diskurss' Friends
[Most Recent Entries]
[Calendar View]
[Friends View]
Below are the most recent 25 friends' journal entries.
[ << Previous 25 ]
| Tuesday, June 23rd, 2026 |
basta
|
10:55p |
10 sek. |
disfigurator
|
6:48p |
Kāds pārītis Miera ielā atradis laikam meklēto blakus kapiem: uz brauktuves melni krūšturi
: D |
disfigurator
|
12:25p |
Neoptimāla pieeja MI degradē kognitīvās spējas Interesanti, ka lēmums ierobežot MI izglītības sistēmā nenāk no augšas, kur to šķietami vajadzētu sagaidīt. Tas nāk no apakšas un tikai tad, ja cilvēki konkrētajā izglītības iestādē saprot un apzinās lietas. Ja viņiem rūp.
Tas nāk no manas pašdarbības, skolas datoros cenšoties iznīcināt visus AI vektorus. Tas nāk no skolotāja novērojuma, ka nesekmīgie pēkšņi ir teicamnieki, izvirzot man prasību ierobežot MI netā, izgriezt MI elementus citādi leģitīmās un nepieciešamās lapās, kurās MI uzradies neaicināts, jo uzņēmumi to vienkārši forsē, nedomājot par sekām. Mieru, mieru! Tas ir tikai bizness...
Un tad man jāmeklē risinājums, kas šobrīd ir: - Whitelist pieeja: bloķēts viss, kas nav atļauts; - Forsēti paplašinājumi: par laimi cilvēki taisa extenšanus, kas izravē MI no lapām ārā - skolēns spiests lietot savas smadzenes.
Whitelist ir interesantas sekas Visādi mācību resursi izmanto citus visādus resursus. Lapa X var izmantot domēna Y pakalpojumus, kurā MI var būt neierobežots. Ja nebūs ieslēgts Y, resurss nestrādās. Bieži šeit izmantoju MI, lai man iedod saistīto domēnu sarakstu. Bet pareizāk būtu pašam lietot pārlūka Inspect funkciju, skatoties aktivitāti Network sadaļā - no kurienes konkrētais resurss cenšas iegūt kaut ko. Tad būtisko no saraksta iekļaut Whitelist. Tas. vai arī izmantot https://www.webpagetest.org, jo bots samurgos sūdu. Pat kaitīgu sūdu. Šodien, piemēram, tas iesaka atļauto sarakstā iekļaut yaklass.ru, lai gan nekas tāds šodien neparādās un bļa ienaidnieka saits. Te arī smuki parādās - ja kognitīvi nefiltrēsi AI murgus, tad uztaisīsi sūdu savā pārvaldībā. MI lietotājam jābūt ekstra vērīgam un kritiskam. Bet, vai pats šī brīža MI modelis/pieeja veicina analīzi un domāšanu, uz paplātes pasniedzot apšaubāma satura šņagu?
Ar paplašinājumiem arī ir interesanti Lai forsētu paplašinājumus un skolēns nebūtu tiesīgs tos izravēt ārā, jābūt centralizētai pārlūka pārvaldībai. Tas no skolas datoriķa prasa Sistēmu administratora pienākumus. Vai tehniķa alga to atspoguļo? Ja izglītība ir prioritāte, tad kā pievilināsi speciālistus, kas to latiņu cels augstāk? Ar zemu algu un tukšu diršanu par prioritātēm? Tas prasa arī pārvaldības instrumentu abonēšanas maksu. Kas to segs? Valsts, skola, pašvaldība? Nemaksās vispār un gaidīs brīnumus no tehniķa, vai arī tā nošaušanos, jo bez centralizētas pārvaldības vienam administrēt simtiem kompju ir neiespējami?
Notiek virzība, bet kapteiņa pie sūres nav! Kapteinis vafelē un sen kaut kur pārkritis pāri bortam, Līgo!
