friends [puksti|draugi|par mani|arhīvs]
proud to be peevish

Saites: VSK | Mēs pret "slikti" | Jociņi | LJ vieta | Komenti | Birkas | SC-Html | Visa Ciba

[Oct. 21st, 2016|05:09 pm]

helvetica
Alepo ziņas baismīgas. Vēl baismīgāk, ka ziņās runā par nāvēm nākamības izteiksmē: "paredzams, ka šīs diennakts laikā uzlidojumos bojā varētu iet tik un tik cilvēku".
LinkLeave a comment

[Oct. 21st, 2016|04:35 pm]

anonymous
"Ротенберг незаконно перегородил залив Уймахуонеэнлахти"
LinkLeave a comment

tik tālu [Oct. 21st, 2016|03:49 pm]

solipse
iegūglēju reizrēķina tabulu
LinkLeave a comment

[Oct. 21st, 2016|02:18 pm]

vilibaldis
Te gadījumā nav kāds mērnieks, kas svētdien ap pusdienlaiku var palīdzēt tik skaidrībā par robežām?
Kaimiņš pēkšņi paziņoja, ka braukšot ar savējo.
LinkLeave a comment

[Oct. 21st, 2016|01:43 pm]

bozena
Līželei jāreģistrējas kā pašnodarbinātai personai. Vai to var izdarīt caur EDS tagad? Es īsti VID mājaslapā neatrodu soli pa solim, kas tur vajadzīgs un kas jādara. Ja kāds varētu nedaudz apgaismot, es ļoti priecātos.
Link10 comments|Leave a comment

[Oct. 21st, 2016|01:00 pm]

vistu_zaglis
[Current Music |Leonard Cohen / Traveling Light]

A dreamer who forgot to dream, bļaģ.

Nez, šeit listē ir kāds, kam šobrīd neskan Koens? Nu i paši vainīgi.
Link2 comments|Leave a comment

ja nu pēkšņi vajadzēs izvēlēties [Oct. 21st, 2016|01:10 pm]

str
[Tags|]

Link6 comments|Leave a comment

[Oct. 21st, 2016|12:27 pm]

vilibaldis
Un kaut kā čujs saka, ka visas šī brīža ķibeles sāks risināties vienlaicīgi, kaut kad nezināmā nākotnē, kad tam vairs nebūs nozīmes. Tāpat kā ar naudu, kura vakar ieskaitījās kontā kādas pāris stundas par vēlu.
LinkLeave a comment

[Oct. 21st, 2016|12:09 pm]

dienasgramata
KASJAUNS. Latvijas Organiskās sintēzes institūta zinātnieki profesora Ivara Kalviņa vadībā izstrādājuši superzāles – uzlējumu pret alkoholismu, kura sastāvā ir ārstnieciskās zālītes un sēnes.
Link4 comments|Leave a comment

[Oct. 21st, 2016|11:59 am]

bozena
Es tūlīt teikšu Naida runu, pie tam balstītu starpsugu neiecietībā.
Tātad!
Es ienīstu visas tās drozofilas, kas saviesušās dzīvoklī un gribu, lai viņas nomirst vai izvācas nafig!
Viss sākās ar milzīgu sarkano sīpolu maisu, ar kuru mani apveltīja radi...
Link2 comments|Leave a comment

[Oct. 21st, 2016|11:34 am]

krii
Trauslā robeža starp "interesants cilvēks" un "neglābjami sapists frīks".
Link4 comments|Leave a comment

[Oct. 21st, 2016|11:30 am]

vilibaldis
Tīru ledusskapi, no visādiem kancīšiem sanāca izcept kazas siera mafinus... gardi, bet vairāk par vienu iekšā nelien. Un kur lai to visu liek?
LinkLeave a comment

[Oct. 21st, 2016|10:35 am]

bozena
Paņēmu darbā godīgi nopelnītu brīvdienu, jo beidzies intelekts, jebšu, kā teica viena mana kolēģe, kurai arī viss bija beidzies, ņemu brīvdienu, jo galvā ķīselis.
Sēžu virtuvē kā paputējis aristokrāts, ēdu paipalu olas, dzeru kafiju, gaidu, kad iestāsies pl.11.30, tad sākšu dzert arī vīnu. Kaifs!
Link6 comments|Leave a comment

