Columbia Pictures не представляет [entries|archive|friends|userinfo]
helvetica

[ userinfo | sc userinfo ]
[ archive | journal archive ]

ilgstamība vārdos [Aug. 21st, 2014|09:40 pm]
Altogether elsewhere, vast
Herds of reindeer move across
Miles and miles of golden moss,
Silently and very fast.
link2 comments|post comment

Lieliska iespēja vietējiem gudrdirsējiem_Looking for Head Russia & CIS [Aug. 20th, 2014|05:41 pm]
Based in Geneva, Switzerland, Polixis is a leading Swiss company providing specialized research and consultancy on Political, Country, Compliance and Regulatory risks in emerging markets to a client base drawn mainly from Banking, Financial and Risk Management industries.

Position and Location

We are looking for an experienced specialist to head our Russia & CIS team. The chosen candidate will be re­sponsible for a team of 10 analysts and consultants covering the region. ... tālāk ... )
linkpost comment

par to, ko cilvēki runā un domā [Aug. 16th, 2014|11:49 am]
Man, piemēram, nav vienalga, ka Ukrainā notiek sūdi un ka visādi ASV kuģi "reassures" mūs par drošību. Galīgi nav tā, ka rūpētu tikai sava ģimene un tās labklājība šajā kontekstā; satrauc šī lieta globālā mērogā (tā ir pasaule, kurā dzīvoju es un mana ģimene).

Toties man ir absolūti vienaldzīgi, ka cilvēki raksta ar daudz svešvārdiem un pa divām lapām garos jauktos saliktos teikumos. Tur es tiešām neredzu nekādu problēmu un iemeslu satraukties (un īpaši jau ņirgāties). Tieši tāpat kā imperatīvs noteiktos brīžos ģērbt noteikta tipa drēbes un nekā citādāk, nepieciešamība izkopt viena veida rakstību man šķiet bezjēdzīgi ierobežojoša (cilvēki paši sev sagādā grūtības).
link2 comments|post comment

[Aug. 13th, 2014|02:14 pm]
Hallo, kādam gadījumā nemētājas kaut kur Andra Kolberga grāmata "Rīga kājāmgājējiem" (2001). Vēlētos aizņemties uz neilgu laiku palasīšanas nolūkā..
linkpost comment

[Aug. 10th, 2014|03:15 am]
varētu pat teikt, ka Kubas brīdī es beidzot sāku saprast tos resērčerus, kas piržas uz kaut kādu Latviju, Sibīriju u.c. tml. nekurienēm.
linkpost comment

ārā no laika bedres. [Aug. 10th, 2014|02:54 am]
[Tags|]

Tā kā, lai tu skaitītos, ir jānodarbojas ar kaut kā eksotiska pētīšanu, ķīna, āfrika, okeānijas ļaudis, latīņamerika, kādā stūrītī arī Krievija, Izraēla, bet tikai nedaudz, āfrika, ķīna trendīgāk, un, tā kā nekadnekad man nav interesējis nodarboties ar kaut kā eksotiska pētīšanu [teikums nepabeigts]. taču. šodien atklāju, ka, ja ļoti vajadzētu, nu, tā, ka ļoti, ļoti, tad es izvēlētos Kubu. [bez izvērsuma šobrīd]. lielākoties tāpēc, kādā pozīcijā tā - pret 'civilizēto' pasauli un tās aktuālajām problēmām - tā ir šobrīd. taču arī tāpēc, ka mazā sieviete lielajās stellēs no Latvijas, pārvarējusi partorgu ņemšanos, ka "jums ir bērns, jums tā nepieklājas/nepienākas", tika līdz kubai, piedzīvoja tur un atpakaļ veda čemodānus ar lapām, gliemežvākiem un akmeņiem, jo ko gan citu sociālistiskas valsts mākslinieks varētu atvest no citas sociālistiskas valsts. un Martas Staņas mets cūklīča notikuma piemiņai tā arī esot palicis Maskavā plauktos, lai kubas krastos uzslietos līdzīgs ar cita autora vārdu (tā runā). bet lielākoties gan mūsu dienu notikumu dēļ.

