friends [puksti|draugi|par mani|arhīvs]
proud to be peevish

Saites: VSK | Mēs pret "slikti" | Jociņi | LJ vieta | Komenti | Birkas | SC-Html | Visa Ciba

Melnraksts V [Oct. 18th, 2018|10:28 pm]

miligrami
Es pierakstījos pie psihiatra, jo jutu, ka nespēju tikt vairs galā. Mani paralizē trauksme, es sastingstu brīžos, kad būtu kaut kas jādara un vienkārši jūtu, kā sadeg laiks, kuru dedzināt es nevaru atļauties. Ir brīži, kuros izdodas aizmirsties, taču pēc šiem aizmiršanās mirkļiem es nejūtos kā pēc laba restarta - es jūtos, ka esmu vēl vairāk izrakusi sev bedri. Pat ja man šķiet, ka esmu ieslēgusi pohyolo attieksmi, tas stress perifērijā ir vienmēr klātesošs, es tikai izvēlos uz to neskatīties.

Šī iemesla dēļ es devos pie psihiatra uz konsultāciju. Man ir bijušas depresijas epizodes, neesmu pirmoreiz ar pīpi uz jumta. Es esmu dzērusi kursus dažādām ripām, no kurām pēdējoreiz nokāpu pērn vasaras izskaņā, jo šķita, ka tikšu galā. Es pusotru gadu nelietoju narenes, gadu nedzēru, apzinīgi dzēru medikamentus. Tas nenozīmēja, ka jutos labi - ne tuvu. Tiesa, arī tīri objektīvi apstākļi nebija visvienkāršākie, es it kā funkcionēju, bet šī funkcionēšana prasīja ļoti daudz no manis.

Lai kā arī nebūtu bijis, man vienkārši šķita, ka es šobrīd vairs nevaru atļauties to visu - trauksmi, grūto mošanos, dusmas, ko nespēju novadīt kaut kādos *veselīgos* un nepašdestruktīvos veidos. Tāpēc arī pierakstījos pie psihiatra. Galvenokārt tāpēc, ka, lasot par to, sapratu, ka šī pirmā bezmaksas konsultācija vienkārši norādīs virzienu, kurā doties. Protams, no psihiatra kabineta ir grūti neiznākt bez nevienas ripiņas - man laikam pat nebūtu bijuši iebildumi varbūt pret kādu maigu mieģeni, kas vienkārši mazliet koriģē miega kvalitāti un ļauj nemosties ar iztukšotības sajūtu. Pats galvenais tomēr, ko vēlējos, bija validācija, ka this too shall pass, ne tu pirmā, ne pēdējā, nekas unikāls.

Pēc 30 minūšu garas sesijas un simts jautājumiem (ko tu studēji? vai tev šķiet, ka tevi kāds vēro? cik tētim gadu? mamma izdarīja pašnāvību? skotijā vairāk pelnīji nekā šeit?), es tiku pie verdikta, ka nemāku veidot attiecības ar cilvēkiem, jo mana ģimene ir bijusi fucked up, es varu pat nesapņot tuvākajā laikā par CBT vai jebkādu citu terapiju, jo esmu tāds mess, ka mani vispirms būtu jādabū cilvēka cienīgā stāvoklī, lai es atmetu domu par to, ka tuvākā laikā atmetīšu smēķēšanu, un lai uztveru dead serious to, ka alkohols, narkotikas un naktsmaiņas nav man. Tam klāt šāds kokteilis, ar piebildi, lai nelasu instrukcijas, jo tās mani tikai satrauks, un es jau tā esmu neadekvāti satraukta (es apraudājos vienā mirklī šīs vizītes laikā, jo jutos kā ar aukstu ūdeni aplieta - ķipa, nevis ir tikai traki, bet ir tik daudz trakāk, nekā man pašai likās un es to pat nespēju apzināties):

Venlaxor 37,5g (antidepranti) - pusīte no rīta, vesela vakarā
Alprazolam 0,5g (trankvilizators) - pusīte no rīta, pusīte pusdienās, vesela vakarā
Quetiapine Teva 25mg (antipsihotiķis) - pusīte vakarā

