govs ([info]govs) rakstīja,
@ 2026-05-26 22:51:00

Previous Entry  Add to memories!  Tell a Friend!  Next Entry
gan jau kā kuru. esmu bijusi normālu veceņu kolektīvos, vai arī biju naiva, un neredzēju, ka čūsku mātes. labāk patīk, ja ir jaukti.
biju arī tādā, kur pārsvarā tantes, bet 7 gadus sēdējām vienā kabinetā ar vīrieti, un bija forši.


(Lasīt komentārus)

Nopūsties:

No:
Lietotājvārds:
Parole:
Ievadi te 'qws' (liidzeklis pret spambotiem):
Temats:
Tematā HTML ir aizliegts
  
Ziņa:
Neesi iežurnalējies. Iežurnalēties?