kāda vēl trobele? norm čatējam.
kā kādu epifāniju uz dullo atvērām, bija gandrīz par to, par ko tajā brīdī runājām.
tikko runājam par rabarberiem, atver uz dullo grāmatu - txt par slēpšanos rabarberos.
runājam par sauli, ka mākoņu kino, uzreiz epifānija par sauli un pieminēts arī ekrāns vai kadrs, precīzi neatceros.
likās, ka Ziedonis noklausās.
jo Ziedonis ir Visums.
(Lasīt komentārus)
Nopūsties: