gnidrologs ([info]gnidrologs) rakstīja,
@ 2019-05-08 22:39:00

Previous Entry  Add to memories!  Tell a Friend!  Next Entry
Ajax turpina saldināt rūgto pilulu (protams, ja arī neielaidīs čupu vārtus lel). Ja viņiem izdosies izdrāzt arī Livercuckus, tad uzskatīšu sezonu par zajebisj, jo Retardo Valverdes letarģiskā Barsa ar tādu huiņu nav pelnījusi neko un ceram, kas pēc šī (principā paredzāmā) fiasko to piderasu aizsūtīs trenēt kādu Kamčatkas amatierklubu, kur viņam vieta. Vienīgi žēl Messi. Cik daudzi treneri pēc kārtas (gan Barsā gan izlasē) jau paspējuši izdrātēt viņa karjeras ziedu laikus titulu ziņā.
Kaut kad vēlāk uzrakstīšu izvērstāk ko domāju par Barsa fucked up situāciju, bet pagaidām #EnjoyAjax. Don't you fuck this up too, orandžie krāni!

P.S. Es principā gandrīz vienmēr esmu pret PL klubiem un dabiski, ka fanošu par Ajaxu, ja viņi būs finālā, bet patīkami, ka vismaz gadās gadi, kad pašas uzbrūkošākās un jkestrākās komandas tiekaas finālā. Tāpat patīk Klops ar savu sistēmu un neizsīktošo enerģiju. Redzēt booring barsu ar visādiem rakitičiem un valverdēm dabonot titulu, kas tikai paildzinātu jau sen stagnējošo kraķi uz māla kājām, neradītu ne tuvu to gandarījumu, ko parasti izraisa mīļotās komandas uzvaras. Those fucks need purge.

edit: ok, laikam jāslēdz laukā :/


(Ierakstīt jaunu komentāru)

Neesi iežurnalējies. Iežurnalēties?