Ja es iegāju kabinetā mazliet satraukta, tad es nezinu, ar kādu vārdu apzīmēt to satraukuma intensitāti, ar kādu no tā iznācu. Runāju ar vairākiem draugiem, nespējot līdz galam noticēt tam, kas tikko notika. Tiešām ir tik slikti? Grams ksanīša dienā, are you serious? Antipsihotiķi, jo pateicu, ka mammai bija šizofrēnija? Jo nē, man nešķiet, ka mani kāds vēro. Uz jautājumu, vai jūtos nevērtīga, atbildēju, ka jā who doesn't, bet vienlaikus apzinos, ka tā ir mana sadragātā pašapziņa, kas to saka. Un tomēr es ļoti negribu būt tas cilvēks, kas ir ķipa "ko ārsti tev nestāsta", nejusties visgudra, bet mani vienkārši viss notikušais šokēja, es ļoti raudāju. Nolēmu, ka zāles sākšu lietot, atkārtota vizīte pēc 3 nedēļām, tomēr vienlaikus atradīšu vēl kādu ārstu, lai dabūtu second opinion. Kaut gan arī tas raisa šaubas - ja nu šis viedoklis atšķiras, es izvēlos ticēt tam, kurš man vienkārši ir ērtāks? Es pētu attiecīgo mediķu kompetenci un pēc tā izlemju, kuram taisnība?

Šorīt paņemu rīta devu, braucu uz darbu. Nepaiet pilna stunda, kā esmu absolūti zoomed out. Es vemju darba tualetē, skrienu stenderēs, jūtos kā pārvārīts dārzenis, kas tūliņ izslēgsies. Cenšos sagaidīt pusdienlaiku, pēc kura ir sarunāts mītings, taču apmēram 15 minūtes pirms tā es vienkārši padodos. Pasaku kolēģiem, ka nejūtos labi un dodos prom. Es faktuāli it kā atceros ceļu, bet ir brīži, kas no atmiņas zibsnī laukā. Aizeju līdz Alisei un vienkārši pakrītu uz viņas dīvāna, kur uz vairākām stundām tā arī noguļu izslēgusies. Pēc pamošānās jūtos slābena, tomēr kaut ko apēdu un taisos mājās, jo tētis gaida. Pusdienu devu nedzeru, neplānoju arī nakts devu. Draugi dod dažādas rekomendācijas, atrodu citu mediķi, kam rīt plānoju piezvanīt un ceru, ka vizīte nebūs jāgaida ilgi.

I mean, es ZINU, ko nozīmē sākt lietot AD. Es zinu, ka sākums nav nekāds smooth ride, bet tas, kas bija šodien - es tiešām nezinu, kas tas bija. Es arī zinu, kas ir ksanītis, es to esmu lietojusi tikai epizodiski, lai sevi izslēgtu, tas ir dikti adiktīvs, bet lietot to veselu gramu katru dienu? Taisnības labad jāatzīst, ka trauksme šodien tiešām nebija - diezgan grūti just trauksmi, ja esi teju komā.

Es to visu gribēju pierakstīt tagad, kamēr tas notiek, nevis ar atpakaļejošu datumu. Es jau kādu laiku esmu pidžammā savā gultā un es jūtu, kā tas viss ir atlaidis, lai gan vēl arvien jūtos slābena. Es iepriekšējā ierakstā minēju, ka man ir pazudis kaut kāds iekšējs references punkts, bet tagad es pat nezinu, ko teikt. Es pēdējoreiz atmetu visas zāles, jo vienkārši gribēju ļaut sev visu "izsāpēt". Man ir iepatikusies doma par terapiju, kur tu lēni un pacietīgi šķetini kamoliņu, mācoties trikus, ko izmantot grūtos brīžos, nevis vienkārši pārnes savu monologu no galvas uz kušetes bez liela ārēja inputa. Man šķiet, ka ir par sevi jārūpējas un es zinu, ka esmu drusciņ loco, bet kurš nav - es vienkārši negribu, lai tas man traucē dzīvot pilnvērtīgu dzīvi. Labi, man nav nekāda verdikta. Es tikai gribēju padalīties, cerot, ka man papaijās galvu (then again, varbūt tieši tā arī ir problēma). Rīt zvanīšu otram ārstam. Es negribu būt dārzenis, es vienkārši gribu tikt ar ikdienu galā - darbā strādāt, būt iecietīga un racionāla par tēta veselības gļukiem, ļaut sirsniņai sadzīt pēc sliktu attiecību pieredzes un vienkārši būt normāls, labs cilvēks, kas māk veidot labas attiecības ar citiem. Ko un kurā brīdi es izdarīju nepareizi, es nezinu.
Link12 comments|Leave a comment

