antagonist's friends

> jaunākie ieraksti
> kalendārs
> draugi
> par sevi

Monday, June 22nd, 2026


ulvs

2:24a
spēļu teorija VS hiperspēļu teorija

Analizējot parlamentāro demokrātiju no spēļu teorijas skatu punkta, var nonākt pie balansēta secinājuma - abas puses (tauta, kas deleģējusi savas tiesības pārtāvjiem, kuri tālāk sēdēs parlamentā un darīs to, ko parlamentā dara un parlaments). Taču pasaule ir daudzšķautnaina, niansēta, uz entropiju dabiski virzīta vienība, kas nepakļaujas šādai viendimensionālai, materiālistiskai analīzei. Pareizāk sakot, to var analizēt no spēļu teorijas skatu punkta, bet tad tiks izdarīt aplami secinājumi. 

Viscaur vēsturei un arī mūsdienās "parastais cilvēks" ir atradies asimetriskās attiecībās pret augstmani, sīkburžuju un pat viņa izvēlēto delegātu parlamentā. Šis asimetriskums arī nozīmē to, ka spēļu teorija nav pielietojama konkrēta kāzusa (kur 1 puse = common people, 2. = vara) problēmrisināšanā, jo teorija paredz to, ka abas puses ir vienlīdz informētas, spējīgas, utt. 

Attiecības starp indivīdu un valsti darbojas HIPERSPĒĻU teorija. Piemēram, deputāti komunicēs ar vēlētāju par viņu partijas programmu, radot vēlētājam iespaidu, ka viņi abi spēlē spēli A, taču patiesībā deputāts fonā spēlē vēl citu spēli- personīgās ietekmes un finanšu krāpšanās spēli.

Viena puse patiešām tic, ka process (vēlēšanas, debates, likuma burts) ir pati spēle un mērķis, kamēr otrai pusei šis process ir vien kā dūmu aizsegs, lai realizētu pavisam citas intereses.

Šeit būs plašāk par hiperspēli no viena pētījuma par to:

A metagame, known as a hypergame, occurs when one player does not know or fully understand all the strategies of a game. Hypergame theory extends the advantages of game theory by allowing a player to outmaneuver an opponent and obtaining a more preferred outcome with a higher utility. The ability to outmaneuver an opponent occurs in the hypergame because the different views (perception or deception) of opponents are captured in the model, through the incorporation of information unknown to other players (misperception or intentional deception). The hypergame model more accurately provides solutions for complex theoretic modeling of conflicts than those modeled by game theory and excels where perception or information differences exist between players. This paper explores the current research in hypergame theory and presents a broad overview of the historical literature on hypergame theory.

(ir ko piebilst)

Sunday, June 21st, 2026


gnidrologs

4:23p

(1 comment | ir ko piebilst)

disfigurator

1:09a
Kad visa diena nogeimota...

Nakts soļankas vārīšana ar vērmeļu vīnu, heh.
Lai no rīta būtu otrās dienas soļanka. Ar padaudz kūpināta čilli + fermentēts čilli. Bāze: vistas kaulu buljons, padaudz kauli. Un tad kūpināti cūķkauli bonusā.

Spice 'n chill.
Tagad vajadzētu piedzerties, lai soļanka būtu tēmā.

(9 comments | ir ko piebilst)

Saturday, June 20th, 2026


disfigurator

8:55p
Womb Raider: Nippelheim

Underwood ir ok liecība laikam, kad neviens nemācēja PlayStation 3 Cell proci, bet griba un tvirtums - viss savās vietās!


Un foršs Norsecore mijiedarbībā ar hinduismu, maijiem un whatnot. Kā nesenajās Cibas sarunās par reliģiju, ka nekas nerodas vakuumā. Izņemot debešķīgus ķermeņus :D


(ir ko piebilst)

Friday, June 19th, 2026


martcore

1:37p
ļoti patika, kā krievu žurnāliste marija pevčiha nedaudz negaidītā kolaborācijā sev atklāj videospēļu sfēru (ar geoguessr)
acis aizdegās, rokas pieslēdzās
un, kad viņai piedāvāja pageimot pax historia
marija pajautāja, A KĀPĒC MUMS VAJAG NODARBOTIES AR ŠO HUJŅU, ja mēs varam ceļot pa visu pasauli, un pie tam mēģināt uzminēt pilsētas vai valstis

es arī šo jautājumu pastāvīgi sev uzdodu


(ir ko piebilst)

disfigurator

11:20a
Dīvaini III

Jumprava - Pilsēta.
Stāvot plauktā, palikusi kiny un uzmetusi sīku, bet vardarbīgu kroku, kas met adatu ārā no gropes un tieši pirmajās dziesmās - abās pusēs.

Tagad jādomā, kā plates taisnot.
Ideja: jādodas pie stikliniekiem izgriezt no pabiezāka stikla ripas, starp kurām iespiest plati un nolikt šo sviestmaizīti uz terārija sildītāja. Tad sendviču iekšā putuplasta čaulā uz stundām divām, lai siltums un spiediens atrisina to pēkšņo plates kinku. Giggity!

Ir kādam stiklinieks Rīgā/to kantoris zināms?
Ir jēga šo taisnošanas tūli beidzot uztaisīt, jo nereti platēm visādi kinki nāk pa taisno no rūpnīcas.

Nē nu - šāds hobijs nav garlaicīgs ne mirkli :D


(6 comments | ir ko piebilst)

Thursday, June 18th, 2026


dienasgramata

10:55p
DELFI. Varas pozīcijā esoši pieaugušie nedrīkstēs veidot intīmas attiecības ar nepilngadīgiem jauniešiem
DELFI. Goda ģimenes bez maksas varēs nodot azbesta šīferi

(1 comment | ir ko piebilst)

disfigurator

10:36p
Tuvojas, bļāāā - tuvojas!

Beidzot, klausoties Rob Zombie - Hellbilly Deluxe tumsā spīdošo plati, rodas sajūta, ka nav zemē nomesta nauda, laiks un nervi. Drāma tuvojas beigām, negaisa mākoņi sāk kliedēties un šķiet, ka tūlīt-tūlīt saule lauzīsies cauri valgajai tumsai!

Pat ar visām čābīgajām augšām iebūvētā preampa kapacitances dēļ, kas ir par augstu jaunajam kārtridžam, dzirdu tik daudz, ko iepriekš nemanītu - noraktu, aizsmērētu! Nākas manīt pat to, ka vienai platei troksnīši izteikti skan vienā kanālā, bet citā - tieši otrā. Savukārt trešajā platē tie skan precīzi pa vidu. Setups ir tik detaļas atklājošs, ka ar mietu norāda uz šādām ražošanas niansēm lol. Kosmoss vienkārši.

Un kādas detaļas, vāks - Zombija platē izrok no nez kurienes visādas fona skaņas, efektus, sintiņus, gaviles stadionā un whatnot!
Savukārt zāģis - rupjmaizīte - ehh, ku garda, telpiska un slānoša! Ar ārējo diskrēto preampu vispār vajadzētu būt smaidam no auss līdz ausij!


Beidzot atkal manās mājās skan MŪZIKA


(ir ko piebilst)

disfigurator

3:22p
Dīvaini II

Kā reiz vakar pacietības mērs gaidīt platenieka kārtridžu sakrita ar tā saņemšanas dienu. Līdz vēlai naktij to kalibrēju, kamēr salāgoju geometriju un atsvara masu, kuru nācās papildināt, lai plates beigās tomarms neatdurtos vākā... Papildinājums: ar auduma izoleni aptīta bultskrūe, kas smuki iespiesta tonarmā/korpusā un palielina atsvara masu par gramiem 16 un vizuāli saiet kopā, izskatās legit, jo labi noapaļo galu. Moš pret rezonansi arī līdz, jo varētu uzvesties kā "decoupled mass", turklāt mīkstā apvalkā. Bonusa efekts: tonarms eleganti rāmi nolaižas, komplektētais variants krita nepatīkami strauji.

Mantiņa skan episki vienkārši, tik daudz detalizācijas, tekstūras un garšas. Kā atkal pirmo reizi klausīties.
Tiesa, tas uzreiz atklāj arī atskaņotāja vājības, ar kurām tagad nāksies sadzīvot/pacīnīties. Augšas par skarbu, trokšņainas. Jāpieregulē VTA ar biezāku matracīti (ja legit ceļš vispār) un jāpērk vien būs preampu ārējo, iekšējais jau ir limitējošais faktors tieši kapacitances ziņā - šim kārtridžam vajag zemāku un tas atklāj gana, lai liktu smalkāku ārējo preampu ar maināmu kapacitāti/diskrētu signāla apstrādi.
Ja plates pacelšanas ceļš nav legit, tad ziepes. Tad vajag atskaņotāju ar regulējamu VTA un tas jau ir suka dārgi!

Tas brīdis, kad viens apgreids izraisa apgreidu ķēdes reakciju...


(ir ko piebilst)

Wednesday, June 17th, 2026


disfigurator

11:22a
REACT

Eiropas savienība: vajag mums bikiņ deamerikanizēties, būt pašiem par sevi, nevis ar galvām jeņķu dirsās!
Eiropas savienība: reku Latvijas skolām datori, bet ar nosacījumu, ka tos jāadministrē Intune, kas ir Microslop īres pakalpojums.

Es tāds: nē, sorry. Nebūs.
Prasītās Intune atskaites vietā aizsūtu ko citu. Tajā atspoguļojas, ka dators ar tādu un tādu sērijas Nr. tiek izmantots un paldies par datoriem! Intune neesmu pat dzīvē redzējis, kur nu vēl norādījis kredītkartes datus, lai varētu sākt administrēt WinPC tajā platformā.

Principā gaidu birokrātijas pātagu.
Bet man totāli pohuj - bring it on un pretim dabūsiet lekciju! A to bļa iedomājas - skolas datoriķiem esošās algas ietvaros uzlec 360 Google Chromebook datoru administrēšana. Paiet gadiņi divi, tad uzkrauj vēl 180 Microslop kompju administrēšanu, kas ir daudz jobanāks un dārgāks sūds. Kurš to administrēs, vai algu attiecīgi pacels līdz Administratora algas līmenim? Nē, nepacels? Nu, tad nebūs - man tehniķa alga un sakiet paldies, ka tās ietvaros jau Googli administrēju!
Izglītība ir prioritāte? Algu līmeņi gan to neatspoguļo un tādējādi - tukša un nepārliecinoša diršana! Ar tukšu diršanu speciālistus nepievilināt!


Plānoju šos piegādātos WinPC ekspluatēt divos variantos:
1) skolai draudzīgi pielāgots Windows 11 offline režīmā un MS nedabū a) ne centa un b) nekādas reklāmas/huiņu injicēt skolas datoros + c) uztaisīšu loginu ar Google kontiem - Microslop dabū no mums precīzi neko, pat ne cilvēkdatus;
2) pārvērst tos par ChromeOS Flex datoriem, kas centrāli administrēsies no Google mākoņa puses. Arī jāmaksā, arī 'murica, bet nesalīdzināmi lētāk - gan dzelžu, gan OS (par velti), gan administrēšanas izmaksu lējumā un, atšķirībā no MS, vismaz eksistē solījums un princips datu apstrādi un glabāšanu veikt EEZ. Naudu, tātad, saņem labāku pakalpojumu nodrošinošais konkurents, nevis defaultais īblis.

Nahuj 2-3x pārmaksāt par Microslop Winblows un tam paredzētajiem dzelžiem, ja mācību programmu absolūti lielākajā gadījumu skaitā var izpildīt ar Chrome, jo lielākā daļa tāpat notiek WEB aplikācijās? Pieradums? Pieradums nav arguments. Tas ir argumentācijas trūkums!


(18 comments | ir ko piebilst)

Tuesday, June 16th, 2026


disfigurator

10:39p
Dīvaini

Latvijā var vēsi nopirkt Audio-Technica AT-LP120X sērijas plašu atskaņotājus.
Tiem nāk līdzi AT-VM95 galviņa ar zaļo eliptiskā profila AT-VMN95E adatu. Diezgan jēdzīgs starta/pagaršošanas komplekts! Skaista cenas un kvalitātes attiecība, iesācējam ļoti draudzīgi. Šo pašu šasiju/platformu izmanto arī citas firmas zīmes, bet visa pamatā - leģendārais Technics 120. sērijas atskaņotājs.

AT-VM95 galviņai ir pieejama virkne maināmo adatu, to skaitā no augstākā profilu plaukta - viņu Line Contact 95ML, bet Latvijā to otru reizi dabūt neizdevās - neesot piegādātājam - izstiepies vai saraujies. Vienā brīdī vienkārši pienāk ziņa, ka veikals atcēlis darījumu un iemaksa - atgriezta. Čekoju, kas par lietu - nav ziņu no ražotāja, ka to vairs neražo - verificēju to arī pie UK supporta. Bāleliņu apkalpojošajam VIENAM piegādātājam vienkārši nav un netaisās neviens te klienta dēļ kaut ko pasūtīt citos ceļos - ja vienam dīlerim nav, tad nav. Ļoti bēdīgi - būtu šiem jāņem piemērs no narkotiku tirgus, kur čupiem dīleri, mežonīga konkurence un skarbi plaša izvēle. Bet, ok. Legālais tirgus dara, kā grib - sūta klientu ieskrieties.

Ok, skatos tad, ko varētu darīt - moš bik piemaksāt par vēl bik glaunāku apgreidu?
Pētu netlandi un atrodu citā LV veicītī VM540 galviņu - smuka un Line Contact profila adata šiem tur arī, protams, ka ir: ...540ML. Noformēju Inbank vēlreiz un gaidu lietiņu. Paiet nedēļa, klusums. Paiet nedēļa plus - klusums. Nav pat ierasto apstiprinājumu, ka pasūtījums saņemts, apstiprināts, bla bla bla. Dīvaini. Nav pat Inbank galā redzams, ka pirmā iemaksa izgājusi cauri - vienkārši dīvaini karājas gaisā.

Pēc vēl pāris dienām sāku bakstīt veikalu un prasīt - kā iet ar pasūtījuma izpildi?
Izrādās, ka Real Audio Juris aizgājis atvaļinājumā un bla, bla bla, info nav atstājis. Nopietni? Kaut kā stipri nenopietni.
Lala un blabla - prasu kustināt lietu un sniegt info. Man atzvana un izrādās, ka šo manis noskatīto apgreidu vairs neražo. To aizstāj cits produkts, kas vēl mazliet dārgāks. Ehhhh.
Klients, tātad, nedēļu gaida uz noliedzošas informācijas saņemšanu, domājot, ka notiek piegāde. Eleganti! Jurim es biju rakstījis vēl pakonsultēt par to un šo - atbildes vispār nav. Lielisks serviss, no sirds iesaku!

