per silentium ad as†ra mille - [entries|archive|friends|userinfo]
باب

[ userinfo | sc userinfo ]
[ archive | journal archive ]

[Nov. 6th, 2019|06:42 pm]
Previous Entry Add to Memories Tell A Friend Next Entry
šo videō nepilnas dienas laikā ir noskatījušies vismaz 2 ļimōni, ja var kaut cik ticēt Trubas cipariem, taču jūs to nepamanīsiet nevienā Trubas vai citu oficiālo kanalizācijas cauruļu „trending” sarakstā.
arī visi lielie mēdiji tam apiet ar līkumu, izņemot varbūt teh usual sucpects (RT & FOX), lai gan šo būtu vērts nolūrēt visiem žūrnalistikas/politolōģijas študentiem, amatieriem un profiņiem. kā arī visiem me2 un u2 sekotājiem.
cerēju gan, ka biedrs gnidrolōgs kaut ko iekapās, lai man nebūtu jāķēzās, bet kadnu-tadnu.

ABC

acumirklī neparko nevaru atrast augusta pukstu par grāmatiņu The Assassination of Robert Maxwell: Israel's Superspy, kuŗu lasot šovasar, vēsturiskie mati lēnām slējās kājās. visticamāk, pats nejauši būšu to pļukstu nahrenizējis.
enīvējā, bez vismaz duča citu sirdi un histōriju plosošu faktu no grāmatas uzzināju, ka Maksvells neskaidros apstākļos iet bojā dažus mēnešus pēc puča, par kuru viņš zināja krietni agrāk pirms Gorbačova, iekrītot Kanāriju salu ūdeņos no savas superjahtas Lady Ghislaine, kas nosaukta viņa iemīļotās meitiņas Gilēnas vārdā. šobrīd to jahtu sauc par Dejojošo Zaķi, bet nenovirzīsimies. vēl. starp citu, jahtu Maksvels trīs gadus iepriekš bija nopircis no Saūda Arābijas vēstniecībā nesen gabalos sazāģētā Kašukči brālēna, bet tā mēs galā nekad netiksim, vienā gabalā.

karōče, tikai augustā man ķobī saslēdzās, ka prominentā pedofīla un pusauga meiteņu provaidera šīspasaules varenajiem – Tambovas vilku biedra un patreiz itkā nelaiķa, biedra Džefrija Epštaina-Epstīna ilggadējā dzīvesbiedrene un jau minēto meitenīšu provaidere pašam Epštainam vienlaikus ir tā pati superspiega Maksvella iemīļotā meitiņa Gilēna jeb Žizlēna. raugiet, Epstīns amatierkonspirādōru redzes lokā uzpeldēja pirms gadiem 15 kā… mmkā? (kāds ir antonīms antipōdam?) tātad antiantipōds britu dīdžejam, superpedofīlam un bērnu provaiderim to whom it may royally concern, Džimmijam Savilam. tad pirms gadiem 10 uzpeldēja ziņas, ka Džefrijs tomēr ir iekritis, un visi domāja ohh-un-ahh, nu tik ies vaļā! huju, popkōrns nākamreiz nopaukšķēja tikai šovasar. nu, tad tagad. ā, nē, ņifigā. džeks ņem un uzkarās cietumā. atcerieties? par to pat avīzes rakstīja.

lūk, un kārtējais paukšķis atskanēja vakar, kad Project Veritas palaida izplatījumā augšminēto klipiņu, kurā kanāla ABC žūrnaliste izklāsta, kā pirms trim gadiem, kad viņa bija savākusi eksplozīvu materiālu par Epšteina pedōimpērijas aisberga galiņu (kurā tomēr nozib tādi onkulīši kā Bils Klintōns, ķeizarienes Elizabetes Otrās otrais dēls Endrjū, advokāts Deršovics u.c.), dzimtais ĀBēcē kanāls vēsu roku atteicās vismaz no trīsreiz trīs puliceriem, turklāt ne vienu reizi vien, izmetot materiālu vēstures miskastē kā mūsdienām neaktuālu un sabiedrību neinteresējošu. ok, Vaištains-Vainstīns uzpeldēs tikai gadu vēlāk, taču onlainā par Epštainu tobrīd ir jau tik daudz zilu brīnumu atrodams, ka šāda menedžmenta attieksme ir, mazākais, mulsinoša. un jo tālāk, jo trakāk – Britu Karaļnams „miljōns dažādos veidos” (pārspīlējums, bet tomēr) piedraud žurnālistei (Eimija Roubaha, viņu sauc), ja uzpeldēs prinča A vārds. te vietā jautājums, kā Bakingema uzzin par investigatīvās žurnālistikas procesu, ne? vai nu sīkretsērviss godam strādā, vai, pēc Okema firmas žiletes vadoties, jaunais ABC vadītājs no Albiōnas krastiem, Džeimss Goldstōns Skaipā uzzvana uz dzimto Pili.
ai, man zēbē jau te stročīt. nolūriet tās pāris minūtes. tur ik teikums ir izpētes vērts. ziniet, kā top jeb, drīzāk, netop īstas ziņas.
LinkLeave a comment

