: who's that girl? - : vēstules sev

> Jaunākais
> Arhivētais
> Draugi
> Par sevi

Links
> the cut
> fashion telegraph
> more life

Decembris 28., 2020


Previous Entry Add to Memories Tell A Friend Next Entry
08:45 - : vēstules sev
kad man bija 13 gadu, es lasīju sēriju par emīliju no "jaunā mēness", un vienā no grāmatām viņa uzrakstīja vēstuli nākotnes sev - novēlējumus, sapņus, kaut ko tādā stilā. nu, man divas reizes nav jāsaka - ņēmu lapu un pildspalvu, un uzrakstīju vēstuli nākotnes sev - jo es taču pilnībā identificējos ar grāmatas varoni, kaut arī mums nebija nekā kopīga, bet tajā vecumā jau tas vispār nespēlē nekādu lomu.
grāmatas varone gan bija skaistāk visu sarēķinājusi ar tiem gadiem, bet man sanāca, ka jāadresē sev pēc 19 gadiem (izlasīšanu nokavēju par diviem g.). atšķirībā no emīlijas, es nekad tā arī neaizmirsu, ka to vēstuli uzrakstīju. galu galā, dzīvē esmu pietiekami bieži mainījusi dzīvesvietas un pietiekami bieži krāmējusi savu iedzīvi šurpu turpu un redzējusi to brūnos vākos ievākoto plānotāju, kur aizmugurē iesprausta vēstule. pārsteidzoši laikam ir, ka tā nepazaudējās.
tomēr, kā izrādās, es tik labi neatcerējos, ko biju tur rakstījusi. 13 gadu vecumā es biju cerējusi, ka kļūšu par pasaulslavenu modes dizaineri un to es nebiju aizmirsusi, ka tur uzrakstīju, bet, izrādās, tur pierakstīju vēl kaut ko, un tas man mazliet pacēla noskaņojumu. nekas tāds īpašs, vienkārši novēlējums, lai, ja nu "plāns a" tomēr nenotiek, lai izvēles noved mani citā labā vietā. kids, huh.

(7 with milk | cup of coffee?)

Comments:


[User Picture]
From:[info]klusais_okeans
Date:28. Decembris 2020 - 09:20
(Link)
Ha, es arī tas grāmatas iespaidā rakstīju sev vēstuli :D par laimi, nav saglabājusies
[User Picture]
From:[info]f
Date:28. Decembris 2020 - 10:32
(Link)
pāris krindžus sev aiztaupīji :D
[User Picture]
From:[info]penny_lane
Date:28. Decembris 2020 - 09:39
(Link)
arī rakstīju.
[User Picture]
From:[info]f
Date:28. Decembris 2020 - 10:32
(Link)
un izlasīji?
[User Picture]
From:[info]penny_lane
Date:28. Decembris 2020 - 11:25
(Link)
jā, bet, ja nemaldos, rakstīju sev no 13 uz 18? Katrā ziņā atceros, ka man 18 gados tā vēstule šķita mīlīgi jauka, kas smieklīgi, es 18 gados biju pabučojusies ar to crushu, kas ļoti ilgpilni aprakstīts 13gadniecei, so vismaz tas:D.

bet mostly tur bija par ilgām par zēniem un aicinājumu mīlēt mammu, kaut kur vēl jābūt, bet atmiņā palikusi kā tāda naiva un nenozīmīga.

vēlāk rakstīju mazajai māsai, kad viņa vēl nebija dzimusi, man ir aizdomas, ka tā vēstule bija saturīgāka, jāpajautā kādreiz, viņai tagad ir 19.
[User Picture]
From:[info]f
Date:29. Decembris 2020 - 08:27
(Link)
success!
kaut gan arī aicinājums vairāk mīlēt mammu nemaz nav zemē metams.
jā,un...rakstīt citiem ir labāka doma :) bet kurš tad to zināja :D
[User Picture]
From:[info]ebeh
Date:30. Decembris 2020 - 01:43
(Link)
Es kādas 3 tādas biju sev uzrakstījusi, viena gaidīja 10 gadus, bet visas baigi garlaicīgas. Piemēram, pirmajā bija par to, ka klasesbiedri ies uz Avrilas Laviņas koncertu bet man laikam gan tētis nepirks biļeti.

Tagad gan varētu tādu uzrakstīt sev pēc 20.

> Go to Top
Sviesta Ciba