friends [puksti|draugi|par mani|arhīvs]
proud to be peevish

Saites: VSK | Mēs pret "slikti" | Jociņi | LJ vieta | Komenti | Birkas | SC-Html | Visa Ciba

Cenšoties glābt, kas glābjams, vecāki meklē privātskolotājus [May. 25th, 2024|04:14 pm]

eos
https://www.liepajniekiem.lv/zinas/sabiedriba/censoties-glabt-kas-glabjams-vecaki-mekle-privatskolotajus/#komentari

Kādēļ algo privātskolotāju?

– Tendence, kad privātskolotājus meklē jau 4., 5. klasē, tas man šķiet pamatīgs signāls, ka tomēr ar sistēmu kaut kas nav kārtībā.

– Beigās sanāk – tie vecāki, kuriem ir nauda, atļausies privātskolotāju un tiem, kuriem ar finansēm pašvaki, diemžēl būs jāiztiek, kā ir.

– Daudzi skolotāji novecojuši, nespēj uzrunāt skolēnus un līdz ar to iemācīt.

– Skolā ir programma, kurai jāpagūst izlidot cauri noteiktā stundu skaitā. Klasē vidēji 30 bērni. Mācību stunda 40 minūtes. Viela kaut kad ir jāstāsta, darbi jādod, uz kopīgiem jautājumiem jāatbild, bet laiks katram pajautāt, vai viss skaidrs, un pārliecināties, ka tiešām skaidrs, – nav.

– Attālinātās mācības kovidlaikā ļoti iedragāja zināšanas. Tieši tāpēc tagad skolu beidzējiem ir vajadzīgi privātskolotāji, lai varētu nolikt eksāmenus.

– Mēdz būt arī ļoti slinki bērni, kuri stundās vienkārši atsēž, jo mācīties mēdz būt grūti, bet piepūlēties mūsdienu bērniem nepatīk.

– Vairāk ir to, kuri mācās normāli, bet grib vēl labāk, tāpēc vecāki maksā. Tie, kuri nesekmīgi, retāk meklē privātstundas.

– Vispirms jau jāpiestrādā, lai bērns saprot, ka stundā vispār ir jāklausās un jādara, nevis jāatsēž. Ka ir jāuzdod jautājumi, ja nesaprot, un, ja galīgi slikti, jārunā par iešanu uz konsultācijām.


***

Daudz kam šeit var piekrist. Skola 2030 kompetenču pieeja ir jau divus gadus. Mācību grāmatas aizvien ir procesā.

Pagājušajā gadā 9.klases eksāmenā matemātikā daudziem vērtējums bija zem 40%.
Tas, ka vidusskolas matemātikas eksāmens skaitās nokārtots pie 15%, ir labi tiem, kas vēlas tālāk studēt mākslu/valodas/sportu un citas lietas, taču daļai tas ir iemesls mācītīes mazāk.
Man pamatīgs darbs ir jau ar 3-5.klases bērniem, jo tas ir saprotams, ka vecākiem šī STAP sistēma atzīmju vietā mēdz būt mīklaina.

Ogres sākumskola dod šādu skaidrojumu:

S- 1%-34%
T - 35 % - 59%
A – 60%-89%
P – 90%-100%
LinkLeave a comment

[May. 25th, 2024|12:59 pm]

watt
Noskatījos Netflix to Atlas sci-fi. Nav tā ka baigi svaigi un atklāsmju pilni, bet viena doma man radās:

Nākotnē būs pilns ar silicon-based AGI life-form, kuri dzīvo miljoniem gadu ilgi, un ir šausmīgi, šausmīgi nogarlaikoti, dzīves apnikuši un izbesījušies. Būs gan jau visādi matrioska brain, kas pārvērš zvaigžņu (vai melno caurumu) jaudu par computation, un domā ļoti dziļas domas, bet būs arī vidējā līmeņa AI, kuri nav īpaši gudri, bet kuru dzīves ilgums ir neierobežots - kopē tik savu softu uz kādu jaunu procesoru, un turpina domāt un eksistēt.

