govs (
govs
) rakstīja,
@
2026
-
06
-
20
17:44:00
es tak nezīleju' nav zīļu.
nav jābrauc, ja jūt, ka nav jabrauc.
36 gados tak visiem vēl gluda āda.
(
Ierakstīt jaunu komentāru
)
(Anonīms)
2026-06-20 21:29
(
saite
)
viņai jau sorāks klauvē
(
Atbildēt uz šo
) (
Diskusija
)
(Anonīms)
2026-06-20 22:13
(
saite
)
veiklības trasē pieri pārsit tikai 40+
(
Atbildēt uz šo
) (
Iepriekšējais
)
Neesi iežurnalējies.
Iežurnalēties?
Navigate:
Sveiks, Cibiņ!
Login
Bīdīt tekstus
Izveidot jaunu dienasgrāmatu
Latest posts
Meklēšana
Random!
Katalogs
Pēc Interesēm
Advanced
Pirmā palīdzība
Aizmirsu paroli!
Lapas karte
Browse Options
Contact Info
Ask a Question
FAQ
Info par Cibu...
Statistics
Download
General Info
Lietošanas noteikumi
Informācijas privātums
Juridiskā informācija
Lapas karte
Browse Options