P.M.
linkpost comment

[Aug. 9th, 2014|09:51 am]
Lasu par to amerikāņu ārstu, kas ar ebolu atgādāts mājās, un tik īpatni: izsklausās, ka viņš ir ļoti reliģiozs. visur dievsdievsdievs. Stāsts ir tāds, ka džeks ne no šā ne no tā, bez īpaša aicinājuma un vajadzības ar sievu un diviem sīkajiem aizpirž uz pašu karstāko Āfrikas punktu, tur viņš un sieva turpinājuši darbu arī, kad sākusi izplatīties ebola, abi saķēruši to un brauc laimīgi mājās. Izklausās diezgan haotiski un riskanti. Bet viņam (nezin, kā viņai, paziņojums vēl nav bijis) tas viss ir ļoti loģiski un pamatoti, jo visur ir dievs. Dievs aicinājis viņu kalpot, dievs testējis ar slimību (visvairāk kavējos pie paziņojumā minētās miera sajūta, kas pārņēmusi, uzzinot, ka ir noķerta slimība, viņš zinājis, ka "God was reminding me of what He had taught me years ago, that He will give me everything I need to be faithful to Him."), nu, un protams, tā ir Dieva žēlastība, ka viņš tagad atveseļojas.

un es ļoti kavējos pie tā paziņojuma kopumā, jo nekādi nevaru saprast un pieņemt, kāpēc cilvēki vienkārši nedzīvo normāli nost? Jo visu to, kas tiek darīts, var taču darīt arī darīšanas pēc vai ar minimālākiem un piezemētākiem pamatojumiem. Palīdzēt afrikāņiem vai geto bērniem blakus kvartālā var arī ne tāpēc, ka "Dievs mani sūtīja", gribēt un varēt atveseļoties var ne tikai tāpēc, ka "dievs mani pārbauda" un, ja notiek kas labs dzīvē, tad "dieva žēlastība" ir solis, ko var veikt, bet var arī neveikt pēc tam, kad esi bijis priecīgs un pateicīgs par labo, kas noticis.

Tā kavēšanās lielākoties sanāca, jo man tīri intuitīvi šķiet, ka persona šajā gadījumā - Dieva vārdā - ir ļoti riskējusi.
Un vēl tāpēc, ka gadījumos, kad kāds tik ļoti "paļaujas uz dievu", es viņiem jūtu līdzi mazāk, jo, nu, ko tad es tur bāzīšos, ja jau cilvēkam tāds ietekmīgs draugs un tas, laikam, nav labi, jo varētu būt saistīts ar tādu - atkal intuitīvu - kā sodīšanu ticības/neticības saspīlēto attiecību kontekstā, kurā es vairāk esmu agnostiskajā spektra galā.


P.s. Tas "horror, horror" un "es turēju viņu rokas un atceros katru seju, katru vārdu" gan baigi atsita Holivudas kino, nez, vai tā ir kaut kāda amerikāņu lieta, izteiksmes maniere vai arī mana samaitātā uztvere...
link8 comments|post comment

skaņa [Aug. 8th, 2014|06:58 pm]
vecais labais alvanotounruičisakamoto
linkpost comment

helvetica the kašķīgā [Aug. 8th, 2014|12:24 pm]
ir tas teiciens, ko lieto attiecībā uz sūdīgiem braucējiem, ka tie savas tiesības "ir nopirkuši". Bet ziniet, nav nekas 'jāpērk', arī parastās autoskolās režīms var gadīties, ka nav pārāk strikts, maigi izsakoties, izšļūc cauri un pavisam oficiāli.
link9 comments|post comment