Šobrīd, un visās media, filmās un stāstos, cilvēki runā par transient state, par pārmaiņu laiku, jo tas ir kad interesantas lietas notiek. Bet vienmēr arī iestājas permanent state, kad nekas īstie nemainās, procesi rit, bet bez krasiem notikumiem un pavērsieniem.
Link3 comments|Leave a comment

[May. 25th, 2024|02:35 am]

umi
Ir forši visu laiku skatīties uz dzīvi bērna acīm, skatīties, skatīties un vēlreiz skatīties. Redzēt debesis, putnus, sauli, puķītes un nevienam un nekam no šiem vienk. nepaskriet garām, lai vai, piem., kāds ir nogurums. Pieaugušie vispār neizskatās nopietni ar visām savām daudzajām domām😊, domāju - bez sajūsmas par dzīvi. Šī ir pavisam cita pasaule😊 P.S.Nu, ne jau katru stundu, minūti ir tik jauki, bet pamatā - ir gan, ja nepievērš uzmanību slodzei apkalpošanas jautājumos😊
LinkLeave a comment

Piektdiena [May. 24th, 2024|03:33 pm]

eos
[Current Music |BMTH - top 10 statues that cried blood]

"maybe all these open wounds
is how the light gets into you"

Šodien secināju, ka vajadzīgs portreta foto žurnālam, kurā būs mani stāsti.
Rediģēšana turpinās, un žurnāls Domuzīme nr. 3 būs jūnijā.

Dažiem kauliņiem vēl jāsakrīt, lai tieši tajā numurā būtu, bet nu es to biju jau palaidis vaļā.
Tāpēc patīkams pārsteigums bija vakar saņemt e-pastu no redaktores.

Dzīvokļa biedrene brīvdienās mani sabildēs, būs lieliski.

**

Meitenēm uz zēniem aizvien cenšos paplašināt apziņu ar teksta uzdevumiem.
Čalis, kam pagājušajā pavasarī eksāmenā bija 7%, tikko dabūja izmēģinājuma eksāmenā 70%.

Pieļauju, ka īstajā eksāmenā nervi, laika ierobežojumi u.c. lietas, taču viņš
tēmē uz profesionāli tehnisko skolu, viņam der jebkas pāri 10%.

Iegādājos 102l ūdens. Un vannas sāli ar baldriānu un melatonīnu.

Ūdens iekšķīgi un ārīgi. :D

**

Paldies visiem cibiņiem un cibiņām, kas mani atbalstījušas, komentējot stāstus.
LinkLeave a comment

[May. 24th, 2024|09:26 am]

daria
Es nevaru sagaidīt, kad beigsies skola - tā celšanās un celšana mani ir nogurdinājusi. Turklāt tagad, karstumā, es nevaru paskriet vakaros, varētu kā agrāk - no rītiem, bet vēl agrāk celties es negribu. Sīki arī noguruši, šīs pēdējās nedēļas ir fckn garas.
Link6 comments|Leave a comment

[May. 23rd, 2024|07:24 pm]

missalise
Kāds no jums nav dzīvojis Sarkandaugavā? Apsveru domu nopirkt mazu dzīvoklīti, bet ņemt lielus kredītus negribu.
Link4 comments|Leave a comment

[May. 23rd, 2024|12:39 pm]

watt
Noskatījos Netflix "The Antisocial Network" par 4chan, dibinātājiem, un sacelto jezgu. Vispār diezgan traki.

Tauta "for the lulz" postē visādas fašistiskas tēmas, bet jau gandrīz otrajā IRL satikšanās reizē visa istaba pilna ar bona-fide neonacistiem kas sāk "sieg heil" mētāt. 4chan: surprised pikachu face.

For the lulz iet tālāk un sāk postēt visādas absurdas teorijas par un ap Trampu. Bet, elektorāts izrādās pavelkas, Trampu ievēl. Un kad jāpārvēl atkal, mauc "stop the steal", ielaužas kapitolijā, utt, utt, labticīgais elektorāts.
LinkLeave a comment

How To Lose Your Job To AI (grafikas dizains) [May. 22nd, 2024|11:09 pm]

eos
Negribas izklausīties kā nospēlētai platei, bet it's happening

https://www.youtube.com/watch?v=Q1KkTupX6Cc
LinkLeave a comment

[May. 22nd, 2024|09:42 pm]
snie
[Current Mood |быстро пойдешь, не видно будет]

kleitu sašūt ir divas stundas

nuunkas ka nevar nevienam vīles rādīt
LinkLeave a comment

[May. 21st, 2024|01:14 pm]

missalise
Svētdiena izvērtās par manu personīgo maratona dienu. Biju tramvajā nobraukusi jau pāris pieturas, kad konstatēju, ka koncerta svārkus esmu atstājusi mājās. Nu ko - lēcu laukā no tramvaja, sākumā domāju sadabūt Boltu - bet izrādījās, ka neviena Bolta tuvumā nav. Tad nu braucu atpakaļ ar tramvaju un tad atkal līdz Tallinas ielai un pēc tam naskā solītī rikšoju uz AVE Sol.

