gan jau kā kuru. esmu bijusi normālu veceņu kolektīvos, vai arī biju naiva, un neredzēju, ka čūsku mātes. labāk patīk, ja ir jaukti.
biju arī tādā, kur pārsvarā tantes, bet 7 gadus sēdējām vienā kabinetā ar vīrieti, un bija forši.
(Lasīt komentārus)
Nopūsties: