friends [puksti|draugi|par mani|arhīvs]
proud to be peevish

Saites: VSK | Mēs pret "slikti" | Jociņi | LJ vieta | Komenti | Birkas | SC-Html | Visa Ciba

[Sep. 30th, 2014|02:45 pm]

antuanete
[Tags|]

   Dārgie lasītāji, jums ir kārtējā iespēja ietekmēt vēlēšanu rezultātus, izsakot viedokli par to, kurus kandidātus svītrot un kurus plusot. Plānoju balsot Rīgā par "Vienotību", pašlaik zinu, ka pievilkšu plusiņu Viņķelei un Rinkēvičam, bet par pārējiem kandidātiem nav noteikta viedokļa.
   Komentāros vieta jūsu argumentiem un faktiem :)
LinkLeave a comment

bērnu posts2 [Sep. 30th, 2014|02:23 pm]

ezss
Tad tā, bērni un viņu vecāki.
Izmēģinājumpasākums notiks šo svētdien, Bioloģijas fakultātē (Kronvalda bulvārī 4). Tā kā fakultāte svētdienā var būt slēgta, tiekamies pie fakultātes ieejas. Jaunieši līdz piektajai klasei plkst 12.00 (te man pieķeksēti planeetas, chaj un honeybee bērni), jaunieši pēc piektās klases - 15.00 (mildas, chaj, vilibalža un ārpuscibas bērni). Paredzamā ņemšanās - kādu pusotru līdz divas stundas, ja mājās aizķēries mīļākais puķūdens vai lāzerpointeris, ņemam līdzi (tas nav obligāti).
Ja kāds kavē, lai uzzvana man, kad ierodas.

Kā jebkuram kārtīgam dīlerim - pirmā reize bez maksas :) Ja jauniešiem patiks un gribēsies nākt vēl, priecāšos par ziedojumu 5 Eur apmērā turpmāk, lai varētu aiziet uz Parov Stellar konci un nopirkt nepieciešamās lietas nodarbībām. Nodarbības paredzētas reizi divās nedēļās.
LinkLeave a comment

Прощайте, хипстеры! Вам на смену идут тви (twee) [Sep. 30th, 2014|12:45 pm]

antons_v
[Tags|, , , ]

Курт Кобейн, группа The Smiths, Уолт Дисней, романтизм в литературе и Анна Франк - что между ними общего?
"Тви", - отвечает журналистка Тамара Монтеро, автор статьи, опубликованной на сайте La Voz de Galicia. "Думаете, я сошла с ума? Нет. Тви объединяет все это... и еще больше разных вещей. Тви - это революция. Мирная революция. Они уже пришли и разбивают хипстеров в пух и прах", - пишет автор.
... tālāk ... )
LinkLeave a comment

[Sep. 30th, 2014|12:36 pm]

puce
Piezīme dokumentā (saglabāta oriģināla rakstība):
"Nelādējās. Planšetei 3 reizes bija veikta nomaiņa. No apmaiņas klients atteicas, nepieciešams defikatācijas akts."
LinkLeave a comment

Dvīņu pilsētas [Sep. 30th, 2014|12:09 pm]

uzzinu_pedejais

[kautskis]
Izrādās, Seda ir ne tikai Latvijā, bet arī Lietuvā. Abas Sedas ir apmēram 300 km attālumā viena no otras, turklāt arī Lietuvas Seda ir pavisam netālu no robežas. Abas ir arī apmēram salīdzināmas izmēros pēc iedzīvotāju skaita, tikai Lietuvas versija ir vecāka par Latvijas un bez kūdras.
LinkLeave a comment

[Sep. 29th, 2014|11:20 am]

lietuveens
Braucot uz Jūrmalu bija tāds "Ha, ha, ja vārdā "Bulduri" samaina vietām b un d, sanāk "Dulburi"."
Un tagad vairs nevaru atmainīt atpakaļ.
LinkLeave a comment

[Sep. 29th, 2014|11:19 am]

lietuveens
Man patīk no rītiem, braucot uz darbu, klausīties klasisko mūziku. Pārņem tāda savāda sajūta, viss šķiet tāls, svešs un nepiederošs, un no malas. Vakar bija pavisam skaists mirklis. Braucu vilcienā, iekārtojusies vairāk pusguļus, nekā sēdus, klausījos Talich Quartet Mocarta String Quartet No. 19, vēroju debesis, un priežu galotnes, un elektrības vadus, kad pāri pārlidoja lielā pasažieru lidmašīna, tik zemu, ka gandrīz sapinās tajos pašos vados. Nerealitātes sajūta.
LinkLeave a comment