Pārdomu avots: https://www.youtube.com/watch?v=52FiVExXfnU |
disfigurator
|
10:42a |
Līgo damadžo manus status Līgo šodien ir kā miasma RPG spēlē - nolaižas pār Latviju tumša aura, kas nozombē cilvēkus un indivīdam, izejot ārā no sava tempļa drošības, visu laiku ņemas nost INT un STA. Un tad tev jāiemauc kāds potion pret šiem efektiem - savs muzons austiņās. Ja šādas ninnītes nav, jāpielieto izolēšanās un vienkārši jānogaida, kad tā miasma pāries, atstājot teju visus NPC totālā pļuras stāvoklī. Tikai tad ir droši nākt no tempļa ārā.
Vēl trešais līdzeklis: attīrīt auru ap savu cilti, aizvadot šīs grūtās dienas mežā ar draugiem. Varbūt pat pielietojot Heilung rituāla maģiju, ja miasma no tāluma tomēr kaut kur paliek dzirdama un spraucas cauri aizsarglaukam. |
| Monday, June 22nd, 2026 |
disfigurator
|
11:42a |
Līgo, Līgo - prātiņ nāc mājās! Ieeju Maxima un jūtu, kā popsas/šlāgera Līgo dziesmu saturs aktvi rītārdē. Masu deģenerācijas psihoze.
EDIT: Tas ir gluži kā iekāpt kaut kādā RPG zampā, kura tev visu laiku velk INT nost. |
| Sunday, June 21st, 2026 |
basta
|
10:55p |
- Krzysztofs iekrita plaisā, bet tika ārā pats saviem spēkiem - "sniega kondīcija nav mūsu riska līmenim pieņemama", kā pats to velāk aprakstīja. Viņš ir pieredzejis kāpējs un arī Monblanā nav pirmo reizi. Vienīgais cilvēks, kuram kalnos >90% uzticētos. Šoreiz viņi kāpj divatā, un tāpēc plaisas ir vislielākais šķērslis - uzsnieg svaigs sniegs, tas tās apsedz un paslēpj. Lai nostiprinātos, kamēr viens tur drošināšanu, otrs aizdomīgākajās vietās lien pāri burtiski uz vēdera. Ejot grupā, pāri plaisām tikt ir stipri, stipri vienkāršāk un drošāk. Un neticiet visādiem Didžiem Veinbergiem - Monblāns nav vieglāks kā gājiens pa Beļģijas laukiem.
- aizvedu Tomu ar draugiem pakāpt pa sienām. 11 gadīgi puikas ir nenormāli bļauri. Un, jo skaļāk bļauj, jo mazāk var uzkāpt. Interesanti bija vērot, ka pat klātienē, sēžot mašīnā, viņi savā starpā komunicē caur telefonu spēlītēm. Tomam telefona nav. Un tagad skaidri zinu, ka vēl kādu pailgu laiku arī nebūs.
- Nefins <3 |
disfigurator
|
1:09a |
Kad visa diena nogeimota... Nakts soļankas vārīšana ar vērmeļu vīnu, heh. Lai no rīta būtu otrās dienas soļanka. Ar padaudz kūpināta čilli + fermentēts čilli. Bāze: vistas kaulu buljons, padaudz kauli. Un tad kūpināti cūķkauli bonusā.
Spice 'n chill. Tagad vajadzētu piedzerties, lai soļanka būtu tēmā. |
| Saturday, June 20th, 2026 |
basta
|
10:55p |
Krzysztofs pirms kāda laika aicināja kāpt Monblānā. Atteicos, jo, lai arī 'gribētu', protamska, pēc ilgām pārdomām sapratu, ka, lai gan forma ir ļoti ok, man galīgi nemaz nav īstas motivacijas to darīt.
No rīta atsūtīja man maršrutu un visas pārējās detaļas (tā vajag, tā mēs darām) - šonakt viņš ies uz virsotni. |
disfigurator
|
8:55p |
Womb Raider: Nippelheim Underwood ir ok liecība laikam, kad neviens nemācēja PlayStation 3 Cell proci, bet griba un tvirtums - viss savās vietās!
