happy h [entries|archive|friends|userinfo]
helvetica

[ userinfo | sc userinfo ]
[ archive | journal archive ]

[Oct. 19th, 2018|12:25 pm]

virginia_rabbit
sāku bastot dārziņu, jūtos trešīgi
linkpost comment

[Oct. 19th, 2018|10:59 am]

santech
Lai jums labi Elīnojas. Čin čin priekā
linkpost comment

[Oct. 19th, 2018|10:28 am]

etalonfunkcija
13 dienas.
linkpost comment

[Oct. 18th, 2018|11:49 pm]

martcore
vienīgā fiška, kas mani nopietni pārsteidz el. spēlē sims 4 - naktsklubu darbalaiki
nē, lūk, trešajos tie bija ļoti konkrēti un skaidri
ceturtajos mans varonis deviņos no rīta veic rītarosmi, skraida tur pa ielu, kad viņam zvana šaurās aprindās tā jau nepazīstama dāma* - davai ejam iekarot nakstskluba dejugrīdu

parasti es šādus piedāvājmus sūtu naher, jo man tur jālasa grāmata par miksoloģiju karjeras izaugsmei, pēc tam jāiet uz darbu, bet mani reāli ieintriģēja, vai ir iespējams reivs deviņos no rīta
un viņš izrādījās iespējams!
pirmais jautājums man, protams, bija, a kāpēc mūs no šejienes pirms dažām dienām četros naktī izsvieda ārā, tik pilnus ar spēku un enerģiju. būtu pateikuši, klubs strādā ar pārtraukumu no četriem naktī līdz deviņiem rītā. mūs tāda hujņa, kā piecas stundas uz ielas nekad nebūtu atturējusi.
paskats, protams, absurds, jo trīsdesmit pilsoņi, kuriem šajā laikā būtu jāstrādā vai jāguļ, jūk prāta no deivida guetas

*nē, es zinu, tā bija dāma, kas reiz atnāca ciemos, paskatījās televizoru, un ar lejkannu aplēja bazilika stādus un ābeli, par ko es biju piemirsis. čoina meitene.
link6 comments|post comment

Draugi [Oct. 18th, 2018|11:39 pm]

ingmars
Jūs varat nelasīt ziņas, tā vietā lasiet manu dienasgrāmatu, no tās jūs uzzināsiet visu, kas jums jāzina.
linkpost comment

Dziedinošie sīpoli [Oct. 18th, 2018|10:53 pm]

black_data
[Tags|]

Šo, šķiet, es nevarētu šērot feisbukā bez ironijas disklaimeriem.

https://abiem.lv/cepti-sipoli-aiztas-zales-no-daudzam-kaitem-cepts-sipols-ir-labaks-par-zalem-kuras-biezi-arsti-izraksta-bez-ierobezojumiem/72705

Cita starpā lieliska lapa. Es esmu iepalicis internetu attīstībā, mans pēdējais hīts, kuru es pats pat īsti neesmu iečekojis, ir atsaucīgo māmiņu forums. You got the drift. Check it out, it's great.
linkpost comment

Melnraksts V [Oct. 18th, 2018|10:28 pm]

miligrami
Es pierakstījos pie psihiatra, jo jutu, ka nespēju tikt vairs galā. Mani paralizē trauksme, es sastingstu brīžos, kad būtu kaut kas jādara un vienkārši jūtu, kā sadeg laiks, kuru dedzināt es nevaru atļauties. Ir brīži, kuros izdodas aizmirsties, taču pēc šiem aizmiršanās mirkļiem es nejūtos kā pēc laba restarta - es jūtos, ka esmu vēl vairāk izrakusi sev bedri. Pat ja man šķiet, ka esmu ieslēgusi pohyolo attieksmi, tas stress perifērijā ir vienmēr klātesošs, es tikai izvēlos uz to neskatīties.

