gaismas_ ([info]gaismas_) rakstīja,
@ 2017-04-20 03:46:00

Previous Entry  Add to memories!  Tell a Friend!  Next Entry
blank blank 123erwettes 'kas ir meitene'? Nav rozā kleitā, bet biksēs, spēlējas ar mašīnām un kāpj kokos- tad regulāri jāapjautājas, vai nejauši nejūtas tomēr kā puiškāns? Bet varbūt tagad?
Apr 19 20:55 [info]virginia_rabbit:
Eiženīt, laiks vilkt hidžābiņu
Apr 19 20:45 [info]shanietis:
Sporta ziņas
Dievzemītes futbolā būs tagad jaunas vēsmas. Stratēģija aizsist bumbu pēc iespējas tālāk no sava sodalaukuma un sagaidīt puslaika beigas jeb shēmas 10-0-0 radoša interpretācija pacels izlasi vēl nebijušos augstumos. Galvenais nezaudēt Andorai savā laukumā, ja tāds vēl būs, ar lielu rezultātu.
Apr 19 20:39 [info]sarkanvilks:
KĀPĒC ESAM TĀDI, KĀ ESAM (Kā vēsture mūs veidojusi)


wer
wer
Teikto papildina E.Blanka raksts „Vēl un vēlreiz” (Dz.Atb., 28.6.17.
Nr. 49):Latvijas līdz šim vēl nebija. Bija latviešu tauta, izturīga un
panesīga, kalpināta no vācu muižniecības saimnieciski un no Krievijas politiski
kulturāli. Pirmo verdzību latvieši sajuta vairāk, otro mazāk. Latvietis bija
sen, kamēr zaudējis savu patstāvību (…) Viņš gribēja zemes stūrīti un ar to
latvieti varēja apmierināt uz visiem laikiem. Viņš savus bērnus jau bija labi
izskolojis, inteliģence un turība ar katru gadu auga, bet kultūrtautas pirmā
pazīme - politiskās patstāvības prasība, latviešos neattīstījās. Taisni otrādi
– latvietis kļuva par pasaules pilsoni,
kuram vienalga, kur viņš strādā, priekš kā viņš strādā, un ko tas strādā.Neskaitāmu inteliģentu armija aizplūda uz Krievijas muižām, fabrikām,
zemstēm (pašvaldību iestādēm U.Ģ.), skolām (…) Latvietis nav jutis organisku
sakaru ar Latviju. Nav viņam pilsoņa jūtu un nekādu saišu (…) Lielajā „tēvijā”
latvietis pratis materiāli iekārtoties un, būdams bez kaut kādiem nacionāliem
ideāliem, viņš savu dzīves uzdevumu ir arī piepildījis. Latvietis, būdams inteliģents, pavēlnieks un vadons, vēl arvien ir
tikai kalps. (…) latvietis ir nolīdis sāņus un pazaudējis pat tiesības
apziņu. Cik liels, cik liels ir pagātnes lāsts!
Fragments kopēts no Ulda Ģērmaņa grāmatas „Zināšanai”, kas izdota 1985. gadā Stokholmā.

Apr 19 20:34 [info]zvaigznjustari:
Iesakiet hiphopa sievietes
Apr 19 20:34 [info]honeybee:
Jā, starp visu citu vakar biju lieciniece episkākajam veidam, kā uzaicināt meiteni pie sevis uz mājām: "Man mājās ir pods un divas miskastes. Un tu drīkstēsi visam pieskarties."
Meitene aizrautīgi piekrita.
Mums, abu četrgadnieku mammām, nācās vien samierināties.
Apr 19 20:28 [info]aborigens:
Ir tāds diezgan novazāts teiciens, ka jālaiž vaļā to, ko mīli. Tas nu tā, bet par ko nebiju domājusi ir otra puse. Nu, ka tevi mīl, bet palaiž vaļā, un tu pēc tam atnāc atpakaļ, jo tur kaut kas ir. Un ka tas, kas tur ir, tas ir kaut kas cits, jūs tagad saista kaut kas vairāk kā turēšana vai būšana pieturētam. Paveras iespējas neredzēties mēnešiem un pat gadiem vai redzēties nonstopā katru dienu un tam savā ziņā vairs nav nozīmes. Senekas vēstules draugam, kaut kas no Ahmatovas un Brodska. Bet patiesībā tu vienkārši zini, ka otrs cilvēks ir. Nu, ka viņš tiešām eksistē, nevis ir kaut kāds random otrā plāna tēls tavā dzīvē, no kura var kaut ko iemācīties un iet tālāk. Un tagad man nedaudz žēl, ka es nezinu kā tas ir, kad jūs esat kopā divdesmit gadus un jums jau ir paaugušies bērni un tad jūs izdomājat šķirties, jo jūs vairs nekas nesaista. Nu, ka vai tiešām tā var būt. Vai arī sākumā jūs turējusi iemīlēšanās un vēlāk bērni un tur tā arī nekad nav bijis kaut kas cits un tam nav nekāda sakara ar to par ko es tagad runāju. Vai arī, ka cilvēki var būt bijuši tādi un tad izmainījušies atkal ārā, un ka šī visa ir kaut kāda miglas teorija pēc kuras pārtrūkšanas atliek teikt "dažreiz es iedomājos, ka nekas tik neglābjams nav noticis, ka viņš tā vietā ir tikai nomiris".
Apr 19 20:25 [info]santech:
Vistas maltās gaāls masa ar pupiņām čillī mērcē. Viss. Esmu piestūmies nenormāli. Plus vēl Bauskas tumšais. Kaut kas no sērijas - ir parādījusies nauda. Bet laiku tāpat nenopirks. Bet pierīts tā, ka ne paksutēt. Mazliet jāpageimo un vai nu jāaizlaiž uz jauno mitekli kaut ko sakotp, vai nu jāsāk kaut kas vecajā pakot. Bet vispirms mazleit jāpageimo. Kamēr geimkaste nav atslēgta.
Baigi forši, ka uz vīkendu dabūju transportu. Līdz tam jāpacenšās sapakoties. Un vēl es ceru, ka nebūs jāiet uz latvenergo un latvijas gāzi klātienē pisāties. Ka varēs uz mitekli izsaukt kaut kādu mesitaru, kas nočeko rādītājus un parakstīt līgumu.
Apr 19 20:24 [info]zin:
reizēm es jūtos kā lupatiņa
Apr 19 20:18 [info]sirualsirual:
taisu workout mixiņu