Un foršs Norsecore mijiedarbībā ar hinduismu, maijiem un whatnot. Kā nesenajās Cibas sarunās par reliģiju, ka nekas nerodas vakuumā. Izņemot debešķīgus ķermeņus :D |
jan09
|
2:43p |
dp dienas prieks:
"Во Франции, а если быть точнее в Тулузе, в местный госпиталь обратился мужчина с жалобой на дискомфорт в анальном проходе. После рентгена руководство больницы приняло оперативное решение об эвакуации всего госпиталя. В заднем проходе у 24-летнего француза был обнаружен 20-сантиметровый снаряд времён Первой мировой войны. Местная полиция начала расследование, где чувак достал снаряд и как он там оказался. Пока французские люди искали оригинальные способы самоудовлетворения, американские учёные провели несколько важных для человечества экспериментов и доказали, что вегетарианство ведёт к уменьшению мозга. Данную особенность они объясняют недостатком аминокислот, которые есть только в мясе и очень необходимы нашему мозгу для принятия адекватных решений. Никаких выводов делать не буду, но предположение у меня всё же имеется: французский мужик, скорее всего, очень любил овощной салат..."
(c) PD no FB |
| Friday, June 19th, 2026 |
jan09
|
10:08p |
smk sēras mūsu Karalistē (Hercogistē)
85 gadu vecumā miris Kurzemes princis Ernsts Johans Bīrons (1940–2026). |
disfigurator
|
11:20a |
Dīvaini III Jumprava - Pilsēta. Stāvot plauktā, palikusi kiny un uzmetusi sīku, bet vardarbīgu kroku, kas met adatu ārā no gropes un tieši pirmajās dziesmās - abās pusēs.
Tagad jādomā, kā plates taisnot. Ideja: jādodas pie stikliniekiem izgriezt no pabiezāka stikla ripas, starp kurām iespiest plati un nolikt šo sviestmaizīti uz terārija sildītāja. Tad sendviču iekšā putuplasta čaulā uz stundām divām, lai siltums un spiediens atrisina to pēkšņo plates kinku. Giggity!
Ir kādam stiklinieks Rīgā/to kantoris zināms? Ir jēga šo taisnošanas tūli beidzot uztaisīt, jo nereti platēm visādi kinki nāk pa taisno no rūpnīcas.
Nē nu - šāds hobijs nav garlaicīgs ne mirkli :D |
jan09
|
8:31a |
|
| Thursday, June 18th, 2026 |
disfigurator
|
10:36p |
Tuvojas, bļāāā - tuvojas! Beidzot, klausoties Rob Zombie - Hellbilly Deluxe tumsā spīdošo plati, rodas sajūta, ka nav zemē nomesta nauda, laiks un nervi. Drāma tuvojas beigām, negaisa mākoņi sāk kliedēties un šķiet, ka tūlīt-tūlīt saule lauzīsies cauri valgajai tumsai!
Pat ar visām čābīgajām augšām iebūvētā preampa kapacitances dēļ, kas ir par augstu jaunajam kārtridžam, dzirdu tik daudz, ko iepriekš nemanītu - noraktu, aizsmērētu! Nākas manīt pat to, ka vienai platei troksnīši izteikti skan vienā kanālā, bet citā - tieši otrā. Savukārt trešajā platē tie skan precīzi pa vidu. Setups ir tik detaļas atklājošs, ka ar mietu norāda uz šādām ražošanas niansēm lol. Kosmoss vienkārši.
Un kādas detaļas, vāks - Zombija platē izrok no nez kurienes visādas fona skaņas, efektus, sintiņus, gaviles stadionā un whatnot! Savukārt zāģis - rupjmaizīte - ehh, ku garda, telpiska un slānoša! Ar ārējo diskrēto preampu vispār vajadzētu būt smaidam no auss līdz ausij!
