snails with the beard

Saturday, September 15, 2018

4:54PM

(comment on this)

Saturday, September 1, 2018

2:05PM

Mani iecienítákie DJ ir Solomun (#1) un Boris Brejcha. Re, kur Boris uzdod bítu: https://www.youtube.com/watch?v=buCD-_1UPn4

(comment on this)

Saturday, August 25, 2018

6:24PM

(comment on this)

10:40AM

(comment on this)

Friday, August 24, 2018

7:44PM

Māras Zālītes 'Pieci pirksti' un 'Paradīzes putni' ir lielisks darbs. Lasot atsauca atmiņā aizmirstas padomju laika ikdienas nianses. Mamma arī mazgāja logus ar etiķi un vecajām avīzēm. Vecvecāki dzina kandžu aiz aizklātiem logiem. Un vēl tās visas sarunas par varu un uzmanīšanās. Domāju, ka grāmatas ir labs materiāls filmas scenārijam.

(comment on this)

Thursday, July 26, 2018

3:49PM - but sword dance!

https://twitter.com/i/status/1022419217877016577

(1 comment | comment on this)

Tuesday, July 24, 2018

9:04AM

Kā jums Who is America?

(5 comments | comment on this)

Saturday, July 14, 2018

5:43PM

This is how you D and B, effin' trippy: https://www.youtube.com/watch?v=GuQBopNcve0

(comment on this)

Wednesday, June 27, 2018

3:42PM

https://www.thelondoneconomic.com/entertainment/david-graeber-i-would-like-this-book-to-be-an-arrow-aimed-at-the-heart-of-our-civilisation/

(comment on this)

Monday, June 25, 2018

5:40PM

https://www.ineteconomics.org/perspectives/blog/meet-the-economist-behind-the-one-percents-stealth-takeover-of-america

(1 comment | comment on this)

Tuesday, June 19, 2018

11:50AM

"Tumsa skrien pa priekšu, tumsa skrien pa priekšu!"

(comment on this)

Tuesday, June 5, 2018

10:20AM

https://www.newyorker.com/magazine/2018/05/14/is-capitalism-a-threat-to-democracy

(comment on this)

Friday, May 11, 2018

5:52PM

GZA & The Soul Rebels https://www.youtube.com/watch?v=Eqme6GKr57U

(comment on this)

Friday, April 27, 2018

4:51PM

Forest Swords - Panic https://www.youtube.com/watch?v=wyUSfuL9dxY

(comment on this)

Saturday, April 21, 2018

11:53AM

Avicii :( https://www.youtube.com/watch?v=IcrbM1l_BoI

(comment on this)

Friday, March 30, 2018

3:25AM

Mtv unplugged svētā trïsvienība: Nirvana, Pearl Jam, Alice in Chains

(comment on this)

Tuesday, March 27, 2018

3:44PM

Word https://www.youtube.com/watch?v=m1_zLGFTSZ0

(6 comments | comment on this)

Saturday, March 24, 2018

12:05PM

Klausieties The Builders and the Butchers, tá ir laba grupa: https://www.youtube.com/watch?v=ClS3QHYhEPw

(comment on this)

Sunday, March 18, 2018

1:51PM

vecas ziņas https://www.youtube.com/watch?v=zb6-xz-geH4

(comment on this)

Friday, March 16, 2018

1:04PM

Es nezinu, ko jūs darīsiet pa Jāņiem, bet es iešu uz NIN :P

(2 comments | comment on this)

Navigate: (Previous 20 entries)