Comments:
[User Picture]
From:[info]gnidrologs
Date:November 6th, 2019 - 07:52 pm
(Link)
Uz mani iedarbojās mediju memory hole un biju jau aizmirsis par pedošteinādi. Jūtūbs nez kāpēc rekomendē tikai viģikus par virpošanu.
Paldies, ka dari labu darbu.
[User Picture]
From:[info]dooora
Date:November 6th, 2019 - 10:05 pm
(Link)
da labi, man post-rasPuķins atmaksās, ar pansiju eita*invazīvu
[User Picture]
From:[info]gnidrologs
Date:November 6th, 2019 - 10:45 pm
(Link)
Slava Pūķim!
[User Picture]
From:[info]dooora
Date:November 6th, 2019 - 11:36 pm
(Link)
[User Picture]
From:[info]dooora
Date:November 7th, 2019 - 01:25 am
(Link)
[User Picture]
From:[info]dooora
Date:November 7th, 2019 - 01:33 am
(Link)
ap topašlaiku rietrumi mums piedāvā konfektīgāko Plasķiku Betrānu, arī salīdzinoši plastisku jaunieti (ok, vēlāk izrādās pilnīgs frōds, bet bum bum bum)

Ca plan pour nous
[User Picture]
From:[info]gnidrologs
Date:November 7th, 2019 - 12:16 pm
(Link)
[User Picture]
From:[info]smejmoon
Date:November 6th, 2019 - 07:53 pm
(Link)
Video mani nokaitināja ar atkārtošanos, tāpēc līdz galam nenoskatījos.
Bet vai šeit apakšā nav paslēpts mājiens, ka varenajiem būtu jāatbilst parastļaužu morālei?
[User Picture]
From:[info]dooora
Date:November 6th, 2019 - 07:58 pm
(Link)
atļaušos, bļaķ, pat neatbildēt. divreiz. lai nokaitinātu vēlreiz.
[User Picture]
From:[info]dooora
Date:November 6th, 2019 - 08:02 pm
(Link)
ai, piedod, uzsprāgu. a tur beigās par lēdiju Žizlēnu. lai gan kāda tam fakin nozīme.
[User Picture]
From:[info]smejmoon
Date:November 6th, 2019 - 08:05 pm
(Link)
Nekādā ziņā sevi neierobežo. Ja vēlies mani politinformēt.
Es lasu teju visu, bet priekš video man ir uzmanības deficīts.
[User Picture]
From:[info]smejmoon
Date:November 6th, 2019 - 08:20 pm
(Link)
Un kā notiek virsslāņa bērnu audzināšana, laikā kad tie jau ar ir pakļauti jūtūbei un instagramam.
Kā tādam mazajam princim Andrievam skaidro, ka nevajag ticēt tam, ko avīzēs raksta, bet tomēr ir jāvaldās, ka Brauseršīras baronu nogalināt ir slikti, bet dārznieku drīkst. Ka dažas dienas gadā jāpavada publiski glaudot galviņas bāreņu patversmē un pārējā laikā tās galviņas var glaudīt mājās slepus.
Kaut kā jau tas tiek ieaudzināts.
[User Picture]
From:[info]dooora
Date:November 6th, 2019 - 08:58 pm
(Link)
oj, es ne jau par aristō- vai prolet-vājībām un grēkiem.
tik par to, kā infōzupa tiek vārīta, kurā visiem ilgstoši jāpeld.
ar šantāžu, citstarp.
{etimolōģija: French, from chanter to yield to extortion, be compliant, [literally] to sing + -age}
[User Picture]
From:[info]smejmoon
Date:November 6th, 2019 - 09:07 pm
(Link)
Tā nu ir. Pils liek izvēlēties starp Jorkas grāfa bērnu mīlestības ilustēšanu vai interviju ar Kembridžas hercogieni (kas ABC itkā tāpat nespīd.) Un izvēle tiek izdarīta par labu cerībai uz nākotni.
Starp citu latviešu valodā vikipēdijā ir Katelapa, bet Andrievs nevienu neinteresē. Ceru tas atbild uz Tavu jautājumu.