Atzvanošais Jura kolēģis prasa - vai es ņemšot to apgreidu, kas tur santīmus dārgāks?
Ok, šķirba maza un paņemšu tad to aizvietotāju - tam tur vēl bik labāks šis un tas. Bet būšot jāgaida vēl. Ok, gaidīt vēl nav problēmu - kāda nu vairs šķirba. Vizuāli gan man tas jaunais sūds nepatīk - kam ienāca prātā kaut ko tur krāsot zeltītu un apvienot to ar sarkanu? "Zelts" + sarkans? Kas tā par slāvu vienradžu pļutku? Bet ok, ja jau skan vēl labāk, tad piecietīšu un gan jau acs pieradīs. Kaut ar marķieri nokrāsošu melnu, vienalga. Sāku tad gaidīt AT-VM740xML - metāla korpuss, smagāks, mazāk rezonanšu, smalkāks skaņas noņēmējs un tā pati precīzā Line Contact adata, kas faktiski atceļ iekšējās celiņa daļas kropļojumus. Gaidu.

Paiet nedēļa virs tās nedēļas. Nedēļa vēl virs tās nedēļas. Ziņu nav. Zvanu bodei - būšot pirmdien vai otrdien. Tikai pēc mana zvana iekustinās Inbank galā papīru stumdīšana un tiek reģistrēts pirmais maksājums, lai gan drīz man jāveic jau otro iemaksu. Dīvaini bez gala.

Eiropa vai Muhosranska?
Otrdiena ir šodien un tā ir beigusies. Maiņas prikola gaidīšanas laikā jau mans plaukts papildināts par 2 albumiem, bet tos nav, ar ko klausīties! Nez kāpēc parādas sajūta, ka tieku smagi čakarēts. Sūrst jau ānis un nedomāju, ka te cilvēks var justies kā citādi.

Cik ilgu laiku vēl pieciest šo drātēšanu?
Šķiet, ka rīt mans pacietības mērs būs pilns un uzradīšos fiziski viņu adresē - paskatīties acīs. Ja skatiens nepatiks, moš būs luste atcelt visu darījumu - lai man atgriež iemaksas, lai smērē papīrus ar iesaistīto kredītiestādi. Tikpat labi šo izsmeļamo resursu varu pasūtīt no, teiksim, Vācijas un bāleliņi lai ieskrienās labi ātri. Vācietis gan jau uz sitiena paņems manus 260EUR, pateiks paldies un piegādās mantiņu 5 dienu laikā. Kā vienmēr.


Dīvains ir arī fakts, ka izpaužas atkal mans talants iecierēt nule kā no ražošanas izņemto. Nav pirmā reize. Gan jau nav pēdējā.
Dīvaini, ka ejoša vidējās klases manta, bet man jābauda kaut kādas šādas anālijas ar nolietojamo resursu maiņu, kuriem vajadzētu būt tikpat pieejamiem kā pašam atskaņotājam - nav tā, ka vari līdzi doto adatu lietot mūžīgi. Adatas dilst un ik pēc noteikta lietošanas stundu skaita ir jāmaina, lai nesāktu purgāties skaņa un novazātās adatas dēļ - potenciāli plates.
Tikpat ērti būtu jābūt pieejamiem arī līdzi dotās galviņas adatu apgreidiem. Bet nē, tā nav. Ieskrienies! Notiek banānu republikas leiputras vārīšana no nez kādām šeidī sastāvdaļām. Ož aizdomīgi.

Diezgan briesmīga iepirkšanās pieredze, e-sarežģījumi un pilns ar jautājumiem, bet nulle atbilžu.
Vairāk par mēnesi jau riņķī. Pizģec ērta tā e-komercija, prieks vienkārši! Un katastrofāla parodija - uz visām bodēm viens piegādātājs. Hohma.


Cik ilgu laiku vēl dot?


EDIT: nākamajā dienā iečekoju sarkanās 95. sērijas Line Contact adatas ražotāja lapu. Produkta statuss: Out Of Stock...


(ir ko piebilst)

disfigurator

4:52p
faktīvisms

Bik piegriezās - ejot pāri ielai, kur reiz bija pāreja, no attāluma braucošais busiņš pārsniedz ātrumu, brauc virsū, taurē un bomārs no īrētā auto kliedz: "Te nav gājēju pāreja!", lieki apdraudot CS drošību.
Pilsētai noteikti ir prātīgi radīt konfliktu starp gājēju un braucēju - uz līdzenas vietas. Liedzot arī leģitīmu iespēju tikt pāri ielai konkrētajā krustojumā. Tāpēc aizsūtīju uz Rīgas domi vēstulīti, lai man principā paskaidro šajā ierakstā minēto.

Plus - lai paskaidro, vai ir kāda vīzija Rīgai, kā tikt galā ar Bolt un Ride uzņēmējdarbības rezultātā rīdziniekiem sagādātajām neērtībām, kad elektriskie mopēdi un skrejriteņi tiek pamesti visur un visādi, aizšķērsojot ietves un nereti - stāvvietas.

Pirmais ir Rīgas domes cūcība.
Otrais - Latvijas iedzīvotāju pašportrets ar Rīgas domes nespējnieku cūcības elementiem. Boltiņu un Raidiņu bildes esmu krājis ~pusgadu - piemēru netrūkst. Nudien netrūkst. Vienīgais, kas trūkst - pilsoniska rīcība, uzpūstiem egučiem parkojot šos mēslus.


Atbildes kopā ar savu iesniegumu principā esmu gatavs pārsūtīt augstākai iestādei vai trim, jo šis nav pieņemami nevienā pašā vietā. Noteikti nav labas pārvaldības princips. Noteikti neveicina iesaistīto pušu spēju sadzīvot un dalīt infrastruktūru.

Un aklos - tos RD sūta apzinātā nāvē - citādi grūti man interpretēt.


(23 comments | ir ko piebilst)

disfigurator

10:50a
Eden In Reverse

Šīrīta dvēseles mielasts - izcilie grieķi ar izcilu, sasodīti lielisku hihidēliskā roka/progresīvā 'black' metal mūziku:
https://agoniarecords.bandcamp.com/album/eden-in-reverse


(ir ko piebilst)

Monday, June 15th, 2026


ulvs

8:23p
mixed martial arts

Nezinu, kā justies pēc UFC cīņas par vieglā svara jostu noskatīšanās. Tik koncentrētu un bojājošu brutalitāti es nebiju pieredzējis. Tieši pašā augstākajā līmenī nekas tāds nenotiek, jo parasti abi eksperti ir nosacīti balansā. Bet šeit, šeit bija balanss, taču reizē bija vienas puses neliela pārrēķināšanās, trajektorija par pāris grāda iedaļām nedaudz uz nepareizo pusi. Un, iespējams, abi cīkstoņi vairs nekad mūžā necīnīsies - uzvarētājs - jo viņš ir faking leģenda, kuram jau sen bija jādodas permanentā atvaļinājumā (jo dara to pārāk ilgi, taču joprojām ir pašā augstākajā līmenī; bet līdz šim nekad nesasniedzis top pozīciju). Zaudētājs - jo viņa seja tika tā iznīcināta, ka, jā, to rekonstruēs plastiski, bet viņš vairs nespēs caur degunu uzņemt pietiekoši daudz skābekļa, jo "caurules" būs krietni šaurākas rētaudu dēļ. 

Iļja Tuporija (Gruzīņu spānis) vs Džastins Geidžijs (ASV) - jāklikšķina uz vienu no 4 "free server" pogām.

