cits' Friends

Sunday, February 25, 2018

lennay

10:07PM

Tagad darbiņš no manis pieprasa pārzināt Tinderi. Es saprotu, ka tas mūsdienās ir kā Juglas iedzīvotājam pārzināt 6. tramvaja maršrutu. Un es dzīvoju Juglā, un nepārzinu nevienu no tiem vella transportiem, kas tur tagad iet. Visur eju kājām vai neeju nemaz.

Mesendžeri pārzinu. Drīz jau būs divi gadi, kopš esmu iestrēgusi mesendžerī. Ne uz priekšu, ne atpakaļ. Galvenais, ka neko arī negribas. Ne uz priekšu, ne atpakaļ. Īsa ikdienas komunikācijiņa mesendžerī mani pilnībā apmierina.

Dažreiz druscītiņ padusmojos uz kriovīru vai stasisvīru (ne ta ex, ne ta neex), ka esmu tāds zombijs, kam neko negribas un nekad vairs negribēsies. Biju tāds milzu ugunspūķis, un tagad maza pelnu čupiņa. Visas olas vienā grozā, visas pa zemi utt. Un tomēr es visu izdarīju pareizi. Maksimāli. Neko nenožēloju.

(comment on this)
ingmars

9:56PM - manas bikses

(comment on this)
krii

8:43PM

Īss epizodisks ieskats LV ebreju reliģisko organizāciju savstarpējās attiecībās lika man vienlaikus pārmest krustu un iebrēkties: "Oj, vej!"
Anekdote par ebreju, kurš, nokļuvis uz neapdzīvotas salas, steigšus būvē divas sinagogas - vienu, kurā lūgties, otru - kurā nekad savu kāju nespert - nesatur nekādus pārspīlējumus. Vai tikpat kā nekādus.

(2 comments | comment on this)
virginia_rabbit

5:16PM

tik enerģizējoši auksc. aizvedu E cept Suitu maizi.
cik labi, ka MrPage veikals ir vaļā 7dienāš.

(comment on this)
punkts

5:10PM

Kurš sīpols būs piemērotāks? (Jādzied ortodoksālajā valodā).

(comment on this)
punkts

4:52PM

Mastrojani skrūves tuves jansones.

(comment on this)
punkts

1:28PM

Man šķiet, ka man jau ir pāris kilogramu vara. Garās brīvdienas ir mocības, kad zini, ka pāri sētai ir cepeškrāsns, bet brīvdienās to jaukt būtu netaktiski.

(comment on this)
dienasgramata

12:54PM

"Ir aiznesta vesela virkne lietu. Es nevaru stāstīt visas lietas, kas tur ir nozagtas. Katrā ziņā es visas tās lietas saistu vienīgi un tikai kopā ar visu šo te kampaņu, kas ir vērsta šobrīd pret manīm, un man ir tāpēc svarīgi šīs lietas izstāstīt." (Ilmārs Rimšēvičs)

(1 comment | comment on this)

Saturday, February 24, 2018

lennay

6:55PM

Tikko atkal pārrakstījos - vārda "sirdi" vietā no tiesas uzrakstīju "smirdi". Kas man tai galvā vai melnajā, tumšajā, tukšajā smirdī darās, ko.

(2 comments | comment on this)
virginia_rabbit

4:49PM

vakar bērniem iedevām rakstāmmāšīnu, viņi to apbrīnoja un dauzīja kādu stundu. dators ir garlaicīgs, rakstāmmašīna ir šovs.

(10 comments | comment on this)
virginia_rabbit

2:25PM

strādāju, bērnus izdzinusi salā

(3 comments | comment on this)
krii

1:56PM

Man būs kladīte "Jūdi un Raksti".

(comment on this)
punkts

1:25PM

kā sasildīt rokas ziemā ir ieraugi balti nolūzušu koku, tādu svaigu un garšīgu un paņem ar plikām rokām izplēs no vidus pāris strēmeles, tad nes mājās vispār bez cimdiem līdz pašam galam slēpotāji slēpo, suņi rej, tu ej pret sauli, bet kapuci tomēr prasās.

(comment on this)
dienasgramata

11:10AM

Ja "Latvijas Banka" ir aizdevusi AB.LV 200 miljonus pret vērtspapīriem, "kurus jebkurā brīdī var pārdot par daudzkārt ielāku summu", bet AB.LV tiek likvidēta, jo tai pietrūkst 600 miljonu, kas aizplūduši, kopš "nedienām" ar ASV - vai man vienam izklausās, ka tas aizdevums ir vainīgs pie tā, kas notiek tagad?

(1 comment | comment on this)

Friday, February 23, 2018

punkts

10:17PM

man jāizbeidz tā give me nostāja.

(comment on this)
punkts

9:49PM

varam parunāt? es šobrīd nodarbojos ar saimnieciskā nodrošinājuma jautājumu, mēģinu palaist sistēmu, kas man ļautu sistemātiskāk koncentrēties.

(comment on this)
punkts

9:45PM

uz ceļa bija tāds putenis un vērpetes kā raduraksti, kā savannas dzīvnieki.

(comment on this)
punkts

9:45PM

tur ir iepīti grieķi.

(4 comments | comment on this)
punkts

9:44PM

es šeit esmu. kā es izskatos?

(comment on this)
punkts

9:43PM

es daru darbu.

(comment on this)

Navigate: (Previous 20 friends)