[Sep. 30th, 2014|10:48 am]

kinskis
кашу маслом / пизду хуем не испортишь
LinkLeave a comment

Polītiskais skaistumkonkurss [Sep. 30th, 2014|10:43 am]

kautskis
Man šorīt pastkastītē iesviesta kaut kādu aktīvistu skrejlapa, kur viņi stāsta, kā Kremļa aģenti tīko sagrābt varu Latvijā. Protams, ka viņi to tīko, tas pat kurlam ezim ir skaidrs. Bet pierādījumi, ko viņi lika priekšā, bija tiešām truli: re, Sudrabas partijas logo karogs pārsviests pāri ķipa apmēram tāpat kā Pūķina Jeģinās Rosijas logo. Nu, tizlas, tizlas, jums tās sazvērestību teorijas, jūs taču varat labāk.

Tomēr šis pārspriedums mani mudināja uztaisīt pašam savu pētījumu par partiju logotipiem. Un, ko domā, izrādās, starp viņiem ir vesela kaudze ripofu.

Sāksim no paša sākuma.

1. Latvijas Attīstībai logo mudina domāt, ka Latvijā varu tīko sagrābt kompānijas Adobe aģenti. Un kāpēc gan nē, ja Adobe savulaik varēja nopirkt Macromedia, kādēļ gan nepievienot savam produktu portfelim Latviju. Tiesa, tikpat ticams ir skaidrojums, ka logo autors vienkārši ne pa jokam nohaltūrēja — atvēra ilustrātoru, padomāja, hmmm, nu ko varētu uztaisīt... O, aizņemšos Adobes logo, tāpat neviens nepamanīs!

2. Suverenitāte. Jūs, protams, par šo partiju nekā neesat dzirdējuši, bet viņi ir diezgan brangs klaunu bariņš. Un viņu logo (redzams lapas augšā) lieliski raksturo viņu attieksmi, dzīvespriecīgi atgādinot vidējo pirkstu. Es cienu godīgumu, tāpēc Suverenitāte man šķiet arvien simpātiskāks polītiskais spēks. Turklāt, atcerieties, viņi nedos bērnus Eiropas pederastiem.

3. Diemžēl izskatās, ka manai mīļotajai partijai "Brīvība. Brīvs no bailēm, naida un dusmām" nav logo. Toties viņiem ir Vikipēdijas lapa vāciski, bet nav latviski. Arī kaut kas.

4. Arī Vienotība ir godīga savā grafiskajā dizainā: viņu partijas logo ir ķeksītis. Jūs par mums ķeksīša pēc nobalsojiet, mēs ķeksīša pēc pastrādāsim. Tā airBaltic zaļā krāsa gan mazliet griež acīs, bet nenoliedzami piesaista uzmanību, kas droši vien ir jāpanāk.

5. Politiskā partija Izaugsme ir viena no tām, kas nolēma netērēties kaut kādam grafiskajam dizainerim. Eku paši ņemsim uztaisīsim Paintā, par iedvesmu ņemot LPSR vieglās rūpniecības ražoto produktu iepakojumu paraugus! Vintidžs tagad skaitās stilīgi, bet šitas tomēr drīzāk ir vecmāmiņu un televizora sedziņu vintidžs, nevis hipsteŗu vintidžs.

6. Savukārt Vienoti Latvijai savu logo ir paguvuši nomainīt, taču gan pirmo, gan otro acīmredzami taisījis kāds bērnu krāsojamo grāmatu autors. Pirmajā versijā bija tikai "savieno punktiņus ar līnijām, mazo draudziņ". Otrajā uzdevums jau ir sarežģītāks: "savieno punktiņus ar līnijām un izkrāso aplīšus!" Vispār pareiza doma, tikai mazliet sarūgtina, ka viņi šo bērnišķīgo tēmu nav attīstījuši tālāk. Es gribētu arī, lai Kalvītis mauktu galvā noļukušas zaķa ausis, bet Šlesers pielīmētu sarkano klauna degunu.