(1 comment | ir ko piebilst)

ulvs

7:25p
Dirt flow earthly
Earthly dirt flow
Flow earthly dirt

(ir ko piebilst)

disfigurator

6:57p
3,5mm TS mono uz unbalanced XLR

Sēžu un priecājos, cik ļoti overendžinērdoju savus paštaisītos kabelīšus.
Perfekts lodējums, pielietojot pareizos kušņus. Perfekta kontaktu izolācija ar termogumijām. Perfekta izturība, atstājot pielodētajiem vadiem kustības rezervi un slodzi liekot nest termogumijai ar līmi, kas pielīp pie vada un tā satvērēja, visam kļūstot par diezgan monolītu "plauktu". Un tad šo plauktu piespiež konektora skrūvējamais korpuss - visa mehāniskā slodze pāriet uz korpusu, nevis pielodētajiem signāla vadiņiem.
Bonusā - kustīgās daļas stiprināšana ar papildus termogumiju, kas izbāž galvu ārpus konektora elastīgās daļas - dubulta aizsardzība pret locījumiem, piemērotāka diametra panākšana no konektora perspektīvas un arī estētiskāk! Fukk jē!

Skolai būs kārtīgs 3,5mm TRS (Tip-Ring-Sleeve jeb standarta austiņu štekeris) pāreja uz XLR
Tāda izrādījās nepieciešama, lai dators dotu mono signālu uz aktīvo skandu. Mono, jo no skandas pienāk viens XLR un nav prāta darbs kompja skaņas kartē īsināt labo un kreiso kanālu. Tā vietā izmantoju tikai austiņu štekera T un S daļas, R paliekot nepievienotam un izolētam. Tā rezultātā līdz XLR aiziet tikai kreisais kanāls, bet tieši tā arī vajag!
Kompja skaņas iestatījumos uzlieku, lai dod ārā mono un beigās - caur paštaisīto kabelīti iet pareizi cepts audio signāls, kas ir pilnībā ekranēts pret traucējumiem. Skanda nedūks. Un skanēs viss audio visā krāšņumā, nevis no bildes izkritīs labējā kanālā notiekošais, kā to parasti mēdz saķepļepot bez izpratnes/aiz slinkuma/whatever.

Daaamn, that girl is tight!
Ja kas lūzīs, tad paša štekera vai ligzdas konstrukcija, nevis mans darbs.


P.S.
Visādām šādām audio vadiņu DIY vajadzībām iesaku A&T Trade Music, aka BestMusic: https://attrademusic.com/lv/
Ja vēl tur varētu Amphenol RCA štekerus nopirkt, nebūtu jāminās līdz Argus :F


(ir ko piebilst)

martcore

4:55p
ko es šodien redzēju

šodien autobusa pieturā redzēju jaunu meiteni
kas bija tērpusies tādā diezgan atvērtā dekoltē blūzē vai krekliņā, es tur nesaprotu atšķirības
viņa ēda šokolādes saldējumu uz kociņa

un pēkšņi viss šis šokolādes un saldējuma masīvs no kociņa nokritā lejā, punktā
tur, kā lai to labāk pasaka, kur zviedru pussargs jasins aijari nesen precīzi trāpīja starp vārtu stabiem
rezultāts 1:0, lai arī šajā gadījumā jau tenisa ciparos 15:0, gandrīz geim set matč

vispār nekādas seksuālas objektivizācijas, kam gan negadās

(2 comments | ir ko piebilst)

ulvs

3:00p
disciplīnas mūzika VS plūsmas un mirkļa dzirksts mūzika

Pēdējā laikā baudu vēsturisko/klasisko saksafonu. Mēs, parastie ļaudis, saksofona balsi savā iztēlē uzreiz asocējam ar džeza saksofonu - ļoti piesātinātu balsi ar daudz augštoņiem. Bet klasiskais saksofons - tā ir Disciplīna. Kā jau jebkuram klasiskajam instrumentam, kas tiek spēlēts klasiskā manierē, arī klasiskā saksofona galvenais punkts ir forma un funkcija nevis ceļojums un pieredze. Drillējot formu, mūziķis pazaudē visu saistību ar spirituāli-improvizatīvo garu. 

Savā ziņā redzu to kā dvēselisku kastrāciju ar mērķi pietuvoties ideālam. Pietuvoties Dievam. 

Man ļoti patīk spoguļoties šādā disciplinētajā mūzikā, jo mana muzikālā pieredze, kas šobrīd raksturojama kā "vienmēr un visur spējīgs pilnībā abstrahēties, lai no 0 radītu mūzikas plūsmu" pieredze un mana mūzika ir absolūtais pretstats disciplinētai mūzikai. 

Mana mūzika ir dzīvības dzirksts mūzika. Tumšā klājuma izgaismošana, kur gaismā izplaukst ilumināciju alkstošas tekstūras. Es pat neņemos iedomāties, ka ar kaut ko tik viscerāli pulsējošu un no manām iekšām nākošu es varētu spoguļoties Dieva priekšā. Nē, mana mūzika ir Zemes eksplorācijas mūzika. Tās garīgums ir saausts ar šo planētas stāvokli un visu planētas iedzīvotāju garīgumu, spiritualitāti, visas viņu skaļi izkliegtās un vienatnē klusībā čukstos izteiktās dvēseles vēlmes un vajadzības. 


P.S.

No Klauda Delangla sagremojamāka man šķiet šī viņa Debisī Rapsodija saksofonam interpretācija. 







current music: Claude Delangle

(ir ko piebilst)

Sunday, June 14th, 2026


ulvs

7:28p
par mana albuma ieraksta veikšanas garīgajām un fiziskajām niansēm

Jāatzīst, es kā mūziķis lielāko daļu savas, khm, karejeras esmu half-ass'ojis izpratnes ziņā par savas un/vai kopskaņas ģenēzi. Tikai tad, kad par populārās mūzikas instrumentu, pastiprinājuma un efektu izpratni man sāka maksāt... nē, nē, tas neizklausās labi, jo pienākumu veicu ar mīlestību. Tāpēc kad tas kļuva par manu darba pienākumu, tikai tad es tā patiešām iedziļinājos detaļās. 

Šo prasmju apgūšana paralēli liktenīgi sakrita ar manu 2. dimensijas atvēršanos mūzikas jomā - paralēli basģitāras mākslai, es beidzot izvērsu arī savu ģitāras spēli - tas viss kopā šovasar īstenosies ar sava 1. albuma ieraktstu, kur es atgriezīšos pie 15 gadus neizmantotas tehnikas/tehnoloģijas un iešu analogo ceļu, ierakstoties Tascam 424 MKIII 4 celiņu kasešu konsolē. Albuma tematika arī ir mazāk saistīta ar dziesmu albumiem, kalsiskām, masu sagremotspējīgām dziesmām, bet gan Tīro Mūziku, apziņas plūsmu, autuora pusmūža kontemplācijām.

Patērētāji parasti lietoja Type 1 (ferric tape), kas bija lētāka plašam patēriņam paredzēta kasete ar augstāku basa frekveču potenciālu, bet augstāku trokšņu līmeni. Taču Tascam konsolei ir paredzētas speciālas Type 2 kasetes (Co/Cr tape) ar augstākas izšķirtspējas lenti - paugstināts augsto frekvenču amplitūdas/"izšķirtspējas" potenciāls (šeit sāku jau samierināties ar tematikas vārdu krājuma trūkumu manās smadzenēs) un plašāku dinamisko diapazonu kopumā, kā arī ievērojami mazāku fona troksni.

Analogo ierakstu es tik ļoti mīlu tieši tāpēc, ka tas liek aukstajam māksliniekam būt pilnībā gatavam, klātesošam un savā elementā visu ieraksta laiku, tāpēc, ja tam pieiet no rituālistiska skatu punkta, tad pati ieraksta organizēšana par sevi ir kā tāds ceļojums augšup pa kalna nogāzi pretī klosterim, kas ieskauts grēdas mākoņos. 

