nothing but the sky

sapņotāji

2/8/16 04:23 am - [info]ulvs

Trakākais badtrip, kādu esmu redzējis esam iemūžinātu video. Klik to sī. Protams, ka Krievijā. Tārpi dirsā. Lūgums pārdevējai nogalināt sevi. Un neiztiksim bez full frontal nudity un sekojoša apcietinājuma (menti izskatās pārsteidzoši saprotoši).

 Un izskatās, ka būšu nokāvis sevī miegu pa permanento, yo.

2/8/16 02:19 am - [info]ulvs - mana 1. mūža mīlestība

Es pirmo reizi mūžā esmu iemīlējies cilvēkā, ko es esmu redzējis faking ekrānā un nezinu neko par viņu, atskaitot to, ka viņa ir visskaistākā semītu sieviete, kādu esmu redzējis. Viņa ir tik skaista, ka es pat negribu lietot vārdus "ebrejs" vai "žīds" attiecībā pret viņu. Hilai ir visskaistākais purniņš pasaulē. Žēl, ka viņa dzīvo ASV, viņas džeks ir youtūbē relatīvi populārs cringeworthy material reviewer, žīds, un viņam ir nauda. Jūtos kā tāda 10 gadus veca meitenīte, atskaitot varbūt faktus, ka apzinos, ka man ir vienkārši jāatrod sev cita tādas pašas sejas formas un vaibstu, ah, un ķermeņa sieviete no diženās semītu cilts, hohoho! Žēl, ka pie mums te tos žīdus nemīl, tāpēc maz iespējas te īstenot savu vienīgo un patieso faking mīlestību. Gribēju rakstīt - jo nav nevienas skaistākas un tik jau nu apburošākas par viņu, bet tad sapratu, ka nonāku pretrunā ar sevi, jo es taču apzinos, ka zinu, ka tas vienkārši ir vienas sievetes, atļaušos, prototips. Mēs visi esam prototipi tomēr. Esmu pilnīgi pārliecināts, ka uz pasaules ir vēl vismaz 10, 100 vai pat 1000 tādu deģenerātu, kā es (runāju par izskatu, bet izsakos par personu, khh, esmu kļuvis dumjš šīs dienās). Tā ir, ja maz raksta. Tu kļūsti dumjš. Un, ja tu esi dumjš, tu nekad nedabūsi to faking skaisto semītu sievieti. 

Ja tiešām kādam tik ļoti interesē, kāda sieviete man šķiet nu tiešām tik faking perfekta vizuāli, ka pizģets-mīlu-tevi-caur-ekrānu-4-ever, tad iečekojiet šo youtube kanālu, kur viņa ir redzama gandrīz katrā video. Es vairs neskatos uz viņu, jo esmu sapratis, ka tas žīdu kroplis (runāju par Ethan) ir pakļāvis Hilu un sit, un izvaro viņu noteikti katru nakti savā šekeļu klahhalah gultā, līdz ar to nav vērts kārdināt sevi. Vienkārši jāturpina dzīvot ar apziņu, ka agri vai vēlu man būs jāatrod sava semītu kopiena (kā katram vīrietim reizi dzīvē pienākas), jo pēc Hilas ieraudzīšanas es vairs nespēju ejakulēt uz citām sievietēm. Un patiesībā nekad neesmu spējis, jo vienmēr esmu meklējis viņu. He... he. 

Un es šo postu šeit vienkārši atstāšu un iešu gulēt, jo, VIENS, tas ir absolūti patiess un, OTRS, šis ir the most cringeworthy post that I've wrote in aeons. Un, TREŠAIS, es esmu tiesīgs būt debils, jo neesmu gulējis normāli kādas 80h (non-stim related factor). Tāpēc arlabunakti. 

2/8/16 01:23 am - [info]klusais_okeans

2/7/16 11:46 pm - [info]saldumi - just wondering

Interesanti, kā cilvēki visās tajās mazajās stacijās zina, ka viņi grasās kāpt pareizajā vilcienā, t.i. tajās, kur ir tikai viens perons.

2/7/16 11:06 pm - [info]klusais_okeans

dzīves posmos ar nelieliem ienākumiem, bet daudz brīva laika es jūtos daudz labāk nekā tad, kad ir nauda un maz brīva laika, taču tik un tā pastāvīgi iestrēgstu tajā otrajā variantā. (66 kleitas)

2/7/16 02:43 pm - [info]chimera

klau, vai sekss pa telefonu (maksas) vēl pastāv?

2/7/16 12:25 pm - [info]chimera

biju uz savu pirmo zumbu. nuesnezinu.

