: who's that girl? -

> Jaunākais
> Arhivētais
> Draugi
> Par sevi

Links
> the cut
> fashion telegraph
> more life

Novembris 25., 2021


Previous Entry Add to Memories Tell A Friend Next Entry
13:31
šogad darbā visi skrien mainīt brilles. nākamgad mainīsies noteikumi, līdz ar to, kā saprotu, samazinās kompensējamās summas apmēru. bāc, es nezinu, tā administratīvā reforma, tur nav nekāda caurspīdīguma. ja es pati nebāztu degunu visur iekšā, es vispār neko nezinātu. nu ko es jums varu teikt - jāsteidz ka man arī pierakstīties uz redzes pārbaudi. mana alga nav tik liela, lai es varētu atļauties atteikties no kompensācijām. mēs jau gan ar mesjē (ar kuru esmu nolēmusi tomēr mēģināt piedot, kas ir grūti, jo esmu liels bērns un man ir abidkas) runājām, ka, ja nu kas, tad viņš mani uzturēs un ja nākotne neatnesīs gaidītās izmaiņas, tad jāiet prom, lai maļas paši, un tad būs laiks cepināt augšā savu biznisu. jo viss jau neko, bet tas darba apjoma un algas samērīgums - tāda nav un, kaut arī samērīguma jau tā nav, tas kļūst vēl mazāks, paldies kovidam un prasībām. (tagad arī - no 6.12. visus testēs. un kurš nodarbosies ar to testu dalīšanu, jūsuprāt, a? jūs domājat, te ir kāda speciāla nodaļa or smth, mazi rūķīši, kas visu pako un skaita un dala un grāmato, un izvadā? nav tādu rūķīšu.) varbūt rīgā, ministrijās, nezinu, vadībai, kuras vietā visu dara citi, varbūt tiem maksā labi, bet citādi - kā tiek noteikta samaksa, es nezinu. protams, tu iegūsti pieredzi un kontaktus, ko citur neiegūtu, bet citi ieguvumi? lūk, briļļu kompensācija, yes, we'll take it. vajag vai nevajag, but we'll take it. veselības apdrošināšanas nav.

(10 with milk | cup of coffee?)

Comments:


[User Picture]
From:[info]shelly
Date:25. Novembris 2021 - 13:44
(Link)
Brilles nemēdz būt liekas! Jums tur ir kādi finansiālie ierobežojumi? ;)
[User Picture]
From:[info]f
Date:25. Novembris 2021 - 13:47
(Link)
lūk, es netaisījos šogad mainīt, bet ja jau šitā, tad lai ir divas brilles tagad :) finansiālie ierobežojumi gan ir, un ja pat vadība steidz mainīt, tad kas gan esmu es, lai pretotos sistēmai :)
[User Picture]
From:[info]neraate
Date:25. Novembris 2021 - 14:28
(Link)
Papēti vai nenogriež mazāku summu apmaksātajām vakcīnām un tā
[User Picture]
From:[info]f
Date:25. Novembris 2021 - 14:56
(Link)
mums nav apmaksātu vakcīnu, vai tu traks? :D
[User Picture]
From:[info]kisswithafist
Date:25. Novembris 2021 - 14:11
(Link)
Hmmm, a lēcas nekompensē nepakam, tikai brilles?
[User Picture]
From:[info]f
Date:25. Novembris 2021 - 14:22
(Link)
domāju, ka brilles, jo lēcas parasti neliek, lai strādātu ar datoru vai brauktu ar mašīnu, piem., ja, lēcas kā ieliek tā vakarā izņem, bet varbūt var sarunāt, grūti teikt, nav bijis tāds gadījums.
[User Picture]
From:[info]kisswithafist
Date:25. Novembris 2021 - 14:31
(Link)
Ā nu zaibis taisnība, tātad kompensācijas sanāk tikai tiem, kam ir mazi plusi vai mīnusi un kas ikdienā vismaz daļu laika var iztikt, kamēr nepiesēžas pie datora vai stūres? Forši, forši, malacīši.
[User Picture]
From:[info]f
Date:25. Novembris 2021 - 14:55
(Link)
nujā, tā ir - darba vides risku samazināšanai. bet privātajā sektorā drīkst, kā grib.
[User Picture]
From:[info]klusais_okeans
Date:25. Novembris 2021 - 14:13
(Link)
(hug)
[User Picture]
From:[info]f
Date:25. Novembris 2021 - 14:23
(Link)
muchas gracias.

> Go to Top
Sviesta Ciba