govs (
govs
) rakstīja,
@
2026
-
06
-
20
10:09:00
greizsirdīga, ka Juris iz ded.
es pat uz Pērkonu tepat tuvumā vairs neeju, jo nav TAS.
man nav lieguma tuvoties Koknesei, varu aizbraukt, ja gribētu.
(
Ierakstīt jaunu komentāru
)
Neesi iežurnalējies.
Iežurnalēties?
Navigate:
Sveiks, Cibiņ!
Login
Bīdīt tekstus
Izveidot jaunu dienasgrāmatu
Latest posts
Meklēšana
Random!
Katalogs
Pēc Interesēm
Advanced
Pirmā palīdzība
Aizmirsu paroli!
Lapas karte
Browse Options
Contact Info
Ask a Question
FAQ
Info par Cibu...
Statistics
Download
General Info
Lietošanas noteikumi
Informācijas privātums
Juridiskā informācija
Lapas karte
Browse Options