govs (
govs
) rakstīja,
@
2026
-
06
-
22
09:40:00
man ar vct patika inst sarakstīties, bij normāla draudzene.
nekādu skādēšanas plānu man nav.
un, visticamāk, tādu plānu nav arī eiženam.
impulsīvs dzērāja txt tas bija.
(
Ierakstīt jaunu komentāru
)
Neesi iežurnalējies.
Iežurnalēties?
Navigate:
Sveiks, Cibiņ!
Login
Bīdīt tekstus
Izveidot jaunu dienasgrāmatu
Latest posts
Meklēšana
Random!
Katalogs
Pēc Interesēm
Advanced
Pirmā palīdzība
Aizmirsu paroli!
Lapas karte
Browse Options
Contact Info
Ask a Question
FAQ
Info par Cibu...
Statistics
Download
General Info
Lietošanas noteikumi
Informācijas privātums
Juridiskā informācija
Lapas karte
Browse Options