Beidzot atkal manās mājās skan MŪZIKA |
jan09
|
4:04p |
|
disfigurator
|
3:22p |
Dīvaini II Kā reiz vakar pacietības mērs gaidīt platenieka kārtridžu sakrita ar tā saņemšanas dienu. Līdz vēlai naktij to kalibrēju, kamēr salāgoju geometriju un atsvara masu, kuru nācās papildināt, lai plates beigās tomarms neatdurtos vākā... Papildinājums: ar auduma izoleni aptīta bultskrūe, kas smuki iespiesta tonarmā/korpusā un palielina atsvara masu par gramiem 16 un vizuāli saiet kopā, izskatās legit, jo labi noapaļo galu. Moš pret rezonansi arī līdz, jo varētu uzvesties kā "decoupled mass", turklāt mīkstā apvalkā. Bonusa efekts: tonarms eleganti rāmi nolaižas, komplektētais variants krita nepatīkami strauji.
Mantiņa skan episki vienkārši, tik daudz detalizācijas, tekstūras un garšas. Kā atkal pirmo reizi klausīties. Tiesa, tas uzreiz atklāj arī atskaņotāja vājības, ar kurām tagad nāksies sadzīvot/pacīnīties. Augšas par skarbu, trokšņainas. Jāpieregulē VTA ar biezāku matracīti (ja legit ceļš vispār) un jāpērk vien būs preampu ārējo, iekšējais jau ir limitējošais faktors tieši kapacitances ziņā - šim kārtridžam vajag zemāku un tas atklāj gana, lai liktu smalkāku ārējo preampu ar maināmu kapacitāti/diskrētu signāla apstrādi. Ja plates pacelšanas ceļš nav legit, tad ziepes. Tad vajag atskaņotāju ar regulējamu VTA un tas jau ir suka dārgi!
Tas brīdis, kad viens apgreids izraisa apgreidu ķēdes reakciju... |
jan09
|
9:42a |
dc degvielas cenas
benzīns 1.49, dīzelis 1.68 |
jan09
|
9:35a |
dp dienas prieks
svaigas zemenes
/meitenes vakar salasīja svaigas zemenes fermas laukā (izbrauc uz fermu, paņem trauciņu, ej uz lauku, lasi traukā un ēd, neapēsto nosver, samaksā, un brauc mājās. ir redzēti cilvēki, kas vnk aiziet uz lauku, paēd, un brauc mājās), attiecīgi šogad organisms tiks pie britu zinātnieku noteiktā minimālā zemeņu daudzuma organismā. //blakus zemeņu fermai (1km mājupceļā) ir saldējuma ferma, arī garšīgs |
| Wednesday, June 17th, 2026 |
jan09
|
6:03p |
dp dienas pārsteigumi:
250,000. A quarter of a million! That is the number of White British girls who were groomed, sexually abused and raped by predominantly Pakistani rape gangs. That’s 250,000 girls who are owed an apology and deserve justice! Source: Rupert Lowe’s Independent Rape Gang Inquiry
bauma: /pakiji it kā esot 3% no UK iedzīvotājiem, bet uz sevi paņemot 33% no piedzimušajiem nepilnvērtīgajiem. šokējoši interesanti, ja tā ir...
cita bauma: /80% medus Latvijā ir viltots |
disfigurator
|
11:22a |
REACT Eiropas savienība: vajag mums bikiņ deamerikanizēties, būt pašiem par sevi, nevis ar galvām jeņķu dirsās! Eiropas savienība: reku Latvijas skolām datori, bet ar nosacījumu, ka tos jāadministrē Intune, kas ir Microslop īres pakalpojums.
Es tāds: nē, sorry. Nebūs. Prasītās Intune atskaites vietā aizsūtu ko citu. Tajā atspoguļojas, ka dators ar tādu un tādu sērijas Nr. tiek izmantots un paldies par datoriem! Intune neesmu pat dzīvē redzējis, kur nu vēl norādījis kredītkartes datus, lai varētu sākt administrēt WinPC tajā platformā.