7. Nacionālās apvienības logo ir gana vienkāršs mēģinājums uzsvērt, cik viņi abi ir vienlīdzīgi un vienoti. Rezultāts izskatās pēc Austroungārijas mēģinājuma sašūt kopā abus karogus: ne šis, ne tas. Es ieteiktu radikālu dizaina maiņu: vai nu ar visām trim zvaigznēm, grifiem un saulēm, vai — mans favorīts — nomainīt partijas logo pret Ŗ. Es noteikti par viņiem balsotu (izsvītrojot Iesalnieku un Dombravu), ja viņu logo būtu Ŗ.

8. Reģionu apvienība nolēmusi būt lielāka Vienotība par pašu Vienotību un atķeksēt nevis vienu, bet veselus trīs ķeksīšus, turklāt karoga sarkanus. Vai varbūt tas ataino reģionus: mazas partijas nodaļiņas kā jumts reģioniem, lielā partija kā jumts mazajām nodaļiņām. Lai vai kā, mulsina zilās un baltās krāsas izvēle logotipā. Balti zili sarkanas krāsas latviešu vēlētājiem izsauc alerģiju, ar tām nevajag spēlēties.

9. Arī Jaunā konservatīvā partija ir godīga: viņu logo godīgi nosperts no Swedbank, lai gan, protams, muļķīgi būtu apgalvot, ka šī partija cīnās, lai Latvijā varu sagrābtu zviedru banku aģenti. Viņi vienkārši konstatē faktu. Varēja jau spert ar visām vāverēm un toksiskajiem ezīšiem, būtu jautrāk, bet tāpat šis ir viens no maniem favorītiem.

10. Savukārt Latvijas Krievu partija pavisam apzināti spēlējas ar balti zili sarkanajām krāsiņām, jo viņi ļoti cenšas uzsvērt savu krieviskumu. Nahuj cilvēktiesības, v pizdu vienoto Latviju, mēs esam krievi, un šeit jābūt Krievijai. Starp citu, esmu gatavs saderēt, ka uz mata šitādu logo lieto kaut kāds piena konservu ražotājs, bet neatceros, tieši kuŗš.

11. Saskaņas logo pārliecinoši ir tizlākais visā šajā parādē. Viņš vispār nav nekāds, tāds vārgs cilvēciņš ar izstieptām roķelēm un raustītu līniju apkārt. Sak, nāksim mēs pie varas, jums visiem nebūs ko ēst, izkāmēsit un atliks jums tikai noplātīt roķeles, bet laukā jūs netiksit, jo ap jums jau savelkas cilpa. Nav tā labākā vēsts, galīgi nav.

12. Un arī No sirds Latvijai nomainījusi logo, turklāt veselus trīs. Viens izskatījās pēc, būsim žēlsirdīgi, tizlas margrietiņas, otrs pēc divām strīpām ta ne karoga, ta ne sirds formā, savukārt pašreizējais, kā zināms, ražots Latvijā no ievestām izejvielām. Tas otrais bija smuks, partijai varbūt par biedējošu, taču Sudraba varētu viņu ziedot otrreizējai pārstrādei un izmantot par kādas pretinfarkta kampaņas logo. Jo gan sirds un asinsvadu slimību profilakse, gan otrreizējā pārstrāde ir atbalstāmas lietas.
Link3 comments|Leave a comment

[Sep. 30th, 2014|08:40 am]

watt
[Tags|, ]

Parādās vēl apstiprinājumi, kāpēc miegs ir tik svarīgs.

Šobrīd mazo liekam gulēt 19:30, ceļas ap 7:00. (Principā ir modusies agrāk, bet tā kā mums ir pulkstenītis kas 7:00 sāk spīdēt zaļš, viņa ir iemācīta ka jāpaliek gultiņā līdz pulkstenis paliek zaļš. Par to viņa ir ļoti lepna, un mani priecīgi ved rādīt ka nu ir "zaļš", un es saku ka esmu ļoti priecīgs.)

Dažreiz noguļ ilgāk.
Tā kā dārziņā kautkādu iemeslu pēc (nav telpas?) viņi no 3 gadiem vairs neguļ diendusu, bet mazajai vēl pa dienu ļoti gribas gulēt, mēģinam kompensēt. Doma ir gulētiešanu vispār pārnest tagad uz 19:00. Sākt "vakara rituālu" 18:00 - izslēgt visas gaismas, nekādi televizori/datori. Kamēr vēl gaišs, kautko palasīt, tad nomazgā zobus, pārģērbj, var palēkāt, utt. 30 minūtes pirms gultā likšanas aizveram aizkarus (ir aptumšojošie), tad 10 minūtes pirms mērķa viņa ir gultiņā, aijā-žūžū, izmasē kājiņas, iedot padzerties, utt. Un tad - mērķa laikā "labu nakti" un durvis ciet. Dažreiz aizmieg viegli, dažreiz vēl ir ņemšanās.

