nothing but the sky

sapņotāji

3/27/23 09:53 pm - [info]mufs - Tinder update

Nezinu, vai tas ir labāk vai sliktāk, ka viņi nevis mani unmatch, bet vnk pārstāj rakstīt.
Tags:

3/26/23 01:35 pm - [info]klusais_okeans

uz brīdi uznāca kārdinājums atkancelēt JRT, jo Toms Stopards un Arkādija, bet Hermanis feisbukos atkal aizrakstījies līdz tam, ka 25. martā deportācijas veica progresīvie jaunieši, kas tikai gribējuši labu, tāpēc nēēē, vienkārši ieslēgšu Rozenkrancu un Gildenšternu vakarā sev un kaķīšiem. Vispār daudz tā Stoparda, Malkovičs mums arī iestudēšot, bet gan jau atkal par Austrumu kaimiņa naudiņām, tāpēc nēēē.

3/25/23 02:42 pm - [info]methodrone

Meksika ir skalja, karsta un almost unbearably chill.

3/25/23 06:17 pm - [info]neraate

pēc ilgas gaidīšanas ciemos ieradās māte. foršs ņiguņegu, sagriežu torti, noliekos pagulēt ar karstu dvieli uz acīm, jo pēc saspringtiem periodiem jūtu kā acīs spazmējas asinsvadi. piezvana vīramāte, uznāk ar puķi. ņiguņegu visi runā reizē. kas mani trigerē, bet cenšos samenedžēt un paciesties. uzdāvina krējuma trauciņā no zem vecajiem kokiem netālu no rajona privātmājas izraktus sniegpulksteņus. un arī kaimiņiem zem logiem sastādīja pušķīšus. iznāca no tās mājas vecis, sāka mani lamāt, es tiešām nesaprotu kas viņam žēl, tas tak nav viņa zemes gabals, ko lamā, ka atstāšu bedrīti. man šitas uzdzen tikpat lielu besi kā tā reize, kad viņa no skolas teritorijas diezgan tuvu ieejai izraka hortenziju, aizveda uz saviem laukiem un nobendēja, jo ne bija zeme sagatavota, ne laistīja, a bzdinkš viņai uznāca karstajā laikā
nevaru, kā trigerē šitā gara nabadzība. un ir tik grūti atcerēties, ka zīmogs uz pieres nevienam nav uzspiests. ja cilvēks ratiņkrēslā, trūkst vienas rokas vai kājas tu saproti kas ir kas. a šitie izskatās pēc parastiem cilvēkiem. tā, protams, ir mana problēma ka es nevaru distancēties, bet es vienkārši nevaru gara invalīdus. un ja tā atklāti nemaz i negribu varēt

3/23/23 04:55 pm - [info]tikko_pamodos - mana рига

Kopš kura laika Rīga kļuvusi tik krieviska, domāju. Dzīvojot centrā, to var just sevišķi skaudri. Augšas un sānu kaimiņi nepārprotami ir turīgā gala slāvi, kuri uz šejieni atmukuši no savas iemīļotās dzimtenes. Neilgi pēc krievijas kara sākuma Ukrainā uz gājēju pārejas pie zaļās gaismas man gandrīz uzbrauca virsū balts jaunākās klases bmw ar krievijas numuru. Izviņite devuška, pa logu izliecies šoferis noteica, nevienā brīdī neapstādamies. Šodien atkārtojās līdzīgs scenārijs, bet nebija pat paviršu atvainošanās vārdu. No notriekšanas paglāba fakts, ka nebiju ielikusi austiņas un varēju laicīgi reaģēt. Principiem un morālei šajā pasaulē nav nozīmes, visu nosaka nauda, sakari un, kas pats svarīgākais, krietna deva bezkaunības. Kopš esmu pieņēmusi, ka labais nav norma, bet drīzāk negaidīts izņēmums, palicis krietni vieglāk dzīvot.

3/23/23 04:15 pm - [info]neraate

saliku abus blakus un tiešām Hozier Work Song sākums ir kā akustiska Depeche Mode Condemnation versija