Ar vārdu "gatavs" savas mūzikas kontekstā tas šoreiz runā vairāk par spirituālu un informatīvu briedumu nevis līdz perfekcijai atspēlētu tehniku, gatavām dziesmām, kas "vienkārši jāieraksta" (pēdiņās, jo es šobrīd trivializēju - tāds ieraksts ir tikpat svēts kā mans, vienkārši ar citu pieeju un citu mērķi - mans mērķis ir izteikti subjektīvs - savas iekšējās pasaules audiāla eksternalizācija, lai to, kas ir iekšā, manefestētu fiziskajā realitātē; tā sacīt, as above, so below)..

Mazliet kauns atzīt, ka, ja man ikdienā nemaksātu par to, ka darbā brīvbrīžos varu eksplorēt savu muzikalitāti, paņemot rokās jebkuru no 2.stāvā 200 displejos izliktajām ģitārām, basiem, utt. Noteiktās dienās 90% no dienas ir brīvbrīdis, jo nekas nenotiek, taču tas ir reti; parasti ir 50/50.

Darbā, pieslēdzoties pie dažādu darbības principu pastiprinātājiem caur jebkuru no 50 efektu pedāļu kombinācijām, dažādos slēgumos, utt. - vienalga, vai klientu vajadzības, vai savas intereses dēļ. Uzsūcu visu know-how un informāciju kā tāds izkaltis sūklītis un paralēli turu sevi mērēnā izspēles prasmju līmenī, taču gargi ilgtermiņā jau atrodos un turu sevi (apzināti praktizējot šo atslēgšanos no fiziskās pasaules, lai laistu caur sevi ēteru un viemēr taptu improvizatīva mūzika. Tas ir izteikts plūsmas un sirdsmiera stāvoklis, kur es pāris sekunžu laikā varu izslēgt to realitāti, kas man ir apkārt, un, laižot caur sevi jebko, likt tapt mūzikai. Kā plūsmai

Tais brīžos, kad no manis kūsā tik intensīva un stilistiski plaša mūzikas strāva, dažreiz sajūtos kā tāds pārgatavojies nekatrīns, kā reibinoši saldā sula pilnbriedā burtiski pārplēš augļa ietvaru savās alkās izlauzties un oksisdēties, sadegt mūžīgajā aklās un stulbās čūskas, sava pimpja sūkātājas un paš-iznīcinātājas ciklā.

Vadoties no sava dzimšanas datuma 01.07.87 un ķermeņa garuma 187cm, ar AI izkalkulēju, ka, pirmkārt, tā ir spēcīga kosmiska sakritība starp manu dzimšanas dienas datumu un manu garumu. Rezumējot, šeit būs pārtulkota info no AI: " Dzimšanas datums (01.07.1987.) caur tiešo saskaitīšanu veido skaitli 33, kas numeroloģijā tiek uzskatīts par "Meistara Skolotāja" vibrāciju un kalpo kā augstākā oktāva pamata skaitlim 6, kurš simbolizē atbildību, māksliniecisko izpausmi un līdzsvaru. Šī sistēma veido tiešu ezotērisku tiltu starp fizisko pasauli (ko reprezentē skaitlis 6 un oglekļa bāzes matricas kods 666) un garīgo transformāciju, kur skaitlis 33 simbolizē apziņas pacelšanos un alkīmiju — gluži kā enerģijas ceļu augšup pa cilvēka mugurkaula 33 skriemeļiem —, apvienojot materiālo realitāti ar spēcīgu radošo un universālo potenciālu."

Vadoties no dziļākas numeroloģiskas analīzes, secināju, ka jūlijs man būs kontemplācijas, paš-ārstēšanās un dzīves ceļa apzināšanas laiks. Un ap 7. augustu mana jūlija enerģija pāraugs pretējā - viscerālā fizikalitātē, kur intelektuālā ekstāze tiek trasnmutēta no apziņas/zemapziņas sfēras, uz kasešu lenti un tālākā nākotnē mūsu visu skaļruņiem.


Atgriežoties pie praktisā - milzu lepnums par sekojošo: 

Pirms 5 mēnešiem nopirku lietotu PCB printēto lēto Ķīnā stancēto 5W lampu kombi Bugera V5. Pa šo laiku esmu to pārbūvējis par augstākās klases jeb boutique el.ģit.kombi. Protams, tā PCB printēto sirdi mainīt nevaru (vintāž pastūžiem ir lineārā lodējuma plates, kur viss smuki izklāts un, ja nodeg kondiķis, ļoti viegli pašam nomainīt). 

Nomainīju tā skaļruni uz Itālijā ražotu JensenC8 (8” - ģitāras frekvencēm pietiek), kā arī rūpnīcas lineārās, garlaicīgās priekšpastūža un jaudas pastūža lampas nomainīju uz attiecīgi Electro-Harmonic 12AT7 preampam un VALVO EL84 powerampam. Valvo ražotas 60tajos gados Hamburgā.

VALVO EL84 poweramp tūbu interneta nostūros tās mēnešiem ilgi līdz atradu vienu kolekcionāru no Polijas, kurš man pārdeva vienu. Man tā paveicās, ka tās bija tieši Hamburgā ražotās jo man neinteresēja Kopenhāgenas un kur tur vēl ražotās, jo tieši Hamburgas VALVO lampas bija leģendāras ar savu gaisīgo un zvanu skaņām līdzīgo augšējo frekvenču spektru un tādu ķermeni, kas no 1 skaļruņa rada iespaidu par trīs dimensijām.

Tās medīju reverbā un audiofīlu komūnās, jo, saprotams, ka ražošanas un to burvīgā skaņas rakstura dēļ (to augšas skan kā zvani caur maniem jaunajiem Westone Concord I (ražota 1983.g. Japānā) skaņu noņēmējiem (nomainīju esošos keramiskos singlecoil noņēmējus uz ar roku darinātiem Alnico 5 magnētu stratocaster tipa singlecoiliem). Tagad mans pastiprinātājs dzied skaisti un dzirdi. Kad to nopirku, tas skanēja pēc vilnainas, apslāpētas virsmas. 

Kā skanēs mans albums? Vēl nevaru precīzi pateikt, bet fokuss vairāk uz "seemless transitions" un mūziku kā ceļojumu/plūsmu. Instrumenti, ko grasos izmantot: 2 veida el,ģit (lampu kombis->mic->tascam), bass (ārējais preamp->tascam), Korg Volca  Tas būs pretstats komerciālam albumam, jo mana albuma galvenā būtība ir mana teju fiziskā, viscerālā nepieciešamība gŗust uz āru visu, kas mīt manī iekšā, lai panāktu  "as above, so below" balansu.

Viss, pietiks rakstīts. Tā jau esmu pateicis par daudz, nevajadzīgi izšķiedējot savu dzīvības sulu. Jātaupās un jāturpina gatavoties augusta sākumam.

(10 comments | ir ko piebilst)

disfigurator

7:12p
Nav lielāka stulbeņa par cilvēku (labots)

Katra jaunā tehnoloģija parāda, ka cilvēks ir dīvains un ārkārtīgi stulbs radījums.

Parādās DAW jeb Digital Audio Workflow/Workstation
Un mūziku sāk miksēt mērāmi sliktāk - zaudē dinamiku, visu pieejamo diapaonu kompresē skaļima virzienā un parādās inovācija: failu zipošanas trokšņi, kas īpaši labi traucē augšējām frekvencēm... Tā tas turas dekādēm, kamēr stulbeņi izballējas, izgul dzērumu, izārstē pohas un ar skaidru prātu sāk domāt, ka, hei - kaut kas ir par tālu, mūzika ir palikusi kā plastmasa bez tekstūras un kā tad tas tā gadījās?