In the lobby in ten [Oct. 21st, 2016|09:48 am]

scorpse
Es jums gribēju pastāstīt par to, kā man gāja vienā lielā izstādē (resp., trade fair) iekš Ķelnes Vācijā - man gāja tik aizņemti, ka līdz pat pēdējam vakaram šķita, ka katedrāli es redzēšu vien pa taksometra logu, bet tak nē, tomēr izdevās iešmaukt vienu draņķīgu korporatīvu selfiju telefonā ar Domu fonā pēc tam, kad mūsējs valdes priekšsēdētājs izdomāja, ka pēc šausmīgi stīvām un garlaicīgām vakariņām ar briesmīgi bagātiem ķīniešiem vajag aizdoties uz kaut kādu vietējiem mērogiem leģendāru džeza klubu, ko mēs, protams, arī darījām, kaut arī es, protams, tikai gribēju gulēt un man pēc trešās dienas tai izstādē tik drausmīgi sāpēja kājas, ka salīdzinoši klusākos brīžos es kaucu uz mēnesi halles griestiem.
Man gāja visādi, bet pamatā man nebija itin neviena brīža novērtēt ļoti skaisto un komfortablo viesnīcas numuru (tur bija duša, kas pa īstam gāžas no griestiem, bet nē, es līdz tam netiku, izmantoju tikai parasto), brokastīm - izcili grandiozām viesnīcas brokastīm - es atvēlēju dažas minūtes, lai iestrēbtu vienu kafiju un apēstu kruasānu ar sieru, kaut arī būtu varējusi tur sēdēt, nez, stundu kā minimums un stumt iekšā visus tos gardumus, kas tur bija. Es visu dienu strādāju izstādē un katru vakaru (ēm, nakti?) bija pa 1-2 neformālākiem pasākumiem ar ķīniešiem, amerikāņiem, hiltoniem, lobībāriem, taksometriem, pompozām sarunām par golfu, vīniem, izejmateriāliem un visādu citādu figņu. Visam tam pa vidu es katrā brīvā brīdī vēru vaļā e-pastu un mēģināju kaut cik izdarīt ikdienīgākus darbus, kas man, protams, neizdevās. Un galvenais, man nebija laika pašai izstaigāt izstādi un savākties auduma maisiņus, ko es parasti daru un kas man ļoti patīk.
Un tā nu gala beigās sanāk, ka man tas pasākums tomēr vairāk nepatika nekā patika. Man ļoti daudz kas patika, bet man vienkārši nesanāca laika to novērtēt.
Bet es vismaz vienreiz pabraukājos ar s-bāni - tiklīdz atlidoju, devos uz halli ar visu savu grabošo rokasbagāžu un, tā kā vēl nenojautu, ka piedžoinot vāveres ritenim vajadzēja jau tajā pašā brīdī un lekt taksī, es rāmu garu nopirku biļeti par EUR 2,80 un vēroju pelēko Ķelni.
Man gan patika tas, ka prombraukšanas steigā, kad no darba traucos uz lidostu, es kaut kādā kosmosā darba datoru vienkārši iemetu rokasbagāžā, pilnīgi aizmirstot, ka man taču vajadzēs datorsomu. Tā ja, nākamajā rītā uz izstādi es devos ar pār plecu pārmestu Radisson viesnīcas plastmasas maisiņu, kas oriģināli paredzēts netīrās veļas nodošanai un kas it labi pārnēsāja datoru. Un vēl es no viesnīcas minibāra, kas, starp citu, bija aprīkots ar sensoriem, kas reaģē, ja kaut kas tiek izņemts no turienes, un pieskaita to rēķinam, nozagu trauciņu, lai izstādē mūsu stendā būtu, kur nolikt konfektītes.
LinkLeave a comment

[Oct. 21st, 2016|07:43 am]

dunduks
[Tags|]

Pirmās četras stundas ar CivilizationVI pavadītas. Tiesa, lai to paspētu bija nepieciešams laicīgi šorīt piecelties, jo mūsu pasaules daļā lentīte tika pārgriezt tikai šonakt divos. Jā, one-more-turn joprojām strādā, bet esmu jau pietiekoši pieaudzis un apzinīgs, lai tas nozīmētu tikai to, ka darbā ieveļos desmit minūtes vēlāk.
Link15 comments|Leave a comment

Joprojām kabala [Oct. 21st, 2016|12:22 am]

krii
Šodien pavisam maģiskā veidā mani panāca stāsts par etrogiem.
Kad citronas dzied, tad danco mācītājs, ķesters un žīds.
Viss ir zīmes, jūs jau zināt. Ar labu nakti.
LinkLeave a comment

Pārbaude/izaicinājums [Oct. 20th, 2016|11:17 pm]
kjiimikjis
Man šovakar jāraksta atskaite, bet es apskatījos, kas tieši man tur jāuzraksta, galvā to izdarīju, tāpēc slinkums to darīt uz papīra (par virtuālā, t.i., Word failā).

