govs ([info]govs) rakstīja,
@ 2026-06-20 10:09:00

Previous Entry  Add to memories!  Tell a Friend!  Next Entry
greizsirdīga, ka Juris iz ded.
es pat uz Pērkonu tepat tuvumā vairs neeju, jo nav TAS.
man nav lieguma tuvoties Koknesei, varu aizbraukt, ja gribētu.


(Ierakstīt jaunu komentāru)

Neesi iežurnalējies. Iežurnalēties?