Sestdien, svētdien viņa parasti diendusu paguļ (kautkādā veidā - mēs parasti kautkur braucam, un viņa aizmieg ratiņos, vai velo sēdeklī). Bet tā nav tāda nopietna gulēšana, 45-minūtes varbūt.
Link12 comments|Leave a comment

NE-21 sāga nesteidz beigties [Sep. 30th, 2014|08:32 am]

scope
[Tags|]

Vakar kāreiz saņēmu atbildi no VP par mūsu varoni, bet man jau šķita, ka pārrunas (ja tādas vispār ir notikušas) neko nav devušas, jo bija te jau minētais gadījums 26.09.2014 ~ 7:34.
Bet šorīt mūsu varonis atkal brauca pie sarkanā, šoreiz tas notika Mūkusalas un Akmeņu ielu krustojumā ~ 7:22.
Sporta pēc būs jāuzraksta iesniegums, lai VP kārtīgāk dara savu darbu.

P.S. Kolēģis iemeta linku uz ļoti labu un mazu reģistratoru http://www.techmoan.com/blog/2014/6/15/mini-0803-probably-the-best-mini-dashcam-with-a-screen.html
P.P.S. Interesanti, ka uz elektronisku iesniegumu (parakstītu ar e-parakstu) ar lūgumu atbildēt elektroniski, VP liek mīksto un sūta ierakstītu vēstuli.


Atbilde no VP:... tālāk ... )
Link14 comments|Leave a comment

I LOVE YOUR WALL [Sep. 30th, 2014|12:02 am]

redz
[Current Mood |patiesībā pirms nedēļas]

protams, varētu teikt, ka esmu redzējis Frank
Link1 comment|Leave a comment

[Sep. 30th, 2014|12:05 am]

wowow
[Tags|]

Leftovers tātad, noskatījos seriāla pirmo sēriju un nezinu vai gribas skatīties otro.
Link1 comment|Leave a comment

[Sep. 30th, 2014|12:01 am]

wowow
Skatoties uz Roberta Bolanjo "2666", e-grāmatu priekšrocības ir acīmredzamas.
Link1 comment|Leave a comment

paviljons? [Sep. 29th, 2014|11:33 pm]

pajautaa

[sauleszakjis]
nē nē, ne zivju vai gaļas.
interesē, vai kāds šeit nav darbinieks iekš Paviljona?
Link2 comments|Leave a comment

[Sep. 29th, 2014|11:11 pm]

mufs
es gribu,lai ātrāk ir garām vēlēšanas
tas mani padara tik šausmīgi nervozu, nemitīgi galvā kašķējos ar iedomātiem oponentiem par to,ka šušņakovs ir mērglis.

man nav tv, delf-tvnet-apollusus nelasu principā, bet FB ziņu lentā mēdz uzpeldēt ieraksti no ne-gluži-draugiem un tad manī pamostas Tālavas taurētājs. Kurš atkal ir pamodies un nedos šonakt gulēt.........
LinkLeave a comment

mēs jau visi esam šausmīgi godīgi.... [Sep. 29th, 2014|10:39 pm]

mufs
bet
stulbi,ka nav darba, kur izdrukāt materiālus kursiem....
Link2 comments|Leave a comment

[Sep. 29th, 2014|10:19 pm]

wowow
[Tags|]

Pabeidzu lasīt Manna "Budenbroki". Grāmata ir bēdīgi depresīva - neveiksmes, slimības, pagrimums, nāve. Tāds sava veida "bagātie arī raud" (No kurienes šī analoģija - bija tāda grāmata vai filma vai seriāls? Atceros tikai pašu izteicienu). Par dzīves jēgu vai tās neesamību.
Link4 comments|Leave a comment

[Sep. 29th, 2014|10:08 pm]

planeeta
kaut kā izdevās izmazgāt savu ideālo jaciņu tā, ka tā ieņēmusi bērnu izmēru
kā es tagad rudeni vadīšu?
Link5 comments|Leave a comment

walksleeping [Sep. 29th, 2014|09:03 pm]

redz
[Current Music |eels]

aktīvas atbildes
LinkLeave a comment

navigation
[ viewing | most recent entries ]
[ go | earlier ]

hackers counter system