gardumi [entries|archive|friends|userinfo]
putns

[ userinfo | sc userinfo ]
[ archive | journal archive ]

Es zināju, ka tā būs. [Nov. 28th, 2020|06:58 pm]

methodrone
Man pietrūkst manu vientulības laiku.

Kad es perkfekti iztīrīju, sakārtoju un izrotāju, katru istabas stūrīti. Apsēdos ar savām glezniņām un gaismiņām, grāmatām un istabas augiem, un pašu smaržīgāko svecīti no veikala, kā ar savu garīgo eksterjeru. Ar glāzi salda vīna un sentimentālu mūziku, vai raudulīgu filmu. Lai arī tas viss no malas saktoties ir nožēlojami un indulģenti, padarot mani tikai arvien inertāku manā vientulībā un vienmuļībā, un grēkā. Tas bija vienīgais veids kā pieskarties manām emocijām un sirdsjūtām, kur es atrodos un mītu.

Lai arī pēdējie teju divi gadi ir bijuši mīlīgi, savā ziņā man šķiet tie nav bijuši patiesi. Es zinu, ka R mani nesaprot un es viņam šķietu muļķīga, un varbūt pat nožēlojama.

Attiecību sākumā man bija visādas vēlmes un ilūzijas.. ka es beidzot varēšu apprecēties un kādu dienu mums būs liela ģimene, kas lauku mājā no rīta visi priecīgi ēd pankūkas ar cukuru vai kazeņu zapti.

Bet es esmu viņā vīlusies tik daudzas reizes, un es zinu, ka viņš manī arī ir vīlies. Es zinu, ka viņš bieži nevar izturēt manu negatīvismu, bailīgumu, pasivitāti un norobežošanos, kas parasti ir mana reakcija uz vilšanos viņā.

Plus tagad visas manas pārdomas par mūsu attiecībām un viņu ir ekstra saasinātas dēļ tā, ka man nav darba. Viss ko es iespēju, ir sēdēt mājās, tīrīt mājas, mazgāt drēbes, gatavot viņam ēst un domāt par to kā viņš man nesniedz ko es vēlos, jo visticamāk mani nemīl. Un tad es atceros, ka mana vientulība bija OK pirms kāds mani šķietami mīlēja. Tad kāpēc gan lai tagad būtu kaut kāda razņica. Bet ir, jo viņš ir šeit un izliekas, ka mani mīl. Lai arī es šaubos vai viņš mani vispār ir pa īstam iepazinis, tāpēc, lai ko viņš izliktos, ka mīl, tā neesmu es. Viņš nezina, ka mana mīļākā Magnetic Fields dziesma ir Epitaph For My Heart, viņš nezina, kurš ir mans mīļākais filozofs vai mana mīļākā puķīte.

Bet ko es vaidu, es taču sen zināju, ka neesmu spējīga uz cilvēkam cienījamu dzīvi, jo es neesmu īsts cilvēks. Man vajag prasties un nekad neaizmirst, ka mans izejas stāvoklis ir vientulība un tukšums, jo tas ir vienīgais, ko sev esmu sagādājusi.
link1 comment|post comment

Too much is my middle name (Magnus from Shadowhunters) [Nov. 28th, 2020|08:54 pm]

tethys_
[music |LOTL - (Don't) Cut me out]

Too much, too soon, too high on fire. /LOTL
*
Kad es nomierināšos? Kad kļūšu pelēks un baigšu ilgoties??? Man neizdodas ne fiziski, ne emocionāli nobeigties.
linkpost comment

97 [Nov. 28th, 2020|07:28 pm]

tethys_
[music |LOTL - Black Halo]

97 matc Tinderī. Tādi, ar kuriem vēl nav sarakstes.
Ko lai es tagad daru? Man nav spēka iet visiem cauri. Es aizrakstu pirmā, ja man tiešām profils uzrunāja, tā ļoti. Tā ir gadījies apmēram 10 reizes. Ko man darīt ar to visu pārējo bagātību? Būtu jāaizraksta, bet es kaut kā samačojos un viss, kā jau visi. Nu labi, kā jau teicu, es rakstu pirmais, ja man tiešām ieinteresēja, kas ir reti, un pārējie var mēģināt savu laimi.
Taču kaut kas tajā ir ļoti, ļoti nepareizi. Es esmu daļa no tās fast food attieksmes un tas ir briesmīgi.
link1 comment|post comment

[Nov. 28th, 2020|04:24 pm]

shanietis
[Tags|]

