Entry tags:football

Ja nepamana to, ka stadions atrodas blakus milzīgai klintij,

tad varētu padomāt, ka esmu Latvijā - viena tribīne ar 2000 sēdvietām

un līdzīgas kvalitātes futbols. OK, bija jau vēl atšķirības - LV biļete nemaksā 18GBP, 734 skatītāju ir ļoti liels retums un vēl retāk gadās, kad uzrādītais skatītāju skaits atbilst reālajam.

Mājinieki cenšas sakasīt punktus, lai nebūtu jāriskē trāpīties pārspēlēs par vietas saglabāšanu Div2, kamēr viesiem vajag punktus, lai zimantotu "Hibernians" punktu izsēšanu un dabūtu labāku vietu pleiofiem par iekļūšanu Div1. Spēle arī parādīja atšķirību komandu līmenī un ambīcijās - īpaši 1.puslaikā, kad likās, ka viesu goli ir tikai laika jautājums, tomēr neprecizātes sitienos ļāva saglabāt mājiniekiem nulles uz tablo (kura nebija). Mājinieku vienīgā cerība saistījās ar augstākā līmenī uzspēlējušo Christian Nade, kurš gan ir stipri apresnējis, bet šajā līmenī pavilkt vēl var. 2.puslaiks bija līdzīgāks, lai arī joprojām ar viesu pārsvaru, līdz puslaika vidū sitiens no soda laukuma, spēle ar roku, svilpe, sarkanā, 11m s.s. un 0:1. Viss izskatās pavisam slikti, tomēr viesu aizsardzība kaut kā nepamana Nade un viņš iziet viens pret viens pa vidu, bet uzsit virsū vārtsargam, pēc atm atspēle partnerim, bet tas arī uzsit izli un garām. Tikai trīs kompensācijas laika minūtes un viss ir slikti, pavisam slikti, līdz pēdējās sekundēs centrējums, viesu vārtsargs līdz bumbai netiek, bet pa ceļam notriec Nade (kas ņemot vērā viņa izmērus nemaz nebija tik viegli), 11m s.s. uz otriem vārtiem, 1:1, mājinieku fani sajūsmā un projām ejot dalās ar ierosinājumu, ka varbūt uzreiz spēlēt desmit vīru sastāvā, ja jau tad labāk sanāk.