3/22/23 08:59 pm - [info]tikko_pamodos - perfekts taimings un dzīves rēbusi

Tas notika lēnām, bet nenovēršami. Mans ideālisms un ticība labajam dila ar pārsteidzošu precizitāti, o santa simplicitas, cik ilgi tu vēl ticēsi labajam cilvēkos, pie sevis domāju. Cik bieži tev vēl nāksies uzklausīt, piedot, saprast un palīdzēt. Aizmirsti, nekas no tā nenāk atpakaļ, labais tavā dzīvē ir vien izdevīgumā maskēts egoisms. Cilvēki, kuriem savas dzīves laikā esmu uzticējusies, mani tik bieži ir izmantojuši savu interešu vārdā. Šīs neskaitāmās draudzības, mīlestības, pat ģimenes saites un priekšstati par mūsu sabiedrību, tajā visā bijis tik viegli sapinķerēties un acumirklī nesaprast, ka krietni labāk būtu bijis neuzklausīt, nepiedot, nesaprast un neatsaukties. Pasaule tādēļ vien nepārstātu griezties. Tanī rītā es saprastu, ka tā vairs nespēju turpināt. Uzrakstīju atlūgumu no darba, lauzu īres līgumu, pārtraucu tā brīža romantiskās attiecības un pieņēmu lēmumu izmest no savas dzīves visu lieko, visu, kas lika man justies nelaimīgai. Visu, ko uztvēru, kā savas labsirdības un naivuma radītās kļūdas. Draugus, kuri vērsās pie manis tikai viņu lietainajās dienās. Šī pasaule ir nežēlīga savā vienaldzībā un nepiepildītās ilgas rada vien nebeidzamas ciešanas. Es sev uzdevu vienus un tos pašus jautājumus, iestrēgusī plate atkal un atkal, bet no tā nebija nekāda labuma, pārāk daudz fona trokšņa ikdienā. Vēlme pēc tā, lai ir skaisti un labi visiem, ir slidens akmens, ideāli piemērots tam, lai paslīdētu un pārsistu sev pieri. Domāju par to, kā būt kailai, absolūtā brīvībā no ieņemamajiem amatiem, sociālajām lomām, no citu uzspiestajiem priekšstatiem un garlaicības par notiekošo. Izdzēsu visus kontaktus no telefona, likvidēju sociālo tīklu profilus un vienatnē devos divu nedēļu garā ceļojumā. Nekad vēl savā dzīvē tā neesmu baidījusies. Siltums un šķietamā stabilitāte īdēja prātā, ja nu tu kļūdies, ja nu tu paliec bez nekā, ar ko tu tagad būsi kopā, kas būs tava cilts, ko tu vispār darīsi, kas tu esi, kas, kassss, mazas, indīgas domiņas maisījās pa galvu un gaisā klejoja manu telefonu nesasniegušas ziņas no Latvijas, par kurām tobrīd vēl neko nenojautu, jo eksistē vēl uz šīs planētas cilvēku mazskartas vietas. Bija tik viegli elpot, pirmo reizi es fiziski sajutu, ka atkal esmu brīva un sev, pat ja tobrīd vēl ar sūrstošu neziņu par nākotni. Līdz šai dienai esmu pateicīga par savu intuīciju un apstākļu sakritību, kura pasargāja mani no attālinātās strādāšanas, Rīgas un vīrieša, kurš, baby fever skarts, vēlējās, lai radu viņam bērnus. Lobīju nost vienu virskārtu pēc otras, daba un atrašanās kustībā bija vienīgais glābiņš. Dažas dienas pēc manas atgriešanās sākās pilnais lokdauns.

3/22/23 04:48 pm - [info]neraate

šodien spermatozoīdiem liku atzīmītes par smukumu
nē, tas nebija sapnis
Tags:

3/22/23 04:39 pm - [info]mufs

Man šodien terapijā kaut ko salauza un es tagad sēžu un raudu, pat īsti nezinu, par ko. Jau sāp galva, bet neizskatās, ka taisītos pāriet.

Dusmojos uz to, ka vēl ir gaišs un nevar iet staigāt ar suņiem.

3/22/23 11:38 am - [info]ulvs

Dziedātājs Mazais Pumpis (Armani Gang autors) izdevis savu pirmo "metāla" dziesmu. Pēc pirmajām 15 sekundēm automātiski vizualizēju, kā Līķpisējs (Corpsegrinder) pārgriež Pimpim sprandu, lai nekas tāds pasaules mūzikas vēsturē vairs netiktu atkārtots. Saprotiet, problēma jau nav mūzikā pašā, bet gan faktā, ka Mazā Pumpīša popularitātes dēļ šo garadarbu izdzirdēs pārāk daudzi cilvēki. Šādai mūzikai jāpaliek autistu un outsider mūzikas annālēs. 

3/20/23 11:02 pm - [info]neraate

mazā jaukā meitiņa no plastalīna uztaisījusi suņa kaku un ielikusi brālim gultā
Tags:

3/17/23 03:33 pm - [info]az

vakar pirtī noberza mani baltu un tīru. šorīt pēc āliņģa bija šogad karstākā saule, aizvēru acis, aizmirsu sniegu un mirkli pabiju vasarā. tad gāju cauri mežiem dziedādama putniem pāri, un likās, ka pati mīlestība iet blakus. paēdām torti un paspēlējām muļķus. mani tik ļoti baro un mīl, ka dzīvība lēnām atgriežas, un es runāju bez apstājas, bet tikai priecīgas lietas, jo dzīve nedrīkst būt pārāk nopietna, tad viņa sakalst un nav garšīga, tāpēc mums vajag muļķoties un mīļoties un un un. saule.

3/16/23 08:16 pm - [info]neraate

Jau otro nedēļu mērķtiecīgi trenēju mazos palīgus trauku mazgāšanā. Šodien gan laikam pārsteidzīgi nopriecājos ka gandrīz visus dienas traukus nomazgājuši. Tā es nodomāju izspļaujot to, kas palicis mutē pēc trīs krietniem malkiem auksta putaina ūdens. Jāiemāca arī kārtīgi izskalot
Atkal šķebī un sevis ļoti žēl

3/16/23 06:39 pm - [info]krii

Jūtubs man šodien ieteica šo: https://www.youtube.com/watch?v=BzS8KKuoabI .
(Droši vien tādēļ, ka pirms tam meklēju tekstu paralēli ukraiņu un krievu valodā.)

Noskatījos. Jā, arī VEF "Spīdola" pieminēta. Un nē, nevar nekontekstualizēt šodienai, nevar.

3/16/23 12:20 pm - [info]ulvs

Kā ir ar vecajiem 1 brauciena etaloniem- vai tie joprojām ir derīgi? Man ir pāris, bet negribu uzreiz izlietot testa vajadzībām.

Mazliet samulsu, neatrodot atbildi googlē.

3/14/23 02:01 pm - [info]neraate

un tad atnāk mazā pērlīgā princesīte pie manis ar balto plastmasas šampanieša korķi un paziņo karalisko dekrētu, ka vajag uztaisīt ūdensdzirnavas, bet viņa nezin kā (jo tur vajagot izurbt caurumus un ielikt zobu bakstāmos)
Tags:
Powered by Sviesta Ciba