Domāju, kādu pesimistisku filmu par nākotni lai tagad skatos - Brazil vai Soylent Green. Jeb varbūt Cloud Atlas.
link5 comments|post comment

[Nov. 28th, 2020|03:23 pm]

virginia_rabbit
mēs visi spēlājam among us privātā serverī
link2 comments|post comment

[Nov. 28th, 2020|12:46 pm]

kisswithafist
Baigi gribētos taka pievērsties darbam, nevis jau kuro nedēļu laist šito video uz riņķi. Lai jau jums arī tiek:
Devin Townsend - Kingdom
link5 comments|post comment

[Nov. 28th, 2020|10:56 am]

krii
Spriežot pēc visa, hercoga Bīrona dzimšanas dienu būšu nosvinējusi ar glanci. Izrādās, tas nebija nekāds "Rīgas sarkanais" par piečuku pudelē, bet īsts šampanietis par 200+ EUR glāzē. Jo mazāk par 200 nesanāks, lai nomainītu visus tos laptopa iekšās iemontētos ķīniešu verķus, kurus skāra šī burvīgā dzēriena šļāciens brīdī, kad gribēju nocelt Emīliju no galda, bet viņa stingri atspērās ar pakaļkājām.
Nedomāju, ka servisa tautudēls melo, jo, tad, kad varēja izlīdzēt par čiriku vai piečuku, viņš vairak nav prasījis.
Ļoti solījās darīt visu, lai pārkopētu datus. Vismaz exceli un wordu. Savus ppt lekcijām uztaisīšu vēlreiz, bet, ja man būs vēlreiz jāsēžas pie muzeja ekseļa aprakstiem 900+ vienībām, es laikam izvēlēšos kādu vieglāku suicīda veidu.
Nu ko, gaidām jauno nedēļu.
Cik labi, ka nenoodevu lūžņos veco datoru, kuram ieslēgšanās prasa pusstundu, un kurš man atsakās rādīt feisbuku un tviteri, jo tādām svilpastēm tur klaiņot neesot droši. Vismaz ciba ir ar mani.
Jāpatīra aizdirstais mājoklis un jāiziet pastaigā ar seru R.
Izskatās, ka ārā ir brīniškais novembra beigu koncentrāts, kad migla klīst un ož pēc sniega, bet apkārt viss skarbā melnbaltā grafikā ar dažiem skopiem krāsu piesitieniem. Ziemas priekšvakars, Strēlnieka laiks.

Ieraudziju ziedu veikaliņā Adventa vainagu ar kokvilnas pušķiem. It kā pie durvīm karamais, bet man sagribējās uz galda. Zinu, ka nedroši, bet ļoti, ļoti patīk.
Ir Strēlnieka laiks, kā jau teicu. Barojam kentaurus savus. Uguns, kas jāienes mājās, jo saule ir nodzisusi. Sveces, lāpas un kaislīgas kontemplācijas. Tikmēr ārā sabiezē tumsa, viskoza un smaga. Bet tomēr vieglāka nekā Mežāzī.
link4 comments|post comment

Dubļi galvā [Nov. 28th, 2020|08:37 am]

san
Pēdējo nedēļu sarežģītākā matērija bija nevis tumsa, bet dubļi. Tumsa vispār ir sīkums, ja var sakarināt lampiņas un kurināt sveces. Bet dubļi. Tie bija visur. Uz ceļa, pagalmā, suņu voljēros un kažokos, cilvēku drēbēs un kažokos (nu, matos). Un galvenais, ka tika arī iekšā galvā, padarot domas smagas kā dubļiem aplipušus zābakus. Darījām kas jādara - visas dubļainās drēbes aizvedu mazgāt. Kārtīgi izmirku vannā arī pati. Suņiem savedām salmus. Un tad uzsniga, tagad ārs ir balts un kraukšķīgs. Suņi apmierināti čuč būdās. Arī sīkā Torvi tikusi garām brālim, kurš bija nogūlies priekšā būdas ieejai un nelaida viņu iekšā. Cilvēki tīrās drēbēs cep piparkūkas. Un domas arī noskurināja dubļus, tagad mierīgas peldās piparkūku smaržas mākonītī.

Dubļi joprojām ir. Bet kad to nav iekšā galvā, tie ir tikai dubļi.
linkpost comment

[Nov. 28th, 2020|08:49 am]

pavisam
[Tags|]

Gandrīz apraudājos.
Nodevu c-19 sešos vakarā.
Vienos naktī atnāca info, ka tests reģistrēts.
Sešos no rīta paši rezultāti.
Latviski.

Uzrakstīju cik mācēju laipni, vai ir kāda iespēja dabūt angliski, atvainojos utt, bet briesmīgi svarīgi.