Bet nu koncerts bija ok, vienīgi jutos visai piekususi vēlāk. Bet tā jau ir labi, ka ir koris. Vasarā būs kora nometne, mācīsimies jaunu programmu.
LinkLeave a comment

“Sarunas izjādē” [May. 20th, 2024|11:14 pm]

eos
Mēs ar draudzeni aizbraucām uz Saulkrastiem iepriekšējā nedēļas nogalē. Uz Jūraszirgiem. Tur bija skaisti. Dienas otrajā pusē bija pietiekami vēss.

Mēs runājām par mammām un tēviem. Par to, kā man un viņai bija kontrolējošas mātes. Kā viņa teica, ka beidzot iemācījusies piedot savai mātei. Saprast viņu. Mamma ir kristiete un dara visu pēc labākās pārliecības saskaņā ar rakstiem. Mammasprāt, viņa netika ar savu dzīvi galā, jo nebija ieguvusi profesiju, kurai nav jāubago darba intervijās, kura patiešām ir pieprasīta.

Mammas pašas darīja darbus, kas bija saistīti ar sabiedrību, valsts iekārtu. Ārstes, sociālās darbinieces, pavāres, skolotājas, viņas nestrādāja privātajā sektorā.

Taču manas paaudzes meitenes, jau sievietes, daudz biežāk strādā privātajā. Tāpēc nākas arī zemoties un lūgties, lai kāds biznesmenis, vai, drīzāk, viņa nolīgta kadru daļas intervētāja novērtē meitu.

Viņa man teica, ka atradusi laimi pateicības enerģijā. Mamma viņai atstāj pārpalikumus no darba. Atnes paciņas ar ēdienu, kas ir gards. Viņai tad mazāk jāgatavo pašai. Viņa samīļo mammu biežāk. Viņa ir kļuvusi empātiskāka.

Varbūt tās ir grāmatas, varbūt tā ir viņas pašas pieredze. Mamma savai trīsdesmitgadīgajai meitai, savai trīsdesmitpiecgadīgajai meitai skaita naudu uz kontu, lai nav jāstaigā pa humpalām. Lai ir nauda taksometram rezervē. Mammas uzupurējas, jo redz, ka meitas sevi nemīl. Tad mammas mēģina mīlēt dubultā un ar savu “mīlestību” meitas smacē.

Viņa teica, ka grib pārtraukt būt nevarīga paimeitiņa. Grib parādīt, ka spēj pati sevi apgādāt, taču jāsāk ar to, ka viņai jāmācās būt pateicīgai mammai par visu. Mamma atdod savu laiku un resursus, jo redz, ka meita aizvien meklē sevi.

Viņa arī teica, ka sākusi mammu biežāk aicināt ciemos. Viņa tā parāda, ka māja ir kārtīga, ir sakopta vide, viņa pacienā mammu ar pašizceptu kēksu un piedāvā kafiju. Mamma neviļus sajūtas mājīgi un sāk noticēt, ka meita ir izaugusi.

Viņa teica, ka tas nācies grūti. Tik daudzus gadus viņa spurojusies un teikusi, ka negrib, lai mamma redz viņas pašas dzīvokli. Viņas nekārtību, viņas gleznas, viņas samestās mantas čupā, viņas neizmazgāto veļu, viņas traukus izlietnē. Viņa negribējusi justies, ka mamma viņu ar vērtējošu skatienu caururbj par katru gruzi uz grīdas.

Taču tagad tas ir mainījies. Viņa to ir palaidusi vaļā. Viņas ar mammu dzer kafiju un ēd kēksu. Fonā skan mūzika, latviešu estrāde, kas abām patīk. Viņas runā atklāti, taču kā divas pieaugušas sievietes.

Tikai parādot, ka viņa nebaidās uzskatīta par pāraugušu pusaudzi, mamma ir sapratusi, ka viņa tiešām vairs nav pāraugusi pusaudze, nevīžīga studente, aizmāršīga un “visi citi vainīgi, es viena tā pareizā” gudriniece.

Viņa mammas ieteikumus uzklausa ar pateicību. Mammai ir lielāka dzīves pieredze. Jo vairāk mamma jūt, ka viņā klausās, jo vairāk uzlabojas viņu attiecības.

