Entry tags:football

Neliels stadions, kur spēli var skatīties arī stāvot ārpusē -

ko viens otrs arī izmantoja, jo šis tomēr bija Glāzgovas derbijs un stadion neliels.

"Partick Thistle" nevar sacensties ar milžiem, tomēr nav arī pārhipsterojies, bet vairāk jau patiešām konkrētā Glāzgovas rajona klubs, kur stadiona ārpusi mākslinieciskas izpausmes nedaudz ir skārušas:

"Celtic" ir līderis pirms šīs kārtas (+1 punkts un viena spēle rezervē attiecībā pret "Aberdeen"), "Partick Thistle" cīnās par iekļūšanu pirmajā sešiniekā un šī bija lieliska iespēja palīdzēt pašiem un ieriebt tuvākajam. Spēles sākums par šādu apņemšanos arī liecināja - mājinieki daudz vairāk kontrolēja bumbu un mēģināja kaut ko izveidot, tomēr nekas vairāk par vienu tālšāvienu, kuru atsita vārtsargs un izgājienu viens pret viens, kur vārtsargs izrādījās pārāk liels, nekas nesanāca. Viesi pietuvojās mājinieku vārtiem pāris reizes, bet visas ļoti bīstami. Puslaika otrajā pusē spēle izlīdzinājās, momenti pazuda, likās jau, ka tā arī ies atelpā ar nullēm uz tablo, bet puslaika pēdējā minūtē mājinieki soda laukuma vidū aizmirst viesu labāko uzbrucēju Leigh Griffiths un 0:1. Otrajā puslaikā "Celtic" sāk daudz pārliecinošāk, tiesa, iesist palīdz mājinieku kreisā aizsarga pārāk aktīvā pieslēgšanās uzbrukumam, pie viesu soda laukuma pazaudēta bumba, neviens no mājinieku pussargiem nenolaidās zemāk palīdzēt un pa tukšo malu viesi aizgāja un iesita. Pēc tam spēli pilnībā kontrolē viesi un jautājums tikai par rezultātu, līdz piecas minūtes pirms beigām tiesnesi izdomā pendeli uz viesu vārtiem, mājinieki atdzīvojas, sāk skraidīt, bet nekas tā arī nesanāk.