masāža [Oct. 18th, 2018|05:20 pm]

pajautaa

[gary_crant]
labdien!

VEF//Alfas//Purčika apkaimē ir kāds sakarīgs salons, kur aiziet uz masāžas procedūrām (mani interesē atslābinoša aromterapija, ne ārstniecība)?
neko mega fancy nevajag, galvenais lai būtu normālas telpas un komunikācija bez centrāltirgus pieskaņas
LinkLeave a comment

[Oct. 18th, 2018|02:16 pm]

dienasgramata
DELFI. 'Attīstībai/Par' piespiež ZZS atteikties no brīvprātības principa
Link1 comment|Leave a comment

jaut. [Oct. 18th, 2018|01:05 pm]

umi
[Tags|]

Kam rāda savu sašutumu Saeimā netikušais, šoreiz neievēlētais kandidāts (dzimumam nav nozīmes), t.i., lūzeris,
kad viņu publiski intervē un viņš, uzmetis lūpu, stāv kameras priekšā? Kam viņš tai brīdī velta savu skatienu un draud, ka nekur projām neies?:-)
LinkLeave a comment

[Oct. 18th, 2018|12:25 pm]

umi
[Tags|]

beidzot biju apmeklējusi Latvijas Nacionālo mākslas muzeju (pēc remonta), gāju pārsvarā dēļ grīdas, interesēja - kas tad tur tāds ir;
par to daudz trina mēles, ka defekti bija un vispār neskaidrības:-)
Vīlos! Bet ne grīdā.
Grīda neizraisīja nekādas emocijas - tas jau bija skaidrs, ka neko dižu tur uztaisīt nevar, jo naudas nekad nekam nepietiek vai nav.
Maz mākslas darbu ir apskatāmi. Praktiski izskatās, ka nav daudz, ko var parādīt, bet tā taču nav!
Elpa neaizraujas, kas mākslā notiek - nav skaidrs, jo ir vai nu balta bilde vai kāds mistiski safabricēts dvēseles kliedziens, ko pat ir bail mēģināt saprast.

žēl...

P.S.Aizmirsu galveno piebilst - ļoti labs un dabiski skaists skats no jumta!
LinkLeave a comment

[Oct. 18th, 2018|11:58 am]

dienasgramata
RIGA.LV Dažādu pilsētas apkaimju iedzīvotāji sociālajos tīklos sākuši ievietot fotogrāfijas ar maziem putniem, kuri, neskatoties uz savu mežonīgo izcelsmi, nez kāpēc atteikušies patstāvīgi lidot un viegli devušies rokās.
Link1 comment|Leave a comment

[Oct. 18th, 2018|10:57 am]

umi
šī diena sākusies ar pārdomām par attieksmi...
Ja saraujies no nedrošības, sagumsti no nastas, masa no tā nemainās; ir daudz nāvju, par kurām vairākums pat nenojauš un/vai negrib zināt; ir kļūdas un ir neveiksmes.
Uztraucamies vienlīdz par cilvēkiem, kuri aiziet pēkšņi, par putniem, kas skrien stiklos, kuros atspīd koku zari, par zivtiņām akvārijā, kad akvārijs sāk laist ūdeni...
(pēdējais nebija tik būtiski, bet - līdzīgi)