Draudzene teica, ka šim visam vajadzējis daudzus gadus. Taču viss ir diezgan vienkārši – mamma rūpējas par drošību. Lai meita prastu ar dzīvi tikt galā, viņa aizrāda un kontrolē, jo citādāk neprot. Ja meita parāda, ka tiek ar dzīvi galā, un mammas kontrolēšana viņai kā sietam ūdens iztek cauri, mamma beidz dzīvot viņas dzīvi un pievēršas savējai.

Tādas patiesas drošības draudzenei nav, taču viņa var uzvesties un justies tā, kā būtu. Viņa var ticēt sev. Viņa var iemācīties būt taupīgāka ar naudu, var būt godīgāka pret sevi, var vairāk teikt labus vārdus citiem un mazāk sevi žēlot.

Viņa neteica, ka tagad būtu laime pilnīga, bet viņa ir pārkāpusi pāri pati savam ego beidzot. Viņa ir sapratusi, ka būt par labu mammu var tad, ja Tu mīli pašas mammu. Pieņem un piedod viņai. Katrai mammai sava galva uz pleciem, netiesā, bet pateicies - ja pameklē, vienmēr ir, par ko pateikties.

Mēs tā kādas pāris stundas runājām, cik daudz grāmatu, podkāstu, meditāciju viņai bija jānoklausās, lai nonāktu pie tik kvalitatīvām pārmaiņām savā dzīvē.

Un tad viņa pajautāja, vai es esmu piedevis savam tēvam.

Es nopūtos un atbildēju, ka jā. Jebkurš aizvainojums tikai ēstu mani no iekšpuses. Es gribētu būt piedevis par simts un no sirds, taču apzinos, ka vēl tikai mācos. Daudzi vecāki viņu bērnus vajā murgos līdz bērnu nāvei. Vai es gribu tādus murgus? Protams, ka gribu piedot sev un vecākiem. Tas ir saprātīgi un veselīgi.

Viņa teica, ka tā nav atbilde, ka es racionalizējot. Uz to atbildēju, ka
zinu, ka man ir palikušas lietas, ko vēl vajag piedot. Piedošana ir pakāpenisks process.
Link6 comments|Leave a comment

[May. 20th, 2024|10:56 pm]
snie
mani vajā daži smalki jautājumi no padsmit gadu pagātnes:
1) deniņu kaula kanāli - no pirmā anatomijas kolokvija nolažotais jautājums
2) likvora attece - no otrā
3) ciliārais ganglijs - no trešā
4) nafig
Link8 comments|Leave a comment

Par izglītību. Laiki mainās. [May. 19th, 2024|04:29 pm]

eos
Aizbildņi un izpildītāji, [19.05.2024 01:39]
Katram cilvēkam, katrai ģimenei vajadzētu izveidot kādu rīcības plānu īsam laika periodam.
Dariet. Padomājiet. Izlemiet. Uzziniet.

Aizbildņi un izpildītāji, [19.05.2024 01:41]
Esiet klāt savā dzīvē. Viss ir jūsu pašu rokās. Nenoveliet atbildību uz citiem.
Neviens neatrisinās jūsu problēmas jūsu vietā.
Laika ir 5-6 gadi.

Aizbildņi un izpildītāji, [19.05.2024 01:49]
Vai atceraties, kā jebkura antena varēja uztvert analogo TV signālu no torņa - par to nemaksājot.
Atceries?

Un kas? Kur ir šis signāls? Viņš ir prom.
Tātad, ko jūs darījāt? Neko. Jūs iegādājāties jaunu televizoru un maksājāt par digitālo TV.
Skaidrs?

Aizbildņi un izpildītāji, [19.05.2024 01:50]
Neviens neprasīs

Aizbildņi un izpildītāji, [19.05.2024 01:51]
Kādu rītu viņi teiks: piedodiet, bet visus autobusus kontrolēs mākslīgais intelekts. Nav nepieciešami šoferi. Un kas?

Aizbildņi un izpildītāji, [19.05.2024 01:54]
Nekas.
Tā ir industriālā revolūcija. To nevar apturēt
Pašā sākumā cilvēki strādāja rūpnīcās un visu darīja ar rokām.
Kādu dienu viņi ieradās darbā. Viņiem teica - uz redzi.
Tagad mums ir mašīnas, paldies, lūdzu. Čau, Čau!