Tikko saņēmu tulkojumu.

Jūtos kā noziedznieks, ka vispār kaut kur braucu un testējos, bet šitādam servisam nebiju gatava...

link7 comments|post comment

[Nov. 28th, 2020|07:02 am]

pavisam
[Tags|]

Un tad nu tā bija - atkal diena no elles:
- asinis pa degunu jāizmanto pēdējā reize baseina abonomentā
- jāpalaiž dekrētā meitene, kuru ņēmu darbā vēl kā LV čīfs. Apbrīnojami, cik personiski ir tie, kurus pats esi pieņēmis un tie ar attaisnojuši sevi.
- jāmet pie malas "aijnunah vairs nekrāsošu matus", jo ar šito sirmo celiņu nekādu citu pirmo iespaidu neradīsi kā tūdaliņa.
- jāskrien uz banku, jo redz sestdien svētdien molos ir vaļā tikai mahimas un apple veikali;
- jāskrien nodot covid (goddammit, cik pretīga procedūra)
- jāskrien atdot darba secret santa, jo z-sv pasākumu varēšu vērot no izolācijas PC modrajā acī
- jāsapērk lietas, ko vajadzēs izolācijai (matracis piemēram), jo dzīvoklis ta bez gultas. un krēsliem. un aizkariem. vai traukiem.
- jāsavāc Mērija Popinsa Pupa, kura dzīvos pie Sīka nākamās 3 nedēļas
- jāsazvana īrnieki, kuri briesmīgi veiksmīgi uzteica dzīvokli, kuru tad varēšu izmantot kā konspiratīvo karantīnas dzīvokli, bet kaut kā palikušas 2 dienas un viņi vēl nesteidzas to atbrīvot;
- šefs 12:00 apstiprināja struktūru, aiz kuras jau bija saķēries pilnīgi viss.
- Piektdienis beidzot dabūs reģionu. Pārskrējienos sazvanīju, apsveicu, pateicu, ka būs grūti. Šai izmaiņai līdzi aiziet valdziņā miljons citas.
- Brokastis paēdu trijos sēžot korķī un stumjot vaigos mahimas maizītes ar tomātu sulu. Laika patēriņa efektivitāte 99% (100% nav, jo čurājot nedaru neko citu)
- Tieku vaļā no ieņēmumu komandas tā īsti nepārņēmusi. aleluja!!!
- sazvanījos ar jaunās grupas CFO, saplānojām (negāja viegli) info kampaņu pa stundām un ofisiem. Nedrīkst jau deviņos vienus, desmitos otrus.
- starp mums meitenēm atzinos, ka meitene no revenues ir stavoklī, lai ņem vērā...
- starp mums meitenēm viņa atzinās, ka AP meitene ir stāvoklī, lai arī ņemu vērā. Apmainījāmies grūtniecēm tā teikt.
- šefs piezvanīja desmito reizi pateikt, ka nedrīkst lietot tādus izteicienus kā "visiem bus darbs","būsim liela, draudzīga komanda" utt, jo nevar zināt, ko bizness vispār no Grupas paturēs un vai visus vajadzēs. viņa ticība manam lādzigumam ir neizmērojama.
- Pieklājības pēc piedāvāju uzmest runu un noskanēt caur viņu. Varēšu tagad cept runu, mļe, jo esot briesmīgi laba ideja.
- properties jau prasa pamatlīdzekļu sarakstu valstī X
- jāsazinās ar Legal par pirmās dienas atlaišanām

Kā es mīlu šo darbu, šito foršo ellīti. Kad var atmest visus "Dear, Obi-Wan Kenobi! Hope You are well. I would like to ask for a meeting, I can offer following time slots tomorrow...", tā vietā uzrakstīt "hey, teams in 0,5h?" un viss notiek.

F*ck, es paliku bez Piektdieņa.
Par to es domāšu rīt pēc nedēļas.

Kovid analīzes jau gatavas, negatīvas kā pasūtīts, bet latviski, kā nebija. Varēšu klapatāt...
link2 comments|post comment

Age Focus [Nov. 28th, 2020|06:57 am]

pavisam
[Tags|]

Sapriecājos, ka Duglasā (20% atlaides!!!) atkal dod paraudziņus līdzi pirkumam.
Līdz ieraudzīju "Age Focus" uzrakstu uz paciņas.