Sadomājos Satori ielūkoties, pirmais, ko ieraudzīju, un uzreiz
jautājums - vai tiešām Imants Daksis piekritis tetovējumam uz pieres?:-D
Nez', smiekli sanāca.
LinkLeave a comment

[Oct. 17th, 2018|07:12 pm]

honeybee
[Tags|]

Dorians Pelēks

I

Ik rītu mostoties viņš atver muti
Pa rīkli izlien knakstoša čūska
Pār vēsajiem palagiem aizslīd
Un nostājas kaktā kā miets

II-IV )
Link1 comment|Leave a comment

[Oct. 17th, 2018|05:42 pm]

pajautaa

[ulvs]
Pie kāda info avota jūs aicinātu vērsties cilvēku, kuram nav ne sajēgas, kā raksta pieteikumu ES (un/vai LR Kultūras ministrijai) ar mērķi dabūt finansējumu kulturālam projektam? Un par citām ar tēmu saistītām lietām. Vai kādam ir pieredze šajā jaut.? Ja jā, es ļoti vēlētos ar tevi parunāt privāti. Neuztraucies, nekas apjomīgs - vien pāris jautājumi. Atraksti uz u.ulvis @ gmail. Vai ieraksti šeit, komentāros, savu epastu vai pašu info.
Link4 comments|Leave a comment

meanwhile, in Poland [Oct. 17th, 2018|04:29 pm]

snark
https://www.reuters.com/article/us-pgnig-lng-usa/polands-pgnig-signs-agreements-for-long-term-lng-supplies-from-u-s-idUSKBN1JN0LW

un vairāk info te:

http://www.thenews.pl/1/12/Artykul/370250,Polish-gas-giant-PGNiG-signs-deal-for-longterm-LNG-deliveries-from-US

Poland aims to stop importing natural gas from Russia after 2022, according to officials.

Ar turpinājumu šodien:
https://www.rferl.org/a/poland-seals-deal-to-buy-lng-from-u-s-to-ease-dependence-on-moscow/29548775.html

The move comes a day after PGNiG filed a complaint with the European Union's top court against a deal by the European Commission to settle an antitrust case against Gazprom.
The deal, reached in May, allowed Gazprom to avoid billions of dollars in fines after Poland claimed it had abused its dominant position as a gas provider in their region.
Link4 comments|Leave a comment

putni [Oct. 17th, 2018|10:19 am]

vilibaldis
Vārna atstiepa beigtu žurku un uzsprauda uz jumta čukura, tā teikt zelta gaiļa vietā.
Link10 comments|Leave a comment

[Oct. 17th, 2018|10:10 am]

chimera
"es nobalsoju par att/par!, jo progresīvajos ir datormaketētāji, ko pazīstu, un viņi neko nerubī no politikas" ---> kā es gribētu iekasēt kaut 5 centus, kad dzirdu kārtējo variāciju par tēmu

rīcības partija ir riktīgs awww - tikai tagad, pēc vēlēšanām! viņi ir sākuši piepildīt internetus ar tematisko spamu, like, "atkal pie varas valsts izzādzēji un pederasti, 2020. gadā eirofondi beigsies, nesūksties, kad mirsi badā" ---> šo es vakar izlasīju visās abonētajās kopienās, izņemot veg (sak, ko ar mīkstajiem runāt). bet nu tāda mazliet novēlota tā rīcība, ja

***

Татьяна Никонова, "блогер, феминистка, секс-просветительница": "До феминизма нам еще идти и идти, и за это время он еще десять раз изменится и будет очень сильно отличаться от того, что мы сейчас называем им. На вопрос «а будет ли там секс?» можно дать только один ответ, вполне категоричный и верный. В том виде, в котором мы сейчас представляем секс, что мы вкладываем в это понятие — такого секса, разумеется, уже не будет. С этим сексом уже практически покончено"

