cits' Friends

Tuesday, September 26, 2017

lennay

2:56AM

kāds vēl šitādu atceras?

(comment on this)

Monday, September 25, 2017

wensdy

11:47PM - Kāpēc Rainis

Pieņemu, ka šis ir kaut kāds savdabīgs savējo joks. Piemēram, kāpēc Rainis? Viņam jau ir liels piemineklis centrā, viņam bija savs gads, viņam ir četri muzeji un tagad arī dizainerīšu T-krekls ar neatbilstošu citātu. Nav iebildumu pret Raini, bet kāpēc viņam tieši tagad tiek pievērsta tik liela uzmanība? Vai ar Raini gadījumā netiek manipulēts?! 

(comment on this)
lennay

10:16PM

Tik šausmīgs slinkums sen nav bijis. Slinkums paiet divus soļus līdz ledusskapim un attaisīt šampi (un tad vēl tas būtu jādzer agdies kādas pūles), slinkums strādāt (protams), slinkums iet gulēt. Ko lai sadara cilvēks, kam ir šausmīgs slinkums jelko darīt, ko.

(2 comments | comment on this)
punkts

8:57PM

gribēju skatīties par staļina apsardzi, bet skatīšos par šostakoviča alta sonāti.

(comment on this)
ingmars

8:40PM - iks faili

Man patīk mīklas un noslēpumi.

(2 comments | comment on this)
ingmars

8:27PM - 3.0 + 1.0

http://evangelion.co.jp/sp/

(2 comments | comment on this)
ingmars

8:18PM - iesakiet

Iesakiet mierīgu reliģiju. Vēl svarīgi ir, lai varētu iztēloties visādas lietas un lai nebūtu pārāk daudz jāzina.

(4 comments | comment on this)
punkts

7:53PM

Viņš mārrutkus baigi močī iekšā.

(2 comments | comment on this)
punkts

6:59PM

Es drēbes pērku tikai paviljonā.

(comment on this)
punkts

6:52PM

MV5BMTAyNDQ0YmEtZDI5My00ODExLThjNjUtZjQzNzVkYjc2ZjAxXkEyXkFqcGdeQXVyMTU2NTE5NDU@._V1_UY268_CR8,0,182,268_AL_

(4 comments | comment on this)
virginia_rabbit

6:45PM

katru reiz kad atsaucīgo māmiņu formā kāds ieraksta par menstruālajām piltuvēm, seko šadi izsmejoši komentāri un vēl tiek iesmiets par čurāšanu pīlēs

(20 comments | comment on this)
krii

6:11PM

Iespējams, esmu nomērdējusi badā visus savus penātus un larus, vai vismaz likusi viņiem iegrimt dziļā grūtsirdībā. Tā nu tagad dzīvoju bez svētības, bez cepeškrāsns, bez kārtības. Mani augi vīst, mani dzīvnieki skumst, es pat šņaucu degunu un nevaru saņemties nekam.

(comment on this)
gedymin

2:11PM

Gnostics, Buddhists, New Agers, etc. say that the external world is an illusion and a distraction from beautiful inner truth. I have come to think that is actually a profoundly wrong answer to the question of how to find meaning in life. [..] I think there is a much more convincing answer to this question [..] I think developing relationships of mutual love (both romantic and brotherly) and doing work (both professionally and for hobbies) that is valuable and satisfying to yourself and others are really what make people happy. It is the lack of these things, not the lack of some esoteric, unexplainable mystical knowledge that you only get after your 16th year of meditating and fasting as a hermit on a mountaintop, that I think makes many people in the modern world unhappy in the face of material abundance.

Labs arguments; šķiet, ka 18 gadu vecumā domāju tieši pretēji. Tagad domāju, ka jābūt balansam. Un joprojām uzskatu, ka sabiedrība daudz pārvērtē eksternālo; kad augu, man bija zināma pretreakcija pret apkārt absolūti dominējošo eksternālo kultūru (I wish I was around a better one).

(4 comments | comment on this)
pajautaa
(klusais_okeans)

4:06PM

Varbūt kādam ir pieredze ar pazaudētiem dokumentiem - cik saprotu, pases pazaudēšanas gadījumā var nākties maksāt sodu, bet, saņemot izziņu no policijas par nozagšanu, sodu nepiemēro; kā notiek ziņošana policijai - vienkārši jāaiziet uz tuvāko iecirkni un jāraksta iesniegums vai arī tas viss ķēpīgāk un neviens tādās iestādēs īpaši negrib ņemties?

(12 comments | comment on this)
pajautaa
(polija)

3:43PM - Twīnpīkas addiktiem

KUR jūs skatījāties 3ās sezonas 8o sēriju???
Nemāku atrast.

(6 comments | comment on this)
pajautaa
(emi)

1:22PM - Matemātika

Mīļie cilvēki, kā lai šeit tiek līdz iznākumam? Man pa vidu sajūk darbības un sanāk citi cipari.

Q) An office table contains a few large, medium and small envelopes. The number of large envelopes is 3 plus 50% of the number of medium envelopes. The number of small envelopes is 3 times, 20% of the number of large envelopes. There are a total of 66 envelopes on the table . How many small, medium and large envelopes are there on the table?

L = 3 + 0.5M / S = 3×0.2xL / S+M+L = 66

Converting all equations into standard form

L – 0.5M = 3 / 0.6L – S = 0 / L + M + S = 66

Solving the above equations,

S = 12 M = 34 L = 20 envelopes

(4 comments | comment on this)
krii

1:49PM

Lasu Ikstenas "Mātes pienu" un izkunkstu lamuvārdu ikreiz, kad viņa olšūnu sauc par olnīcu. To viņa dara bieži un neglābjami konsekventi. Tātad stulbums, nevis nejauša pārrakstīšanās.
Jau pēc pirmās reizes apskatījos, kas ir redaktors. Sajutos nepatīkami pārsteigta. Nu, labi, rakstniecei te mākslinieciskā iz(k)laidība, bet viņš, kur viņš ir skatījies?
Iespējams, tā ir kāda mana īpašā obsesija, taču šādas nesekmīga pamatskolnieka muļķības man ļoti traucē uztvert tekstu. Jo, nu, kamon, liecieties mierā, kā lai es noticu, ka galvenā varone ir ginekoloģe, ja man no lappuses lec virsū olnīca olšūnas vietā?!

(14 comments | comment on this)
es_shobrid_lasu
(goddes)

1:54PM

a

(comment on this)
ingmars

12:57PM - 2.0

(2 comments | comment on this)
virginia_rabbit

12:40PM

mēs spēlējam Duckgame katru vakaru (panorāmas laikā) visi četri. Simons ir man klēpī ar salauztu pulti un aktīvi līdzdarbojas, un arī traucē - sper ar kāju pa klaviatūru, pults vadu vai zīž, tāpēc es gandrīz nekad nevaru uzvarēt. mēs ar E spēlējam ļoti labi, bet tomēr Ingmārs ar savu geimera backgroundu mūs sakauj.
vakar vakarā, kad noliku bērnus gulēt, nolēmu pierādīt, ka varu vinnēt. tas bija intensīvs mačs, kura visu laiku bijām līdzās, vairākos raundos neizšķirts, bet beigās es nokritu no kartes, un I ar vienu punktu uzvarēja. aizgāju gulēt zvērīgi nikna.

(2 comments | comment on this)

Navigate: (Previous 20 friends)