Principā gaidu birokrātijas pātagu. Bet man totāli pohuj - bring it on un pretim dabūsiet lekciju! A to bļa iedomājas - skolas datoriķiem esošās algas ietvaros uzlec 360 Google Chromebook datoru administrēšana. Paiet gadiņi divi, tad uzkrauj vēl 180 Microslop kompju administrēšanu, kas ir daudz jobanāks un dārgāks sūds. Kurš to administrēs, vai algu attiecīgi pacels līdz Administratora algas līmenim? Nē, nepacels? Nu, tad nebūs - man tehniķa alga un sakiet paldies, ka tās ietvaros jau Googli administrēju! Izglītība ir prioritāte? Algu līmeņi gan to neatspoguļo un tādējādi - tukša un nepārliecinoša diršana! Ar tukšu diršanu speciālistus nepievilināt!
Plānoju šos piegādātos WinPC ekspluatēt divos variantos: 1) skolai draudzīgi pielāgots Windows 11 offline režīmā un MS nedabū a) ne centa un b) nekādas reklāmas/huiņu injicēt skolas datoros + c) uztaisīšu loginu ar Google kontiem - Microslop dabū no mums precīzi neko, pat ne cilvēkdatus; 2) pārvērst tos par ChromeOS Flex datoriem, kas centrāli administrēsies no Google mākoņa puses. Arī jāmaksā, arī 'murica, bet nesalīdzināmi lētāk - gan dzelžu, gan OS (par velti), gan administrēšanas izmaksu lējumā un, atšķirībā no MS, vismaz eksistē solījums un princips datu apstrādi un glabāšanu veikt EEZ. Naudu, tātad, saņem labāku pakalpojumu nodrošinošais konkurents, nevis defaultais īblis.
Nahuj 2-3x pārmaksāt par Microslop Winblows un tam paredzētajiem dzelžiem, ja mācību programmu absolūti lielākajā gadījumu skaitā var izpildīt ar Chrome, jo lielākā daļa tāpat notiek WEB aplikācijās? Pieradums? Pieradums nav arguments. Tas ir argumentācijas trūkums! |
| Tuesday, June 16th, 2026 |
jan09
|
9:30p |
iaiv ir alus, ir varianti
tuvojas datumi, kuros tautieši pasaulē ēdīs, dzers, dziedās, dejos, un nakti(s) negulēs...
ieguldījāmies arī mēs: - maize, desa, cauraudzis, giross, pastēte, galerts, jūras asaris no vietējās mājražotājas, - alus stikla tarā no mūsu ciema Morrisons - pārsvarā ar nosaukumu "Ale", 0.5l, uz atlaidi pa £1 gabalā, 6u veidu, pēc šīvakara degustācijas līderos izvirzījās Newcastle Brown Ale (4.7%) un Marston's Pedigree Amber Ale (4.5%), rīt jāpiepērk vēl, - ķimeņu siers tiks iepirkts no svaigā pieveduma rīt vai parīt.
/man gan vēl stāv alus no Aldi Oktoberfest dienām, Weissbier un Hellbier, otrais pirkums (pirmais ātri izžuva), un paša brūvētais Ziemmassvētku alus, laiks pagaršot... |
disfigurator
|
10:39p |
Dīvaini Latvijā var vēsi nopirkt Audio-Technica AT-LP120X sērijas plašu atskaņotājus. Tiem nāk līdzi AT-VM95 galviņa ar zaļo eliptiskā profila AT-VMN95E adatu. Diezgan jēdzīgs starta/pagaršošanas komplekts! Skaista cenas un kvalitātes attiecība, iesācējam ļoti draudzīgi. Šo pašu šasiju/platformu izmanto arī citas firmas zīmes, bet visa pamatā - leģendārais Technics 120. sērijas atskaņotājs.
AT-VM95 galviņai ir pieejama virkne maināmo adatu, to skaitā no augstākā profilu plaukta - viņu Line Contact 95ML, bet Latvijā to otru reizi dabūt neizdevās - neesot piegādātājam - izstiepies vai saraujies. Vienā brīdī vienkārši pienāk ziņa, ka veikals atcēlis darījumu un iemaksa - atgriezta. Čekoju, kas par lietu - nav ziņu no ražotāja, ka to vairs neražo - verificēju to arī pie UK supporta. Bāleliņu apkalpojošajam VIENAM piegādātājam vienkārši nav un netaisās neviens te klienta dēļ kaut ko pasūtīt citos ceļos - ja vienam dīlerim nav, tad nav. Ļoti bēdīgi - būtu šiem jāņem piemērs no narkotiku tirgus, kur čupiem dīleri, mežonīga konkurence un skarbi plaša izvēle. Bet, ok. Legālais tirgus dara, kā grib - sūta klientu ieskrieties.