Aizbildņi un izpildītāji, [19.05.2024 01:55]
Tie nav šausmu stāsti, lai jūs biedētu.
ŠIS IR BRĪDINĀJUMS ⚠️

Aizbildņi un izpildītāji, [19.05.2024 01:57]
Kāpēc uzņēmumā ir 10 grāmatveži, ja tagad vajag vienu? Es ievadīju datus datorā, mākslīgais intelekts tos aprēķināja un nosūtīja informāciju nodokļu inspekcijai.
Un kas?

Aizbildņi un izpildītāji, [19.05.2024 01:57]
Pierodi

Aizbildņi un izpildītāji, [19.05.2024 02:01]
Tas nenotiks rīt un pēkšņi.
Viņi tā nedarbojas.
Mazliet šeit, lai nepamana, mazliet tur - likums tika pieņemts, mazliet mēģināja - jā, nekādas reakcijas, tas ir normāli, ejam tālāk.
Viņi visu dara metodiski un lēni.
Viņiem nav vajadzīgas sacelšanās 💯

Aizbildņi un izpildītāji, [19.05.2024 02:03]
Mums ir darīšana ar kaut ko necilvēcīgu, ne no šīs pasaules.
Ir ļoti grūti uzminēt vai saprast šo lietu. Tas nav cilvēks......

Aizbildņi un izpildītāji, [19.05.2024 02:04]
Šī ir aerobātika. Viņi atbrauca, pārveidoja tik daudzas impērijas un civilizācijas = VIEGLI, neviens pat nesaprata.
Sprādziens un viss 🔥

Aizbildņi un izpildītāji, [19.05.2024 02:04]
Jā, jā, blīkšķis un viss... viss bija beidzies vienas dienas laikā....

Aizbildņi un izpildītāji, [19.05.2024 02:06]
Viens robots rūpnīcā, tad otrs, oooh un trešais, tad viena līnija. Pēc tam darbnīca.
Un tad - uz redzi!


Tas ir grūti 🔥

Aizbildņi un izpildītāji, [19.05.2024 02:07]
Nebaidieties = vienkārši rīkojieties tūlīt.
Trieciens daļēji būs jūsu paaudzei.
Bet tavi bērni to dabūs iekšās 💯Aizbildņi un izpildītāji, [19.05.2024 02:08]
Iekšās – un tas nav joks

Aizbildņi un izpildītāji, [19.05.2024 02:14]
Mēs cenšamies neeskalēt.
Brīdināt.
Ir izeja un ir laiks 💯

Aizbildņi un izpildītāji, [19.05.2024 02:14]
Mums ir laiks.

Aizbildņi un izpildītāji, [19.05.2024 02:23]
Mums nevajag ticēt.
Paskaties apkārt.
Jūsu dzīve jau ir mainījusies, bet jūs neko neesat pamanījis atkritumu plūsmā un problēmās.
Jūs bijāt aizņemts ar Covid, tagad kara spēlēm, pēc tam ar kaut ko jaunu.
Tad blīkšķ - atbraucām 🔥

Aizbildņi un izpildītāji, [19.05.2024 02:23]
Ainavas jau ir mainījušās 💯

Aizbildņi un izpildītāji, [19.05.2024 02:27]
Rūpējieties par saviem bērniem = viņi nesīs trieciena smagumu

Aizbildņi un izpildītāji, [19.05.2024 02:30]
Un jā, mēs nerakstījām, ka viss ir zaudēts.
Mēs rakstījām - gatavojieties, jauni dekori jau ir vietā


Aizbildņi un izpildītāji, [19.05.2024 02:58]
Ja visas durvis aizveras, kosmoss vienmēr atver vienas durvis saviem mīļajiem darbiem ❤️


Aizbildņi un izpildītāji, [19.05.2024 02:59]
Vienmēr.
Mēs neesam vieni ❤️💯
LinkLeave a comment

[May. 19th, 2024|02:47 pm]

mugursoma
Mīļo Sīrup, Laba, Mana! Uzsāku ravēšanas darbus, pēc pusstundas sākās stiprs lietus. Ir pagājusi vēl viena pusstunda, esmu izdzēris divas glāzes vīna, plānoju svinēt Jāņus ar sen nesatiktiem radiniekiem, un pēc, nezinu, 10 gadu pārtraukuma rakstu klab.lv. Vai tā ir problēma?
Link4 comments|Leave a comment

Cilvēku daba [May. 19th, 2024|01:59 am]

eos
Noskaidroju, kāpēc klasesbiedram no Skotijas tik ļoti derdzas cilvēce.