+čīzīga mūzika, tas vienmēr ir labi, man ļ. patīk čīzīga mūzika, plus, ja zini salsas pamatsoļus, ir dubultjautri
-man toties nepatīk tīrs kardio. ok, tu beigās esi nosvīdis kā cūka, bet varu derēt, ka rīt man nesāpēs neviena maliņa. kalorijas gan jau ka dedzina labi (bet tas man nav prioritāte), toties muskuļu slodze ir lielāka pat pilatēs un power jogā.

+ļ. jauka trenere, tāda mīlīga laumiņa (tas laikam visām zumbas trenerēm kopīgs?)
-nejēdzīgi agrs treniņa laiks, man aktīvā dzīve pirms 11 parasti nesākas

2/7/16 02:22 am - [info]saldumi

Kopumā domājot par universitāti, es ļoti, ļoti ceru, ka nekas nesabojāsies, un viss kļūs arvien labāk, jo šis bija patiešām visnotaļ brīnišķīgs semestris, kurā es beidzot jutos tā, ka man nav visu laiku jāiespringst kaudzes problēmu un visādu nepatīkamu situāciju un starpgadījumu dēļ, un es varu patiešām koncentrēties lietām, ko es daru, pēc būtības. Šis bija semestris, kurā es ar dažiem izņēmumiem saņēmu palīdzību, kad man tā bija vajadzīga, vairs necīnījos ar tekstu problēmu, jo visos tajos kursos, kur tiešām notika nopietns un sakarīgs darbs, tā par 90 % bija atrisināta, un es nepavadīju trešdaļu laika, ko vajadzētu veltīt reālajam darbam, pati meklējot tekstus. Izņemot vienu nepatīkamu sarunu pašā semestra sākumā, nebija nevienas reizes, kad kāds man mēģinātu nokomunicēt vēstījumu, ka ar mani kaut kas nav ok vai ka man šeit nevajadzētu būt.

Šajā semestrī viss bija tiešām ļoti, ļoti labi, un es par to esmu ļoti pateicīga visiem iesaistītajiem gan uni, gan ārpus tās.

Un jā - es, patiesībā, esmu diezgan sajūsmā par to, ka tūliņ sāksies jauns semestris, un, kāpēc gan lai es nebūtu?

2/7/16 01:42 am - [info]az

manos kokos putni nebeidz vīterot. nevar iemigt, kā man arī gribas ārā

2/7/16 12:01 am - [info]sirena

Kas man liekas diezgan interesanti, bet trūkst entuziasma palasīties un padomāt par to: mittel tagad ražos barbijas ar visādām citādām ādas krāsām un formām. Tur tātad tagad ir visādas tādas kurām ir junk in the trunk un nu tur vēlkas, laikam seši jauni varianti. Bet kad es biju maziņa manai māsīcai sabīnei bija tāda bārbija kurai varēja nomainīt matus, bet ar laiku pazuda visas parūkas. Pēdējā bija palikusi nepopulārā elektrozilā zēngalviņa kuru es paslēpu starp matraci un gultu, jo viņa salauza manai bārbijai roku un tad tā nokļuva kādā man nezināmā tumsības un aizmirstības valstībā. Bet tad mēs spēlējām ka sabīnes bārbijai ir vēzis un ķīmijterapija un nu attiecīgi.

2/6/16 08:19 pm - [info]methodrone - whoa

gribeeju shodien atnaakt maajaas, sakaartot istabu, noskatiities 16. bitvas finaalu, samaksaat iiri, norezerveet viesniicu braitonai, ieiet vannaa un uzrakstiit mammai e-pastu, varbuut paskatiities zen videos vai palasiit viilmu luuli, bet viss sagruva briidii, kad uztaisiijusi salaatus, netiishaam atveeru bbc iplayer un uzklikshkjinaaju uz documentary par guns n roses. tagad es paradoksaali dzeru vodku ar citronu, medu un evian, klausos t.a.t.u un ir gandriiz devinji vakaraa un logus ik pa laikam iepljaukaa veejsh

2/6/16 01:53 pm - [info]neraate

vai nu kāds ir nobloķējis manu interneta banku vai esmu (atkal) aizmirsusi paroli
sen nebija gadījies

2/6/16 01:25 pm - [info]deloveja_kundze

sāku skatīties Arrow. pirmās sezonas vidū jau var secināt, ka šajā seriālā ir viens no mūsdienu televīzijas lieliskākajiem tēliem un viens no idiotiskākajiem tēliem: to, cik Felicity Smoak ir superīga, izlīdzina tas, cik Quentin Lance ir idiotisks.