Šī iemesla dēļ es devos pie psihiatra uz konsultāciju. Man ir bijušas depresijas epizodes, neesmu pirmoreiz ar pīpi uz jumta. Es esmu dzērusi kursus dažādām ripām, no kurām pēdējoreiz nokāpu pērn vasaras izskaņā, jo šķita, ka tikšu galā. Es pusotru gadu nelietoju narenes, gadu nedzēru, apzinīgi dzēru medikamentus. Tas nenozīmēja, ka jutos labi - ne tuvu. Tiesa, arī tīri objektīvi apstākļi nebija visvienkāršākie, es it kā funkcionēju, bet šī funkcionēšana prasīja ļoti daudz no manis.

Lai kā arī nebūtu bijis, man vienkārši šķita, ka es šobrīd vairs nevaru atļauties to visu - trauksmi, grūto mošanos, dusmas, ko nespēju novadīt kaut kādos *veselīgos* un nepašdestruktīvos veidos. Tāpēc arī pierakstījos pie psihiatra. Galvenokārt tāpēc, ka, lasot par to, sapratu, ka šī pirmā bezmaksas konsultācija vienkārši norādīs virzienu, kurā doties. Protams, no psihiatra kabineta ir grūti neiznākt bez nevienas ripiņas - man laikam pat nebūtu bijuši iebildumi varbūt pret kādu maigu mieģeni, kas vienkārši mazliet koriģē miega kvalitāti un ļauj nemosties ar iztukšotības sajūtu. Pats galvenais tomēr, ko vēlējos, bija validācija, ka this too shall pass, ne tu pirmā, ne pēdējā, nekas unikāls.

Pēc 30 minūšu garas sesijas un simts jautājumiem (ko tu studēji? vai tev šķiet, ka tevi kāds vēro? cik tētim gadu? mamma izdarīja pašnāvību? skotijā vairāk pelnīji nekā šeit?), es tiku pie verdikta, ka nemāku veidot attiecības ar cilvēkiem, jo mana ģimene ir bijusi fucked up, es varu pat nesapņot tuvākajā laikā par CBT vai jebkādu citu terapiju, jo esmu tāds mess, ka mani vispirms būtu jādabū cilvēka cienīgā stāvoklī, lai es atmetu domu par to, ka tuvākā laikā atmetīšu smēķēšanu, un lai uztveru dead serious to, ka alkohols, narkotikas un naktsmaiņas nav man. Tam klāt šāds kokteilis, ar piebildi, lai nelasu instrukcijas, jo tās mani tikai satrauks, un es jau tā esmu neadekvāti satraukta (es apraudājos vienā mirklī šīs vizītes laikā, jo jutos kā ar aukstu ūdeni aplieta - ķipa, nevis ir tikai traki, bet ir tik daudz trakāk, nekā man pašai likās un es to pat nespēju apzināties):

Venlaxor 37,5mg (antidepranti) - pusīte no rīta, vesela vakarā
Alprazolam 0,5mg (trankvilizators) - pusīte no rīta, pusīte pusdienās, vesela vakarā
Quetiapine Teva 25mg (antipsihotiķis) - pusīte vakarā

Ja es iegāju kabinetā mazliet satraukta, tad es nezinu, ar kādu vārdu apzīmēt to satraukuma intensitāti, ar kādu no tā iznācu. Runāju ar vairākiem draugiem, nespējot līdz galam noticēt tam, kas tikko notika. Tiešām ir tik slikti? 2mg profilaktiska ksanīša dienā, are you serious? Antipsihotiķi, jo pateicu, ka mammai bija šizofrēnija? Jo nē, man nešķiet, ka mani kāds vēro. Uz jautājumu, vai jūtos nevērtīga, atbildēju, ka jā who doesn't, bet vienlaikus apzinos, ka tā ir mana sadragātā pašapziņa, kas to saka. Un tomēr es ļoti negribu būt tas cilvēks, kas ir ķipa "ko ārsti tev nestāsta", nejusties visgudra, bet mani vienkārši viss notikušais šokēja, es ļoti raudāju. Nolēmu, ka zāles sākšu lietot, atkārtota vizīte pēc 3 nedēļām, tomēr vienlaikus atradīšu vēl kādu ārstu, lai dabūtu second opinion. Kaut gan arī tas raisa šaubas - ja nu šis viedoklis atšķiras, es izvēlos ticēt tam, kurš man vienkārši ir ērtāks? Es pētu attiecīgo mediķu kompetenci un pēc tā izlemju, kuram taisnība?