Антон Котенев, публицист: Прежде всего, я согласен с тем, что мужчины не должны говорить о феминизме, не должны называть себя феминистами, ведь угнетенные могут сказать за себя сами. Это гораздо лучше, чем когда изнеженные хипстеры пытаются защищать мигрантов, а мужчины рассказывают женщинам, что такое феминизм. (...)Вторая причина, по которой мне кажется это обсуждение странным, если мы говорим о харассменте, то одна из самых вопиющих историй, случай Кевина Спейси, — там вообще не было никаких женщин. А дальше я согласен с Татьяной Немировой, у меня такая же точно позиция, я считаю, что при феминизме секса не то, чтобы не будет, его будет просто гораздо меньше — наверно, процентов на 80.

https://lenta.ru/articles/2018/10/08/femsex/

(bez jebkādiem viedokļiem, man vnk sajūsmina, kā tas skan)
Link2 comments|Leave a comment

[Oct. 17th, 2018|09:56 am]

honeybee
Man reizēm ir tāda sajūta, ka visi notikumi dzīvē ir kā akmentiņi, kas iemesti kādā mirklī, un to viļņošanās ir jūtama ilgi pirms un ilgi pēc; un tad, kad tu esi vilnī, tu zini tikai to, ka tas vilnis tur ir, bet ne to, vai šis vilnis atnāk vai aiziet
Vai šī trīsošā sirds ir no tā, ka manī kaut kas piedzimst vai nomirst

Un, ja samiedz acis un ieklausās, var mēģināt sajust, ko šis vilnis man saka, kāds ir tā stāsts; it kā ceļš uz kaut kurieni atspoguļotu sevī arī to "kaut ko", pie kā tiks nonākts

Un tad vēl mēdz būt tā, ka notikums, kas šķiet pavisam aizmirsies un citāds, atgādina par sevi, uz mirkli izsitot pamatu zem kājām, vai kad nākotnes un pagātnes viļņi saduras, uzsitot šļakatas un aizcērtot elpu, un no malas šķiet, ka tu slīksti, stāvot pavisam drošā un sausā vietā

(Un varbūt ir arī tā, ka reizēm tas notikums ir nevis tas, kas bija vai būs, bet tas, kas varēja būt, bet nebija; tie iesit pa tevi no sāniem, no tavas esamības puses, par kuru tu iepriekš pat nezināji, tu ej pa šauru gaismas aizu starp divām blīvām klintīm un garāmejot pieskaries, nobrāz pirkstu kauliņus, brīnies, kā tas nākas, ka tas nav tevi satriecis lauskās, nespēj pastiept plaukstu līdz tai otrai sev, kas varbūt pieļāva kļūdu, bet viņas kļūda bija labāka nekā tava pareizība)
LinkLeave a comment

D#24: sezonas kopsavilkums [Oct. 17th, 2018|08:21 am]

x_f
[Tags|, , , ]

Izdarīts ir daudz mazāk kā bija domāts, taču laikam jau tā notiek.

Pavasarī stādītās abas krūmmellenes ir labi padevušās augumā. Pat tik labi, ka man radās diezgan nopietnas bažas, vai tās ar tik jaudīgiem dzinumiem maz spēs pārdzīvot ziemas salu. Iespējams, ka pie vainas ir jūnija beigās tām uzlietā nātru vircas susla, ko man, protams, ieteica nedarīt, taču pēc tam tie krūmiņi sāka aug tik strauji, ka bail. Septembra beigās jaunās galotnes bija vēl tādas pavisam zaļas un slābanas, taču tagad šķiet, ka kļūst stingrākas un tumšākas. Nesen uzkaisīju mazliet rudens mēslojuma (kālijs utt.), varbūt tas sāk iedarboties. Vai paspēs pavisam pārkoksnēties, lai nenosaltu, joprojām ir šaubīgs jautājums. Bet nu vislabāk jau mācās no savām kļūdām, ne.

Tagad rudenī piestādīju blakus vēl divus krūmiņus no citām šķirnēm. Tie tagad izskatās tikpat necili kā otri divi izskatījās pavasarī, taču tiem bija izcili koši sarkanas lapas – tie divi no pavasara vēl īsti nekrāso lapas.