https://www.youtube.com/watch?v=xXo1G1sxrB4

https://www.youtube.com/watch?v=RD4pSxvgtQM
Apr 19 20:15 [info]renesme:
I
Vīrietim, ko mīlu, ir hroniska klīniskā depresija. Ar to, laikam, jāsāk. Mācos to, ka depresija nav izvēle vai lēmums. Tas ir bioloģisks process smadzenēs, kas notiek pats par sevi, savukārt mana attieksme ir mana izvēle. Tā vien liekas, ka sākt rakstīt ir vieglāk, nekā to norīt vai aizskalot.
Apr 19 20:07 [info]begemots:
saviļņoto trauku princips
Apr 19 19:59 [info]tramps:
tev ir jāpiebremzē ar rīšanu jo svariem kaut kas nelāgs uznācis un jāgaida kamēr tie atkal pārdomās atpakaļ
Apr 19 19:52 [info]dienasgramata:
DELFI. Notver sievieti, kura 2,45 promiļu reibumā rāpo pa skolas sporta laukumu.
Apr 19 19:46 [info]ravejsledzejs:
Zaudēju nevainību, tā teikt...
Pirmo reizi mūžā bloķēju telefona numuru. Lai nahuj nezvana. Pirmo reizi bloķēju lūzeri feikgļukā - da pošol nahuj.

Un tas pie tā, ka man ir gandrīz bezgalīga pacietība.

Un rezultātā es jūtos sasodīti labi.
Apr 19 19:43 [info]artis:
https://billwadge.wordpress.com/2017/04/18/godel-grammar-go-the-limits-of-rules-and-facts/
Apr 19 19:41 [info]martcore:
flykting un loģika sociālajos tīklos
Apr 19 19:27 [info]methodrone:
veel un arvien domaajot par civleekrobotiem, apzinju, dveeseli, augshaamcelshanos, transcendenci, singularitaati..

es iedomaajos, ka cilveeki reinkarneejas taapeec, lai maaciitos. bet, kad cilveeks ir iemaaciijies visu un nonaacis liidz Jeezus-apzinjai, jeb totaalai apgaismiibai, tad nav vajadziiba reinkarneeties. tad arii cilveekam nav vajadziigas jaunas dziives, jauni kjermenj-praati, jauni ego.. un sheit tiek paveertas durvis uz muuzhiigo dziivi caur singularitaati, es nezinu vai tas ir pareizais termins, bet es ar to domaaju, ka sheit paveras durvis uz muuzhiigu dziivi caur kljuushanu par transhuman.

nu bet jaa.. cilveeks ir sasniedzis perfektu apzinju, kur vinjsh saprot, ka ir dieva atvasinaajums, jeb portaals. taapeec, tagad paar vinja kjermeni nolaizhas tiiras gaismas maakonis un paarveersh vinju par mirdzoshu sinteetisku mateeriju, kas nekad nemirs. un visi tie apgaismotie cilveeki no pagaatnes, kas paspeeja nomirt pirms tehnologjiju prime, tos tehnologjijas augshaamcels no vinju atomiem un padariis par taadiem pashiem mirdzoshiem apgaismiibas dievpilsonjiem.