Parādās digitālā fotogrāfija
Un notiek precīzi tas pats - visu čakarē, jo ir iespējams visu čakarēt. Vajag vai nē - šādi jautājumi izkrīt no apziņas, nepiedalās argumentu ķēdē. Lops kopē citu lopu līdz pienāk maģiskā apskaidrības stunda un cilvēki saprot, ka tone-mapping, sterilitāte un plastmasas ādas izskats tomēr nekam neder, ka vajag atpakaļ vecās vērtības. Nevis "vecās" vērtības, bet jēdzīgās un dabiskās. Vienīgās un pareizās. Pārbaudītās. Noslīpētās. Vizuālā valoda ir sena un tur nekādas digitālās "inovācijas" nav nepieciešamas, traucē tikai.

Parādās pilnfunkcionāls audio spēlēs
Un notiek precīzi tas pats - samuhļīts. Ar spēlēm vispār interesanti - cilvēki uzvedas tā, it kā skaņa vispār nebūtu svarīga. Diskursā ir HD/4k, HDR, Ray Tracing, hiperreālisms un cita ekskluzīvi vizuālā šņaga. Cilvēki pērk nez cik hercu un nez cik pikseļu monitorus, dzenas pēc jaunākā vizuālā kā stafetē, bet audio? Kas notiek ar to?
Notiek šis: Mass Effect Legendary Edition - portējot uz HD, smagi tiek sačākarēta daudzkanālu skaņa. Tomb Raider: Legend. Portējot uz HD, smagi sačakarēta skaņa. Tomb Raider: Underworld - visu spēles laiku bez apstājas dūc basi, nenormāli nogurdina ausis un kaimiņi arī nav priecīgi. Kāpēc tas darīts, vai to vajadzēja? Kam to vajadzēja? Nokāp alā un basī visu ārā. Piepeldi pie kuģa - basī visu ārā. Staigā pa kapenēm, kāp pa klintīm saulainā laikā, čivina putniņi un... Basī visu visur ārā. Ne tur tā vajag, ne tur tā piestāv. Izdarīts vienkārši tāpēc, ka kādam idiotam šķita, ka super un moderni, ka tā jāatzīmē konsoļu paaudžu maiņa. Tikmēr paaudzi vecākas spēles skan ideāli, jo tur bija limits, kas satur kopā disciplīnu.

Parādās MI lietojamā līmenī
Un precīzi tā pati cilvēka uzvedība. Atkal piedzēries un novēmies jaunietis (cilvēka daba) trako, ārdās un lepro, svin dzīvi ķipa, lien visur, kur vajag un nevajag, uzmācīgs tipiņš. Izgulēs vidusskolnieks savus studenta gadus, tad atradīs sev vietu zem saules. Jāgaida vēl šī pieaugšana, šobrīd tikai tīņa maksimālisms.


Diagnoze:
Sukas bļa normiji, smadzeņu audzējs un divpadsmitpirkstu dūre ānusā. Divas.
Cilvēks - stulbs idiots, kam sāk ļodzīties ceļi jebkā jauna priekšā. Atņem limitus un cilvēks pēkšņi un strauji saiet nelimitētā sviestā, deorbitējas. Un, kad tas beidzot pamana, ka strauji tuvojas melnajam caurumam, tikai tad sāk meklēt gaismu - "veco" un labo Sauli, kuras gravitācijas laukā atgriezties un orbitēt saprātīgi, rāmi, ilgtspējigi.

Un tā visu laiku, tipiski un cikliski. Human Condition, nekontrolēts crapitālisms.


(4 comments | ir ko piebilst)

Saturday, June 13th, 2026


ulvs

7:49p
A painter should begin every canvas with a wash of black, because all things in nature are dark except when exposed by light", teica Leonardo da Vinči.

(2 comments | ir ko piebilst)

ulvs

1:34p
Es drausmīgi esmu iemīlējies Nīla Janga "Harvest Moon" maigumā. Klausoties šo mūziku, liekas, ka mana dvēsele tiek pakļauta eņģeļu glāsmām.

(ir ko piebilst)

gnidrologs

11:58a
farizejisms in nutshell

Šeit žīda moments kā noslaucīt savu dirsu pēc diršanas (kas skaitās "darbs") Sabatā aka Sestdienā, kad nekādus darbus nedrīkst darīt (not like they ever work anyway), lai kārtējo reizi "apmuļķotu savu dievu". Normāls dieviņš viņiem ir, ka ļaujās tā apmuļķoties. Bet tā perversā distance, līdz kurai viņi iet.. come on man. Tie nav cilvēki, bet prātā jukuši AI boti. Mums no viņiem jātiek vaļā, tauta!

How The Poop Knife Loophole Explains Israeli War Crimes

(ir ko piebilst)

disfigurator

1:21a
Ne jau nostalģijas dēļ

Skatos PS4 virzienā un roka neceļas.
Mirušās mūsdienu spēles, kas teju visas bāzētas Unreal Engine un tāpēc izskatās vienādi, spēlējas vienādi, gļuko vienādi. Nogurums no tā jau, eBāls un zaeBāls. Radošais bankrots, necieņa, ekspluatācija un otstojs... PS5 nemaz negribas - nav iemesla man tiekties pēc šādām spēlēm, pēc šāda videospēļu tirgus produkta. Nav iemesls gribēt arī PlayStation 6, kas noteikti ies vēl soli tālāk šajā neprāta virzienā.
Lietas mainās, progresīvi degradējas, ekspluatē geimeri, iznieko viņa laiku. Mikrotransakciju vēzis, ekonomika spēlēs, nepabeigti produkti, pirmās dienas ielāpi un tā tālāk. To visu WEB-enabled bulšitu man nevajag.

Ieslēdzu PS3 un parauj jūtiņas.
Manā konsolē ir cilvēku profili, ar kuriem attiecību īsti vairs nav. Saldsērigi, interesanti. Dzīve tāda.
Pagājis jau gana ilgs laiks, lai vairums PS3 spēļu būtu aizmirstas un pelnījušas atkārtotu spēlēšanu. Tāpēc ielieku Tomb Raider HD triloģijas disku un palaižu tās pirmo daļu "Legend" un negaidīti jūtu masīvu svaiga gaisa pieplūdumu. Kāds atvēra logu, vai?
Spēlēju, baudu un jūtu - nulle modernā bulšita! Nekāda visa tā aiz rociņas vadāšana kā rītārdu bērnudārza grupiņā. Nekāda lieka un nogurdinoša laika tērēšana pa nodrāztām atvērtajām pasaulēm ar pilnīgi liekiem saidkvestiem un tamlīdzīgu sūdu, kas noēd stāstu, noēd ritmu, noēd jēgu. Tā vietā - spilgti jūtams tvirts saturs, progresija un diemžēl jau aizmirstais aspekts - spēle tevi ciena. Un tematika foršā - Mezoamerikas civilizācijas :)
Ciena un uzticas, ka tiksi galā ar puzlēm, ka atradīsi, kur jāiet tālāk, ka viss būs ok bez palīgritenīšiem. Nevis notašķī visu spēles vidi ar dzelteno krāsu, uzbāžas ar misijas mērķa atgādinājumu po-pupiem, uzliek resnu bultiņu, kas visu laiku rāda, kurp uz katra soļa iet kā totālam daunim. Nevis iestrādā režīmus, kas vizuāli tev visu spēlē atrodamo ar zelta karotīti ieliek tev ānī. Tā vietā - kolosāla atmosfēra, vides dažādība, repsekts un kaifs. Bet nu, nav gluži 100% PS3 nopelns. Legend nāk no vecākas paaudzes. Legend ir no laika, kurā geiminga politikas nebija izdrātētas. No laika, kurā bija pavisam cita pieeja, citi tirgus darbības principi. No laika, kad diskos bija pilns un pabeigts produkts.