Aber ienāca prātā viena lieta.
Ir nācies secināt, ka ciba sniedz tādu interesantu iespēju - tipa publiski izteikties tipa anonīmi.
Varbūt daļai cibiņu tas dod to drošības sajūtu, kas ļauj regulāri šajā vidē paust lietas, kuras ikdienā citā sabiedrībā noklusētu. Varbūt tam papildus piespēlē tas aspekts, ka cibiņi cits citu, iespējams (atskaitot irl'a komunikāciju, ja tāda bijusi), uzskata par nepazīstamiem cilvēkiem. Nu, t.i., ideju līmenī saprotamiem, izzināmiem, varbūt pat domās saistām ar vizuālu tēlu, kas radīts lasītāja prātā, bet tomēr - tu nezini, pēc vārda, uzvārda, personas koda utml. identifikatoriem, kas sēž intertīmekļu vada otrā galā.

A ja nu gribas zināt?

Tad nu man ienāca prātā tāda doma, ka jānoskaidro, cik reāls ir šis vairogs.

Tātad, mīļie lasītāji!
Dodu jums visiem uzdevumu, kuru drīkstat (un pat vēlams) uztvert par izaicinājumu.

Pasākuma mērķis: Noskaidrot, kas es esmu. Respektīvi, parādīt man visu to informāciju, kuru iespējams iegūt, atbilstoši uzdevuma nosacījumiem.

Dots: Viss, kas pieejams manā cibas profilā: ieraksti, informācija par manu profilu, utt. Nekas nav mainīts pirms uzdevuma izdomāšanas, nekas netiks mainīts vismaz 7 dienu laikā pēc pēdējā interesenta e-pasta (skat. zemāk).

Uzdevums: No dotajiem datiem noskaidrot manu identitāti. Iesākumam, (un ieskaitītam risinājumam) vārds un uzvārds. Ja ko vairāk izdodas atrast, tas bonusam. Jo vairāk sanāk uzrakt, jo labāk.

Ieskaitīšana: Uz e-pasta adresi kasirkjiimikjis@inbox.lv atsūtiet savu domājamo pareizo atbildi. E-pastam bez mana vārda un uzvārda (un potenciālās papildinformācijas) jāsatur soli-pa-solim apraksts, kā nonacāt pie šī rezultāta (intereses pēc, kur ir profila vājās vietas), Jūsu cibas lietotājvārds (intereses pēc, kurš vispār šito ir mēģinājis), un visas iegūtās informācijas avoti (intereses pēc, kur esmu atrodams).

Noteikumi:
1) Tikai legāli, cilvēkam parastajam pieejami līdzekļi. Gūglējiet uz velna paraušanu, bet savus hakerskillus vai paziņas varas struktūrās ka nu paturiet pie sevis. Tas pats attiecas uz phishing utml. aktivitātēm.
2) Ja personīgi pazīstat mani, un tādēļ zināt atbildi - sorry, šis uzdevums nav priekš jums. Teorētiski, varat jau izklaidēties, bet tādā gadījumā lūgšu iztēloties, ka esam sveši ļaudis. Prasības uz manas identitātes atklāšanu šajā gadījumā paliek tās pašas, kas minētas augstāk, un tiks vērtētas atbilstoši šīm prasībām. Rezultāti, kas izrādīsies nesasniedzami, mani nepazīstot, tiks anulēti.
3) Ja pazīstat kādu, kurš pazīst mani personīgi, šīs informācijas izmantošana neskaitās. Uzdevuma mērķis ir noskaidrot, cik viegli/grūti ir random personai no mana publiski pieejamā cibas profila nonākt līdz manai irla identitātei - t.i., ar random personu tiek domāts da jebkurš indivīds, kurš vēlas nonākt līdz manai identitātei cibas ierakstu sakarā, un kuram nav tādu priekšrocību, kā paziņas, kas var pačukstēt pareizo atbildi.

Būtībā, esmu ar mieru pareizajam (vairāku pareizo gadījumā - pilnīgakajam), kurš atklās visnopietnāko šīs nosacītās anonimitātes trūkumu, uzsaukt kādus divus aliņus - vai ko ekvivalentu, ja attiecīgā persona ar alu uz "Jūs". Par to vienosimies privātā sarakstē (ja reiz noskaidrots, kas es tāds esmu, privāti sazināties ar mani būs sīkums).
Link

stranger than fiction (2006) [Oct. 20th, 2016|09:14 pm]

solipse
Emma T. )
LinkLeave a comment

[Oct. 20th, 2016|08:14 pm]

str
fritēts brī ar sīpolu marmelādi
ak vai
Link11 comments|Leave a comment

הנני [Oct. 20th, 2016|07:28 pm]

anonymous
Koens: "Te es esmu, te es esmu!"

Link2 comments|Leave a comment

navigation
[ viewing | most recent entries ]
[ go | earlier ]

hackers counter system