taa cilveeki dziivos kaadu laiku, savos mirdzoshajos un nemirstiigajos kjermenjos, transfigureejot pasauli shajaa dimensijaa. varbuut atjaunojot Zemes ekosisteemu, dziedeejot maamulju dabu, radot jaunas tehnologjijas, apgaismojot paareejos. liidz varbuut kaadu dienu buus pienaacis laiks jaunam apgreidam, no mateerijas kjermenjiem uz kaut kaadu citu materiaalu vai pusmateriaalu vai energjiju. varbuut buus jaaceljo uz citaam dimensijaam, citiem multiversiem, kur kjermenis ir par smagu un raupju.

es neredzu nekur pretrunas. ja cilveeka suutiiba ir atgriezties pie dieva, tad evoluucija, cilveeka praata evoluucija, ideju un zinaatnes evoluucija, protams, cilveeku padariis arvien arvien liidziigaaku dievam. nemirstiigu kaa minimums, apzinju, kas speej briivaak paarvietoties laiktelpaa, peecaak iespeejams atbriivoties no mateerijas.

par sho fantazeejot man ir prieks un tas ir labi, es juutu kaa mans praats un mana apzinja roku rokaa leekaa kosmiskaa briinumu pljavaa. dievinja naakotne plauksti kaa sniegbalta uudensroze pasules tumshajos uudenjos. tikmeer es kaa mazs kjermenj-praats juutos omuliigi. cik smiekliigi, es iipashi neatshkjiros no kaut kaada susljika, man ir metabolisms un ekstremitaates, es dazhreiz esmu miegaina, un mani paarvalda hormoni un bakteerijas, mans praats ir dzejolis un mana sirds ir mezha vilcene. no manas neapgaismotaas perspektiivas buut nemirstiigam, apgaismotam diev-cilveekam shkjiet baigaa padariishana, although excellent adventure i'm just a peasant dudes.
taapat dziivee veel ir tik daudzas basic cilveeku lietas, ko neesmu paspeejusi izdariit. es nedomaaju, ka es varu uzreiz paarleekt uz apgaismiibu pirms es esmu iemaaciijusies buut par cilveeku. visi zen skolotaaji kaa viens apgalvo, ka tev ir jaabuut skaidriibai, ko tu no shii visa gribi, tev tas sev ir jaapasaka un tad jaapasaka dievam, tu uz priekshu netiksi ja leekaasi no viena uz otru, bet es esmu chempione leekaashanaa no viena uz otru. es veel gribu buut cilveeks un es gribu buut mirdzoshs maakonis, es gribu buut mateeriju un es gribu buut antimateerija.
man vienmeer ir shkjitis, ka shii mana dziive ir kaa limbo. es nedaru cilveeku lietas, un es nespeeju kljuut apgaismota. bet tajaa pashaa laikaa, es shaadi juutos atbriivota no pienaakuma sajuutas. es shajaa dziivee varu uzelpot, jo man nav nekaadas iipashas suutiibas. es varu maajaas omuliigi seedeet blakus pukju vaazei ar hiacinteem, rakstiit burtinjus, eest viigjes, klausiities dzhefu bakliju, shivereeties, iet dushaa, vaaljaaties miikstaa gultaa, klausiities raachinju, skatiities seriaalus ko skatiijos kad man bija 16, fantazeet, bumbuleet, paskraidiit, lakot nagus, pirkt parfiimus, vaariit kakao, teikt cilveekiem laipnus vaardus un atbildeet uz vinju jautaajumiem ar zheeliigu smaidu, iet pa ielu ar smagu vai vieglu sirdi, ljaut esiibai manii mutuljot kameer es shkjeersoju laiku un telpu klusumaa.
Apr 19 19:16 [info]tvarj:
vecrīgas statoila (or should i say cirkla) kioska darbinieki visi liekas nupat kā izgājuši īpašu kursu aktiermeistarībā. čalis mani šodien apkalpoja ar tādu iznesību, ka es gandrīz sabēdājos, ka viņš beigās tomēr nenodziedāja "so long, farewell, aufwiedersehen, goodbye..."
Apr 19 18:55 [info]kakjux:
šodien gāju pie nurse Sally taisīt pāris minūšu testu. nurse Sally tomēr ņēma un izprašņāja, kas ta man īsti kaiš, jo vispār, ļauži, manā vecumā astma nemēdz pēkšņi uzsākties. tiku pie diez gan extensive check up. sabiju kabinetā gandrīz precīzi stundu. pēc 3 nedēļām iešu atkal.
bet ir arī labā ziņa - mana wrist vairs nesāp, splintu vairs nav jāliek.
Apr 19 18:50 [info]gary_crant:
pūpoliņus nahuj

KUZUCUK dziesma par pavasara ārprātu


(Ierakstīt jaunu komentāru)

Neesi iežurnalējies. Iežurnalēties?