[Aug. 8th, 2014|01:19 am]
starp vairākajiem objektīvajiem iemesliem, kāpēc man gribās, bet nevajag tetovējumu, nu, tur, lai tad, kad būšu nodarījusi noziedzīgu nodarījumu, piemēram (jo domu strādāt bankā es jau sen esmu atmetusi, tā kā adītas jaciņas, pīrsingota seja un tetovēti pirksti formāli man nav aizliegti), man būtu pēc iespējas mazāk "īpašo pazīmju" pēc kurām polismeniem mani atpazīt u.t.t. Bet visobjektīvākais, protams, ir, ka vietējie saloni piedāvā garlaicību. ķīniešu unificētiem bloka burtiem uzrakstītu 'rolton', mhm.
taču piefiksēšu divus ārtistus, kam arī varētu ļaut saķēpāt savu miesu. protams, imagināri, jo pa lielam es viņiem ļautu to izdarīt tikai ar marķieri - lai var vairākas reizes un katru reizi citādāk. staigājošas galerijas un trīsgalvainie atgadījumi.

Yann Black
 photo skull-tattoo-by-Yann-Black_zps0d290015.jpg  photo yann-black-1_zps7a8f63d6.jpg


Amanda Wachob
 photo amanda-wachob-9_zps756ab0d6.jpg  photo AMANDA-WACHOB_13_zpsa67df04b.jpg
link5 comments|post comment

pado tālāk [Aug. 7th, 2014|04:18 pm]
http://ypp.lt/en/news

līdz 1.septembrim ārtisti, kuriem vēl nav 30, var pagūt pieteikties leišu rīkotai jauno ārtistu (pindzelētāju) balvai. tīri tā neko, bet no LV kaut kā maz cīņassparīgu jaunuļu, lai gan it kā tieši gleznotājos to netrūkst.

balvā visa cita starpā arī rezidence Dālē un tā rezidence, lūk, kas ir totāli ōsam.
link6 comments|post comment

[Aug. 5th, 2014|08:08 pm]
hehehe mana nīgrā latvju dvēsele aprūvz.
link7 comments|post comment

netaisni [Aug. 5th, 2014|06:26 pm]
un vēl dumji, ka netiek pāri visiem tiem dokumentiem, kur pa nedēļas dienām vien fabriku īpašnieki un pārvaldnieki raksta pieprasījumus visādām kara komisijām u.c. atlikt iesaukšanu tādam un tādam strādniekam, līdz beigās viņus visus tomēr sasauc - kuru ātrāk, kuru vēlāk, neatkarīgi no "neaizvietojamības". lasīt par personām, kuras vienu nedēļu ir īpašnieki un pārlvaldnieki, bet nākamajā nedēļā cunftes brāļi notur sēdes bez tiem, jo šamie saīsinājušies brīdī, kad Rīgas Lielais geto par mazo pataisīts. Vīriņi, kuri no darba vietām savākti, caur apcietinājuma mūriem dzird kara lidmašīnas un cer, ka tomēr kaut kā varēs paziņot saviem tuviniekiem par atrašanās vietu. Visādas tādas debīlības, kas neattiecas uz tēmu, kam būtu jāvar profesionāli pārkāpt pāri. nezinu, kā kaut kādi kara muzeja vēsturnieki vispār var pastrādāt.
link2 comments|post comment

[Aug. 3rd, 2014|05:02 pm]
tapat ka man sensen atpakal nacas teikt haha, kad picerija blakussedetajs pieliecas tuvak un uz astinas teica, ka man vajadzetu kontrolet ediena paterinu, noradod uz manu vederu, es taja bridi biju stavokli, bet vel to nebiju publiski izzinojusi, ta ari tagad virkne jaunkundzu, par kuram pie sevis esmu nodomajusi, o, kada apvelusies, ir izradijusas grutnieces..