Šorīt paņemu rīta devu, braucu uz darbu. Nepaiet pilna stunda, kā esmu absolūti zoomed out. Es vemju darba tualetē, skrienu stenderēs, jūtos kā pārvārīts dārzenis, kas tūliņ izslēgsies. Cenšos sagaidīt pusdienlaiku, pēc kura ir sarunāts mītings, taču apmēram 15 minūtes pirms tā es vienkārši padodos. Pasaku kolēģiem, ka nejūtos labi un dodos prom. Es faktuāli it kā atceros ceļu, bet ir brīži, kas no atmiņas zibsnī laukā. Aizeju līdz Alisei un vienkārši pakrītu uz viņas dīvāna, kur uz vairākām stundām tā arī noguļu izslēgusies. Pēc pamošānās jūtos slābena, tomēr kaut ko apēdu un taisos mājās, jo tētis gaida. Pusdienu devu nedzeru, neplānoju arī nakts devu. Draugi dod dažādas rekomendācijas, atrodu citu mediķi, kam rīt plānoju piezvanīt un ceru, ka vizīte nebūs jāgaida ilgi.

I mean, es ZINU, ko nozīmē sākt lietot AD. Es zinu, ka sākums nav nekāds smooth ride, bet tas, kas bija šodien - es tiešām nezinu, kas tas bija. Es arī zinu, kas ir ksanītis, es to esmu lietojusi tikai epizodiski, lai sevi izslēgtu, tas ir dikti adiktīvs, bet lietot to veselus divus miligramus katru dienu? Taisnības labad jāatzīst, ka trauksme šodien tiešām nebija - diezgan grūti just trauksmi, ja esi teju komā.

Es to visu gribēju pierakstīt tagad, kamēr tas notiek, nevis ar atpakaļejošu datumu. Es jau kādu laiku esmu pidžammā savā gultā un es jūtu, kā tas viss ir atlaidis, lai gan vēl arvien jūtos slābena. Es iepriekšējā ierakstā minēju, ka man ir pazudis kaut kāds iekšējs references punkts, bet tagad es pat nezinu, ko teikt. Es pēdējoreiz atmetu visas zāles, jo vienkārši gribēju ļaut sev visu "izsāpēt". Man ir iepatikusies doma par terapiju, kur tu lēni un pacietīgi šķetini kamoliņu, mācoties trikus, ko izmantot grūtos brīžos, nevis vienkārši pārnes savu monologu no galvas uz kušetes bez liela ārēja inputa. Man šķiet, ka ir par sevi jārūpējas un es zinu, ka esmu drusciņ loco, bet kurš nav - es vienkārši negribu, lai tas man traucē dzīvot pilnvērtīgu dzīvi. Labi, man nav nekāda verdikta. Es tikai gribēju padalīties, cerot, ka man papaijās galvu (then again, varbūt tieši tā arī ir problēma). Rīt zvanīšu otram ārstam. Es negribu būt dārzenis, es vienkārši gribu tikt ar ikdienu galā - darbā strādāt, būt iecietīga un racionāla par tēta veselības gļukiem, ļaut sirsniņai sadzīt pēc sliktu attiecību pieredzes un vienkārši būt normāls, labs cilvēks, kas māk veidot labas attiecības ar citiem. Ko un kurā brīdi es izdarīju nepareizi, es nezinu.
link55 comments|post comment