Ok, skatos tad, ko varētu darīt - moš bik piemaksāt par vēl bik glaunāku apgreidu? Pētu netlandi un atrodu citā LV veicītī VM540 galviņu - smuka un Line Contact profila adata šiem tur arī, protams, ka ir: ...540ML. Noformēju Inbank vēlreiz un gaidu lietiņu. Paiet nedēļa, klusums. Paiet nedēļa plus - klusums. Nav pat ierasto apstiprinājumu, ka pasūtījums saņemts, apstiprināts, bla bla bla. Dīvaini. Nav pat Inbank galā redzams, ka pirmā iemaksa izgājusi cauri - vienkārši dīvaini karājas gaisā.
Pēc vēl pāris dienām sāku bakstīt veikalu un prasīt - kā iet ar pasūtījuma izpildi? Izrādās, ka Real Audio Juris aizgājis atvaļinājumā un bla, bla bla, info nav atstājis. Nopietni? Kaut kā stipri nenopietni. Lala un blabla - prasu kustināt lietu un sniegt info. Man atzvana un izrādās, ka šo manis noskatīto apgreidu vairs neražo. To aizstāj cits produkts, kas vēl mazliet dārgāks. Ehhhh. Klients, tātad, nedēļu gaida uz noliedzošas informācijas saņemšanu, domājot, ka notiek piegāde. Eleganti! Jurim es biju rakstījis vēl pakonsultēt par to un šo - atbildes vispār nav. Lielisks serviss, no sirds iesaku!
Atzvanošais Jura kolēģis prasa - vai es ņemšot to apgreidu, kas tur santīmus dārgāks? Ok, šķirba maza un paņemšu tad to aizvietotāju - tam tur vēl bik labāks šis un tas. Bet būšot jāgaida vēl. Ok, gaidīt vēl nav problēmu - kāda nu vairs šķirba. Vizuāli gan man tas jaunais sūds nepatīk - kam ienāca prātā kaut ko tur krāsot zeltītu un apvienot to ar sarkanu? "Zelts" + sarkans? Kas tā par slāvu vienradžu pļutku? Bet ok, ja jau skan vēl labāk, tad piecietīšu un gan jau acs pieradīs. Kaut ar marķieri nokrāsošu melnu, vienalga. Sāku tad gaidīt AT-VM740xML - metāla korpuss, smagāks, mazāk rezonanšu, smalkāks skaņas noņēmējs un tā pati precīzā Line Contact adata, kas faktiski atceļ iekšējās celiņa daļas kropļojumus. Gaidu.
Paiet nedēļa virs tās nedēļas. Nedēļa vēl virs tās nedēļas. Ziņu nav. Zvanu bodei - būšot pirmdien vai otrdien. Tikai pēc mana zvana iekustinās Inbank galā papīru stumdīšana un tiek reģistrēts pirmais maksājums, lai gan drīz man jāveic jau otro iemaksu. Dīvaini bez gala.
Eiropa vai Muhosranska? Otrdiena ir šodien un tā ir beigusies. Maiņas prikola gaidīšanas laikā jau mans plaukts papildināts par 2 albumiem, bet tos nav, ar ko klausīties! Nez kāpēc parādas sajūta, ka tieku smagi čakarēts. Sūrst jau ānis un nedomāju, ka te cilvēks var justies kā citādi.
Cik ilgu laiku vēl pieciest šo drātēšanu? Šķiet, ka rīt mans pacietības mērs būs pilns un uzradīšos fiziski viņu adresē - paskatīties acīs. Ja skatiens nepatiks, moš būs luste atcelt visu darījumu - lai man atgriež iemaksas, lai smērē papīrus ar iesaistīto kredītiestādi. Tikpat labi šo izsmeļamo resursu varu pasūtīt no, teiksim, Vācijas un bāleliņi lai ieskrienās labi ātri. Vācietis gan jau uz sitiena paņems manus 260EUR, pateiks paldies un piegādās mantiņu 5 dienu laikā. Kā vienmēr.
