@ 2009-10-23 20:47:00

Previous Entry  Add to memories!  Tell a Friend!  Next Entry
Football tourney - Nottingham Forest – Barnsley

Nottingham Forest – Barnsley, 20.10.2009. 19:45, City Ground
Forest are lucky, lucky bastards. Sākumā, pirmās desmit minūtes, izskatījās, ka būs tā kā Leeds–Norvich, kur zemāk esošie kontrolē spēli, bet pēc pavājā sākuma mājinieki paņēma spēli savās rokās un pa abām malām Anderson & Tyson drupināja viesu aizsardzību. Pārāk daudz momentu gan nebija, bet nu viens bija 100% – centrējums no kreisās, bumbas nometiens gar vārtiem, pirmais Forest spēlētājs neaizsniedzas, bet McGoldrick pie tālā stūra brīvs no metra pusotra triec to pa pārlikni. Vēl bija izgājiens viens pret viens, bet drusku noskopojās piespēlēt uz centru partnerim, sita tālajā stūrī, bet ļoti labi nospēlēja vārtsargs. Vēl neizdevies sitiens no soda laukuma vidus, pāris nokavēti, pārāk ilgi gatavoti momenti un tas arī viss. Tiesa, viesiem vispār nekas nesanāca uzbrukumā. Otrajā puslaikā varēja gaidīt, ka Forest pieliks, bet sanāca otrādi, flangi vairs tik labi nebija kopumā bīstamāki bija viesi – izgājiens viens pret viens pa labo malu un spēcīgs sitiens tuvajā, sitiens no soda laukuma kreisā stūra tālajā, bet abos gadījumos ļoti labi nospēlē vārtsargs. Forest aktīvā tikai izgājiens viens pret viens, bet vājš un neprecīzs sitiens stipri brīvam esot. Tā arī viss gāja uz 0:0, piedevām Barnsley nopelna soda sitienu no metriem septiņpadsmit, bet bezjēdzīgi triec to sienā, bet kad jau kādas trīs no četrām kompensācijas minūtēm bija pagājušās seko tāla piespēle Barnsley soda laukumā, aizsargu bariņš bumbu nesadala, tā atlec pie Moussi un tas iesit, pēc tam gan seko pārāk atraktīva gola atzīmēšana, par ko otrā dzeltenā, resp., noraidījums, bet tas neko vairāk nemaina, tā arī paliek lucky, lucky, lucky Forest.

Rezultātā pēc WBA & Newcastle United zaudējumiem situācija tabulā paliek ļoti interesanta – pirmais desmitnieks ietilpst četros punktos un ja QPR nezaudēs atlikto spēli, tad trijos punktos, tā kā visiem viss priekšā.