līdz šim tiku varonīgi turējies un pārāk skaļi un regulāri tomēr nekaucu uz mēnesi un citiem debesu, un ne tikai debesu, ķermeņiem saistībā ar dabas stihiju, kas šonedēļ ir piemeklējusi Dievzemīti, tomēr, ja nodarbojoties ar tādu fiziski smagu darbu kā dokumentu parakstīšana tek sviedri un rādās halucinācijas aukstas dušas veidolā, tad kaut kas konservatorijā ir jāmaina (un tie karstummīļi, kas varbūt domā, ka rudenī/ziemā arī es sūdzēšos par klimatu, lai nemaz necer - man nekad nav bijusi problēma siltāk saģērbties vai vairāk pakustēties, lai sasildītos un zēnībā rudeņos tiku dzīvojis/gulējis mājas otrajā neapkurināmajā stāvā vēl tad, kad ūdens bļodā uz grīdas bija sasalis).
šāds klimats arī nosaka izklaides un lai arī otrdienas pasēdēšana ar biedriem no
niigrie bija Dikti jauka, tomēr man kā kopumā stipri individuālam dzīvniekam šobrīd praktiski vienīgā patiešām labā lieta šķiet auksta duša mājās un tam sekojošā grāmata, kā rezultātā es šobrīd varu rekomendēt vēl vienu skandināvu, šoreiz norvēģi,
Jo Nesbo, kurš nedaudz ironiskā kārtā uz grāmatas vāka tiek reklamēts kā jaunais
Stieg Larrson (nedaudz ironiskā kārtā, jo hronoloģiski ir publicējies agrāk un, jā, bez šīs reklāmas visdrīzāk nebūtu pamanījis un nopircis). katrā ziņā tiem, kam patika "Meitene, kas ..." vajadzētu patikt ar šī autora
Harry Hole sērijai, kuru man gan sanāca sākt lasīt ar viduci, vakar pabeidzot "The Redeemer" un iesākot nākošo rindā "The Snowman". protams, augsto mākslu meklēt būtu lieki, bet izklaidei un angļu valodas treniņam noteikti rekomendēju un GBP10.48 par abām grāmatām viennozīmīgi ir bijis, lai arī nedaudz riskants (jo pēdējā laikā praktiski nepērku tādu autoru grāmatas, par kuriem neko nezinu), bet labs ieguldījums. jā, latviski šis autors nav izdots un līdz ar to tulkotājiem/izdevniecībām ir iespēja pakustēties - iztulkot/izdot un rezultātā varbūt pat kaut ko nopelnīt.
un ar visām klimata šausmām drusku labāka dzīve tomēr varētu būt, ja vien apkopēji nebūtu tik apzinīgi un vakaros manā kabinetā netaisītu ciet logu, kā arī kolēģi un darbinieki mazos bariņos nedotos prom labākas (vai vismaz citas) dzīves meklējumos.