|
[Mar. 31st, 2014|09:25 pm] |
es nezinu, kuras skaitās klasiskākās striptīza dziesmas (izņemot kkādu you can leave your hat on, lol), bet šai, manuprāt, ir visas izredzes par tādu kļūt. Gara acīm redzu Trentu tīkliņzeķēs un bļaģuškās ritmiski soļojam pa izgaismotu mēli, kuras galā uzgriezt ap stieni kādu butt twirl. Lirikas arī ietu labā tematiskā (ironiskā) sazobē ar stirpklubu atmosfairu, hhh |
|
|
Comments: |
Šis albums lieliski skan 6 no rīta, ar absintu.
vispār labi skan_ tāds sapņains
Es tieši nesen padomāju, ka labi dejojama un iekļaušu kāzu playlistē, par piemērotību striptīzam nebiju iedomājusies :D
nene, beidz, kāzām ar tādām lirikām; es neesmu māņticīga, bet, ja visu organizē labākajās kāzu tradīcijās (nevis ar punduru mennezengeru kori Lasvegasā), tad šī skaņdarba vēstījums nav piemērots.
Nu jā, var jau būt :) Katrā ziņā pirmajam valsim "Norwegian Wood" atradu karaoke versiju, bez teksta par meiteni, kas paveda puisi un pazuda, atstājot vienu pie ugunskura :)
mhm, tāds seksa saundtreks | |