Siltumnīcā un mazdārziņā esmu pāraudzējis laikam visu, ko vien varēja. Gurķi regulāri pārgatavojās, bet tur grūti noteikt, kad vēl mazliet var un kad jau ir par daudz. Tomātiem viegli, tiem jau pēc krāsas skaidrs. Salāti vairākas reizes pārauga. Redīsi arī. Puķkāposti pārziedēja, tikai pēdējais vēl izskatās atbilstoši standarta prasībām (vispār man no sešiem iesētiem seši arī izauga, labi). Burkāni pārauga. Bietes vēl nepārauga, tās ir labi padevušās (ja vēl būtu ideju, ko ar tām tik daudzām darīt). Zirņi arī pārgatavojās. Paprika siltumnīcā tiešām izauga, nogatavojās, viss kārtībā. Ar to gan bija daži pārsteigumi, jo uzzināju, ka augot tā ir gaiši zaļa, pēc tam kļūst neveselīgi brūna (jau nodomāju, ka esmu iekaltējis/pārlaistījis/dabūjis kādu kaiti, un viss būs beidzies), taču tad tā tiešām kļuva pareizi sarkana un viss sanāca.

Nu, tendences laikam diezgan skaidras – mani saista process, bet rezultāts ir otršķirīgs. ¯\_(ツ)_/¯

Interesanti, ka nesen daudz kas sāka no jauna ziedēt. Tomāti ļoti intensīvi vēl joprojām. Gurķi arī mazliet, bet, protams, bezcerīgi. Tā pati paprika no jauna sāka ziedēt un audzēt. Arī parastā zemene uzziedēja. Mazliet vasaras aveņu pat vēlreiz ienācās septembra beigās un turpina joprojām.

Mēnešzemenes ir interesantas zemenes, iepriekš par tādām nezināju, tās tiešām ražo (mazliet, bet tomēr) visu vasaru. Tirgū tantiņa pastāstīja, ka zemenes ir клубника, bet mēnešzemenes – земляника.

Dārzeņu fizāļi arī ir ienākušies. Tie ir tādi dīvaini auglīši. Nevar teikt, ka būtu negaršīgi, taču nav arī garšīgi. Ēst var un esot ļoti veselīgi (kā vietējs kivi), taču diez ko daudz nemaz nevar apēst. Kamēr tie gatavojas, tie izskatās pēc parastajiem ogu fizāļiem – tāds pat apvalks (indīgs, btw). Kad nogatavojas, apvalks pārplīst un iekšā ir tāds kā mazs, zaļš tomātiņš. Angliski tos tā arī sauc par "tomatillo", un vispār tie nāk no Meksikas, kur ir kā mums kartupeļi – tikpat izplatīti un plaši pielietoti. Domāju, ka audzēšu tos arī nākamgad – ja ne tik daudz augļu dēļ (nēnu, varbūt vēl pieradīšu), tad kaut vai kā sezonālo dzīvžogu, ar ko aizsegt dobes, jo aug tie tiešām vareni – tiem noteikti nepieciešami stingrus balsti, un tad mierīgi izaugtu 1.5-2 metru augstumā. Man tā arī būtu bijis, ja ne tā liktenīgā ābeles galotne.

Mazo ogu šogad bija ļoti daudz, taču ar lielajām tā švaki. Arbūzi neizauga nemaz (pārsteigums, pārsteigums) – auga, ziedēja, bet nekā. Ķirbji arī ne – viens mazs bija un izčibēja. Kabačiem katram bija pa tikai vienam kabacītim. Vismaz uzzināju, ka kabači aug vienā kompaktā vietā, nevis stiepjas kaut kur ārēs kā ķirbji un arbūzi. Melotriju arī, protams, iesēju par vēlu, tā ziedēja, bet neko vairs nepaspēs – ārā jau novīta, siltumnīcā vēl knapi turas.