https://lv.wikipedia.org/wiki/Katr%C4%ABna,_Kembrid%C5%BEas_hercogiene
[User Picture]
From:[info]dooora
Date:November 6th, 2019 - 09:17 pm
(Link)
nājs. Tu man tikko atgādināji, ko es darīju pirms astoņiem pavasariem. ļoti neskaidrā berserkurā ierados no Reikjavīkas Londōnā, akurāt uz kazām:
http://klab.lv/users/dooora/2011/04/28/
http://klab.lv/users/dooora/2011/04/29/
http://klab.lv/users/dooora/2011/04/30/

a kāds bi' mans jautājiens? atbildi es jau zināju {42} ;)
[User Picture]
From:[info]smejmoon
Date:November 6th, 2019 - 09:27 pm
(Link)
Viss ir saistīts; cirvja žēl.
[User Picture]
From:[info]dooora
Date:November 6th, 2019 - 09:53 pm
(Link)
Visumā piekrītu, pat nezinot, kas ir viss.
ideōnepārāksinkrātiskā kārtā pieļauju dvēsļu pārceļošanu, kaut arī vairums respondentu, pašu ieskaitot, man nav pat varējuši izklārēt, kas tas gars tāds.
dūms ir burvīgs konservants. neuztraucies par cirvi. viņš pārdzims baobabā un dzīvos štuku gadus, līdz cits cirvis nocirtīs.
[User Picture]
From:[info]smejmoon
Date:November 6th, 2019 - 10:03 pm
(Link)
Igauņu sakāmvārds vēsta ka kokiem mežā, kad pienāk vēlēšanu laiks, jābalso par cirvi. Jo tam kāts esot no koka un attiecīgi dvēseļu tuvība un sapratne.
[User Picture]
From:[info]dooora
Date:November 6th, 2019 - 11:56 pm
(Link)
[User Picture]
From:[info]heda
Date:November 6th, 2019 - 09:49 pm
(Link)
Njā, ko te piebilst. Vien to, ka tieši šāda mediju darba (ne-)darīšana (parasti ne tik šokējošās, bet tikpat svarīgās tēmās) ir redzama, atverot jebkura meinstrīma medija jebkuru lappusi.
Tēmā par nimfešu glaudītājiem - kur nu vēl uzskatāmāks šīs "kultūras" piemērs, kā joprojām kandidējošais Baidens. Bet kā gan citādi, lai mammiņas un papiņi nopelna savu pieckapeiku un slavas piecminūti, ja ne ļaujot glaudīt tagadnē, un raudot krokodilu asaras filmās par dažādām Neverlandām nākotnē?
[User Picture]
From:[info]dooora
Date:November 7th, 2019 - 04:23 am
(Link)
starp citu, tad patreizējais ABC britu ģenerālis savlaik ne ta producēja, ne ta citādi bija stipri instrumentāls viegli kontroversiālā angļu doķenē par Mišku Džeksōnu. puisīši nebija kontroversijas objekts, cik nu atceros.
[User Picture]
From:[info]heda
Date:November 7th, 2019 - 09:49 am
(Link)
Palasīju arhīvos līdzjūtīgos `plunged the royal family into an unprecedented crisis` Oh holy moly!
[User Picture]
From:[info]dooora
Date:November 7th, 2019 - 11:48 am
(Link)
god o'blimey!
[User Picture]
From:[info]gnidrologs
Date:November 7th, 2019 - 12:21 pm
(Link)
Fakts, ka Viņi par Mišku uztaisīja tādu filmu faktiski ir pierādījums, ka viņš visdrīzāk bija nevainīgs kā komjaunietes asara.
[User Picture]
From:[info]martcore
Date:November 6th, 2019 - 10:54 pm
(Link)
iespējams, tas izklausīsies ne mazāk konspiroloģiski, taču, kad tu skaties uz dāmu, kas pusi laika runā ar sakrustotām rokām, šādi atmodinot aizmirstos žurnālistikas instinktus, tev sāk likties, ka, varbūt, ne viss tas, ko viņa saka, ir patiesība
[User Picture]
From:[info]dooora
Date:November 7th, 2019 - 12:16 am
(Link)
saXrustotām rokām un javna sašņaukusies vismaz turpentīnu, un vienā brīdī producenta ass•sistente saka breiks vai tādā garā. un nav līdz galam skaidrs, vai viņa izlādē savu gōŗe-at-umā pirmajam garāmgājējam vai rūpīgi uzstutētai kāmerai neobskūrai. dac de būtī, dacīt. vienīgais, kas izdzīvos, būs rūpīgi inscenēta konspirācija, kas no kailas zemes ar nelielu rāciju raidīs visuma lūpā pārpadsmit minūtes ar homō hominī lupus jesķ.
From:[info]formica
Date:November 8th, 2019 - 10:49 am
(Link)
Ne pirmais, ne peedeejais paukshkjis, bet uz to noreagjeeja tikai taadeelj, ka troksi uztaisiija Veritas.

https://youtu.be/wdv8SNNlHaU
https://youtu.be/qLAzubOpOtg

Kaviaars (holivudisti, DC, dawkinsi & Co seezh klusu, gaidot, ka veejsh rimsies)
https://sciences-with-jeffrey-epstein.weebly.com/profiles-in-sciences-jeffrey-epstein-in-support-of-the-sciences.html
https://en.wikipedia.org/wiki/Edge_Foundation,_Inc.