Dīvains ir arī fakts, ka izpaužas atkal mans talants iecierēt nule kā no ražošanas izņemto. Nav pirmā reize. Gan jau nav pēdējā. Dīvaini, ka ejoša vidējās klases manta, bet man jābauda kaut kādas šādas anālijas ar nolietojamo resursu maiņu, kuriem vajadzētu būt tikpat pieejamiem kā pašam atskaņotājam - nav tā, ka vari līdzi doto adatu lietot mūžīgi. Adatas dilst un ik pēc noteikta lietošanas stundu skaita ir jāmaina, lai nesāktu purgāties skaņa un novazātās adatas dēļ - potenciāli plates. Tikpat ērti būtu jābūt pieejamiem arī līdzi dotās galviņas adatu apgreidiem. Bet nē, tā nav. Ieskrienies! Notiek banānu republikas leiputras vārīšana no nez kādām šeidī sastāvdaļām. Ož aizdomīgi.
Diezgan briesmīga iepirkšanās pieredze, e-sarežģījumi un pilns ar jautājumiem, bet nulle atbilžu. Vairāk par mēnesi jau riņķī. Pizģec ērta tā e-komercija, prieks vienkārši! Un katastrofāla parodija - uz visām bodēm viens piegādātājs. Hohma.
Cik ilgu laiku vēl dot?
EDIT: nākamajā dienā iečekoju sarkanās 95. sērijas Line Contact adatas ražotāja lapu. Produkta statuss: Out Of Stock... |
disfigurator
|
4:52p |
faktīvisms Bik piegriezās - ejot pāri ielai, kur reiz bija pāreja, no attāluma braucošais busiņš pārsniedz ātrumu, brauc virsū, taurē un bomārs no īrētā auto kliedz: "Te nav gājēju pāreja!", lieki apdraudot CS drošību. Pilsētai noteikti ir prātīgi radīt konfliktu starp gājēju un braucēju - uz līdzenas vietas. Liedzot arī leģitīmu iespēju tikt pāri ielai konkrētajā krustojumā. Tāpēc aizsūtīju uz Rīgas domi vēstulīti, lai man principā paskaidro šajā ierakstā minēto.
Plus - lai paskaidro, vai ir kāda vīzija Rīgai, kā tikt galā ar Bolt un Ride uzņēmējdarbības rezultātā rīdziniekiem sagādātajām neērtībām, kad elektriskie mopēdi un skrejriteņi tiek pamesti visur un visādi, aizšķērsojot ietves un nereti - stāvvietas.
Pirmais ir Rīgas domes cūcība. Otrais - Latvijas iedzīvotāju pašportrets ar Rīgas domes nespējnieku cūcības elementiem. Boltiņu un Raidiņu bildes esmu krājis ~pusgadu - piemēru netrūkst. Nudien netrūkst. Vienīgais, kas trūkst - pilsoniska rīcība, uzpūstiem egučiem parkojot šos mēslus.
Atbildes kopā ar savu iesniegumu principā esmu gatavs pārsūtīt augstākai iestādei vai trim, jo šis nav pieņemami nevienā pašā vietā. Noteikti nav labas pārvaldības princips. Noteikti neveicina iesaistīto pušu spēju sadzīvot un dalīt infrastruktūru.
Un aklos - tos RD sūta apzinātā nāvē - citādi grūti man interpretēt. |
disfigurator
|
10:50a |
|
| Monday, June 15th, 2026 |
basta
|
10:55p |
Pēc tam, kad Tomam zobārsts bija iešpricējis anestēziju, pajautāju, kā viņš jūtas. Atbildēja, ka jūtas labi un patīkot. Kad mēs augām, tad gan tā nebija. |
[ << Previous 25 ]
|