Ar ziediem un plāniem tā arī īsti nekas nesanāca – līdz plānotajai puķudobei netiku. Cerams, ka nākamgad. Krokusi uzziedēja un noziedēja divreiz. Hiacinšu sīpolus nokavēju sabāzt zemē. Tulpju sīpolus vēl laikam nevar bāzt zemē. Un vēl nezinu, kur to darīt. Pa vasaru esmu iestādījis dažas ziemcietes, kas varbūt augs arī nākamgad – lāčactiņas, perovskijas, rudbekijas, helēnijas un vēl kaut ko. Starp citu, klinšrozītes ir ļoti smuki krūmiņi, lai arī nekāda sakara ar rozēm. Nākamā pavasara svarīgais projekts būs piemājas puķudobe – pašlaik tā ir (nopūta). Ā, un lobēlijas nekad nevajag iekaltēt – pat ar vienu reizi tur nekas vairs īsti neatdzīvosies pa visu vasaru.

Sadarbojoties ar dill, pārdomu vieta "soliņš" tika pārdomāts un kļuva kokaināks. Manuprāt, tagad ir līdzīgāks dārza dīvānam par pirmo variantu.

Ja nu kāds to vēl nezināja, tad izrādās, ka parasts zālājs nav vienkāršs zemē nomests zaļums, tas prasa arī diezgan daudz darba. Vasarā to parasti bija jāpļauj divreiz nedēļā, jo auga strauji. Tagad, kad bija aukstais laiks, varēju nepļaut divas nedēļas – stāvēja uz vietas. Šajās brīvdienās atkal nopļāvu, pie reizes automātiski savācot visas lapas. Kad tik silts un saulains laiks un mauriņš atkal tik tīrs un zaļš, tad uznāca tāda ļoti vasarīga sajūta. Droši vien pēdējoreiz šogad. (Lai gan tā es biju domājis arī iepriekš.)

Ko darīt, protams, vēl ir arī šogad, bet tas jau vairs nebūs nekas tāds. Laikam viss.

Link6 comments|Leave a comment

[Oct. 17th, 2018|12:40 am]

krii
Kaut ko padarīju. Iekļāvos. Hmmm, pašai brīnums.
Arlabunakti, mīļā ciba, mans patvērums un stiprā pils.
Link3 comments|Leave a comment

[Oct. 17th, 2018|12:03 am]

bozena
https://www.bbc.com/news/uk-wales-45877385
Iedvesmojoši, sevišķi, ja arī jūs jau labu laiku domājat par attiecību legalizēšanu. Kādus 30 gadus, piemēram. ;)
Link2 comments|Leave a comment

[Oct. 16th, 2018|09:53 pm]

honeybee
[Tags|]

Ņemot vērā to, ka Dž papildus lībiešu valodai ir izdomājis vienlaikus apgūt arī lietuviešu un igauņu valodas
Šodien ieeju istabā un retu reizi izmantoju "nupat būs sūdi" toni
- Džonatan? Kāpēc tev tur stāv latīņu valodas konspektīvās gramatikas grāmata?!
Džonatans aizrautīgi pielec kājās
- Kāpēc mums tur stāv latīņu valodas konspektīvā gramatika? Kāpēc es par to līdz šim nezināju?!

..fuck.
Link7 comments|Leave a comment

Par depresīvām pārdomām vilcienā [Oct. 16th, 2018|08:37 pm]

vistu_zaglis
[Current Mood |Win, bļa ]
[Current Music |Suede / The Asphalt World]

Ārkārtīgi ar sevi lepojos šobrīd vispār.

Nu kā, viss loģiski, vai ne, ārā silti, saulīte spīd, nevilks taču jaku tādā laikā, ies t-kreklā, ko tur daudz.

Tikai tāda maza nianse, ka no mājas es gāju ārā ne jau uz stundiņu tur, bet uz kādām trim dienām.

*aktīvi noskumst*
Link3 comments|Leave a comment

populisms [Oct. 16th, 2018|07:11 pm]

pajautaa

[gnidrologs]
Ko tu saproti ar jēdzienu "populisms"?
Link22 comments|Leave a comment

travel [Oct. 16th, 2018|02:44 pm]

pajautaa

[tiesibsargs]
vai kāds ir bijis fēru salās? vai zina kādu, kas ir bijis? kādas atsauksmes?
Link6 comments|Leave a comment

navigation
[ viewing | most recent entries ]
[ go | earlier ]

hackers counter system