2/6/16 03:09 am - [info]saldumi

You couldn't fight the tide or change the wind. And if there was a storm? Well, a girl should batten down an bail, not run the rigging. How could she help but make a mess of things, the state that she was in?
She'd strayed from the true way of things. First you set yourself to rights. And then your house. And then your corner of the sky. And after that... 
Well, then she didn't rightly know what happened next. But she hoped that after that the world would start to run itself a bit, like a gear-watch proper fit and kissed with oil. That was what she hoped would happen. Because honestly, there were days she felt rubbed raw. She was so tired of being all herself. The only one that tended to the proper turning of the world. 

(Patrick Rothfuss "The Slow Regard of Silent Things")
Tags:

2/5/16 10:48 pm - [info]methodrone

man patiik iedzert alinju jo tad es atkal juutos kaa beerns. veel man beidzot dziivee patiik mani koleegji, es juutos taa kaa katrs no vinjiem embodies kaut kaadu manu aspektu. mees ar sofiju sarunaajaam, ka naakamnedeelj iesim seedeet un dzert kafiju pie smukaa baristas paari ielai peec teaatra, jo mums abaam uz vinju ir crush. un vinjsh kljuus muusu draugs. un lai arii sofija nezina ka man uz vinju ir lielaaks crush kaa vinjai, es buutu ljoti prieciiga ja vinji saietu kopaa, jo es nedomaaju ka romantiskas attieciibas ir paredzeetas manaa shajaa konkreetajaa karmas reinkarnaacijas lokaa.

2/5/16 09:19 pm - [info]kuces_kundze - bam

šonedēļ pirmo reizi dzīvē turēju ieroci un šāvu. man esot talants.

2/5/16 05:27 pm - [info]dhonass

Mana psihiatre ir brīnišķīga, es to nevienā mirklī nenoliegšu, bet viņas neveiklie mēģinājumi jokot par sāpīgām tēmām ir nepanesami par ar tik melnu humora izjūtu, kāda ir manējā; tad es trīcošām rokām stūra veikaliņā nopērku mazo česīti un šķiltavas ar Latvijas Tirgotāju savienības logo, apraudos uz Nometņu ielas, nakts melnumā eju kāpt uz garāžu jumtiem kopā ar savu femme fatale un gandrīz noslīkstu oksitocīna uzplūdos mirklī, kad viņa pa miegam pievelk mani sev klāt un noglāsta manu zaļi krāsoto galvu, uz kuru vairākkārtīgi atskatās ikviens sabiedriskā transporta pasažieris, gods kam gods, taču pārējā laikā lielākoties viss, pēc kā es alkstu, ir pakārties biroja caurlaides zilajā kakla lentē – mentūrai nebūs lieki jānoņemas ar atpazīšanu, ja striķis nāk uzreiz komplektā ar manu vārdu, uzvārdu, fotogrāfiju, struktūrvienību un pat magnētisko durvju pīkstuli, ne.

Miegs ir labākais, kas ar mani jebkad ir noticis.

2/5/16 03:46 pm - [info]etalonfunkcija

Jo dziļāk mežā, jo vairāk koku.
Pēkšņi apmaldījos.
Kāda jēga pētīt kādu jautājumu, ja rodas tikai daudz vairāk jautājumu?

2/5/16 12:15 pm - [info]neraate

man laikam rakstiskā valodiņa daudz tīrāka par mutisko. [info]au toreiz izbrīnījās par bļaģ. bet tas nav nekas. viss ļaunums ir jobans_motors. par šo man reāli kauns ik pa laikam. bet ko lai dara. kad man uznāk un es galīgi nevaru noturēties, ne tas vien nāk laukā. ko var gribēt, ja tēs autoelektromehāniķis ar tieksmi maķerīties katru reizi, kad kas nopietnāk neiet
 

2/5/16 11:56 am - [info]atvase - Par auklēm un to alternatīvām

Daudzsološā aukle sāka mani padarīt nervozu, jo viņai ir "atdošanas pie vārtiem" princips, jo tā "viņi mazāk raud, un 1 mēneša laikā pierod". Es mēnesi nevaru izturēt. Aukles mājas sienas ir pārāk necaurspīdīgas, bildes viņa sūta slinki, un A. raud, tiklīdz atpazīst aukles māju. Vakaros nokrīt naktsmiegā tik agri, it kā nemaz nebūtu gulējis pa dienu.

Tad nu šodien pēdējā diena. Sēžu kafejnīcā,jo kkādas muļķības dēļ nokavēju zobārstu, kas vispār bija iemesls vešanai pie aukles, un apdomāju dzīvi.

Pirmdien A. tiks uzņemts bērnudārzā "Laimes Lācis". Jā, viņi ņem pretī tādus maziņus. Viss liekas brīnišķīgi, profesionāli, mīļi, izglītojoši, visam ir tāda svaiga elpa. Izmaksas tāpat kā auklei. Lets see.
Powered by Sviesta Ciba