[Oct. 18th, 2018|10:22 pm]

santech
Es tagad esmu baigais ē vecis. Jo man tagad ir sava ē adrese ;D
linkpost comment

par fudbolu [Oct. 18th, 2018|09:07 pm]

martcore
lūk, interesantas pārdomas par pendelēm
(nē, nevajag blenzt uz lektori, bet klausīties, ko viņa saka)
link3 comments|post comment

Who needs magazines anyway [Oct. 18th, 2018|06:45 pm]

phz
[Tags|]

https://youtu.be/-LQ9SYZjwqc?t=2200
link1 comment|post comment

(*・`д・) [Oct. 18th, 2018|07:34 pm]

ingmars
link1 comment|post comment

Suligas [Oct. 18th, 2018|07:23 pm]

ingmars
Sulīgas kāpostu kotletes ar gaļas pildījumu.
linkpost comment

 S  S  S SJW SJW SJW W  W  W [Oct. 18th, 2018|07:19 pm]

ingmars
 S  S  S
SJW SJW SJW
 W  W  W
 S  S  S
SJW SJW SJW
 W  W  W
 S  S  S
SJW SJW SJW
 W  W  W
linkpost comment

skaidra lieta [Oct. 18th, 2018|07:18 pm]

ingmars
"Skaidrs, ka tas ir kaitīgi," uzver Latvijas Tuberkulozes un plaušu slimību ārstu asociācijas valdes priekšsēdētājs un Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīcas pneimonoloģijas galvenais speciālists Alvils Krams.
link2 comments|post comment

vēsturiskais materiālisms [Oct. 18th, 2018|04:48 pm]

tiesibsargs
man šķiet, kādreiz cibā bija vairāk nacistu. nezinu, kas ir veicinājis cibas denacizēšanos. bet progress ir noticis, un tas ir jauki. tā turēt, biedri!
link2 comments|post comment

fiziskais skolotājs, mes amies [Oct. 18th, 2018|04:37 pm]

tiesibsargs
Je traverse les rues , de la ville
partout des statues , ma tête vrille
clocher d'eglise, à la memoire
obelisque, fleur de lys, j'en ai marre

c'est dans ma nature, ma nature
Prenons notre arsenal en main
enfilons nos armures
je vous entrainerai jusqu'a demain

Je veux vraiment tout faire peté
Même le monument de la liberté
J'en peux plus d'attendre ce moment
Quand on recréera tout dans le néant

Retirez les drapeaux des mâts
Dans le feu ça nous rassemblera
Loin vers des côtes nouvelles
L'avenir, compagnon, il nous appelle
linkpost comment

[Oct. 18th, 2018|05:08 pm]

black_data
[Tags|]

Kad jāskaita nodokļi, tad tie cipariņi šķiet kaut kāda spēļu nauda kā Monopolā. Vot nereģistrē prāts, ka tā ir īsta nauda, ko tu aizskaiti kaut kur prom.
link1 comment|post comment

[Oct. 18th, 2018|03:35 pm]

tiesibsargs
kāpēc jūs negribat dzert?
link2 comments|post comment

kulturāli [Oct. 18th, 2018|04:12 pm]

oblica
Septembris bija koncertu mēnesis - Melo M un Triānas parks.
Oktobris ir teātru mēnesis - Pūt vējiņi un Paradīze 89.
Ko novembrī?
link2 comments|post comment

vēl darba uzdevumi [Oct. 18th, 2018|03:04 pm]

tiesibsargs
cibā ir arī vāja izpratne par demokrātiju un tiesisku valsti. iespējams, risinājums būtu tests, kurš jānokārto pirms piekļuves cibošanai. un daļai būtu izsniedzamas tikai pagaidu cibošanās atļaujas, kas jāatjauno.
link13 comments|post comment

navigation
[ viewing | most recent entries ]
[ go | earlier ]