidrība par lietām, vietām un smukām kleitām. atveru, redzu, ka tas ir manis pašas pārsūtītais epasts, un sanāca tā sirsnīgi sasmieties. 

zelta zivtiņas atmiņas priekšrocības: katra diena un katra stunda ir kā liels, liels piedzīvojums, jo teju visu aizmirstu.

7/30/14 03:56 pm - [info]alefs - Mazliet paskatījos, kas notiek viņpuses sociālajos medijos.

7/30/14 02:09 pm - [info]mufs

kurš te nupat raksīja par dīvainajām lietām,ko cilvēki mēdz stāstīt.

man birgadieris nupat atprasījās,jo jābraucot sievai pakaļ uz slimnīcu.
aborts.

tā nu es te sēžu pie kafijas ar izbolītām acīm un sašķiebtu ģīmi.
nudien, es ļoti labi būtu iztikusi to nezinot....
Tags:
Powered by Sviesta Ciba