Vairs tikai viens solis līdz bērnu adresei pogcaurumā un "cepumiņu, mazo draudziņ?"
link1 comment|post comment

Zemdegas [Nov. 28th, 2020|06:38 am]

pavisam
[Tags|]

Saskāros ar Swedbank "sistēmu", kad nevaru izņemt bērna karti, jo bērnam beidzies ID pusgadu atpakaļ.
Izkliedzos atkal kā bāba, kas pārdod skābus kāpostus centrāltirgū.

Mēģināju zvanīt bērnam, lai nofočē, ja ir pa rokai, neceļ.

Pēc kāda laika bērns zvana, raud:
- paldies dievam, mammu! Tev viss labi? Māsai, Margo???
- jā, kāpēc lai nebūtu?!
- tu man nekad nezvani stundu laikā!!!

Pēdējo reizi, kad es viņu izrāvu stundās, tad lai pateiktu, ka tētis miris.

Prātā neienāca.
Kad atjēdzāmies, protams, aizgāja villa pa gaisu - bet es zvanīju divos, tu teici, ka tev divos beidzas!!! - nu NOAPAĻOJU, padomā tik! divos piecpadmit!!!

Šitas cilvēciņš arī maksās bargu naudu par terapiju.
link1 comment|post comment

[Nov. 28th, 2020|01:09 am]

bozena
Veikals 00-24 mūsu dienās nav vajadzīgs, es nesen nospriedu. Kurš gan ies pēc piena un šprotēm pēc pl.22. Tur droši vien ganās tikai pusaizmidzis apsargs un nīgra kasiere. Tā ir tīra darbaļažu ekpluatācija visādu tur bochemistu un bokononistu interesēs.
Un kurš gan bija tas mazais bohēmists mīlulīc, kas šovakar pl. 22.30 skrēj pēc 2 citroniem un pakas sodas šokolādes kūkai?
Kūka šāda.
https://vegan.lv/receptes/sokolades-biesu-kuka/
Lai apsargs nedomātu, ka abi ingredienti man vajadzīgi, lai izgatavotu spridzekli (filmā Makgaivers tak šito rādīja vai vismaz ļoti līdzīgi), paķēru arī pepsikolu un tomātu sulu.
link4 comments|post comment

[Nov. 27th, 2020|06:21 pm]

krii
Katram gadījumam atvainojos, un tas nekādi nav uzbrauciens, tikai ziņkāre - kāda ir jūsu (dažu(bet diezgan daudzu, kā izrādās)) motivācija savā cibā pārkopēt ikdienas covid statistiku no SPKC un ziņu portāliem? Kā hroniku sev pašiem, vai lai atnāk komentētāji un ir iespēja kolektīvi nopūsties un pagrozīt galvu?
Es, goda vārds, nenosodu, ja kas.
link14 comments|post comment

antonīmi [Nov. 27th, 2020|05:55 pm]

virginia_rabbit
[Tags|, ]māmiņu forumam atbildi nav jāmeklē ilgi:
Я на самолете еду в Дубай
linkpost comment

[Nov. 27th, 2020|05:45 pm]

virginia_rabbit
runājot par rip Maradonnu. kad es biju maza, tas bija mans alter-ego. es gāju tualetē iztēloties, ka esmu Maradonna
link7 comments|post comment

prokrastinācija [Nov. 27th, 2020|05:31 pm]

pajautaa

[dailiga]
Kā tur īsti ir, ja tad, kad jāķeras pie kaut kā nopietna, kas darāms pie galda koncentrējoties, vispirms tiek izdarīts viss iespējamais (dzīvokļa uzkopšana, skaistumkopšanas procedūras utt.), lai tikai to atliktu? Ir iedarbīgas metodes, kā saknē šito joku apturēt?
link22 comments|post comment

Snorke, paklausies! [Nov. 27th, 2020|04:30 pm]

pikaczu
https://www.youtube.com/watch?v=uRJ-XpNR6qA
linkpost comment

[Nov. 27th, 2020|05:13 pm]

pajautaa

[pelnufeja]
Sveiki!

Vai varat, lūdzu, padalīties ar info, kur var iegādāties save the duck mēteļus. Dažas vietas jau atradu, bet gribu izskatīt pēc iespējas vairāk, jo piegādes ātrums/izmēri utt. parametri.
linkpost comment

Shellac [Nov. 27th, 2020|04:57 pm]

pajautaa

[sole]
Varbūt kāds var padalīties ar ieteikumu no personīgās pieredzes, kur par labu cenu internetā var pasūtīt Shellac nagu lakas?
Ej nu sazin, cik ilgi tagad prof.manikīrs nebūs pieejams...
linkpost comment

navigation
[ viewing | most recent entries ]
[ go | earlier ]