Tas ir PlayStation 2 spēles HD ports.
Tāpēc to cieņu un svaigumu jūt izteikti. Spēle tiek pilnībā lasīta no diska un nulle online bulšita. Tā vietā - pabeigta un noslīpēta spēle, totāla neatkarība no interneta, totāls kaifs dzirdēt jau piemirsto lāzera mehānisma kustības skaņu - mehāniskā simfonija... No jaunajām paaudzēm paņemts tikai labais/pieņemamais - uzlabota gaisma, papildināts ar trofejām/ačīvmentiem.
Rīt ar RGB SCART pieslēgšu PS3 pie Trinitron CRT un kineskopa ekrāns iepūtīs dzīvību šajā vecajā, bet uzfrišinātajā spēlē, kas tika radīta tieši šajai kineskopa tehnoloģijai. Ja modernā OLED ekrānā PS2 tekstūras ir plakanās un izsmērētas, tad CRT tās rādīs dzīvas un trīsdimensionālas. Spēle būs savās mājās un man būs 100% kaifs, nevis 80% tieši tekstūru smēres un kustības šmiglas/raustīšanās dēļ. Jācer vien, ka HD portā nebūs sačakarēta oriģinālā 4:3 būšana.
Ja būs sačakarēta, tad notiek interesanta lieta - iemesls papildināt savu PS2 kolekciju ar Tomb Raider: Legend un Anniversary (pirmās daļas uzfrišinājums)! Otrā pleisīša spēles nav pirktas gadus 20 un droši vien tām nācis klāt "retro nodoklis", hehe.


P.S.
Vajadzētu nopirkt jaunu PS3 DualShock 3 pulti. Ja ne jaunu, tad vismaz pašam pārlodēt analogos stikus - manāms krietns nolietojums, kas rada liekas problēmas.
Norāde Zivij un Robinam: ieraksts 100% tapis no mobilā, dodoties pie miega.

EDIT un P.P.S.
Pulti izjaucu, karbona konektorus notīrīju un visas iekšas attīrīju arī no dekādi krātā kultūrslāņa! Tad izskaloju potenciometrus ar izopropilspirtu un tā visa rezultātā Stick Drift problēma ir ja ne atrisināta, tad būtiski samazināta! Līdz līmenim, kad Lara vairs strauji neapgriežas par 180°, kad atlaiž stiku! Un arī pārējās pogas spiežas tagad daudz patīkamāk. Fukkk jē!
Man esot retais pults modelis - stiki ir ieklipsēti rāmī un komutācija izpildīta ar karbona konektoriem. Kaut kad mainot stikus, man nebūs pat nekas jālodē - Sony engineerding un pults glābta par velti - DIY spēks!
Esmu pelnījis CRT geimingu ar kolu, kafiju un vafeļu torti Moka! Un spēles daudzkanālu skaņa ar Dali 109 priekšējām skandām rībinās kārtīgi, kad visapkārt kapenes bruks, lamatas dārdēs un neradījumi šaus manā virzienā! Mmmm-hmmm!


(2 comments | ir ko piebilst)

Friday, June 12th, 2026


gnidrologs

9:20p

(ir ko piebilst)

gnidrologs

8:23p
Meanwhile kikes are taking the opportunity to chimp out at Christians


https://x.com/sahouraxo/status/2064433424736158142

Ar viņiem jādara tas pats un visur. Ielej benžu acī, piešķil.
To pašu ar cionistkristiešiem un vispār visiem, kas viņus kaut mazākā mērā atbalsta, zinot visu, kas notiek.


(ir ko piebilst)

ulvs

12:39p
kā skatīties imdb filmas bez maksas

Zinājāt triku, kur jebkurā imdb.com linka html'ā ierakstot "play" tieši pirms vārda "imdb" un nospiežot enter, tu tiec redirektēts uz vietni, kur tu var konkrēto filmu skatīties bez maksas?

Piemērs: Black Swan (2010) imdb links https://www.imdb.com/title/tt0947798/. Pieliekam "play" - https://www.playimdb.com/title/tt0947798/ un spiežam enter. Voila, nonākam ēnainā krievu strīmošanas saitā, kur filmu var skatīt bez maksas.

Plusi - nav jārokas cauri jobaniem krievu saitiem. Potenciālie mīnusi - gan jau spēj iztēloties.

(2 comments | ir ko piebilst)

Thursday, June 11th, 2026


ulvs

9:14p
The Sorcery of Sodomy.

(ir ko piebilst)

ulvs

9:12p
behind the scenes

Nomainīju savu veco, stulbo cibas nosaukumu* uz svaigo, jauno. Es jau arī, šķiet, uz vecumu tikai kļūstu jaunāks.


*virsraksts, kas izdaiļo manas cibas header

(ir ko piebilst)

ulvs

9:08p
Ritualizēts anālais sekss kā dzīvības enerģijas inversija

Atslepenotajos failos ir neskaitāmas norādes uz Epstīna apsēstību ar potentiem garīgiem objektiem. Kāpēc? Jo tie sevī iemieso enerģiju, ko tie savas pastāvēšanas laikā absorbējuši no cilvēkiem, kuri ar skaidru gribu fokusējuši savas apziņas objektu virzienā. Viņa sulaiņi, sekojot pavēlēm, nozaga senas baznīcas zvanu, akmeņus ar akmens laikmeta petroglifiem, dažādus rituālus objektus, kas pagatavoti no cilvēku detaļām un tikuši izmantoti ceremoniālā maģijā. Nav būtiski, vai lietus pielūgsmei vai lai uzliktu lāstu naidīgās cilts virsaiša ģintij, vai lai izplestu savas zelta raušanas ķetnas pāri plašāku aploku.

 Anālais sekss ritualizētā formā kā dzīvības enerģijas inversija. Tāpēc tā saikne, kas izveidojas starp mācītāju un altārzēnu (vai Trampu un to 14 gadīgo meitenīti Epstīna salā), pakļauto, ir zēna apziņu un identitāti iznīcinoša. Kādiem mērķiem šī potentā enerģija tiek novirzīta tālāk, tas vairs nav būtiski, jo cilvēks ir iznīcināts. Un tā ir visaugstākās pakāpes traģēdija. Augsta potenciāla enerģija vienmēr būs realitāti formējoša - nav būtiski, vai caur atņemšanu vai summēšanu. 

 Tāpēc tā sauktais "nešķīstākais cilvēks uz planētas" 20.gs sākuma mistiķis un seksa maģijas koncepta atklājējs Alisters Kroulijs, kurš pats dzīves laikā īstenoja neskaitāmus rituālus, cenšoties ieviest Horusa eonu - ēru, ko raksturo indivīda garīgā pašrealizācija, individuālisms un savas "patiesās gribas" īstenošana. Zemāk kolapsēju AI apkopotu info no wikipēdijas par Kroulija skatu punktu attiecībā uz eoniem - kas bija pirmais eons un kam būtu jābūt pēdējam eonam. Jeb civilizācijas ērai, ko raksturo konkrēts zeitgeist.

Interesanti, ka Kroulijs bija biedros ar tā laikmeta valstu līderiem, ekonomiskajiem magnātiem, augstākajiem aristokrātiem un laikmeta spirituāli nozīmīgākajiem cilvēkiem. Tāpat kā Epstīns arī visi pārējie super ietekmīgie, bet super netīrie postpostmodernās pasaules tēli, praktizē elementu no Kroulija maģijas, ko sauc par sex magick. Tā cilvēka seksualitāti apzinās kā potentu enerģijas avotu, ko var tālāk formēt caur gribu, ritualizējot savu un citu (willing or non-willing person) seksuāli pasauli/dzīvi. 