Lol, protams, ka es un citi atlaujamies spriest par citu cilveku kermeniem, bet dubults lol, ka nemaku grutniecibu no vnk lieka svara atskirt..
link5 comments|post comment

autoskola [Aug. 1st, 2014|12:08 pm]
"B kategorija. Parastais vieglais transportlīdzeklis līdz 3,5t. Šai kategorijai ir jābūt katram pilngadīgajam. Vasarā varēsi oficiāli kaifot pie stūres savā kabrioletā jeb bezjumtenē."

"Labākās autoskolas ir tās, kuras ir caurredzamas jeb godīgas un atklātas. Tā nav tā kā vidusskola, kur Tu ej pie draudzīgajām un interesantajām vai īgnajām un piekasīgajām skolotājām, kas strādā valsts vārdā."

"Mūsu un Tavās interesēs tas jāizdara ar pirmo reizi, bet ja nenokārto, būs vēl citas iespējas, tikai par papildus samaksu. 95% nokārto ar pirmo reizi, pārējie 5% vienkārši ir slinki."
link6 comments|post comment

dekamerons reloaded [Jul. 30th, 2014|09:12 pm]
Nu, ko, Ebola 21.gs meeris? Ka tur bija ar tiem slimajiem jurniekiem, kurus nelaida ostas, tie visu eiropu izbraukaja un saslimdinaja, tagad gaisa kugotaji smuki visu pasauli aplido. Atminos, kad biju siika 90' tad no Ebolas baidijos, jocigi, ka slimiba nav nekur pagaisusi. Vispar jocigi, ka berniba, kas tik sen bijusi, nak atpakal - shitas, padomju krievija u.tml.
link13 comments|post comment

letonika.lv iesaka [Jul. 29th, 2014|10:38 am]
"atzimet ar kasiti"
link2 comments|post comment

mazie dārgakmeņi [Jul. 28th, 2014|08:44 pm]
es nevaru, kā man griež šitā skaņa!!!!1 jau kuro gadu

vēl man griež, kā barbara zukova saka "exactly", kā ītans houks saka "I know" un kā žuljeta binoša saka "you're jelous". tādā secībā.
linkpost comment

[Jul. 28th, 2014|04:15 pm]
tāpat kā sensenajos laikos pirmējos automobiļus taisīja kā karietes ar piekabinātu spēka agregātiņu, pirms tie attīstījās par spēkratiem, kādus tos pazīstam šodien, tāpat arī inovatīvie materiāli, tādi, kas reaģē uz apkārtējo vidi, tiek ieformēti biomorfās formās. Lūk, vieta ģēnijam, izdomāt 'nākamo paaudzi', kurā jaunais saturs neies vecās formas pavadā.
link4 comments|post comment

[Jul. 27th, 2014|08:56 pm]
Tā "Saule, pērkons, Daugava" kataloņu versijā, šķiet, ir uzfilmēta El Born kultūras centrā, kurā atrodas viena no bezgaumīgākajām un drausmīgākajām Kataloņu brīvestības zaudēšanas cīņām veltītajām ekspozīcijām, ko manas acis vispār nacionāla rakstura kultūras iestādēs ir skatījušas (un nacionāla rakstura kultūras iestādes parasti mēdz izcelties ar ļoti īpatnām (jo dažādos, reizēm visai idiosinkrātiskos veidos nac.lieliskumu un izredzētību apliecinošām) ekspozīcijām un iekārtojumiem (paprasiet Nordiska Museet, Zviedrijā)). Lūdzu nepārprast, arheoloģiko izrakumu vieta, daudzas citas tur esošās ekspozīcijas, kā arī pats EBcc ir ļoti labs, bet tā viena ekzpozīcija tik drausmīgi patētiska un spekulatīva un paši rīkotāji, protams, no visa, kas tur ir, visvairāk lepojas tieši ar to.
link4 comments|post comment

navigation
[ viewing | most recent entries ]
[ go | earlier ]