gnidrologs ([info]gnidrologs) rakstīja,
@ 2018-07-11 05:41:00

Previous Entry  Add to memories!  Tell a Friend!  Next Entry
Hah, biju domāju, ka The Hitman's Bodyguard būs forša popkornmūvijs par unlikely sojuzņikiem no antagoniskām nometnēm n sheeeit. Well, no mudafucka, wrong ansaa. Kārtējais žīdvudas fliks par to kā melnie ir so much cooler un labāki it visā, nekā baltie un sievietes gurākas un pareizākas, nekā vīrieši. Dedpūls spēlē nožēlojamu sojpuiku, kas abiem iepriekš minētajiem apbižoto arhetipiem padirš vēsumā un pareizībā it visā. Nožēlojams bomārs, kuru jāpestī laukā abiem iepriekš minētajiem un kurš vēl nepārtraukti atvainojas par visu. Vienīgais nelielais skills, šāds tāds martial arts un šauj gandrīz vai tik pat labi kā Semjulels.
Un cherry on mudafuckin top, Semjuels ir labais kileris, kas šauj tikai sliktos zēnus un viņa pirmā misija bija taisnīgi nobeigt ļaunu tupu rasistu redneku, kas, iedzimtā ļaunuma vadīts, noslepkavo mīlīgu briļļaini inteliģentu mācītāju viņa paša baznīcā aiz sava baltā ļaunuma.
Das fukin badass, beeeeotch. Aaaaaah appreciate daat yo punkass mudafuka.

PS. Nez kas notiks, kas vienīge žīdvudas melniem aktieri ar IQ virs 90, tb, Džeksons, Frīmens un Vašingtons aizies pensijā. Čota neredzās neviens jauns wise crackin badass nigga, kas varētu aizstāt šos trīs iztukānus. Nu jā, honorable mention Morfiusam, bet tas jau tik vecs un švaks, ka gandrīz balts.

PS 2
Vēl man patīk, ka murikāņu ekšnmūvijos krievu ļaundarhenčmeni vienmēr ir maksimāli antiharizmātiski. Viņi laikam tām lomām ņem visneglītākās un tizlākās rožas ar kartupeļu maisa prezenci, kādi pieejami tirgū. Un vēl tā nemirstošā tradīcija censties runāt krieviski. Oldmens tur kaut ko гаварит цYко. Un citi tozhe gavarit, da. Jo ruski gde moi borstch!


(Ierakstīt jaunu komentāru)

Neesi iežurnalējies. Iežurnalēties?