Aeons acording to Alister Crowley )</span></span></p></blockquote></div>

(ir ko piebilst)

gnidrologs

8:07p
Daži punkti attiecībā uz šo.
-Viens no labiem lakmusa papīriem cilvēka stulbumam/rakstura vājumam/vieglai manipulējamībai - intensīva 'faktu' meklēšana un uzticēšanās iā.
-Nav labāka instrumenta vēstures u.c. realitāšu post hoc pārrakstīšanai/fabricēšnai par šo.
-Žīdu apsēstība ar to un data centru megabūvniecību uz cilvēku, dabas un jebkā cita rēķina - acīmredzms ļauns nolūks šai tehnoloģijai.
-Absolūtā un ekskluzīvā židemonu apsēstība ar īstenās Kristietības un Kristus nīšanu, līdz pat tam, ka viņi nespēj pieminēt viņa vārdu it kā tas būtu ķiploks vampīram, mani pārliecina par Jauno Derību kā vienīgās patiesās reliģijas pamatu. Senāk biju krietni agnostiskāks. Zinu, ka neesmu retais izņēmums. Ja ļaunākā humanoīdu rase/kasta pasaulē ir tik apsēsta ar šo vienu lietu, bet ignorē visu pārējo reliģiju pārstāvju breinvašingu un psajopingu, tas liecina, ka cīņa nav pret "māņticību" vai "nepareizo reliģiju" - tas uzskatāmi pierāda pretējo.
-Jēdziens "electric jew" šodien aktuālāks kā nekad.

Israel’s Multi-Million Dollar Campaign to Rewrite Christianity

(ir ko piebilst)

disfigurator

6:17p
Apsargu darbs ir sargāt. Mans - bradāt

Sēžu bārā un smejos, baudu tvaika nolaidēju: Dark Matter aliņu - izcili tumša IPA, kas mierīgi varētu dažu labu stautu nolikt uz lāpstiņām pirmajā raundā. Malkoju to ļoti lēnām un domāju par pēdējo 2 dienu piedzīvojumiem, kur pēdējais no tiem ir vien pārdesmit minūtes aiz muguras, manā sistēmā joprojām cirkulējot lielai adrenalīna devai. Izdomāju, ka būtu interesanti tos atspoguļot 3. personā.
Aukstais cēlaliņš blakus, mobilais rokās, top prozai līdzīgs priekšmets...

... tālāk ... )


current music: (DOLCH) - HALO (Afraid Of The Sun)

(11 comments | ir ko piebilst)

ulvs

10:34a
LV, pāķu karaliste, jeb par šūnapraides uztvere proletariāta prātos

LV birokrātiskajā sistēmā strādā anti-beheivjorālisti/anti-sociologi. Nevienam tur nav saprašanas par to, ka, ja sistēmu, kas paredzēta force majore situāciju izziņošanai, sāks lietot pērkona un intensīva lietutiņa izziņošanai, cilvēki taps desensitivizēti pret šo sisēmu un vienā brīdī pārstās tai pievērst uzmanību.

Pēc idejas ar šūnapraides sistēmu vajadzētu būt tā - ja skan brīdinājums, cilvēkiem vajadzētu ar trīcošām rokām ņemt rokās telefonu, noskaidrot šūnapraides ziņas saturu un meklēt drošu vietu, kur slēpties.

(5 comments | ir ko piebilst)

disfigurator

1:28a
Akustika

Absolūti KRISTISKS un kolosāls materiāls, lai iepazītos ar to, ko telpa nodara skaņai un ar kuru vietu sākt to risināt, lai mēs dzirdētu mūziku, nevis telpu.

Ievieš skaidrību, iepazīstina ar instrumentiem, fiziku un to, ko ir iespējams izdarīt un, ko nav. Konteksts tur par ierakstu studijām, bet tas pats ir spēkā arī jebkurā klausīšanās/dzīvojamajā telpā.

Tikai tad, kad ir pielecis šeit apskatītais, ir jēga sākt spēlēties ar skaļruņu un klausīšanās vietas pozīciju. Tikai pēc šo parametru optimizācijas ir jēga pieķerties akustikas labošanai.

https://www.youtube.com/watch?v=i2WR4ZwC3lI

Attiecīgi tagad pavisam skaidrs tapis ir rīcības plāns :)


(ir ko piebilst)

Wednesday, June 10th, 2026


gnidrologs

9:08p
Koncentrēts paskaidrojums kāpēc parazītiskiem ai ktulohiem, yidfiguratoriem, šekeļie19 un jaunizceptiem iā gnostiķiem nav problēmu ar moderno protestantismu, īpaši amerikāņu ziotietību, bet riktīgi alerģiski pret pareizticīgajiem un ortodoksāliem katoļiem. Nu un protams, visiem tiem, kas redz viņu "skinsuitam" un deģenerācijai cauri.

The Noahide Laws Are Real, They're In Congress, & Elites Are Pushing Them

(ir ko piebilst)

Tuesday, June 9th, 2026


disfigurator

11:52p
The Twilight Zone

Foršas, dīvainas un izsvaidītas sajūtas ir skatīties oriģinālo The Twilight Zone seriālu.

Forši,
jo kvalitatīvs saturs un negaidīti pārsteigumi Mistērijas, Sci-Fi un bik Horror pasaulēs.
Dīvaini,
jo spēcīga aizgājušu laiku un kultūras liecība, kas hito visai savādi, par ko daļēji atbildīgs tieši Holivudas "kods" jeb priekšraksti, ko un kā drīkst rādīt uz ekrāna. Uzvedības kodekss novecojis un samākslots, bet tajā pašā kadrā - koncepti un idejas, kas solīdi priekšā saviem vienaudžiem.
Izsvaidīti,
jo baigi īsās sērijas. Tikko kā iegrimis vienā pasaulē, tā tiec izmests citā. Prasās vismaz divtik. Tajā pašā laikā - temps ir patīkami lēns, viss pasniegts kodolīgi un izteiksmīgi - labas īpašības. Bet nu, krēslas zonā grūti uzturēties ilgstoši. Pēc sērijām četrām jeb ~stundas pusotras, galva pārāk pilna un tai jādod atpūtu pēc tik neilga laika.

Un, tā kā filmēta ar melnbalto filmiņu, izskatās burvīgi HD. Filmiņa ir spēks


(2 comments | ir ko piebilst)

disfigurator

5:08p
Jēzus bija panks

Kristietība šobrīd ir kas tāds, pret ko šis panks ārkārtīgi nikni iestātos.

//Līdzīgas domas manītas tepat, Cibā. Tas mani priecē!


(5 comments | ir ko piebilst)

disfigurator

9:55a
Informācijas laikmets...

... ir tad, kad tu, īrnieks būdams, info par maģistrālā ūdensvada skalošanu un no tā izrietošo ūdensapgādes pārtraukumu, uzzini tikai ar zobbirsti un mobilo rokās, kad Rīgas ūdens mājaslapā meklē iemeslu, kāpēc krāns šķauda melnu. Kurā ķēdītes posmā nobruka informācijas padeve gala lietotājam - nav svarīgi, bet pa ādu gan pelnīts!
Digitālie sarežģījumi...


P.S.
Šodien ir vinila laikmets: vinila skaņuplates, līme (PVA), vinila projekcijas ekrāni, skaņas izolējošie materiāli, mākslīgā āda, iepakojuma materiāli, grīdas segumi, kanalizācijas caurules, logu rāmji u.c. celtniecības materiāli...


(ir ko piebilst)

Monday, June 8th, 2026


ulvs

4:39p
jaunais mīļākais akustenes skaņojums

I am dead for D-A-D-E-A-D

(ir ko piebilst)



> uz augšu
Sviesta Ciba
hackers counter system