Tas esot kovidlietas dēļ. Cilvēki akli esot ticējuši mēdijiem, valdībai, potējušies. Tagad Astra Zenecai un Pfizer ir tiesvedības par to, ka viņi slēpa vakcīnu blakņu
smagumu.

Viņam riebjas cilvēce, jo uz šīs planētas esot triljonāri, kas organizē karus, ķīmiskās trases, afēras. Parastie cilvēki esot bijuši tā nozombēti ar ziņām no mēdijiem, ka skrējuši vakcinēties, nedomājot, kas būs. Tagad ārsti saka, ka daudziem no vakcīnām ir onkoloģiskas sekas. Un tas tiek pasniegts kā "vakcīnas nebija pārbaudītas, labāku vakcīnu nebija, cilvēki domāja īstermiņā, tāda ir cilvēku daba, ko tur daudz cepties". Un ārsti turpina darīt savu darbu, nozīmē ķīmijterapiju un dzīvo tālāk.

Šajā situācijā es tikai redzu to, ka cilvēkiem, kas zina par daudz, bet piedot nespēj, šiem cilvēkiem ir risks kļūt par tiem, kas ierodas skolās ar automātu rokās, lai "paglābtu" jauniešus no šīs "briesmīgās pasaules".

Man svarīgi bija saprast viņa naidu, un es sapratu. Bet kā skolotājs es varu justies drošāk, jo viņš fiziski atrodas Skotijā.
LinkLeave a comment

[May. 18th, 2024|06:35 pm]
snie
[Current Music |Bossk - Lira]

kāpēc uz stārķa krekliņa ir pelikāns, bet uz pelikāna krekliņa - kurpjknābis? man nesaprast, dizaineri saucas

manas jūtiņas ir aizskartas, putni ir forši un banda patīk, būtu atbalstījusi
Link1 comment|Leave a comment

Ghost [May. 18th, 2024|02:02 am]

eos
Klasesbiedrs ir strīmeris, spēlē Ghost of Tsushima, un viņš pateica, ka negrib ne par ko dzīvot uz šīs planētas Zeme vēlreiz.

Vai tā ir mizantropija, vai vienkārši sistēma, vide, pieņemtie lēmumi, nihilisms, cik tālu jānonāk, lai tā domātu?

Enerģija pamatīga. Kā tāds riebums pret visu cilvēku sugu.

Atceros, māsa gribēja nekad vairs neko neizvēlēties dzīvē, jo redzēja, ka gandrīz katra izvēle ved pie ciešanām. Nebūt vispār.

Un tieši šie divi cilvēki, kuri grib "nebūt" tic reinkarnācijai. Kosmoss smejas.
LinkLeave a comment

[May. 17th, 2024|09:49 am]

missalise
[Tags|, ]

Reizēm, kad man ir bēdīgi, es daru ko šādu. Protams, nav perfekti (jo mana angļu valoda nav tik laba). Bet tulkojumā dziesmu tekstiem vissvarīgākais ir iztulkot tā, lai zilbes apmēram atbilstu oriģinālam - lai var normāli nodziedāt.

By the Goddy , there're long tabeles, there're long tables.
There sits our dear Māra, dear Māra.

There sits our dear Māra, dear Māra
Decorating little shawls, little shawls (or villainītes)

Decorated, decorated, then she counted
Then put them in Goddy’s hands, Goddy’s hands.

Well, Goddy it’s in your power, in your power
All the power in your hands, in your hands.

In your hands, in your hands, in your hands
Key of our happiness, happiness.

Let us Goddy, climb the mountain, climb the mountain,
Don’t let us go down from it, down from it.

Let us, Goddy, give to others, give to others,
Not to ask from them so dearly, not to ask.
Link2 comments|Leave a comment

[May. 16th, 2024|10:59 pm]

missalise
Nobadojos trīs dienas. Daļēji tāpēc, ka pēdējā laikā redzu kaut kādus murgus sapņos - ka esmu smagi slima. Un tad badošanās ir vismaz kaut kas, ko es varu darīt, lai uzlabotu savu veselību.

Mēģinu atcerēties, kā es vilku sevi laukā no depresiju un apātiju bedrēm agrāk.
LinkLeave a comment

[May. 16th, 2024|10:03 pm]

wowow
Patīk kā pagraba dzīvokļus tagad nez kāpēc sauc par mansarda dzīvokļiem.
Link4 comments|Leave a comment

navigation
[ viewing | most recent entries ]
[ go | earlier ]

hackers counter system